Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.08. 21:28:13

MichaaBee írta: Songot meg felejtsük el hátul, őt úgy kell kezelni, mint Keitát.
Igen, Song egy KVK, aki remekül tud támadásokba belépni. Egy jó felépítésű játékos, aki jól tud ütközni.
Ha valakit hátra kéne vinni, akkor inkább Busit.

Én Bartrának szívesen szavaznék bizalmat.
Számomra Adriano is elég meggyőző volt tegnap. Noha a gólnál beragadt.
Szoknia kell még ezt a posztot.

Akárhogy is: decemberig valami megoldást kell találni.
És igenis: ha a fiatalok ilyen jól tudnak teljesíteni, mint tegnap Montoya, akkor vessük be őket! (Remélem a tegnap nem csak véletlen volt)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.08. 21:02:19

Azért ezzel a védelemmel nem értek egyet. :) Egyrészt ott van Mascherano, másrészt a két hét múlva esedékes meccsre csak felépül már Piqué is. Montoya játéka nekem eddig is nagyon tetszett, tegnap ebben megerősítést nyertem, s a Montoya-Piqué-Mascherano-Alba négyes így már egész jól hangzik. Songot meg felejtsük el hátul, őt úgy kell kezelni, mint Keitát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.08. 20:52:17

A Realnak idén eddig szerencséje van. Náluk nincs ennyi sérült, sőt, az alapemberek közül senki sem az.
Nálunk meg... tavaly a támadó szekció volt KO, most a védelem dőlt ki.
Hihetetlen.... hihetetlen, hogy csökönyösen ragaszkodnak ahhoz, hogy nem kell középhátvédet venni. A legjobb az lenne, ha egy klasszist tudnának venni, de úgy érzem, most még ha csak tűzoltás is, de egy robotoló KH is megtenné.

A következő meccsre én egy 4-2-3-1 felállást választanék

Montoya- Bartra- Adriano - Alba
Busi- Song

Messi- Xavi- Ini/Fabregas
Villa

Villa megérdemelné a kezdőt, a Busi- Song pedig a tapasztalatlan védők előtt szűrhetnének. Ini/Fabre..... így belegondolva lehet, hogy Pedro jobb lenne. Ő gyorsabb, és egy ilyen védekezőbb felfogás inkább a kontrajátéknak kedvez.
A kieső helyen álló Depor ellen szerintem nem lenne rossz ezzel próbálkozni.

ÉS TÉNYLEG nem szabad elfeledkezni Falcaoról és az Atleticoról. 8 gólt rúgott, és csak a gólkülönbség miatt állunk az első helyen.
Kiváncsi leszek, hogy meddig fogják bírni.

És remélem, hogy a válogatott meccsek nem fognak a Barcának kersztbe tenni. Sérülések, rossz forma....


Pepe: „Nagy színészek. Ezt mindenki láthatta. Iniestához nem értem hozzá, de láthatták, hogy fetrengett, ám ehhez már hozzászokhattunk. Az eredmény nem igazságos, mert többet tettünk a sikerért, mint a Barcelona. Az első félidőben a gól volt az egyetlen értékelhető akciójuk. Mindenesetre jó érzésekkel távozunk, mert jól játszottunk. Cristiano és Messi két nagy futballista, de szerintem Cristiano sokkal komplettebb játékos.

Pofátlan..... a többit inkább nem írom ide, amit gondolok róla, de gondolom sokan ugyanarra gondolnak, mint én...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.08. 19:17:31

Lionel85 írta:Megnéztem volna a csapatot, ha tényleg az igazi arcát mutatja, azt, amivel létrehozta a 8 pontos előnyt. Mert ez most nem az volt.
a 8 pontos előnyt nem real madrid elleni győzelmekkel hoztuk össze...a játék eddig is döcögött, de kisebb csapatok nem mindig tudták kihasználni a hibákat. a real igen. ne misztifikáljuk túl ezt a 8 pontot, ez a mértékű előny inkább a real harmatgyenge szezonkezdetének tudható be, amin megjegyzem a tegnapi meccs előtt már túl voltak...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.08. 18:59:20

Megnéztem volna a csapatot, ha tényleg az igazi arcát mutatja, azt, amivel létrehozta a 8 pontos előnyt. Mert ez most nem az volt. Ez egy számomra idegen és érthetetlen játék volt. Nem tudom, hogy mit akart a csapat, semmi elképzelés nem volt a játékunkban, ráadásul rengeteg labdát elszórtak a pontatlan labdaátvételekkel, rossz passzokkal. Messi nagyon szép gólt lőtt, kár, hogy a gyenge védelmünk nem tudta kihúzni a meccs végéig. A minimális célkitűzést elérték, maradt az előny.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.08. 17:42:56

Lehet, hogy kemény dió lesz ellenük játszani, de esélyük nincs a bajnoki címre. Nincs olyan mélységű a keretük, hogy a bajnoki, európa liga, válogatott sorozatterhelést egész szezonon keresztül bírják. A kiegészítő embereik nincsenek közel azonos szinten sem a kezdővel. Idő kérdése meddig bírják, egyenlőre nyomják, ami a "csövön kifér".
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.10.08. 14:48:13

kristop írta:edit: ja, és rohadtul zavar, hogy mindenki, még a játékosok is nyolc pontról beszélnek miközben az atmának is ugyanannyi pontja van, mint nekünk. nézzétek meg az el csoportjukat és láthatjátok, hogy ott mindenkit pihentethetnek a bajnokságra egészen decemberig, szóval addig nem nagyon fognak leszakadni. és pont akkor jön majd az egymás elleni meccs is, amik megintcsak nem lesznek simák.
Így igaz, a legtöbben megfeledkeznek az Atletico-ról. Az utóbbi években a két óriás párharca kicsit elterelte a figyelmet a többiekről, pedig ez az Atletico már több, mint erős középcsapat, aki néha kellemetlenséget tud okozni. Simeone nagyon komolyan rendbe rakta a csapatot, vannak minőségi játékosaik és Falcao személyében egy igazi zsenijük, aki ontja a gólokat, csakúgy mint Messi és CR. Egyáltalán nem lepne meg, ha az idén a Real mellett már az ATMA-val is számolni kellene. Amíg a 2 nagy folyamatosan egymásra figyel, addig ők az esélytelenek nyugalmával játszanak és a surranópályán bizony könnyen meglepetést okozhatnak.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.10.08. 14:29:22

a meccs előtt talán aláírtam volna ezt az eredményt, de így utána már kicsit csalódott vagyok. cé két gólja teljesen áhh. egész meccsen megfogtuk, jól védekeztünk ellene, aztán egyszer alves hibázott, utána adriano rontotta el a lesre állítást és máris ott a két gólja. mondjuk ezért klasszis ő is, mert a góljain kívül momentuma nem volt.

a végén meg egyszerűen nyerni kellett volna. oké, hogy volt húsz jó perce a madridnak megint, de a végén már annyira elkészültek az erejükkel, hogy kicsit több bátorsággal meglehetett volna.

edit: ja, és rohadtul zavar, hogy mindenki, még a játékosok is nyolc pontról beszélnek miközben az atmának is ugyanannyi pontja van, mint nekünk. nézzétek meg az el csoportjukat és láthatjátok, hogy ott mindenkit pihentethetnek a bajnokságra egészen decemberig, szóval addig nem nagyon fognak leszakadni. és pont akkor jön majd az egymás elleni meccs is, amik megintcsak nem lesznek simák.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.08. 13:55:17

neobarca írta:
albicelesteX írta:Ronaldóval mi lett végül?Hattyúhalála volt vagy tényleg megsérült?
Tényleg megsérült. Zúzódott a válla. 2 hetet kell kihagynia előre láthatólag...
Amúgy a válogatottba elengedték:))))))) marha sérült lehet...
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.10.08. 13:52:59

albicelesteX írta:Ronaldóval mi lett végül?Hattyúhalála volt vagy tényleg megsérült?
Annyira talán nem vészes a helyzet, mert a ziccert még be tudta lőni, sőt utána még a kezét is fel tudta emelni az új hajacskájához. A futball világ celebje, néha nagyon gagyi.
Viszont 2/2 tegnap, de fel tudnék pár csapatot sorolni, akik rosszabbak nálunk, mégsem kapnak két ilyen gólt. (Nem beszélve a szuperkupán kapott 3 érthetetlen gólról.)

Nem tetszett, h csak arra megyünk, h maradjon meg a 8 pontos különbség, ill. berögződni látszik a meccs eleji szokásos görcsösség, amit módszeresen kihasználnak, aztán futunk az eredmény után.

Szerk: Cr mehet a válogatotthoz, forrás: madr....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.10.08. 13:57:04-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.08. 13:43:47

albicelesteX írta:Ronaldóval mi lett végül?Hattyúhalála volt vagy tényleg megsérült?
Tényleg megsérült. Zúzódott a válla. 2 hetet kell kihagynia előre láthatólag...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.10.08. 13:33:46

sjd írta:Megint sikerült "idegállapotba" kerülnöm, tisztán látszott, hogy mindkét csapat 2 helyzetből akart két gólt rúgni, és ezzel elintézni meccset. Viszont ilyen fölény mellett szívesen láttam volna azt az erőfeszítést a srácoktól, amit 2-2 után mutattak... :roll: Persze most még kényelmes a döntetlen 8 pont előnyből, de lehet, hogy májusban azt fogjuk mondani, hogy de jól jött volna még két pont...
Következő meccsen meg lehet tippelni, hogy Pinto vagy Tello fog-e belső védőt játszani :roll: Komolyan nem értem, hogy Montoyát be lehet állítani egy Clasico-n, Tellot is be lehetett tavaly (el is ment rajta), de Bartrát vagy Fontást nem... Adjuk már el őket a fenébe, mert mindig csak felhúzom magam, amikor direkt padoztatja őket Tito.
A Madrid meg most már elegánsan ráállt arra az elmúlt néhány meccs folyamán, hogy amint lendületbe kerül valaki tőlünk, szépen alárúgnak egyet. És az a helyzet, hogy rohadtul bejön nekik, mert egyrészt így nem lehet megbontani a védelmüket és létszámfölénybe kerülni, másrészt a bíró lazán pályán hagyja az olyan vadparasztokat, mint Alonso. (Persze a világ legférfiasabb csapata megint fetrengett jó párszor, de a csúcs mégiscsak az volt, amikor Pepe kérte számon Pedrot, hogy mégis hogyan mer nyújtott lábbal rámenni valakire). Szóval egyrészről lassan újítani kéne valami taktikát azon kívül, hogy Messi/Iniesta végigszalad a pályán, aztán az utolsó pillanatban sikerül gólhelyzetet kialakítani, másrészről meg nem tudok mást mondani, mint hogy folyamatosan faltolgatni részünkről is (ez egyébként egyre inkább megvolt), aztán amikor valamelyik hentesnek elgurul a gyógyszere, máris egyszerűbb helyzetben vagyunk.
Jaja, sajnos azt világosan látni most már szinte minden meccsen (nem csak a Barca ellenieken), hogy Mou folyamatos hisztizésével csak elérte, hogy a JV-k nem mernek kiállítani madridi játékost. Most Alonsonak bizony fel kellett volna mutatni a 2. sárgát. Higuainnak a sárgát...A valencia ellen Di Mariát kellett volna rögtön lezavarni a balhorog után...stb.
Ez van, és bizony erre ki kell találni valamit, ahogy mondod, mert a sporik NEM fogják megadni nekünk sem a tiziket, sem kiállítást tőlük.
Szuszimester
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.10.08. 13:25:56

A támadójáték azért akadozott, mert a védelem gyengesége miatt sokkal többet kellett a középpályának besegíteni a védekezésbe. Így viszont távolabb kerültek a támadóktól, és több lett a pontatlan passz.
Az összefoglalóval pedig annyiban nem értek egyet, hogy a második madridi gól előtt egyértelmű szabálytalanság történt Iniestával, és nem labdaeladás volt. MINDENKI leállt, még a madrid is, csak Özil meg CR nem.
Ettől függetlenül szerintem igazságos eredmény született. Ezzel az alkalmi hátvédsorral ez egy remek eredmény volt!
Visca el Barca!
Szuszimester
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.10.08. 13:06:29

Ronaldóval mi lett végül?Hattyúhalála volt vagy tényleg megsérült?
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2012.10.08. 12:40:02

Az elso gol szerintem egyertelmuen Alvese, nagyon behuzodott kozepre Ronaldorol es igy jocskan lemaradt rola. Ronaldo a hosszut is kilohette volna, ha Valdes fogja rovidet.

Amugy szerintem a 8 pont elony is benne volt a meccsben.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2012.10.08. 12:34:18

Tito nyilatkozatában azt említette, hogy ebben a csapatban Alves, Piqué, Puyol, és Abidal volt a kezdő és most egyikkel sem számolhat. (azért ez durva :roll: ) ezek után elég nagy esélyt látok rá, hogy a télen, legkésőbb tavasszal újra összeállítja ezt a négyest, még akkor is, ha Abidal nem lesz már akkora ász mint volt. Én szívesen megnézném őket újra együtt, szerintem acélos egy védelem volt.

Más: Ha Villa sípcsonttörésből való visszatérésénél majd fel robbant a Camp Nou, mit fogunk látni, és hallani amikor Eric barátunk lép újra pályára a májátültetés után :?: Kevés dolog van amit úgy szeretnék, mint ott lenni élőben azon az estén...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.08. 12:05:25

Na, én még nem írtam a meccsről. Abszolút nem láttam tragikusnak az első félidőt sem, Ramos fejese ellen nem sokat tehettek a 170 centis játékosaink, Benzema első helyzeténél eltolódtunk, a másodiknál meg simán kijátszottak minket, ez tény. A gól nem volt igazán nagy helyzet, Alves nem lépett oda kellően, szerintem ha ott Puyol van, akkor vetődik, és nincs semmi...mondhatni, egy Barca-szív hiányzott onnan. Na de hát, hogy Valdes miért tud mindig ilyen gólokat kapni...oké, közelről jött, meg erős volt, de hát a védő takarja a hosszút, akkor csak a rövidbe érkezhet a lövés...mindegy. Nekünk meg ha konkrét ziccerünk nem is volt Pepe bénaságán kívül, helyzetünk akadt, többször is az utolsó passzba kaptak bele a védőik. A második félidőben meg már jobban levédekeztük a kontráikat, vagy elfáradtak, ki tudja. Elöl szépen játszottunk, türelmesen, a helyzeteket nem sikerült értékesíteni, itt a végén főleg kár érte.

Pozitívum Busquets remeklése, Pedro jó játéka, és Messi veszélyessége, végre levetkőzte az elmúlt meccsek gyenge játékát. Valamint kiemelném még Montoyát, biztos elfogult vagyok vele, mert saját nevelést ( régi álmom egy tiszta saját nevelésű kezdőcsapat...ennek netovábbja pedig 18 saját nevelésű játékos nevezése egy meccsre ), de szerintem baromi jól oldotta meg a védekezést is, és a támadásokba is jól szállt be, a lövése meg ha beakad...

Negatívum szerintem Xavi pontatlan játéka, illetve sokszor ő lassította le a támadást indokolatlanul, persze erre lehet mondani, hogy taktikai lépés, és csak megállította a rohanást, de mind ígéretes lehetőség volt, amikor megállt és visszafordult. Mind a 11 ( + cserék ) játékosunk nagyot küzdött, nem ismertünk elveszett labdát, vagy sétálgatást, bár most ebből kivehetjük Valdest, mert talán nem is volt védeni valója. Úgy gondolom, hogy jó eredmény biztató játékkal, épüljenek fel a sérültek, és ezzel a mentalitással játsszunk tovább mindenki ellen, akkor gond nem lehet.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.10.08. 07:19:26

Nem vészes a döntetlen. De mostanában határozatlan egy kissé a csapat, pontatlan, és többször futunk az eredmény után. A Reál ellen az első félidőben főleg az előre játék volt gyenge, ez csak az utolsó 20 perben volt kielégitő. Nem éreztem a minden áron való gyözni akarást - csak a végén.
Többen gyengébben játszottak Xavi és Ini is csak egy-egy felvillanást mutatott. Megint sok a sérült - kész rejtély.
Van idő még, kell egy jobb kapus. Villa hogyan kerül vissza, ha alig játszik,
már pályán lehetne. Na most a gyors Tello is jó lett volna. Bár mindig az
a jó aki nincsen pályán.
Fecó
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 23:21:42

Alapvetően teljesen megfelelő eredmény született, bár számomra mindig vereséggel ér fel, ha hazai pályán nem verjük meg ezt a túlértékelt brigádot. A különbséget játékban a teljes hátsó sor hiányában is megmutattuk, de ezúttal ez nem ért győzelmet. A 8 pontos előny azonban-most a meccs után-már sokkal több, mint előtte volt...:)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 23:21:25

Most olvasom, hogy Alves 3 hétre kidőlt. Nem vagyok nagyon szomorú. Remélem Montoya bejátssza magát.
A meccsről. A lyukas védelmet látva csoda, hogy lehoztuk két kapott góllal.
Nekem a legnagyobb csalódás Xavi és a középpályánk játéka volt. Hiányoztak azok a kulcspasszok amit tőle megszoktunk.
A támadásban a sok középpályás zavarta egymást. A széleket keveset használtuk. Nagyon hiányzott Alexis és Tello a szélekről.
Nagyon az volt az érzésem, hogy nekünk jó a döntetlen.
Az utolsó 5 percre hiányoltam Villát.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.07. 23:11:52

Az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

Az első félidőben úgy tűnt, az utóbbi jópár Klasszikushoz képest most jobban szálltunk be a meccsbe, de azért tapogatózóbb volt a dolog. Aztán ugye jött a reál gól, amiből lehetett volna simán kettő is. Ez kicsit felébresztett minket és onnét már magasabbra kapcsolatunk, meg is lett az eredménye. Aztán nagyjából beállt a szokásos forgatókönyv, ők hátul, mi középen. Óriási találat lett volna az a kipasszolgatós Montoya lövés, gólt érdemelt volna az akció. De sajna a volna nevű játékos még mindig nem játszik és a végén sem sikerült felrakni az i-re a pontot, pedig már nekünk állt a zászló.

Összességében igazságos a döntetlen.
Nem sok helyzetből tudtak sáfárkodni a csapatok, a két gigamega srác duplái, mindkét oldali hatalmas kapufák mellett úgy súlyra kb egyformák voltak. Amennyire veszélyeztetni tudtunk a saját játékunkkal, annyira ők is a kontráikkal.

Örültem volna a győzelemnek, előzetesen sem volt kevesebb az elvárásom. De ilyen meccs után abszolút nem rossz az egy pont sem. Egy amúgy is foghíjas védelem utolsó oszlopát is elveszítette (Abi->Piqué->Puyol->Alves), így vészmegoldás vészmegoldásához kellett folyamodunk pont egy olyan derbin, ahol a madridnak jönnie kellett elvileg. Az ő kontráik pedig láthatóan életveszélyesek, amit csak egy nagyon összhangban lévő védelem tudhat 90 percig megállítani, mivel minden labdaeladás után néhány mp-cel már az ellenfél 16-osánál vannak.
Nem volt parádés a játékunk, de asszem bőven vett ki erőt ebből a sosemlátott csapatból az, h minél jobban zárjunk vissza nulla pillanat alatt, ha a fehérekhez kerül a zsuga. Nem szabadott nagyon kitámadnunk, ráadásul nem is voltunk eredménykényszerben. A végére erőből már megpróbáltuk benyomni a győztes találatot, de korábban nem annyira merhettük bevállalni ezt. Így legalább megvoltunk hátul és a két kapott gól ellenére nem voltak rosszak a srácok. Szépen kisegítettük egymást és a hátsó alakzat összetételéhez képest meglepően jól mozogtak együtt. (De ez a kényszermegoldás nem biztos, h sokáig működni fog, uh jó lenne megtalálni már azt, aki woodoo-z minket...)

Tehát alapból természetesen győzni kellett volna, de ezen a meccsen nem számonkérhető szerintem a pontvesztés. Majd idegenben megütjük őket, talán addigra már védőket is tudunk a pályára rakni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.10.07. 23:53:54-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.10.07. 23:02:00

Engem egyedül az a rész zavart a meccsen, amikor 2-1 után, össze vissza rohangált az egész csapat. Nálunk volt az előny, higgadtan meg kellett volna tartani a labdát, passzolgatni, erre próbáltuk minél hamarabb eljuttatni a labdát a Real kapujához, abból be is kaptuk CR 2. gólját.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.07. 22:55:37

Én sem értem a fiúkat.
Eddig azon paráztam, hogy az első 10-15 percet alusszák át, rendszeresen, de ez szerencsére gólokban ritkán mutatkozott meg.

Most meg már félidőket adnak át az ellennek rendszeresen, és gólokban is megmutatkozik ez.
Mi szükség van erre?
Szép-szép, hogy 0-2 ről is tudnak fordítani és győzni, de nem értem ezt az egészet.
Ma este is volt kb negyed órája a Realnak. Aztán jött a szünet, és fordult a világ, a Real megint le lett focizva, rengeteg zivver maradt ki.

Ls mindig ez van, meccsről meccsre. Érti ezt valaki, hogy mi ez?
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.10.07. 22:50:07

ja, 0:3....ha az első helyzetet belövik, ki garantálja, hogy utána jön a másik kettő? teljesen más mérkőzés lett volna, elég nagy marhaság összeadogatni a helyzeteket. 3 komoly helyzetből sikerült 1 gólt lőniük és pont. szerncsére a barcának 1/1 is elég volt, hogy x-re hozzák a félidőt. a második ennek az ellenkezője volt, ott ők játszottak 1/1-et, előttünk meg akadtak jócskán lehetőségek. ott volt ugye a 11-es, illetve alonsot is ki lehetett volna simán szórni, egy szót nem szólhattak volna. összességében a barca dominált a meccsen, talán 10-15 perc volt, amikor a real némi fölényt tudott kiharcolni.

Azt viszont nem értem Valdest miért kell megint csesztetni, egyik gól sem volt az ő hibája. az elsőnél(a stúdióban elhangzottakkal ellentétben) az egész kaput fognia kellett, hiszen alves rohadtul nem zárt semmilyen szöget. CR meg tudja lőni olyan sebességgel a labdát, hogy ne lehessen odaérni.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 22:44:05

Akik olyasmiket írnak, hogy szégyen hogy nem tudtunk nyerni, meg nem érdemelt pontot a Madrid és hasonlók, azoktól kérdezném hogy melyik meccset nézték?

Ne tévedjünk, az első fél órában nagyon közel voltunk a 0-3hoz, olyan szinten nulla volt a játék, hogy momentuma nem volt a csapatnak. Hatalmas szerencsénk volt hogy elszórakozták a helyzeteiket, mert ha nem ez történik, a második félidőre lelehetett volna kapcsolni a villanyt. Majd később ugyan felpörögtünk és főleg az utóbbi 30-40 percben már egész korrekten játszottunk, de látva azt hogy a csapat jelenleg milyen formában van, és hogy a védelem kritikán aluli ez az X teljesen megérdemelt, és jó eredmény.
Válasz küldése