Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.18. 22:45:50

csababarca írta:
Nero. írta:Vagy a bajnokságot is bukni akarjuk már télen? :evil: :evil:
azt ott elbuktuk, hogy hagytuk egyenlíteni a realt decemberben.

Amúgy az itt beírt várható kezdőből nem biztos,hogy ki kell indulni, sokszor téves.
Iniestat én sem értem, bakker 32 éves...legjobb korban kellene hogy legyen.
Most vagy ennyire gyenge a szervezete vagy nem is tudom...de itt a fórumon is úgy van kezelve,mint valami nyugger.
Ha nem tudnám, hogy ki ő, hány éves, csak abból indulnék ki ahogy itt írnak róla 99%ban, azt hinném, hogy legalább 40et karcolja.
Megnéztem, a transfermarkt szerint a 15/16-os szezon óta, tehát az elmúlt bő másfél szezonban 126 napot hagyott ki sérülés miatt, ami nem kevés. Sajnos ő nem az az elnyűhetetlen, szinte sérthetetlen fajta, ráadásul a játékából adódóan elég sok rúgást is kap, Neymar is Messi után a legtöbbet, szóval muszáj őt okosan használnunk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.18. 22:02:22

Nero. írta:Vagy a bajnokságot is bukni akarjuk már télen? :evil: :evil:
azt ott elbuktuk, hogy hagytuk egyenlíteni a realt decemberben.

Amúgy az itt beírt várható kezdőből nem biztos,hogy ki kell indulni, sokszor téves.
Iniestat én sem értem, bakker 32 éves...legjobb korban kellene hogy legyen.
Most vagy ennyire gyenge a szervezete vagy nem is tudom...de itt a fórumon is úgy van kezelve,mint valami nyugger.
Ha nem tudnám, hogy ki ő, hány éves, csak abból indulnék ki ahogy itt írnak róla 99%ban, azt hinném, hogy legalább 40et karcolja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.18. 21:42:10

Miert van a várható kezdőben megint legalább 4-5 rotálás? Semmi másról nem szól az idei év mint a tetves pihentetésről amikor meg kéne pörögni mindenki hidegen áll. Menjen fel a lehető legkomolyabb kezdő és legalább 60 percig focizzák ki magukat! Akkor is ha 20 perc után 3-0mert ez a nagy pihentetés vágja tönkre az egész szezont! :evil: Digne, Alcacer, Denis és a haverok már pont elégszer bizonyították hogy másra nem jók csak kényszercserének. Vagy a bajnokságot is bukni akarjuk már télen? :evil: :evil:
Iniesta megint sehol...Miért? Enrique úgy kezeli mint egy reumás vénembert kb. 200 percet nem játszott idén és utána mindenki megvan lepődve hogy a PSG ellen azt se tudja hol van. Holnap játszon 90 percet nincs és nem is lesz semmi baja!! :evil:
A Madrid megint simán hozta, még egy pontvesztés és tényleg vége.

Én idén türelmes voltam a csapattal és próbáltam pozitív maradni de most már kezdek lepöcceni én is... :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.11. 19:56:59

Gratulálok a csapatnak. Sajnos nem láttam a meccset. Egy dolog ami fura. 5-0, 6-0, 4-1 ilyen meccsek. Aztán közben egy 1-1 szenvedés olyan csapatok ellen akiket ha nem is simán de verni kellene. Ezeket az 5, 6 gólos gyözelmeket energiáit kellene átcsoportosítani. Szerintem a nagyararányú győzelem se mindig felhőtlen, mert képesek elbízni magukat.

Vidalnak meg a legjobbakat.
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.11. 19:46:33

a 60. percig csak félszemmel néztem a meccset, a maradék 30-at most néztem vissza. könnyed, laza edző meccs, jó volt mindenki, vidalnak remélem semmi baja, de egy-két hétre tuti ki fog esni... pedig a psg ellen őt kellene játszatni mert 1000x jobb formában van mint SR. surmó alvases gyereket pellegrino le is kapta mielőtt valaki kettétörte volna a lábát. volt kitől tanulnia ezt a paraszt mentalitást, az edzője is pont ilyen kis alattomos favágó volt... ejh ayalával azok ketten mint össze nem henteltek :?

remélem az alavesnek május végéig kitart ez a jó forma és a kupa döntőben is kapnak egy ötöst
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.11. 19:30:41

MessiNeymarSuarez írta:Nem láttam a meccset, meccs után felmentem Whoscoredra, hirtelen fel is ment bennem a pumpa, mert 0-0-nak láttam elsőre az eredményt, aztán jobban megnézve 0-6, meg is lepődtem... :lol:

Hogy játszottak a fiúk? Iniesta-Busi-Rakitic hármas között kezdett meglenni a kellő összhang?

Szegény Vidal...
Ini csere volt, de én úgy érzem, hogy nagyon koncentráltan és motiváltan játszottunk. Volt egy kontrája az Alavesnek, de MATS hozta a formáját, utána nem volt kérdés a meccs. Rakéta, Gomes, Busi is jó volt, remélem nem csak az Alaves haloványabb formája miatt. Vidal nagyon ment és most egy kivételével vissza is ért védekezni
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.11. 19:20:50

Nem láttam a meccset, meccs után felmentem Whoscoredra, hirtelen fel is ment bennem a pumpa, mert 0-0-nak láttam elsőre az eredményt, aztán jobban megnézve 0-6, meg is lepődtem... :lol:

Hogy játszottak a fiúk? Iniesta-Busi-Rakitic hármas között kezdett meglenni a kellő összhang?

Szegény Vidal...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.11. 19:13:44

Végre rúgtunk sok gólt, és még csak nem is kaptunk, pacsi.
Vidalért kár, egyre jobban játszik, és sokkal jobb nézni őt ott mint Robit.

Második félidőt nem láttam, így nagyon nem tudok véleményezni senkit, de Neymar a gólja ellenére az első félidőben megint vakon volt. Elképesztően ügyetlen a 16on belül.

Az ilyen csapatokat kb így kéne elintézni mindig, kérdést sem hagyva, pl a betist. nem is értem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.11. 19:08:09

mess2009 írta:
Normandia írta:Többet kaptam ma a srácoktól, mint amit vártam. Igaz az is hogy hagytak minket játszani, de ez most jól esett.:-D
Igazán nem játszott szint alatt senki. Matyi is jó volt meg Gomes sem volt annyira homály. Aki kimondottan tetszett az Vidal, Suarez és egyes időszakokban Rakéta is idézte régi önmagát. Ney végre betalált akcióból is, mégha kellett hozzá szerencse is. Umtiti hozta az alapot, a Dinnye gyerek hol nagyott mentett, hol meg lefutották, MATS meg bemutatta hogy is kell biztonságot adni a csapatnak. Szóval grat a csapatnak, mert nehezebbet vártam.
azt a Digne lefutást azért nézd meg jobban...a védő lendületből jött rá neki meg álló helyzetből kellett induni!
Ok, de azért ennyit? Volt Albának egy hasonló szituja, simán lefutotta Alba. Ettől függetlenül nem volt rosz a francia.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.02.11. 19:02:24

Normandia írta:Többet kaptam ma a srácoktól, mint amit vártam. Igaz az is hogy hagytak minket játszani, de ez most jól esett.:-D
Igazán nem játszott szint alatt senki. Matyi is jó volt meg Gomes sem volt annyira homály. Aki kimondottan tetszett az Vidal, Suarez és egyes időszakokban Rakéta is idézte régi önmagát. Ney végre betalált akcióból is, mégha kellett hozzá szerencse is. Umtiti hozta az alapot, a Dinnye gyerek hol nagyott mentett, hol meg lefutották, MATS meg bemutatta hogy is kell biztonságot adni a csapatnak. Szóval grat a csapatnak, mert nehezebbet vártam.
azt a Digne lefutást azért nézd meg jobban...a védő lendületből jött rá neki meg álló helyzetből kellett induni!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.11. 18:45:57

Többet kaptam ma a srácoktól, mint amit vártam. Igaz az is hogy hagytak minket játszani, de ez most jól esett.:-D
Igazán nem játszott szint alatt senki. Matyi is jó volt meg Gomes sem volt annyira homály. Aki kimondottan tetszett az Vidal, Suarez és egyes időszakokban Rakéta is idézte régi önmagát. Ney végre betalált akcióból is, mégha kellett hozzá szerencse is. Umtiti hozta az alapot, a Dinnye gyerek hol nagyott mentett, hol meg lefutották, MATS meg bemutatta hogy is kell biztonságot adni a csapatnak. Szóval grat a csapatnak, mert nehezebbet vártam.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.02.11. 18:43:07

Azért egyesek tényleg átesnek a ló túloldalára. Egy kemény belépő volt, ami balszerencsésen sikerült, max azért lehetett volna sárgát adni.
A másik meg, Vidal is jó hülye volt, hogy 6-0nál beleteszi ilyenbe a lábát.
Mindenesetre nagyon-nagyon sajnálom, végre egy robbanékony ember került Alves helyére, sajnálatos, hogy most kiesik valószinüleg hosszabb időre (bár én nem vagyok biztos a törésben, egy csúnyább zúzódás is simán benne van, az kevesebb idő felépülés terén)

Ha meg a szándékosságnál tartunk, akkor Rakiticet is el lehetne tiltani örökre, mert kb ő is úgy ment be egy párharcba, mint az Aleves játékosa... Csak ugye ő nem okozott sérülést,meg... A mi játékosunk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnesz 2017.02.11. 18:47:18-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.11. 18:40:11

JimmyJump írta:Én semmi szándékosságot nem láttam az esetben, odamentek mindketten keményen, szerencsétlenül alakult, 1000 esetből egyszer történik ilyen. Sajnálom egyébként én is, mert elveszítettünk egy stabil kiegészítő embert és nem látom, hogy Roberto lehozza a maradék 25 meccset.
Egyet értek! Nagyon sajnálom Vidalt, de szerintem is inkább balszerencsés volt az eset. :?
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.02.11. 18:39:21

JimmyJump írta:Én semmi szándékosságot nem láttam az esetben, odamentek mindketten keményen, szerencsétlenül alakult,
nem, ő így ment oda, darálni akart. nem azt mondom, hogy ezt akarta, de ő itt most törni akart, de hogy ő itt fájdalmat akart okozni, az egyértelmű.
ÉS ezért járt volna alapból egy piros, nem csak a törésért.
Amúgy meg egy ilyet alapból addig eltiltanám, amíg a srác fel nem épül, és nem tud visszatérni a pályára. Ha ketté törte a karrierjét, akkor neki is annyi, többet nem játszik. Megérdemelné? Teljes joggal.
És még Pepét szídtuk folyton, hogy milyen goromba.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.11. 18:34:38

Én semmi szándékosságot nem láttam az esetben, odamentek mindketten keményen, szerencsétlenül alakult, 1000 esetből egyszer történik ilyen. Sajnálom egyébként én is, mert elveszítettünk egy stabil kiegészítő embert és nem látom, hogy Roberto lehozza a maradék 25 meccset.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.11. 18:33:59

https://streamable.com/mjwz" target="_blank hernandez pár hónappal ezelőtt, az ilyet miért engedik foci pályára? :?: no comment....
Sergi 94:38 Roberto
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.02.11. 18:28:21

nagyatyesz írta: A srácok előtt le a kalappal. Mentálisan nagyon erősek...én tuti lerúgtam volna a srácot
Én is simán levadásztam volna, nem érdekelt volna, hogy mi a következménye. Simán úgy rúgtam volna le, hogy miszlkibe menjen az ő lába is.
Ahogy az a boka kinézett, könnyen lehet, hogy ennyi volt a karrierjének.
És ezt megúszta következmények nélkül. Nem is értem miért csinálta?

Más: ezekkel a kontrákkal kéne valamit kezdeni, mert a PSG nem fog ilyen ziccereket kihagyni.
És a legnagyobb baj, hogy ha lekontráznak minket, akkor azokból rendszeresen ilyen ziccerek lesznek.
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2017.02.11. 18:23:34

Csak én látom úgy, hogy Neymar az utóbbi hónapokban 20 labdából 19-et elront?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.02.11. 18:14:21

Komolyan mondom, hogy ez hihetetlen. Széttörik Vidal lábát, bíró le se sz.rja, nem ad lapot...
Nagyon sajnálom a srácot. Nyilván a csapatnak szurkolok, de nagyon szorítottam neki. Megkapja a lehetőséget, gólokat lő, gólpasszokat ad, reális esélye van, hogy alap kezdő legyen, erre ez a paraszt következmények nélkül lerendezi a bokáját. Mielőbbi felépülést kívánok neki!
A srácok előtt le a kalappal. Mentálisan nagyon erősek...én tuti lerúgtam volna a srácot
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.11. 18:08:47

Alaves azt hozta, mamit várni lehetett, innentől nekik minden meccs ajándék, kiesni nem fognak, fejben nagyon nem voltak ott. Mi ezt köszöntük szépen és kihasználtuk a kapitális hibákat. Gyenge meccsen, egy éles, végig kontroll alatt tartó csapatot láthattunk és megvan a három pont, szép volt. Vidalnak meg jobbulást.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.11. 17:24:56

Rengetegszer mondta mostanában LE, hogy x y meccs megmutatja majd, hogy állunk. Na a keddi pontosan ez lesz a PSG ellen.
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.11. 17:17:24

Businak az ilyen jellegű meccsek nem mérvadóak, nála a masszívan letámadó ellenfél elleni játék az igazi mérce. És ezt szigorúan az ő szintjéhez képest mondom. A betömörülő csapatok ellen lehozza rutinból.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.11. 17:16:38

MQuCsabi írta:Busi remekel és szerintem Gomes sem rossz most. Remélem nem állnak le a szünet utan sem.
Busi gyengén kezdett nagyon, de felavult, aztán Gomes kezdte elszórni a labdákat, szerencsére ő is összekapta magát.
Neymar, aki talán a góljával kicsit felszabadul még és akkor egységes javulást tudnak bemutatni hárman.

Abszolút jól játszunk, kézben a meccs. Bízom benne a fiúk nem játsszák el ugyanazt mint az Atletico ellen és lehozzuk okosan a második félidőt. Iniesta meg jön Rakitic helyére a hatvanadikban. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.11. 17:06:08

MQuCsabi írta:Busi remekel és szerintem Gomes sem rossz most. Remélem nem állnak le a szünet utan sem.
Vidal játszik még jól, többiek átlagosak. Hoznám Init majd.
Mi lenne, ha még jól is játszanánk... :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.11. 16:59:46

Busi remekel és szerintem Gomes sem rossz most. Remélem nem állnak le a szünet utan sem.
Kép
Válasz küldése