Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.09.30. 00:08:24

Pavel írta:Ha a mai játékot nézzük, akkor nekem az a meglátásom, hogy megnyertük a bajnokságot.
Amikor ilyen sz*r játékkal is nyerünk, akkor nem veszíthetjük el ezt a bajnokságot.
rosszul azért nem játszottunk, de egyet értek. Odafönt most visszaálltak hozzánk, és nekünk megy be a 90.percben
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.09.30. 00:08:19

Eltekintek a bíró minősítésétől, mert egyrészt ugyanazt a meccset láttuk, másrészt szerintem ilyen dolgokba csak rövid távon lehet csimpaszkodni. Tavaly is készült arról ezer összeállítás, hogy a Realt tolják, a Barçát tolják, kicsesznek a Reallal, kicsesznek a Barçával, stb.; idén is lesz biztosan egy csomó. De ezeken tényleg csak pillanatokra lehet felháborodni, mert a vége legtöbbször igazságos. A Real tavaly nem a bírók miatt lett bajnok, idén nem miattuk vesztettek 8 pontot 5 meccsen és a Barça idén nem a bírók miatt nyerte meg eddig mind a hat bajnokiját.

A lényeg az, hogy két tanulságot sürgősen le kell vonni ebből a meccsből:
- Iniesta hiánya simán van akkora érvágás, mint Messié
- Song remek futballista, de nem középhátvéd

Az előbbivel nem lehet mit csinálni, csak reménykedni, hogy Iniestát összeszerelik a Clasicora. Meg jó lenne, ha Piqué vagy Puyol is játszhatna és én már télen igazolnék egy középhátvédet. Ugyan pang a piac e téren, de még a legrosszabb esetben is kölcsönvennék fél évre valami rutinosabb focistát, mert az nem állapot, hogy a védősorunkat négy olyan futballista alkotja, akik vagy régebben középpályások voltak, vagy még mindig azok.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.30. 00:06:52

Ha a mai játékot nézzük, akkor nekem az a meglátásom, hogy megnyertük a bajnokságot.
Amikor ilyen sz*r játékkal is nyerünk, akkor nem veszíthetjük el ezt a bajnokságot.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.09.30. 00:06:21

Ronal.10 írta:Nem tudom ti mit láttok ebbe a Songba..de én semmit... Nem találja magát+ semmit nem válal fel. 10mernél nem volt hoszabb passza.
Idegesit amiylen lassan mozog na midnegy.
Alvesé a gól... 7m erről engedte a ellenfelet lőni 3m-erre volt tőle a támadó..sőt még el is állt onnan :P . Minde támadásunk ugyan olyan... És a fele Alexisnél áll meg.
Thiago,Tello,Villa on!
:oops:
Busquets legalább ekkorát hibázott, mégse tapossa le érte senki....
Song most érkezett....
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.09.30. 00:03:39

óriási meccs volt
nagyon rég láttam ilyen izgalmas meccset
nagy győzelem
és a nüanszok idén mellettünk vannak ( tavaly ezen a meccsen kikaptunk volna)

song

Lassú. Egy valamire való csatár bohócot fog belőle csinálni

ezek a pontok a végelszámolásban "aranyat" fognak érni
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.09.30. 00:03:00

tényleg azon megy a lelkizés, hogy megérdemeltük, vagy sem?
most visszajött egy kicsi abból, amit elvettek tőlünk, vagy mi puskáztuk el...
rég láttam ennyire küldeni a csapatot és nekem ez a legnagyobb pozitívum. ennyi
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.29. 23:58:15

őrült meccs! de küzdeni tudásból jeles! annak külön örülök, hogy végre Fabre és Villa is be talált, talán így vissz jönnek valóban! Messit sajnos agyon gyötörték, de azért kiosztott két gólpasszt!
Alvesben nagyot csalódtam, de Valdes is ludas a gólban. én nem hittem már a győzelemben, csak az x miatt szurkoltam, de így csodás az este.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.29. 23:57:35

hagyjuk már ezt az én így nem tudok örülni győzelemnek...ha ezen mulna évvégén hogy megnyerjük a bajnokságot vagy sem akkor is gondolom mindenki azt mondaná, hogy áá inkább ne nyerjük meg csak ne legyen a mi csapatunk a bírók csapata. a sevilla ugyanolyan jóizüen örült volna a győzelemnek ha győz, mint most én örülök. pedig ők aztán henteltek rendesen, volt amit le se fújtak..
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Z$oŁa
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:56:15

2012.09.29. 23:57:05

Ronal.10 írta:Nem tudom ti mit láttok ebbe a Songba..de én semmit... Nem találja magát+ semmit nem válal fel. 10mernél nem volt hoszabb passza.
Idegesit amiylen lassan mozog na midnegy.
Alvesé a gól... 7m erről engedte a ellenfelet lőni 3m-erre volt tőle a támadó..sőt még el is állt onnan :P . Minde támadásunk ugyan olyan... És a fele Alexisnél áll meg.
Thiago,Tello,Villa on!
:oops:
Song csak most érkezett, és ráadásul nem is posztján játszik.
Kell még idő a beilleszkedéshez. Szerintem később még sokat fogunk neki köszönni! :wink:
Visça El Barça!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.09.29. 23:55:32

2:0-ról felálltunk!!! Utolsó negyed órákban félelmetesen játszunk!
Fabregas és Villa!

Köszönjünk. Mindkettőnek hihetetlen önbizalom növelő lesz ez.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.09.29. 23:54:33

Hát ezt a mait köszönjük meg a bírónak, pontosabban a partjelzőjének, mert ő jelezte ezt a "hatalmas" fejelést. 8)
94:39 6 - 1
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.29. 23:54:14

socio66 írta:persze thiago kéz, hogy teljes legyen a kép..
higgyétek el, ezekre nagyon nem szívesen fogunk emlékezni később, ezerszer inkább kapjunk ki, minthogy mi legyünk az a csapat, akinek ha nem ment, segítettek a bírók.
most lehet írni hogy kit érdekel, meg a többi egysejtű véleményt, de ilyen győzelemnek normális szurkoló szerintem nem örül.
főleg hogy a sokadik ilyen.
Áthozom ide.
Teljesen egyetértek veled. Egyszerűen valahogy nem tudtam úgy örülni mind az egyenlítő, mind a győztes gólunknak. ROsszul érzem magam, h így nertünk. Kaptunk volna ki inkább...
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.09.29. 22:57:06

Nem tudom ti mit láttok ebbe a Songba..de én semmit... Nem találja magát+ semmit nem válal fel. 10mernél nem volt hoszabb passza.
Idegesit amiylen lassan mozog na midnegy.
Alvesé a gól... 7m erről engedte a ellenfelet lőni 3m-erre volt tőle a támadó..sőt még el is állt onnan :P . Minde támadásunk ugyan olyan... És a fele Alexisnél áll meg.
Thiago,Tello,Villa on!
:oops:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.29. 22:53:00

Az a dühítő, hogy gyakorlatilag (legalábbis én így láttam) hiba nélkül játszott a csapat. Song elöl maradt kicsit a gólnál, de ez az egyetlen, amire rá lehet fogni, hogy nem így kellett volna megoldani. Az egyetlen értékelhető helyzetüket berúgták... Remélem, hogy nem egygólos meccs lesz.
Egyébként izgalmas, szórakoztató összecsapás, csak az eredményjelző állhatna fordítva. Alves nálam eddig a legjobb, de Song és Masch is elég jól játszanak (még a gól ellenére is, az mázli volt). Alexist nem hagyják élni, ha hozzákerül a labda, egyből fellökik, átgázolnak rajta.
Nem hiszem, hogy ne sikerülne egyenlíteni-fordítani, motivált a csapat. Vamos!

Szerk.: Ja, és a játékvezetés a szokásos, teljesen egyértelmű dolgokat néz el folyamatosan, 10 méterről is akár...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messidona10 2012.09.29. 23:00:08-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.29. 22:52:32

Elég jól elkezdtük a meccset, most nem ragadtunk be a rajtnál. Igen szépen is tettük a zsugát, bár ez ahhoz is vezetett, h időnként belehaltunk a szépségbe. A gólnál meg éreztem, h baj lesz, amikor lepattant.
A legnagyobb baj, h a gól óta nem tudtunk helyzetbe kerülni, több kell ennél.

Simán meg lehet fordítani, csak feljebb kellene kapcsolni egy fokozatot. Vagy kettőt :D

A spori meg tuti nézte a mai angol rangadókat, az ottani felfogás átragadt rá :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.09.29. 22:20:06

9Dave írta:Én még mindig várom azt az alap kezdőfelállást, amiben ott van Alba és Villa is :roll:
Én pedig azt, mikor Fabregas nem szerencsétlenkedik a kezdőben, hanem villog, vagy a padon ül...
Borzasztóan a szintje alatt játszik...
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2012.09.29. 22:11:45

Én még mindig várom azt az alap kezdőfelállást, amiben ott van Alba és Villa is :roll:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.09.29. 22:05:36

Szép estét mindenkinek!

Hajrá Barca!!
A kezdő nem tűnik rossznak, ideje megtörni a Sevilla veretlenségét! ;)
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.29. 21:34:40

Maximálisan bízok a csapatban, meg lehet nyerni ezt a meccset, de ahhoz az első perctől az utolsó utániig koncentrálni kell. Évek óta szenvedés a sevillai meccs, szerintem most sem lesz ez másképp. Remélem, hogy kijön a lépés. Visca el Barca!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.09.29. 21:19:28

A Barcelona hivatalos kezdője:

Valdés - Alves, Song, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Fabregas - Pedro, Alexis, Messi
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.29. 20:10:16

Barcaman14 írta:Nehéz megtartani ma a hibátlan mérlegünket. Egy rendkívül intenzív meccsre számítok amiből csak akkor jöhetünk ki jól, ha maximálisan koncentrál mindenki. A védelem helyzete elég aggasztó, jelenleg nem tudjuk pótolni Puyolékat. Mascherano ok bár a korábbi teljesítményéhez képest egy nagyon kicsit ő is visszaesett, de azt nem lehet elvárni rögtön, hogy Songgal karöltve összehangolt védőmunkát nyújtsanak, ehhez idő kell.
Ezért is lenne jó ma Busquetstől egy kiemelkedően jó szűrőmunka. Középen még Xavi és Fabregas. Elől Pedro-Messi-Aleixs. Tello ma nem kell, szerintem kevés lenne a Sevilla ellen.

Visca el Barca :!:
javaslom, nézd vissza a tavaszi meccsünket! én meg tettem, akkor Pique égett mint a rongy! őt nem lesz nehéz pótolni az biztos! egyébként a kihagyott helyzetek mérkőzésének is nevezhetnénk, mindkét oldalon! ugyhogy gólt(gólokat?!) nagyvalószínűséggel kapunk, az fog dönteni, hogy a támadó szekciónk milyen hatékonysággal hozza le a meccset.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.09.29. 10:48:28

Nehéz megtartani ma a hibátlan mérlegünket. Egy rendkívül intenzív meccsre számítok amiből csak akkor jöhetünk ki jól, ha maximálisan koncentrál mindenki. A védelem helyzete elég aggasztó, jelenleg nem tudjuk pótolni Puyolékat. Mascherano ok bár a korábbi teljesítményéhez képest egy nagyon kicsit ő is visszaesett, de azt nem lehet elvárni rögtön, hogy Songgal karöltve összehangolt védőmunkát nyújtsanak, ehhez idő kell.
Ezért is lenne jó ma Busquetstől egy kiemelkedően jó szűrőmunka. Középen még Xavi és Fabregas. Elől Pedro-Messi-Aleixs. Tello ma nem kell, szerintem kevés lenne a Sevilla ellen.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2012.09.29. 10:46:08

BritishKnight írta:Kép

Ma egy ilyen kezdőcsapattal állnék ki.

Hétközbe a Benfica ellen nagyon tartalékosan kell felállni.

A Real ellen pedig ilyen kezdőre van szükség:

Kép
Amint láthattuk múlt héten is, Xavi-ra szüksége van a csapatnak(főleg Ini hiányában). Majd hétközbe játszhatna helyette többet Thiago/Cesc...
Ami a Real elleni kezdődet illeti, ott meg nagyon kételkedem Andrés kezdő helyét illetően, nagyon hiányzik, de sérülésből éppen visszatérve, több meccs hiányával nem hinném, hogy Tito a kezdőbe rakja. De ne legyen igazam és bomba formába kezdőként térjen vissza.
A középső védő kettős-be vetett hitem egyelőre alacsonyan van, de remélem egy-két jó meccsel megcáfolnak.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.09.29. 10:43:11

Egy ideje életbe lépett egy olyan dolog, h nem kérünk az ilyen álomkezdőkből, legalábbis kommentár nélkül. Szóval ha van egy elképzelésed, írd meg, de fejtsd is ki, mert az össze ilyen kép/névsoros post törölve lesz, abból meg jön a pihi... Légyszi erre figyelj oda ezután.Köszi. m.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BritishKnight 2012.09.29. 10:46:35-kor.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19545
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.29. 10:29:26

Messidona10 írta:
BritishKnight írta: Hétközbe a Benfica ellen nagyon tartalékosan kell felállni.
Nem gondolnám, hogy ezzel mindenki egyet fog érteni. Fontos a Madrid elleni meccs, de azért a BL az BL, nem szabad félvállról venni egyik ellenfelet sem, főleg annak tükrében, hogy volt szenvedés a Szpartak ellen is.
Nem mondom hogy totál tartalékolni kell a Benfica ellen, de a bajnokság az bajnokság :D s fontosabb mint a BL.S nyilván félvállról nem szabad senkit venni, de a BL-ben bármilyen eredmény után nincs tragédia, a bajnokságban meg minden meccs "élet-halál" és gyűjtögetni kell a pontokat.

Ma nehéz meccsre számítok, hiába van amikor nagyon megy a Sevilla ellen, de azok általában otthon, Pizjuanba nem nyerni járnak a csapatok, s most 2 olyan bajnoki következik ami rendkívül fontos s előreláthatólag nehéz, ilyen meccsekkel kell megnyerni a Ligát.Elől azért bízom benne valakiről egyszer bepattan és ma Sevillából elhozzuk a 3 pontot, de nehéz ügy lesz.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése