Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.01. 18:55:26

sjd írta:
S.Agüero írta:A kezdőt a hivatalos oldalról másoltam, nem az én hibám, hogy nincs pont a végén. :D
Magyarul azt akarod mondani, h a hozzászólás megírásakor nem állt lehetőségedben szerkeszteni a kimásolt szöveget? :twisted:
Na, jó, most már elég lesz! :evil: :lol:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:55:08

sjd írta:Magyarul azt akarod mondani, h a hozzászólás megírásakor nem állt lehetőségedben szerkeszteni a kimásolt szöveget? :twisted:
Ha már hivatalos grammarnazi vagy, legalább ne használj rövidítéseket ("h")... :roll: :lol:

Amúgy a málagai kezdő:
Willy Caballero - Jesús Gámez, Weligton, Lugano, Eliseu - Joaquín, Toulalan, Camacho, Isco - Baptista, Santa Cruz.

Jó kis meccs lesz, a tippem 3-3.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.01. 18:50:57

S.Agüero írta:A kezdőt a hivatalos oldalról másoltam, nem az én hibám, hogy nincs pont a végén. :D
Magyarul azt akarod mondani, h a hozzászólás megírásakor nem állt lehetőségedben szerkeszteni a kimásolt szöveget? :twisted:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:43:57

Tito szerintem a 93. percben fogja becserélni Thiagót. :D
Montoya játszik? Jobbhátvédként? Vannak még csodák.
sjd írta:Sry, azt az egy "i" betűt nem láttam, és azt olvastam h a "Marca szerint a várható kezdőcsapaton is látszik, h hajtunk a 100 pontra."
Én meg néztem, h a Marca mégis miért gondolja ezt a saját maguk által írt kezdőről. :D
Ja, értem. :D Semmi probléma, kolléga. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.01. 18:39:08

sjd írta:
S.Agüero írta:Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Xavi, Villa, Iniesta and Pedro
:arrow:
S.Agüero írta:Plusz pontot teszünk a végére. :D
:wink:
A kezdőt a hivatalos oldalról másoltam, nem az én hibám, hogy nincs pont a végén. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.01. 18:26:53

S.Agüero írta:Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Xavi, Villa, Iniesta and Pedro
:arrow:
S.Agüero írta:Plusz pontot teszünk a végére. :D
:wink:
Gareth Tello írta:
sjd írta:Mármint hogy a Marca megmondta a saját maguk által összerakott kezdőről, h mi látszik rajta? :lol: :lol:
Szerintem kicsit már túlzásba viszed a grammarnaziskodást. :lol:
Sry, azt az egy "i" betűt nem láttam, és azt olvastam h a "Marca szerint a várható kezdőcsapaton is látszik, h hajtunk a 100 pontra."
Én meg néztem, h a Marca mégis miért gondolja ezt a saját maguk által írt kezdőről. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.01. 18:15:44

Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Xavi, Villa, Iniesta and Pedro
Thiago? :roll:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 12:42:30

sjd írta:Mármint hogy a Marca megmondta a saját maguk által összerakott kezdőről, h mi látszik rajta? :lol: :lol:
Szerintem kicsit már túlzásba viszed a grammarnaziskodást. :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.01. 12:07:11

Gareth Tello írta:A Marca szerinti várható kezdőcsapaton is látszik, hogy nagyon hajtunk a 100 pontra
Mármint hogy a Marca megmondta a saját maguk által összerakott kezdőről, h mi látszik rajta? :lol: :lol:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.06.01. 12:01:40

Gareth Tello írta:A Marca szerinti várható kezdőcsapaton is látszik, hogy nagyon hajtunk a 100 pontra:
Valdés - Adriano, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Xavi, Song, Iniesta - Alexis, Fabregas, Villa.

Így állunk most a ligában:
37 meccs - 31 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség - 111-39-es gólkülönbség - 97 pont.

Azért örülnék, ha legalább minimális lehetőséget kapna egy-két fiatal, elsősorban Deulofeu, Sergi Roberto és Rafinha. :)
Egyszerűen nem értem, hogy minek ez a rekordbeállítás. Mire jó ez? Kb, hogy mondhassák, hogy húú rekord. Ilyenkor kellene a fiatalokat játszatni, az idősebb alapokat meg elküldeni szabadságra.
Na mind1, nyerjük, legyen meg a rekordbeállítás, hú de jó lesz...
(csak ha még itt sem bíznak pl Montoyában, akkor mi a t.kömnek mondják, hogy mekkora játékos.... ha eltiltott, vagy sérült akkor sorry, illetve felviszik majd Delou-t meg Roberto-t is nem? és ilyenkor se játszanak, szép)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 11:42:40

A Marca szerinti várható kezdőcsapaton is látszik, hogy nagyon hajtunk a 100 pontra:
Valdés - Adriano, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Xavi, Song, Iniesta - Alexis, Fabregas, Villa.

Így állunk most a ligában:
37 meccs - 31 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség - 111-39-es gólkülönbség - 97 pont.

Azért örülnék, ha legalább minimális lehetőséget kapna egy-két fiatal, elsősorban Deulofeu, Sergi Roberto és Rafinha. :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.01. 09:23:48

Na elérkeztünk a szezon utolsó meccséig. Talán jobb is, hogy most szünet jön, mert eléggé leült a csapat az utolsó 2 hónapban. Azért jó lenne egy emlékezetes szezonzárót produkálni és Pellegrinit egy ÖTÖSSEL :D elküldeni Manchesterbe, hogy érezze a törődést. :D Jó lenne egy kis varázslatot látni a végén. :D Neymar ma játszhat? :D Csak szórakozok...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.28. 14:35:45

Szerintem holnap a Katalán Kupában az Espanyol ellen pályára fognak lépni, nyilván ezért lettek felhívva... A Malaga ellen már nem hiszem, hogy túl sok lehetőséget kapnának a fiatalok, max csereként (persze csak ha maradnak a keretben), mivel a 100 pontra hajtunk.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.28. 13:27:00

A sport.es és a mundodeportivo is arról ír, hogy a mai edzésen már nem vettek részt az U21-es játékosok (Thiago, Montoya, Bartra, Tello) valamint a klub engedélyével Daniel Alves és Abidal.

Feljöttek viszont a B keret játékosai: Oier, Espinosa, Balliu, Deulofeu, Sergi Gomez, Sergi Roberto, Rafinha és Patric. Na, így van esély hogy ha bekerülnek a keretbe Rafinha vagy Deulofeu pályára léphet. Persze kicsi az esélye :D
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.27. 19:30:40

Az a két játékos, akiknek gyenge szezonjuk volt, de az idény végére összeszedték magukat, gólt lőttek (Alexis és Pedro). Azok, akik egész évben szenvedtek, azok fura (?) mód ezen a meccsen is kihagytak mindent (Fábregas és Villa). Mondhatni ez a meccs jól jellemezte az ő idényüket.

Egyébként rengeteg labdát elszórtunk, csak az Espanyol töketlenkedésén múlt, hogy kihasználatlanok maradtak az ellentámadások. Akár 3-3 is lehetett volna minden zokszó nélkül.

Amúgy csodálatra méltó, hogy a bajnoki címmel a zsebben is motivált még a csapat és képes meccseket hozni! Ahogy emlékszem, máskor, amikor előbb nyertük meg a bajnokságot, mint a 38. forduló, az utolsó meccseken már alig tett valamit a csapat a győzelemért. De a mai Barça ebben is jobb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.27. 19:07:16

sörvirsli írta: ON:
A tegnapi meccsen Thiago (kb egy normális labdát nem tudott megfelelő helyre passzolni) meg Fabregas is hozta a szokásos bizonytalan formáját,nem bánnám ha a szezon végén tiplizne mind a kettő!
Szegény Villának meg sajnos a sérülése óta nem nagyon megy.
Song viszont megint csak igen jó volt!
Azért érdekelne, hogy mi bajod volt Fabregasszal? Kifejezetten jól játszott, veszélyes volt a kapura, és jó labdákat is adott. A helyzetét jó lett volna, ha berúgja, de így sikerült. Egyszer benn, egyszer nem.

A védelmünk már régóta nem működött ilyen jól, mint tegnap. Ennek örülök. Song is nagyon jól nyomta. Alexistől meg végre azt láttuk, amiért le lett igazolva. Aktív volt, folytonos veszélyt jelentett a kapura és nem kis gólt lőtt. Végre Pedro is beköszönt a nagy "csöndje" után. Lőhettünk volna többet is, de egy nagyon szervezett csapat ellen összességében sztem jól muzsikált a gárda.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.27. 16:36:09

sörvirsli írta:Így van,nyilván marhaság amiket írok,meg biztos az is amit vezetőség csinál:
a LEHETSÉGES távozók listája: Thiago,Fabregas,Villa.
Engem mindig meglep, h itt is, meg az igazolások topikban is milyen magabiztosan jelentik ki emberek, hogy a klub kit akar leigazolni meg kit akar elküldeni. Szóval engem tényleg érdekelne, hogy hogyan juttok ilyen listák birtokába, azokon kívül az egyik napról a másikra egymásnak is ellentmondó cikkeken kívül, amiket az ElMundo és társai kreálnak?

(amúgy a leghumorosabb még mindig az "ELVILEG Thiago szerződésében van egy 18 milliós záradék" :arrow: "Thiagoért több klub is be fog jelentkezni" :arrow: "a Barca el akarja adni Thiagot, hogy rohadjanak meg" logikai sor)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.27. 16:23:54

Remélem a hétvégi bajnokit ezúttal élőben adják,ha már úgy is más időpontban lesz!

A Xavi-Ini-Busi-Song 4es középre szerintem szuper és majdhogynem elég is,szerencsére nem sérülékenyek,remélem még sokáig a csapattal maradnak!
Nem vagyok annyira képben a Barca B-vel de ha jól tudom ott is van 1-2 tehetség akik jók lennének középen. :)
Szóval középre senkit nem vennék.
Thiagót én kölcsönben elengedném (mások is írták) egy nagy klubhoz,hogy fejlődjön,Fabregasnak meg januárig adnék lehetőséget,hogy bizonyítson, de egy esetleges 30 millás ajánlatért elengedném.
De az lenne a jó ha velük lenne a legnagyobb gond! :?
Kapus vagy védelem ügyében kéne inkább drasztikus lépéséket tenni.
Jut eszembe, a nagy Neymar mizéria miatt háttérbe szorultak ezek a dolgok.
Valami infó?Hummels?Silva?Ter Stegen?
Ha Neymar összesen kb tényleg 50 misi (volt)akkor miből lesz lóvé a többiekre? Villa =10-15, Valdes=0-10.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.27. 15:17:50

Olvastam volna egy-két hozzászólást a meccsről, mert néha jobb, mint a hivatalos formula, de nem nagyon találok. Ezek szerint hozzám hasonlóan sokan "bealudtak " a Madrid meccsen.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.27. 14:04:29

Megváltozott a hétvégi utolsó mérkőzésünk időpontja. A Barcelona-Málaga találkozót szombaton 19:00-tól rendezik!

Mellettünk a Real Madrid-Osasuna mérkőzés is más időpontban lesz, ők szombaton 17:00-s kezdéssel lépnek pályára. A többi találkozó maradt 21:00-s kezdéssel.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.27. 14:04:16

a klub közülük csak villát akarja eladni, de ez nyilvánvaló volt eddig is, thiago meg az egyik legjobbunk volt tegnap, röviden.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.27. 14:01:20

sörvirsli írta:Így van,nyilván marhaság amiket írok,meg biztos az is amit vezetőség csinál:
a LEHETSÉGES távozók listája: Thiago,Fabregas,Villa.
Gondolom a klub is azért akarhatja őket eladni mert már túl szuperek voltak az idén és egyszerűen túl fejlődték magukat,csak ez lehet az ok.
Tegnap is olyan jól tolták mind a hárman,hogy öröm volt nézni,remélem jövőre is ilyen hatékonyak lesznek ha maradnak! 8)
villat én is kitenném, bántoan béna a serulése óta. tegnap olyan ziccert hagyott ki, hogy még sanchez is csettintett egyet :lol:

amugy Te szived szerint ha kitennéd fabregast meg thiagot, kiket hoznál a helyükre, akik biztos h jobbak lennének?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.27. 13:53:50

Így van,nyilván marhaság amiket írok,meg biztos az is amit vezetőség csinál:
a LEHETSÉGES távozók listája: Thiago,Fabregas,Villa.
Gondolom a klub is azért akarhatja őket eladni mert már túl szuperek voltak az idén és egyszerűen túl fejlődték magukat,csak ez lehet az ok.
Tegnap is olyan jól tolták mind a hárman,hogy öröm volt nézni,remélem jövőre is ilyen hatékonyak lesznek ha maradnak! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.27. 12:04:47

egyébként a chavin kívül tényleg jó meglátásai voltak a meccsel kapcsolatban. pl a mascherano dolog is, mindenki látja ezt, mindenki leírta már, de mégis mindenki (én is) piquével számol és mellé keresünk valakit, hogy hátha hozni fogja a két évvel ezelőtti formáját.

pedig ebben az esetben lehetne tényleg megfontolni hummelst, ha nem piqué mellé jönne, hanem helyette. tudom, nem fog jönni, de így azért elférne.

mondjuk a vége, hogy neymar túltehet messin az esélytelen. utóbbi a világtörténelem egyik legjobb játékosa, a brazil pedig nagykirály, de kétlem, hogy ilyen magasságokba emelkedne.
sörvirsli írta:Amúgy jobb ha észreveszed,hogy a több ezer hozzászólásos emberek itt a legnagyobb királyok és szakértők,ők mindent mindenkinél jobban tudnak és minden más nem rég regisztrált fórumtag az ő szemükben pár hónapos divatbarcás.
de te tényleg nem tudom miért csodálkozol, amikor az ON után ISMÉT hatalmas hülyeségeket írsz le, mint már nem egyszer. persze fórum, persze mindenki nyilváníthat véleményt, de pont ezért mindenki el is mondhatja neked, hogy baromság amiket összehordasz néha.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2013.05.27. 12:07:53-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.27. 11:40:34

OFF:
Azért Xavi nevét tényleg illene helyesen leírni,de én biztos nem törném magam CSAK azért,hogy szóljak ilyenért. Amúgy jobb ha észreveszed,hogy a több ezer hozzászólásos emberek itt a legnagyobb királyok és szakértők,ők mindent mindenkinél jobban tudnak és minden más nem rég regisztrált fórumtag az ő szemükben pár hónapos divatbarcás. :lol:
Ezt jobb ha megszokod!
:wink:
ON:
A tegnapi meccsen Thiago (kb egy normális labdát nem tudott megfelelő helyre passzolni) meg Fabregas is hozta a szokásos bizonytalan formáját,nem bánnám ha a szezon végén tiplizne mind a kettő!
Szegény Villának meg sajnos a sérülése óta nem nagyon megy.
Song viszont megint csak igen jó volt!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése