Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.03.17. 23:03:21

ahetaton írta: Szőke.
De levágatta olyan fél centisre. :D
Elég furcsa volt.. :D
Ha valaki talál egy képet majd , okvetlen linkelje be :D
Kép

Titi - The Legend!
ahetaton
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.01.13. 22:40:26
Tartózkodási hely: Kecskemét

2013.03.17. 23:01:35

Dr.Dre írta:Sajnos nem birtam nézni a mérkőzést. Egy kérdésem lenne: Alves szőke volt ? :lol: bénán nézett ki ? :D
Szőke.
De levágatta olyan fél centisre. :D
Elég furcsa volt.. :D
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.03.17. 23:00:22

Sajnos nem birtam nézni a mérkőzést. Egy kérdésem lenne: Alves szőke volt ? :lol: bénán nézett ki ? :D
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.17. 22:56:02

Nem volt ez annyira rossz meccs,az utolsó 15percért nagy kár,de azért voltak szép dolgok,sokszor belehaltunk a szépségbe,2-0-ig a letámadás is abszolút jó volt !

A.Sanchez,és Scooter nosztalgiáztak kicsit,míg előbbi mindent kihagyott,utóbbi frenetikus beadásaival rémisztgette ismét a felső karéjt!

Leo az Leo,még amikor tesz is a meccsre magasról akkor is lő 2-öt meg kioszt egy gólpasszt,ettől ő a világ legjobbja!

Jár a dícséret Villanak aki ma ismét nagyot játszott,ill. Pintonak is a szép védésekért,SŐT a Rayo is csak szép szavakat érdemel mert sokszor úgy kigurigáztak minket,hogy azt sem tudták a srácok,hogy merre van van előre!

Mi meg ismét belehaltunk sokszor a szépségbe,vagy ha abba nem is Alexisbe ma mindenképp :D :D

A védelem az utolsó 20percet leszámítva ma egész stabil volt,főképp átlövésből veszélyeztetett az ellenfél !

Tartaléklángon égve vertünk meg egy igenis jó csapatot! Szép volt fiúk !
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.17. 22:54:42

Még egy ilyen teljesítmény, mint amit a második félidőben nyújtunk, nem akarok látni.

Egyszerűen nem engedhetik meg, főleg, hogy már megérintett a kiesés szele a BL-ben.

Lehet itt mondani, hogy nagy előnyünk van stb. De a bohóckodás akkor sem fér bele.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.17. 21:57:48

Nem igazán szoktam kinyomni meccset félidőnél, de most meg fogom tenni. Sztem Roura vmi olyasmivel tüzelhette fel a játékosokat kedden, hogy "ha ma hajlandóak vagytok focizni, megígérem, hogy többet már nem kell a szezon során". Tessék-lássék letámadás, semmi helyezkedés, futás. A Rayo gyakorlatilag annyit lőtt kapura, mint mi. Bele sem merek gondolni, hogy a szokásos második félidős alibihez innen még hova adhatják lejjebb...
Mezner2 írta:Messi ebben a 3percben többször támadta le a labdás embert kis túlzással mint a szezon eddigi összes bajnoki meccsén együttvéve 8) lehet visszatér a játékának ezen eleme :wink:
Ezt leszámítva megint olyan magasról tesz a meccsre, amit egy normális ember már szégyellne. A ziccert elszórakozza, a passzai megint emberhez mennek, a legtöbb amire képes volt, hogy a félidő végén a vonal mellett megcsinálta 3x ugyanazt a testcselt a védővel szemben.
Viszont az nagyon elgondolkodtatott, hogy ha így is 1 gól 1 gólpassz a mérlege, akkor mi lenne, ha tényleg hajtana is? Rúgna 100 bajnoki gólt egy szezonban?
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.17. 21:08:15

Mezner2 írta:Messi ebben a 3percben többször támadta le a labdás embert kis túlzással mint a szezon eddigi összes bajnoki meccsén együttvéve 8) lehet visszatér a játékának ezen eleme :wink:
Igen, ez valóban pozitívum. Viszont ziccert be kéne lőni, sőt azt mondom Fabre rálőhette volna...
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.03.17. 21:08:03

mi zsuga volt itt pedig...

(lol most nézem, hogy nem az élőtopicba nyomattam, remélem nem lesz törölve azért)

Tetszik a csapat játéka az első 10 percben, viszont hátul megint hozzuk a szintet eddig. nem a sport 1-en nézem, szóval nem tudom miképpen vélekednek arról a 11-es gyanús esetről, de nálam majdnem súrolta a határt. nemtom minek csúszott arra Masch, messziről lehetett látni, hogy viszi kifelé és nem lenne esélye becsúszással.

közönség meg végre nem alszik :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2013.03.17. 21:15:17-kor.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.17. 21:05:09

Messi ebben a 3percben többször támadta le a labdás embert kis túlzással mint a szezon eddigi összes bajnoki meccsén együttvéve 8) lehet visszatér a játékának ezen eleme :wink:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.17. 21:04:24

köszi, hogy ezredjére is belinkeltétek ezt a szavazást, eddig nem érdekelt, de most már eljött az idő, hogy szavazzak a bayern - juve meccsre.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.03.17. 20:44:09

giantbarca írta:FONTOS!!
Szavazzatok Facebookon PSG-BARCA meccsre, még behozhatjuk, több oldalon is aktivizálódott a barca közösség, hogy a mi meccsünk legyen TV-n.

Szavazni itt:
http://www.facebook.com/questions/10151497733992351/
Gyerünk emberek, osszátok, szavazzatok, nem sok kell, hátha meg lehet fordítani az állást!
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.03.17. 20:23:53

azért hazai környezetben, tizenmittomén hány pontos előnynél elviselnék 1x-1x egy Bartrát vagy Montoyát
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.17. 20:17:24

HIVATALOS KEZDŐ:

A Barcelona kezdője a Rayo Vallecano ellen (21:00 ó): Pinto - Adriano, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Iniesta, Fabregas - Alexis, Villa, Messi.

Jobban örülök ennek,kellenek a hazai 3pontok,egyedül Song az,aki kimaradt,és elnézegetném,talán még Montoya-t Adriano helyén,jó lesz ez,reméljük Leo folytatja a jó sorozatát
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.17. 20:16:25

Pinto, Adriano, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Cesc, Alexis, Villa i Messi.
Cserék: Oier, Pedro, Bartra, Song, Tello, Thiago i Alves.
Montoya megint sehol...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.17. 20:15:43

Alexis9Sánchez írta:
BritishKnight írta:A sport.es szerint ez lesz a kezdőnk:
FC Barcelona: Pinto - Alves, Piqué, Bartra, Adriano - Thaigo, Song, Fabregas - Pedro, Messi, Alexis


Pár kérdés: Bartrának milyen sérülése volt? Mikor szerezte?
Én örülnék ennek a kezdőnek! Főleg Bartra-nak!Kijárna már neki a lehetőség!!!Bár szerintem ugyse fog ő kezdeni.Remélem Song és Alexis is kezdeni fog.De egyébként szerintem nem ez lesz kezdő,nem fognak ennyi embert pihentetni.Pedig ez a kezdő jó lenne estére! :)
örülnék én is a pihentetésnek, bár, picit máshogy...

Bartra hosszú kihagyás után ne legyen kezdő, viszont játszatnám Montoyát mindenképp!!! a középpálya így jó, kell az önbizalom és a játék mindhármójuknak, így Ini és Xavi így pihenhet.
elől pedig mindenképp pihentetném Messit és helyette Villát játszatnám, legyen már végre folyamatosság a játékában és ne csak kb. minden 3. meccsen játszon!
ha nem megy a szekér, jöhetnek a cserék, dani, ini, messi... de menni fog, meg lesz a 3 pont! :)
giantbarca
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.03.17. 19:46:19

2013.03.17. 19:48:36

FONTOS!!
Szavazzatok Facebookon PSG-BARCA meccsre, még behozhatjuk, több oldalon is aktivizálódott a barca közösség, hogy a mi meccsünk legyen TV-n.

Szavazni itt:
http://www.facebook.com/questions/10151497733992351/
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.17. 18:51:05

BritishKnight írta:A sport.es szerint ez lesz a kezdőnk:
FC Barcelona: Pinto - Alves, Piqué, Bartra, Adriano - Thaigo, Song, Fabregas - Pedro, Messi, Alexis


Pár kérdés: Bartrának milyen sérülése volt? Mikor szerezte?
Én örülnék ennek a kezdőnek! Főleg Bartra-nak!Kijárna már neki a lehetőség!!!Bár szerintem ugyse fog ő kezdeni.Remélem Song és Alexis is kezdeni fog.De egyébként szerintem nem ez lesz kezdő,nem fognak ennyi embert pihentetni.Pedig ez a kezdő jó lenne estére! :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.17. 09:44:35

szerintem: Fabregas támadó!!! középpályás, közelebb kellene játszatni a kapuhoz!! miért? hátul "elvész" mert sem az alkata sem a kondija nem elég bejátszani egy nagyobb területet. sőt hiányzik neki a gól-körüli helyzet, így nem is elég motivált. az más kérdés, hogy a nyilatkozatai alapján talán nincs is tisztában azzal, hogy mnnyire kevés az amit nyújt! ami a nagy baj ebben, az az, hogy Xavit nem tudja helyettesíteni!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.17. 09:29:55

A sport.es szerint ez lesz a kezdőnk:
FC Barcelona: Pinto - Alves, Piqué, Bartra, Adriano - Thaigo, Song, Fabregas - Pedro, Messi, Alexis


Pár kérdés: Bartrának milyen sérülése volt? Mikor szerezte?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.17. 09:00:12

Messa írta:
Subinho írta:azért Fabregasra nem mondható, hogy amióta itt van, semmit nem csinál! mindíg jól kezdi a szezont, akkor mindenki azt írja, fantasztikusan érzik egymást Messivel. jön a jó játék, gólok, gólpasszok, aztán tavaszra nagyon visszaesik és egyenlő a nullával a teljesítménye. valószínű a más edzésmódszer miatt, itt egyszerűen hamarabb kifárad és nem bírja végig a szezont! szóval szerintem nem csak őt kell hibáztatni.....
Korántsem játszik ő annyi meccset és percet szerintem, hogy januárra meghaljon... Ennek ellenére nekem is elég nagy rejtély ez.
jaja, érdemes visszaolvasgatni az utóbbi 2 évben az október-novemberi hozzászólásokba, mennyire isteníti mindenki fabregast és h mennyire jól megértik egymást messivel, meg, h xavit padra kéne ültetni, stb... aztán ilyenkor meg mindenki azzal jön, hogy semmit nem csinált amióta itt van... :? érdekes....
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.17. 08:52:34

Kötelező behúzni a mai meccset. Egyrészt, mert mégis csak hazai meccs, másrészt pedig a bajnokság végjátéka a válogatott szünet után elkezdődik. Jó lenne 13 pontos előnnyel neki vágni, nem pedig 10-el. Innen már csak mi bukhatjuk el, pl ha a maihoz hasonló meccseket nem tudjuk hozni. Érthető, ha egy kicsit fáradtabb, lassabb lesz a csapat esetleg, de így vagy úgy nyerni kell!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.10. 22:12:56

Subinho írta:azért Fabregasra nem mondható, hogy amióta itt van, semmit nem csinál! mindíg jól kezdi a szezont, akkor mindenki azt írja, fantasztikusan érzik egymást Messivel. jön a jó játék, gólok, gólpasszok, aztán tavaszra nagyon visszaesik és egyenlő a nullával a teljesítménye. valószínű a más edzésmódszer miatt, itt egyszerűen hamarabb kifárad és nem bírja végig a szezont! szóval szerintem nem csak őt kell hibáztatni.....
Korántsem játszik ő annyi meccset és percet szerintem, hogy januárra meghaljon... Ennek ellenére nekem is elég nagy rejtély ez.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
alex27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2005.02.08. 15:12:06

2013.03.10. 22:06:36

Alcantara írta:
alex27 írta: És olyan hülye kifogással ne jöjjön senki, hogy persze, mert Riki nem játszott, mert egy fecske nem csinál nyarat (kivéve talán, ha Messinek hívják az illetőt).
Egy kérdésem van:Te láttad a Depor-Madrid meccset? Amennyiben igen, akkor csak nézted, de nem láttad! Viszont, ha nem láttad, akkor ne alkoss lenéző véleményt Rikiről. Attól, hogy nem Messi kaliberű támadó, nem kell lenézni. Azon a meccsen potenciális életveszély volt a játéka a Madrid számára. Lehet élete egyik meccsét játszotta, viszont tegnap szemmel láthatólag hiányzott a Deporból. Én speciel örültem, amikor láttam nem játszik. Végigszenvedtem egy-két Depor meccset, lehet mondani rá, hogy jó játékos, nem kieső csapatban lenne a helye.

Mellesleg az előző véleményem nem arra irányult kifejezetten, hogy játéka esetén kikaptunk volna.
Nekem is egy kérdésem van: Te érted is, amit olvasol, vagy csak összerakod a betűket? Képzeld, nem mai gyerek vagyok és láttam már jó néhány mérkőzésen pályára lépni Rikit. Viszont fogalmam sincs, hogy melyik szavamból vettel azt, hogy lenézném őt? Ez igazi enigma számomra... Én is jó játékosnak tartom, de nem rajta áll vagy bukik a Depor játéka. Vehetnénk bármelyik más csapatot példának, de felesleges...
Barca - Més que un club!
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.03.10. 14:59:39

A mérkőzésen nyújtott teljesítmény nem volt túlzottan szemet gyönyörködtető, de mindenképpen jobb volt mint az azt megelőző 2-3 meccs játéka. Mertek távolról lőni. Ugyan köze nem volt a kapuhoz leginkább, de el merték vállalni. A Milan ellen ez fontos tényező lesz. Fabregas szerintem mintha a pályán sem lenne, illetve a hisztijeit sem nagyon szeretem. Egy szikrával sem jobb a többinél. Thiagonak valóban vannak zseniális megmozdulásai, de a rengeteg eladott labdáját nem győzzük visszaszerezni, illetve a sok eladott labda sok problémát, komoly problémát is okozhat. A Nou Camp pályája szélesebb nagyobb, a Milan-nak is jobban kell szóródnia, amennyiben masszívan kíván védekezni. Így talán maradhatnak rések, üres folyosók lyukak a Barcának, de ez is csak akkor működik, ha a tőlük jól megszokott gyors pontos passzos játékot tudják abszolválni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.10. 14:14:05

azért Fabregasra nem mondható, hogy amióta itt van, semmit nem csinál! mindíg jól kezdi a szezont, akkor mindenki azt írja, fantasztikusan érzik egymást Messivel. jön a jó játék, gólok, gólpasszok, aztán tavaszra nagyon visszaesik és egyenlő a nullával a teljesítménye. valószínű a más edzésmódszer miatt, itt egyszerűen hamarabb kifárad és nem bírja végig a szezont! szóval szerintem nem csak őt kell hibáztatni.....
Válasz küldése