Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.22. 23:55:15

Nem kellenek ide a nagy elemzések meg a szokásos negatív visszhang ami minden vereségnél (jogosan) helyén van. Nem lehet mindig nyerni,közhely de igaz. A sok maximalistát emlékeztetném,hogy a Sociedad otthonában még a Pep féle csoda Barca sem tudott egyszer sem(!) nyerni! De azért 3 év alatt behúztunk 3 bajnokságot meg 2 Bl-t. :roll:
Lehet a srácok elbízták magukat a City elleni diadalon vagy csak fáradtak voltak,tökmindegy, 3 pont nem a világ!Majd ha bukunk a Real elleni a bajnoki klasszikuson vagy a kupadöntőn akkor lehet síni de addig nem!Visca el Barca!!! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.22. 23:42:30

Zolee23 írta:
Azért majd vess egy pillantást a mi sorsolásunkra is. Még egyenlő pontszámnál is a Real-ra fogadtam volna a könnyebb sorsolásuk miatt, de így már nagyon komolyan nekik áll a zászló.
ez rendben van, de arról volt szó, hogy a madrid is ugyanúgy veszíthet még pontokat. nyilván esélyesebbek a végső győzelemre, de anno a barcának is volt 2-3 meccs előnye, mégis sikerült elszórakozni.
A fociban bármi benne van, csakhogy a tendencia nem jó irányba mutat. Ráadásul pont az olyan necces meccseinket nem tudjuk hozni, amiket a korábbi években valahogy kiszenvedtünk, a Real viszont pont ezeken iszonyatosan hatékony. Természetesen nem pont a mai lett volna a kötelező házi feladat, hanem pl a Levante elleni idegenbeli meccs, de főleg a Valencia elleni hazai. Viszont az ezeken elbukott pontokat valahol mégis be kellene gyűjteni (ha egyáltalán komoly szándékaink vannak a bajnokságban). Erre egy bravúr győzelem az Anoeta-ban tökéletes lett volna (IGEN, ez bizony nekünk bravúr győzelemnek számít a statisztikák szerint).
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2014.02.22. 23:39:47

diagonal írta:
Ronaldinho22 írta:A jatekosok nem felejtettek el jatszani, a taktika nem bukott meg mivel Pep a Bayernnal szinte ugyanazt csinalja mint nalunk csak eredmenyesebben es a jatekoskeretunk jobb a Bayernenal.
Ebben az egyben tévedsz. A játékoskeretünk jobb VOLT mint a Bayerné. A taktika megbukott mert már nem elég motiváltak, nem elég gyorsak és fizikailag nem eléggé felkészültek hozzá azok a játékosok akikkel anno megvalósítható volt olyan szinten ami minket a többi csapat fölé emelt.
A Bayernnél Pep azért tudja ugyanazt megvalósítani mert megvannak hozzá azok a feltételek ( motiváció stb. ) amelyek anno itt is megvoltak pár éve + a megfelelő játékosok. Na meg azért mert ő Pep Guardiola.[/quote

Motivalni lehet de nem ugy hogy felevente emelem a fizeteset egyes embereknek. Mi ez ovoda? En is lesz....nam ha felevente tolnanak tobb lovet meg idehoznam a csalad baratjat akinek barmikor letojom a fejet. En se szaladnek egy metert sem. Motivalni ugy kell, hogy leultetni a padra a kulcsjatekosokat akinek nem tetszik takarodo legyen akarki. Persze nem ezzel az edzovel. Na ezt merne megcsinalni valamelyik is egy KOMOLY edzonel!!! Minek ide meg nagyobb stadion? Hogy rohangalni lehessen annyi hely legyen? Mert a szurkolok is egyre kevesebben mennek a meccsekre es ez sem veletlen. Ha ott laknek minden lazsalo embernek feher zsepit lobogtatnek es futykoncertbe kezdenek ha nala a labda az TUTI. Mert nem ezt erdemeljuk MI SZURKOLOK NEM EZT A HOZZAALLAST.
KépKép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.02.22. 23:34:47

Zolee23 írta:jó azért nem kell befordulni. nagyon veretes, 3 ponttal vezet a madrid.

játszanak még az atleticóval, sevillával, ellenünk, és egy-egy kis csapat is okozhat meglepetést.
A játékot nézd meg ember, ne azt hogy kivel játszunk, ezzel a teljesítménnyel nem lehet versenyben lenni,

pl ma egész jó volt az Elche a Real ellen, de mi lett a vége 3:0 és nem játszott Roland-Krisztián.
Miről beszélünk??
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.02.22. 23:23:41

üdv. hát ez a mai meccs siralmas volt. nem is beszélek róla mert csak még jobban felidegesítem magam. ez a mai középpálya egy nagy rakás gőzölgő sz..kupac volt, Song ma hihetetlenül gyenge volt. a védelemnél meg továbbra is tartom azt h egyszerre ne játsszon Alves-Alba vagy a Montoya-Adriano kettős mert az előbbiek túlságosan támadó felfogásúak és nem érnek vissza a másik kettős meg kicsit védekezőbb de nem olyan technikás, ezért mondom én azt h játsszon együtt Alves-Adriano és Montoya-Alba kettős mert így egészítenék ki egymást szerintem. nyáron én elhoznám ezt az Inigo Martinez gyereket a védelembe, mert szerintem ide nem feltétlenül kéne sztár igazolás hanem elég lenne egy nagyon tehetséges fiatal védő aki képes fejlődni és benne van az akarás h küzdjön, hajtson azért h címeket nyerjen a csapattal. számomra Mascherano a nagy kérdés mert egyértelműen nem középhátvédnek való mert túl alacsony, vagy vissza kéne tenni szűrőnek vagy el kéne adni mert hátvédnek nem jó. ha esetleg eladás lenne belőle akkor kéne igazolni még egy belső védőt. a középpálya Rafinhaval kiegészülve szerintem jó lesz. viszont a csatár sorba kéne egy magas középcsatár (Larson típusú idősebbre gondolok aki tűri a padozást, de mégis ha beáll akkor plusz taktikai lehetőségeket nyújt), mert jelenleg sz@rt se érünk azzal hogy beívelgetünk meg körbe passzolgatunk amikor az ellenfél 10 emberrel tömörül a saját 16-osán. olyasmi csatárra gondolok mint pl. Torres (ezzel nem azt akarom mondani h őt hozzuk el) aki elég technikás és össze tud passzolni Messivel vagy a többiekkel, de ha kell akkor beadásokra is jól érkezik és képes lefejelni a védőjét. a másik amit egyszerűen nem tudok felfogni h miért nem lőnek ezek a balf@szok messziről (kivétel Adriano), amikor az ellenfél bent tömörül, rá kéne végre venni őket mert ez így nem járja h csak a tili-toli megy jobbra-balra úgy ahogy ma is és sz@rt se érnek el vele, nem azt mondom h állandó jelleggel csinálják, de azért meccsenkét 3-4 alkalommal azért meg lehetne próbálni. szóval én ilyesmi változásokat várnék mert, ha nem változtatnak akkor nekik harangoztak.
mvik
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.22. 23:19:53

Ronaldinho22 írta:A jatekosok nem felejtettek el jatszani, a taktika nem bukott meg mivel Pep a Bayernnal szinte ugyanazt csinalja mint nalunk csak eredmenyesebben es a jatekoskeretunk jobb a Bayernenal.
Ebben az egyben tévedsz. A játékoskeretünk jobb VOLT mint a Bayerné. A taktika megbukott mert már nem elég motiváltak, nem elég gyorsak és fizikailag nem eléggé felkészültek hozzá azok a játékosok akikkel anno megvalósítható volt olyan szinten ami minket a többi csapat fölé emelt.
A Bayernnél Pep azért tudja ugyanazt megvalósítani mert megvannak hozzá azok a feltételek ( motiváció stb. ) amelyek anno itt is megvoltak pár éve + a megfelelő játékosok. Na meg azért mert ő Pep Guardiola.
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2014.02.22. 23:00:01

Phuu de regen voltam itt. En eldontottem a kovetkezo 2 meccsunket meg se nezem. Egyszeruen most jott el az ideje hogy ne idegesitsem fel magam a balfeksegen. 1997 ota nezek Barca meccseket talan a meccsek 60%at lattam, de 17 ev alatt nem volt ilyen hogy ezt igy kijelentsem. Voltak nagyon gaz idoszakok mikor tenyleg semmit nem nyertunk de valahogy akkor sem mondtam, hog nem nezek Barca meccset a 7vegen. Egyszeruen elegem lett. A felesegemmel ki akartunk menni Barcelonaba igy hogy meccset is nezunk most tavasszal vagy osszel,de letettem rola, minden almom ez volt de igy ilyen lelketlen semmit nem mutato csapathoz eszem agaba sincs. Pep ota szepen lassan de lefele ivelunk buknak az elnokok es noname edzok iranyitjak a csapatot. Kerdezem miert? A jatekosok nem felejtettek el jatszani, a taktika nem bukott meg mivel Pep a Bayernnal szinte ugyanazt csinalja mint nalunk csak eredmenyesebben es a jatekoskeretunk jobb a Bayernenal. Kicsit ugy erzem mintha szandekos lenne ez a butitas. A Realnal odament Ancselotti Karoly aki most egy jo egyenletes format kialakitott a Realnal. Nalunk bukik az elnok meg idevagnak egy Argentin 10. Rangu edzot? Hogy van ez? Raadasul a Messi csalad baratjat? Hat en is nagy ivben tojnam le ha a fonokom egy jo ismerosom lenne. Messi viszont egy vezer megha nem is ugy tunik ha o lazazik a tobniek se veszik komolyan ezt az edzot. Ma Vela labdaval lefutja Messit? Hat mi ez ha nem stab hiba? Milyen masodrangu semmitmondo emberek iranyitjak ezt a csapatot? Szerzodest hosszabitani Tataval mar most? Mire fel? Emellett milyen elnoki bohockodasok mennek fent? Leultetni a tronra az alelnokot? A fejerol latszik hogy egy simlis vigyori senkihazi! Mi teletuzdeltuk a klubot bohocokkal addig a Real meg a Spanyol Berlusconi maffiavezerrel akit mar reg le kellett volna csukni jot rohog rajtunk es alaassa minden idok egyik legjobb Barcajat. Mert nem veletlen hogy ennyi minden tortenik rovid idon belul. Pereces talan minden idok legnagyobb hajjal megkent vezere aki minden kovet megmozgat hogy ujra az o csapata legyen a legnagyobb. Egyszeruen nem ertem hogy tortenhet ez es piszkosul duhos vagyok mindezert. Nekem a 7vegi meccsek jelentettek a kikapcsolodast es oromet megha nem is ment mindig ugy de ez mar kritikan aluli egy szegyen ami itt folyik. LE AZ ELNOKSEGGEL, LE MARTINOVAL ES BANDAJAVAL ES EL AZZOKKAL AKIK VEGIG ALIBIZIK A MECCSEKET. VISCA EL BARCA
KépKép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.22. 22:59:27

Azért majd vess egy pillantást a mi sorsolásunkra is. Még egyenlő pontszámnál is a Real-ra fogadtam volna a könnyebb sorsolásuk miatt, de így már nagyon komolyan nekik áll a zászló.
ez rendben van, de arról volt szó, hogy a madrid is ugyanúgy veszíthet még pontokat. nyilván esélyesebbek a végső győzelemre, de anno a barcának is volt 2-3 meccs előnye, mégis sikerült elszórakozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolee23 2014.02.22. 23:02:09-kor.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.22. 22:46:03

Initom írta:Rájöttem mi bosszant igazán...
Nem is a mai vereség főleg,csak az hozza ki az emberből,hanem azhogy most már biztos ,hogy a Barcát és fő zászlóvivő játékosait amibe,akikbe beleszerettem sajnos lassan el kell engedni.Nehéz ezt megfogalmazni,de legalább annyira nehéz látni ,hogy Puyol ,Xavi beadja a törölközőt.
Sajnos ott,hogy bejött Qatar és Pep elment,elindultunk valamiféle lejtőn és sajna nem úgy tűnik hogy van megállás.
Persze én mint mások hülyén gondolkodok,hisz hétközben még ujjongtam ,hogy megvertük a Cityt. De utólag belegondolva...hogyan is? Semmivel se voltunk jobbak még emberelőnyben sem...Demichelis megnyerette velünk a meccset. Elszomorító ,hogy ez a csapat ide jutott.
Talán az itt a gond,hogy mint én és mint "ti" még mindig a pár évvel ezelőtti Barcát képzeljük magunk elé,nehezen lépünk tovább,ami megfigyelhető lehet a vezetésben is,így Pep elküldésében(?). Folyamatos vérfrissítés kellett volna a csapatban...ebben 1-2 évvel el maradtunk.
Ennek tipikus jele,hogy szegény Puyolra alapozunk mint sztenderd 3-4. védő. :(


szerk.: Persze a ló túloldalára sem szabad átesni,hosszú még a szezon. Csak az ember szívesebben látna biztatóbb jeleket :?
Mindent leírtál ami a lényeg. Én egy éve írom kb. ugyanezeket. Minden csapat életében eljön ez a pont mikor váltani kell, nem lehet folyton a csúcson lenni, ez természetes. Nem ez a gond tehát, hanem az hogy itt a vezetőség folyamatosan homokba dugja a fejét, már egy éve ha nem régebben láthatóak a jelei, hogy váltani kellene, rég el kellett volna gondolkozni azon hogy kik és hogyan fogják pótolni azokat akiknek a legnagyobb sikereket köszönhettük a Pep érában és mégsem tettek eddig gyakorlatilag semmit, nem kezdődött el semmiféle új csapat alapjainak a lerakása, érkezett egy darab Neymar és úgy gondolták ez fog majd megoldani mindent.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.02.22. 22:45:13

Még nincs kerek 1 órája hogy lefújták a meccset, de már mindegyik írt Facebookra. Mi ez??????????? Óvoda???
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.02.22. 22:43:48

Grat. a Sociedadnak, az ő oldalukról lehoztak egy szinte tökéletes meccset.

Mi meg simán csak katasztrofálisak voltunk. Hátul tiszta kabaré volt, amit leműveltünk, plusz elől is ment az alibi.
Tatát nem venném most elő. Mert oké, hogy bepróbálkozott egy Song-Busquets párossal, de nem itt ment el a meccs. Normális körülmények között, egy ilyen felállással is kellett volna hozni a mait.

A játékosok motiválatlansága miatt sem venném elő az edzőt, mert kb. tavaly is ez volt, és Pep utolsó szezonjában is. Ilyen, amikor egy bagázs bucira nyeri magát, aztán jönnek a szűkebb esztendők.

Persze ettől még nem temetem a társaságot, mert szinte biztos vagyok, hogy idén is csurran-cseppen valami, csak a 4-5 évvel ezelőtti dominanciát, már el kell felejteni.
Még nincs lefutva a bajnokság, de ez egy elég nagy hiba volt, mert a madridiak - főleg a blancók - nem igazán fognak pontot veszíteni.

Mindegy, előre!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.02.22. 22:41:54

Ha 11 emberünkből 10 nincs ott fejben, Messi pedig nem hajlandó "feleslegesen" akár csak lépni is, nyilván kikapunk. Plusz mikor kijött a kezdő, teljesen ésszerű volt, hogy Vallecano ellen "A" csapat van (oké, főpróba a City ellen), egy Sociedad ellen meg "B" csapat. Elkezdődik a meccs, 16-os közelébe sem megyünk. Ha én lettem volna a Barca edzője, lehet hogy beugrik, hogy gólt lőni jöttünk ide, és megpróbálok változtatni. Mikor változtatott? Ugyanakkor mint Villanova tavaly Münchenben. 3-1-nél illetve 4-0-nál (vagy 3?). Mert azt mondom hogy ha van biztató jel, akkor maradjon, de mennyi pozitívum volt??? Xavi és Fabregas pados egy ilyen meccsen? Mit várt a Song-Busquets duótól? Egyértelmű volt hogy nekünk jön a Sociedad, magyarul nem felállt védelem ellen kell játszani. Nem kell volna 1 kreatív arc középre a kontrákhoz? Folyamatos reklamálás az kell bakker, arra mindig van energia. Amúgy nem ciki cserét kérni ha valaki nagyon nem érzi a mutatványt.. Ma 7-8 ember megtehette volna minden további nélkül. Nem bírom elképzelni hogy az összes meccsünket hozzuk.. Ez ennyi volt, kupadöntőt meg kell nyerni valahogy. Visca el Barca!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2399
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.02.22. 22:30:55

Páran említettétek, hogy lejtmenetben van a csapat. Emiatt azért nem aggódok, mert 1999 után is jött egy hasonló tendencia, és bizony 6 évig nem is nyertünk semmit. Az újrakezdésnek néha eljön az ideje, ezzel szembe kell nézni (fájdalmas távozások stb). De én akkor is bíztam benne, hogy lesz még itt Rivaldónál is nagyobb játékos... Én azért nem félek. Ami viszont a mai meccset illeti, Songot és Busquetset egyszerre nem kéne erőltetni. Song nem igazi támadóközéppályás, lehet, hogy lightosabb meccseken annak is beválik, de miért az 5. helyezett csapat ellen kellett így felállni?
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.02.22. 22:28:17

Na szezon végén kell jönnie a vérfrissítésnek. Tello, Pedro, Montoya, Piqué, Masch, Song, Sergi Roberto mehetnek. És akkor finom voltam, mert Albát, Alexist is idevehetném. A 2 öreg, Xavi és Puyol kiegészítő szerepkörbe kerülne. Tudom, hogy soknak tűnik, és nem football manager. De. Kezdőnk és pad lehetne: Ter Stegen - Alves - Bartra/X - X - Adriano - Busi - Ini - Fabre - Messi - Neymar - Alexis. Pad: Alba, Puyol, Rafinha, Dulifuli, Xavi, Pinto/X, X. A pénztárcába 2-3 komolyabb játékosért kéne csak komolyabban nyúlni.
Ez a keret mindent megnyert, nagy részük európa és világbajnok is. Tologathatjuk a keret frissítését, de unom már azt, hogy jól jött a pofon, magunkhoz képest voltunk rosszak, stb. Ez megy kb 3 éve.
Az, hogy ki legyen az elnök, nem az én kategóriám, de kommunikációban és tisztességben lenne hova fejlődni. Edző. Tata ezt ma nagyon benézte, meccs közben is írtam. De neki én még adnék időt. Viszont még egy dolog, ami sokak szemét szúrni fogja. Neymartól ez eddig nagyon-nagyon kevés. Nem érdekel, hogy fiatal, nem érdekel, hogy első éve Európában. Ha már nem megy neki, akkor legalább köpje ki a tüdejét meccs végére, mert neki még a címek sincsenek meg, amire a többiek foghatják az alibizést.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.02.22. 22:21:26

aynas írta:Megint leégettük magunkat. Reál most már simán nyeri a bajnokságot. Ez az áldogálós foci jó lesz a 3. helyre a bajnokságban.
Biztos megtudja valaki magyarázni, hogy miért kell az utolsó előtti Vallecano ellen hazai pályán éles kezdővel játszani, a Sociedad ellen meg a tartalékokkal.
Alves, Mascherano, Xavi, Alexis, Fabregas a padon. Neymart most kellett erőltetni 90 percen keresztül. Momentuma nem volt. Én azt mondom Tata nem éri el Tito szintjét.
Mert azzal, hogy a félelmetes Rayot hazaküldték egy hatossal, megrémítették az összes BL ellenfelüket, ezért is állt be City védekezni és ennek köszönhetően nyertek ellenük...hát teljesen érthető...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.02.22. 22:18:51

Rájöttem mi bosszant igazán...
Nem is a mai vereség főleg,csak az hozza ki az emberből,hanem azhogy most már biztos ,hogy a Barcát és fő zászlóvivő játékosait amibe,akikbe beleszerettem sajnos lassan el kell engedni.Nehéz ezt megfogalmazni,de legalább annyira nehéz látni ,hogy Puyol ,Xavi beadja a törölközőt.
Sajnos ott,hogy bejött Qatar és Pep elment,elindultunk valamiféle lejtőn és sajna nem úgy tűnik hogy van megállás.
Persze én mint mások hülyén gondolkodok,hisz hétközben még ujjongtam ,hogy megvertük a Cityt. De utólag belegondolva...hogyan is? Semmivel se voltunk jobbak még emberelőnyben sem...Demichelis megnyerette velünk a meccset. Elszomorító ,hogy ez a csapat ide jutott.
Talán az itt a gond,hogy mint én és mint "ti" még mindig a pár évvel ezelőtti Barcát képzeljük magunk elé,nehezen lépünk tovább,ami megfigyelhető lehet a vezetésben is,így Pep elküldésében(?). Folyamatos vérfrissítés kellett volna a csapatban...ebben 1-2 évvel el maradtunk.
Ennek tipikus jele,hogy szegény Puyolra alapozunk mint sztenderd 3-4. védő. :(


szerk.: Persze a ló túloldalára sem szabad átesni,hosszú még a szezon. Csak az ember szívesebben látna biztatóbb jeleket :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2014.02.22. 22:24:47-kor.
Abi & Tito
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.02.22. 22:18:33

diagonal írta:
Initom írta:Vela helyzete után befejeztem a meccs nézését. Nem nagyon találom a szavakat,amiket pedig igen,azért valószínűleg örökös banánt kapnék.
Továbbra is : Még is csak Pepnek volt igaza mikor ki akarta paterolni a lébecolókat...? (amiért szerintem mennie kellett...)
Persze hogy Pepnek igaza volt. Azért ment el pontosan mert tudta, hogy nagyon komolyan hozzá kellene nyúlni a csapathoz és padra ültetni embereket akikhez ő maga is nagyon kötődött, meg egyáltalán, új embereket hozni, átalakítani a csapatot. Ezt már nem vállalta. Egyszóval: tudta hogy ebből a garnitúrából több nem hozható ki és lassú lejtmenet lesz, de ahhoz meg túlságosan kötődött hozzájuk, hogy felforgasson mindent + kiégett. Aki olvasta a könyvét tudja miről beszélek.
Na de, nézzünk előre, jön a City, ott tovább kell jutni, elvileg azt azért illene hozni. A bajnoki cím még talán meglehet, de nem nekünk áll és egyáltalán nem a mai meccs miatt mert az csak egy következmény, hanem a folyamat miatt aminek tanúi vagyunk lassan egy éve.
Pep menni akart,hogy miért, azt hagyjuk..sok minden közrejátszott ebben valószínűleg,DE hogy a vezetőség, nem tudott már akkor egy normális edzőt szerződtetni, az óriási hiba volt és ezt fokozták most Tata kinevezésével...
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.02.22. 22:17:48

balintbarca írta:Ahogy egy jóbarátom mondta : Martino egy "szerencsejátékos"!
Ha nyernek bejött a taktika, ha nem a fortuna nem volt velük vicc ez az ember... már bocsánat.
Nem mer cserélni, belenyúlni a meccsbe, csak "rotálgat"!!!!! íMostmrá magát is kiállíttatja. Csak nehogy maradjon. Idén a bajnokságba 10 pontot szórtunk el, a Real 0-t.
Piqué-nél csak Montoya gyengébb, kivéve ma. Song is szánalmas volt, Neymar szokásos alibit hozta.
Igaza volt Zomborinak: Az edzőn kérem számon. MI EZ????????????????????????? Papatata
Pontosan ilyen érzésem volt nekem is eddig: minden komolyabb meccs gyakorlatilag lutri volt! ;-)
Szuszimester
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2014.02.22. 22:16:38

Megint leégettük magunkat. Reál most már simán nyeri a bajnokságot. Ez az áldogálós foci jó lesz a 3. helyre a bajnokságban.
Biztos megtudja valaki magyarázni, hogy miért kell az utolsó előtti Vallecano ellen hazai pályán éles kezdővel játszani, a Sociedad ellen meg a tartalékokkal.
Alves, Mascherano, Xavi, Alexis, Fabregas a padon. Neymart most kellett erőltetni 90 percen keresztül. Momentuma nem volt. Én azt mondom Tata nem éri el Tito szintjét.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.02.22. 22:15:57

azért, ha nem haragszotok számomra
city idegenbeli megverése > sociedad elleni idegenbeli vereség

én sokkal jobban örülök az előbbinek, mint amennyire elszomorít ez a mai.
BEHÚZZUK NYUGI VAN
ha nem leszünk bajnokok, akkor csababarca mindenkit meghív egy sörre :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.02.22. 22:17:27-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.22. 22:15:07

Zolee23 írta:jó azért nem kell befordulni. nagyon veretes, 3 ponttal vezet a madrid.

játszanak még az atleticóval, sevillával, ellenünk, és egy-egy kis csapat is okozhat meglepetést.
Azért majd vess egy pillantást a mi sorsolásunkra is. Még egyenlő pontszámnál is a Real-ra fogadtam volna a könnyebb sorsolásuk miatt, de így már nagyon komolyan nekik áll a zászló.
balintbarca
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.12.22. 16:21:59

2014.02.22. 22:13:53

Ahogy egy jóbarátom mondta : Martino egy "szerencsejátékos"!
Ha nyernek bejött a taktika, ha nem a fortuna nem volt velük vicc ez az ember... már bocsánat.
Nem mer cserélni, belenyúlni a meccsbe, csak "rotálgat"!!!!! íMostmrá magát is kiállíttatja. Csak nehogy maradjon. Idén a bajnokságba 10 pontot szórtunk el, a Real 0-t.
Piqué-nél csak Montoya gyengébb, kivéve ma. Song is szánalmas volt, Neymar szokásos alibit hozta.
Igaza volt Zomborinak: Az edzőn kérem számon. MI EZ????????????????????????? Papatata
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.02.22. 22:12:13

gránit írta:Szuszimester, akkor azért dícsértem Martinót, mert felismerte, hogy egy olyan City ellen, melynek van széljátéka - még ha ebből semmit nem is mutatott a meccsen -, magasabb és erősebb játékosokkal rendelkeznek, négy középpályással kell kiállnunk, hogy meglegyen a középpálya stabilitása. Akkor az egy jó döntés volt. De ez a mostani kezdő? Egyetlen igazi támadóközéppályással...? Ezt nehéz lesz megmagyaráznia.
Értem! :) Igen, az egy jó döntés volt. De a kiállítás után akkor is rögtön reagálni kellett volna a helyzetre. Egyszerűen úgy érzem, ez a figura nem tud reagálni, és ez nagyon nagy baj.

Ez a mostani kezdő? Erre nem is lehet mit mondani. Lehet, hogy szándékosan csinálta, hogy mégse hosszabbítsanak vele? :D
Szuszimester
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.22. 22:05:30

Initom írta:Vela helyzete után befejeztem a meccs nézését. Nem nagyon találom a szavakat,amiket pedig igen,azért valószínűleg örökös banánt kapnék.
Továbbra is : Még is csak Pepnek volt igaza mikor ki akarta paterolni a lébecolókat...? (amiért szerintem mennie kellett...)
Persze hogy Pepnek igaza volt. Azért ment el pontosan mert tudta, hogy nagyon komolyan hozzá kellene nyúlni a csapathoz és padra ültetni embereket akikhez ő maga is nagyon kötődött, meg egyáltalán, új embereket hozni, átalakítani a csapatot. Ezt már nem vállalta. Egyszóval: tudta hogy ebből a garnitúrából több nem hozható ki és lassú lejtmenet lesz, de ahhoz meg túlságosan kötődött hozzájuk, hogy felforgasson mindent + kiégett. Aki olvasta a könyvét tudja miről beszélek.
Na de, nézzünk előre, jön a City, ott tovább kell jutni, elvileg azt azért illene hozni. A bajnoki cím még talán meglehet, de nem nekünk áll és egyáltalán nem a mai meccs miatt mert az csak egy következmény, hanem a folyamat miatt aminek tanúi vagyunk lassan egy éve.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2399
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.02.22. 22:04:53

Szuszimester, akkor azért dícsértem Martinót, mert felismerte, hogy egy olyan City ellen, melynek van széljátéka - még ha ebből semmit nem is mutatott a meccsen -, magasabb és erősebb játékosokkal rendelkeznek, négy középpályással kell kiállnunk, hogy meglegyen a középpálya stabilitása. Akkor az egy jó döntés volt. De ez a mostani kezdő? Egyetlen igazi támadóközéppályással...? Ezt nehéz lesz megmagyaráznia.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Válasz küldése