Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.25. 16:59:05

nem hivatalos infók szerint Luisito kezdő lesz
minnyá kiderül :D
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.25. 16:58:03

Aztán vigyázzunk, nehogy a végén Alves-függővé váljon szeretett csapatunk! :lol: :mrgreen:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 16:55:34

Unofficial: Luis Suarez will start for Barcelona today #fcblive [rac1]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2014.10.25. 16:58:04-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.25. 16:53:29

visca el barca írta: mi nem igaz? az hogy rosszul ad be, vagy hogy nem tud védekezni? :lol:
egyik se igaz, mert nem ad be rosszabbul, mint a legtöbb szélsőhátvéd, csak sokkal többször próbálkozik. az meg, hogy védekezni nem tud az teljesen nonszensz. most nem tudom megnézni, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ő szerel a legtöbbet vagy a második legtöbbet a csapatban. főleg, hogy előbb még arról beszéltél, hogy nem ér vissza, ami csak egyetlen szelete a védekeznek és nem egyenlő azzal.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.25. 16:41:14

kristop írta:én viszont egyszerűen hiába gondolkodom, nem találok olyan érvet, hogy miért ne alvesnek kellene kezdenie az ilyen bullshit "nem ér vissza" + "rosszul ad be" érveken kívül. ezek meg komolytalanok.
Most erre nem tudok mit írni, ha Alves legnagyobb hibái szerinted komolytalan érvek.. :roll: Elche szintű csapatok rúghattak volna gólokat a hibái miatt - múltkor MEGÁLLT a kilépő játékosa mellett -, ne is haragudj, de ennél bármi jobb. A középszerű Montoya kb 2-szer annyi védőmunkát végzett az egy szem meccsén, mint Alves bármikor idén. Plusz az sem elhanyagolható szempont, hogy mellette Rakitic és Alba is sokkal jobban tudtak belépni a támadásokba.

De én se akarom, hogy most Martin kezdjen, pedig nálam nagyobb fanja nincs a fórumon kb.. 1 meccset játszott egész szezonba, nem egy meccshiányos embernek kéne a legfontosabb meccsünk kezdeni. De mondjuk ha Lucho nem orrba-szájba Danit nyomná erre a nullához közelítő teljesítményére, hanem azt a Montoyat, aki az eddigi 1 szem meccsén lazán jobb volt Daninál, akkor követelném, hogy játsszon, de így csak beégetné magát CR-el szemben - nem mintha Alvestől többre számítanék, de remélem meglep majd..
kristop írta:mármint miatta kaptuk, mert csinált egy szabadrúgást (atyaég, mekkora hiba, ilyen sose esik meg futballmérkőzéseken) és nem azért, mert a két védőnk közül az egyik se tudott felszabadítani? ajj, most komolyan, nemár.
Pedig totál igaza van MessiNeymarSuarez-nek, Dani 20m-re a kaputól nekiállt cselezgetni, elhagyta a labdát, utána jól felvágta a PSG játékosát, és abból lett a gól aztán. Ő ugyanúgy hibás volt, ha nem arcoskodik ott, akkor simán kihozzuk a labdát, és ennyi. (A második gólt meg ugyanilyen szitu miatt kaptuk amúgy, csak ott Alba gondolta úgy, hogy jó dolog a saját térfélen szólóba kezdeni.. )

De azon a meccsen is annyi könnyelmű hibája volt, hogy számomra a teljesen érthetetlen amit Luch művel vele, őt még rotálni sem hajlandó.. És kétlem, hogy azért, mert Montoya akkora fogalmatlan lenne, amikor full meccshiánnyal a lábában lehozta a Bilbao elleni meccset úgy, hogy a csapat legjobbjai közt volt.

