Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.30. 14:42:45

Jól nem játszottunk tegnap, de annyit játszottunk, amennyi kell és a bajnokoknak ez az egyik ismérve. Gond nem volt, s pont ezt írtam, annyit hoztunk amennyi kell, feladat teljesítve volt. Százszor mondtam már, a derbyn kell nagyot futni. Játszhattunk volna parádésan nyerünk 6:0-ra és akkor jó lenne? Szememben nem, mert egy a sok közül és a formát akkora kell kiépíteni, amikor kell. És főleg mi ne tudnánk mikor pl tavaly is hogy kezdtünk meg veretlenség meg anyám kínja és már akkor beszélgettünk erről, hogy jó-jó de a puskaport nem az elején kell ellőni. Szerencsére maradt a végére, de pont ez, hogy ilyen meccseket le kell gyűrni és lepörgetni.

Granada játékában egyáltalán nem volt benne a gól szikrája sem. Ők hoztak a tudásukhoz mérten egy jó masszív védekezést, amiben így is rendre elcsúsztak, mi meg szépen nyugodtan labdáztunk, hogy majd bepattan és mindenki boldog. Bepattant és ennyi elég is volt. Ezért írtam, hogy ez hogy egy gólt bárki tud lőni ez olyan, hogy ahhoz azért tenni is kell és a Granada hátrafelé sem mutatott olyat, hogy na majd abból lesz egy jó kontra. Tipikus olyan meccs volt, amiből van több is a szezonban csak elfelejtjük őket. Totál kézben volt végig és szerencsére meg se kellett nagyon izzadni, lelehetett kocogni egy békés 1:0-val. Mindenki örült neki és lehet tovább menni.

Suarez is megagáz volt tegnap, nem tud labdát se vezetni. :D De neki is akkor kell mikor aztán tényleg kell. Mikor megyünk az Atmahoz, vagy már kapásból jövő héten Sevillában. Vagy Valenciában elhozni a három pontot, mert akarjuk mert megyünk érte ezerrel. És meg is lett. Itt hova menjünk? Granada tényleg azért jött, hogy tisztes helytállás legyen.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.30. 14:15:47

TripleH írta:Na, ezek azok a meccsek amikor semmilyen elképzelést nem látok a játékunkon, valaki szerint a három pont a lényeg, én viszont azert ülök le meccset nézni, hogy kikapcsolodjak, es 90 percig jól szorakozzak, hat az ilyenek alatt mindent lehet csak szórakozni nem.
Örülj, hogy nem madridista vagy. Akkor ez lenne az alap, max Ronaldo ripacskodásán szórakozhatnál. :mrgreen:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.30. 13:56:59

Na, ezek azok a meccsek amikor semmilyen elképzelést nem látok a játékunkon, valaki szerint a három pont a lényeg, én viszont azert ülök le meccset nézni, hogy kikapcsolodjak, es 90 percig jól szorakozzak, hat az ilyenek alatt mindent lehet csak szórakozni nem.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.10.30. 13:09:30

Messias2 írta:
Kash írta:Ha a helyzeteket nézzük, 4-0 lenne a reális végeredmény, mivel az MSN kihagyott 1-1 óriási helyzetet.
Ezt úgy írod, mintha más meccseken nem hagynának ki rengeteg ziccert.
Nincs kedvem minden meccs után leírni, hogy mi lenne a reális végeredmény, közfelháborodás van az 1-0 miatt, gondoltam megjegyzem, hogy a játék képe alapján lehetett volna 4-0 is.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.30. 12:56:22

A triplázó évben az első 8 meccsünket kapott gól nélkül hoztuk le, a classicón elszenvedett vereség hozott egy kisebb hullámvölgyet, na meg Messi balhéja LE-vel. Aztán mindent hoztunk, amit lehetett.
Tegnap sem kaptunk gól, de még helyzete sem volt az ellenfélnek. Az a kapott gól nélküli 8 meccs meg csalóka, mert akkor sem védekeztünk jól, csak szerencsénkre az ellen nem lőtte be a helyzeteket. Aztán ez a Klasszikuson ki is jött. Később aztán tényleg összeállt a védekezésünk.

Én eddig nem látok problémát az idei szezonnal, messze nem volt topformában eddig a csapat, de nem is volt szükség rá. Most jön a bajnokság első kritikus szakasza, most mutatkoznak majd meg az igazi erőviszonyok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.30. 12:53:07

Nem igénytelenség, hanem trollkodnak.Tudják,hogy az ilyenre ugrik a többség, és azért hajtják ezeket.
De mindegy, ő dolguk,ha ettől nekik boldogabb az életük, hát legyen.

