Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.02.27. 00:01:09

SZÉGYEN, csupa nagy betűvel. De van 7 pont,. Vakarják össze magukat a sok milliárdos fizuért cserébe...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.26. 22:46:02

baas11 írta:
2023.02.26. 22:28:34
Leírtam mar nem ismétlem …
Ismétlés a tudás anyja.... :oops:
de nézzük a szenvedélyes szurkolás oldaláról, mert milyen unalmas lenne a bajnokság, ha gyorsan, pontosan, nagy sebességgel játszva minden meccsünket gólokkal nyernénk....vagy egy manchesteri győzelem után már félkézzel foghatnánk azt az EL serleget.... :mrgreen:

így legalább van egy kis izgalom, van miről írni, meg különben is, a focihoz nem árt egy kis adrenalin
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.02.26. 22:28:34

bence0330 írta:
2023.02.26. 21:10:04
baas11 írta:
2023.02.26. 20:55:05
....
Hidd el, minden jó csapat kikap néha. Sőt, néha szánnivaló játékkal.
Ebben teljesen igazad van ,bar a minden jo csapat es akkor itt egy lapon a Bayern City stb meg a Barca kicsot erős ugyanis a többiek mas jo csapatokat is megtudnak verni mi meg nem de ezt most hagyjuk…de értem amire célzol !

A vereséggel sincs gond alapvetően sőt vegyük ugy a heten le tudtuk a tavaszi negatív szériát a ket pocsék meccset a kiesést az elszalasztott lehetőséget stb .. es csütörtökon feltámad unk es megérkeztünk egy “újabb” jo szériát marmint itt a spanyol csapatokkal kapcsolatban ugye !
-
A gond a bajom az idei évi támadó játék a sorozatos 1-0 ak hol mazlival elol hol hátul, várható volt ez nem fog menni sokáig ebből gond lesz es lett is.
Ugye nemzetkoziben ezt rögtön beárazzák ott nem lehet maszatolni meg sarakodni a ligában is csak egy ideig !
Leírtam mar nem ismétlem …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2023.02.26. 22:17:15

Troym írta:
2023.02.26. 20:58:01
Csak 5 percet láttam, de a véleményetek alapján akkor az van mint tavaly Frankfurt után.
Igen az van ,mint tavaly SR mèg mindig a keretben van.A világ valaha volt legnagyobb ALIBIT játszó játèkosa topligákban !!! Igen mindenhol bevethető ,sokat fut , lemarad minden labdáról / jó, múlt hèten belebotlott,ünnepelte is mindenki/ .Már règ nem Barca szint a srác! Semmi tűz nincs benne ,langyi Bandi !
Mèg pár meccsen kezd, ès le is adtuk az előnyünket !
Xavi magyarázd már meg ,mi a frász van !?Nincs egy [auto_cenzúra] ifista helyette?!!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.02.26. 21:54:17

Gratulálok...
Csak is Puyol
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.26. 21:51:00

bence0330 írta:
2023.02.26. 21:10:04
baas11 írta:
2023.02.26. 20:55:05
....
Hidd el, minden jó csapat kikap néha. Sőt, néha szánnivaló játékkal. Ez a 2. vereségünk, és az első közép-kiscsapattól. A Bayern és a PSG több kiscsapat ellen bukott idén, pedig gyengébb ligában játszanak, és elvileg erősebb csapatok, mint mi. A City is bukogatott kiscsapatok ellen is, pedig hát ott a világ minden pénze és klasszisa. Az, hogy egy csapat jó, vagy hogy a liga legjobbja, nem azt jelenti, hogy egész évben minden meccset meg kell nyerni, mert ez kvázi lehetetlen. Most nekünk pláne az.

Ettől még ez egy kalap galambkaki volt, össze kell kapni magunk, de a szezont nézve így is magasan az elvárások felett teljesítünk szerintem pontszámban.
Igen, ki lehet kapni a kicsiktől, de az időzítés elég rossz volt. Lélektanilag szerintem fontos lett volna ezt a meccset behúzni, megmutatni, hogy igaz, hogy kiestünk az EL-ből, de továbbra is rendben a csapat. Ezzel meg inkább azt mutatjuk, hogy megrogyasztott minket a kiesés, amitől az ellenfeleink vérszemet kaphatnak. Főleg ugye a Real.... -10-el kb. el is engedik a Ligát, és a maradék két sorozatukra koncentrálnak. -7 sem kicsi hátrány, de most pont azt érezhetik, hogy nem teljesen elveszett még a dolog, érdemes még ütniük a vasat. Főleg, hogy jön három Klasszikus. Ez meg a másik, ami miatt nem kellett volna kikapni. Persze, ha a rossz főpróba, jó előadás tendencia jön, és csütörtökön nyerünk, ez simán feljteti ezt a zakót. Igazából az x sem lenne katasztófa, otthon vasárnap behúzhatjuk. De ha kikapunk, az 3 vereség lenne zsinórban... az nagyon mélyre repítheti mentálisan a csapatot.

Szóval szerintem pont nem most kellett volna kiengedni, de ha csütörtökre felszívja magát a csapat, meg lesz bocsátva. Nagyon kellene, mert ez most egy lehetőség a Real előtt a megrogyasztásunkra. Mondanám, hogy ez igaz fordítva is, de ha tavaly nem rogytak meg a 4-0-tól, akkor idén sem fognak. Főleg, hogy a mostani formát elnézve igen csekély esélyt látok egy nagyobb arányú győzelemre. Igazából most az x-et is aláírnám előzetesen....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.26. 21:45:46

Sonoma írta:
2023.02.26. 21:31:09
Hihetetlen ez a pozitív hozzáállásod. Valahogy mindenben meglátod a jót, ha a Barcából van szó.
Én ennél kissé pesszimistább vagyok. Ez a meccs megmutatta, hogy a csapat mennyire kifacsarvart. Az eddig jó játékot mutató emberek is szürkék ( nagyon finom szólva) voltak.
Ez nálam megint Xavi hibája, hogy nem mert belenyúlni jobban a kezdőbe főleg azok után, tegnap tudta a Real- Athletico végeredményét. Plusz továbbra is erőlteti a 4-4-2-t, ami hetek óta döcögve megy.
Félek ez folytatódik csütörtökön is, és nem kell majd izgulnunk a visszavágóra.
Bárcsak így lenne, semmi jót nem láttam ma. :D De szerintem amit leírtam, ettől még áll. Ha hirtelen az lett az elvárás, hogy minden meccset hibátlan játékkal nyerjünk meg, akkor azt sosem fogjuk megugrani. Nincs ilyen csapat kb, amelyik meg tudná. Ha gyengébb ligában a BM-PSG-világverőReál is veszíthet néha kiscsapatok ellen rossz játékkal, akkor mi is. Csak ne legyen ebből rendszer, ki kell kászálódni a gödörből, pótolni Pedrit valahogy pl.

1-2 botlás belefér egy szezonban. Néha még több is, de ne legyen most több.

Egyébként egyetértek, Lewy, formáció, nálam ezek voltak Xavi hibái, azon túl, hogy nem tudta felrázni a csapatot. Gavival középen és két szélsővel azért sokkal jobban pörögtünk, de akkor már késő volt, görcsös kaparás lett a nyomottságból. Azért kicsit volt pechünk is, 1 fejes beakadhatott volna legalább. Vagy azok a 2-3 centivel hosszú beadások, amit épp nem ért el senki belül lábbal. Ettől még persze győzelmet nem érdemeltünk, és Xavi benne volt, legalább meccs közben hamar belátta a hibáját.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.26. 21:32:41

visca el barca írta:
2023.02.26. 21:14:18
2x bejott ez a hulye 442, azota orrverzesig ezt nyomatja, de csak a hulye nem latja h rég nem mukodik...

mind1, ez van, belefert. remelem a clasicora egy normalis 433al allunk fel, aztan lesz ami lesz.
Azért ennél lényegesen többször jött be. :)
És itt a "bejött" alatt sose azt értjük, hogy olyan hű de lehengerlő volt, hanem azt, hogy messze ez volt a legstabilabb összeállítás, formáció.
Ez Pedri nélkül, Kessiével már nem oké, és tovább terheli az a tény, hogy FT jobb formában van, meg hogy Albának negyed annyit sem ér a formáció biztosította nagyobb szabadság, mint Baldénak.

Szóval ja, irány a 4-3-3, amíg vissza nem jön Pedri. Utána majd újra meglátjuk, hogy merre hány méter.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.02.26. 21:31:09

bence0330 írta:
2023.02.26. 21:10:04

Hidd el, minden jó csapat kikap néha. Sőt, néha szánnivaló játékkal. Ez a 2. vereségünk, és az első közép-kiscsapattól. A Bayern és a PSG több kiscsapat ellen bukott idén, pedig gyengébb ligában játszanak, és elvileg erősebb csapatok, mint mi. A City is bukogatott kiscsapatok ellen is, pedig hát ott a világ minden pénze és klasszisa. Az, hogy egy csapat jó, vagy hogy a liga legjobbja, nem azt jelenti, hogy egész évben minden meccset meg kell nyerni, mert ez kvázi lehetetlen. Most nekünk pláne az.

Ettől még ez egy kalap galambkaki volt, össze kell kapni magunk, de a szezont nézve így is magasan az elvárások felett teljesítünk szerintem pontszámban.
Hihetetlen ez a pozitív hozzáállásod. Valahogy mindenben meglátod a jót, ha a Barcából van szó.
Én ennél kissé pesszimistább vagyok. Ez a meccs megmutatta, hogy a csapat mennyire kifacsarvart. Az eddig jó játékot mutató emberek is szürkék ( nagyon finom szólva) voltak.
Ez nálam megint Xavi hibája, hogy nem mert belenyúlni jobban a kezdőbe főleg azok után, tegnap tudta a Real- Athletico végeredményét. Plusz továbbra is erőlteti a 4-4-2-t, ami hetek óta döcögve megy.
Félek ez folytatódik csütörtökön is, és nem kell majd izgulnunk a visszavágóra.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.26. 21:17:10

Pech volt ez a sorsolás.
A hétközi BL döntő szintű összecsapás után a Liga egyik legnehezebb pályája várta a csapatot.
Sok hangos hazai szurkoló, a vakító világítás, a szokatlan irányból fújó szellő, na meg a bíró is ellenünk volt a felesleges sárga lapok kiosztásával, de 7 pont továbbra is az előnyünk.

A labdarúgás szépsége, hogy mindíg van egy következő forduló, egy következő szezon, egy következő lehetőség.

Szerencse, hogy jöttek korábban azok a meggyőző 1-0 győzelmek zsinórban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.02.26. 21:14:18

2x bejott ez a hulye 442, azota orrverzesig ezt nyomatja, de csak a hulye nem latja h rég nem mukodik...

mind1, ez van, belefert. remelem a clasicora egy normalis 433al allunk fel, aztan lesz ami lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.26. 21:10:04

baas11 írta:
2023.02.26. 20:55:05
....
Hidd el, minden jó csapat kikap néha. Sőt, néha szánnivaló játékkal. Ez a 2. vereségünk, és az első közép-kiscsapattól. A Bayern és a PSG több kiscsapat ellen bukott idén, pedig gyengébb ligában játszanak, és elvileg erősebb csapatok, mint mi. A City is bukogatott kiscsapatok ellen is, pedig hát ott a világ minden pénze és klasszisa. Az, hogy egy csapat jó, vagy hogy a liga legjobbja, nem azt jelenti, hogy egész évben minden meccset meg kell nyerni, mert ez kvázi lehetetlen. Most nekünk pláne az.

Ettől még ez egy kalap galambkaki volt, össze kell kapni magunk, de a szezont nézve így is magasan az elvárások felett teljesítünk szerintem pontszámban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.26. 21:03:48

2 dolog a rovid ertekeleshez:

1. Gaz volt, gyenge volt, siman kivedekeztek minket. Olyan volt mint a korabbi gyenge meccsek? Nem igazan, itt most minden csapatresz gyenge volt.

2. Belefert? Bele, erre jo a 8 pontos elony. Most nezni volt nagyon rossz, papiron meg alig valtozott a helyzetunk.

Nehany reszlet:
Lewara elfogytak a tiszteletteljes negativ jelzoim.
FT kb az egyetlen pozitivum.
Ja meg Torre is a melyvizben, Kessienek szerintem ennyi volt, harangoztak.
EG elado, es azon kevesek egyike, akik annak ellenere eladok, hogy lehet senkit nem tudunk megengedni magunknak a helyukre.
Xavinal nem ertettem, miert erolteti a negy kozeppalyas dolgot, ha egyszer FT formaja javul, es nincs meg a negy jo kozeppalyasunk. Konkretan ez a ket dolog volt ami indokoltta tette.
Remelem Baldet jo indokkal tartalekoltuk a clasicora, bár elnézve a csapatreszeket, ezen se mult volna sokminden.

Hetkozben se szamitok sok jora, az a szerencse, hogy a visszavagoig nagyon sok lesz hatra, es ottthon leszunk.

Menni kell elore, kb ezt tudnam sulykolni ezekbe a sracokba, leven h a nagyjuk meg igen fiatal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.26. 20:58:01

Csak 5 percet láttam, de a véleményetek alapján akkor az van mint tavaly Frankfurt után.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2023.02.26. 20:56:48

baas11 írta:
2023.02.26. 20:55:05
Mar a csütörtöki produkció utan- ami sokak szerint nem számít mi vagyunk a liga királyai az igazi értek merő stb ….kipufogtam magam !

Kiváló hetet zártunk egyszer azert mert erős volt az ellenfél másodszor meg azert mert egy kiscsapat .. gondolom magyarázatok most is meglesznek.

Egy biztos a mai het utan ( meg sok éppen higy 1-0 as győzelemnek utam )a támadó potenciálunk színvonala borzasztó gyenge sőt gyakorlatilag nem létezik !
Se szélső támadók se támadó szélsők se befejezo csatar se összhang se összjáték , es közep pályán sincs egy támadó klasszis!
- rengeteg falt sarga lap pofazasok
- ostoba hisztis volt es rossz poziban játszik
+ Torres barátunk ma megmutatta miben igazán jo !

Csak nehogy csütörtök kapjunk egy taslit ( mert bar ugye jobbak vagyunk egyesek szerint a Realnal) a Bernabeuban a Valencia elleni meccs elott ahol megint a “B “csapattal kell kiállni ugye … es máris a Real kezében a lélektani bajnokság ! Az meg tudjuk mit jelenet náluk is mit nálunk !
Nem kétséges hogy a madrid feltörli velünk a pályát csütörtökön.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.02.26. 20:55:05

Mar a csütörtöki produkció utan- ami sokak szerint nem számít mi vagyunk a liga királyai az igazi értek merő stb ….kipufogtam magam !

Kiváló hetet zártunk egyszer azert mert erős volt az ellenfél másodszor meg azert mert egy kiscsapat .. gondolom magyarázatok most is meglesznek.

Egy biztos a mai het utan ( meg sok éppen higy 1-0 as győzelemnek utam )a támadó potenciálunk színvonala borzasztó gyenge sőt gyakorlatilag nem létezik !
Se szélső támadók se támadó szélsők se befejezo csatar se összhang se összjáték , es közep pályán sincs egy támadó klasszis!
- rengeteg falt sarga lap pofazasok
- ostoba hisztis volt es rossz poziban játszik
+ Torres barátunk ma megmutatta miben igazán jo !

Csak nehogy csütörtök kapjunk egy taslit ( mert bar ugye jobbak vagyunk egyesek szerint a Realnal) a Bernabeuban a Valencia elleni meccs elott ahol megint a “B “csapattal kell kiállni ugye … es máris a Real kezében a lélektani bajnokság ! Az meg tudjuk mit jelenet náluk is mit nálunk !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.02.26. 20:53:40

Kiürült Fortuna szelencéje!
Eddig tartott Nekünk nem sikerült találni egy gólt sem, az ellenfél nem hagyta ki.
S nézzük a meccset: A Barca játékosok akkor szaladtak, amikor az Almeria csatárai támadtak. Egyébként csak kocogtak. Busi a tőle két méterre lévő társához könyörgött, hogy adja már oda a labdát, hagy érjen már ő is bele. Megkapta, de udvarias, vissza is adta rögtön. Sorolhatnám, de nem érnék a végére.
Csak séta, kocogás, pontatlan átadások, na és reklamálás-sárga lapok. Én ezt láttam ezen a meccsen
S az a gond, hogy nincs akit becserélve változtatna ezen az állapoton. Nincs középpályás, nincs csatár.
Így ebből sem lesz gálickő!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grgly50 2023.02.26. 21:11:15-kor.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2023.02.26. 20:48:37

Régi trükk.
Nincs Dembele, nincsenek normális szélsőink, jól fejelő játékosaink. Megoldás? Az egész csapattal beállnak középre és hagyják, hogy oldalról adogassunk be, úgyse lesz belőle semmi. Bejött.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.02.26. 20:41:57

Csak azt bánom, hogy vasárnap volt ez a meccs, még inni se lehet rá egy jóízűt.

Ez egy óriási 0 volt ma, minden téren, minden szempontból. Vagy Xavi nem tudja atadni amit jatszatni akart vagy a játékosok képtelenek felfogni. Ezek után nálam egy tisztes helytállás is meglepő lenne a Madrid ellen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.26. 20:40:04

Csütörtökön írtam, hogy izgalmas top csapatok elleni meccseket akarok nézni, nem Almeira, Cadiz vagy Elche elleni totyogást, óralepörgetést 1-0 vagy 2-0-al. Jó hogy nem néztem.... Kitehetjük a vitrinbe.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.02.26. 20:36:22

Eric alkalmatlan az élfocira. Többiek is aludtak, várták, hátha valaki csinál valamit. Miért nem kezdünk a jobb csapattal és hozzuk le a jobbakat, ha már OK?
Az biztató, hogy Torres kicsit jobb mezőnyben és a beadásai is jók.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.02.26. 20:34:17

Ilyenkor mit is kell mondani? Nagyon veszélyes és top formában lévő csapat az Almeria. Nem lehet elvárás a 3 pont az otthonukban?
:mrgreen:

Gyenge volt ez, támadásban nulla.
Nem fér bele ez, nagy esély volt 10 pontos előnyre, ehelyett még hoztak rajtunk a fordulóban 1 pontot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1797
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.26. 20:33:09

Ezt sosem értettem sz. rul lehet játszani, akár csapatszinten is, de akkor menni kell, darálni, csinálni. Ilyen lélektelen semmit kirakni a pályára, ez az igazi tiszteletlenség a rajongókkal szemben! Szerencse, hogy nem este 9kor kezdődött:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.26. 20:30:24

Nem tudtunk élni az első meccs labdával-szerintem 10 pontos fórnál meglett volna a liga-menni kell a következőért. Várható volt már egy ilyen meccs a ligában, mázli végül is hogy ez akkor jött, mikor a madrid sem nyert.
Rivaldo-A Legnagyobb.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.02.26. 20:30:04

Hááát, ezért kell óvatosan rotálni... :(
Adtunk az ellenfélnek egy félidő és egy gól előnyt...

Kessie helyett Torre kezdhetett volna, sokkal kreatívabbnak és kapu felé veszélyesebbnek tűnt...
Válasz küldése