Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2021.05.07. 20:07:46

Őszintén srácok legalább itt egymáshoz legyünk őszinték. A többségünk meglepődne, ha holnap nyernénk. Atletico jól védekezik és kontrázik, Simeone ennek nagy mestere. Extra kellene szinte mindenkitől, Koemantól pedig valami váratlan húzás, illetve egy nagy adag szerencse.
Sajnos idén az erősebb (TOP)csapatok ellen már bizonyítottuk, hogy kevesek vagyunk (Juventus, PSG, Real, A. Madrid idegenben). Messit leszedik a pályájáról kb. végünk is van. Persze reménykedek,mert a szurkoló már csak ilyen, de féle, hogy ezt nem tudjuk megoldani.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.07. 09:13:25

Igazából ez a meccs szerintem egy tűzpróba lesz megint a kp-nak. A jelenlegi eddig erőtlen és lassú volt az igazi nagycsapatok ellen (DJ kivételével, de ő egyedül nyilván nem alkot erős középpályát). Noha az Atleti csak félig (na jó, "kétharmadig") igazi nagycsapat, a kp-ja nagyon erős és nagyon kemény, úgyhogy ilyen értelemben annak vehetjük.
Szerintem ha a mi belső három középpályásunk kellőképpen megerősödött, és felveszi a versenyt az övékkel, akkor lesz esélyünk nyerni. Ha nem, akkor nem sok, mert Messit biztos megfogják, és még ha villanna is egyet véletlen, az nemigen lesz elég.
A hátvédsorunkon is sok múlik persze, mert az meccseken át jól működött, de az utolsó 1-2 meccsen viszont megint problémák voltak. Piqué ugyan nem tért rosszul vissza, de sajna még mindig benne van a gól, Lenglet megint elkezdett lefelé menni, Araujo meg sajnos a visszatérése óta egy osztálynival gyengébb szint, és nemigen kéne játszania most, de közben meg vissza is kell építeni... Minguezát én visszavárom, ugyan volt 1-1 szerencsétlen érintése, de most én őt érzem talán a leginkább meggyőzőnek.

Én egyébként az utána lévő Levante-meccstől majdnem ugyanennyire félek, ők mostanság tipikusan nagycsapatokat szerettek megverni, mi is vagy egy góllal nyertünk mostanság, vagy kikaptunk... Még véletlenül sem szabad egy esetleges ATM-győzelem után nagy mellénnyel odamenni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
xavi321
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.05.06. 21:18:47

2021.05.06. 21:38:12

Sziasztok!

Aki nem hallott még az FC Barcelona hivatalos tokenjéről és szeretne vásárolni az írjon rám.
Egy appon keresztül lehet szavazni pl olyan dolgokra,hogy milyen karszalagok viseljen Messi egy fontos mérközésen,milyen színűre fessék a csapatbuszt stb. És vannak kvízek is. Nyerni pedig olyan dolgokat lehet mint pl. VIP belépő a meccsekre és még sok minden más.Persze ez most nem aktuális a covid miatt,és nem tudnak senkit küldeni a stadionba,de ha vége ennek az egésznek akkor jók a kilátások :)) Minimális angol kell hozzá,mert az app még nem elérhető magyar nyelven.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.06. 13:41:01

Titinho írta:
2021.05.06. 12:49:38

Mert én azt érzem, hogy mi max egy döntetlent fogunk elérni, ők pedig verik a Sevillát, így pontazonosság lenne az első helyen a két madridi között.

Szerk:
Közben megnéztem.
Real-Ateltico 2-0
Atletico-Real 1-1

Pontazonossággal a Real az első ott is.
Mi egy szép döntetlennel kikaparjuk a Realnak a bajnoki címet a tűzből. De a legszebb az lenne ha mi X-elünk, a Sevilla meg veri a Realt és becsorognak a második helyre a két "nagy" meg mögöttük kapar a bronzéremért.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.06. 12:49:38

soadroli írta:
2021.05.06. 12:40:08
na szerencsére Lahoz lesz a spori szombaton :mrgreen:
Lehet is tenni a mixeket, hogy lesz piros lap a meccsen...

Elutasították egyébként a Barca kérelmét a 2 meccsről 1 meccsre eltiltását Koemannak. Most a CAS-hoz fordulnak, hátha ott sikerül.

És nem lesz egyébként Lopetegui sem a Sevilla kispadján a Real ellen, mert a múlt hétvégén megkapta az 5. sárga lapját. Igen, edzőkre is vonatkozik.

Nem néztem utána még, de a Realnak és az Atleticonak mi az egymás elleni mérlege a tabella szempontjából? Azonos pontnál ott ki az első?

Mert én azt érzem, hogy mi max egy döntetlent fogunk elérni, ők pedig verik a Sevillát, így pontazonosság lenne az első helyen a két madridi között.

Szerk:
Közben megnéztem.
Real-Ateltico 2-0
Atletico-Real 1-1

Pontazonossággal a Real az első ott is.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.06. 12:40:08

na szerencsére Lahoz lesz a spori szombaton :mrgreen:
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.03. 17:20:37

Közben: https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ot-2824255
Nem értem, de gondolom nem a tegnapi meccs volt a sorsdöntő, mert elég jól játszottak. Guedes-nek is megtalálta a helyét, szerintem életében nem játszott olyan jól, mint tegnap pl...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.05.03. 16:11:02

Tisztelt Chino, Sansz egyetértek veletek és örülök, hogy a sok negatív hozzászólás mellett vannak akik tudnak örülni a részsikereknek is! Természetesen bajnoki aranyat szeretnék én is, mint minden Barca szurkoló, de ha "csak " ezüst vagy bronz lesz akkor is valahol, figyelembe véve a körülményeket örülnünk kellene! A Granadát nagyon- nagyon elszúrtuk, egy döntetlennel biztosan magunk mögött tartottuk volna a Madridot, ha mindenkit legyőzünk. Így viszont várhatunk, hogy a Madrid hibázik! Félek , hogy nem fog!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.03. 15:41:28

Jó volt a tegnapi, vérrel-verejtékkel be kell húzni a meccseket, nekem a Granada ellen ez volt a legnagyobb gondom.
Rosszul játszottunk, de nulla akarás volt a játékosokon.
1-1nél is ugyanazt a semmit csinálták, helyzetet se sikerült kialakítani, ráérős, unott foci volt.
Tegnap szerencsére 0-1nél sikerült megpörgetni, és valahogy egy tiziből egyenlíteni.

AtMa ellen baromi nehéz lesz, de meg kell őket verni, nincs mese.
Közben meg reménykedni, hogy a sevilla legalább egy Xet kiharcol a real ellen.

Meg van fáradva a csapat, március-április ki volt maxolva, akkor játszottunk a szezon legjobb meccseit is (psg elleni 1-1, soci elleni), válogatott szünet óta vannak problémák.

De meg van a lehetőség bajnoknak lenni még mindig, ez fontos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.03. 15:16:45

Chino írta:
2021.05.03. 13:37:05
mess2009 írta:
2021.05.03. 10:55:47

nem egy emberre van kihegyezve a góllövés , a kapu támadása, hanem a legjobb helyzetben lévőre!
az eredmény? élvezhető játék, európai színvonal. mi meg daráljuk itt meccsenként, hogy lassú kereszt-hatra passzok, lekontrázás, Messi függőség.....
Ez sajnos így van és ebben látom a játék legnagyobb ezzel együtt legalapvetőbb problémáját. Hogy ez mennyire edzői utasítás vagy mennyire vésődik bele a fejekbe nem tudni. Pedri játéka pl. a szezon első feléhez képest rengeteget változott. Sokkal több kreativitás, vállalkozókedv volt benne, most már akkor is Messit keresi, mielőtt eljut hozzá a labda. És könnyen lehet, hogy Puiggal ugyanez lenne. Egy 17-18 éves, első szezonos srác, tartósan nem fog szembe menni ezzel a "taktikával". Ezért felüdülés és lehetett ennyire eredményes Fati, mert nem állt be így a sorba. Pedig képesek nélküle is látványos/eredményes játékra. A meccs elején Pedri helyzete már a régi időket idézte.
Nem azt mondom, hogy bármilyen oldalról Messi káros a csapatra, de a jövőbeli edző, bárki legyen is az, megpróbálhatná kicsit szabadabbra engedni a játékosokat.

Azért a megrögzött fanyalgókat sem teljesen értem, Ha valaki november-decemberben azt mondja, hogy a bajnokság vége előtt 6 fordulóval, egy kupával a zsebben, komoly sanszunk van az aranyra olyan játékkal, mint a Realé sokan aláírták volna. Most pedig vannak kifejezetten tetszetős meccseink is, fejben is viszonylag erős a csapat, az őszi szezonban egy ligautolsó ellen sem tettem volna egy lyukas garast a fordításra, most többször is sikerült erősebb csapatok ellen. Voltak rossz meccseink, meg nagy csapatok ide vagy oda, de sokszor elég csalóka volt a kép. A Real ellen is egy megpattanó labda, egy utolsó perces kapufa. A PSG ellen is hiába lett 1:1, úgy le lettek focizva, hogy akár fordítás is lehetett volna belőle.

Amilyen lelki és fizikai állapotban kezdte ez a csapat az idényt, szerintem nem panaszkodhatunk. Zéró erősítés, nyögtük Barto ámokfutását és a tavalyi BL-t, kiesett az a játékos, aki Messi nélkül is képes volt gólokat lőni, több fiatal is bemutatkozott vagy ragadt meg a csapatban, De Jong a liga egyik legjobb kp-jává nőtte ki magát. Folyamatosan megy a szapulás, hétről-hétre olyan a csapat megítélése, olyan mint egy hullámvasút és nem csak az adott mérkőzésre vonatkozóan. Nem vagyok túlságosan optimista és én is látom a problémákat, de a fentiek mind-mind olyan dolgok, amik mellett az összképet tekintve szintén nem lehet szó nélkül elmenni.
Ezzel nagyon egyetértek, de nem csak ezen a fórumon vannak fanyalgók, a Barca valahogy ilyen klub lett, ahol a pillanatnyi eredmény mindennél fontosabb, így viszont nehéz változtatni, nehéz a fiataloknak azt mondani, hogy legyenek kreatívak. Guardiolánál minden idényének végén azt éreztem, hogy nem fogja tovább bírni a nyomást és lelécel, MC-nél ilyet sosem éreztem nála, pedig az sem egy örömutazás.

Én sem azt mondom, hogy Messi káros a csapatra, de a körülötte levő dolgok sokszor azok. Amikor Laporta hónapok óta nyilatkozgatja, hogy Messit mindenáron megtartja, akkor majd Pedriéktől meg azt váruk, hogy ne csicskuljanak be és keressék maguk mögött mindig Messit?
És ugyanez igaz minden nagy öregünkre, akiknek amúgy sokat köszönhetünk. Nem kifejezetten károsak, még az sem, akit éppen a legjobban gyűlölnek a szurkolók, de tagadhatatlan, hogy ez az egész közeg őket segíti és nem a klub hosszútávú érdekeit.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.03. 13:37:05

mess2009 írta:
2021.05.03. 10:55:47

nem egy emberre van kihegyezve a góllövés , a kapu támadása, hanem a legjobb helyzetben lévőre!
az eredmény? élvezhető játék, európai színvonal. mi meg daráljuk itt meccsenként, hogy lassú kereszt-hatra passzok, lekontrázás, Messi függőség.....
Ez sajnos így van és ebben látom a játék legnagyobb ezzel együtt legalapvetőbb problémáját. Hogy ez mennyire edzői utasítás vagy mennyire vésődik bele a fejekbe nem tudni. Pedri játéka pl. a szezon első feléhez képest rengeteget változott. Sokkal több kreativitás, vállalkozókedv volt benne, most már akkor is Messit keresi, mielőtt eljut hozzá a labda. És könnyen lehet, hogy Puiggal ugyanez lenne. Egy 17-18 éves, első szezonos srác, tartósan nem fog szembe menni ezzel a "taktikával". Ezért felüdülés és lehetett ennyire eredményes Fati, mert nem állt be így a sorba. Pedig képesek nélküle is látványos/eredményes játékra. A meccs elején Pedri helyzete már a régi időket idézte.
Nem azt mondom, hogy bármilyen oldalról Messi káros a csapatra, de a jövőbeli edző, bárki legyen is az, megpróbálhatná kicsit szabadabbra engedni a játékosokat.

Azért a megrögzött fanyalgókat sem teljesen értem, Ha valaki november-decemberben azt mondja, hogy a bajnokság vége előtt 6 fordulóval, egy kupával a zsebben, komoly sanszunk van az aranyra olyan játékkal, mint a Realé sokan aláírták volna. Most pedig vannak kifejezetten tetszetős meccseink is, fejben is viszonylag erős a csapat, az őszi szezonban egy ligautolsó ellen sem tettem volna egy lyukas garast a fordításra, most többször is sikerült erősebb csapatok ellen. Voltak rossz meccseink, meg nagy csapatok ide vagy oda, de sokszor elég csalóka volt a kép. A Real ellen is egy megpattanó labda, egy utolsó perces kapufa. A PSG ellen is hiába lett 1:1, úgy le lettek focizva, hogy akár fordítás is lehetett volna belőle.

Amilyen lelki és fizikai állapotban kezdte ez a csapat az idényt, szerintem nem panaszkodhatunk. Zéró erősítés, nyögtük Barto ámokfutását és a tavalyi BL-t, kiesett az a játékos, aki Messi nélkül is képes volt gólokat lőni, több fiatal is bemutatkozott vagy ragadt meg a csapatban, De Jong a liga egyik legjobb kp-jává nőtte ki magát. Folyamatosan megy a szapulás, hétről-hétre olyan a csapat megítélése, olyan mint egy hullámvasút és nem csak az adott mérkőzésre vonatkozóan. Nem vagyok túlságosan optimista és én is látom a problémákat, de a fentiek mind-mind olyan dolgok, amik mellett az összképet tekintve szintén nem lehet szó nélkül elmenni.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.05.03. 13:10:41

mess2009 írta:
2021.05.03. 10:55:47
nem vagyok futball filozófus de mára már kristálytiszta előttem, hogy a labdabirtoklásos taktikának az a változata amit a Barca erőltet - elhibázott, kényszerpálya.
Guardiolát hívom segítségül (City) ha igazolni próbálom. ők a pálya más területén -nagyjából a közepén - dekáznak és innen váltanak ritmust, sokkal gyakrabban és főleg gyorsabban. ezzel: a védelem nem kerül át állandóan az ellenfél térfelére és nem hagy maga mögött üres területeket - kvázi nem kontrázhatók le olyan könnyen.
nem kényszerítik kis területre szinte az egész pályán lévő embersereget -nyilván magukat is - így jobban találhatnak réseket.
nem egy emberre van kihegyezve a góllövés , a kapu támadása, hanem a legjobb helyzetben lévőre!
az eredmény? élvezhető játék, európai színvonal. mi meg daráljuk itt meccsenként, hogy lassú kereszt-hatra passzok, lekontrázás, Messi függőség.....
A mi Granada elleni mecsünk az majdnem olyan volt, mint Real-Liverpool mérkőzés, ott is támadott az a csapat amelyik kikapott a másik meg talált kontragólokat és nyert.
Nekünk kontrázni nagyon meg kell tanulni, a legegyszerűbb módja a gólszerzésnek.
A labdatartásban már jobbak vagyunk régen a saját 16 os előtt passzolgattunk, na az életveszély volt, legalább ez már jóval kevesebbet csináljuk. Az hogy nálunk a labda nem rossz dolog, addig se tud támadni az ellenfél, csak ugye kevés, mivel nem nagyon van benne veszély.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.03. 10:55:47

nem vagyok futball filozófus de mára már kristálytiszta előttem, hogy a labdabirtoklásos taktikának az a változata amit a Barca erőltet - elhibázott, kényszerpálya.
Guardiolát hívom segítségül (City) ha igazolni próbálom. ők a pálya más területén -nagyjából a közepén - dekáznak és innen váltanak ritmust, sokkal gyakrabban és főleg gyorsabban. ezzel: a védelem nem kerül át állandóan az ellenfél térfelére és nem hagy maga mögött üres területeket - kvázi nem kontrázhatók le olyan könnyen.
nem kényszerítik kis területre szinte az egész pályán lévő embersereget -nyilván magukat is - így jobban találhatnak réseket.
nem egy emberre van kihegyezve a góllövés , a kapu támadása, hanem a legjobb helyzetben lévőre!
az eredmény? élvezhető játék, európai színvonal. mi meg daráljuk itt meccsenként, hogy lassú kereszt-hatra passzok, lekontrázás, Messi függőség.....
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.05.03. 10:14:08

Rivaldo11 írta:
2021.05.03. 08:54:11
A tegnapi fényében még bosszantóbb a Granada meccs. Ez van, meg kell próbálni megnyerni a hátralevő meccseinket, még akkor is, ha ezzel esetleg megágyazunk a Real bajnoki címének.
Amúgy én messze nem látom borúsan a helyzetet, pár igazolással, ésszerű takaritással simán lehetne jövőre tarolni bármelyik fronton, jó alapnak érzem ezt a csapatot ehhez, még akkor is, ha pár játékosunk meg azért kiforratlan.
Végezetül visszatérve a tegnapihoz, nem mehetek el szó nélkül a játékvezető teljesítménye mellett. Most már sokadszorra pofátlanul csalnak ellenünk, egyszerűen semmibe veszik meg azt is, amit a VAR szobában lassítva egyértelműen láthatnak. Tegnap tiszta tizi, és az esetleges 4:1 helyett jött a 2:3, és izgulattunk a végéig. Arra pedig külön kíváncsi vagyok, hogy ha végül nem lesz gól a tizink után, vajon mi is újra rúghattuk volna, mint az Atletico ellenünk anno? Ter Stegen ötösön belüli feltartását meg sem említem, rezignált arccal adta meg a gólt, miután megnézték. Nálam erre nincs jobb szó, ez nettó csalás, pláne most már sorozatban.
Sok igazság van abban amit írtál. Pl.:
-Nagyon bántó a Granada elleni három pont, csak ennyire kellett volna menni mint most a Valencia ellen.
- A többi csapatnak sincs sokkal több minőségi játékosa, mint nekünk, pl ez a Griezzman se akkora kutyaütő mint sokszor mutatja, vagy ott van Dembele egyáltalán nem látom buta gyereknek, csinálna szegény okos dolgokat csak nincsenek hozzá társai akik értenének, hogy jjót akar. Szóval ott lehetnénk egy kis változtatással.
-Nagyon buta gólokat kapunk, igaz azért látszik, hogy van minőség az ellenféleknél is, mert be kell tudni rúgni, de nagyon piszkosul lekontráz minket minden csapat, mi meg még mindig nem tanultunk meg kontrázni. Valverdenél jött pár kontra gól meg szögletből is.. na ezek megint eltűntek
- a kezezés erősen tizenegyes gyanús volt, annyi hogy nem tudom nem volt e lesen Messi, ott volt a keze a labdát lelassította megváltoztatta szóval fújható lett volna.
Stegen nem feltétlen akadályozták inkább az a durva , hogy senki se volt a hosszu oldalon botrányos védekezés volt.

Hiányozni fog a három pont a Granada ellen. Egyébként izgalmas lesz a hétvégi bajnoki forduló
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.03. 08:56:31

Mascherano14 írta:
2021.05.02. 22:56:29
Ez gyenge volt. Szerintem mienk a legerősebb keret a ligában, de nagyon rossz az edzőnk. Zidane milyen csapattal hozza EZT? Igaz, nézhetetlen, de ott gyengébb a keret.
Te nagyon álomvilágban élsz. De Jongon,Messin és Stegenen kívül tele vagyunk kiégett emberekkel,meg első szezonos fiatalokkal.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.03. 08:54:11

A tegnapi fényében még bosszantóbb a Granada meccs. Ez van, meg kell próbálni megnyerni a hátralevő meccseinket, még akkor is, ha ezzel esetleg megágyazunk a Real bajnoki címének.
Amúgy én messze nem látom borúsan a helyzetet, pár igazolással, ésszerű takaritással simán lehetne jövőre tarolni bármelyik fronton, jó alapnak érzem ezt a csapatot ehhez, még akkor is, ha pár játékosunk meg azért kiforratlan.
Végezetül visszatérve a tegnapihoz, nem mehetek el szó nélkül a játékvezető teljesítménye mellett. Most már sokadszorra pofátlanul csalnak ellenünk, egyszerűen semmibe veszik meg azt is, amit a VAR szobában lassítva egyértelműen láthatnak. Tegnap tiszta tizi, és az esetleges 4:1 helyett jött a 2:3, és izgulattunk a végéig. Arra pedig külön kíváncsi vagyok, hogy ha végül nem lesz gól a tizink után, vajon mi is újra rúghattuk volna, mint az Atletico ellenünk anno? Ter Stegen ötösön belüli feltartását meg sem említem, rezignált arccal adta meg a gólt, miután megnézték. Nálam erre nincs jobb szó, ez nettó csalás, pláne most már sorozatban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.03. 06:58:29

Pár éve.még az ment itt, hogy milyen jók voltak régen azok a 3-2, meg 4-3-as meccsek, mert izgalmasak voltak :D Most megkapjuk ezt. Hajtani, gürcölni kell végig a sikerért, nincs egy félidő alatt eldöntött meccs. Örülök a tegnapi fordításnak, hatalmas gratula, de... ebben a csapatban nem látom a kupákat. A közelébe kerülhetünk, küzdhetünk érte jövőre is, de nem látom, hogy meg is szerezzük. Persze Koeman azt mondja, hogy meg kell nyerni a hátra lévő meccseinket és akkor bajnokok vagyunk. De a mester vmit elszámolt. Ha igy teszünk és a Real is akkor.ők a bajnokok, mert hát ugye az egymás elleni eredmény 2 oda, null ide.... Ha vesztünk az Atletico ellen, akkor nem nyerhet elvileg a Real, de nekünk hátrafelé is kell pislogni, mert a kanyarban a Sevilla...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.02. 23:15:05

vinszentvega írta:
2021.05.02. 22:54:14
Az Atleti kifújja az orrunkat otthon! Remélem Suarez ver vagy kettőt!! Pláne a ha Pique vagy Lenglet fog játszani ellene...
Azért ne fényezzük már az Atmat sem. Az utóbbi hat meccsükből hármat tudtak megnyerni (a 20.17. és 16. ellen), tegnap is megfáztak volna ha az Elche berúgja tizenegyesét.
Arra viszont kíváncsi lennék, ha olyan játékkal, mint a Realé állnánk így milyen lenne a hangulat. Sanszos, hogy tűzoltókat kellene hívni, mert felgyulladt volna a fórum.

Az ma is kiderült, hogy De Jong mennyit számít ennek a csapatnak. Lehet hogy szentségtörés, de szvsz közel annyira függünk tőle mint Messitől (ma is két gólban komoly érdeme volt). Moriba nem tudom miért van ekézve, volt lendület a játékában, szép megoldásai. Voltak hibái, de ez még bőven belefér.
Rám igazán akkor jött a szívbaj, mikor Messi a 93. percben visszarántotta Diakhabyt(?). Ha akkor benyel egy sárgát összetöröm a TV-t.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.02. 23:13:37

Barcaforever írta:
2021.05.02. 22:56:00
Barcaforever írta:
2021.05.02. 13:25:28
Én egy szenvedős, fordulatos, már majdnem elúszott minden 2-3-t tippelek.

Az a baj a csapattal, hogy simán bennük van, hogy akár nyerünk ma meg az ATM ellen is, utána meg bukunk még 1 meccset.
Kérdezzetek nyugodtan máskor. :lol:

Barca - ATM 3:0
RM - Sevilla 1:1
:lol: :lol:
Legyen így!

Kemény lesz az Atleti ellen, az X semelyik csapatnak sem lesz jó mert ez esetben az Atleti egálba kerülne a RM-al és egymás elleni eredmény miatt az utóbbiak lennének a bajnokok.

Ezt figyelembe véve ha döntetlenre áll a meccs akkor reméljük hogy az utolsó percben valamelyik csapat önfeláldozóan rúg egy öngólt :mrgreen:
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.02. 23:12:07

Barcaforever írta:
2021.05.02. 23:10:58
vinszentvega írta:
2021.05.02. 23:03:10

Mr. Douglas! Engedd meg hogy a szólásszabadságommal éljek és használjam a szarkazmust. Pláne, hogy amióta szurkolok a csapatnak( szerintem te még akkor apáddal voltál egy gatyában) nem láttam még egyik keretünktől is ilyen látványos szenvedést, mint amit a válogatott szünet óta hoznak.
Hát persze :lol: :lol: :lol: a szarkazmus kicsit más, de ha Te mondod :lol: nem kell sokat gondolkodni, hogy amikor Rexach volt az edző akkor volt utoljára ilyen szenvedés, de ez van, ezt kell szeretni, úgy, hogy akkor ugyanilyen játékkal a 4. helyért ment a szenvedés.
Csak akkor a keret a mostaninál kb 2x ilyen gyenge volt....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.02. 23:10:58

vinszentvega írta:
2021.05.02. 23:03:10

Mr. Douglas! Engedd meg hogy a szólásszabadságommal éljek és használjam a szarkazmust. Pláne, hogy amióta szurkolok a csapatnak( szerintem te még akkor apáddal voltál egy gatyában) nem láttam még egyik keretünktől is ilyen látványos szenvedést, mint amit a válogatott szünet óta hoznak.
Hát persze :lol: :lol: :lol: a szarkazmus kicsit más, de ha Te mondod :lol: nem kell sokat gondolkodni, hogy amikor Rexach volt az edző akkor volt utoljára ilyen szenvedés, de ez van, ezt kell szeretni, úgy, hogy akkor ugyanilyen játékkal a 4. helyért ment a szenvedés.
Kép
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.05.02. 23:07:01

Barcaforever írta:
2021.05.02. 22:56:00
Barcaforever írta:
2021.05.02. 13:25:28
Én egy szenvedős, fordulatos, már majdnem elúszott minden 2-3-t tippelek.

Az a baj a csapattal, hogy simán bennük van, hogy akár nyerünk ma meg az ATM ellen is, utána meg bukunk még 1 meccset.
Kérdezzetek nyugodtan máskor. :lol:

Barca - ATM 3:0
RM - Sevilla 1:1
Gratulálok, hogy ilyen jól megérezted a meccs kimenetelét! Remélem a másik két tipped is bejön! Félek, még ha nyerünk is a Real Madrid behúzza az összes meccsét! Gyűrjük le az Atletit és minden fényre derül! Szép volt fiúk, megérdemeltük a mai győzelmet.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.02. 23:04:26

egy hasznos félidő ezúttal elég volt, ezzel talán helyre állt az önbizalom és ez jól jöhet az ATM ellen.
a második félidő változatosra sikeredett, de az erő ezúttal velünk volt.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.02. 23:03:10

Barcaforever írta:
2021.05.02. 22:58:54
vinszentvega írta:
2021.05.02. 22:54:14
Az Atleti kifújja az orrunkat otthon! Remélem Suarez ver vagy kettőt!! Pláne a ha Pique vagy Lenglet fog játszani ellene...
Roppant értelmes hozzászólás! A hozzáállásod se gyenge, inkább szurkolj másik csapatnak és akkor nem ér ennyi negatívum. :lol:
Mr. Douglas! Engedd meg hogy a szólásszabadságommal éljek és használjam a szarkazmust. Pláne, hogy amióta szurkolok a csapatnak( szerintem te még akkor apáddal voltál egy gatyában) nem láttam még egyik keretünktől is ilyen látványos szenvedést, mint amit a válogatott szünet óta hoznak.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.05.02. 22:59:37

Mascherano14 írta:
2021.05.02. 22:56:29
Ez gyenge volt. Szerintem mienk a legerősebb keret a ligában, de nagyon rossz az edzőnk. Zidane milyen csapattal hozza EZT? Igaz, nézhetetlen, de ott gyengébb a keret.
Nézz már rá a középső védőinkre.
Válasz küldése