Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.28. 00:10:06

Initom írta:Nem érdemeltünk győzelmet?? Uram atyám... ilyen körülmények között készülő és tragédiát frissen megélt csapat küzdötte végig a meccset,az ellenfél meg 2 szer lőtt kapura,nekünk meg megint nem ment be semmi. Ha ez a csapat nem gálázik ,akkor úgy látszik ,hogy semmit se érdemel egyesek szerint #-o =D>
Más ember 2 nap múlva még full depis egy barátja halála miatt,ők meg -2 ről megnyertek idegenben egy meccset. A csapatra akkor sem lehetett volna egy rossz szót sem szólni ha kikap 3-0 ra a körülményeket ismerve,nem hogy így. Egy két embernek az értékrendjét át kéne fogalmazni és nem úgy gondolkodni,hogy ez a Fifa és minden játékos gép és tökéletesen teljesít. [-X
Jó lenne leszállni a földre. Részemről minden tiszteletem a csapaté !
Ebben van igazság. Ezzel a mai meccsel kár foglalkozni. Egy ténylegesen nehéz körülmény után léptek ma pályára. Soha sem szerettem azokat az ürügyeket, hogy "azért nem játszottunk jól, mert baj van a vezetőséggel" és társai. Attól, hogy Sandro elment még fognak fizetést kapni a játékosok, egyikük megélhetése sem volt veszélyben. Ezt csak mi fújtuk így fel. Messi és Neymar kicsit még ráfoghatja a személyét ért támadásokra a rossz produkciót, de a többieket nem támadták jogilag. Süket duma az egész, ezekre nem lehet a tavaszi eredményeket ráfogni.
Most viszont egy olyan ember távozott el, aki közel állt szint mindenkihez a csapatból, egyedül Neymar nem dolgozhatott vele, nem ismerhette jól. Így tehát én a mai produkció miatt nem szidnék senkit. Egyébként is mindegy már, hogy mit játszik a csapat, mert a bajnoki címre semmi esély. Ez is benne lehet a fejekben.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.27. 23:51:07

Nem érdemeltünk győzelmet?? Uram atyám... ilyen körülmények között készülő és tragédiát frissen megélt csapat küzdötte végig a meccset,az ellenfél meg 2 szer lőtt kapura,nekünk meg megint nem ment be semmi. Ha ez a csapat nem gálázik ,akkor úgy látszik ,hogy semmit se érdemel egyesek szerint #-o =D>
Más ember 2 nap múlva még full depis egy barátja halála miatt,ők meg -2 ről megnyertek idegenben egy meccset. A csapatra akkor sem lehetett volna egy rossz szót sem szólni ha kikap 3-0 ra a körülményeket ismerve,nem hogy így. Egy két embernek az értékrendjét át kéne fogalmazni és nem úgy gondolkodni,hogy ez a Fifa és minden játékos gép és tökéletesen teljesít. [-X
Jó lenne leszállni a földre. Részemről minden tiszteletem a csapaté !
Abi & Tito
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.04.27. 23:24:27

Az eredményről most nem beszélnék, egy az, hogy nem volt ez egy nagy győzelem, kettő meg, hogy - én legalábbis - a hétvégén történtek miatt ezeknek a pontoknak most nem tudok szívből örülni.. :? Csak pár gondolatom azért hozzáfűzném a meccshez.

Először is, Bartra játéka. Röviden, tömören: =D> El tudom képzelni, hogy a jövőben a csapat vezére legyen, most is amikor nyugtatni kellett másokat 3-ból 2-szer ő ment oda, emellett a játékára nem lehetett panasz - főleg az első félidőben -, vitte a szíve előre, hajtott, rendre odaért, amikor hibázott javította - gólvonalról kivágott labdája pl. Nagyon nagy pazarlás lenne, ha jövőre is csak ilyen epizodista szerepet kapna..

Aztán még itt van Messi.. Lehet, hogy trendi cikizni mostanság, és nem most kéne, mert ő lőtte a győztes gólt, de amit a második félidőben csinált.. Fel tudtam volna pofozni. Az első ember aki szembejön simán szereli, erre elkezd sétálni utána, miközben 3-an sprintelnek mellette vissza védekezni. És nem egy ilyen szitu volt.. Eszméletlenül unszimpatikus amit leprodukál az utóbbi pár hónapban. De persze emellett volt egy szép gólja, meg két veszélyes szabadrúgása is, de ha mezőnybe meg ekkora lutri akkor én nem tudom pozitívnak ítélni a teljesítményét - na most ettől biztos álomba sírja magát.. :lol: A cselei lehet ma azért nem jöttek be, mert ő is szétesett Tito miatt fejben, úgyhogy nem is a mainak szól ez igazából, hanem az elmúlt időszaknak..

Aztán még Cesc. A Bilbao ellen bejön, fordítunk, ma bejön, megint fordítunk! :mrgreen: Mondjuk a Bilbao ellen pont semmi köze nem volt hozzá ha jól rémlik, de ma annál inkább. Az első gólnál ő adta be Pedronak a laszti, aki aztán Alvesnek tovább, a végén meg ugye gólpassza is lett.. 30 perc alatt kb 5-ször annyi haszna volt mint Xavinak előtte. De remélem a kövi meccsen is a padon kezd.. Tito halála amúgy szerintem őt viselte meg az egyik legjobban, most is látszott rajta a gyászszertartás alatt, meg még fb-on a képekről amiket láttam.. Áh, szörnyű ez most. :?

Aztán legvégül Alves. Hát az a banános reagálás. :lol: Lehet utálni a beadásait, meg a védekezését, de ekkora figura nincs még egy a csapatban.. :lol: Nagyon jól reagálta le a szitut, grat neki érte, pedig biztos rosszul esnek azért ezek nekik. De respect Dani, király vagy! =D> :mrgreen:

Na de mindegy is, grat a fiúknak azért, hogy ilyen lelkiállapotban vállalták és lehozták a meccset, hihetetlen lelki erő kellhet hozzá! =D> Busi is pl a meccs elején.. :cry: Én is majdnem megkönnyeztem a jelenetet.. Aztán mégis lehozta jól a meccset. Nagyon nagy grat emiatt a játékosoknak még egyszer!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.27. 23:18:01

Ma nem illetheti semmiféle kritika őket. Az első félidőben még néztem, hogy mi van, de aztán a legtöbben neki álltak hajtani, úgy igazán, és jobban mint szinte egész szezonban. Ez szerintem a maximum amit ma elvárhattunk tőlük, örülök hogy győzelem a vége, szerintem igenis megérdemelték. Más kérdés h a Villareal a vereséget nem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.04.27. 23:16:29

Léfe írta:Kellettek persze az öngolok is de azt mondja meg valaki, ha fel tudtak pörögni 0-2 től, mert mentek elöre rendesen -sok hibával ugyan- miért sétáltak addig. Mert az lötyögs volt.
Szerintem addig is kifejezetten lendületesebben és jobban játszottunk támadásban, mint az utóbbi meccseken. Csak hát közben a Villarreal is támadott, míg 2-0 után nem, ezért tűnhetett az pörgősebbnek, mert akkor már szinte csak mi vezettünk támadást.
Na meg így tavasszal kivételesen Cesc jól szállt be, sokkal direktebb lett a játék.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.04.27. 23:07:35

Kellettek persze az öngolok is de azt mondja meg valaki, ha fel tudtak pörögni 0-2 től, mert mentek elöre rendesen -sok hibával ugyan- miért sétáltak addig. Mert az lötyögés volt. Ezt bajnokságot kettőször buktuk el. A Reál eleni meccs elötti pontok elszórásával, majd utána. Nem leszünk elsők, sajnos.
Fecó
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.04.27. 23:02:10

jangamen írta:
CsocseX írta: Szerk. (02): Nem érdemeltünk volna egy pontot sem...
Így van.
Lehet itt fogni mindenre, de az az érdekes, hogy elől senki, hátul senki, akkor hol vannak a játékosok? na mindegy tippmix nem volt ígyse úgyse volt tétje
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.04.27. 22:59:34

Engem nem érdekelt volna, ha ma kikapunk. Több játékoson látszott, hogy fejben nincsenek ott.
Alves eddigi szerencsétlenkedése ma két gólt hozott nekünk elől, egyet pedig hátul.
Megint Bartrának kellett kijönnie középről védekeznie a helyére.
Alves rengeteg labdát eladott ma is.

Távolról is próbáltak lőni a fiúk, de ez nem jött össze egyszer sem, 3-4 játékos vetődött bele egy-egy lövésbe.
A fordítás hatalmas makker volt, de tegyük rögtön hozzá, hogy az első gól előtt nagy nyomás volt a Villarealon, és szerintem ezt nem bírták elviselni.
Egy szóval, sikerült bedarálni őket.
Azért az is sokat jelenthetett, hogy az első félidőben két kényszerű cseréjük is volt. Gondolom csak hozott volna két pihent játékost hátra az edzőjük.

Mindegy, a lényeg, hogy behúzták a fiúk.
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.04.27. 22:57:34

CsocseX írta: Szerk. (02): Nem érdemeltünk volna egy pontot sem...
Így van.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.04.27. 22:55:33

A legjobban úgy lehetne összefoglalni ezt a meccset, hogy Köszönjük Tito!
Azt hiszem ebbe minden benne van.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.27. 22:51:03

Fél szemmel néztem csak, muris egy meccs volt (még ha ez így elég groteszk) öngólok, Alves banánja, a lényeg a győzelem. A játék nem volt kimagasló, de győzelemmel kedveskedtek a fiúk Tito emlékének, hál Istennek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.04.27. 21:51:11

Ismét egy harmatgyenge, veszélytelen, ötlettelen Barça... Gyerünk, fiúk! Titoért! Fordítani azonnal!

Szerk. (01): Pff...

Szerk. (02): Nem érdemeltünk volna egy pontot sem...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára CsocseX 2014.04.27. 22:53:02-kor.
Força Barça!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.27. 20:54:36

Lehet itt atleticozni (a dicsőitést meg is érdemlik, teszem hozzá), de azért ha csak egy fikarcnyival vagyunk jobbak-vagy csak kevesebbet szerencsétlenkedünk-utcahosszal miénk a bajnoki cím. A madridot oda-vissza vertük, úgyhogy nekik nem is kellett volna tényezőnek lenni, és az atletico nagy menetelése is hiábavaló lett volna, ha a Granada, Valladolid, Valencia, Levante meccsek közül csak kettőt nyerünk...Ezeket a csapatokat álmunkból felkelve is ütni kell-és még csak jól sem kellett volna játszani igazán. Ehelyett ezen a négy derbin EGYETLEN nyavajás egységet kapartunk össze...vicc. Ma Titoért kell menni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.27. 20:52:42

Gyerünk srácok Titoért !!!!!
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.27. 20:22:15

Game90 írta:Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Bartra Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Messi Pedro.

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Song, Sergi Roberto, Cesc, Afellay, Tello.
Remélem ezzel a felállással elsüllyesztjük azt a tengeralattjárót úgy, ahogy van. :D 8)
Emellett kicsit ijesztő tény, hogy a Villareal a Real-lal is ikszelt és a játékosok mostani lelkiállapotában nehéz lesz koncentrálni...
Ezek mellett bizakodó vagyok, mert biztos Tito-ért fognak küzdeni a pályán.

Visca el Barca! :)
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.27. 20:07:23

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Bartra Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Messi Pedro.

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Song, Sergi Roberto, Cesc, Afellay, Tello.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.27. 14:06:06

Kiváncsi vagyok, hogy milyen összeállításban lépünk pályára mert én azt is eltudom képzelni.hogy lesz olyan aki nem fog tudni játszani.
Kicsit off:
A kicsik Titonak ajánlották a góljaikat, szép gesztus....
http://www.youtube.com/watch?v=kU77wPtGwVM
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.26. 21:19:28

ZBarca írta:Az már csak hab lesz a tortán, ha kikapunk, de én nem fogok hibáztatni senkit. Ezt a szezont legjobb lenne úgy elfelejteni, ahogy van.
Tito halála végképp tönkretette a számomra ezt az idényt, aminek a későbbi megítélését csak egy bajnoki cím tudná kicsit megédesíteni, aminek tudjuk, hogy megnyerésére kicsi az esély...
Ha holnap jól játszunk, akkor azt Titoért tesszük, ha pedig rosszul, akkor azt a gyász negatív hatásától.

Bármi is történjen ezután, a következő szezon csak jobb lehet!
Visca el Barca! \:D/

Ui.: Klassz ava Leon!
Köszi! :) Egy kis kép egy NAGY emberről!
Én ezek után úgy vagyok ha a srácok az összes bajnokit elbukják akkor sem haragszom rájuk. Csak azt várom,hogy legyen vége ennek a minden szempontból szörnyűre sikeredett szezonnak! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.26. 19:45:12

Az már csak hab lesz a tortán, ha kikapunk, de én nem fogok hibáztatni senkit. Ezt a szezont legjobb lenne úgy elfelejteni, ahogy van.
Tito halála végképp tönkretette a számomra ezt az idényt, aminek a későbbi megítélését csak egy bajnoki cím tudná kicsit megédesíteni, aminek tudjuk, hogy megnyerésére kicsi az esély...
Ha holnap jól játszunk, akkor azt Titoért tesszük, ha pedig rosszul, akkor azt a gyász negatív hatásától.

Bármi is történjen ezután, a következő szezon csak jobb lehet!
Visca el Barca! \:D/

Ui.: Klassz ava Leon!
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.26. 19:02:52

Kösz a helyesbítést! :)
Mekkora parasztok,hogy ilyenekért is büntetnek! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2014.04.26. 18:48:13

Leon írta:Amikor David Villa visszatért a hosszú sérüléséből és gólt lőtt akkor a mezét felhúzva egy pólóján lévő felirattal köszönetet mondott az öt operáló/rehabilitáló orvosnak és ha jól emlékszem akkor nem kapott érte büntit. :)
A családjának mondott köszönetet, és meg is büntették érte.
link
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.26. 18:25:46

Amikor David Villa visszatért a hosszú sérüléséből és gólt lőtt akkor a mezét felhúzva egy pólóján lévő felirattal köszönetet mondott az öt operáló/rehabilitáló orvosnak és ha jól emlékszem akkor nem kapott érte büntit. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.26. 17:09:00

Ha gólt lőnénk és a mez alatt lenne egy újabb megemlékezős felirat és ezért megbüntetnének érte minket, szerintem a Madrid is mellettünk állna, hogy azért ácsi.
Neymart azért akarják most megbüntetni, mert a boxerén a márka "véletlenül" túl sokszor látható volt....
http://www.insidespanishfootball.com/10 ... ague-loss/" target="_blank

szóval elég egyértelmű lenne ez, sok hülye és felesleges szabály van és ezekkel foglalkoznak a sokkal fontosabb dolgok helyett...
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.26. 16:49:43

a büntetés ilyenkor kb pár ezer euró, ez kb 2 órás keresete bármelyik játékosnak. ilyenkor akkora érzelmi töltet van, h senkit nem fog érdekelni az esetleges büntetés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.26. 15:58:24

márpedig 99%-ig meg vagyok győződve, hogy kapnánk a büntit, mert a szabályok nem engedik meg az ilyet.

Viszont, jó lenne ha kiderülne. 2X-3X megnézném, hogy úgy van-e.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése