Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2020.12.06. 00:00:12

Atis710 írta:
2020.12.05. 23:35:23
Rob888 írta:
2020.12.05. 23:30:08
Elképesztő, hogy megint sokan Messivel vannak elfoglalva. A legtöbb kulcspassz, a legtöbb kapura lövés, a legtöbb veszély megint az ő nevéhez fűződik! Sajnos sok labdát elszórt önmagához képest, nem játszott jól és igen sajnos nem döntötte el a meccset, mint az elmúlt 10 évben milliószor. Szerintem békén kellene hagyni és a valódi problémákról beszélni.
Messi a valaha volt legjobb játékos szerintem! De be kell látni, ha a támadások 80-90%-a rajta megy keresztül, akkor a támadó játékunk finoman szólva is kiszámítható.
Ha változatosabb támadó játékot szeretnénk akkor Messi nélkül kell tervezni. 😔
Kiszámítható, mert elfogytak a minőségi játékosok Messi mellöl. Ha más nem képes kulcspasszokra mondjuk Messinek ( nem emlékszem mikor kapott Messi minőségi labdát valakitől mostanában, ja igen SR egyszer gól is lett) akkor persze, hogy az embernek ez az érzése. Sokan mondják mindenki Messit keresi a labdával, de amikor szándékosan kivonja magát a támadásból, akkor sincs áttörés! Hol vannak mástól a sikeres cselek, kiugratások. hol van a fiatalos lendület, a betörések, a távoli kapura lövések? Nagyon kevés Barca szintű játékos van a csapatban. Hány sikeres cselt mutatott be ma a csapat? Egy az egyben szinte senki sem vállalta fel. Kockázatvállalás szinte nulla. Kivéve Dest Messi :?
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.05. 23:49:28

Peter írta:
2020.12.05. 23:44:27
Ez egy olyan meccs volt, amihez hozzászólni sem lehetett.... :mrgreen:
Mindannyiunk hőn szeretett kedvence, Lenglet ma is összehozott egy gólt. :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.12.05. 23:48:05

Marton24 írta:
2020.12.05. 23:27:05
pep71 írta:
2020.12.05. 23:17:17
Marton24 írta:
2020.12.05. 23:09:04
Az a baj Messivel kapcsolatban legtöbben csak mint játékosra gondoltok és nem úgy vmire milyen hatással van. Egyszerűen a mai futballban már az egyszemélyes hadseregeknek lejárt az ideje... rendszerbe gondolkodnak az egészet nézik és abban gondolkodnak a top csapatok. Egységesen a támadásba is a védekezésbe is... Egyszerűen Messi mostmar többet vesz el mint hozza ad ez s véleményem és természetesen ez nem csak az ő hibája mert ő ment volna. De jobban nézünk ki nélküle van mélysége és szélessége a csapatnak sokkal kiismerhetetlenebb a játékunk is már... persze tudom Fradi meg dinamó kijev de itt a jatekkepere gondolok és az abban rejlő lehetőségbe és rövid és középtávú fejlődésbe...
Te nézed más csapatok meccseit is??
Ennek a csapatnak Koeman-al, Messi-vel és Messi nélkül sincs se rövid se középtávú fejlődési lehetősége európai elit szintre ..a barcánál nem akarjak beismerni h a tiki-taka már kis csapatok ellen sem megy , a nagyok ellen meg brutális zakót ér ...ez a legnagyobb baj
A Liverpool vagy a Bayern egy félidő alatt szétszedi ezt a csapatot , ha van Messi, ha nincs.
Teljes rendszer és szisztéma váltás kene , egy normális edzővel végre , akinek van fogalma a mai modern fociról.
Pochettino, Nagelsmann, Klopp( bár sztem ő meg jó pár évig mozdíthatatlan.
Nézek igen. Egyfelől ez rég nem tiki taka amit játszik a Barca v játszani akar egyáltalán. Esetleges és mikor Messi pályán van grundfoci jellegű mivel kb mindenki ott játszik ahol szeretne. És igen Messi nélkül jobban néz ki a visszatámadás is az a direktebb futball amit te úgy hiányolsz meg stílusról beszélsz. És mivel a modern futball most egyre jobban a letámadás és a visszatámadás felé megy ha abból egy ember kimarad akkor már nem tudod azt a futballt játszani ami most eredményes. És a foci ebből az aspektusból csak gyorsulni fog. Messi a legjobb futballista volt az utóbbi 5 evbe de ebből hanyszor nyerte meg az a csapat ahol a legjobb játékos volt a Blt? Nem sokszor mivel ez a mostani foci már nem arrol szól... De ez az én véleményem
Akkor nézd jobban azokat a meccseket , mert a barcátol Koeman alatt én még nem láttam olyan letámadást mint amit a Pool csinál vagy Bayern( ráadásul a letámadás hossza és intenzitása se közéleti meg ezen csapatokét) ha volt Messi, ha nem.
A másik pedig , hogy azért van a letámadás , hogy a labdaszérzésből , minél gyorsabban, kevés passzból, nem felállt védelem ellen lehessen helyzetbe kerülni , mert így sokkal egyszerűbb .
Na ez az amit a barcánál meg annyira sem látni. Mondjuk alibi passzoló kedvenc kp-kal( de jong , pedri, Busi) nehéz is.
Egyetértek abban, h nem egy emberre kell építeni , de a lényege a mondandómnak az lenne , hogy Koeman-al a Barca sosem lesz jó csapat , ha van Messi , ha nincs, mert középsz.r edző(számos helyen megbukott már ), ráadásul a modern fociról gőze nincs az eddig látottak alapján.
Messi-t én is elengedném rossz nézni , megérdemelne meg egy esélyt , egy normális csapatban , hogy megmutassa , ő még a király a mai fociban .
Az, hogy attól várják sokan a barca javulását , h elmegy , az már nagyobb hiba .
Pénzügyileg sem biztos , hogy jobb lesz, igaz rengeteget keres, de mennyien vesznek csak miatta barca cuccokat stb.. nem hiába van ennyire megfizetve , egybe forrt a neve a barcaéval és a legfelsőbb polcra tette a real Madrid mellé, ha lelép az hatalmas érvágás lesz a klubnak és méltatlan is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pep71 2020.12.05. 23:53:27-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.05. 23:44:27

Ez egy olyan meccs volt, amihez hozzászólni sem lehetett.... :mrgreen:
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.05. 23:40:13

Rob888 írta:
2020.12.05. 23:30:08
Elképesztő, hogy megint sokan Messivel vannak elfoglalva. A legtöbb kulcspassz, a legtöbb kapura lövés, a legtöbb veszély megint az ő nevéhez fűződik! Sajnos sok labdát elszórt önmagához képest, nem játszott jól és igen sajnos nem döntötte el a meccset, mint az elmúlt 10 évben milliószor. Szerintem békén kellene hagyni és a valódi problémákról beszélni.
Egyetlen kritika bizonyul igaznak Messivelszemben, igazán naggyá tenni csak minőségi játékosokkal lehet, persze CR-nek sem Balmazújvárosi KP-sok adták a gólpasszokat, de jelenleg vakok közt a világtalant játssza.
Ő továbbra sem felejtett el focizni, lehet fejben nincs ott és nem is szakad ketté, de amint elkerül egy minőségi csapathoz, normális edzővel biztos vagyok benne lesz még 1-2 év benne Messi szinten mérve is.
Neki köszönhetjük azt hogy ez a klubb egy milliárd eurós bevételt hozó vele 3x BL-t nyerő csapattá alakult. Nélküle ez tényleg nem sikerült volna. Ha 10 évig csipőre tett kézzel akar állni a kezdőkörben akkor is lábat kéne neki csókolni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.05. 23:37:30

vinszentvega írta:
2020.12.05. 23:31:50


Jajj ugyan már! Te mai tevékenységét hogyan írnád le?! Az elmúlt èvekben nem az volt amit ő akart?! Miért ne mondhatná Koemannak, hogy figyi, félidőben tegyél be. Ha sétálgatni akar a mezben akkor menjen a La Ramblasról le a Columbus szoborig. Eddig többet art a jelenléte a pályán mint hasznal.
Úgy írnám le, ahogy mindenki másét: vállalhatatlan.

De nem erről beszéltünk.

A fikció, hogy ő a klubnál az edző, elnök, szertáros pláne nem volt téma.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2020.12.05. 23:35:23

Rob888 írta:
2020.12.05. 23:30:08
Elképesztő, hogy megint sokan Messivel vannak elfoglalva. A legtöbb kulcspassz, a legtöbb kapura lövés, a legtöbb veszély megint az ő nevéhez fűződik! Sajnos sok labdát elszórt önmagához képest, nem játszott jól és igen sajnos nem döntötte el a meccset, mint az elmúlt 10 évben milliószor. Szerintem békén kellene hagyni és a valódi problémákról beszélni.
Messi a valaha volt legjobb játékos szerintem! De be kell látni, ha a támadások 80-90%-a rajta megy keresztül, akkor a támadó játékunk finoman szólva is kiszámítható.
Ha változatosabb támadó játékot szeretnénk akkor Messi nélkül kell tervezni. 😔
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.12.05. 23:31:50

csababarca írta:
2020.12.05. 23:22:01
vinszentvega írta:
2020.12.05. 23:14:23

De ha nem akar főzni, akkor ne főzzön! Adja át a helyét annak aki akar főzni!
Ne játszon?
Tudod hogy ez egy munkahely? És nem mondhatja azt hogy bocs nem játszok?
Kíváncsi vagyok, ha augusztusban azt mondja hogy marad de nem játszik, akkor mit szóltatok volna.
Gondolom ment volna az ekézés.
Jajj ugyan már! Te mai tevékenységét hogyan írnád le?! Az elmúlt èvekben nem az volt amit ő akart?! Miért ne mondhatná Koemannak, hogy figyi, félidőben tegyél be. Ha sétálgatni akar a mezben akkor menjen a La Ramblasról le a Columbus szoborig. Eddig többet art a jelenléte a pályán mint hasznal.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2020.12.05. 23:30:08

Elképesztő, hogy megint sokan Messivel vannak elfoglalva. A legtöbb kulcspassz, a legtöbb kapura lövés, a legtöbb veszély megint az ő nevéhez fűződik! Sajnos sok labdát elszórt önmagához képest, nem játszott jól és igen sajnos nem döntötte el a meccset, mint az elmúlt 10 évben milliószor. Szerintem békén kellene hagyni és a valódi problémákról beszélni.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.05. 23:29:09

Messinek a szabadrúgásokat át kellene engednie, ma is remek lehetőségeket pazarolt el, két szabadrúgást is elvégezhetett kb. 20 méterre a kaputól, ráadásul szembe a kapuval, és mindkettőt csúnyán belevágta a blokkba. Már egy ideje gyengék a szabadrúgásai.

Ezzel együtt fölösleges bűnbakként kikiáltani. A bohócvédelem ma is két gólt ajándékozott az ellenfélnek, ez olyan luxus, ami nem fér bele, ráadásul ilyen bakikkal és ennyi eladott labdával egy igazán komoly csapat durván kitöm minket.

Amikor sikerül beszorítani az ellenfelet, kreatív középpályások híján csak ötlettelen passzolgatás zajlik, ez sem Messi hibája. Fölösleges bűnbakként kikiáltani, megvan a maga szerepe a gyenge szereplésben, de elég hosszú a lista, Lenglet-től kezdve de Jongig.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.05. 23:28:56

mess2009 írta:
2020.12.05. 23:23:49
kezdem ott, hogy a Cádiz egy erős közép csapat, akikben sok jó képességű jó fizikumú, fiatal sorra nyerte a párharcokat és végig fegyelmezetten védekezett.
ez a Barca ezzel az edzővel nem képes játékmódot válltani, nem képes egy ilyen beállt védelemmel mit kezdeni - meccsek tucatjai igazolják.
a vereség ugyan szerencsétlen védelmi hibákból adódott, de az az egy nyamvadt gól amit lőttünk?! ugyancsak szerencsésen esett.
anélkül hogy kihegyezném Messire a problémát , ma ő is kifejezetten gyengén játszott és nem csak magához képest.
Koemannal pedig az a bajom, hogy még mindig nincs ugyan csapata, de a sok variálásnak köze sincs az éppen aktuális ellenfél várható harcmodorához. csak egy példa: Dembélét ide berakni!? ahol öt métereket kellene -lehetett futni?! el is veszett szó szerint.
az a baj, hogy kezd a csapat ilyen vereségek miatt morálisan is szétesni.
sajnos annyiban javítanálak, hogy Cadiz nem erős és nem is középcsapat :|
védelmi hibákkalmeg annyi baj van csak, hogy az elmúlt 5 szezonba volt annyi, amit idén sikerült összehozni. Amúgy meg nem a BL-ért vagy a Ligáért megyünk, jó lenne egy jó edző, tökös edző és sok fiatalt látni csetlenibotlani, legalább ők tanulnak belőle, az öregek nem tudom hogy élik meg, de sajnálom őket, ezt a mélységet azután a magasság után megélni, ahova annak idején eltolták a csapatot szörnyű lehet, talán jobb is hogy nincsenek nézők :roll:
Marton24
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.12.05. 23:01:41

2020.12.05. 23:27:05

pep71 írta:
2020.12.05. 23:17:17
Marton24 írta:
2020.12.05. 23:09:04
Az a baj Messivel kapcsolatban legtöbben csak mint játékosra gondoltok és nem úgy vmire milyen hatással van. Egyszerűen a mai futballban már az egyszemélyes hadseregeknek lejárt az ideje... rendszerbe gondolkodnak az egészet nézik és abban gondolkodnak a top csapatok. Egységesen a támadásba is a védekezésbe is... Egyszerűen Messi mostmar többet vesz el mint hozza ad ez s véleményem és természetesen ez nem csak az ő hibája mert ő ment volna. De jobban nézünk ki nélküle van mélysége és szélessége a csapatnak sokkal kiismerhetetlenebb a játékunk is már... persze tudom Fradi meg dinamó kijev de itt a jatekkepere gondolok és az abban rejlő lehetőségbe és rövid és középtávú fejlődésbe...
Te nézed más csapatok meccseit is??
Ennek a csapatnak Koeman-al, Messi-vel és Messi nélkül sincs se rövid se középtávú fejlődési lehetősége európai elit szintre ..a barcánál nem akarjak beismerni h a tiki-taka már kis csapatok ellen sem megy , a nagyok ellen meg brutális zakót ér ...ez a legnagyobb baj
A Liverpool vagy a Bayern egy félidő alatt szétszedi ezt a csapatot , ha van Messi, ha nincs.
Teljes rendszer és szisztéma váltás kene , egy normális edzővel végre , akinek van fogalma a mai modern fociról.
Pochettino, Nagelsmann, Klopp( bár sztem ő meg jó pár évig mozdíthatatlan.
Nézek igen. Egyfelől ez rég nem tiki taka amit játszik a Barca v játszani akar egyáltalán. Esetleges és mikor Messi pályán van grundfoci jellegű mivel kb mindenki ott játszik ahol szeretne. És igen Messi nélkül jobban néz ki a visszatámadás is az a direktebb futball amit te úgy hiányolsz meg stílusról beszélsz. És mivel a modern futball most egyre jobban a letámadás és a visszatámadás felé megy ha abból egy ember kimarad akkor már nem tudod azt a futballt játszani ami most eredményes. És a foci ebből az aspektusból csak gyorsulni fog. Messi a legjobb futballista volt az utóbbi 5 evbe de ebből hanyszor nyerte meg az a csapat ahol a legjobb játékos volt a Blt? Nem sokszor mivel ez a mostani foci már nem arrol szól... De ez az én véleményem
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.12.05. 23:23:49

