Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.30. 01:20:31

Azért mielőtt vki is a Dunának menne a győzelmünk miatt, kompenzációként nézegessen vissza meccseket a tavalyi szezon első 3/4éből és húzza a strigulákat azoknál az eseteknél, amiknél mi voltunk a rosszabbik felén és pontok mehettek el egy-egy ilyen hibán. Vagy reál meccset, amiket épp annyit tettek hozzá ilyenek, h ne legyen zakó vagy pontvesztés... Az élet egyszer elvesz, máskor meg visszaadja. Tavaly gyűlt össze annyi, h van mit kompenzálnia :P

Nem sok idő telt el, de azok mintha már meg sem történtek volna, mert új idény van. Igen, de ezek azért még benne vannak az emberben (legalábbis ilyenkor felötölhetne mindenkiben) , mint ahogy ez benne lesz az ellenben is.

Másrészt a bíró nem elfújta a meccset, mert nem sorozatosan egy oldalra tévedett, hanem egy olyan ítélete volt, ami meccset közvetlenül befolyásoló volt. (Hozzáteszem egy közel hasonlót elengedett kb 3 perccel előtte, amikor Messi ki akart ugratni jobb szélen és a srác kezén irányt változtatott így nem is ért oda a zsuga. Akár abból is lehetett volna az egyenlítés és máris mennyire más a leányzó fekvése...)

Az alapfelfogása volt meredek, h elengedett itt is ott is rengeteg olyan dolgot, amit nem szokás Anglián kívül. Ezeket igyekezett utána kompenzálni a másik oldalon, így károsította mindkét csapatot. Aztán a vége felé meg teljesen szétesett, elkezdett fújkálni meg jöttek a lapok, amivel totál arcon köpte az addigi álláspontját. A kiállításért meg nem lehet hibáztatni, Cesc úgy adta el, h hihető volt.

A csapatról.

A fogunkat összeszorítva küzdöttünk, mentünk előre és végül sikerült bedarálni őket. Ha minden igaz ez volt az első olyan meccsünk, amit úgy fordítottunk meg, h a 88 percben még bukóban voltunk! Nem volt jó a játék, de a Sevilla is igen ügyesen rontotta el, masszívan zártan védekeztek. Aztán a végére felőröltük őket előnyben és én néma üvöltéssel örültem minden gólnak (szívesen szomszédok :mrgreen: ) 8)

Idén eddig minden meccs megvan, köztük már most több olyan is, amin akadozott a gépezet, de ugye mondják, h ezek kellenek a bajnoki címhez. Tavaly a reál nyerte meg őket, most meg mi. Nekem ez jobban tetszik :P
Remélem kitart ez a "befelé pattan" dolog a szezonban, aranyat érhet.

11 pont.

Felkészül: Benfica :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.09.30. 01:18:03

Jól mondta soci, hogy megemlíti, hogy egyértelmű kezezés volt, és jogtalan kiállítás, és még ő a barom? Vicc amit pár ember leművel. Egyből megy a személyeskedés, a másik fikázása, csak azért, mert totál ellentétes véleményen van...És szerintem sem egészséges, hogy valaki tiszta szívéből tud örülni egy ilyen elcsalt meccsnek...ez az elvakultság, elfogultság mintapéldája. Szerintem az a normális, ha valakinek kétes érzései vannak a mai meccs kimenetelét illetően. Én se tudok teljes szívemből örülni a mai győzelemnek, sőt, talán úgy igazából örülni se, mert ez nem egy Barca-Arsenal volt, ahol a (jogosan) kiállított RvP-nek az eset pillanatában már a pályán se kellett volna lenni, vagy nem egy Chelsea-Barca, ahol a 9. percben 11-est kellett volna ítélni a javunkra, és akkor teljesen máshogy alakul a meccs...Nem...ez egy olyan mérkőzés volt, amit bírói segítség nélkül nem nyertünk volna meg. De még az X se biztos hogy összejött volna. És én nem szeretem, ha a csapat úgy győz, hogy segítenek neki.


Tegye fel a kezét az, aki mikor a Real-t tolták a bírók tavaly, nem bírózott... Ha a Real-nak fújnak az baj, ha nekünk annak meg örülni kell? Érdekes módon tavaly senki se mondta, hogy igen, de azt még be is kellett rúgni, vagy hogy volt még 2 passz, amikor közbe lehetett volna lépni, csak azt, hogy az a mocskos bíró... Akkor hogy is van ez? Sose szerettem a kettős mércét, és a szubjektivitást.
Kép
VillaFCB
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.08.14. 20:41:36

2012.09.30. 01:01:22

kristop írta:
Aki nem örül a mai győzelemnek, az gondolja át a csapathoz való viszonyát.
én nem csak a győzelemnek, de a második, meg harmadik gólnak se örültem, akkor nem is vagyok igazi drukker, ugye? :(

ugyanaz amit shutter mondott. rengetegszer mondják, hogy minket toltak olyan meccsekkel kapcsolatban is (real ellen, vagy arsenal ellen) amikor inkább mi szívtunk a bíró miatt. és most jön egy meccs, ahol (az ellendrukkerek örömére) tényleg egy ilyen döntés miatt nyertük meg a meccset. inkább elviseltem volna egy ikszet, vagy vereséget.

nem mi tehetünk róla, ha a bíró hülye, de mégse az igazi az érzés.
"a csapathoz való viszony" - van benne valami mivel én örülök minden gólnak..még nem volt olyan életem során hogy ne örültem volna egy Barca gólnak, de szerintem nem vagyok egyedül ezzel mint Barcelona szurkoló. Úgyhogy valóban gondolkozz el ezen. Nyertünk ahogy nyertünk, nyert már más csapat is így. Ez van. Úgy gondolom ha nem tudsz ilyen helyzetben örülni a góljainknak akkor ezt inkább ne oszd meg velünk ,csak meséld el magadnak a tükör előtt oszt jólvan.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.09.30. 00:52:55

Aki nem örül a mai győzelemnek, az gondolja át a csapathoz való viszonyát.
én nem csak a győzelemnek, de a második, meg harmadik gólnak se örültem, akkor nem is vagyok igazi drukker, ugye? :(

ugyanaz amit shutter mondott. rengetegszer mondják, hogy minket toltak olyan meccsekkel kapcsolatban is (real ellen, vagy arsenal ellen) amikor inkább mi szívtunk a bíró miatt. és most jön egy meccs, ahol (az ellendrukkerek örömére) tényleg egy ilyen döntés miatt nyertük meg a meccset. inkább elviseltem volna egy ikszet, vagy vereséget.

nem mi tehetünk róla, ha a bíró hülye, de mégse az igazi az érzés.
VillaFCB
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.08.14. 20:41:36

2012.09.30. 00:51:11

Socio! az ilyen véleményeket mint amit most leírtál azt tartsd meg magadnak, szerintem senki sem kíváncsi rá. Mi örülünk ennek a győzelemnek is, SŐT talán jobban, mivel a nagy akarásnak egy bravúros fordítás lett a vége. hogy hogyan nyertünk? örömömben le is sz..om mint ahogy itt sokan mások is. Menj az ellenoldal oldalára és ott játszd el a jókisfiút légyszi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.30. 00:49:02

Majd, ha ellenünk tévednek, a mi emberünket szórják ki jogtalanul, gólt vesznek el les címén...
kezdhetnék pl. egy kamutizivel és egy lesgóllal a real javára majd jövőhéten, és nyerjünk úgy 3-2-re.
esküszöm boldog lennék, és lelkileg megtisztulnék a mai után, mert azért van egy kis lelkifurkám.. :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.30. 00:45:51

Megnyugtatok mindenkit akinek kellemetlenséget okoz, hogy nyert a csapata, hogy lesz még a szezon során olyan pillanat amikor halvány emléke nem fog derengeni ennek a találkozónak.

Majd, ha ellenünk tévednek, a mi emberünket szórják ki jogtalanul, gólt vesznek el les címén...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.30. 00:43:26

azért sajnos, mert ez beárnyékolja a győzelmet az én szemléletemben.

pölö ott az arsenal elleni meccs, a fél világ csalózott rvp kiállítása miatt, de a lelkiismeretem nyugodt volt, mivel az első meccsen elvettek egy gólt les címén, ami nem volt az, szóval ide-oda tévedett nagyot a bíró.

az osasuna ellen messi tiszta ziccerben lépett volna ki a félpálya közepéről, visszafújták, amúgy egyvonal volt.
aztán rúgtunk egy lesgólt...hát, azt mondom, itt is ide-oda tévedett egy fontosat a spori.

lehetne reggelig sorolni tehát azokat a meccseket, párharcokat, ahol megkaptuk a bírói segítséget, elő is vették érte minket nem is kicsit, viszont mi nagyon jól tudhattuk, hogy ellenünk is bőven fújtak az adott meccsen.

viszont sajnos ez ma nem volt meg, ezért van egy kis rossz mellékérzetem a dolgok mellé.
gyönyörű ez a 11 pont, de jobb lett volna tisztán hozni a meccset, akkor még most is az udvaron pörögnék a fűben.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2012.09.30. 00:40:36

shutterisland írta:de az, hogy ma minket segítettek, és a győzelmünk részben ennek is köszönhető, az tény sajnos.
Nincs ezzel semmi baj szerintem, ilyen a foci, egyszer ide tévednek, egyszer oda. Nagyon nekünk fújt ma a bíró? Igen, és? Nincs ezen semmi szégyellnivaló, tavaly több ilyen meccset buktunk, most ezek hozzánk jönnek. Szóval van ilyen, a Madridnak is lesz még ilyen, nekünk is, nem kell ezt annyira felfújni.

Emellett tenni is kellett ezért, 2-0 után szerintem becsülettel hajtottak a fiúk (azt mondjuk nem értem, hogy miért játszák el ezt már sokadszorra, hogy akkor kezdenek igazán pörögni, ha már gáz van).

Ami mondjuk kicsit néha zavar, hogy esetenként egy picit tényleg sokat színészkedik egy-két játékos. Ha nem is ezen a meccsen, de azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor nem véletlen, hogy színész csapatként zrikálnak minket a riválisok, nem pedig favágóként... Nem azt mondom, hogy ez olyan rossz dolog lenne (szerintem inkább a jelenlegi szabályok hibája), főleg egy ilyen meccsen, de a világ legjobb csapatának talán ebben is példát kellene mutatni.

(közben látom lui1698-nak sikerült egy kicsit tömörebben ugyanezt leírnia :) )
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.30. 00:36:02

de az, hogy ma minket segítettek, és a győzelmünk részben ennek is köszönhető, az tény sajnos.
De miért sajnos?
Állítottak volna inkább ki 3 embert tőlünk, meg adtak volna nekik 2 jogtalan tizit vagy mi?

Nem hinném, hogy túlságosan sok köze van a játékosoknak ahhoz, hogy a bírok tökéletlen idióta barmok, akiknél öreganyám szomszédja is jobban tudna dirigálni egy meccset.

(jó, persze nem kellene a légyfingtól az arcukhoz kapkodni, de ez se rajtuk múlik, hogy lesz-e belőle vmi.)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.30. 00:32:45

az utóbbi pár évben minden olyan meccsre ráhúzzák a "barcát segítette a bíró" jelzőt, ahol akár csak egy sárga is elmarad vagy egy lest benéznek, szóval nagyon sok a túlzás ezzel kapcsolatban.

de az, hogy ma minket segítettek, és a győzelmünk részben ennek is köszönhető, az tény sajnos.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.09.30. 00:29:35

TT írta:egyébként örülök Tito cseréinek, eddig csak jól nyúlt bele a meccsekbe, bár bőven volt bennük rizikó, de bejöttek az a lényeg. Busquets lehozása után kicsit aggódtam is, könnyen átjáróház lehetett volna a középpálya -bár Sergioval sem volt valami atombeton-. Fabregas meg remélem magára talál, biztos jót tesz neki a két gólja. ami meg érdekes volt, hogy Villát középre hozta be, Messi meg szokás szerint visszább lett rántva osztogatni.
Sergio lehozatalát én részben kényszerűnek éreztem. Egyrészt a sárgája után nagy rizikó lett volna a pályán hagyni a Klasszikus előtt, másrészt hihetetlenül nem érezte ma az összjátékot, rengetegszer adta pontatlanul, ütemtelenül a labdát, rengeteg Sevilla-i kontra indult az ő labdavesztéseiből. Rég nem láttam ennyire indiszponáltnak a srácot, bármikor benne volt a játékában egy újabb lap, főleg hogy a Sevilla-i kiállítás után már nekünk is könnyebb szívvel dobálta a lapokat a spori.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.09.30. 00:27:12

