Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7167
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.23. 10:16:46

Vakmacska írta:
2021.10.23. 09:25:48
Hàt semmi jóra nem lehrt számítani holnap, sajnos.
Szerintem megint simán kikapnak.

Azért a különbség a 2-6 meg 5-0-hoz képest az, hogy ez egy szétesett csapat, míg anno az a Real egyben volt.
Hát igen. Vini és Benzema szerintem is nagyon szétkapnak majd hátul, mindketten döbbenetes formát futnak. Araujo elvesztésével nem érzek sok esélyt a feltartóztatásukra, vele sem nagyon éreztem volna mondjuk. Hátul mondjuk ők is adakozó kedvükben vannak idén, úgyhogy egy jó Fati és egy jó Depay esetén ebből még akár valami 2-5 féle sokgólos eredmény is kijöhet, ki tudja.
Ráadásul van egy 3-5-2-es félelmem, amit a nagyobb meccseken rendre előhúz RK. Akkor lehet, hogy megússzuk kevesebb kapottal, de nem is sűrűn fogjuk látni az ő kapujukat sem... 4-3-3-nál legalább lenne némi foci.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.10.23. 09:25:48

Hàt semmi jóra nem lehrt számítani holnap, sajnos.
Szerintem megint simán kikapnak.

Azért a különbség a 2-6 meg 5-0-hoz képest az, hogy ez egy szétesett csapat, míg anno az a Real egyben volt.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.18. 15:43:54

sansz írta:
2021.10.18. 14:11:26
Fati a gólnál semmi olyat nem csinált, ami bármelyik középpályástól ne lenne elvárható. Látja a kaput, lő, kész.
Minden jelenlegi topcsapatnál ha van lehetőségük, akkor lőnek, legalább háromból egyszer. Nálunk Busi, Pedri, Gavi csak passzol és ezt az ellenfél is tudja. Az epizódszereplő és mindig egy lyukat befoltozandó SR jelenleg a második legjobb góllövőnk és még Coutinhonak van egy-egy lövése, ez azért elég sovány. Ha Gavi és Pedri ebben fejlődének, akkor az nagyot lökne a Barcán és a válogatotton is. Szerintem nem is reménytelen.
Ezek az elmaradt lövések óriási hiányosságok és itt nem feltétlenül a Fati vagy korábban néha Coutól látott zseniális lövésekre kell gondolni, hanem a legegyszerűbbekre, amikben az is benne van, hogy ezen azon megpattan és így lehet gól belőlük. Azok a fránya megpattanók ..... ismerjük jól.
Próbálkozások nélkül viszont számtalan esélyt szalaszt el a csapat emiatt.
Ugyanakkor ez a téma a már jól ismert edzőkérdéshez vezet vissza.
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni és ismét gyakorolni.
Ez elsősorban barcelonai szakmai házi feladat. Luchotól is tanulhatnak a fiatalok, de egy válogatott összetartáson ilyesmire sokkal kevesebb az idő és alkalom.
Ezekből a "gyakorolni" való dolgokból olyan sok lemaradása van a Koeman csapatnak, ha csak egy - két dolgot elkezdenének megpróbálni alkalmazni, már nem is ismernénk rá a csapatra (pozitív értelemben, természetesen), hogy jé, mi történik itt?!
És ezek akkor is kellenének, ha Fati, Depay, Dembi és Agüero is megtalálják a góllövő cipőjüket.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.18. 14:48:51

Chino írta:
2021.10.18. 13:57:04
Szerintem inkább ez a vészharang kongatás. Miért ne lenne reális esély a bajnokságra?
Úgy értettem, hogy a 3. helyet hozzák a srácok, hogy az afölötti nincs kizárva, csak az azalatti helyezés. :D

Gavi-ban én egyelőre szinte csak a túlzott agressziót látom. Nem lóg ki lefele 17 évesen, ami jó, de olyan eszetlenül megy oda mindenkire, hogy simán benne van a piros is minden meccsen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.18. 14:11:26

davi10 írta:
2021.10.18. 13:12:08
Nem volt rossz ez a tegnapi. Ha Fati és Depay egészséges, lehet keresnivalónk. Kun és Dembele még kérdőjel, de nem hiszem, hogy hátrább lennénk velük.
Tudom, mondtuk már sokszor, de HA Dembele nem lesz sérült és egy iciripicirit fegyelmezettebben visszamegy védekezni, ha kell, akkor még sokat javulnánk elől.