De hogy tisztázzuk.. Támadásban jobb Alves Montoyanál, ez tény, de ha ő játszik, akkor Alba is és Rakitic is gyengébb valamivel Alves hibái miatt. Montoya viszont erősebb védekezésben, és az említett 2 úriember is többet koncentrálhat a támadásokra ha ő játszik. Nekem egyértelmű melyik a jobb, inkább játsszon 1 közepes játékos is, ha mellette 2-en kalsszist tudnak nyújtani, minthogy 3 klasszis, akik nem működnek olyan jól együtt - kicsit túlzó, de megérted ha akarod..
kristop írta:mert ez a srác olyan szinten profi, mint mascherano, azt csinálja, amit kérnek tőle, nem pedig csak random szaladgálgat és lövöldözget, hiába gondolják ezt itt sokan.
Akkor viszont LE egy nagy balfallosz, hogy ilyeneket kér tőle.. :roll: Meg Pedro se egy gyenge játékos gondolom, csak Lucho nem kéri, hogy csináljon magának helyzetet, és lőjön gólokat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 16:40:02

kristop írta:azért komolytalanok és bullshit, mert ilyen formában igazából egyik se igaz
mi nem igaz? az hogy rosszul ad be, vagy hogy nem tud védekezni? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Fabregasfan
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012.09.01. 19:19:48

2014.10.25. 16:37:00

miért ne alvesnek kellene kezdenie az ilyen bullshit "nem ér vissza" + "rosszul ad be" érveken kívül. ezek meg komolytalanok.
ez olyasmi, mint a Realnál a "gollövés nem Benzema feladata" :) de ettől függetlenül abban egyetértek, hogy nincs jobb alternatíva nála. ez szomorú sajnos..

én megbékélnék Alvessel a kezdőben, ha cserébe Pedro a padon lenne [-o< [-o<
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.10.25. 16:33:30

visca el barca írta:
komolytalanok? érdekes, 20 emberből 19 látja. nem ér vissza, meg rosszul ad be, kb a legnagyobb hiba amit szélsővédő csinálhat, nem bullshit

Érdekes 20ból 19 ember a fideszre szavazott,most meg szidják őket az internetadó miatt. Ki is volt a hülye? Már elnézést. Montoyát minek a kezdőbe? nulla kmes, tapasztalatlan nem érzi úgy a játékot, ráadásul hiába mondjátok hogy többet visszaér, Cr7 úgy megforgatná hogy öröm lenne nézni. Csak azért mert Alves rosszul add be... #-o Dani tényleg nem eget rengető egy jhv most már, de Martintól akkor is jobb lenne ha eltörnénk mind a két lábát. Ivan azért megy oda, mert az a dolga, Alvesnek meg az hogy fenn legyen. Tényleg rosszul add be ez igaz, de nem kéne ezért ennyire elővenni s közutálat tárgyává tenni. :? Vagy szerintetek Rakitic magától megy oda a helyére, mert éppen olyan kedve van és nem azért mert talán ez(is) a feladata?
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.25. 16:27:26

visca el barca írta: komolytalanok? érdekes, 20 emberből 19 látja. nem ér vissza, meg rosszul ad be, kb a legnagyobb hiba amit szélsővédő csinálhat, nem bullshit
azért komolytalanok és bullshit, mert ilyen formában igazából egyik se igaz, de ha csak felszínesen nézzük, mint a 20 emberből 19, akkor ellehet hinni. főleg, ha mások is ismételgetik. de erre még azt mondom oké, sok embert nem érdekel olyan mélységekben a foci, csak szórakozni akar, de azt már végképp nem tudom megérteni, hogy az eddig valaha látottak alapján montoya mégis hogy a fenébe lehetne megoldás a real ellen.

Luis Enrique: "I like the energy Alves brings to the team. He's a wonderful player, the best in his position. I'm very happy with him."

nyilván a bestet még akkor is fenntartásokkal kell kezelni, ha túl sok világklasszis jobbhátvéd nem szaladgál most sehol, mert saját játékosról mondta, de mégiscsak ezt mondta róla utoljára. meg a többi edző is. nem, nem azt, hogy hát hiába mondom neki, sose ér vissza, és azt se, hogy hát egyszerűen nem lehet leszoktatni a beadásokról, hanem hogy tetszik nekik, amit csinál. tudjátok miért? mert ez a srác olyan szinten profi, mint mascherano, azt csinálja, amit kérnek tőle, nem pedig csak random szaladgálgat és lövöldözget, hiába gondolják ezt itt sokan.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.25. 16:25:24

kristop írta:alves már így 2014ben nem az igazi, sőt, igazából nem is neki kellene kezdenie, de nem is douglasnak, vagy montoyának, hanem hozni kellett volna a helyére valakit és annak.
Ez a kulcsmondat.

Viszont azzal kell főzni ami van, valamint Alves ettől függetlenül rosszul ad be, és nem ér vissza... Tehát gólt nagyjából minden 50. kísérleténél várhatunk, ugyanakkor minden labdavesztésnél ott a veszély, hogy az oldalán végigvezetik a támadást.

Én is igazolásban láttam volna a megoldást, de ha már nem jött senki, akkor nem értem miért kell újabb évet arra pazarolni, hogy majd Alves megoldja. Támadásban rosszabb Montoya? Valószínűleg igen. Védekezésben is? Ez már vitatható, mert Martín úgy ahogy visszaér a posztjára, nem pedig fent lébecol. Tehát ha nem is sokkal, de előrébb lennénk vele.

Alvesnek kell kezdenie a Clásicón, mivel más még csak játékban sincs azon a poszton...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 15:53:13

kristop írta:miért ne alvesnek kellene kezdenie az ilyen bullshit "nem ér vissza" + "rosszul ad be" érveken kívül. ezek meg komolytalanok.
komolytalanok? érdekes, 20 emberből 19 látja. nem ér vissza, meg rosszul ad be, kb a legnagyobb hiba amit szélsővédő csinálhat, nem bullshit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.25. 15:46:39

visca el barca írta: és?

pont az ellenkezője van annak amit mondasz. egy eibar ellen kellene játszatni, mert ott nem számít ha nem ér vissza, az nb2-es támadók use tudnak semmit csinálni. ha ma nem ér vissza, ronaldo ver kettőt és szevasz.
én viszont egyszerűen hiába gondolkodom, nem találok olyan érvet, hogy miért ne alvesnek kellene kezdenie az ilyen bullshit "nem ér vissza" + "rosszul ad be" érveken kívül. ezek meg komolytalanok.

de tényleg, nem fér a fejembe. egy igazi világklasszis csapat ellen játszunk, akiknél az összes játékos a kezdőben iszonyatosan képzett lesz, mind baromi technikás, gyors, ügyes. valószínűleg a meccsen cé, isco, marcelo és kroos lesz, akikkel a legtöbbet találkozna. és odaakarunk rakni szembe velük, egy se nem gyors, se nem technikás, előre is kábé nullát adó, de legalább hátul is simán forgatják játékost, aki még tapasztalatlan is az ilyen meccseken. tényleg tök szimpatikus a srác, de sajnos végtelenül középszerű (ami egyébként tök simán beleférne a spanyol liga 60% ellen), a kényszeren (sérülés) kívül minden más esetben kinyírnánk magunkat vele, mert egyszerűen az ellenfelei magasabb szintűek.

alves már így 2014ben nem az igazi, sőt, igazából nem is neki kellene kezdenie, de nem is douglasnak, vagy montoyának, hanem hozni kellett volna a helyére valakit és annak. viszont még így is kábé háromszor technikásabb, jobb az összjátékban, kreatívabb és agresszívabb, mint a spanyol. és mellesleg már vagy húsz alkalommal tuti játszott clásicót, nála elszántabb csak mascherano és esetleg messi lesz a meccsen. ő már alázta meg marcelot, cét is, isco tavaly is eledel volt neki, akármikor játszott, pedig már akkor se volt erős éve. tudom néha rossz, rossz, meg idegesítő, de legyünk már reálisak, teljesen más szint a két játékos, és ez a meccs is teljesen más szint lesz.
MessiNeymarSuarez írta:PSG miatt is például róla kaptuk az első gólt, mert szabálytalankodott.
mármint miatta kaptuk, mert csinált egy szabadrúgást (atyaég, mekkora hiba, ilyen sose esik meg futballmérkőzéseken) és nem azért, mert a két védőnk közül az egyik se tudott felszabadítani? ajj, most komolyan, nemár.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.25. 15:25:58

kristop írta:
palesz77 írta:Engem már idegesít ha Danit meglátom a kezdőben, és a hideg futkos a hátamon a játékától lassan, nem tehetek róla.
lehet kritizálni alvest meg minden, de azért ma mégiscsak a madrid ellen játszunk, nem pedig az eibar, vagy az apoel ellen, szóval azért legalább ma ne követeljük már a kezdőbe montoyát. aláírom, hogy játszhatna többet a könnyebb meccseken, de én ma azért nyerni akarok, és gondolom te is, ilyenkor tegyük előrébb a csapatérdeket az egyéni szimpátiánál.

nálam bravo - alves, piqué, mathieu, alba - masch, rakitic, iniesta - suarez, messi, neymar ez lenne a kezdőcsapat. így, hogy nincs bale nem látom értelmét miért legyen matyi balhátvéd, inkább kell a sebessége és magabiztossága középre, alba meg simán elbánik jamessel.
Épp ez a baj, hogy Dani Alves rengetegszer nem ér vissza, és sokat szabálytalankodik általában feleslegesen. PSG miatt is például róla kaptuk az első gólt, mert szabálytalankodott.
Nem az egyéni szimpátiáról van szó, mert nekem például az egyik legnagyobb kedvencem Dani Alves, csak már egy ideje árnyéka önmagának. Az lenne a legjobb ha visszatalálna a régi önmagához, de ez aligha következik be sajnos, helyette folyton fentragad.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 15:10:47

kristop írta:lehet kritizálni alvest meg minden, de azért ma mégiscsak a madrid ellen játszunk
és?

pont az ellenkezője van annak amit mondasz. egy eibar ellen kellene játszatni, mert ott nem számít ha nem ér vissza, az nb2-es támadók use tudnak semmit csinálni. ha ma nem ér vissza, ronaldo ver kettőt és szevasz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.25. 15:09:19

palesz77 írta:Engem már idegesít ha Danit meglátom a kezdőben, és a hideg futkos a hátamon a játékától lassan, nem tehetek róla.
lehet kritizálni alvest meg minden, de azért ma mégiscsak a madrid ellen játszunk, nem pedig az eibar, vagy az apoel ellen, szóval azért legalább ma ne követeljük már a kezdőbe montoyát. aláírom, hogy játszhatna többet a könnyebb meccseken, de én ma azért nyerni akarok, és gondolom te is, ilyenkor tegyük előrébb a csapatérdeket az egyéni szimpátiánál.

nálam bravo - alves, piqué, mathieu, alba - masch, rakitic, iniesta - suarez, messi, neymar ez lenne a kezdőcsapat. így, hogy nincs bale nem látom értelmét miért legyen matyi balhátvéd, inkább kell a sebessége és magabiztossága középre, alba meg simán elbánik jamessel.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.25. 14:33:38

Barcaman1993 írta:L.E. azt mondta, hogy tanultunk a Párizs ellen meccsből. Akkor remélem, hogy nem fog megint egy 170 centis védelmet kiküldeni a pályára és Pedrot se fogja tovább erőltetni. Csak ennyit kérek. Van egy érzésem, hogy túl sokat kérek.

Suárezt a kezdőbe, ill. a Piqué-Mathieu párost a védelem közepébe, ennyit várok el.
Pedig én 95%-ra teszem hogy így lesz:S
És mint mondtam ugyanaz a védősor Maschevel, és a formán kívüli Busi VKP-nak:S
De azért hátha..
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.10.25. 14:26:48

http://vs.hu/sport/osszes/az-el-clasico ... l-1025#!s1" target="_blank
egész frappáns ki elemzés :)
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.25. 14:15:41

Én őszintén mondom félek Suarez kezdetésétől, mert még nem tudjuk, hogy mennyit bír. Szerintem inkább jöjjön fel az 50.-dik perc környékén, minthogy ugyanilyenkor lejöjjön és Pedritó váltsa.
Kép
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.10.25. 13:51:53

Taibi írta:Szerintem felesleges két VKP, ha Rakitic is a pályán van. Egy Masch-Rakitic-Iniesta KP volna a legideálisabb mára. Masch-Rakitic kettős felszántaná a pálya közepét.
Hátul én a magas embereket bepakolnám a kezdőbe, még akár Alba kárára is. Bartra-Pique-Mathieu (Alves). Aztán ha esetleg égne a ház, akkor jöhetne a balosra az offenzívabb Alba a francia helyére.
Előlre pedig én felküldeném gondolkodás nélkül a Suarez-Messi-Neymar triót.

