Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.03.17. 20:23:53

azért hazai környezetben, tizenmittomén hány pontos előnynél elviselnék 1x-1x egy Bartrát vagy Montoyát
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.17. 20:17:24

HIVATALOS KEZDŐ:

A Barcelona kezdője a Rayo Vallecano ellen (21:00 ó): Pinto - Adriano, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Iniesta, Fabregas - Alexis, Villa, Messi.

Jobban örülök ennek,kellenek a hazai 3pontok,egyedül Song az,aki kimaradt,és elnézegetném,talán még Montoya-t Adriano helyén,jó lesz ez,reméljük Leo folytatja a jó sorozatát
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.17. 20:16:25

Pinto, Adriano, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Cesc, Alexis, Villa i Messi.
Cserék: Oier, Pedro, Bartra, Song, Tello, Thiago i Alves.
Montoya megint sehol...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.17. 20:15:43

Alexis9Sánchez írta:
BritishKnight írta:A sport.es szerint ez lesz a kezdőnk:
FC Barcelona: Pinto - Alves, Piqué, Bartra, Adriano - Thaigo, Song, Fabregas - Pedro, Messi, Alexis


Pár kérdés: Bartrának milyen sérülése volt? Mikor szerezte?
Én örülnék ennek a kezdőnek! Főleg Bartra-nak!Kijárna már neki a lehetőség!!!Bár szerintem ugyse fog ő kezdeni.Remélem Song és Alexis is kezdeni fog.De egyébként szerintem nem ez lesz kezdő,nem fognak ennyi embert pihentetni.Pedig ez a kezdő jó lenne estére! :)
örülnék én is a pihentetésnek, bár, picit máshogy...

Bartra hosszú kihagyás után ne legyen kezdő, viszont játszatnám Montoyát mindenképp!!! a középpálya így jó, kell az önbizalom és a játék mindhármójuknak, így Ini és Xavi így pihenhet.
elől pedig mindenképp pihentetném Messit és helyette Villát játszatnám, legyen már végre folyamatosság a játékában és ne csak kb. minden 3. meccsen játszon!
ha nem megy a szekér, jöhetnek a cserék, dani, ini, messi... de menni fog, meg lesz a 3 pont! :)
giantbarca
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.03.17. 19:46:19

2013.03.17. 19:48:36

FONTOS!!
Szavazzatok Facebookon PSG-BARCA meccsre, még behozhatjuk, több oldalon is aktivizálódott a barca közösség, hogy a mi meccsünk legyen TV-n.

Szavazni itt:
http://www.facebook.com/questions/10151497733992351/
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.17. 18:51:05

BritishKnight írta:A sport.es szerint ez lesz a kezdőnk:
FC Barcelona: Pinto - Alves, Piqué, Bartra, Adriano - Thaigo, Song, Fabregas - Pedro, Messi, Alexis


Pár kérdés: Bartrának milyen sérülése volt? Mikor szerezte?
Én örülnék ennek a kezdőnek! Főleg Bartra-nak!Kijárna már neki a lehetőség!!!Bár szerintem ugyse fog ő kezdeni.Remélem Song és Alexis is kezdeni fog.De egyébként szerintem nem ez lesz kezdő,nem fognak ennyi embert pihentetni.Pedig ez a kezdő jó lenne estére! :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.17. 09:44:35

szerintem: Fabregas támadó!!! középpályás, közelebb kellene játszatni a kapuhoz!! miért? hátul "elvész" mert sem az alkata sem a kondija nem elég bejátszani egy nagyobb területet. sőt hiányzik neki a gól-körüli helyzet, így nem is elég motivált. az más kérdés, hogy a nyilatkozatai alapján talán nincs is tisztában azzal, hogy mnnyire kevés az amit nyújt! ami a nagy baj ebben, az az, hogy Xavit nem tudja helyettesíteni!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.17. 09:29:55

A sport.es szerint ez lesz a kezdőnk:
FC Barcelona: Pinto - Alves, Piqué, Bartra, Adriano - Thaigo, Song, Fabregas - Pedro, Messi, Alexis


Pár kérdés: Bartrának milyen sérülése volt? Mikor szerezte?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.17. 09:00:12

Messa írta:
Subinho írta:azért Fabregasra nem mondható, hogy amióta itt van, semmit nem csinál! mindíg jól kezdi a szezont, akkor mindenki azt írja, fantasztikusan érzik egymást Messivel. jön a jó játék, gólok, gólpasszok, aztán tavaszra nagyon visszaesik és egyenlő a nullával a teljesítménye. valószínű a más edzésmódszer miatt, itt egyszerűen hamarabb kifárad és nem bírja végig a szezont! szóval szerintem nem csak őt kell hibáztatni.....
Korántsem játszik ő annyi meccset és percet szerintem, hogy januárra meghaljon... Ennek ellenére nekem is elég nagy rejtély ez.
jaja, érdemes visszaolvasgatni az utóbbi 2 évben az október-novemberi hozzászólásokba, mennyire isteníti mindenki fabregast és h mennyire jól megértik egymást messivel, meg, h xavit padra kéne ültetni, stb... aztán ilyenkor meg mindenki azzal jön, hogy semmit nem csinált amióta itt van... :? érdekes....
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.17. 08:52:34

Kötelező behúzni a mai meccset. Egyrészt, mert mégis csak hazai meccs, másrészt pedig a bajnokság végjátéka a válogatott szünet után elkezdődik. Jó lenne 13 pontos előnnyel neki vágni, nem pedig 10-el. Innen már csak mi bukhatjuk el, pl ha a maihoz hasonló meccseket nem tudjuk hozni. Érthető, ha egy kicsit fáradtabb, lassabb lesz a csapat esetleg, de így vagy úgy nyerni kell!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.10. 22:12:56

Subinho írta:azért Fabregasra nem mondható, hogy amióta itt van, semmit nem csinál! mindíg jól kezdi a szezont, akkor mindenki azt írja, fantasztikusan érzik egymást Messivel. jön a jó játék, gólok, gólpasszok, aztán tavaszra nagyon visszaesik és egyenlő a nullával a teljesítménye. valószínű a más edzésmódszer miatt, itt egyszerűen hamarabb kifárad és nem bírja végig a szezont! szóval szerintem nem csak őt kell hibáztatni.....
Korántsem játszik ő annyi meccset és percet szerintem, hogy januárra meghaljon... Ennek ellenére nekem is elég nagy rejtély ez.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
alex27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2005.02.08. 15:12:06

2013.03.10. 22:06:36

Alcantara írta:
alex27 írta: És olyan hülye kifogással ne jöjjön senki, hogy persze, mert Riki nem játszott, mert egy fecske nem csinál nyarat (kivéve talán, ha Messinek hívják az illetőt).
Egy kérdésem van:Te láttad a Depor-Madrid meccset? Amennyiben igen, akkor csak nézted, de nem láttad! Viszont, ha nem láttad, akkor ne alkoss lenéző véleményt Rikiről. Attól, hogy nem Messi kaliberű támadó, nem kell lenézni. Azon a meccsen potenciális életveszély volt a játéka a Madrid számára. Lehet élete egyik meccsét játszotta, viszont tegnap szemmel láthatólag hiányzott a Deporból. Én speciel örültem, amikor láttam nem játszik. Végigszenvedtem egy-két Depor meccset, lehet mondani rá, hogy jó játékos, nem kieső csapatban lenne a helye.

Mellesleg az előző véleményem nem arra irányult kifejezetten, hogy játéka esetén kikaptunk volna.
Nekem is egy kérdésem van: Te érted is, amit olvasol, vagy csak összerakod a betűket? Képzeld, nem mai gyerek vagyok és láttam már jó néhány mérkőzésen pályára lépni Rikit. Viszont fogalmam sincs, hogy melyik szavamból vettel azt, hogy lenézném őt? Ez igazi enigma számomra... Én is jó játékosnak tartom, de nem rajta áll vagy bukik a Depor játéka. Vehetnénk bármelyik más csapatot példának, de felesleges...
Barca - Més que un club!
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.03.10. 14:59:39

A mérkőzésen nyújtott teljesítmény nem volt túlzottan szemet gyönyörködtető, de mindenképpen jobb volt mint az azt megelőző 2-3 meccs játéka. Mertek távolról lőni. Ugyan köze nem volt a kapuhoz leginkább, de el merték vállalni. A Milan ellen ez fontos tényező lesz. Fabregas szerintem mintha a pályán sem lenne, illetve a hisztijeit sem nagyon szeretem. Egy szikrával sem jobb a többinél. Thiagonak valóban vannak zseniális megmozdulásai, de a rengeteg eladott labdáját nem győzzük visszaszerezni, illetve a sok eladott labda sok problémát, komoly problémát is okozhat. A Nou Camp pályája szélesebb nagyobb, a Milan-nak is jobban kell szóródnia, amennyiben masszívan kíván védekezni. Így talán maradhatnak rések, üres folyosók lyukak a Barcának, de ez is csak akkor működik, ha a tőlük jól megszokott gyors pontos passzos játékot tudják abszolválni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.10. 14:14:05

azért Fabregasra nem mondható, hogy amióta itt van, semmit nem csinál! mindíg jól kezdi a szezont, akkor mindenki azt írja, fantasztikusan érzik egymást Messivel. jön a jó játék, gólok, gólpasszok, aztán tavaszra nagyon visszaesik és egyenlő a nullával a teljesítménye. valószínű a más edzésmódszer miatt, itt egyszerűen hamarabb kifárad és nem bírja végig a szezont! szóval szerintem nem csak őt kell hibáztatni.....
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.03.10. 13:48:02

sjd írta:
Vakmacska írta: Én tőlük nem szabadulnék meg. De Fabregas amióta itt van, semmit nem nyújt. Egyszerűen nem találja a helyét, sem ő, sem az edző. Nem fekszik valahogy neki a játékstílus.
(Az első fele nem neked szólt, hanem annak a jelenségnek, hogy minden vereségnek megvan az egyszemélyi felelőse, akit el kell adni a nyáron sürgősen)
Ráadásul ez hasonló dolgokkal megtámogatva, hogy "amióta itt van, semmit sem nyújt." Kéne szeptember-január között is meccset nézni :D :wink: (tudom h harmatos teljesítmény ez így, de azért az bőven látszik belőle, h tud ő hasznos is lenni)
És akkor jönnek az ilyenek, h Alvesnek volt egy jó éve, azóta semmit sem csinált, Sanchez sem volt jó semmire tavaly, lőtt két gólt a Leverkusennek azt annyi, és most Fabregas is bekerült közéjük.

De amúgy az elmúlt meccseken a Thiago-Cesc irányítópárost elnézve én is kicsit aggódom a jövő miatt, de remélem idővel mind2 összeszedni magát annyira, h az új Xavi-Iniestaként emlegethetjük majd őket.
Valahogy Thiago miatt aggódok kisebb mértékben, mert neki minden meccsen van néhány varázslatos megmozdulása a hibák mellé, de Fabregas...
Engem valahogy nem a góljai érdekelnek, meg a statisztika, amire sokan hivatkoznak, hanem az a lélektelen játék, amit művel.
A kocogáson kívül még nem láttam tőle mozgást.
Ha helyzetbe kerül, lövés helyett feldobja magát.
Semmi hasznára nincs a csapatnak, csakúgy, ahogy Pedro sem...
Ő a másik nagy hős a szakmai stábnak.
Leggyakrabban arról lehet észrevenni, hogy szaladozik, mint a félőrült, de semmit nem mer vállalni.
Tipikus kiegészítő ember.
Nem ad lendületet a csapatnak, inkább visszafogja.
A Barca játékában kulcsfontosságú a szélsők játéka.
de sem Pedro, sem Villa sem Ini (aki nem is oda való) nem kerül a védők mögé.
Ezt jelenleg egyedül Tello és Alexis csinálja meg, mert mernek cselezni, az említettekkel szemben, akiktől jön a vissza passz.
A játékból így kiveszik a dinamika..
A Barca akkor lehet sikeres, ha jók a szélsők...
Giuly, Ronaldinho, Henry...
Mindegyik mert cselezni és a védelem mögé kerülni, vagy annó Messi..
Most nincs olyan, aki ezt megteszi...
Az ellenfelek védelmének elég középre figyelni a szélsők impotenssége miatt..
Messit kéne megint kihozni a jobb oldalra és Villát középre rakni..
Ezzel egyrészt jobbra tolódna a védelem és középen lyuk lenne, másrészt a balszélső, aki egyébként is gyengébb több területet kapna...
De innen mi hiába okoskodunk.. :)
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.10. 12:45:02

Yokozuna írta:Jó meccs volt. Végig irányítottunk. Gyorsan járt a labda és mindig előre. Végre csatárok voltak elöl, és Fabregasnak is volt területe, sokkal jobban játszott, mint az utóbbi időben. Igen is pihentetni kell néha Messit, és ha beáll azonnal tud veszélyt jelenteni.
Jó volt volt a középpálya és a védekezés is, nem volt az ellenfélnek egyetlen veszélyes momentuma sem. Pinto, Adriani, Alves magabiztos, és most Puyol is nagyon odafigyelt.
Ez a gyors, előre játék hozhat kedden is sikert. De fontos, hogy akkor se zsúfoljunk mindenkit a középpályára, legyen a padon is sztár, akit be lehet hozni, ha kell.
Jópár éve nézek Barca meccset, de ez szvsz egyértelműen nem a jó meccs kategóriába tartozott. A második félidőben konkrétan fizikailag megerőltető volt, hogy ne aludjak el. Ennyira passzív lötyögést még NB1-es meccseken is ritkán lehet látni. Tény, hogy az ellenfél gyengesége miatt sem pörögtek a srácok, de ez akkor is nagyon vérszegény produkció volt.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.10. 12:43:51

Vakmacska írta: Én tőlük nem szabadulnék meg. De Fabregas amióta itt van, semmit nem nyújt. Egyszerűen nem találja a helyét, sem ő, sem az edző. Nem fekszik valahogy neki a játékstílus.
(Az első fele nem neked szólt, hanem annak a jelenségnek, hogy minden vereségnek megvan az egyszemélyi felelőse, akit el kell adni a nyáron sürgősen)
Ráadásul ez hasonló dolgokkal megtámogatva, hogy "amióta itt van, semmit sem nyújt." Kéne szeptember-január között is meccset nézni :D :wink: (tudom h harmatos teljesítmény ez így, de azért az bőven látszik belőle, h tud ő hasznos is lenni)
És akkor jönnek az ilyenek, h Alvesnek volt egy jó éve, azóta semmit sem csinált, Sanchez sem volt jó semmire tavaly, lőtt két gólt a Leverkusennek azt annyi, és most Fabregas is bekerült közéjük.

De amúgy az elmúlt meccseken a Thiago-Cesc irányítópárost elnézve én is kicsit aggódom a jövő miatt, de remélem idővel mind2 összeszedni magát annyira, h az új Xavi-Iniestaként emlegethetjük majd őket.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.10. 12:30:13

Vakmacska írta: De Fabregas amióta itt van, semmit nem nyújt. Egyszerűen nem találja a helyét, sem ő, sem az edző. Nem fekszik valahogy neki a játékstílus.
Akkor kíváncsi lennék, hogy mi a véleményed a tavalyi szezon első feléről és az ideiről is? Mert ezt semminek nevezni egyszerűen ostobaság. Ini után ő adta a legtöbb gólpasszt és a leggólerősebb kp-nk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.10. 12:20:57

sjd írta:
Vakmacska írta:Fabréra nem mondanám hogy 0, csak egyszerűen nem ebbe a csapatba való.
Nem is tudom mi lenne ezen a fórumon, ha nem kellene megint valakit eladni, most h Alexis kiesett a látómezőből :D (ja bocs, meg az öreg Xavitól és Puyoltól is szabaduljunk meg)
Én tőlük nem szabadulnék meg. De Fabregas amióta itt van, semmit nem nyújt. Egyszerűen nem találja a helyét, sem ő, sem az edző. Nem fekszik valahogy neki a játékstílus.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.10. 12:20:56

alex27 írta: És olyan hülye kifogással ne jöjjön senki, hogy persze, mert Riki nem játszott, mert egy fecske nem csinál nyarat (kivéve talán, ha Messinek hívják az illetőt).
Egy kérdésem van:Te láttad a Depor-Madrid meccset? Amennyiben igen, akkor csak nézted, de nem láttad! Viszont, ha nem láttad, akkor ne alkoss lenéző véleményt Rikiről. Attól, hogy nem Messi kaliberű támadó, nem kell lenézni. Azon a meccsen potenciális életveszély volt a játéka a Madrid számára. Lehet élete egyik meccsét játszotta, viszont tegnap szemmel láthatólag hiányzott a Deporból. Én speciel örültem, amikor láttam nem játszik. Végigszenvedtem egy-két Depor meccset, lehet mondani rá, hogy jó játékos, nem kieső csapatban lenne a helye.

Mellesleg az előző véleményem nem arra irányult kifejezetten, hogy játéka esetén kikaptunk volna.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.03.10. 11:25:40

Jó meccs volt. Végig irányítottunk. Gyorsan járt a labda és mindig előre. Végre csatárok voltak elöl, és Fabregasnak is volt területe, sokkal jobban játszott, mint az utóbbi időben. Igen is pihentetni kell néha Messit, és ha beáll azonnal tud veszélyt jelenteni.
Jó volt volt a középpálya és a védekezés is, nem volt az ellenfélnek egyetlen veszélyes momentuma sem. Pinto, Adriani, Alves magabiztos, és most Puyol is nagyon odafigyelt.
Ez a gyors, előre játék hozhat kedden is sikert. De fontos, hogy akkor se zsúfoljunk mindenkit a középpályára, legyen a padon is sztár, akit be lehet hozni, ha kell.
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.03.10. 10:57:58

Emberek! El sem hiszem, hogy Barca oldalon vagyok. A sok negatív kritika helyett lehetne egy kicsit pozitívabban? A tegnap esti csapat, valljuk meg, erősen tartalékos volt. Amikor a Real hasonló csapattal lépett pályára, a kommentátor ezerszer hangsúlyozta ezt a 90 perc alatt, hogy ezt a tényt senki el ne felejtse. Faragó egy szót nem szólt erről. ha már itt tartunk. tudomásom szerint a jó kommentátor a látott játékról, a történésekről beszél a mérkőzés ideje alatt. Ricsi ezt kicsit elfelejtette. ostoba módon minősítette a Barcát 90 percen keresztül, százszor ismételve Önmagát. Thiago, lehet, hogy tehetséges, de több labdát ad az ellenfélnek, mint csapattársainak, és ez sajnos már tendencia nála. Cesc játéka felejthető és ez már egy ideje így van. Dani Alves simán megteszi a magáét. Villa sajnos nagyon enervált, bár kedden játszatnám. Tellot, eddig az egyik nagy reménységnek tartottam, de keveset mutat és mintha nem látna pályán. Puyolt imádtam. Hihetetlen lelkesedéssel játszik még mindíg. Nem ártana egy kicsi ebből a lelkesedésből a többiekben is. Messi és Ini beállítása után érezhetően megváltozott a játék, legalábbis jött egy kis lendület, ami számomra bíztató. Úgyhogy sokmindent nem szűrnék le ebből a bajnokiból, kedden, ebből a kezdőcsapatból kb. 3-4-en fognak kezdeni, vagyis az egy másik csapat lesz.
SZURKOLJUNK ÉS BIZAKODJUNK TISZTELT SZURKOLÓ TÁRSAIM ÉS NE KRITIZÁLJUNK ÉS MINŐSÍTSÜNK, RÁADÁSUL NEGATÍVAN.
Avatar
alex27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2005.02.08. 15:12:06

2013.03.10. 10:17:32

Ennyi negatív hozzászólás után én azért pozitívumként megjegyezném, hogy a védelem nagyszerűen működött, mikor kellett az egész középpályás sor visszamozdult, hogy elszívja a levegőt is a Depor támadóktól. És olyan hülye kifogással ne jöjjön senki, hogy persze, mert Riki nem játszott, mert egy fecske nem csinál nyarat (kivéve talán, ha Messinek hívják az illetőt).
Barca - Més que un club!
XCsabesz11
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.10.23. 21:53:49

2013.03.10. 09:51:42

bali 15 írta:Az mondjuk kész csoda, hogy a bajnokságban elsők leszünk az idén....
Csoda az amiért egész évben hajtanak és 2 hétig nem megy (annyira) már egyből csoda ??? nem tudom minek kell leírni így egy csapatot akinek elvileg szurkolsz.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.10. 09:50:15

FCB94 írta:Azt azért mindenkinek a figyelmébe ajánlanám, hogy az a Real Madrid akit most fényeznek is csak 1-0-ról felállva, éppen 1-2-re tudott nyerni ugyanaz ellen a sereghajtó Depor ellen még az El Classico előtt. Ha most ehhez hozzávesszük hogy mi erősen tartalékos kerettel álltunk ki, és mellesleg kapott gól nélkül, 2-0-ra lehoztuk a meccset, akkor ez az eredmény máris nem tűnik olyan rossznak. Nyilvánvaló hogy több kell majd a Milan ellen, de bízzunk a fiúkban.

„Més que un club”
Én meg a te figyelmedbe ajánlom, hogy a Depor védelme teljesen tartalékos volt, valamint elől nem volt ott az a támadó, aki egymaga megőrjítette a Madrid védelmet.
Válasz küldése