Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.10. 09:21:04

visca el barca írta:
Deptusac írta:Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk!
értem én, hogy sokak számára ez minden idők leggyengébb barcája, sde azért ne essünk már túlzásokba. jó hogy nem azt írjátok, hogy a legnagyobb pozitívum h matematikailag már nem eshetünk ki...
Nyugi... Felénk volt aki már októberben edzőváltást akart, meg sírt, hogy úszott a bajnokság #-o
Amúgy vicces, hogy januárig ha jól emlékszem 3 meccsen vesztettetek pontot és erre most mindenki elzavarná az egész keretet... Megszokhattátok volna, hogy tavasszal mindig gyengélkedtek. Az más kérdés, hogy most különösen sz_r valami felétek. Messiben nincs semmi tűz. Ezt annak tudom be, hogy tudja, hogy nem előzi be CR-t és szimplán nem hajtja annyira a gól éhség. Most annyi volt a szerencsénk, hogy kiegyensúlyozottabbak voltunk és amint pontvesztés volt le tudtunk csapni. Számunkra a legnagyobb sansz az 2 hét múlva ellenetek lesz. Amennyiben ott nyerünk, sok esély van a végső győzelemre is, de senki se gondolja, hogy harmadikok lesztek... Az atmának még olyan meccsei lesznek, hogy simán buknak, nem pontot hanem pontokat. Nagyon szembeötlő, hogy itt sokan azt hiszik, hogy az a normális amit 2006 ban csinált a barca. Azoknak ajánlom nézzen utána kedvenc csapata történelmének. Az ilyen ember mit csinált volna az 5-0 után meg a 6-2 után? Átvágta volna az ereit? :roll: #-o
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.10. 08:42:52

Deptusac írta:Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk!
értem én, hogy sokak számára ez minden idők leggyengébb barcája, sde azért ne essünk már túlzásokba. jó hogy nem azt írjátok, hogy a legnagyobb pozitívum h matematikailag már nem eshetünk ki...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.03.10. 08:10:55

blaugrana99 írta:Nem láttam a tegnap meccset csak a meccs összefoglalóját de az is épp elég volt. Ilyen szerencsétlen gólt meg csakis mi kaphatunk,100 lábon megpattanó lecsorgó labda. :? :? :? Valami hetekkel ezelőtt elromlott a csapatnál,de hogy mi azt sajnos nem tudom. semmi elképzelés ,semmi tűz,semmi akarat,így nem lehet meccseket nyerni főleg nem egy kiesés ellen harcoló csapatnak ,akinek semmi veszítenivalója nem volt.Mert ha kikapnak,az tejesen elfogatható lett volna ellenünk,és mikor megszerezték a vezetés vérszemet kaptak ,nem is lehetett más az eredmény csak zakó. :cry: :cry: :cry: Céltalanul lődörgő játékosok ,helyüket nemtaláló emberek így lehet őket nevezni de csapatnak semmiféleképpen se.+5 pontról jutottunk -4-re :cry: :cry: :cry: .HOGYAN?????? A vak is látja hogy mentálisan nagyon nincsenek egyben a srácok.Neymar a brazil válogatottban vihorászva ver egy mesterhármast,nálunk egy épkézláb megmozdulása se volt.Ezért szerintem az edző a hibás,vagy nem találja a helyét álmai csapatában? Félreértés ne essék imádom a srácot de azért ennél többet kell nyújtania az biztos.Nem ledolgozhatatlan a hátrány az tény,de hogy nagyon nehéz lesz innen előzni az biztos.Én olyan 30-40% esélyt látok arra hogy megvédjük a címünket.Madridban feltétlenül nyerni kell 23.-án az talán újra erőt adna a csapatnak.Szerdán BL ,na ott továbbjutást várok a csapattól akármilyen rossz formában is vannak,nem lehet pardon,ha onnan is kiesünk az egész évünk agy nagy kalap 'mit is' ? fog érni.Én bízok a srácokban de nagyon hogy igenis nem felejtettek el focizni.
"Valami hetekkel ezelőtt elromlott a csapatnál" ???? Ember mit nézel Te?!!! Mi az, h. hetekkel ezelőtt? - Ezenkívül ha 30-40 % esélyt látsz a címvédésre, akkor tényleg alaposan igazítani kell a látásodon. Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk! Abban egyébként egyetértek veled, hogy a lassított üzemmódban működő elkényelmesedett bénaság átragadt minden játékosra, de sajnos a többségtől ennél többet nem is várhatunk. - Elfelejtettek-e vajon játszani? Sajnos jó néhányan valóban elfelejtették, hogy a sok mozgásos, gyors és ötletes játékhoz (azaz ahhoz a játékhoz, ami előbb hónapokon át, lassan, később egyre gyorsulva változott a mai gyászos állapottá) - szóval a sok mozgásos, gyors és ötletes játékhoz fizikailag és fejben is több kell ennél.
Ami pedig a klubvezetést illeti, észre kellene végre venni, hogy mind az igazolások, mind pedig az utánpótlás nevelés terén hasonlóan visszaestünk, mint ahogy a csapat a pályán!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.03.09. 23:42:50

Nem láttam a tegnap meccset csak a meccs összefoglalóját de az is épp elég volt. Ilyen szerencsétlen gólt meg csakis mi kaphatunk,100 lábon megpattanó lecsorgó labda. :? :? :? Valami hetekkel ezelőtt elromlott a csapatnál,de hogy mi azt sajnos nem tudom. semmi elképzelés ,semmi tűz,semmi akarat,így nem lehet meccseket nyerni főleg nem egy kiesés ellen harcoló csapatnak ,akinek semmi veszítenivalója nem volt.Mert ha kikapnak,az tejesen elfogatható lett volna ellenünk,és mikor megszerezték a vezetés vérszemet kaptak ,nem is lehetett más az eredmény csak zakó. :cry: :cry: :cry: Céltalanul lődörgő játékosok ,helyüket nemtaláló emberek így lehet őket nevezni de csapatnak semmiféleképpen se.+5 pontról jutottunk -4-re :cry: :cry: :cry: .HOGYAN?????? A vak is látja hogy mentálisan nagyon nincsenek egyben a srácok.Neymar a brazil válogatottban vihorászva ver egy mesterhármast,nálunk egy épkézláb megmozdulása se volt.Ezért szerintem az edző a hibás,vagy nem találja a helyét álmai csapatában? Félreértés ne essék imádom a srácot de azért ennél többet kell nyújtania az biztos.Nem ledolgozhatatlan a hátrány az tény,de hogy nagyon nehéz lesz innen előzni az biztos.Én olyan 30-40% esélyt látok arra hogy megvédjük a címünket.Madridban feltétlenül nyerni kell 23.-án az talán újra erőt adna a csapatnak.Szerdán BL ,na ott továbbjutást várok a csapattól akármilyen rossz formában is vannak,nem lehet pardon,ha onnan is kiesünk az egész évünk agy nagy kalap 'mit is' ? fog érni.Én bízok a srácokban de nagyon hogy igenis nem felejtettek el focizni.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.03.09. 23:34:55

dévid villa írta:Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.
Kapcsold ki a Fifa managert,azt menj aludni...
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.03.09. 23:21:20

dévid villa írta:Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.

FIFÁBÚÚÚ KI! :lol:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.03.09. 22:52:24

Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.03.09. 22:50:09

Sanama írta:
Tim írta:Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni..:Barcelona-szurkolók támadtak Piquére

Úgy tűnik egyre többen véli úgy,hogy ez a teljesítmény amit a csapat produkál elfogadhatatlan.
Mondjuk tegnap szerintem még a jobb oldalát mutatta Piqué.

A tegnapi meccshez meg annyit, hogy ezt Tata nagyon elszúrta. Cesc lecserélésével megszűnt a középpálya, volt védősor meg csatársor. Xavi is volt(sőt..), hogy Mashceranoval egy vonalban helyezkedett. Sokkal inkább Busit hoztam volna le, mert tegnap is egy szr volt, és Mascheranot feltoltam volna, de utólag okos mindenki.Viszont Fabregast lehozni hatalmas hiba volt.

Ráadásul az a Sanchez-Roberto-Tello hármas feltette a pontot az i-re :D :D 3 abszolút fogalmatlan játékos volt a pályán egyszerre, gyönyörű volt. És most lehet jönni azzal, hogy milyen statja van Alexisnek, futni tud és nagyjából annyi.
Ő legalább tud futni, nem úgy,mint a tegnap játszók 70%-a . Vagyis náluk ez nem tudás kérdése,hanem akarat. :idea:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.09. 22:30:06

Tim írta:Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni..:Barcelona-szurkolók támadtak Piquére

Úgy tűnik egyre többen véli úgy,hogy ez a teljesítmény amit a csapat produkál elfogadhatatlan.
Mondjuk tegnap szerintem még a jobb oldalát mutatta Piqué.

A tegnapi meccshez meg annyit, hogy ezt Tata nagyon elszúrta. Cesc lecserélésével megszűnt a középpálya, volt védősor meg csatársor. Xavi is volt(sőt..), hogy Mashceranoval egy vonalban helyezkedett. Sokkal inkább Busit hoztam volna le, mert tegnap is egy szr volt, és Mascheranot feltoltam volna, de utólag okos mindenki.Viszont Fabregast lehozni hatalmas hiba volt.

Ráadásul az a Sanchez-Roberto-Tello hármas feltette a pontot az i-re :D :D 3 abszolút fogalmatlan játékos volt a pályán egyszerre, gyönyörű volt. És most lehet jönni azzal, hogy milyen statja van Alexisnek, futni tud és nagyjából annyi.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.09. 22:27:06

Tim írta:Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni..:Barcelona-szurkolók támadtak Piquére

Úgy tűnik egyre többen véli úgy,hogy ez a teljesítmény amit a csapat produkál elfogadhatatlan.
meg tudom érteni sajnos,hogy ott még nehezebben élik ezt meg. Ez a lélektelen valami,ultragáz. Egy Valledolid ellen, akik valami 10 meccs/1 győzelmet mutattak be előttünk, és nekünk sikerült kikapni,erős kezdővel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2014.03.09. 21:54:30

Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni..:Barcelona-szurkolók támadtak Piquére

Úgy tűnik egyre többen véli úgy,hogy ez a teljesítmény amit a csapat produkál elfogadhatatlan.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.09. 21:36:37

dévid villa írta:Ritkán írok a fórumba de most megteszem.
Nagyon aggaszt az ami a csapattal történik. A hozzáállása a legtöbb játékosnak borzalmas. Ami a vezetőség körül folyik cseppet sem biztató. Most sorba veszek mindenkit.
Valdes: Elmegy nyáron, nem érdemes vele foglalkozni. Megvan az utódja, remélem beválik.
Montoya: Én nem vagyok róla meggyőződve hogy ő lenne Alves utódja. De csereembernek maradhat.
Piqué: Nehéz eset. A képességei megvannak, de csak akkor képes remek teljesítményre ha van mellette egy vezér. Ezen segíthetne egy új védő.
Cesc: Jelenleg a legjobb középpályásunk. Meg kell tartani.
Puyol: Rá most nem térek ki részletesen de baromira fog hiányozni.
Xavi: El kell adni. Most még kaphatunk érte sok pénzt.
Pedro: Őt megtartanám. Azon kevesek egyike akik melóznak is a pályán. És a góllövőcipője is megvan.
Iniesta: Ha formába lendül akkor elképesztő játékos. Maradjon.
Sánchez: Ua. mint Pedro.
Messi: Ha nem változtat a hozzáállásán, akkor el kell adni amíg adnak érte 300 millát. Akkor lenne miből igazolni.
Neymar: Meg kell tartani, felesleges indokolni.
Dos Santos: Eladó
Pinto: Ha akar maradhat
Masch: Eladhatjuk, ha két védőt veszünk
Bartra: A jövő embere, maradjon, be kell építeni a csapatba.
Busquets: Maradjon de hozni kell valakit akivel versenyezhet. El van kényelmesedve.
Song: Felőlem eladhatjuk.
Alba: Maradjon. Ő még motiváltnak tűnik.
Affellay: Eladó
Tello: Eladó
Adriano: Cserének jó lesz.
Alves: Nagyon leépült, el kell adni, a helyére hozni kell Azpiliquetát.
Cuenca: Eladó
Sergi Roberto: Mehet kölcsönbe.
Oier: Megnézném cserekapusként.

Ja és szerintem új edző és új vezetőség is kell (nem laporta, isten ments)
Sok újat nem mondtál, ezekkel eddig is tisztába volt mindenki...
Messit eladni, hát nem tudom mondjuk Ronaldinhot is túléltük.. de akkor volt Messi, most meg lenne Neymar?
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.03.09. 21:31:49

Ritkán írok a fórumba de most megteszem.
Nagyon aggaszt az ami a csapattal történik. A hozzáállása a legtöbb játékosnak borzalmas. Ami a vezetőség körül folyik cseppet sem biztató. Most sorba veszek mindenkit.
Valdes: Elmegy nyáron, nem érdemes vele foglalkozni. Megvan az utódja, remélem beválik.
Montoya: Én nem vagyok róla meggyőződve hogy ő lenne Alves utódja. De csereembernek maradhat.
Piqué: Nehéz eset. A képességei megvannak, de csak akkor képes remek teljesítményre ha van mellette egy vezér. Ezen segíthetne egy új védő.
Cesc: Jelenleg a legjobb középpályásunk. Meg kell tartani.
Puyol: Rá most nem térek ki részletesen de baromira fog hiányozni.
Xavi: El kell adni. Most még kaphatunk érte sok pénzt.
Pedro: Őt megtartanám. Azon kevesek egyike akik melóznak is a pályán. És a góllövőcipője is megvan.
Iniesta: Ha formába lendül akkor elképesztő játékos. Maradjon.
Sánchez: Ua. mint Pedro.
Messi: Ha nem változtat a hozzáállásán, akkor el kell adni amíg adnak érte 300 millát. Akkor lenne miből igazolni.
Neymar: Meg kell tartani, felesleges indokolni.
Dos Santos: Eladó
Pinto: Ha akar maradhat
Masch: Eladhatjuk, ha két védőt veszünk
Bartra: A jövő embere, maradjon, be kell építeni a csapatba.
Busquets: Maradjon de hozni kell valakit akivel versenyezhet. El van kényelmesedve.
Song: Felőlem eladhatjuk.
Alba: Maradjon. Ő még motiváltnak tűnik.
Affellay: Eladó
Tello: Eladó
Adriano: Cserének jó lesz.
Alves: Nagyon leépült, el kell adni, a helyére hozni kell Azpiliquetát.
Cuenca: Eladó
Sergi Roberto: Mehet kölcsönbe.
Oier: Megnézném cserekapusként.

Ja és szerintem új edző és új vezetőség is kell (nem laporta, isten ments)
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.03.09. 20:36:28

Egész nap azon kattog az agyam, hogy mi lesz a csapattal. Nem tudom megemészteni, hogy elment ez a bajnokság. Szerintem engem jobban bosszant ez a helyzet mint a játékosokat. Persze ők profik, vagyis ahogy mondani szokták: "Profik lévén már előre tekintünk, mindig a következő meccsel foglalkozunk." :? Engem meg a tegnapi meccs óta csak esz az ideg. Az meg külön tőrdöfés, hogy látom a Reál 2-0-ra vezet a Levante ellen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.09. 12:46:42

Én utálom Busquetset,meg nem tartom akkora játékosnak,mint pl Tourét, de idén (is) ő az aki egyedül védekezik szinte,és próbálja korrigálni a két középső védőnk helyezkedési hibáit. Amik állandóak,mivel mindkettő sokadrangú védő.
Idén sokat köszönhetünk Busquetsnek, szóval nem őt kell most elővenni. Egyszerűen jót tenne neki valaki,akiben versenytársat láthat. Touré motiválta,hogy legyőzze,mostanra meg senki nincs,akitől tartania kéne. Songot hagyjuk,sose lesz több egy közepes kiegészítőnél.

De ennél a problémánál nem egy nagyobb gondunk is van.

(mondjuk aki azt gondolja,hogy Xavit ő pótolhatná,az vakon van, nincsenek olyan képességei,hogy irányítani tudjon.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.09. 11:48:26

mess2009 írta:mivel másoknak is feltűnt csak kiemelném: lehet, hogy Guardiolaának nagyon kellett Busquets és abban a csapatban volt egy "speciális"értéke de ez mára (szerintem) nullára eltűnt. alkatából adódóan rendkívül lassú, nehezen fordul, védekező létére alig képes labdát szerezni ha egy kissé is kreatív sokat mozgó középpálya-csatársor áll fel ellenünk. csak az a néhány elkapott pozicióelőny írható a nevéhez ami adódik egy egy meccsen,(olyankor látványosan jól lép be de ha viszont ezt elvéti azonnal állva hagyják) és akkor még nem is beszéltem a meccsenként egy-két döntő pillanatban eladott labdáiról. nálam ő is a süllyesztőbe való.
azért mert tegnap volt egy bűn gyenge meccse? biztos vagy te abban hogy ő a csapat legnagíyobb kerékkötője? akkor csukd be a szemed és idézd fel magadban azokat a meccseket ahol vagy keita vagy song játszott a helyén... adjuk el... atíyaég. sőt ne is adjuk el, ítéljük halálra... háromszor is.. :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.09. 09:54:44

Rinku írta:Nyilván nem az egész keretet kell lecserélni, de jó 60%-t viszont igen. Van, aki már inkább a múlt, mint jelen és van aki még jelen lehetne, de már a múlt, mert annyira megszedte magát minden téren, amit a futballon keresztül ember elérhet. És emellett kell egy edző, aki pszichológiailag és taktikailag is egyaránt fel is tud mutatni valamit. Mert Tata nem rossz edző, de ehhez a kerethez, ezekhez az állapotokhoz kevés. Igaz, herkulesi feladat bárkinek is a nyakába akasztani, hogy pont egy ilyen aranycsapatot motiváljon, de ennek ellenére kell hozni valakit, aki olyan volt, mint Pep, akinek a legelső feladata volt, hogy kigazolta a keretet és új palántákat ültetett. Vannak dolgok, amiket meg kell lépni. Ez egy pont ilyen időszak. 2-3-4 embertől megválogatni szépen lassan, míg utat törhet magának a jövő Barcája. Szép volt, jó volt, sőt, gyönyörű és kolosszális volt, de ennyi volt, vége van. Ahogy annak a Frank Rijkaard keretnek is vége volt a Getafe elleni 0:4-nél, ha nem is ennyire drasztikusan és látványosan, de ennek is vége van. Mert azzal, hogy Puyol jövőre nem játszik itt, azzal nekem végleg vége az egésznek.
Igen, Pep is azzal kezdte a munkát, hogy többek között Ronaldinhót és Decót kitette a csapatból, mint bomlasztó embereket. Egy évvel később Eto'o is erre a sorsra jutott. Most megint ott tartunk, hogy összegyűltek a "gyomlálandó elemek", akik eltávolításával és újak hozatalával újra sikeréhes csapatot kaphatunk. A kérdés, hogy erre Martino képes, vagy új edző kell hozzá.
Kép
Kép
Kép
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.03.09. 09:31:01

Nem akarok másokat ismételni, mérgemet már levezettem,ám el kell mondanunk: Valdes,Alves,Messi,Sergio,Iniesta,Pedro, Sanchez, Neymar,Xavi,a hétközi válogatott kötelezettségek miatt kapott terhelést , nem is akármilyet néhányan,emiatt korábban is a válogatottakat követő meccsünk mindig necces volt.

Azonban: a tegnapi az szégyen.
A Sociedad elleni fiaskót követően az edző saját felelősségét már hangsúlyozta.Most már azt sem .Ez a középszer ahogyan zsebrevágott kézzel sétálgat a pálya szélén, unottan mint akinek nincs az ügyhöz köze? Mit keres még itt? A régi játékunk nyomokban sem, taktika sehol , a fiúknak ahogyan sikerül...

Pep távozása előtt (állítólag) követelte Alves, Pique, Villa,s talán Fabregas eltávolítását, mintha ez lett volna a maradásának a feltétele.Úgy emlékszem).Azzal indokolta a lépés szükségességét, hogy aki nem akar s nem szakad meg a Csapatért annak az ő keretében nincs helye. Vagy ők, vagy én.
A választ tudjuk, látjuk.
A belső védő mizériára is ott volt a javaslat: Javi Martinez személyében aki alkalmas kp.-ra is és belső védőnek is,ám Roselléknek nem kellett...
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.03.09. 09:04:13

Azért ne essünk végletekbe :lol: Busit szerintem még a legelvakultabb Yaya fanok közül is csak kevesen adnák el ! Emberünknek 4 éven át nyilván sarkítva, de nem volt rossz megoldása, most kicsit szürkébben játszik, de még mindig szemtelenül fiatal, és a srácban benne van a zsenialitás, én elkezdeném a bajnokság hátralévő részében Xavi helyén próbálgatni, neki is jót tenne az, ha új kihívások elé kéne néznie, és bőven van benne annyi, hogy hely álljon ott is! Busi lenne az aki a jövő Barcájában is helyet kapna nálam (Messi, Neymar, Ini, és Cesc mellett ) . Ez az ötösfogat az akik köré építeni kell a csapatot, ha nem akarunk nagyon csúnyán leszakadni az európai elittől !
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.09. 08:15:32

mivel másoknak is feltűnt csak kiemelném: lehet, hogy Guardiolaának nagyon kellett Busquets és abban a csapatban volt egy "speciális"értéke de ez mára (szerintem) nullára eltűnt. alkatából adódóan rendkívül lassú, nehezen fordul, védekező létére alig képes labdát szerezni ha egy kissé is kreatív sokat mozgó középpálya-csatársor áll fel ellenünk. csak az a néhány elkapott pozicióelőny írható a nevéhez ami adódik egy egy meccsen,(olyankor látványosan jól lép be de ha viszont ezt elvéti azonnal állva hagyják) és akkor még nem is beszéltem a meccsenként egy-két döntő pillanatban eladott labdáiról. nálam ő is a süllyesztőbe való.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.03.09. 08:03:22

A baj az, hogy mindig az új edzőben látták a probléma megoldásának kulcsát, holott folyamatosan kellett volna egy-két igazolást eszközölni, és kicserélgetni az embereket. Itt meg mindig az a duma ment, hogy jó a csapat, de nincsenek motiválva, de majd az új edző miatt mennek. Ez nem így megy. Amikor anno idejött Rijkard, sok régi embert ment, jöttek újak. Aztán jött Pep, amikor már a korábbi holland által vezetett garnitúra kifutott. Mondanom sem kell milyen nevek mentek el. Mióta elment Pep, igazi változás nem történt, csak volt 2 edző, aki ugyanazt a sémát erőlteti. Tény, hogy van egy saját magunknak kitermelt generációnk, de ha nem teremtjük meg a versenyhelyzetet, nem adunk el egy-két embert, akkor úgy járunk mint anno a Mlian, ami azóta sem tud helyre jönni. Ott is volt egy arany generáció, és nem akartak, mertek, tudtak hozzájuk nyúlni. Olyan fizetésekért ültek a padon, hogy a csapat is be volt emiatt korlátozva. Ezért tisztelem eszméletlenül Puyolt, mert ő is ülhetett volna jó pénzért a padon, de inkább elmegy, hogy ne hátráltassa a csapatot.
Én véleményem szerint edző kell, akinek saját elképzelései vannak, és megreformálja a játékunkat. kellenek ehhez új kezdő szintű emberek, akik hajtanak, küzdenek.
Nálam menne ugye Valdesen és Puyolon kívül Alves, Masc, helyükre egy védekezni tudó jobbhátvéd, és 2 középhátvéd. Középről Song, Xavi, Dos Santos mehet, helyükre Rafinhan kívül még 1-2 ember. Előre Pedro-Sanchez valamelyike és Tello. Jönne vissza a srác az evertonből, és vennék egy csatárt középre. Kb ennyi, és ez még nem is annyira drasztikus lépés...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.09. 00:17:07

A legnagyobb baj, hogy nincsenek utódok. Xavi helyettese nincs meg, Thiago elment. Busqets mellől mindenkit elüldöztek, Toure, Keita ment, Song sem fog maradni. Nincsenek csatárok sem, ez most látszik, hogy Messi ennyire formán kívül van. Neymar teljesítménye elfogadhatatlan, igaza volt annak aki ellenezte a leigazolását. Fabregasnak is jobbat tenne, ha vissza menne az Arsenalba, ott láttam utoljára jól játszani. Egyszerre omlott össze a saját nevelésekre épülő minta egyesület. Nehéz évek jönnek, de jön majd egy új edző, lesz egy új csapat, és újra legjobb lesz a Barca.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.03.08. 23:45:24

Szégyenteljes, szánalmas.
Nincs több hozzáfűzni valóm.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.03.08. 23:33:46

Egyáltalán nincs baj azzal, ha valaki túlnyeri magát, hát végső soron ezért küzdenek, ezért kelnek fel minden reggel, nem? Nem, nem ezzel van a gond. Azzal van a gond, ha valaki úgy hiszi, hogy egy ilyen tagokból álló (nem egy-kettő tag, hanem pont hogy egy-kettő kivételével az összes) együttessel lehet még kezdeni valakit. El kell ismerni, vége a táncnak. Örüljünk, hogy láthattuk, én így is vagyok ezzel. De az élet nem áll meg, hozni kell újakat, akik amellett, hogy tudnak is játszani, szeretnének is futni a sikerükért. Mint ezek a srácok, csak tekerjük vissza az időt 2008-ra és vessük össze a mentalitást...

Nyilván nem az egész keretet kell lecserélni, de jó 60%-t viszont igen. Van, aki már inkább a múlt, mint jelen és van aki még jelen lehetne, de már a múlt, mert annyira megszedte magát minden téren, amit a futballon keresztül ember elérhet. És emellett kell egy edző, aki pszichológiailag és taktikailag is egyaránt fel is tud mutatni valamit. Mert Tata nem rossz edző, de ehhez a kerethez, ezekhez az állapotokhoz kevés. Igaz, herkulesi feladat bárkinek is a nyakába akasztani, hogy pont egy ilyen aranycsapatot motiváljon, de ennek ellenére kell hozni valakit, aki olyan volt, mint Pep, akinek a legelső feladata volt, hogy kigazolta a keretet és új palántákat ültetett. Vannak dolgok, amiket meg kell lépni. Ez egy pont ilyen időszak. 2-3-4 embertől megválogatni szépen lassan, míg utat törhet magának a jövő Barcája. Szép volt, jó volt, sőt, gyönyörű és kolosszális volt, de ennyi volt, vége van. Ahogy annak a Frank Rijkaard keretnek is vége volt a Getafe elleni 0:4-nél, ha nem is ennyire drasztikusan és látványosan, de ennek is vége van. Mert azzal, hogy Puyol jövőre nem játszik itt, azzal nekem végleg vége az egésznek.

Úgyhogy remélem nyáron vagy a következő évben új vezetőség, új ötletek, új irány. Nem bánnám, ha a Camp Nout nem szavaznának meg, semmi szükségünk most rá, nem akarom, hogy az új Arsenal mi legyünk... Legyen inkább egy kicsit lelakottabb stadionunk, de abban Játék legyen, mint egy csilli-villi aréna, abban meg sorozatos szenvedés és sírás. Hajrá.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.08. 23:26:23

Ha nem a Barcelonáról lenne szó, azt mondanám, hogy bunda volt. Egy Valladolidot még a Barca Atléticnek is illik megvernie...
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése