Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.18. 19:51:53

vargazoli írta:Sziasztok
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de most végül is melyik adó fogja közvetíteni a Levante meccset élőben?
A honlapunkon a sky4 van feltüntetve, de a port.hu szerint a sport 1 20.00-től élőben közvetíti a meccset, utána ad felvételről egy magyar bajnokit.
Most akkor mi a helyzet??
A Port és a SportTV honlapja is azt írja, hogy élőben lesz a Barça-Levante, szóval úgy tűnik, valamelyik műsorszerkesztő vagy mi rendszeresen olvassa a fórumot. :D
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2013.04.18. 19:45:35

Sziasztok
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de most végül is melyik adó fogja közvetíteni a Levante meccset élőben?
A honlapunkon a sky4 van feltüntetve, de a port.hu szerint a sport 1 20.00-től élőben közvetíti a meccset, utána ad felvételről egy magyar bajnokit.
Most akkor mi a helyzet??
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.17. 23:59:27

Nevetséges, hogy egy magyar bajnoki miatt kell majd felvételről nézni..... -.-"

de egyébként szerintem pihentetve lesz ugyis mindenki. De Piqué mindenféleképp legyen!Még kispadra se ülljön le! Nehogy megsérüljön ö is,mert akkor Bayern ellen érdekes lenne tényleg :D (Mivel ugye Puyol,Mascherano sérült...Puyol topicba meg írták,hogy Adriano eltiltott lesz első meccsen,szóval tényleg nem kéne hogy Piqué is kidőlljön!)

Én ilyen kezdővel mennék ki: Valdes/Pinto - Montoya, Bartra, Abidal, Adriano - Song, Thiago, Fabregas/Sergi Roberto - Pedro/Deulofeu, Villa/Fabregas, Tello

Sokat nem fűznék a kezdőhöz, Pedro-t csak azért kezdetném, hogy hátha így Bayern ellen nem kezdene és ott akkor kezdetne Alexis.De szerintem úgyis Levante ellen fog kezdeni Alexis, Bayern ellen meg Pedro :roll: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.16. 22:06:14

connor írta:
S.Agüero írta: Lehet, hogy nevenincs, de mégis többen nézik meg a magyar bajnoki meccset, mint egy Barca bajnokit.
Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Lehet naiv vagyok, de ezt nem tudom elhinni. A magyar bajnokság egy színvonaltalan sz.rkupac - már bocsánat,de ez az igazság. Néha próbáltam belenézni egy-egy meccsbe( ha tippmixen véletlenül tettem magyar meccsre), de 20 percnél tovább nem bírtam. Értelmes megmozdulás alig van 90 perc alatt. Most nem azért, de a helyieken kívül kit érdekel? Vagy kinek szórakozás a bénázást nézni 90 percig ? A helyiek közül is a "vad" szurkolók kint vannak... Na mindegy. Mindenesetre a Barca-Real tábor is van szerintem idehaza olyan népes, mint egy-egy "bohóccsapat" szurkolótábora.
Pedig de, NB1-et többen nézik. Csomó fiatal is, de leginkább öreg taták unalmukban. :mrgreen:
Például egy Harmadik Félidőnek is több a nézettsége, mint egy Barca meccsnek.
Na mindegy, egyszer kibírjuk. :)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.16. 21:44:39

S.Agüero írta: Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Ó elmennek a francba :evil: Ha Mennyei Bajnokság ha nem, azért na.
Meg elvileg van olyan szerződésük, hogy Barca és a Real meccseit mindig élőben adják, régen reklámozták is, asszem'.
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.16. 21:32:51

S.Agüero írta: Lehet, hogy nevenincs, de mégis többen nézik meg a magyar bajnoki meccset, mint egy Barca bajnokit.
Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Lehet naiv vagyok, de ezt nem tudom elhinni. A magyar bajnokság egy színvonaltalan sz.rkupac - már bocsánat,de ez az igazság. Néha próbáltam belenézni egy-egy meccsbe( ha tippmixen véletlenül tettem magyar meccsre), de 20 percnél tovább nem bírtam. Értelmes megmozdulás alig van 90 perc alatt. Most nem azért, de a helyieken kívül kit érdekel? Vagy kinek szórakozás a bénázást nézni 90 percig ? A helyiek közül is a "vad" szurkolók kint vannak... Na mindegy. Mindenesetre a Barca-Real tábor is van szerintem idehaza olyan népes, mint egy-egy "bohóccsapat" szurkolótábora.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.16. 21:18:42

sörvirsli írta:Ez röhej komolyan mondom, a világ 2 legjobb csapatának meccsit nézhetnénk élőben,erre leadnak helyette egy ilyen nevenincs valamit?
:evil:
Lehet, hogy nevenincs, de mégis többen nézik meg a magyar bajnoki meccset, mint egy Barca bajnokit.
Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.16. 21:13:05

Ez röhej komolyan mondom, a világ 2 legjobb csapatának meccsit nézhetnénk élőben,erre leadnak helyette egy ilyen nevenincs valamit?
:evil:
Komolyan mondom ez után azon se csodálkoznék ha legközelebb egy EL Classico helyett adnának valami marhaságot.Lehet a BL döntőt is majd felvételről nézhetjük?
Egy kérdés for evribádi:Messi szerintetek játszon hétvégén vagy ne?
Csak azért mert az írták már közel tökéletes állapotban van.
Én azt mondom egy fél időt nyomjon le,hogy benne legyen az iramban. :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.16. 20:07:37

sörvirsli írta:Láttam,hogy hivatalosan este 20:00-kor kezdődik a Levante elleni szombati derbi,de a sport 1en jelenleg az van kiírva,hogy este 22:45től adják! Ez hogy lehet?Este 11ig tuti elfogy az összes söröm.
:(
Nálam is azt írja 22:45-től... De a Real is csak 20:45-től, méghozzá sanszos, hogy a hülye Pápa-ETO miatt, ami 18:30-kor kezdődik és azt is élőben adják... :evil:
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.16. 19:40:06

Láttam,hogy hivatalosan este 20:00-kor kezdődik a Levante elleni szombati derbi,de a sport 1en jelenleg az van kiírva,hogy este 22:45től adják!
Ez hogy lehet?Este 11ig tuti elfogy az összes söröm.
:(
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.04.15. 12:06:25

Nagyon szeretnék inni előre a medve bőrére, még a következő 3 meccset behúzzuk és bajnokok vagyunk. Lényeg , el lennénk kápráztatva ha 102 pontal zárnánk az idényt (mind a 7 meccset nyerni kéne-nem lehetetlen)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.15. 10:35:41

messideco írta:Levante(H), Bilbao(A), Betis (H), Atletico (A), Vallaodid (H), Espanyol (A), Malaga (H)

Nem lesznek könnyű meccsek, talán az Espanyol és a Vallaodid ellen,a többieknek óriási szükségük van a pontokra a kupaindulás miatt. Jó lenne a Vallaodid, de az Atma elleni meccsig is, eldönteni a bajnoki cím sorsát. :)
De jó is lenne, ha a következő hármat behúznánk és Madridba már úgy mennénk, hogy bajnokok vagyunk :D És utána még az Espanyol is sorfalat állhatna nekünk otthonukban :twisted:
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.15. 10:20:39

Én elégedett vagyok a csapat tegnapi teljesítményével.

Két dolog volt, ami nem tetszett:
1: Alves hozta a szokásos formáját, a beadásai rendre a lelátón landoltak.
2: Fabregas. Lehet, hogy múlt héten megrúgta élete első mesterhármasát, de tegnap semmit nem csinált. Elbújt, alibizett, egyszerűen nem értem, hogy mi van vele. Megkapta megint a lehetőséget, és nem élt vele.

Jah, és ha már ő: nem értem miért Tello-Villa csere volt. Én Fabret már a szünetben lekaptam volna. Villa sajnos nagyon kevés időt kapott, szinte labdához érni nem volt ideje. Remélem ő is fog majd többet kapni, és sikerül neki is góljai számát gyarapítani.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.04.15. 10:19:53

Levante(H), Bilbao(A), Betis (H), Atletico (A), Vallaodid (H), Espanyol (A), Malaga (H)

Nem lesznek könnyű meccsek, talán az Espanyol és a Vallaodid ellen,a többieknek óriási szükségük van a pontokra a kupaindulás miatt. Jó lenne a Vallaodid, de az Atma elleni meccsig is, eldönteni a bajnoki cím sorsát. :)
"And my heart will leave you never."
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.04.15. 10:10:22

Ne felejtsük el, hogy tavaly ugyanezen harmat gyenge csapatok ellen játszva kerültünk jó nagy hátrányba a bajnokságban. Ez a csapat most idegenben is magabiztos. A BL az más tészta, de ott is meg van a tavalyi szint.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.14. 21:43:04

TT írta:mindenki látja ezeket a dolgokat, szal le se írjuk, a fórumot meg zárjuk be.

hadd ossza meg a véleményét, kit érdekel hogy negatív hangvételű. nem csak dicsérni kell a csapatot állandóan
Leírtam,hogy engem mi zavar,az,hogy állandóan a játékunktól függetlenül a lehúzás megy,ha nyertünk 5-0-ra akkor az csak azért volt mert az ellenfél gyenge volt, sose volt még semmi se jó amit a csapat csinált.... Remélem megengeded,hogy én is leírjam ha engem ez zavar vagy bánt,bár nyilván nem érdekel,hogy megengednéd-e :D no offense
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.04.14. 21:42:26

Mezner2 írta:
mess2009 írta:egy újabb harmat gyenge csapat ellen hoztuk a kötelezőt - erősen- tartalékosan, ez ok.
a csapat ennél a Zaragozánál azért sokkal jobb volt, a Tello gyerek egy 20 perces bénázás után "belőtte" magát és végül egy jó meccset hozott a harmatos védőpárosa mellett. a védelmünk nem kapott gólt ennek az az oka , hogy nem volt egy klasszis csatár sem az ellenfél soraiban. Fabregas ismét alul múlta önmagát, aki tetszett az Thiago és a kis Sergi R. is jól mozgott. Sanchez ma nem bénázott annyit a három szép lövéséből akár be is mehetett volna egy- kettő. Alvesnek a nagy igyekezetben sem sikerült egyetlen jó beadást összehozni, amúgy hozta a szokásost. Bartrán sajnos látszik még, hogy a fizikuma nem optimális annak ellenére sem, hogy magas.(mondjuk pl. Varane-on cca 5-6 kg.-al több izom van.) az hogy elkezték játszatni viszont jó jel.
Azért meglep,hogy ebbe a hozzászólásba csak 7-8 teljesen lehúzó mondatot raktál bele :lol: miért nem elég annyi,hogy harmatos csapattal is magabiztos,fölényes,és megérdemelt a 3pont ? mindenki látja ezeket a dolgokat,de minden győztes/vesztes meccs előtt/közben/utána húzod le állandóan a csapat teljesítményét,mivel nem ismerlek így csak gondolni tudom,hogy alapvetően te egy pesszimista ember vagy ezért van ez,de néha ez már akkor is zavaró tud lenni,még akkor is ha a legtöbb dologban igazad van !
Teljesen jogos. Túl vagyunk egy nagyon nehéz párharcon a BL-ben, most sorsoltak össze minket a Bayernnel, ami nyilván erősen ott lebeg a fejekben, hiszen az 1. meccs másfél hét múlva esedékes. Ráadásul Messi sérült, Iniesta még a keretbe sem volt, 1-2 húzóemberen kívül B csapattal ez egy kötelező, könnyed győzelem volt, én sem értem mi kell még beleszámítva a körülményeket is. Nekem dupla öröm volt, hiszen a srácok még a tippmixemet is hozták. :)
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.04.14. 21:38:38

bl meccsig az a lényeg, hogy bemelegítsünk 2 belső-védőpárost vagy variáljuk, jöjjünk rá miképp lesz tűrhető. ez ma legalább megvolt, innentől én elégedett vagyok.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.14. 21:33:02

TT írta:mindenki látja ezeket a dolgokat, szal le se írjuk, a fórumot meg zárjuk be.

hadd ossza meg a véleményét, kit érdekel hogy negatív hangvételű. nem csak dicsérni kell a csapatot állandóan
Ez így is van. Csak a háttérben ott van, hogy szerdán ki-ki meccset játszottunk és nemsokára nyomjuk a Bayernnel. Ráadásul a kezdő emberek fele el sem utazott, a másik fele meg padozott. Nem lehet olyan játékot elvárni, mintha mondjuk a Messi-Iniesta a pályán lett volna. Az első félidő sztem egész jó volt az összeállításhoz képest és a 2. játékrész első felével sem volt gond. Thiagot és Tellot öröm volt nézni, ennyi. Ha a Bayern ellen 0-ák leszünk gálacsapattal, akkor jogos a lehúzás, de ilyenkor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.04.14. 21:28:26

mindenki látja ezeket a dolgokat, szal le se írjuk, a fórumot meg zárjuk be.

hadd ossza meg a véleményét, kit érdekel hogy negatív hangvételű. nem csak dicsérni kell a csapatot állandóan
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.14. 21:17:44

mess2009 írta:egy újabb harmat gyenge csapat ellen hoztuk a kötelezőt - erősen- tartalékosan, ez ok.
a csapat ennél a Zaragozánál azért sokkal jobb volt, a Tello gyerek egy 20 perces bénázás után "belőtte" magát és végül egy jó meccset hozott a harmatos védőpárosa mellett. a védelmünk nem kapott gólt ennek az az oka , hogy nem volt egy klasszis csatár sem az ellenfél soraiban. Fabregas ismét alul múlta önmagát, aki tetszett az Thiago és a kis Sergi R. is jól mozgott. Sanchez ma nem bénázott annyit a három szép lövéséből akár be is mehetett volna egy- kettő. Alvesnek a nagy igyekezetben sem sikerült egyetlen jó beadást összehozni, amúgy hozta a szokásost. Bartrán sajnos látszik még, hogy a fizikuma nem optimális annak ellenére sem, hogy magas.(mondjuk pl. Varane-on cca 5-6 kg.-al több izom van.) az hogy elkezték játszatni viszont jó jel.
Azért meglep,hogy ebbe a hozzászólásba csak 7-8 teljesen lehúzó mondatot raktál bele :lol: miért nem elég annyi,hogy harmatos csapattal is magabiztos,fölényes,és megérdemelt a 3pont ? mindenki látja ezeket a dolgokat,de minden győztes/vesztes meccs előtt/közben/utána húzod le állandóan a csapat teljesítményét,mivel nem ismerlek így csak gondolni tudom,hogy alapvetően te egy pesszimista ember vagy ezért van ez,de néha ez már akkor is zavaró tud lenni,még akkor is ha a legtöbb dologban igazad van !
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.14. 21:12:06

egy újabb harmat gyenge csapat ellen hoztuk a kötelezőt - erősen- tartalékosan, ez ok.
a csapat ennél a Zaragozánál azért sokkal jobb volt, a Tello gyerek egy 20 perces bénázás után "belőtte" magát és végül egy jó meccset hozott a harmatos védőpárosa mellett. a védelmünk nem kapott gólt ennek az az oka , hogy nem volt egy klasszis csatár sem az ellenfél soraiban. Fabregas ismét alul múlta önmagát, aki tetszett az Thiago és a kis Sergi R. is jól mozgott. Sanchez ma nem bénázott annyit a három szép lövéséből akár be is mehetett volna egy- kettő. Alvesnek a nagy igyekezetben sem sikerült egyetlen jó beadást összehozni, amúgy hozta a szokásost. Bartrán sajnos látszik még, hogy a fizikuma nem optimális annak ellenére sem, hogy magas.(mondjuk pl. Varane-on cca 5-6 kg.-al több izom van.) az hogy elkezték játszatni viszont jó jel.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.04.14. 21:06:42

Szeretem ezeket a bajnokikat. Sokkal élvezetesebb a játék, mint amikor az úgynevezett első csapat játszik. Nézzük a rangsort.
Tello, lendületes, ötletes, mindig megjátszható.
Song magabiztos, elegáns, ha kell kemény.
Thiago, egyre jobb, kombinatív, irányít, ma még labdabiztos is volt.
Alexis, veszélyes, mindenhol ott van, nagyon hasznos.
Xavi, Alves szokásos jó játék.
Adriano, Bartra, Montoya szinte hiba nélkül megoldották a védekezést.
Fabregas, Valdes megfelelt.
Komolyabb ellenfelek ellen is be kéne dobni ezt a csapatot!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.14. 19:41:03

Gareth Tello írta:Tello rúgni fog egy gólt, Thiago pedig adni fog egy gólpasszt.
így a negyvenedik percben már be is mondhatod a bingót :D

egyébként thiago mom, ma minden stimmelt nála. a szólója és gólja kellett ahhoz, hogy nyugodtak legyünk, utána kiosztott két gólpasszt és emellett a harmadik legtöbbet szerelt a meccsen, ja és 93%osan passzolt.

tello körülbelül messi szinten nyeri a párharcait, ha a védő mögött van terület. simán odamerném állítani cé mellé egy futóversenyen is. még pozitív volt bartra, csak így tovább neki.

viszont fabregasnak az egyik legrosszabb meccse volt barca mezben ez a mai. labdát nem tudott átvenni, kapura egész meccsen nem is lőtt messi poszton, a támadások elakadtak rajta. meg még xavi se tetszett, teljesen feleslegesnek tűnt a játéka, sergi roberto egyből lendületet hozott.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.14. 18:58:47

Remélem Adriano lehozza a meccset sérülés nélkül, illetve Cesc / Alexis duó valami hasonló gól/gólpassz átlagot hozzon, mint a Mallorca ellen :D

Songnak pedig kimondottan örülök :)

Hajrá!
Válasz küldése