Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.13. 09:40:30

messideco írta:Scolari már megbukott Európában klubedzőként (ahogyan várhatóan a brazil válogatottal is meg fog nyáron...). Van Gaalt vissza :D
Scolari a Chelsea-nél bukott meg, de oda ilyen Murinnyók kellenek... A selecao is vele mutat valamit évek óta. Szóval őt ne temessük, jó és karakteres edző, csak nem egy cselszibe....
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.13. 08:45:33

Scolari már megbukott Európában klubedzőként (ahogyan várhatóan a brazil válogatottal is meg fog nyáron...). Van Gaalt vissza :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.13. 08:41:46

Az a helyzet, hogy el kéne fogadni, hogy vége egy korszaknak és ahogy a Rijkard siker korszak után Pep kivágta a sztárokat és új csapatot épített, most is ennek van itt az ideje. Ha valóban nem igazolhatunk játékost, akkor edzőt kell, azt nem tilos, mégpedig egy igazi állatot, mint amilyen Simone is. Nyáron szabad lesz pl.. Scolari, de Bielsa is elég erős személyiség. Ők talán elkapnák a srácok tökét....
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.13. 07:42:25

na0421 írta:.....
először is üdv itt!

írhatnál többet,gyakrabban, mert egyre kevesebb az olyan tag, aki többnyire objektívan látja a dolgokat.

majdnem mindent ugyanígy látok, volt a Barcának jóval sötétebb időszaka is,amikor többek között pl a BL indulás elérése volt a reális cél,ha nem is idénykezdet előtt,de idény közben azzá vált...valóban nehéz elvonatkoztatni a 2004 óta tartó időszaktól,és még azért abban is vagyunk. Tragédiaként nem fogom fel, de ide tényleg új út kellene, vagy egy olyan edző (LG vel egyetértve Klopp,vagy Simeonénak nagyon örülnék,de ez nem fm :( ) aki a mostani fásultabb, motiválatlanabb magból is kihozza a maxot újra.

Védők mindenképp kellenek, és valamit kell kezdeni azzal is,h az ellenfél kontráinak 95%-a ne ziccerrel fejeződjön be...itt a középpálya is sáros, nincs olyan összhang az egyes csapatrészek között korántsem mint kellene...csak pár meccsen.

Amiben nem értek egyet az az,h Tata kapjon még 1 évet...csak a szimpátia miatt ez nem jár. Márpedig tekintélye semmi a játékosok körében,és taktikailag sem MER újat hozni. Az egy dolog,h ősszel most is kiemelkedőek voltunk, mert minden évben azok vagyunk, szerintem még Rourával is lehoznánk hasonló őszt,mert akkor ezek a srácok akik együtt nőttek fel,még mennek mint a meszes,és van kedvük focizni...annyira ismerik egymást,h ezt az egy taktikát amink van,már ők is lehozzák,többnyire győzelmekkel....az edző személye is kell persze,de főleg a sorsdöntő,nehéz meccseken,amikor nem ártana alkalmazkodni így vagy úgy az adott ellenfélhez...vagy tűzben tartani őket egy esetleges könnyűnek várt,de nem azzá vállt meccs közben,előtt...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.04.13. 00:57:19

Új út, új játékosok. Ezzel egyet értek, csak igazolás nélkül nehéz :)

Véleményem szerint az a szerencse/balszerencse ért minket, hogy minden idők talán legjobb csapatává váltunk az elmúlt 5 évben. És hiába szurkolunk talán többségében több mint egy évtizede a csapatnak, nem tudunk elvonatkoztatni ezektől az évektől, bár én még emlékszem arra az időre, amikor még a Bl helyezésért küzdöttünk ezerrel, 5-2ről vesztettünk el párharcokat sőt..Biztos ti is, de ilyenekről ne nosztalgiázzunk :D Én sem tudok elvonatkoztatni a múlttól. Pedig muszáj lenne, mert az elmúlt 10 évben olyannyira el lettünk kényeztetve egy-két év kivételével, hogy az már tényleg hihetetlen.
Vezetés tekintetében a véleményem változatlan: elnökség el, ha lehet, edző még egy év minimum, ez kijár neki, bárhogy alakul a szezon vége (utána jöhet Klopp meg Simeone, de ha lehet, egyszerre, edző és másodedző, osszák fel egymás között) :D
Az igazolásokról meg azért nem írok semmit, mert ha nem igazolhatunk nincs értelme. De ebben az esetben a B csapathoz kell nyúlni, a védelmet tekintve mindenképpen, mert ez egy tragikomikum, ami itt két éve megy, esküszöm, ennél még az is jobb, ha a 18 évesek két évig szoknak az elsőosztályban, nem nyerünk semmit (ami talán idén is így lesz) és utána nem kapunk annyi vicc gólt, sőt talán kiépül egy új védelem, új Puyollal :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.13. 00:31:48

na0421 írta:Sziasztok!

Utoljára akkor nyilvánítottam itt véleményt, amikor még lehetett a cikkek alatt hozzászólni, vagyis sacc per kábé 4 éve. De természetesen a fórumot azóta is követem folyamatosan. Néhány megjegyzésem azért lenne, mert nagyon kikívánkozik pár dolog :)
Üdv!

Többnyire egyet értek az általad elmondottalak. Messit mondjuk nem figyeltem külön, róla nem nyilatkoznék. Tatát én is megnézném, hogy ha kapna még egy évet mit tudna kezdeni új játékosokkal. Kivéve ha Klopp vagy Simeone megszerezhető lenne, mert afelől nincs kétségem, hogy velük többre mennénk.

A jelenlegi helyzetet nem élem meg tragédiaként, mert ahogy mondat,a jelenlegi Barca még mindig nagyon erős, és megéltem már ennél sokkal sötétebb időszakokat a csapattal. Viszont a csapat pályája lefelé ível, ha nyáron nem lesznek változások, akkor leszünk mi még sokkal lejjebb is.
De nem látunk, vagy aki lát szóljon. És ez nagy gond, mert remélem mostanra mindenki számára világos aki eddig reménykedett, hogy ezzel a kerettel és motivációval maximum egy stagnálás ( értsd idei eredmény ), de sokkal inkább a további lassú süllyedés ami elérhető jövőre.
Pontosan én is ebben látom a legnagyobb bajt! A jelenlegi keretünkben, stratégiánkban nem látok biztató jeleket a jövőre nézve. Új játékosok, és új út kell!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.04.13. 00:16:39

Hát vége a bajnokságnak is. Annyit szidtuk a védelmet, de most már látjuk, hogy csatársor sincs. Milliós sztárok, akik nem találják el a kaput. Ha még két félidőt játszanak, ezek akkor sem rúgnak gólt. És akiket cserének behoz, még rosszabbak, mint akik lemennek.
Ennyi tehetetlen játékos láttán sajnálni kéne az edzőt, de valahol ő a felelős ezért a káoszért. Nincs kialakult, és hatékony játék stílus, csak görcsös erőlködés, bénán elpasszolt labdák a középre tömörült védők sűrűjében.
Ha ezek után még ráadásul a Reált tesszük bajnokká, az lesz a végső csapás.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.13. 00:12:31

na0421 írta:Akármennyire is fáj ezt kimondani, de a csapat egy "sima" erős csapattá vált (motiváció hiány, családalapítás, kiöregedés, vagy más miatt). Az, hogy ezt itt egyesek ekkora tragédiaként élik meg....inkább nem is folytatom, habár valamilyen szinten természetes, de azért kicsit gáz. persze tudom, ez a magyar mentalitás. :D :D
Így van, ez történt röviden a csapattal, az egész egy folyamat volt aminek lassan a végére érünk most már. Tragédia nem lenne ha nem pont a Barcelonáról lenne szó, mert egy "sima erős" csapatnál rendben van a BL negyeddöntő, meg az hogy csak második vagy harmadik a bajnokságban, de egy Barcánál sajnos nem igazán.
De továbbmegyek, még ez sem lenne tragédia, hogy ez a Barcával megtörtént. Nem lehet mindig nyerni, vannak átmeneti időszakok minden csapatnál ezt tudjuk, van generációváltás stb., szóval ez is benne van, ha látnánk legalább jeleket, hogy elkezdődött egy új csapat alapjainak lerakása. De nem látunk, vagy aki lát szóljon. És ez nagy gond, mert remélem mostanra mindenki számára világos aki eddig reménykedett, hogy ezzel a kerettel és motivációval maximum egy stagnálás ( értsd idei eredmény ), de sokkal inkább a további lassú süllyedés ami elérhető jövőre.
Bennem leginkább szomorúság van látva ezt a tesze-tosza vezetőséget amely bután igazolt egy zsák pénzért olyan posztra ahol voltak alternatívák, oda meg senkit nem hoztunk ahol ég a ház ( lásd védelem ). A középpályáról már nem is beszélek ahhoz képest, hogy ott van legnagyobb baj:-) Csak ez alig tűnik fel valakinek. Most még.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.04.12. 23:36:02

Madrid elleni klasszikuson kifociztuk magunkat. Bár a bl kiesés után leírtam a véleményem, egyszerűen elfogyott a repertoár. Song és Montoya kellemes csalódás volt, többet is játszhattak volna a szezonban, színt és mozgást hoznak a játékba. Most is csak Neymar akart győzni ahogy szerdán, de a helyzet kihasználása az akkora karó, mint az egész csapat teljesítménye, viszont szép megoldásai voltak, és hajtott. Iniesta többet lőtt kapura, mint az egész csapat kb. ez lenne a taktika? Messivel mi van? Néha osztja a zsugát, utána meg eltűnik fél órára.. ha nem igazolhatunk a nyáron, Javiert akkor is dobják ki. Ja és Pinto, kalapom előtte, nagy zakótól óvta meg a drukkereket.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.04.12. 23:25:22

Sziasztok!

Utoljára akkor nyilvánítottam itt véleményt, amikor még lehetett a cikkek alatt hozzászólni, vagyis sacc per kábé 4 éve. De természetesen a fórumot azóta is követem folyamatosan. Néhány megjegyzésem azért lenne, mert nagyon kikívánkozik pár dolog :)

1) Ma nem úgy játszottunk, mint a 2011-es Bl döntőn, ezt kár is tagadni. De nem is úgy mint most szerdán. Azért hajtott a csapat, volt kismillió helyzetünk, Neymarnak csak volt kb. 5 ziccere, 82%-os birtoklás, ennek ellenére nem szereztünk pontot sem. Nekem a meccs alatt néha 2012-es Chelsea elleni meccs ugrott be. Habár a meccs eleje tényleg siralmas volt, és a Granada is eljutott ziccerekig de azért na... kb. 5-20 volt az arány. de azért megnéznék egy statisztikát, ha valaki belinkelné :)

2) Messi szerdán pocsék volt, és én kispadra ítéltem volna azért a gyalázatért, amit bemutatott. De ma??? Könyörgöm küzdött, hajtott, látszott az akarás, indított, veszélyes volt, pont a sárga lapos eseténél is jól látszódott, hogy ma azért "szívvel" is játszik. Direkt figyeltem, hogy mit csinál a szerdai nap és az őt illető kritikák miatt. Nem azt mondom, hogy 100 %-os volt, vagy akár 70, de az akarással nem volt baj. Nem tudom mekkora elkeseredés mondatja itt egyesekkel azt, hogy a meccs leggyengébb láncszeme volt.

3) Neymar: tisztelem becsülöm hogy csúszik mászik minden labdáért, próbál cselezni, kapuközelbe kerülni, és néha be is jön, de könyörgöm: valaki, Messi, vagy bárki más Alexis kivételével, akár Pinto is maradjon ott vele edzés után, és órákig gyakorolja vele a kapuralövést. mert az nem normális dolog, hogy csatárként ennyire nem érzi a kaput. És ezt nemcsak a mai meccs miatt írom.

4) A védelmünk így kiherélve különösen bohózat :) Ezt nem is részletezem.

5) Iniestát nem szidnám. Nagyon sok meccset lejátszott egymás után, és rajta különösen látszódik a fáradtság, dekoncentráltság. Az a rotáció, amit Tata nagyon erőltetett a szezon alatt nem jött be nemcsak nála, de kb. az egész csapatnál.

6) És akkor végül Tata: Szerintem ő egyébként is amolyan vészmegoldás volt, de adnék neki még egy évet amennyiben a Fifa megengedi, hogy igazoljunk. Ugye ő nyáron már későn érkezett, és nem igazán szólhatott bele az igazolásokba, ezért az a tény, hogy csak Neymar érkezett, és egy védő sem, nem az ő sara. Az elképzelésein látszódik, hogy alapvetően jó irányba mennek/mennének (habár ezt a szerdai Messi szélen, Fabregas középen hülyeségét soha nem fogom megbocsátani), de az látszódik, hogy európai szinten tapasztalatlan, ezért kivárnék vele. Úgy értem, ne legyünk már Real Madrid, egy év után elküldeni valakit, aki oda vissza vereti a csapattal a legnagyobb riválist, és a City sem nagyon tudta, mihez kezdjen velünk. Vezetőség persze kuka, de a vezetőség általában minden csapatnál kuka véleményem szerint. :) ugyanis szimpla politika.

Összefoglalva: nyilván kell a váltás, védők, és egy olyan taktika, ami nemcsak pár rangadót, hoz, valamint egy olyan mentalitás, ami megérteti a játékosokkal, hogy nem akkor kell elkezdeni focizni a kicsik ellen, amikor sz.r van a palacsintában, vagy akkor sem. De sajnos azt veszem észre, hogy sokan itt azt hiszik, hogy az alap a "Messi-Xavi-Iniesta" triumvirátus működtette Barca teljesítménye. Miközben az nemcsak hogy nem alap, de egyenesen csodaszint. Lehet, hogy nagyjából ugyanazok a játékosok vannak a csapatban, de srácok eltelt 5 év. Akármennyire is fáj ezt kimondani, de a csapat egy "sima" erős csapattá vált (motiváció hiány, családalapítás, kiöregedés, vagy más miatt). Az, hogy ezt itt egyesek ekkora tragédiaként élik meg....inkább nem is folytatom, habár valamilyen szinten természetes, de azért kicsit gáz. persze tudom, ez a magyar mentalitás. :D :D

Elnézést, hogy ilyen sok lett a "visszatérésem", remélem nem gázoltam senkinek a lelkébe sem a véleményemmel, természetesen lehet egyet nem érteni ezekkel, de néhány ember itt tényleg megpróbálhatná objektívabban kezelni a dolgokat. :D

Egyébként sajnálom az elmúlt hetet, de szerintem még nem kell feladni a szerdát, mert a Real komolyabb csapatok ellen nagyon nem erős, finoman szólva is. és ez a két vereség, ha másra nem, arra jó, hogy végre mindenkit maximális koncentráltságra ösztönözzön (remélem) szóval hajrá gyerekek :)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.12. 23:08:10

Gólt nem rúghatnak, de 1-2 embertől könnyebb megszabadulni, mint 22-től.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.12. 22:52:32

Léfe írta:Miért pont a vezetőséget kell elzavarni, vagy Tatát ? Golt csak nem rughatnak. Egyébbként is a bajnokság feléig jók voltak ? Elkényelmesedett, lassan játszó csapat lettünk, mellé sok pontatlansággal, bárhogyan is állunk fel. Nem tudunk labdát szerezni, minden lepattano az övék lett. Sok emberbe rugott labda, elszort passz. Mentális megujulás kizárva. Uj csapat kell, vagy ezt kell nézni a jövőben.
Egyébként egyetértek, a probléma csak annyi, hogy az, hogy kiket kellene kitenni a csapatból az elkényelmesedett játék miatt és kiket nem lehet már tovább motiválni az az edző és a vezetőség feladata. Ők ezt az utóbbi évben nem tették meg helyesen, a vezetőség pedig nem pótolta a védelem hiányosságait, ahogy nem hoztak megfelelő edzőt sem. Ezért kellene menniük.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.04.12. 22:42:47

Miért pont a vezetőséget kell elzavarni, vagy Tatát ? Golt csak nem rughatnak. Egyébbként is a bajnokság feléig jók voltak ? Elkényelmesedett, lassan játszó csapat lettünk, mellé sok pontatlansággal, bárhogyan is állunk fel. Nem tudunk labdát szerezni, minden lepattano az övék lett. Sok emberbe rugott labda, elszort passz. Mentális megujulás kizárva. Uj csapat kell, vagy ezt kell nézni a jövőben.
Fecó
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2014.04.12. 22:13:05

Én csak azt nem értem, miért csak az utolsó negyed órában tudunk felpörögni, miért nem kezdünk így, lövünk két-három gólt, azután lehet pötyögni.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.12. 22:11:02

Alattam írják, hogy undorodna ettől a játéktól.
Na én undorodom.
Egyre több meccs van amiről egyszerűen elkapcsolok, mert rossz nézni amit csináltak. Pedig én már láttam egy pár Barca meccset. A 2000-es évek elején mikor nagyon lent voltunk akkor sem éreztem azt amit most érzek. Egy-két ember egyszerűen méltatlan a Barca címer viselésére.
Ez a klub már sok mindent megélt és még meg is fog, amikor ezek az úgymond sztárocskák már sehol sem lesznek. Persze a többségük már beírta magát a nagy Barca könyvbe, de ezzel a játékkal biztos nem.
Az teljesen látszik, hogy valami nincs rendben a Barcelonánál. Amit csak egyféleképpen tudnának megoldani. Egy teljes vezetőségi cserével.
Ilyenkor elgondolkodok arról amit a nagy Johan mondott, hogy valami nincs rendben a vezetésnél.
Abban sem vagyok már biztos, hogy Pep azért ment el, mert nem tudta őket motiválni.
Pár évvel ezelőtt letértünk arról az ösvényről amit az előző elnökség lefektetett és sajnos rossz irányba.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.12. 22:10:47

Na most lett tele a sütőtököm a társasággal!Remélem a 3.helyet szerzik csak meg és az ATM nyeri meg a bajnokságot!Büdös nulla banda!A bajnokság utolsó helyezettje ellen(Betis) hazai pályán 2 tizi meg egy öngól, 2 kieső helyen lévő csapata ellen meg laza bukta(Valladoid,Granada)!Húzzon mind a ....,. a sokmillió eurós fizujával együtt! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2014.04.12. 22:10:25

Érdekesség, hogy az elmúlt 5 meccsünkön 5 gólt tudtunk rúgni (ez kevés), három 11-es, egy öngól és csupán 1-et szereztünk akcióból. Ez elképesztően gyenge teljesítmény. Ja és 4-et kaptunk (Csak nem Roura edzi a védelmet? :twisted: ) és ez viszont sok.

Értékelés:
+ ==> Montoya, Pinto, Neymar (utóbbi erősen véleményes...hiszem hogy több van benne, de lője már az 57 milliós gólokat)
- ==> mindenki más és Tata
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.04.12. 22:08:25

azért óvatosan a szavakkal, mert a végén még megnyerjük a bajnokságot és a kupát.:) simán meglehet mindkettő, mert sok van még hátra. ettől függetlenül a játékunk nyomokban sem emlékeztet a 2011es csapatra. bármi lesz is a szezon vége, a vezetőségnek és Tatának mennie kell!
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2014.04.12. 22:07:18

Nagyon rossz volt végignézni ezt a Granada meccset.

Miachel Schumacher mondata jutott eszembe a meccs nézése közben: "Két különböző karrierem volt: Az egyikben mindent megnyertem, a másodikban pedig megismertem, hogy mit jelent veszíteni."

Kérdés, hogy kinek mennyi tanulásra van szüksége...
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2014.04.12. 22:02:50

katasztrófa :evil:
ennyi van bennük?
ez a bajnokság végét jelentette....
VISCA EL BARCA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.12. 22:01:53

Komoly újjáépítés kell, és nem elsősorban azzal, hogy igazolunk nyolcat. Kell egy edző, mert nekem semmi bajom Tatával, de a játékosok sz*rnak rá, tisztán látszik régóta. Emellett 3-4 új játékos is kellene, de ez a jövő zenéje lesz.
A bajnokság elment, de azért szerdán megcsapkodhatnánk a madridot még-csak úgy megszokásból. :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2014.04.12. 22:01:09

Azért annyit kiemelnék, hogy a meccs és csapat legjobbja az a Martín Montoya, aki kb 15 meccsel ezelőtt játszott, akkor adott egy gólpasszt és azóta padozik, mert Dani Alvesnek tömni kell labdával a szögletzászlót!

Szégyen a mai produkciónk, ha viccesen akarom megfogalmazni, elmondhatom, hogy addig volt a Granadánál a labda, míg megrúgták azt az egy gólt.
Ha szerdán nem kárpótol a csapat ezért a mai produkcióért, akkor hulljanak a fejek és amint igazolhatunk a fele csapat mehet ezzel a teljesítménnyel, ahová akar!
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.12. 21:57:22

zola8787 írta:Durva ilyet kijelenteni, de az utolsó fordulóban az Atletico-nak fogok drukkolni...
+1 :mrgreen:

Nem érdemlünk meg a bajnoki címet. Hihetetlenül szégyen, amit produkálunk hosszú idő óta.

Hagyd vigye el csak az AtMa, megérdemlik.


A szerdai kupameccset meg meg se nézem.
KépKép
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.04.12. 21:57:13

No, most mi lesz? =D>
Szuszimester
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2014.04.12. 21:56:39

Gyerekek, itt komoly személyi és elképzelésbeli vàltoztatàsok kellen(én)ek.
Idén semmiképp nem érdemeltünk többet annàl, amit kaptunk. A bajnoksàg is elment, senkinek ne legyen kétsége. Nem is érdemeltük volna meg.
Joban-rosszban a csapat mellett, a többit a jövö eldönti. [-o<

By the way: ez a védelem szerdàn azért aranyos lesz.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Válasz küldése