kezdem ott, hogy a Cádiz egy erős közép csapat, akikben sok jó képességű jó fizikumú, fiatal sorra nyerte a párharcokat és végig fegyelmezetten védekezett.
ez a Barca ezzel az edzővel nem képes játékmódot válltani, nem képes egy ilyen beállt védelemmel mit kezdeni - meccsek tucatjai igazolják.
a vereség ugyan szerencsétlen védelmi hibákból adódott, de az az egy nyamvadt gól amit lőttünk?! ugyancsak szerencsésen esett.
anélkül hogy kihegyezném Messire a problémát , ma ő is kifejezetten gyengén játszott és nem csak magához képest.
Koemannal pedig az a bajom, hogy még mindig nincs ugyan csapata, de a sok variálásnak köze sincs az éppen aktuális ellenfél várható harcmodorához. csak egy példa: Dembélét ide berakni!? ahol öt métereket kellene -lehetett futni?! el is veszett szó szerint.
az a baj, hogy kezd a csapat ilyen vereségek miatt morálisan is szétesni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.05. 23:22:01

vinszentvega írta:
2020.12.05. 23:14:23

De ha nem akar főzni, akkor ne főzzön! Adja át a helyét annak aki akar főzni!
Ne játszon?
Tudod hogy ez egy munkahely? És nem mondhatja azt hogy bocs nem játszok?
Kíváncsi vagyok, ha augusztusban azt mondja hogy marad de nem játszik, akkor mit szóltatok volna.
Gondolom ment volna az ekézés.

Jah közben meg olyanok játszanak akik mindenféle önkritika nélkül alibiznek évek óta a csapatban.
Meg a csikók.

Minden kritikát megérdemel Messi.
De a tény az, hogy el akar menni, nem engedte el az elnök.
Innentől kezdve meg játszani fog, mert szereti a klubot efelől ne legyen kétségetek, másrészt meg nem teheti meg hogy kiül egy évet.

Ezer sebből vérzik a klub, meg a csapat. Messi ebből az egyik, de nem az egyetlen.
Ehhez képest sokan itt úgy csináltok, mint ha csak miatta jönnének ezek a vereségek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.05. 23:20:19

Atis710 írta:
2020.12.05. 23:14:36
Nekem ebből a csapatból egy Puyol hiányzik nagyon! Aki a szívét lelkét kitette a pályán, és ha valakinek nem volt megfelelő a mentalitása, vagy a hozzáállása, azt úgy helyrerakta, hogy csak pislogott!
Ebben egyetértek. Pique is addig volt szinten, amíg Puyi cseszegette. Sőt volt, hogy Mascherano is kényszerből szezonokat töltött védelembe, mint De Jong, holott védekező KP. volt ő is, mégis sokkal szervezetebb volt minden, sőt én Valdezt se tartottam sose olyan hű de topp kapusnak, mégis simán hoztuk gól nélkül a meccseket, mert volt előtte védelem, meg egy kp. ami 70% uralta a labdát.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.12.05. 23:17:17

Marton24 írta:
2020.12.05. 23:09:04
Az a baj Messivel kapcsolatban legtöbben csak mint játékosra gondoltok és nem úgy vmire milyen hatással van. Egyszerűen a mai futballban már az egyszemélyes hadseregeknek lejárt az ideje... rendszerbe gondolkodnak az egészet nézik és abban gondolkodnak a top csapatok. Egységesen a támadásba is a védekezésbe is... Egyszerűen Messi mostmar többet vesz el mint hozza ad ez s véleményem és természetesen ez nem csak az ő hibája mert ő ment volna. De jobban nézünk ki nélküle van mélysége és szélessége a csapatnak sokkal kiismerhetetlenebb a játékunk is már... persze tudom Fradi meg dinamó kijev de itt a jatekkepere gondolok és az abban rejlő lehetőségbe és rövid és középtávú fejlődésbe...
Te nézed más csapatok meccseit is??
Ennek a csapatnak Koeman-al, Messi-vel és Messi nélkül sincs se rövid se középtávú fejlődési lehetősége európai elit szintre ..a barcánál nem akarjak beismerni h a tiki-taka már kis csapatok ellen sem megy , a nagyok ellen meg brutális zakót ér ...ez a legnagyobb baj
A Liverpool vagy a Bayern egy félidő alatt szétszedi ezt a csapatot , ha van Messi, ha nincs.
Teljes rendszer és szisztéma váltás kene , egy normális edzővel végre , akinek van fogalma a mai modern fociról.
Pochettino, Nagelsmann, Klopp( bár sztem ő meg jó pár évig mozdíthatatlan.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.12.05. 23:17:06

Az a legjobb, hogy van amikor tudatosan visszalép a támadásból, de akik helyette fellépnek a 16-os környékére totál impotensek, semmi ötlet, lövés, új gondolat, ha jön egy ilyen csapat, mint a Cadiz, amelyik jó napot is kifog, illetve van egy nagyon jól védő kapusa.
Messinek kell még mindig 50 négyzetcentinyi területen valamit kialakítani, ebből lett a gól is, majd számtalan gyors testcsel után ütempassz, de képtelenek belőle a társak egy érdemi akciót felépíteni, befejezni, de biztos ezért is Messi a hibás.
tl írta:
2020.12.05. 23:10:16
Úgy látom mindenki nagyon gyorsan felejt és ez szomorú. Kár Messit szidni, ez a csapat egy kalap sz.r. Zéró kapuralövés, zéró mozgás támadásban, zéró ötlet. zéró taktika.
Ezekről nem ő tehet. Az egyetlen amit fel lehet róni neki, hogy mostanában nem nyer meg egyedül meccseket, amit több mint tíz év alatt számtalanszor megtett ennek a klubnak. Ha ő nincs, a fórumozók fele nem is lenne "Barca szurkoló".
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.05. 23:16:57

vinszentvega írta:
2020.12.05. 23:14:23
Barcahun írta:
2020.12.05. 23:05:38
davi10 írta:
2020.12.05. 22:59:18

:x :x
Nem bizonyítja a teljesítményével, hogy Ő (még mindig) olyan játékos, akihez "pénz nem számít" alapon foggal-körömmel kellett volna ragaszkodni.
Nem volt érthető?
De pont ezért ellentmondásos, nem akart maradni, neked nem világos ez a rész? Vagy tényleg nem értem.
Próbálom fordítani az elvárásaidat, vagyis hogy menniyre irreleváns az:

Van a feleséged, de el akar vállni nem boldog, Te nem engeded, majd számon kéred rajta, hogy miért nem boldog és főz neked finomakat, nem bizonyítja érdemes volt magadhoz láncolni akartod ellenére #-o
sztm ez nem áll össze sehogy =P~ hogy az asszony lenne a hibás
De ha nem akar főzni, akkor ne főzzön! Adja át a helyét annak aki akar főzni!
De bassszuuuus ezt akarta, el akart menni, tényleg nem áll össze?
:x :x
Mindegy hagyjuk sztm más dimenzióba mozogsz, ha ez a véleményed az a Te dolgod. Nekem meg más az meg az enyém.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.05. 23:15:29

Barcahun írta:
2020.12.05. 23:05:38

De pont ezért ellentmondásos, nem akart maradni, neked nem világos ez a rész? Vagy tényleg nem értem.
Próbálom fordítani az elvárásaidat, vagyis hogy menniyre irreleváns az:

Van a feleséged, de el akar vállni nem boldog, Te nem engeded, majd számon kéred rajta, hogy miért nem boldog és főz neked finomakat, nem bizonyítja érdemes volt magadhoz láncolni akartod ellenére #-o
sztm ez nem áll össze sehogy =P~ hogy az asszony lenne a hibás
Nem tudom honnan jött le, hogy én csak és kizárólag Messi-t hibáztatom. Pont Barto ellen beszélek azzal, hogy hozott egy olyan döntést, ami sem anyagilag, sem a pályán nem fizetődik ki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2020.12.05. 23:14:36

Nekem ebből a csapatból egy Puyol hiányzik nagyon! Aki a szívét lelkét kitette a pályán, és ha valakinek nem volt megfelelő a mentalitása, vagy a hozzáállása, azt úgy helyrerakta, hogy csak pislogott!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.12.05. 23:14:23

Barcahun írta:
2020.12.05. 23:05:38
davi10 írta:
2020.12.05. 22:59:18
Barcahun írta:
2020.12.05. 22:54:23
De mire kéne rászolgálnia,olyan mintha saját magadat se értenéd, vagy nem tudom =P~
Nem bizonyítja a teljesítményével, hogy Ő (még mindig) olyan játékos, akihez "pénz nem számít" alapon foggal-körömmel kellett volna ragaszkodni.
Nem volt érthető?
De pont ezért ellentmondásos, nem akart maradni, neked nem világos ez a rész? Vagy tényleg nem értem.
Próbálom fordítani az elvárásaidat, vagyis hogy menniyre irreleváns az:

Van a feleséged, de el akar vállni nem boldog, Te nem engeded, majd számon kéred rajta, hogy miért nem boldog és főz neked finomakat, nem bizonyítja érdemes volt magadhoz láncolni akartod ellenére #-o
sztm ez nem áll össze sehogy =P~ hogy az asszony lenne a hibás
De ha nem akar főzni, akkor ne főzzön! Adja át a helyét annak aki akar főzni!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.05. 23:13:40

hau30 írta:
2020.12.05. 23:06:22
És oda áll és elmondja, hogy ki kell javítani ezeket a hibákat miközben saját maga és még páran (Lenglet, Alba, Pique és a negyediket le sem merem írni) maguk a hibák. Pedig úgy vártam, hogy ma jó meccset nyomunk és megint ki kellett józanodni.
Pique elsőként ajánlotta fel távozását, Alba 30 évesen is rohangálhat fel valaki adjon egy értelmes passzt Messinek, Igazából év elején volt nagy hiba és a nagy tisztogatás helyett alibizés és Messi álltal említett szakami hiány és foltozgatás ment (tovább). Őszintén Minguezat senki nem fogja kövezni és ezt kellett volna tenni, hogy feltölteni a keretet fiatallal, akik ha így teljesítenek akkor hát ez van, majd lesz jobb is, most nem győzzük a 100 millás játékosokat szapulni, akik nem érzik jól magukat a pályán, mi meg attól amit látunk tőlük, rossz kombináció, amin minnél előbb változtatni kell. Jelenleg nincs olyan játékos akit ne lehetne elküldeni, Stegen és Fati hoznak csak valamit abból, amit Barcának gondolunk a jövőben.
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2020.12.05. 23:10:16

Úgy látom mindenki nagyon gyorsan felejt és ez szomorú. Kár Messit szidni, ez a csapat egy kalap sz.r. Zéró kapuralövés, zéró mozgás támadásban, zéró ötlet. zéró taktika.
Ezekről nem ő tehet. Az egyetlen amit fel lehet róni neki, hogy mostanában nem nyer meg egyedül meccseket, amit több mint tíz év alatt számtalanszor megtett ennek a klubnak. Ha ő nincs, a fórumozók fele nem is lenne "Barca szurkoló".
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2020.12.05. 23:09:48

Barcahun írta:
2020.12.05. 22:57:11
VictorValdes19 írta:
2020.12.05. 22:53:42
Félig off, de már nagyon érdekel:
Koeman miért Kűman?
Sztm csakén írom így :D mert így mondják, és nem kicsit fricska mert személy szerint nem tisztelem annyira leírjam rendesen a nevét, nem szolgált rá itt még semmivel, Barto kutyája volt, de nélküle sem lett jobb edző szvsz..
Mi az hogy nem tiszteld annyira, hogy leird a nevét? Úgy hívják és kész.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.05. 23:09:34

Ha Koeman meg egyszer a Messi Coutinho Griezmann hármast egyszerre felrakja, remélem valaki kapásból lever neki egy hatalmas sallert.
Nézhetetlen borzalom így az egész.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése