Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 18:24:19

eimenis1212 írta:
Nem Ede72 írta:Az év végével távozók névsora remélem: Martino, Mascherano, Pique, Alves, Tello, Pedro, Alexis, Alba, S Roberto es sajnos Xavi....
ez kicsit erős azért... Piqué, Masc, Alves,Alba nálam marad. Azért ne mossuk össze azt, hogy pár játékosnak nem megy mert szr a játékrendszer , és az edző nem tudja őket motiválni azzal, hogy jó játékosok 1 év alatt elfelejtettek focizni. Mert ezzel az erővel Messin és Neymaron kívűl mindenki mehetne.
pedig igaza van. én még eladnám adrianot, bartrát, songot, messit, neymart, fabregast meg iniestát is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.08. 18:22:17

Elkeserítő meccs volt EZ IS! Én voltam a hülye, hogy végignéztem, pedig már a félidő előtt terveztem hogy elkapcsolok, meg is érdemlem, hogy most idegeskedek. 5 percnél több figyelmet nem érdemel a csapat már meccsek óta.
Egyedül Puyol miatt maradtam mert pont itt debütált annak idején és szerettem volna legalább pár percet látni megint ezen a pályán.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.08. 18:21:21

Fogadni mernék, hogy a semmitmondó nyilatkozatok között ott lesz a következő:
" A Madrid jobb helyzetben van, de nem adjuk fel, küzdünk a bajnoki címért még van matematikai esély!"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.08. 18:19:50

Ebben a csapatban semmi akarás nem volt. Egy Valladolidot 4-5 góllal illik megverni, még idegenben is. Kétarcú megint a csapat, hazai pályán általában megverik az ellenfelet (kivéve Valencia...), idegenben pedig vergődnek. Ez azt hiszem Pep utolsó idényében volt így, de még Vilanova időszakából is emlékszem ilyenre. Így nem lehet bajnokságot nyerni.

Nem nézem a Real Madrid meccseit, csak összefoglaló-szinten, de még ebből is megállapítom, hogy sokkal élesebbek, sokkal motiváltabbak, mint mi. Egy bajnokesélyes csapat nem úgy játszik, mint a mai Barcelona, hanem úgy, mint a Real vagy az Atlético. Csak azért nem csúszunk lejjebb a ranglétrán, mert a kisebbik madridi csapat is kisebb hullámvölgyben van. Ha a Real igazán akar bajnok lenni (és miért ne akarna?), akkor itt a lehetőség, hogy növeljék az előnyüket. A Levante ellen nyerni fognak, ez nem is lehet kérdéses, illetve az El Clásicón is sajnos ők lesznek a favoritok, mert a Barcelona idegenben veszélytelen a tavaszi szezonban.

A meccsről annyit, hogy Messi megint elcsalt egy meccset (a Sociedad ellen volt a másik az utóbbi időben), a teljes csapat veszélytelen volt Marino kapujára. Adriano sajnos elleste Alvéstől a brutálisan szr beadásokat, Fábregas pedig újfent igazolta, hogy csak őszi játékos. Piqué gyengélkedése már nem újkeletű, mindenki más egy fokkal értékelhetőbbet nyújtott, természetesen magukhoz képest mindenki a béka feneke alatt volt mélyen.
Kép
Kép
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.08. 18:19:02

Nem Ede72 írta:Az év végével távozók névsora remélem: Martino, Mascherano, Pique, Alves, Tello, Pedro, Alexis, Alba, S Roberto es sajnos Xavi....
ez kicsit erős azért... Piqué, Masc, Alves,Alba nálam marad. Azért ne mossuk össze azt, hogy pár játékosnak nem megy mert szr a játékrendszer , és az edző nem tudja őket motiválni azzal, hogy jó játékosok 1 év alatt elfelejtettek focizni. Mert ezzel az erővel Messin és Neymaron kívűl mindenki mehetne.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.03.08. 18:16:54

Valaki légyszi magyarázza már el nekem a mai cseréket.. Nem tudom mit akart ezzel a Cesc-Alexis cserével, mert eszméletlenül rosszul sült el. Az eddig is gyenge középpályánk szinte megszűnt Cesc lehozatalával.. Utána meg 5 perc múlva kb amikor látta hogy ez így gáz behozta a legsúlytalanabb játékost a padról.. :lol: A végén meg szerencsétlen Tello is bejött, szegény idén amúgy is eléggé formán kívül van, de ilyen betömörült védelem ellen meg aztán végképp nem tud mit csinálni. De legalább ő hajtani próbált. Roberto meg futkosott csak össze vissza. Thiagoba ezt szerettem anno.. Mindig megjátszható volt szinte, bármikor oda lehetett hozzá rúgni a labdát. Ehhez képest Sergi fiú.. Közelít a labda aztán lehajtott fejjel lyukra fut, vagy nem is tudom én mit csinál, de labdát nem vár az tuti.

Én amúgy nem vagyok olyan kétségbeesett mint itt pár ember, azért Neymart meg Fabregast nem adnám még el.. :lol: Szerencsétlen Brazil még csak idén jött, eleinte jó volt, a sérülése óta tényleg visszaesett, de ez összességében a csapatra is igaz, így meg nehéz visszalendülni. Fabregas meg a legjobb középpályás idén, nem is nyert még annyi mindent a Barcával hogy azt mondhassuk hogy nem éhezik a sikerre. Úgyhogy én azért nekik még adnék esélyt, nem szórnám ki őket mint ahogy látom már páran szeretnék.. :D

Busi posztjára viszont hoznék egy olyan embert aki tényleg konkurenciát jelent neki, hogy tényleg versenyhelyzet legyen a posztért, mert kezd igen elkényelmesedni, ma is amit produkált.. Nem mondom hogy adjuk el, de ő is érzi hogy bármit csinál ő a kezdő, ezt a biztonságérzetet meg kéne változtatni. Bár ahhoz az edzőnek is kéne nagyobb tökösség, mert most irányító poszton is elvileg verseny van, meg a védőknél is, aztán láthatjuk. Mindegy Xavi hogy játszik, és mennyivel van - legalábbis sokáig volt, már nem mondanám hogy sokkal - jobb formába Cesc, csakis Xavi játszhat fontos meccseken, meg ő nem jön le ha Cesc fenn van. A védőknél meg mindegy milyen jó volt Bartra, és milyen pocsék a Pique-Masch páros, ha jött egy nagyobb meccs mindig padozott szegény gyerek. Aztán ez ahhoz vezetett, hogy ő is átment formán kívülibe kb.. Ez a bekezdés most nem a mai meccsre szól, hanem az utóbbi heteknek hónapoknak. De mindegy, én nagy kesergésbe nem kezdek, a 07/08-as szezonban szinte egész évben ilyen játék volt, már "hozzá vagyok szokva" ezekhez a meccsekhez is. :lol:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.03.08. 18:16:12

Jöhet ide bármilyen edző, amíg nem cseréli le a fél csapatot, addig itt nem lesz változás.
Én Tata helyében az idény végéig a B csapattal játszanék. Ezek meg mehetnek padozni, meg a lelátóra szotyolázni.
Megérdemelnék.
És nem érdekelne, hogy mekkora zakókat kapunk.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.03.08. 18:14:15

Én Kloppot tudnám elképzelni a kispadon, a dortmunddal kiváló focit játszat, védekezés is rendben van náluk(lehet, hogy jobb védőik vannnak, de csapatként is jól védekeznek, együtt mozognak) és ahogyan kilőnek labdaszerzéskor az valami szenzációs(benne háromszögelésekkel,kényszerítőkkel) és nekem nagyon bejön.
A másik, hogy ő szvsz nagyon fel tudná dobni a játékosokat, teljesen új impulzusokat tudna adni a csapatnak.
Az más kérdés, hogy valószínűleg, nem mostanában fogja elhagyni Dortmundot mivel nem rég hosszabított..
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.08. 18:14:08

ez volt az első kihagyott meccsem az idényben.Azt hiszem jobb is. Tata tényleg menjen. Alulmúl mindent. Azt meg tényleg ne mi mondjuk már meg, hogy ki jöjjön helyette, ez tényleg a vezetőség feladata, de nem barca szint. Mégegyszer úgy, hogy nem láttam a mai meccset: Sergi Roberto sosem volt, és valszeg nem is lesz barca szint. Tello is kevés lesz. Az hogy Piqué miért játszik gyengén azt sokan elég jól megfogalmazták már a forumon: Puyol szintű és mentalitású védőtárs hiánya ( nagy hiba lenne Piquét eladni). A többi játékos alulmotiváltságának és gyengébb teljesítményének egy részét én Tata számlájára írom. Hagyjuk már, hogy Busi pl. aki nem is öregedett ki, fiatal stb. 1 év alatt elfelejtett focizni ( ugyanez Piqué, még Ini is stb.). Nem működik a csapat és ebben kulcsszerepe van az edzőnek!!!! Tata bátor volt, tudta, hogy lefelé szálló ágban van a csapat, cselekedni kell. Kipróbált egy új rendszert. Becsülöm érte, hogy mert lépni. Én is ezt tettem volna. De nem jött be. Szval vége, menjen.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.03.08. 18:13:55

Azon szoktam leginkább mosolyogni, amikor azt mondják - inkább már csak mondták -, hogy "direktebb játékot játszunk". Nem játszunk direktebb játékot, sőt, sokkal kevésbé játszunk direkt játékot, mint korábban. Ez egy bárgyú megideologizálása annak, hogy már nem azt játsszuk, mint ezelőtt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2014.03.08. 18:14:25-kor.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2014.03.08. 18:09:11

Az év végével távozók névsora remélem: Martino, Mascherano, Pique, Alves, Tello, Pedro, Alexis, Alba, S Roberto es sajnos Xavi....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.08. 18:06:48

"Szép volt fiúk! Többet nem jövök...!"-Tipszmiksz Csabi.

A nagy változtatások ellen voltam, de ez most már elkerülhetetlen. Ez egyszerűen botrányos. Nem gondoltam volna, hogy hiányolni fogom a Tito csapatot, de amit ők lehoztak, az klasszis szint volt ehhez képest. Ott legalább nyertük a meccseket és volt egy Messink... Most ott tartunk, hogy helyzeteink sincsenek. Vki igazán rájöhetne már, hogy miért van az, hogy amint a játékosok innen kiteszik a lábukat, akkor ismét megrázzák magukat, majd visszatérnek és ugyanez... A védelem tragikum (bár ezen a meccsen Piqué és Mascherano óvott meg minket egy nagyobb veréstől), középpályánk van? (Sergiot életemben nem láttam ilyen formában játszani, Fabregas-Xavi duó képtelen dominálni, de ugyanez a helyzet Iniestával), Neymar a sérülése óta csak fölöslegesen van a pályán, Messi majdnem ugyanez, fényévekre van önmagától...

Mondanám, hogy hozzunk 2-3 védőt, 2 középpályást, meg egy harcos és radikális edzőt, de tudom, hogy megint egy ilyen töltelék vkp fog jönni a védelembe és ennyi... Nagyon mérges vagyok, hogy itt van egy ilyen játékosállomány és se eredmény, se játék... Innentől lemondhatunk a bajnokságról, ahogy a BL-ről is, mert egy mentálisan ilyen gyenge társaság sose fogja megnyerni a trófeát. Szégyen egy ilyen idénykezdet után.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.03.08. 18:03:23

Szerintem - addig, amíg valaki a Xavi-Iniesta-Puyol trióból nem lesz a felnőtt csapat edzője - meg kellene próbálni nagy nevekben gondolkozni. Capello, Bielsa, esetleg Del Bosque, Lippi, Conte vagy Scolari, esetleg még Benítez.

Ha a Barca-stílussal hellyel-közzel szakítanának is, nagy eséllyel nem lehetne náluk alibizni...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.08. 18:00:51

Eljutottunk oda, hogy a kiesők már a Barcelonát kívánják ellenfélnek. Totális mélypont. Tata Martinotól legelegánsabb egy lemondás lenne. Fabregas, Neymar, Xavi, Busquets mind csődöt mondott. Új csapatot kell építeni. A fogadkozás nem ér semmit, gólhelyzet nélkül hoztuk le a meccset. Bízom egy nagytakarításban, és mihamarabb egy új Barcelonában. Hajrá Barca!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.03.08. 17:58:54

Középcsapattá váltunk. Most már hihető, hogy nagy érvágás kell. Ezek zöme kiégett. Tele a zseb. De Messi-Neymár-Fabregas-Xavi-Iniesta is nulla. Szerintem nem Tata a hibás, mert egy leszállóban lévő csapathoz jönni - ennyi siker után - szinte reménytelen. Mivel lehet ezeket még lelkesiteni, mi az ami még nincs meg ? Még a Messinek sem kell félni semmitől, mert őrült pénzért vinnék még jobb fizut is kapna. Akkor mi van a többivel ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2014.03.08. 18:13:25-kor.
Fecó
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.08. 17:54:44

Eddig nem bíráltam, fanatikusan bíztam a csapatban a Valencia, Sociedad meccs után is, de azt hiszem ma végleg elszakadt a cérna nálam.

Nagy mértékben változtatni kell a kereten, a maradó játékosok hozzáállásán.
Nincs kétségem adott esetben Pep kivágna pár "nagy" játékost a keretből.
Nulla akarat, kényelmesség, öntelt semmitmondó nyilatkozatok a meccsek után.

Az sem érdekelne, ha csak a BL selejtezős helyért küzdenénk, de azt lássam, akik itt vannak megszakadnak a Barca mezében.

Az ilyen alibi játékosokat, mint S. Roberto páros lábbal rúgnám ki innen. Még hogy Xavi utód!!
Némi kis túlzással az ismeretségemben van jobb játékos.

A La Masia ontja a tehetségeket? Kétkedem benne, a legtöbb innen elment játékos jó ha középszerűvé válik. Volt egy zseniális generáció és ennyi.
Húúú de mérges vagyok! :twisted:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.08. 17:53:55

Marad a BL és a kupa.
Hivatalosan szerintem nem, de már biztosan feladták a játékosok. Pedig nem így indult.
"And my heart will leave you never."
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2014.03.08. 17:53:25

Lassan kellen-e lengetni a feher zsebkendoket mert ez mar szanalmas!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kas7as 2014.03.08. 17:53:51-kor.
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 17:46:12

hát ez vér ciki :?

az idény eddigi leggyenbgébb teljesitmenyevel, teljesen megerdemelt vereség. mivel madridban minden bizonnyal nem nyerünk, 80% h eldőlt a bajnokság. ez van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.08. 15:06:31

Akkor mehet a Piqué-Bartra páros a City ellen. 8)

Pedro barátom adjon egy gólpasszt, Messi vágjon kettőt, Alvesnek legfeljebb nyolc pontatlan beadása legyen csak, Xavi passzpontossága legyen 93% fölött, Adriano ne sérüljön meg, Afellay álljon be csereként. Több kívánságom nincs.

Ja, nyerjünk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 14:59:26

Valladolid: Mariño, Rukavina, Rueda, Mitrovic, Peña, Valiente, Rossi, Álvaro Rubio, Bergdich, Guerra y Manucho.

Barcelona: Valdés, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Xavi, Busquets, Cesc, Messi, Pedro y Neymar.


hajrá csajok mindent bele. vigyázni kell a valladoliddal otthon, nem sok vereségük van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.03. 20:20:23

Örülök, hogy nem nyertünk megint hat góllal, mert akkor mindenki azt mondaná, hogy könnyű jól játszani ilyen gyenge ellenfél ellen. Meg hát tartalékoljuk a jó játékot az idegenbeli meccsekre. Sok pozitívat nem láthattunk, talán annyit, hogy Tata a lelátóról sem kevésbé hatékony, kb ugyanannyit tud hozzá tenni a játék javításához. Messi visszatérésére még várni kell, Neymar játékát látva Tellot én már félidőben behoztam volna, és nem az utolsó három percre. De jó lenne, ha Xavi ilyen gólokat lőne komoly tét meccseken, vagy egyáltalán lőne valaki távolról Adrianon kívül. Alvesnek sem lesz nehéz jobb produkciót bemutatni, már nagyon várom.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.03. 17:57:03

Leon írta:Én csak ironizáltam! :)
Nem csapatot kell váltani hanem taktikát. (persze 1-2 minőségi védő mindenképp kell)
Különben is vannak fiatalok és újak akik nem voltak részesei Pep csodacsapatának(08-11):
Alexis,Alba,Fabregas,Song,Neymar.
Egy az egyben adom. Habár nem lehet teljesen megváltoztatni, nem is lehet ezt így hirtelen, de ez el is indult. most nem a tegnapi meccsről beszélek.
Még minidg tartom, hogy a legnagyobb hibánk, nem az, hogy nem hajtunk egy kiscsapat ellen, hanem, hogy a helyzetkihasználásunk főleg az ilyen meccseken katasztrofális. Az első félidő például viszonylag jó volt és nem szólhatott volna semmit az Almeria, ha egy 4:1-el fordulunk.
Ez pedig nem Tata hibája akárki akármit mond.
Viszont neki köszönhető, hogy láthatunk némi változatosságot. Tegnap is egyedül Neymar minimum 2 gólt lőhetett volna kontrából. A City meccset is nagyban neki köszönhetjük, mert maguktól a játékosok nem vették volna fel ezt a taktikát és nem hajtották volna ilyen pontosan végre. Viszont ezzel a hullámzó játékkal kell valamit kezdeni. Tegnap is az első 30 perc teljesen vállalható játékot nyújtottunk aztán a 70-80. percig nulla.

A lassú kp-s játékunkat szerintem nagyban köszönhetjük ennek a 3-4-3.szerű taktikánknak. Ennek sajnos Cesc itta meg a levét. Sokan ezt akarták látni, de bebizonyosodott, hogy ezzel az Alvessel már nem működik. Folyamatos életveszély volt, ezt el kell felejteni.
Ez sajnos kiheréli a középpályánkat.
Neymar próbálkozott és voltak szép megoldásai, de a befejezések nagyon nem mentek. Iszonyatosan kellett volna neki egy gól.

Akik pedig Tata-t küldenék már el gondolkozzanak egy kicsit. Szinte az utolsó pillanatban vette át a csapatot, nagyon nehéz ilyenkor bármit is csinálni, ő viszont rengeteget tett a csapattal. Titonál (és lehet, hogy ezért megköveznek), de Pep utolsó 2, de legalább 1 szezonjánál is többet, pedig nem kicsit van nehezebb dolga.
Azzal a cirkusszal és nyomással a nyakában ami most folyik a csapat körül. Az idő megszépít mindent, de ebben az időszakban Peppel sem álltunk jobban.

Pozitívum, hogy hoztuk a meccset, még ha az eredmény nem is tükrözi a mutatott játékot. Viszont Ini és Pedro is jól szállt be. Nem szoktam elégedett lenni Pedritoval, de tegnap egyértelműen aggilisabb és jobb volt mint Alexis. Az előbbi mellőzésével nem igazán értek egyet. Cesc-szel együtt játszatni sokszor veszélyes.

Én is látom a sajnálatos hibákat és változtatni kell ezeken, de ez nem megy egyik pillanatról a másikra. Viszont három hónap alatt nem felejtettek el ezek a játékosok focizni, úgyhogy nem látom veszve ezt a szezont. Nyáron kellenek az erősítések, de egy kapus és klasszis védőn kívül nem létszükséglet más. Nem is nagyon futna másra.
Lehet itt lovagolni, hogy kell egy center, de mennyivel tudna többet adni. Vele sem érnénk többet a fejeléseknél, a statikussága miatt pedig sok dologban hátráltatna.
Ha egy Müllerért kiadunk 30-40 milliót akkor küldeném el a vezetőséget a bús pi..ba.

El kell fogadni, hogy nem lehet folyamatosan álomfocival hozni a meccseket. Többen írták, hogy azért fog a madrid előttünk végezni, mert ha rosszul játszanak is hozzák a meccseket. Azok most miért kárálnak akkor annyira.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.03. 15:29:38

Én csak ironizáltam! :)
Nem csapatot kell váltani hanem taktikát. (persze 1-2 minőségi védő mindenképp kell)
Különben is vannak fiatalok és újak akik nem voltak részesei Pep csodacsapatának(08-11):
Alexis,Alba,Fabregas,Song,Neymar.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.03.03. 15:01:58

Leon-nak igaza van. Ezért irom régota, hogy 5-6 uj ember kell, akik hajtanak. Hiába a tudás, a képesség ha nincsen olyan nagymérvü nyerniakarás, mint pl. az AM.-nál. Ez a csapat kifujt, még akkor is ha a bajnokságot nyernénk.
Fecó
Válasz küldése