Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.09.27. 12:43:35

Most akkor megoldódott a Setien ügy? Leülhet Koeman a padra? Meg az új igazolasok játszhatnak? Mert azt látom hogy a keretben mindenki ott van.
Remélem igen, mert kíváncsi vagyok rájuk.
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.04. 18:56:52

Most a felkészülési szezonnal mi lesz,erről van valami infója valakinek?

Gondolom nincs amcsi túra, a Gamper se igen így szurkolók nélkül, de néhány felkészülési meccs csak lesz.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.08.31. 22:50:57

Villareal H
Celta Vigo I
Sevilla H
Getafe I
Real Madrid H

Lehet futni mindjárt az elején 5 Lightos meccs..
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2020.08.31. 21:14:21

Javítsatok ki ha tévedek , de én úgy tudom hogy Elche-vel kezdünk ..

Közben javitva a főoldali a cikk alapján. Igý màr ertem a Villarealt..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.31. 19:27:50

27-én kezdünk a Villarreal ellen otthon.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.22. 14:59:05

Európa-ligát nyerni alapesetben - ha nincs éppen járvány - kb nagyobb biznisz, mint a BL-negyeddöntőből kiesni. Kétmillió euróval kevesebb jár érte, viszont + 1 teltházas hazai meccs elég sokat dob a latba. Sok csapat nyilván abban sem biztos, hogy az Európa-ligát meg tudná nyerni, az meg nagy szívás pénzügyileg, ha ott nyomulnak és azt se nyerik meg. Egy BL-negyeddöntő meg egy Európa-ligás negyeddöntő jutalmazása között 9 millió euró a különbség. A Sevilla meg felismerte ezt a lehetőséget, hogy ők a második vonalat le tudják uralni, másfél évtized alatt történelmet írtak a második vonalban.

A Barcelona 10 és félmillió eurót kapott a negyeddöntőért. Két hazai meccs bevételei kimaradtak, nem beszélve a bajnoki meccsekről, annak persze örülhetünk, hogy a Bayern elleni párharcnak nem lett visszavágója. Az nagyon csúnya lett volna.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.08.22. 08:04:13

A szurkolóknak lehet, hogy a szezon végén jobban esik egy EL trófea, mint elvérezni a BL 16 vagy 8 között, de a BL még abban a szakaszban is több pénzt szolgáltat, ha jól tudom. Ezért hajt minden egyes klub arra, hogy bekerüljön oda! Nem a trófea, gazdasági szempont.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.21. 23:19:10

Gratulálok a Sevillának az Európa-liga-győzelemhez! 15 éven belül a hatodik Európa-liga-sikerük, nem semmi. Jól felismerték ezt a lehetőséget, tudják, hogy a BL-győzelemre nincs esélyük, de a második vonalat letarolják, mert azokhoz képest meg túl erősek. Az Atleti is csinálhatná ezt, évről évre megnyerni az Európa-ligát, de ők reménykednek a BL-győzelemben.

A spanyol bajnokság második vonala bitang erős, jóval erősebb, mint bármelyik másik bajnokság második vonala. Egy évtizeden belül hatodjára nyerik az Európa-ligát. Ezt azért nagyon fontos megemlíteni, mert egyesek nagyon erőltetik a dogmát, mely szerint az angol bajnokság lenne a legerősebb, én ezt egyáltalán nem így látom, a második vonalat is a spanyolok uralják. Az is elég gyakran előfordult a 2010-es években, hogy a BL-t is meg az Európa-ligát is spanyol(országi) csapat nyerte, ha jól számolom, négyszer (2014, 2015, 2016, 2018). Elnézést kérek, ha off-ként értékelik a hozzászólást, a spanyol bajnokságot tekintve ez azért releváns, véleményem szerint. Utálom, amikor a Sevilla meg az Atleti ellen játszunk, elképesztően nyögvenyelős meccsek, de amikor az Európa-ligában játszanak, mindig megenyhül a szívem és szorítok értük.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.21. 16:29:26

De Jong elég gyors és erős is, sztem nagy területet le fog tudni majd fedni Busquets posztján. Rikító ugyan egy törékeny madárka, de megy, mint a pitbull, vmit érhet majd vele. Pjanic meg elég lassú, de annyit védekezik sztem mint egy Thiago, Kroos, Busquets. Összességében nem a legjobb kp. védekezés szempontjából, én is hoztam volna egy valódi vkp-t inkább, de ezt dobta a gép. viszont jobban fogunk sztem is szűrni, mint Rakitics-Busi-Arthurral.

illetve sztem korösszetétel szempontjából jó a kp. a Busi-Rakitic-Vidal nyuggerkp-val vallatni lehetne, de a sokak által vizionált Arthur-De Jong-Riqui meg már a másik véglet, ott túl fiatal és tapasztalatlan mindenki, vak vezetne világtalant. itt most van egy 30 éves tapasztalt playa, egy 23 éves már 1-2 dolgot megélt arc, meg egy 20 éves ifjú titán, sztem ez ideális. Korösszetétel szempontjából az Ini-Busi-Xavi trió hasonló volt, amikor Pep alatt még ment a szekér.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.07.21. 12:30:49

Peter írta:
2020.07.21. 11:45:53
NovaProspekt írta:
2020.07.20. 19:17:33
sztem Busit már padra lehet vágni sokszor majd, nem tűnik annak az arcnak, aki nagyon majrézna emiatt. vhogy nekem úgy jön le, h ő vállat von olyankor, ha padon kezd. Egy Suárez, Piqué vagy Alba viszont 1-2 meccs padért már hajtóvadászatot indítana az aktuális edzőre.

Ez a Pjanic-De Jong-Riqui középpálya nekem is tetszetős. A bosnyák legyen jó majd. De ha bevethető lesz egyáltalán mindig, sajnos már többet érünk vele, mint Arthurral. Arthur lehetett nagy playa, de így, h 3-4 meccsenként neki is mindig volt valami kínja, ügye, sokra nem mentünk vele.
Pjanic jövetelét az elejétől nem értettem, de itt lesz.....oké a Pjanic-de Jong-Riqui középpálya....támadásban jól hangzik....de melyikben látsz jó védekezőt?....mögöttük a védelmünknek sokkal stabilabbnak kellene lennie....Piqué-Lenglet átjáróház....ezért kellene - szerintem - Piqué helyett egy "új Puyol"....illetve egy Barcás "Casemiro".....úgy gondolom, ez a két igazán hiányposzt....a többit össze lehetne gyurmázni.... :wink:
Mind Pjanic, mint de Jong jól tud védekezni, amennyiben nem tolják őket előre. Ez a középpálya jobban tudna szűrni szerintem, mint a Busi-Rakitic-de Jong.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.07.21. 11:45:53

NovaProspekt írta:
2020.07.20. 19:17:33
sztem Busit már padra lehet vágni sokszor majd, nem tűnik annak az arcnak, aki nagyon majrézna emiatt. vhogy nekem úgy jön le, h ő vállat von olyankor, ha padon kezd. Egy Suárez, Piqué vagy Alba viszont 1-2 meccs padért már hajtóvadászatot indítana az aktuális edzőre.

Ez a Pjanic-De Jong-Riqui középpálya nekem is tetszetős. A bosnyák legyen jó majd. De ha bevethető lesz egyáltalán mindig, sajnos már többet érünk vele, mint Arthurral. Arthur lehetett nagy playa, de így, h 3-4 meccsenként neki is mindig volt valami kínja, ügye, sokra nem mentünk vele.
Pjanic jövetelét az elejétől nem értettem, de itt lesz.....oké a Pjanic-de Jong-Riqui középpálya....támadásban jól hangzik....de melyikben látsz jó védekezőt?....mögöttük a védelmünknek sokkal stabilabbnak kellene lennie....Piqué-Lenglet átjáróház....ezért kellene - szerintem - Piqué helyett egy "új Puyol"....illetve egy Barcás "Casemiro".....úgy gondolom, ez a két igazán hiányposzt....a többit össze lehetne gyurmázni.... :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.07.21. 11:29:05