+11 PONT, ezen nincs mit magyarázni...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.09.30. 00:25:00

socio66 írta:
Úristen ember te mi a fenéről beszélsz???
Megérdemelt győzelem, óriásit küzdött a csapat. A bírói tévedések minket is sújtottak.
hát ez kész..
nyerünk egy totál jogtalan kiállítással, majd lövünk egy gólt kezezés után, de én vagyok a hülye barom, hogy megemlítem, hogy amúgy ez talán nem teljesen fair..
három felkiáltójel, meg úristen, meg ember..
gratulálok, tényleg.
ünnepelj.
eddig is tudtam, de úgy tűnik ide tényleg csak agymosottan lehet jönni, mert ha írok valami 'rosszat', akkor takarodjak a fenébe.
Volt egy kiállítás, mit tudunk ellene csinálni?
Thiago kezezése után még bőven lett volna lehetőségük megállítani a támadást, nem Cesc vette át kézzel.

A bíró a mi kárunkra is hihetetlen sokat tévedett. Ráadásul hányszor, de hányszor fújtak ellenünk, te jó ég, korábbi meccseken.

Mint igazi szurkoló, örülök, hogy volt a csapatban ilyen tartás, ami tavaly sokszor nem volt meg.

Nyertünk DE NEM TEHETÜNK a bíró döntéseiről.

Aki nem örül a mai győzelemnek, az gondolja át a csapathoz való viszonyát.

De biztos a játékosok és az edző is majd siránkozni fog, hogy ááá, nem így kellett volna nyerni, inkább kaptunk volna ki.

Iszonyatos munka/szenvedés volt a mai meccsen és nagyon fontos meccset nyertünk meg.
socio66

2012.09.30. 00:23:49

Sanama írta: sőt egy ilyen győzelem után normális szurkoló átpártol a Madridhoz.
óriási irónia volt.
úgy látszik, hogy itt nem az a normális, ha a madridot segítő döntések megkérdőjelezése után a saját csapatommal kapcsolatban is megteszem ezt.
én kérek elnézést.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.09.30. 00:23:49

herlius írta:Nem kell aggódni, legkésőbb decemberben megjön az "új" középhátvédünk. Eric Abidal-nak hívják a srácot, és úgy hallottam, hogy nagyon ügyes:)
na, az öregek legalább jókat beszélnek :)

egyébként örülök Tito cseréinek, eddig csak jól nyúlt bele a meccsekbe, bár bőven volt bennük rizikó, de bejöttek az a lényeg. Busquets lehozása után kicsit aggódtam is, könnyen átjáróház lehetett volna a középpálya -bár Sergioval sem volt valami atombeton-. Fabregas meg remélem magára talál, biztos jót tesz neki a két gólja. ami meg érdekes volt, hogy Villát középre hozta be, Messi meg szokás szerint visszább lett rántva osztogatni.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.09.30. 00:22:38

socio66 írta:
Úristen ember te mi a fenéről beszélsz???
Megérdemelt győzelem, óriásit küzdött a csapat. A bírói tévedések minket is sújtottak.
hát ez kész..
nyerünk egy totál jogtalan kiállítással, majd lövünk egy gólt kezezés után, de én vagyok a hülye barom, hogy megemlítem, hogy amúgy ez talán nem teljesen fair..
három felkiáltójel, meg úristen, meg ember..
gratulálok, tényleg.
ünnepelj.
eddig is tudtam, de úgy tűnik ide tényleg csak agymosottan lehet jönni, mert ha írok valami 'rosszat', akkor takarodjak a fenébe.
Volt egy kiállítás, mit tudunk ellene csinálni?
Thiago kezezése után mér bőven lett volna lehetőségük megállítani a támadást, nem Cesc vette át kézzel.

A bíró a mi kárunkra is hihetetlen sokat tévedett. Ráadásul hányszor, de hányszor fújtak ellenünk, te jó ég, korábbi meccseken.

Mint igazi szurkoló, örülök, hogy volt a csapatban ilyen tartás, ami tavaly sokszor nem volt meg.

Nyertünk DE NEM TEHETÜNK a bíró döntéseiről.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.30. 00:22:37

kurdt írta:Eltekintek a bíró minősítésétől, mert egyrészt ugyanazt a meccset láttuk, másrészt szerintem ilyen dolgokba csak rövid távon lehet csimpaszkodni. Tavaly is készült arról ezer összeállítás, hogy a Realt tolják, a Barçát tolják, kicsesznek a Reallal, kicsesznek a Barçával, stb.; idén is lesz biztosan egy csomó. De ezeken tényleg csak pillanatokra lehet felháborodni, mert a vége legtöbbször igazságos. A Real tavaly nem a bírók miatt lett bajnok, idén nem miattuk vesztettek 8 pontot 5 meccsen és a Barça idén nem a bírók miatt nyerte meg eddig mind a hat bajnokiját.

A lényeg az, hogy két tanulságot sürgősen le kell vonni ebből a meccsből:
- Iniesta hiánya simán van akkora érvágás, mint Messié
- Song remek futballista, de nem középhátvéd

Az előbbivel nem lehet mit csinálni, csak reménykedni, hogy Iniestát összeszerelik a Clasicora. Meg jó lenne, ha Piqué vagy Puyol is játszhatna és én már télen igazolnék egy középhátvédet. Ugyan pang a piac e téren, de még a legrosszabb esetben is kölcsönvennék fél évre valami rutinosabb focistát, mert az nem állapot, hogy a védősorunkat négy olyan futballista alkotja, akik vagy régebben középpályások voltak, vagy még mindig azok.
Első felét adom, második feléhez:
csak nem tudom mi a fenének tartjuk Bartrát és Fontást, kb. ennyi erővel mehetnének labdaszedőnek is. Lassan már ott tartunk, hogy ha Valdest állítjuk oda, azzal sem lesz rosszabb a védelem. Egyszerűen már nincs mit kockáztatni azzal, hogy betegyék valamelyiküket, mert meccseként a 2 kapott gól stabilan megvan jelenleg.
Persze tényleg ökörség egy inkompetens vkp-t és két szándékosan nem használt embert tartani, akkor már inkább tényleg jöjjön valaki a télen.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.30. 00:19:44

socio, Bence én komolyan nem értelek titeket.

Oké, takony ahogy nyertünk, meg égjen a pofánk miatta meg minden, de azért nehogy ne örüljünk már a csapat győzelmének. (sőt még a vereségét kívánjuk)

Most lesz téma madridistán, Madridban, meg Hozé sajtótájékoztatóin egy darabig, de ez egyetlen mérkőzés volt, nem ezen fog múlni a bajnokság sorsa.

Higgyétek el nekem, hogy lesz még a Madridnak is ilyen meccse (ilyen bírók mellett nem is egy), és akkor hol lesznek a szurkolóik? Szerintetek majd idejönnek és bocsánatot kérnek amiért nyertek? Nem! Megrántják a vállukat és ennyivel lerendezik.

Jobb lett volna, ha nincsenek ezek a dolgok, de hogy én nem fogok emiatt kevésbé örülni annak, hogy maradt a 8 pont diffi a 2 csapat között az hurka.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.09.30. 00:17:55

de ilyen győzelemnek normális szurkoló szerintem nem örül.
sőt egy ilyen győzelem után normális szurkoló átpártol a Madridhoz.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.09.30. 00:17:26

kurdt írta: Meg jó lenne, ha Piqué vagy Puyol is játszhatna és én már télen igazolnék egy középhátvédet. Ugyan pang a piac e téren, de még a legrosszabb esetben is kölcsönvennék fél évre valami rutinosabb focistát, mert az nem állapot, hogy a védősorunkat négy olyan futballista alkotja, akik vagy régebben középpályások voltak, vagy még mindig azok.
Nem kell aggódni, legkésőbb decemberben megjön az "új" középhátvédünk. Eric Abidal-nak hívják a srácot, és úgy hallottam, hogy nagyon ügyes:)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.09.30. 00:15:01

A mai meccsről röviden:

Song középhátvédben rémálom. Állandóan kiront a védelemből, aztán ott a rés mögötte. A fejpárbajok megnyerésén kívül rendre megverik. Nem tudom eldönteni, hogy taktikailag éretlen vagy fegyelmezetlen, de borzasztó. Alves mai teljesítménye duplanulla, támadásokhoz érdemit nem tudott hozzátenni, védekezésben meg oltári hanyag. Az első gól előtt ahelyett, hogy beledobta volna magát a lövésbe szándékosan visszahúzta magát. Xavi ma nem játszott átlag fölött ez pedig mindig bajos, ha nincs mellette egy Iniesta, Cesc és Thiago egyelőre ezt a terhet nem bírja el, előbbi valószínű soha nem is fogja. Fabregas egyébként a két gólja ellenére is az elmúlt meccsek átlagát hozta, ugyanakkor a mocskos színészezését nem értem, nem kezdett el fetrengeni a földön, rájátszott ez tény, de sokkal durvább színészkedéseket látni meccsről-meccsre (ettől függetlenül a kiállítás még nonszensz).

Elől Alexis, hogy hogyan maradhatott 70. percig a pályán az rejtély, Messinek meg meccsek óta nem megy, a góljai, amit mostanában inkább már csak lövettek vele eltereli a figyelmet arról, hogy roppant módon formán kívül van.

És végül: Mi az úristenért nem lövünk már távolról többet? Xavi a Granada ellen, ma Cesc. És egy világért nem vagyunk hajlandóak néha jól p*csánrúgni a labdát, hanem pl Villa is visszapasszolja a helyzetből is. Nem értem.
socio66 írta: de ilyen győzelemnek normális szurkoló szerintem nem örül.
Ezt annyiban módosítanám, hogy nem tud felhőtlenül örülni. Egy kamukiállítás miatt még nem kezdek el a csapat ellen szurkolni, és örülök, hogy fordítottunk, de rohadt keserű a szájíz...
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.30. 00:13:55

Na, ezért szeretem én ezt a játékot, és ezt a csapatot. A múlt heti meccs után nem hittem, hogy ilyen hamar jön a következő alkalom, mikor ekkorát fogok szurkolni, de mégis bejött. Szenzációs meccs volt, ha 2-2 maradt volna, vagy még talán 2-1 is, akkor is ezt mondtam volna, de így ez egy örök emlék marad. Hihetetlen volt a küzdőszellem a végére, és úgy gondolom, hogy teljesen megérdemelt a győzelem.

Medel hülyeséget csinált, a kiállítás jogos volt, aki nem futballpályára valóan viselkedik, az ne is legyen ott. A játékvezető itt jól döntött, ilyen is volt, de leginkább borzasztóan csinált mindent. Fogalmam nincs, hogy mi az oka ennek, hogy ilyen bírók vannak, és miért nem lehet ezzel valamit csinálni.

A Thiago-féle kezezéssel gondolom tele lesz minden fórum, végre van valami, ami miatt kinyílhat a csap Madridban is, gondolom kezdődik az Uefalonázás... Csodálatos lesz, előre várom a sportszerűbbnél sportszerűbb nyilatkozatokat.

Cesc végre betalált, nagyon jó volt látni azt a felszabadultságot, ami a második gólja után tört ki belőle. Remélem, hogy felébredt végre a téli álomból, és megmutatja, miért is van itt.

Azt meg nem hiszem, hogy Villa erőnléte nem megfelelő. Kezdőbe várom, mert oda való! Akinek elég 10 perc, hogy gólt lőjön, az oda való.

Soha nem felejtem el ezt a meccset, köszönöm a csapatnak. Folytatás kedden, és remélem, hogy egy hét múlva is! Visca el Barca!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.09.30. 00:13:35

Pavel írta:Ha a mai játékot nézzük, akkor nekem az a meglátásom, hogy megnyertük a bajnokságot.
Amikor ilyen sz*r játékkal is nyerünk, akkor nem veszíthetjük el ezt a bajnokságot.
A baj csak az, hogy a sz.r játék mellé nem sűrűn kapunk majd ilyen bíráskodást. A Sevilla 11 emberrel az x-et tutira kihúzta volna, de még talán a győzelmet is. A kiállításig szinte értékelhető megmozdulása is alig volt a csapatnak, nagyon kellett a hátszél most ehhez a 3 ponthoz. Kár, hogy egy egyébként nagyon jó meccsbe így belenyúlt a bíró, a Sevilla ma simán rászolgált volna az 1 pontra.
socio66

2012.09.30. 00:12:59

Úristen ember te mi a fenéről beszélsz???
Megérdemelt győzelem, óriásit küzdött a csapat. A bírói tévedések minket is sújtottak.
hát ez kész..
nyerünk egy totál jogtalan kiállítással, majd lövünk egy gólt kezezés után, de én vagyok a hülye barom, hogy megemlítem, hogy amúgy ez talán nem teljesen fair..
három felkiáltójel, meg úristen, meg ember..
gratulálok, tényleg.
ünnepelj.
eddig is tudtam, de úgy tűnik ide tényleg csak agymosottan lehet jönni, mert ha írok valami 'rosszat', akkor takarodjak a fenébe.
Válasz küldése