Jelenleg játszik már két játékos, Fati és Depay, akikről hallották az ellenfelek, hogy rúgtak már gólt, így megoszlik végre a figyelmük, ha Dembele is ott lenne, az maga lesz a kánaán.
Én továbbra is a középpályától hiányolom ezt a gólratörő mentalitást (és a spanyol válogatott is szív emiatt, hogy normális csatárjaik nincsenek, a középpályások meg nem gólveszélyesek). Fati a gólnál semmi olyat nem csinált, ami bármelyik középpályástól ne lenne elvárható. Látja a kaput, lő, kész.
Minden jelenlegi topcsapatnál ha van lehetőségük, akkor lőnek, legalább háromból egyszer. Nálunk Busi, Pedri, Gavi csak passzol és ezt az ellenfél is tudja. Az epizódszereplő és mindig egy lyukat befoltozandó SR jelenleg a második legjobb góllövőnk és még Coutinhonak van egy-egy lövése, ez azért elég sovány. Ha Gavi és Pedri ebben fejlődének, akkor az nagyot lökne a Barcán és a válogatotton is. Szerintem nem is reménytelen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7405
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.18. 13:57:04

davi10 írta:
2021.10.18. 13:12:08

Szerintem ha nem dől ki mindenki, akkor egyáltalán nincs ok kongatni a vészharangot, hozni fogjuk a tavalyi 3. helyet Koeman-nal is. Hogy ez elég-e, azt mindenki döntse el maga...
Szerintem inkább ez a vészharang kongatás. Miért ne lenne reális esély a bajnokságra? A Real egy döntetlennel van előrébb nálunk és mi már túl vagyunk a Socin, az Atma-n, a Valencian, az idegenbeli Bilbaon, ők egy Valenciat "mutathatnak fel", mint erősebb csapatot. (a Bl-re ők sem lehetnek büszkék)
Ráadásul ami a legkritikusabb volt nálunk az most kezd megoldódni. Nem egy pontvesztést "megspórolhattunk volna" ha a Fati, Aguero, Dembélé trióból legalább 1-2 játékra képes, rendszeresen a gólképtelenségen csúsztunk el. Elég feltűnő volt, hogy az előbbi mit jelent ezen a téren, pedig még csak most kezd ismerkedni a pályával egy 10 hónapos sérülést követően. Van egy kis különbség LDJ, Braithw. és Fati között.
Az Atma sem olyan stabil idén, többször is a hosszabbítás mentette meg a seggüket, a sorsolásuk szintén keményebb.
Egy döntetlen a Klasszikuson szerintem inkább nekünk lenne előnyös hosszabb távon, szóval a bajnokság távolról sem úszott el, akármelyik fokán ott lehetünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.18. 13:12:08

Nem volt rossz ez a tegnapi. Ha Fati és Depay egészséges, lehet keresnivalónk. Kun és Dembele még kérdőjel, de nem hiszem, hogy hátrább lennénk velük.

A hollandon viszont látszik, hogy sokkal inkább frkszik neki a balos, mint a "klasszikus 9-es", viszont mivel jobb ott, mint Luuk, illetve Fati-t nem éri meg pakolgatni, így sajnos ez a legoptimálisabb megoldás.

Szerintem ha nem dől ki mindenki, akkor egyáltalán nincs ok kongatni a vészharangot, hozni fogjuk a tavalyi 3. helyet Koeman-nal is. Hogy ez elég-e, azt mindenki döntse el maga...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2021.10.18. 11:16:07

A végeredmény jó .Az első félidei játék nagyon biztató. A meccs egészét tekintve lefelé talán Roberto lógott ki , bár tegnap nemcsak hátrafelé passzolt. Különösen elégedett voltam Dest teljesítményével. Aközéppályát még harmonizálnunk kell, ahogy javítani kell Depay passzjátékán is. Jó lenne egy kicsit gyorsabban járatni a lasztit, bár volt ígéretes kontránk is!
Szerintem jók leszünk ha felépülnek a maródiak!

Hajrá Barca !
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.10.18. 08:23:18

La Pulga írta:
2021.10.17. 21:09:47
Nem hiszem el, hogy 10 év alatt az az 5 edző nem jött rá, hogy ezek a kis szögleteket totál hatástalanok. Évek óta fogom a fejem amikor meglátom.
Bármilyen hihetetlen a kisszöglet van egy statisztika, hogy több gólt kapnak abból a szögletet végző csapatok ( kontra ), mint amennyi gól születik belőle! Másik sokkal jobb szögből tudod beadni, ha kicsiben csinálod meg. Focizok (NB3), konkrétan mi nem vagyok óriások, ezért arra használjuk 90%, hogy támadó harmadban tartsuk a labdát, ne kontra legyen, illetve megpróbáljuk a szöglet után kifele mozgó védelmet kijátszani ( ellentétes mozgások miatt, könnyebb kis távolságban is nagy előnyt szerezni esetleges rövidpassz bejátszásával ). Szóval szerintem ezek a dolgok azok! Amúgy meg az edző Guardiola fan, szóval….
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.10.17. 23:34:13

Vajon miért mondta a csóka Ter Stegent egyfolytában "derstégen"-nek?
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2021.10.17. 21:09:47

Nem hiszem el, hogy 10 év alatt az az 5 edző nem jött rá, hogy ezek a kis szögleteket totál hatástalanok. Évek óta fogom a fejem amikor meglátom.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.17. 20:56:17

Nyitva az élő!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.10.17. 20:48:05

Ha FdJ visszalép, lehet ebből 3-4-3 vagy 3-5-2 is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.17. 20:43:29

soadroli írta:
2021.10.17. 19:42:36
Ter Stegen - Dest, Eric García, Piqué, Alba - Busquets, Sergi Roberto, De Jong - Gavi, Ansu Fati, Memphis
a legtobb oldal ugy irja ezt a kezdot, h sr jhv, dest jobb csatar
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.10.17. 20:35:40

Ennél lassabb kezdő középpályánk van jelenleg? Már most félek a meccstől. Azért örülnék ám, ha jól sülne el a dolog - vagy csak kevésbé rosszul.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.17. 20:05:12

Bitang kp.
A támadótrióban érzek annyit, hogy egy egyéni villanás hozza a meccset.
A védelem kérdőjel Araujo nélkül, a kp-t meg hagyjuk.
LG írta:
2021.10.17. 16:33:00
Tudom, hogy gúnyolódsz, pedig bőven van igazság benne. A hollanddal abszolút középcsapat benyomását keltjük, pedig a keretünk spanyol szinten még mindig nagyon erős. Szerencsére LE megmutatta a válogatottal, hogy messze többet tudnak a játékosaink, mint amennyit RK kihoz belőlük.
Tudom. Szerintem ha az EV csapatból kivesszük Messi-t, az is egy spanyol középcsapat benyomását keltette.
És mielőtt megkapom, nem mosdatom Koeman-t egyértelműen kell egy új arc a padra. Csak az irányába megfogalmazott eltúlzott "kritikákat" majmoltam egy kicsit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.10.17. 19:42:36

Ter Stegen - Dest, Eric García, Piqué, Alba - Busquets, Sergi Roberto, De Jong - Gavi, Ansu Fati, Memphis
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.17. 16:41:10

MatyiG írta:
2021.10.17. 15:36:28
Közel azonos? Nézz már rá a két csapat keretere. Maxi Gomez, Guedes és Gaya nagyjából az egyedüliek, akik beferhetnenek a kezdonkbe.
Erre utalt a 'jelenlegi helyzetben' a mondatomban, amit Lg kolléga fentebb ki is fejtett. A keretünk hiába áll jobb nevekből, ha ez sem az eredményekben, sem a mutatott játékban nem mutatkozik meg. Ergo azonos erősségű jelenleg a két csapat:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.17. 16:33:00

davi10 írta:
2021.10.17. 16:04:32
MatyiG írta:
2021.10.17. 15:36:28

Közel azonos? Nézz már rá a két csapat keretere. Maxi Gomez, Guedes és Gaya nagyjából az egyedüliek, akik beferhetnenek a kezdonkbe.
Dehát nekünk nincs edzőnk, ott meg edző van.
Tudom, hogy gúnyolódsz, pedig bőven van igazság benne. A hollanddal abszolút középcsapat benyomását keltjük, pedig a keretünk spanyol szinten még mindig nagyon erős. Szerencsére LE megmutatta a válogatottal, hogy messze többet tudnak a játékosaink, mint amennyit RK kihoz belőlük.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.17. 16:04:32

MatyiG írta:
2021.10.17. 15:36:28

Közel azonos? Nézz már rá a két csapat keretere. Maxi Gomez, Guedes és Gaya nagyjából az egyedüliek, akik beferhetnenek a kezdonkbe.
Dehát nekünk nincs edzőnk, ott meg edző van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.10.17. 15:36:28

Cseri írta:
2021.10.17. 15:01:02
Érdekes volt olvasni a címet a főoldalon, hogy "kötelező nyerni a Vale ellen". Jelenlegi helyzetben bátor megfogalmazásnak érzem, hogy közel azonos erősségű csapat ellen egyértelmű esélyes lenne a team. Szerintem x lesz, hogy számszerűsítsem:2-2.
Közel azonos? Nézz már rá a két csapat keretere. Maxi Gomez, Guedes és Gaya nagyjából az egyedüliek, akik beferhetnenek a kezdonkbe.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.17. 15:01:02

Érdekes volt olvasni a címet a főoldalon, hogy "kötelező nyerni a Vale ellen". Jelenlegi helyzetben bátor megfogalmazásnak érzem, hogy közel azonos erősségű csapat ellen egyértelmű esélyes lenne a team. Szerintem x lesz, hogy számszerűsítsem:2-2.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.17. 12:40:05

Aguero és Balde is ott van a mai keretben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.04. 13:43:00

bence0330 írta:
2021.10.04. 13:05:31
Egyébként nagyon érdekesnek találtam, hogy a Masiás középpályát mintha szándékosan akarnák szétválasztani
Ez meg a többi amit írtál is nagyon jó meglátás, én is erre utaltam amikor nem értettem miért van hogy felhoz 1 jó embert végre, de egy másik helyére, vagy éppen felhoz 1 jót de felhoz az eddig játszó jó helyére egy 0-t. Tartja az egyensúlyt :D
Sajnos Szbsz és Sansz, két sokat faggatott kolléga nem válaszol, pedig kb mindenki megkérdezte hogy láthatják a fiatalokat rossznak de pl SR-t jobbnak :D Ezt nagyon gyorsan fejezd be.
drobika írta:
2021.10.04. 13:19:51
Ezen a legutolsó meccsen Nico tényleg gyenge volt, de mikor szerezze meg a meccsrutint mint most? Kénytelenek vagyunk játszatni őket és nem is ezzel van a baj, hanem abban, hogy nincs taktika , teljesen ad-hoc jellegű a játékunk.Persze elöl nagyon kevés Depay, és ahogy mennek a meccsek, egyre csak ő is gyengül a többihez. Ne feljtsük el, hogy amikor ide szerződött még Messi, Aguero, társakkal számolt...Most meg egyedül van, mert LDJ minden csak nem minőségi játékos, kiadja a 11. embert ennyi. Ennyi rúgott ( 11 ) gól, még a történelemben nem volt, amióta szerintem játszunk... És akkor ne felejltsük a BL 0 !!! rúgott gólt. A csatársor impotens.
A hátsó sorban vannak továbbra is a még nagyobb problémák, ha lehet ilyesmit mondani. Nem látom Garcia jogosságát sem. Nem vele lesz úgy néz ki stabilabb a védekezés. Úgy nagyjából azt látom, hogy Mingu és Ara az, akire lehet építeni, és ennyi! A többi hátvéd az nagyon tré! És akkor rendre mindenki az ellenfél térfelén van, és mindenki lekontráz bennünket és rugdossák a gólokat! Teljesen röhej, még a vak is látja, hogy így nem lehet játszani.
Depay beszürkülése hasonlít néhány igazolásra az utóbbi időből :D Mintha fizikálisan és mentálisan is rosszabb felkészítés menne itt mint bárhol máshol.. ahogy te is írod, ad-hoc 0 taktika + mellé folyamatos magas elvárás és mindenért a játékos a hibás.
De úgy összességében a támadásra és védekezésre:
Pont most raktam statisztikát Garcia topikjába, mely alapján legkevésbé sem gyengébb mint Piké, Lenglet vagy Umtiti. Araujohoz mérve nem olyan jó, de fiatalabb sokkal. Garcia eddig tökéletes annak ami igazából.
Tavaly 15 gólt rúgtunk de rosszabbul álltunk, azt meg a Koeman topikba dobta be. 4 góllal lőttünk többet de nem egyenletesen eloszlatva, igazából csak kitömtük otthon a Betist 5-2re meg a Villarealt 4-0ra a szezon nyitányon, aztán jöttek a 0 és 1 gólos impotens meccsek, pont mint idén. Összességében még rosszabb is volt.
A védekezés a belső védőket tekintve szerintem sokkal stabilabb lett. Hány gólt vagy tizit hozott össze belső védő idén eddig? :D Egyértelmű a javulás, Araujo és Garcia is jók, idén Piké kb ugyanakkora 0 mint tavaly, de eddig ő is inkább volt passzív néző a pályán minthogy egyenesen gólt rúgasson az ellenféllel mint tavaly párszor. Ez már előrelépés, mert max késik vagy el se indul, vagy ki se lép, csak néz és sétálgat de legalább nem rúg le senkit vagy ilyesmi. Szóval Garciát megvédeném abszolút, gyorsabb és több odapiszkálása van mint a tavalyiaknak. Nem erős testileg, de akaratos és jól használja a lehetőségeit arra hogy megakassza a támadót. 1v1-ben nem hagynám senkivel, de igazából az lenne a lényeg hogy ne alakuljanak ki ilyen szituk úgy eleve..
Dest alig játszott 4-3-3-ban JHV-t. Alba sérült meg 0 EB utáni formában volt amikor játszott. Baldénak percei voltak. SR :D 3-5-2..
Szóval a szélsővédőkkel nem tudom mi van, az káosz. Belül ok, széle káosz, kp-s szervezettség káosz, eladott labdák lereagálása 0, összességében tényleg baj van de nem olyan rossz a helyzet ha Mingu lesz JHV és Garcia és Araujo középen és Alba BHV. Dest jöhet bármikor, akár kezdhet is amikor támadóbb védőre van szükség beállt ellenfél ellen. Mingu is játszhat bármikor Garcia helyett, és Piké is jöhet ha valaki pihen/eltiltott. Tök jó lehet ez hátul.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.04. 13:19:51

Ezen a legutolsó meccsen Nico tényleg gyenge volt, de mikor szerezze meg a meccsrutint mint most? Kénytelenek vagyunk játszatni őket és nem is ezzel van a baj, hanem abban, hogy nincs taktika , teljesen ad-hoc jellegű a játékunk.Persze elöl nagyon kevés Depay, és ahogy mennek a meccsek, egyre csak ő is gyengül a többihez. Ne feljtsük el, hogy amikor ide szerződött még Messi, Aguero, társakkal számolt...Most meg egyedül van, mert LDJ minden csak nem minőségi játékos, kiadja a 11. embert ennyi. Ennyi rúgott ( 11 ) gól, még a történelemben nem volt, amióta szerintem játszunk... És akkor ne felejltsük a BL 0 !!! rúgott gólt. A csatársor impotens.
A hátsó sorban vannak továbbra is a még nagyobb problémák, ha lehet ilyesmit mondani. Nem látom Garcia jogosságát sem. Nem vele lesz úgy néz ki stabilabb a védekezés. Úgy nagyjából azt látom, hogy Mingu és Ara az, akire lehet építeni, és ennyi! A többi hátvéd az nagyon tré! És akkor rendre mindenki az ellenfél térfelén van, és mindenki lekontráz bennünket és rugdossák a gólokat! Teljesen röhej, még a vak is látja, hogy így nem lehet játszani.
Válasz küldése