NovaProspekt írta:
2020.07.20. 19:17:33
sztem Busit már padra lehet vágni sokszor majd, nem tűnik annak az arcnak, aki nagyon majrézna emiatt. vhogy nekem úgy jön le, h ő vállat von olyankor, ha padon kezd. Egy Suárez, Piqué vagy Alba viszont 1-2 meccs padért már hajtóvadászatot indítana az aktuális edzőre.

Ez a Pjanic-De Jong-Riqui középpálya nekem is tetszetős. A bosnyák legyen jó majd. De ha bevethető lesz egyáltalán mindig, sajnos már többet érünk vele, mint Arthurral. Arthur lehetett nagy playa, de így, h 3-4 meccsenként neki is mindig volt valami kínja, ügye, sokra nem mentünk vele.
Én speciel nem hiszem, hogy Suarez annyira hőzöngene emiatt, másrészt már tavaly is lenyilatkozta, hogy kellene neki is a rotáció. Igazából nem is hiszem, hogy nagy fék lenne, a posztján még mindig elit, csak itt nem igazán arra "használják" amiben kijön a klasszisa. Jöhetne ide egy Lewandowski is, nem hiszem, hogy nagy különbség lenne. Abban az MSN-ben sem csak azért volt olyan jó mert pár évvel fiatalabb volt, hanem volt két klasszis szélső és ő csinálhatta amit nagyon tud.

Albat én nem írnám le. Az idei éve nagyon gyengusra sikerült, de ezt több mint a fél csapat elmondhatja magáról. Tavaly, de főleg tavalyelőtt klasszis szintet hozott és nem felejtett el egy év alatt focizni. Egyszerűen ez ilyen év volt, a fél csapat alulmúlta magát. Még Messi is az egyik leggyengébb szezonját futotta, persze mindezt magához képest.
Forca Barca!!!!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.07.21. 09:38:33

zz-nek camavinga is kell, ő egy 17(?) éves francia vkp a rennesből. úgy lenne 3 azonos képességű játékosuk 1 posztra+valverde. hozzájuk nem tudom hova férne be, nekünk úgy kellene egy ilyen futóbolond romboló mint egy falat kenyér. egyébként Kanté labdával sem ügyetlen, és imádom hogy mikor elveszti a labdát utána kikergeti az ellenfelet a stadion parkolójáig. na de ehhez is el kellene felejteni a tikitakát, ő sem abban jó.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.07.20. 19:30:55

csababarca írta:
2020.07.20. 12:10:07
Barca_10 írta:
2020.07.20. 12:03:12


Kanté.
Kár, hogy szó sincs róla
Viszont Zidane-nak állítólag kell
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.07.20. 19:17:33

sztem Busit már padra lehet vágni sokszor majd, nem tűnik annak az arcnak, aki nagyon majrézna emiatt. vhogy nekem úgy jön le, h ő vállat von olyankor, ha padon kezd. Egy Suárez, Piqué vagy Alba viszont 1-2 meccs padért már hajtóvadászatot indítana az aktuális edzőre.

Ez a Pjanic-De Jong-Riqui középpálya nekem is tetszetős. A bosnyák legyen jó majd. De ha bevethető lesz egyáltalán mindig, sajnos már többet érünk vele, mint Arthurral. Arthur lehetett nagy playa, de így, h 3-4 meccsenként neki is mindig volt valami kínja, ügye, sokra nem mentünk vele.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.07.20. 12:10:07

Barca_10 írta:
2020.07.20. 12:03:12


Kanté. Lampard elképzeléseibe a hírek szerint nem illik ezért a Chelsea hajlandó lenne eladni. Kanté, De Jong, Pjanic/Puig. Koncepcióra ugyanaz mint a túloldalon Casemiro,Kroos,Modric. Brutális kp lenne ez..
Kár, hogy szó sincs róla, és szinte biztos vagyok benne, hogy Busquets akárki is az edző, Barto regnálása alatt fix kezdő lesz.
úgyhogy majd 2021 nyarán ráérünk ezen gondolkozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.07.20. 12:03:12

csababarca írta:
2020.07.20. 11:46:32
Akkor kell egy romboló, csúszó-mászó Davids/Gattuso, előttük meg a fent említett hármas rotálhatná egymást.
Kanté. Lampard elképzeléseibe a hírek szerint nem illik ezért a Chelsea hajlandó lenne eladni. Kanté, De Jong, Pjanic/Puig. Koncepcióra ugyanaz mint a túloldalon Casemiro,Kroos,Modric. Brutális kp lenne ez..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.07.20. 11:46:32

DeJong-Puig-Pjanic.
Ez a kp kell jövőre, mellé normális védekezés, nem össze vissza szaladgálás.

Most lehet meredeknek hangzik, meg jajj ki fog védekezni.
Erre azt tudom mondani hogy a csapat.
Illetve azt, hogy nyakamat rá, hogy nem kapnánk 38 gólt ezzel a kp-val.

Mozgékony hármas, akik lefedik a területeket, ennyi kell. Vagy ha mindenképpen egy klasszik vkp-val akarunk játszani, akkor hozni kell rá embert, mert ilyen nincs a csapatban. Akkor kell egy romboló, csúszó-mászó Davids/Gattuso, előttük meg a fent említett hármas rotálhatná egymást.
A lényeg, hogy Busquetset el kell felejteni kezdőként, csereként, vagy taktikai elemként még hasznos lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.07.20. 11:34:51

davi10 írta:
2020.07.20. 09:38:19

Egy tényezőt kihagytál: más ellenfél. Az Alaves-nek kb. ugyanannyi tétje volt a meccsnek, mint nekünk. De tényleg, vagy Setien-nek kell levennie a szemellenzőt, vagy keríteni egy olyan edzőt, akivel nem akadály néha visszább állni.

Ennek ellenére felüdülés volt a tegnapi meccs. Nagyon remélem, hogy Puig, Fati, Araujo (Todibo?) megmaradnak. Nyomatni kell a Puig-DeJong kp-t.
Sajnálom, hogy barátságos meccsen se állt össze a DeJong-Arthur-Puig kp, nagyon kíváncsi lettem volna rá.

Braithwaite-nek meg valószínűleg ez volt az utolsó meccse. Sajnálom, mert nagyon küzdött mindig. Mondjuk talán túlságosan is, vadállat módjára ment minden labdára, de legalább védekezett. Ha Lautaro nem jön össze, én elnézném jövőre is, igaz jövőre még talán ennyiért se tudnánk elpasszolni.
Lehet jönni az ellenféllel stb., de az a mentalitás, amit tegnap láttunk nem függ attól, hogy egy Alaves vagy egy Real ellen játszunk. Mindenki kiköpte a tüdejét, Messi is a 70. percben még úgy sprintelt labdát szerezni, ahogy nem sokat láttam idén. És a második félidőre sem úgy jöttek ki, hogy már úgyis lezárták a meccset és innen már lehet kocogni.
Plusz a fiatalok is újabb bizonyítékát adták, hogy lehet rájuk építeni. Bár Araujot nem nagyon tették próbára, még most sem lehet igazán tudni, mennyi is van benne, de azért jó érzés hogy van egy fiatal, akit nem 0 km-esen bármikor be lehet dobni. Ha ebből a 3 srácból a jövőben csak 2-en megmaradnak a kezdőben én nem fogok olyan rossz szájízzel tekinteni erre a szezonra.
Nagyon nem örültem Lenglet sérülésének, viszont annak igen, hogy láttunk egy Busi-De Jong cserét. Ég és föld volt a játék a váltás után. Rég nem láttam azon a poszton ennyi mozgást és előre játékot. Mert szervezni is, és nem abból állt a játék, hogy dédelgetem a labdát, aztán odateszem Messinek vagy a legközelebb állónak. Az a 25-30 méterről védők mögé beívelt labdája is élményszámba ment.
Nem azt mondom, hogy legyen azon a poszton egy nagyon támadó felfogású játékos, mert abban nagy a rizikó, de azzal, hogy félretesszük a tili-tolit ott biztosan kevésbé egysíkú lenne a játék. Mellesleg sebességben is köröket ver Busira, ami eddig nagy akhilles-sarok volt. Nem is igazán értem miért mondják csalódásnak a hollandot. Egyszerűen ott kellene játszatni, ahol a legjobban tud. Ha ida kellett volna ember, jobban megérte volna van de Beek-et elhozni. Ez kb. olyan mintha Xavit tettük volna be anno Busquets helyére.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.07.20. 09:38:19

mess2009 írta:
2020.07.20. 09:05:39
nagyon világos és jól látható volt a két utóbbi meccs közötti különbség. más játék, más taktika, más lehetőség.
Egy tényezőt kihagytál: más ellenfél. Az Alaves-nek kb. ugyanannyi tétje volt a meccsnek, mint nekünk. De tényleg, vagy Setien-nek kell levennie a szemellenzőt, vagy keríteni egy olyan edzőt, akivel nem akadály néha visszább állni.

Ennek ellenére felüdülés volt a tegnapi meccs. Nagyon remélem, hogy Puig, Fati, Araujo (Todibo?) megmaradnak. Nyomatni kell a Puig-DeJong kp-t.
Sajnálom, hogy barátságos meccsen se állt össze a DeJong-Arthur-Puig kp, nagyon kíváncsi lettem volna rá.

Braithwaite-nek meg valószínűleg ez volt az utolsó meccse. Sajnálom, mert nagyon küzdött mindig. Mondjuk talán túlságosan is, vadállat módjára ment minden labdára, de legalább védekezett. Ha Lautaro nem jön össze, én elnézném jövőre is, igaz jövőre még talán ennyiért se tudnánk elpasszolni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.07.20. 09:05:39

nagyon világos és jól látható volt a két utóbbi meccs közötti különbség. más játék, más taktika, más lehetőség.
egy nemzeti-ligában a sokféleség egy megkerülhetetlen tény még ha a színvonal változó is. ha nem vagy képes alkalmazkodni, sokszínűen játszani bele-bele futsz a számodra megoldhatatlan szituációkba és a kép az instabil teljesítmény.
vannak persze kivételes esetek is. egy jól összerakott gárda hengerelhet egy vagy több jó idényben akár egy sablonos taktikával is a foci már csak ilyen. (lásd.."barcastílus")
nálunk most a bajok jöttek össze nem a jó gárda :mrgreen: egy kifutó nem túl acélos vezető garnitúra, gyenge edzők, egy meggyengült, nem kellően menedzselt állomány, és egy erőltetett túlhaladott taktika.
még hátra van a nemzetközi összevetés. ha van némi alapja az okoskodásomnak nincs keresni valónk az élmezőnyben, de ott lehetünk a nyolcban.
hogy majd pofára esek? semmi baj. már most is gubanc van ezzel... miért nincs ott a Liverpool?! - ki tudja?.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.07.20. 07:09:56

Élvezetes gála volt a tegnapi meccs. Azt azért ne felejtsük el,hogy a sípszótól kezdve az Alaves nem állt be a tizenhatosra dupla fallal... Nyíltan játszott, rá is fizetett. Ilyen csapatok ellen ,ahol van területünk még mindíg jók vagyunk. A probléma az,hogy a csapatok 99%-a nem ilyen ellenünk. Beállnak védekezni,majd lekontráznak. Igazából nem is értettem az Alaves taktikáját. Még 0-3 után sem váltottak,és mentek előre ha tudtak, becsülöm ezért őket.

Tegnap mindenki hozta magát, ami nagyon látható volt az a motiválság! Messi is megemlítette,ha jól tudom. Ha már ebben tartósan előre tudnánk lépni, akkor az első és egy fontos lépéssel előrébb volnánk. Jó volt látni,hogy égett a tűz,és a dög melegben is hajtottunk egy tét nélküli meccsen. Voltak szép megoldások a kapu előtt. De mondom,ezért partner volt az ellenfél taktikája is.

Jön a Napoli, ami talán könnyebb lehet,mint várjuk, hiszen jönniük kell előre,és egy jó taktikával akár a vártnál simábban is mehetünk tovább.
Viszont ha tényleg a Bayern jön utána, akkor gatya fel, de rendesen :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.07.19. 22:51:52

Nem néztem a mai meccset, úgy voltam vele, ezt az utolsó, teljesen tét nélküli bajnoki a mostani formánkkal és játékunkkal minek, erre tessék. :D Legalább kicsit jobb szájízzel zártuk a bajnokságot.

Off: Ahogy látom a lap jobb oldalán a reklámot, a Napoli elleni meccsünkre nem érdemes fogadni, mert a győzelmünkre, a vereségre és a döntetlenre is 1.00-ás szorzó van. :shock: :lol:
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.07.19. 22:39:38

Azt hiszem ennek az évnek talán az egyetlen, de nagy pozitívuma az, hogy Fati és Puig elkezdtek játszani és mindketten nagyon ígéretesek. Puig szerintem zsenialis játékossá válhat. Annyira lendületes , labdabiztos, bátran játszik előrefele, kivételes szeme van a játékhoz és a törékeny alkata ellenére sem érzem , hogy elveszett lenne. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint , amikor a kis vézna Iniesta elkezdett játszani 19-20évesen és akármennyi percet kapott mindig lehetett benne érezni, hogy van ott valami. Nagyon várom már , hogy többet játszanak együtt De Jongal, hogy több lendület legyen a középpályán. Remélem a BL-ben is játszani fog. Egyáltalán nem érzem , hogy kockázatos lenne. Szerintem az egyik legjobb középpályásunk már most is. Én Fatiban is érzem , hogy klasszissá válhat. Azért 17 évesen iszonyatosan érzi a kaput, nagyon jó összjátékban és szerintem sokkal érettebben játszik , mint egy 17 éves tininek kéne. Nagyon kiváncsi vagyok mennyit fog fejlődni, de szerintem benne lehet , hogy pár év múlva egy 20+ gólos támadó legyen.
Egyébként ez a mai meccs bár tét nélküli volt, ennek ellenére most nagyon meg akarták mutatni és így egy nagyon élvezetes meccs lett belőle.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.07.19. 21:51:08

Xavier Hernandez írta:
2020.07.19. 19:31:41

A tegnapi FAkupa elődöntőn is 0:2 -re kikapott a City az Arsenaltól, ugyanazt a meddő mezőnyfölényt lehetett látni a City részéről, mint az elmúlt pár évben a Barcánál, pedig ott ugye az Isteni Guardiola az edző, és a City-játékosok is jóval többet futnak - de a kapura ugyanúgy veszélytelenek voltak. Ügyesen kivédekezték őket, kíváncsi vagyok, Guardiola tud-e újítani, képes-e túllépni a dogmáin, mert a Cruijff-stílust bizony már megtanulták kivédekezni, gyors kontrákkal simán verték a Cityt.
Azért a bajnokságban van egy pár pont a City javára, ezt ne felejtsd el.
A spanyol válogatottat is egyből temették, mert a vb-n svájc hatalmas mákkal kihúzta, aztán sokan mondták,hogy ennyit a cselekről és a passzokról, utoljára a brazilok így nyertek vb-t de azok az idők elmúltak,már megtanultak védekezni a csapatok. Aztán a spanyolok megnyerték a vb-t.
A Liverpoolt is "simán" kiverte a madridi csapat mégse mondjuk azt,hogy Klopp stílusának lőttek.
Válasz küldése