Valahogy így:
Kép

De gyanítom, hogy se Bartra, se Suarez nem lesz a kezdőben az eddigi kevés (vagy nulla) játékidejük miatt.
Nekem is kb ez az álom kezdő :), a középpályát sztem minden Barca szurkoló így állítaná össze és Suarezt is kezdetném, Pedronál csak jobb lehet ez 100%!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.10.25. 13:38:59

Szerintem felesleges két VKP, ha Rakitic is a pályán van. Egy Masch-Rakitic-Iniesta KP volna a legideálisabb mára. Masch-Rakitic kettős felszántaná a pálya közepét.
Hátul én a magas embereket bepakolnám a kezdőbe, még akár Alba kárára is. Bartra-Pique-Mathieu (Alves). Aztán ha esetleg égne a ház, akkor jöhetne a balosra az offenzívabb Alba a francia helyére.
Előlre pedig én felküldeném gondolkodás nélkül a Suarez-Messi-Neymar triót.

Valahogy így:
Kép

De gyanítom, hogy se Bartra, se Suarez nem lesz a kezdőben az eddigi kevés (vagy nulla) játékidejük miatt.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.25. 13:32:15

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:
szégyen de én simn aláírnék meccs előtt egy x-et. a 4 pont megmaradna, a többi nem érdekes. csak ne ugy legyen x, hogy a 98. percben egyenlítenek.
Teljesen egyetértek, egy iksz tökéletes lenne, de persze ha úgy adódik akkor nyerjük meg.
én is, talán én voltam az első, aki be is írta még pár hete, hogy bőven jó lenne az x.
tényleg maradna 4 pont, a ligában a legnehezebb meccs letudva, és kényelmes helyzetben kezdhetjük el suarezt beépíteni.
mondjuk az is igaz, hogy 2-0-ás vezetésről mondjuk kevéssé örülnék az x-nek, de vakon aláírnék egy 2-2-t messi rekorddal a 93. percben. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.25. 13:29:03

visca el barca írta:
szégyen de én simn aláírnék meccs előtt egy x-et. a 4 pont megmaradna, a többi nem érdekes. csak ne ugy legyen x, hogy a 98. percben egyenlítenek.
Teljesen egyetértek, egy iksz tökéletes lenne, de persze ha úgy adódik akkor nyerjük meg.
Kép
Kép
Kép
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.10.25. 13:16:41

Nekem sajnos nincsenek iluzioim, ugyanúgy a párizsi vesztes csapat fog kezdeni mezőnyben (Bravo - Alves,Masche, Mathieu, Alba - Sergio - Andrés, Rakitic - Pedro, Messi, Ney). És félek hogy a játék képe és az eredmény is hasonló lesz. LE nem elég jó edző ahhoz sztem, hogy változtasson a csapaton, figyelembe vegye, hol és kivel játszunk. Mindannyian tudjuk, hogy ez a védelem minden 2. beívelésből gólt fog kapni, a kontrákat képtelenek leszünk megállítani mert Rakitic lesz az egyetlen aki talán visszaér és tud segíteni a 3 védőnek (mert Alves elől lesz a rossz beadás után)... Elöl meg nagyon jó napot kell kifognia Andrésnek Messinek és Neymarnak, hogy legyen sanszunk szerintem.
De ne legyen igazam... :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.25. 13:11:42

L.E. azt mondta, hogy tanultunk a Párizs ellen meccsből. Akkor remélem, hogy nem fog megint egy 170 centis védelmet kiküldeni a pályára és Pedrot se fogja tovább erőltetni. Csak ennyit kérek. Van egy érzésem, hogy túl sokat kérek.

Suárezt a kezdőbe, ill. a Piqué-Mathieu párost a védelem közepébe, ennyit várok el.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.25. 12:56:09

Az én kezdőm a klasszikusra:
Bravo - Alves, Bartra, Pique/Mathieu, Alba - Masch, Busi - Ini, Rakitic - Messi, Neymar

Én a Bartra-Pique/Mathieu védőpárost kezdetném, mert lenne egy gyors és egy magas hátvéd is hátul. Ezenkívül két szűrőt kéne játszatnunk, akik akár Alvesnek is besegíthetnének a védekezésben és Rakitic tudna a támadásokra koncentrálni.

@Palesz77
Én is örülnék, ha nem Danit látnám a jövőbeli kezdőben, de félek ez nem fog változni, mert az el Clasicokra minden játékosunk fel szokta magát szívni Dániellel egyetemben! :D
Kép
Válasz küldése