Épeszű ember nem gondolja úgy,hogy tegnap jól játszottunk,és hogy semmi probléma nem volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.10.30. 12:49:49

Normandia írta:
Bob_Marley írta:Ez az egy gólt bárki rúghat nekem mindig is lózungnak hangzott. Ezzel az erővel meg 2:0ról is ikszeltünk már, sőt 0:3-ról nyertek BL-t stb. De ezek azok, amikre emlékszünk a többi 999999999 meg okosan le van pörgetve. Tegnapi is ilyen volt, 0 veszélyt hordozott magában a Granada.
Gól után le is ülhettünk volna, Granadanak minden reménye elúszott. Semmi gond nem volt a tegnapival, végig nálunk volt a labda, megvoltak a lehetőségek, s ami fontos, hogy takaréklángon is hoztuk a pontokat. Tudtunk pihentetni, azt sajnálom hogy Paco pl jöhetett volna hamarabb is, de a lényeg a három pont a többi mese habbal.
Szived joga, ha ez neked bejön. Az a baj, hogy ez a lózung valóság és nekem meg ez nem tetszik, ez meg az én véleményem és valszeg nem egyedül vagyok ezzel. Ez a pihentetés meg, na ez a lózung.
Nekem nem az eredménnyel van bajom, bár azzal is lehetne, hanem a mutatott semilyen játékkal. Azt, hogy ki látja jól majd az idő eldönti.
+1(ez valami egyetértés?!) igen, Normandiával értek egyet. egy gólt bárki ebben a mezőnyben képes lőni bárkinek, ez nem lózung ez tény. csak nem mindegy, hogy az a gól mikor esik és az sem, hogy a 93 percben is csak egy gól az előnyöd....tudom sokan vagyunk sokféle mentalitással de akinek a tegnapi meccs "..semmi gond nem volt a tegnapival..." az már igencsak az igénytelenség határa... nálam.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.30. 12:25:56

Nero. írta:
Bob_Marley írta:Ez az egy gólt bárki rúghat nekem mindig is lózungnak hangzott. Ezzel az erővel meg 2:0ról is ikszeltünk már, sőt 0:3-ról nyertek BL-t stb. De ezek azok, amikre emlékszünk a többi 999999999 meg okosan le van pörgetve. Tegnapi is ilyen volt, 0 veszélyt hordozott magában a Granada.
Gól után le is ülhettünk volna, Granadanak minden reménye elúszott. Semmi gond nem volt a tegnapival, végig nálunk volt a labda, megvoltak a lehetőségek, s ami fontos, hogy takaréklángon is hoztuk a pontokat. Tudtunk pihentetni, azt sajnálom hogy Paco pl jöhetett volna hamarabb is, de a lényeg a három pont a többi mese habbal.
+1
A triplazo évben kb. januarig ebben a tempoban mentünk.
A triplázó évben az első 8 meccsünket kapott gól nélkül hoztuk le, a classicón elszenvedett vereség hozott egy kisebb hullámvölgyet, na meg Messi balhéja LE-vel. Aztán mindent hoztunk, amit lehetett.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.10.30. 12:12:54

Kash írta:Ha a helyzeteket nézzük, 4-0 lenne a reális végeredmény, mivel az MSN kihagyott 1-1 óriási helyzetet.
Ezt úgy írod, mintha más meccseken nem hagynának ki rengeteg ziccert.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.10.30. 12:02:52

Ha a helyzeteket nézzük, 4-0 lenne a reális végeredmény, mivel az MSN kihagyott 1-1 óriási helyzetet.

Rafinha bevágta, azonban nekem Denis játéka mégis jobban tetszett, még ha egyes szituációkban látványosan is visszapasszol, de Palesszel értek egyet, kezdőnek kevés még egyelőre, nem tudja felvenni a versenyt a kipihent ellenféllel, Gomes kellett volna tegnap kezdőbe és aztán cserének Denis, lehet másképp nézett volna ki a meccs.

Kár, hogy Suarez brilliáns megmozdulásaiból meccsenként max 2 jut, gyakran egyszerű kényszerítős játékot sem tud megoldani, felbotlik a labdában, ziccereket puskáz el, máskor meg gólhelyzet sem kell nek ia gólhoz és középpályásokat megszégyenítően teszi oda a labdát. Messi sok labdát vesztett, ennek nem tudom mi az oka, ő is belebotlott egyszer-kétszer tegnap.

City ellen hiszem, hogy egy prögősebb csapat lép majd pályára, de ami a legfontosabb, hogy a z ígéretes gólhelyzeteket kell pontra váltani.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.30. 11:34:39

Bob_Marley írta:Ez az egy gólt bárki rúghat nekem mindig is lózungnak hangzott. Ezzel az erővel meg 2:0ról is ikszeltünk már, sőt 0:3-ról nyertek BL-t stb. De ezek azok, amikre emlékszünk a többi 999999999 meg okosan le van pörgetve. Tegnapi is ilyen volt, 0 veszélyt hordozott magában a Granada.
Gól után le is ülhettünk volna, Granadanak minden reménye elúszott. Semmi gond nem volt a tegnapival, végig nálunk volt a labda, megvoltak a lehetőségek, s ami fontos, hogy takaréklángon is hoztuk a pontokat. Tudtunk pihentetni, azt sajnálom hogy Paco pl jöhetett volna hamarabb is, de a lényeg a három pont a többi mese habbal.
+1
A triplazo évben kb. januarig ebben a tempoban mentünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.30. 11:23:31

lehet, de ha pl ini pályán van
Ini szerepe legalább végre láthatóan kirajzolódik..
Tényleg hiányzott az a +, amit ő képes adni, de Granada szintű csapatokat nélküle is simán le kell verni.

Denisnek pedig csereként voltak jó meccsei, de kezdőként egyelőre kevés. A City ellen Ardát kezdetném helyette.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.10.30. 11:19:11

DS nagyon gyenge volt, de az MSN sem brillírozott.
Engem speciel nem zavar, hogy nem god módban tolták tegnap este, kb 30%-on pörögtek csak.
Sok oka lehet ennek: a sok sérülés, nem akarnak többet, érezték -érezhető is volt-, hogy ez a Granada nem fog még csak kapura lőni sem.
Az meg más kérdés, hogy Lajos mostanság rendre kihagyja a kihagyhatatlant. A legdurvább az volt, mikor szépen 1-1-ben viszi kapusra, bőven volt ideje kitalálni mit akar, és végül szépen elbénázta a helyzetet, még csak lövés sem lett belőle. Neymar meg a gólnál flegmáskodott, és így lett kapufa. Ezen jó lenne végre változtatni.
Persze ha majd a Real ellen vág hármat Lali bá, akkor minden meg lesz bocsájtva :D :D :D :D

Én nem vártam sokkal többet a meccstől. Azt vártam, hogy 2-0 lesz a szünetben, és a maradék időt elgurigázzák.
A lényeg azért meg lett, meg van a 3 pont.
A City elleni meccs most jóval fontosabb. MEg kell mutatni, hogy ha nem a gálakezdővel állunk fel, ilyen sok sebből vérezve játszik a csapat, akkor is komoly erőt tud képviselni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.30. 11:07:41

Bob_Marley írta:Ez az egy gólt bárki rúghat nekem mindig is lózungnak hangzott. Ezzel az erővel meg 2:0ról is ikszeltünk már, sőt 0:3-ról nyertek BL-t stb. De ezek azok, amikre emlékszünk a többi 999999999 meg okosan le van pörgetve. Tegnapi is ilyen volt, 0 veszélyt hordozott magában a Granada.
Gól után le is ülhettünk volna, Granadanak minden reménye elúszott. Semmi gond nem volt a tegnapival, végig nálunk volt a labda, megvoltak a lehetőségek, s ami fontos, hogy takaréklángon is hoztuk a pontokat. Tudtunk pihentetni, azt sajnálom hogy Paco pl jöhetett volna hamarabb is, de a lényeg a három pont a többi mese habbal.
Szived joga, ha ez neked bejön. Az a baj, hogy ez a lózung valóság és nekem meg ez nem tetszik, ez meg az én véleményem és valszeg nem egyedül vagyok ezzel. Ez a pihentetés meg, na ez a lózung.
Nekem nem az eredménnyel van bajom, bár azzal is lehetne, hanem a mutatott semilyen játékkal. Azt, hogy ki látja jól majd az idő eldönti.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.30. 10:57:49

Ini szerepe legalább végre láthatóan kirajzolódik..

Denisről. Vele érezhetően az a baj szerintem, hogy kezdőbe kevés - lehet csak még. Csereként nem egy meccs volt, ahol felpörgette a csapat játékát, azért ezt se kéne a rossz teljesítménye után elfelejteni - az utóbbi időben főleg jól szállt be csereként. A padról meg sajnos vagy nem sajnos, de egyedül tőle lehet várni a mélységből jövő passzokat, ha akadozik a gépezet - Celta ellen is majdnem visszahozta 2 megmozdulásával a meccset. Szóval az, hogy mostantól felejtsük el, meg minek játszik itt, szerintem enyhe túlzás, még akkor is, ha kezdőként rendre felsül. Peremembernek tökéletes, aztán ki tudja, SR és az idei Arda és RAfinha óta én nem írok le senkit. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.30. 10:47:59

LG írta:
visca el barca írta:az idei év egyetlen tanulsága az, hogy ha nem a gála kezdő van fenn, akkor csak szimplán egy jó csapat vagyunk.
Ezzel nem értek egyet, játszottunk már jól idén tartalékosan is, és szenvedtünk a gálakezdővel. Tegnap sem azokkal volt a legnagyobb baj, akik amúgy nem a gálakezdő tagjai (jó, Denist tényleg gyenge volt, de a többiek nem voltak rosszak), hanem elsősorban az MSN volt nagyon gyenge. De igy is lehet volna egy sima meccs, Suarez lazán mesterhármast lőhetett volna, Neymarnak is voltak lehetőségei. Ilyen gyenge MSN-el nem hiszem, hogy Iniesta, Busquets, Alba vagy Pique játéval lényegesen jobbak lettünk volna.
lehet, de ha pl ini pályán van, akkor messinek alapból nem kell ennyit hátrajárkálni hogy szervezkedjen, ergó sokkal közelebb tud játszani a kapuhoz, és ha csak a3 ember kell átverekednie magát sokkal könnyebb dolga van. de vhogy neymarral is ez a baj. 40 méterre van az ellenfél kapujától, és mire elvergődne ziccerig vagy kulcspasszig, legtöbbször ő is elveszti a labdát. nála még amitől meg tudok őrülni, hogy az esetek 80%-ban, nem a kapu felé indul, hanem az alapvonalra merőlegesen, a pálya közepe fele és soha nem lesz az egészből semmi. vagy labdavesztés, vagy felrúgják és kapunk egy szabit a kaputól 56378 méterre....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.30. 10:41:12

visca el barca írta:az idei év egyetlen tanulsága az, hogy ha nem a gála kezdő van fenn, akkor csak szimplán egy jó csapat vagyunk.
Ezzel nem értek egyet, játszottunk már jól idén tartalékosan is, és szenvedtünk a gálakezdővel. Tegnap sem azokkal volt a legnagyobb baj, akik amúgy nem a gálakezdő tagjai (jó, Denist tényleg gyenge volt, de a többiek nem voltak rosszak), hanem elsősorban az MSN volt nagyon gyenge. De igy is lehet volna egy sima meccs, Suarez lazán mesterhármast lőhetett volna, Neymarnak is voltak lehetőségei. Ilyen gyenge MSN-el nem hiszem, hogy Iniesta, Busquets, Alba vagy Pique játéval lényegesen jobbak lettünk volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.30. 10:21:56

az idei év egyetlen tanulsága az, hogy ha nem a gála kezdő van fenn, akkor csak szimplán egy jó csapat vagyunk. nekem sem tetszett a tegnapi, de ebben a granadaban a legkisebb mértékben sem éreztem, hogy majd talál vhogy egy gólt...

DS gyereket gyorsan el kell felejteni, sajnos ő még a nagyon-nagyon alacsonyan lévő lécet is folyamatosan veri. nagyjából olyan szintet hoz mint anno cuenca.

amugy próbálok optimistán hozzáállni a dolgokhoz, de ha folyamatosan ennyi sérültünk lesz, és LE állandóan forgatja - főleg - a kp-t, nem túl szép évet jósolok magunknak, főleg a bajnokságban. BL, kupa egy jó sorsolással meglehet, ott elég egy-két komoly meccsre felszívnunk magunkat, de a bajnokságban ebből a konstans gyenge játékból előbb-utóbb baj lesz.

whoscored szerint amugy messi volt a leggyengébb játékosunk tegnap :lol: vele is az a baj, hogy ha nincs iniesta, akkor állandóan a saját térfelünkről indul és azért 8 emberen ő sem tudja magát folyamatosan átverekedni, így törvényszerű az a brutális mennyiségű labdavesztés amit mostanában produkál.

amugy rafira nyomtam, elvégre a focit gólra játsszák és ma ő lőtte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2016.10.30. 10:43:21-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.30. 09:39:08

Ez az egy gólt bárki rúghat nekem mindig is lózungnak hangzott. Ezzel az erővel meg 2:0ról is ikszeltünk már, sőt 0:3-ról nyertek BL-t stb. De ezek azok, amikre emlékszünk a többi 999999999 meg okosan le van pörgetve. Tegnapi is ilyen volt, 0 veszélyt hordozott magában a Granada.
Gól után le is ülhettünk volna, Granadanak minden reménye elúszott. Semmi gond nem volt a tegnapival, végig nálunk volt a labda, megvoltak a lehetőségek, s ami fontos, hogy takaréklángon is hoztuk a pontokat. Tudtunk pihentetni, azt sajnálom hogy Paco pl jöhetett volna hamarabb is, de a lényeg a három pont a többi mese habbal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.30. 09:06:58

Nekem ezzel a "tartalékolással" az a bajom, hogy miért nem 2, 3 gól előnnyel tesszük meg? Miért kell húznunk az időt, hogy valaki majd csak betalál címszóval? Egy gólt bárki találhat, még ez a Granda is, akik egész meccsen nem lőttek kapura, de még mellé sem. Ezek ellen lötyögünk 90 percen át, holott lerendezhettük volna 20 perc alatt az egész meccset, ha ennyit normális tempóban játszottunk volna. Mindenki mástól várta a megoldást. Az ilyen meccseinket utálom a legjobban, mert mint egy debil közösség passzolgatunk balról jobbra, majd fordítva és ezt is hihetetlenül lassan tesszük, elképzelés nélkül.
Neyhez,
egyedüli volt, aki ezt a lötyögést próbálta valamilyen elképzeléssel megtölteni, megbontani a Granada védelmét. Sokszor nem sikerült neki, de legalább próbálkozott. Én SR-t sem éreztem jónak. Messi meg lötyögött egész meccsen, de a labdáiból így is verhettek volna vagy 3-at, ha koncentráltabbak Suarezék. Lajos meg mutatta a 2014 őszi formáját és még durcizik is, amikor lecserélik.
Remélem ezzel letudjuk az ilyen meccseinket, mert ez katasztrófa volt, úgy játékban, mint nézhetőségben, bár a kettő nyilván összefügg!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.10.30. 09:00:06

A tegnapihoz hasonló meccsek miatt nem lesz meg a bajnokság. Amikor ennyire lazára veszik a figurát, az kihat a többi meccsre is, nem fognak pörögni. Tavaly is volt egy ilyen periódus, el is ment vele a Bl meg majdnem a bajnokság is. Meglátjuk mi lesz, de valahogy nem játszunk túl jó meccseket. A Valencia elleni se győzött meg igazán, a tegnapi megintcsak nem. Pedig jó a keret. vagyis annak érzem
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.10.30. 07:56:55

Jó volt látni, hogy ennyire stabil a védelem, de azt már kevésbé, hogy ha Iniesta és Rakitic is hiányzik a középpálya első feléről, akkor csak Messire marad a passzolás. Denis-t nem tudom minek erőltetjük, egészen elképesztően vissza húzza a csapatot. Gomes-t meg megvettük 30 millióért és szökő évente kap 10 percet :(
94:39 6 - 1
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.10.30. 07:11:14

Ezzel vallatni lehetett volna:-D A középpályánk nagyon gyenge volt és a modern foci ott dől el,szinte semmit nem tettek hozzá a meccshez.Rafi-t a gólja emeli a többiek fölé,Denis jelen pillanatban nem tudom mit keres a Barcaban. Lajos meg... de az ilyen behúzott gyötrelmes meccsekkel lehet bajnokságot nyerni
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.30. 01:02:37

Nero. írta:
Kedden City, szerintem egy Xel mar megvan a csoportelsoseg de ha kikapunk se tortenik semmi, viszont a Sevillat idegenbe meg kell verni nehogy meglogjon a Real.
A két meccs közül egyértelműen a Sevilla elleni a fontosabb. Jó lenne a City ellen egy barátságos x, de attól tartok, hogy most majd nagyon meg akarják mutatni Pepék, hogy hogy a 4-0 zakó nem a reális különbséget tükrözi a két csapat között, tehát a presztízs miatt annyira lazára nem lehet venni a meccset, és szerintem nem is fogjuk.

De talán nem is akkora baj, a fiúk kicsit felpörgetik magukat a Sevilla elleni rangadó előtt, a mai után 1-2 emberre nagyon is ráfér.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.29. 23:55:02

Regi baratomra, Mascheranora voksoltam. Hatul sok dolga nem volt de volt ket golpassza amit Lajos szokas szerint elszorakozott. Baromi unalmas meccs volt, nagyon latvanyosan tartalekoltunk de megvan a 3 pont mas nem szamit. Sot igazabol, az lenne a jo ha marciusig ilyen fokozattal tudnank haladni es gyujtogetni a harom pontokat.

Kedden City, szerintem egy Xel mar megvan a csoportelsoseg de ha kikapunk se tortenik semmi, viszont a Sevillat idegenbe meg kell verni nehogy meglogjon a Real.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése