Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.04.18. 23:13:47

Néhány hetes álmodozásból 1 hét alatt rémálomba fordultunk és innentõl kezdve bizony a BL sem életbiztosítás. Lehet hogy Xavi érkezése jót tett a csapatmorálnak, de az is látszik, hogy 2-3 kulcsember kiesésével atomjaira hullik a csapatjátékunk. Pontosan ugyanúgy, mint Koeman alatt. Kilátástalan tologatás, pánikszerū ívelgetések, szétcsúszó csapatrészek, pontatlanságok, egymás meg nem értése.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.04.18. 23:06:30

Támadásaink ez elmúlt három meccsen, már már a Koemanni érára hajaznak. Lassú idétlen mozgások, vissza passzok, béna ívelgetések… mi a fene van velük?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21118
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.18. 23:02:01

Megérdemelt vereség sajnos.

Az előző két szezonban Setiénnel majd Koemannal is sikerült elfogyni teljesen a szezon végére, sajnos ez most Xavival is fenyeget bennünket. :|
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.04.18. 23:00:28

szánalmasak vagyunk, Európa bohóccsapata.

a mezt levetetném velük
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5164
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.04.18. 22:58:28

legalább szépen jászottunk, sokat volt nálunk a labda.
Kép
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.04.18. 22:17:50

A Cadiz elleni meccs végkimenetelétől függetlenül.

Szerintem megint az a gond, hogy hiába szaladt bele egy újabb pofonba a csapat európában ez most csak azért lepett meg sokakat, mert a közelmúlt hurráoptimizmusa és a Xavit körüllengő pátosz elhomályosítja azokat a rendszerszíntű problémákat amiket itt a fórumon és máshol is évek óta szajkóznak.
Ami nem más mint az egész klub felépítése a "katalán legendák" túlzott megbecsülése valamint az, hogy az általam is szeretett cruyffista úton szeretnénk visszatálni Európa csúcsára vagy legalábbis közelebé.
Bármilyen lózungokat is mantráz Laporta és a többi magas poziciójú ember én nem gondolom, hogy 2022-ben olyan elképzelések alapján lehetne visszajutattni a Barcát a méltó helyére amelyeknek lassan 10 éve leáldozott.

Attól függetlenül, hogy én is örülök a téli / tavasz eleji megtáltosodásnak és az időnként végre tényleg szép játéknak és jó eredményeknek. Azért ezek többsége nem éppen a világelit krémje ellen történtek. ( Kivéve az El Classicot ami inkább csak egy hiba volt a Mátrixban mint egy a közeljövőben gyakorta elvárható teljesítmény. )
Ezek miatt nem is értem azokat hsz-eket amik jövőre majd nagy BL menetelést vizionálnak. Az (ismétlem) Szerintem(!) akkor történhetne meg ha minimum 8 ember távozna a csapatból és érkezne legalább egy valóban klasszis minden csapatrészbe. De ez nyilvánvaló okokból lehetetlen mert ugye még mindig az anyagi csőd szélén táncolunk másrészt mert mi vagyunk a Barcelona és még ha fegyverrel fenyegetnék a klubvezetést akkor sem mutatnák meg az ajtót a milliószor leszerepelt, morálisan nulla, kiégett sajátnevelésű vagy csak éppen katalán adószámmal rendelkező játékosainknak...
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 21:08:38

Cseri írta:
2022.04.18. 20:55:48
davi10 írta:
2022.04.18. 20:27:25
Hú de nincs az embernek motivációja egy Frankfurt elleni kiesés után még húsvéthétfőn, telezabálva, este 9-kor leülni egy Lenglet-EG védőpárost megnézni...
Máshogy látod majd, mikor mindkettő bólint egyet a Cadiznak! :)
Mármint úgy a Cadiznak, hogy nekik adják majd a gólokat? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.18. 20:55:48

davi10 írta:
2022.04.18. 20:27:25
Hú de nincs az embernek motivációja egy Frankfurt elleni kiesés után még húsvéthétfőn, telezabálva, este 9-kor leülni egy Lenglet-EG védőpárost megnézni...
Máshogy látod majd, mikor mindkettő bólint egyet a Cadiznak! :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.18. 20:27:25

soadroli írta:
2022.04.18. 19:48:07
Ter Stegen; Dest, Eric Garcia, Lenglet, Jordi Alba; Gavi, Busquets, De Jong; Dembélé, Memphis, Ferran Torres.
Hú de nincs az embernek motivációja egy Frankfurt elleni kiesés után még húsvéthétfőn, telezabálva, este 9-kor leülni egy Lenglet-EG védőpárost megnézni...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5164
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.04.18. 19:48:07

Ter Stegen; Dest, Eric Garcia, Lenglet, Jordi Alba; Gavi, Busquets, De Jong; Dembélé, Memphis, Ferran Torres.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.14. 11:36:00

Húha, belenéztem a menetrendbe, én félek, hogy most végünk lesz, mint ahogy annak már most is vannak jelei. A következő hetekben is heti kettő meccsek lesznek, amikor az egész bajnokság pihenne, mi ugye még bepótoljuk az elmaradtat...

Oké, hogy jött 1-2 jó korú játékos, de még mindig javarészt tinédzser, vagy legalábbis pályafutása alkonyán lévő játékosokból áll a csapatunk, akik helyett alig van cserelehetőség, mindezt úgy, hogy télen kezdtünk erőnlétet felszedni egyáltalán, és agresszív letámadás lenne a játékunk alapja, ami baromi nagy energia. Következő évben már kevesebb gond lesz, a a fiatalok belenőnek, az öregek helyett tán már lesznek minimum korrekt rotációs lehetőségek, és nyáron végre lesz egy nyugodt alapozás is, de ez most ebben az állapotban szerintem sok lesz nekünk, és kipukkad a lufi, teljesen érthető módon, részemről legalábbis nem lesz gáz, ha most következik egy nagyobb ponthullajtás, és esetleg EL-kiesés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.04.12. 11:13:57

Chino írta:
2022.04.12. 08:09:33
Szerintem akkora gáz nincs a minőségi cserékkel.
Belső védőknél ott van Piqué-Araujo stabil kezdő, mellé Garcia harmadiknak a 4. 5. Lenglet/Mingu. Nyilván vannak bizonyos helyzetek, amikor jól jönne ha ez is magas szintű lenne, de azért fenntartani egy 4. minőségi játékost luxus. Mellesleg ezek a párok azért adottak nem a legrotálandóbb csapatrész. A szélső védő poszt ami kényes poszt, de az szinte mindenhol. A jobbosra ott van Dest, Alves, Araujo is korrekt szintet hoz. A kp-n egyedül Busquets helye a gond, bár ha látnánk FDJ hogy teljesít ott lehet hogy nagyjából rendben lenne. De ha Kessié és Christensen jön már komoly előrelépés lenne.
Elől pedig bőven vagyunk. Főleg ha még Depay és Fati is felépül. Auba pótlása nem könnyű mert sem Depay, sem FT nem igazi center, még ha tudnak is ott játszani.
Én azért hozzátenném Alba esetét. Neki évek óta nincs helyettese, társa a rotációban. Rajta (is) nagyon meglátszik, hogy az egész szezont egyedül hozza le, szinte végig 90 perceket játszva. És a teljesítménye is ennek függvényében hullámzó.
Az ő posztját megoldani fontosabb lenne, mint 4-5. belső védőt keresni. Bár oda is jó lenne azért a 4 minőségi játékos, hogy ilyen helyzetekben ne Lenglet kellejen már becserélni.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.04.12. 08:09:33

Szerintem akkora gáz nincs a minőségi cserékkel.
Belső védőknél ott van Piqué-Araujo stabil kezdő, mellé Garcia harmadiknak a 4. 5. Lenglet/Mingu. Nyilván vannak bizonyos helyzetek, amikor jól jönne ha ez is magas szintű lenne, de azért fenntartani egy 4. minőségi játékost luxus. Mellesleg ezek a párok azért adottak nem a legrotálandóbb csapatrész. A szélső védő poszt ami kényes poszt, de az szinte mindenhol. A jobbosra ott van Dest, Alves, Araujo is korrekt szintet hoz. A kp-n egyedül Busquets helye a gond, bár ha látnánk FDJ hogy teljesít ott lehet hogy nagyjából rendben lenne. De ha Kessié és Christensen jön már komoly előrelépés lenne.
Elől pedig bőven vagyunk. Főleg ha még Depay és Fati is felépül. Auba pótlása nem könnyű mert sem Depay, sem FT nem igazi center, még ha tudnak is ott játszani.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.11. 21:00:16

Atlantis írta:
2022.04.11. 18:52:11
Kíváncsi vagyok ahogy haladunk előre mennyire vállal be komolyabb rotálást majd Xavi.Néhány játékos eléggé eltűnt a süllyesztőben ránézésre.

Mingueza tudom sokak számára nem szimpatikus, de egy-egy kisebb csapat ellen egy 50 percet játszhatna szerintem simán Araújo helyett aki rengeteget játszik 90 perceket. Braithwaite vagy Luuk de Jong is ugyanez Aubameyang vagy Torres helyén.
Ezekkel a jatekosokkal nem szamol xavi, mar kiderult. Jelenleg nagyjabol 15 jatekost forgat. Nico, adama, depay aki vmennyire a rotacio tagja, de jong max ilyen minden mindegy alapon jon be hatranynal, lenglet meg ha vki megserul. Mingueza, umtiti, puig, braith teljesen kuka.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.11. 18:52:11

Kíváncsi vagyok ahogy haladunk előre mennyire vállal be komolyabb rotálást majd Xavi.Néhány játékos eléggé eltűnt a süllyesztőben ránézésre.

Mingueza tudom sokak számára nem szimpatikus, de egy-egy kisebb csapat ellen egy 50 percet játszhatna szerintem simán Araújo helyett aki rengeteget játszik 90 perceket. Braithwaite vagy Luuk de Jong is ugyanez Aubameyang vagy Torres helyén.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.11. 18:17:40

csababarca írta:
2022.04.11. 17:56:42
Egyetértek, nagyon szépen kirajzolódott az elmúlt hetekben, hogy mikor vagyunk jók.
btw, én Xavi-Ferran kapcsolatot nem tudom megérteni, se feldolgozni.
Nem megyek bele részletesen, de az, hogy ő érinthetetlen kicsit megmosolyogtató. Persze szinte biztos, hogy csak számomra értelmezhetetlen ez, mint ahogy lenni is szokott.
Egy bizonyos pontig nálam rendben volt, mert hozza a gólpontokat, és még nagyobb potenciál van benne a kihagyott helyzetek alapján, ráadásul a legjobb támadónk (volt) csapatjáték szintjén. De most kicsit nálam is túltolta, bár nem is tudom, kit lehetne helyette játszatni, most tényleg csak a Dembélé balos - Traoré jobbost tudnám elképzelni, ráadásul Aubát is rotálni kéne lassan. Az elmúlt két meccsén játékban is gyenge volt már, kéne neki pihenő szerintem is.
Talán ha Fati most sikeresen visszatér, akkor megváltozik a státusza.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.11. 17:56:42

visca el barca írta:
2022.04.11. 07:43:34
az utobbi 2 meccsbol az jon le, hogy van egy standard kezdo 11, es ha kiveszunk belole ket embert mar lehal a rendszer. elfer még jovore ide 1-2 uj ember.
Egyetértek, nagyon szépen kirajzolódott az elmúlt hetekben, hogy mikor vagyunk jók.
btw, én Xavi-Ferran kapcsolatot nem tudom megérteni, se feldolgozni.
Nem megyek bele részletesen, de az, hogy ő érinthetetlen kicsit megmosolyogtató. Persze szinte biztos, hogy csak számomra értelmezhetetlen ez, mint ahogy lenni is szokott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.04.11. 15:41:41

Peter írta:
2022.04.11. 14:20:53
visca el barca írta:
2022.04.11. 07:43:34
az utobbi 2 meccsbol az jon le, hogy van egy standard kezdo 11, es ha kiveszunk belole ket embert mar lehal a rendszer. elfer még jovore ide 1-2 uj ember.
Hasonló a véleményem nekem is. Annyival egészíteném ki, hogy a "standard kezdő" is akkor képes minőségi játékra, ha szinte mindenki a saját csúcsát hozza. Egy minden tekintetben minőségi csapat - ez a klub célja - játéka és stabilitása nem lenne szabad, hogy jelentősen változzon attól, ha kiveszünk belőle két embert. Így vagy úgy rotációk elkerülhetetlenek. Természetesen nem olyan változásra gondolok, hogy kitűnő helyett jó, hanem arra, hogy kitűnő helyett elégséges.
Mondjuk az már önmagában hatalmas előrelépés, hogy egyáltalán ilyesmiről beszélhetünk.

Xavinak köszönhetően rövid idő alatt elértünk egy olyan szintre - a játék minőségének hullámzása ellenére is -, hogy a következő szint meglépéséhez szükségszerű lesz ez a néhány frissítés.
BL-t érő helyezés rendben lesz, az EL megnyerése nagyon komoly siker lenne.

Amiről ősszel csak álmodtunk, az tavaszra összeállt. Nyáron lehet a következő idényre gondolni.
Nyáron mindenképpen ki kell szórni valahogy a selejtet, és olyan játékosokkal feltölteni a keretet, akiket Xavi akar.
Pont az utolsó 2 meccs mutatja meg, hogy minek is kellene 6-8 védő és 5-6 középpályás a csapatba.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.11. 14:20:53

visca el barca írta:
2022.04.11. 07:43:34
az utobbi 2 meccsbol az jon le, hogy van egy standard kezdo 11, es ha kiveszunk belole ket embert mar lehal a rendszer. elfer még jovore ide 1-2 uj ember.
Hasonló a véleményem nekem is. Annyival egészíteném ki, hogy a "standard kezdő" is akkor képes minőségi játékra, ha szinte mindenki a saját csúcsát hozza. Egy minden tekintetben minőségi csapat - ez a klub célja - játéka és stabilitása nem lenne szabad, hogy jelentősen változzon attól, ha kiveszünk belőle két embert. Így vagy úgy rotációk elkerülhetetlenek. Természetesen nem olyan változásra gondolok, hogy kitűnő helyett jó, hanem arra, hogy kitűnő helyett elégséges.
Mondjuk az már önmagában hatalmas előrelépés, hogy egyáltalán ilyesmiről beszélhetünk.

Xavinak köszönhetően rövid idő alatt elértünk egy olyan szintre - a játék minőségének hullámzása ellenére is -, hogy a következő szint meglépéséhez szükségszerű lesz ez a néhány frissítés.
BL-t érő helyezés rendben lesz, az EL megnyerése nagyon komoly siker lenne.

Amiről ősszel csak álmodtunk, az tavaszra összeállt. Nyáron lehet a következő idényre gondolni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.11. 10:38:07

Hát az, hogy 3 buta egyéni hibával, rotálva, rossz játékkal is nyerni tudtunk egy amúgy az új edzővel messze nem kieső szintű csapat ellen, le a kalappal. Ha így kezeljük a hullámvölgyet, egy szava nem lehet senkinek, még ha volt is egy bűnsz@r 60 percünk.

Nekem még mindig az jön le, hogy ha tömörülő csapat ellen kell villámgyors passzokkal nyomulni, akkor Gavi a legjobb középpályásunk. Ő kezeli leggyorsabban a labdát, az ő lábáról távozik a leggyorsabban, maga a passz is gyors és pontos, előremutató. A jelenlegi fociban csak Thiago Alcantarára tudok gondolni, aki ennyire gyorsan játszik. Kis helyen is jobban fordul le, mint bárki, és messze a legjobb 1v1-ben az egész középpályássorban, ahogy azt a zseniális gólpassza előtt is bizonyította. Plusz letámadásban labda nélkül is talán ő a legjobb.
Más aspektusokban persze vannak előtte, főleg Pedri, de a fentiekben ő az ász szerintem, és a tömörülések ellen ezek a tulajdonságok nagyon kijönnek. Szerintem fél óra alatt a meccs embere lett.
És 17 éves... huhh, mi lesz belőle. Nem tudom, ha utoléri korban Pedrit, melyikük lesz a nagyobb ász.

LDJ-nál mindig ilyen cheatkódot érzek, hogy játsszuk a Barca-játékot, és nem érne ilyen módon gólt szerezni, de a végén azt mondjuk, hogy egye fene, ha máshogy nem megy, akkor muszáj lesz "csalással" nyerni. :D

Pedri egyre stabilabban megtanult lőni, ez még emel a nem csekély nívóján.

Aubával nehéz dűlőre jutni, meccsekre eltűnik, de gólt akkor is tud lőni 2 érintésből. Azért sajnálom, hogy nincs kivel rotálni, kipihentebben jobban nyomná, az biztos, mostanság elmaradozik a letámadásban, a visszalépésekben.

Lenglet-t nem szidnám, ha lett volna egy rossz ütemű belépője, de hát erről szó sincs, ilyen agyatlanságot, egy kifelé lépő játékos ellen... :(

TS-nek hatalmas pacsi jár, a nagy védése plusz a tizi létfontosságú volt.

Az elmúlt meccseken feltűnt amúgy, hogy ha szenvedünk, akor ahogy kapunk egy gólt, azonnal válaszolunk rá. Galata, Frankfurt, most. Ez kicsit fura, mert ebből az jön le, mintha motivációs probléma lenne, és a gólra kapjuk össze magunkat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.04.11. 09:35:54

Egyre inkább feltünt(tegnap is) számomra, hogy megint elkezdték a csapatok a Murinho féle, áztassuk el a pályát a Barca ellen taktikát. Frankfurtban is ez volt, meg tegnap is ezt láttam. Szinte tocsogtak a 'srácok', feltünően, az ellenfél 16-osa körül. A labda majdhogynem hullámokat kavart, amikor laposan ment.
Aztán lehet hogy csak én nem vetem észre, hogy a kezdő sípszó előtt 5 perccel hagyta volna abba egy nyári zápor... ;)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.04.11. 09:14:11

visca el barca írta:
2022.04.11. 07:43:34
az utobbi 2 meccsbol az jon le, hogy van egy standard kezdo 11, es ha kiveszunk belole ket embert mar lehal a rendszer. elfer még jovore ide 1-2 uj ember.
Ez inkább akkor jellemző, ha a Gavi/Pedri/DJ hármasról csak egy van a pályán. Amint kettő van fent, mienk a középpálya, addig csak keressük a korongot. Tegnap nem bírtuk el a Busi/Nico kettőst, vagy csak nem passzolnak össze.

Ami gond még nekem, h Auba nem keresi a labdát, nem él a játékkal, nem mozgatja ki középről a védőket, kevésbé viszi el őket. Emiatt sokkal kevesebbet van nálunk a labda, kevesebb az üres terület is és a labdával sem találkozik.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.11. 07:45:52

Az első félidőben elkeserítő volt nézni a meccset. Ez a Levante ott behúzhatta volna. Nem tette, és a második félidőre rosszul játszva is hoztuk a meccset. Tavaly az ilyeneket simán buktuk! Mentálisan erőt adnak az ilyen meccsek!
Nálam Alves esete nem 11-es, de az a 11-es, amit a bíró megad! Ennyi. Mindenesetre 3 bünti azért elgondolkodtató, hátul van mit javulni az biztos!
Lenglet lehúzásáról annyit, ha valaki nincs játékban, ez benne van sajnos. Nulla játékperccel nem könnyű! A csatárok elöl, ha nincsenek meccsben, akkor nekik jobban el van nézve, pedig szerintem azt sem szabadna pozitívabban megítélni. Márpedig ott is vannak rapszodikus teljesítmények!
Örülhetünk a 3 pontnak, mert ebben nem volt ennyi.
Csütörtökre több kell!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.11. 07:43:34

az utobbi 2 meccsbol az jon le, hogy van egy standard kezdo 11, es ha kiveszunk belole ket embert mar lehal a rendszer. elfer még jovore ide 1-2 uj ember.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.11. 06:49:00

Tegnap a szív játszott egy fáradt csapat ellen Sajnálnám, ha kiesnének, de kellett most ez a 3 pont nagyon nekünk, nagyon sűrű az élmezőny. Remélem a következő meccseken Valenciában maradnak pontok, amikor más csapatok mennek oda. Most ez igy volt jó!
Pedri és Gavi szenzációsan szálltak be! Onnantól egy igazán jó meccs lett belőle. Sztem az EL meccs miatt ezt amolyan pihenős, könnyű meccsnek gondolták a srácok, aztán mi lett belőle! De a lényeg, fel tudtunk pörögni és végül ha csak kb 20 percet, de jól játszott a csapat!
Válasz küldése