Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2014.02.23. 11:47:20

Subinho írta:
Enjoy írta:Aki - de sokkal inkább - ami hiányzik a csapatból:
http://www.youtube.com/watch?v=dRW29AK8 ... re=related
Az igazi kapitány / motivátor.


Sajnos nincs igazi CSK-nk...
Igen, valóban, csak sajnos Puyol már soha nem lesz ilyen. Vele többre mennénk pl. másodedzöként..
Éppen ezért írtam, hogy sokkal inkábbb "ami" hiányzik a csapatból.
A jelenlegi keretben nincs sajnos még egy ilyen ember, aki ennyire küzdene/harcolna a csapatért.
-
Bár kifejezetten utálom Pepe-t, főleg amilyen eszközöket használ sűrűn, de mindenképpen nagyra becsülöm azt, ahogyan küzd a csapatáért.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.23. 11:46:56

Elég nagy pofára esés ez a legutóbbi 2 meccs után. :roll: A Rayo ellen a szezon egyik legjobb játékát és hozzáállását produkáltuk, a City elleni győzelem pedig elsősorban Tata érdeme, de a csapat is rendkívül fegyelmezetten játszott. Ehhez képest tegnap számomra elég nagy hideg zuhany volt, vagy csak túl naiv vagyok és azt hittem, hogy végre sínen vagyunk és kijöttünk a gödörből. Vagy szimplán innentől ilyen hullámzó teljesítményre lehet számítani?!

Ez a 2 vkp-s hadrend elég rossz ötlet volt. A legviccesebb, hogy így kaptunk tükörsimán 3 gólt. Busquets és Song egymást zavarták középen, közben pedig átjáróház volt a középpályánk. Nem emlékszem pontosan, de játszottunk már a szezonban valamelyik meccsen ezzel párossal és akkor sem igazán működött a dolog.
A védelem ismét kabaré volt. Az első gólnál Song maradt le elég rendesen, a másodiknál pedig Adrianonak is kijárna egy tasli. Griezmann szépen elsprintelt mellette, ő meg kocog mögötte, mintha mi sem történt volna. Ettől függetlenül persze az egész csapat bűn rossz volt.

Minden téren kudarcot vallottunk tegnap, a Sociedad pedig könyörtelenül kihasználta ezt. Több ilyen produktum nem fog beleférni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
vetesi.feco
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.01.18. 18:04:04
Tartózkodási hely: Szendehely

2014.02.23. 11:35:10

Sziasztok!

Sajnálatos ami történik csapatunk háza táján bennem csak egy gondolat erősödik ez a csapat a Pep Guardiola-é volt és csak ő tudott bánni velük itt van rá a pld azóta már a 3-ik edzőt esszük és nincs jóformán semmi emlékeztető a Pep Guardiola korszakra. Szomorú vagyok :( :(
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.23. 11:33:49

Enjoy írta:Aki - de sokkal inkább - ami hiányzik a csapatból:
http://www.youtube.com/watch?v=dRW29AK8 ... re=related
Az igazi kapitány / motivátor.


Sajnos nincs igazi CSK-nk...
Igen, valóban, csak sajnos Puyol már soha nem lesz ilyen. Vele többre mennénk pl. másodedzöként..
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.02.23. 11:30:05

mess2009 írta:kedves Iván, ez nem egy sima vereség volt! szétvertek bennünket! lehetett volna hat is! de a meccs összképe is ezt mutatta: a saját fegyverünkkel oktattak bennünket. mi futkostunk a labda után mint pók a falon...
ne áltassuk magunkat: ebben a csapatban nincs tartás! soha nem tudhatod, mit fognak produkálni, lehet, hogy jön még egy két (szerencsés)gála de ki tudja? és ez a legnagyobb baj.
tegnap egy elhibázott összeállítás tehát az edző!!! generálta balfogás volt a kulcs de ebből én azt látom (és persze nem csak ebből!), hogy a mai Barcának egy jó eredményhez a véletlen szerencse a legfontosabb kelléke.
ami a konkrétumokat illeti, ahogy mondtam, lejátszották az egész csapatot, Valdéstől Neymarig, az csak hab a tortán hogy ebből még különösen is ki tűntek néhányan, úgymint: Piqué,Song,Busquets, Neymar,Pedro, Messi és persze maga Tata Martíno.
nem tegnap buktuk a kupákat: ebben a csapatban egyszerűen nincs elég a mai csúcs focihoz.
Ez igen helytálló poszt! [-o<
Szuszimester
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.23. 11:28:55

Kéne egy olyan tökös edző, mint Guardiola volt, amikor idejött és kivágta a csapatból a nagy sztárokat és berakott a csapatba ismeretlen fiatalokat! Akkor Deco,Ronaldinho,Eto`o, vagy épp Henry,Broki... Most sajnos el kell engedni ugyanígy azokat,akik akik csak alibiznek. Nálam nincs hely Piquének, Pedronak és elköszönnék S Robert, Montoya párostól is és a Song-Masc párosból az egyiktől, ill. a Puyol, Xavi, Alves hármason is elgondolkodnék, mert egyszerűen nem tudnak folyamatosan jó teljesítményre, + Valdes és így ez máris 9 ember... Helyettük kéne 4-5 jó játékos és kész is a csapat
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2014.02.23. 11:27:00

Aki - de sokkal inkább - ami hiányzik a csapatból:
http://www.youtube.com/watch?v=dRW29AK8 ... re=related
Az igazi kapitány / motivátor.


Sajnos nincs igazi CSK-nk...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Enjoy 2014.02.23. 11:29:45-kor.
Kép
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.02.23. 11:23:56

Ronaldinho22 írta:Phuu de regen voltam itt. En eldontottem a kovetkezo 2 meccsunket meg se nezem. Egyszeruen most jott el az ideje hogy ne idegesitsem fel magam a balfeksegen. 1997 ota nezek Barca meccseket talan a meccsek 60%at lattam, de 17 ev alatt nem volt ilyen hogy ezt igy kijelentsem. Voltak nagyon gaz idoszakok mikor tenyleg semmit nem nyertunk de valahogy akkor sem mondtam, hog nem nezek Barca meccset a 7vegen. Egyszeruen elegem lett. A felesegemmel ki akartunk menni Barcelonaba igy hogy meccset is nezunk most tavasszal vagy osszel,de letettem rola, minden almom ez volt de igy ilyen lelketlen semmit nem mutato csapathoz eszem agaba sincs. Pep ota szepen lassan de lefele ivelunk buknak az elnokok es noname edzok iranyitjak a csapatot. Kerdezem miert? A jatekosok nem felejtettek el jatszani, a taktika nem bukott meg mivel Pep a Bayernnal szinte ugyanazt csinalja mint nalunk csak eredmenyesebben es a jatekoskeretunk jobb a Bayernenal. Kicsit ugy erzem mintha szandekos lenne ez a butitas. A Realnal odament Ancselotti Karoly aki most egy jo egyenletes format kialakitott a Realnal. Nalunk bukik az elnok meg idevagnak egy Argentin 10. Rangu edzot? Hogy van ez? Raadasul a Messi csalad baratjat? Hat en is nagy ivben tojnam le ha a fonokom egy jo ismerosom lenne. Messi viszont egy vezer megha nem is ugy tunik ha o lazazik a tobniek se veszik komolyan ezt az edzot. Ma Vela labdaval lefutja Messit? Hat mi ez ha nem stab hiba? Milyen masodrangu semmitmondo emberek iranyitjak ezt a csapatot? Szerzodest hosszabitani Tataval mar most? Mire fel? Emellett milyen elnoki bohockodasok mennek fent? Leultetni a tronra az alelnokot? A fejerol latszik hogy egy simlis vigyori senkihazi! Mi teletuzdeltuk a klubot bohocokkal addig a Real meg a Spanyol Berlusconi maffiavezerrel akit mar reg le kellett volna csukni jot rohog rajtunk es alaassa minden idok egyik legjobb Barcajat. Mert nem veletlen hogy ennyi minden tortenik rovid idon belul. Pereces talan minden idok legnagyobb hajjal megkent vezere aki minden kovet megmozgat hogy ujra az o csapata legyen a legnagyobb. Egyszeruen nem ertem hogy tortenhet ez es piszkosul duhos vagyok mindezert. Nekem a 7vegi meccsek jelentettek a kikapcsolodast es oromet megha nem is ment mindig ugy de ez mar kritikan aluli egy szegyen ami itt folyik. LE AZ ELNOKSEGGEL, LE MARTINOVAL ES BANDAJAVAL ES EL AZZOKKAL AKIK VEGIG ALIBIZIK A MECCSEKET. VISCA EL BARCA
:D Nahát, én is azt terveztem, hogy most tavasszal kimegyek a párommal meccsre, de az utóbbi hónapok teljesítménye azt mutatja, hogy inkább nem. Mert most - akár tetszik, akár nem - nem érdemlik meg. Elég, ha itt őrülök meg a TV előtt, mert ott még a végén beszaladnék a pályára is! :mrgreen:
Szuszimester
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.02.23. 11:10:40

tageva írta:A baj nem most kezdődött. Hétről hétre lehet látni, hogy valami nincs rendben a Barcánál. Messi hetek óta mint ha a pályán sem lenne, Neymar meg egy repülő bohóc, akit óriási hiba volt megvenni. Nála David Villa ezerszer többet ért. Egy jól fejelő magas csatár helyett vettek egy "törpét" (Messi, Pedró, Alexis sem magas játékos) Olyan mint ha kiégtek volna a fiúk. Az edző Tata Martino képtelen ebből a gödörből felrázni őket. Élettelenül, minden játékkedv nélkül nem lehet nyerni. Véleményem szerint, ha ez a tendencia folytatódik nem csak a bajnokság fog elúszni. Az BL. visszavágó még vissza van, ami nem lesz egy sima meccs.

De reménykedjünk, hogy elmúlik ez az évről évre visszatérő év eleji rossz széria és a csapat újra az "egekbe" emelkedik.
Ne haragudj, de ezért megérte regisztrálni... :roll: Jellemző amúgy a Barcás bagázsra meg úgy a magyarságunkra is en bloc, hogy verjük idegenben a City-t 2-vel, "happy minden", még mindig mi vagyunk a legjobbak, rá négy nappal lealáz a Sociedad és pont az ellenkező véglet jön ki... Meg kéne találni a középutat.

A kiemelt rész meg ne haragudj, de egyenesen szánalmas. Villa magas, jól fejelő csatár? 175 centi volt az egész fazon, mindenféle rossz indulat nélkül, pontosan ilyen magas Neymar is. #-o
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.23. 10:46:12

A meccset nem láttam, de ledöbbenve követtem az eredményt telefonról. Biztos voltam benne, hogy nyerünk, erre simán kikaptunk.

A Madridos haverjaim már ünnepelték a bajnoki címet, egyik Barcás haverommal meg azt beszéltük, hogy nem is szomorkodunk miatta mert ha nem nyerünk semmit akkor jön majd egy kis változás, pár új játékos formájában. Mert ezek a játékosok már agyon nyerték magukat és lehetetlen ettől elvonatkoztatva játszani ugyanabban a formációban.

Persze semmi nincs még veszve, de ha bekövetkezne az a nagyon fájó dolog, hogy nem jönne össze semmi, csak akkor esne le a vezetőségnek ami már évek óta nem.
Amíg leesik mindig egy trófea addig befogja magyarázni a vezetőség, hogy semmi gond, hisz középső védőt se vettek évek óta.

Addig is szurkoljunk a csapatnak, úgy mint eddig :!:

Visca el Barca
tageva
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.02.22. 19:40:28

2014.02.23. 10:13:01

A baj nem most kezdődött. Hétről hétre lehet látni, hogy valami nincs rendben a Barcánál. Messi hetek óta mint ha a pályán sem lenne, Neymar meg egy repülő bohóc, akit óriási hiba volt megvenni. Nála David Villa ezerszer többet ért. Egy jól fejelő magas csatár helyett vettek egy "törpét" (Messi, Pedró, Alexis sem magas játékos) Olyan mint ha kiégtek volna a fiúk. Az edző Tata Martino képtelen ebből a gödörből felrázni őket. Élettelenül, minden játékkedv nélkül nem lehet nyerni. Véleményem szerint, ha ez a tendencia folytatódik nem csak a bajnokság fog elúszni. Az BL. visszavágó még vissza van, ami nem lesz egy sima meccs.

De reménykedjünk, hogy elmúlik ez az évről évre visszatérő év eleji rossz széria és a csapat újra az "egekbe" emelkedik.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.02.23. 10:11:37

Kedves "daffy"
Pont forditottja a a kép a hozzászolásodnak. Tavaj jött Alba most Neymár és ez nagyon kevés.
Nincsen motiváció mert agyon nyerték magukat, minden meg van és többször. Tegnapi összeállitás lehet, hogy szerencsétlen volt, de ugye futni azért még lehetett volna. Nem akarok hosszu évekre visszamenőleg hivatkozni, de kivétel nélkül a nagy sikerszériákat sülyedés követ. Hiába soroljuk fel, hogy egyenként mindeni zseni, ha egyben már más a kép. Egy-két ember idehozatalával semmi sem oldódik meg. Ha jó egy bármilyen dobogos szint akkor igen, de vissza csucsra csak ugy lehet ha garnitura cserét csinálnak. Persze garancia nincs semmire. Alba-Iniesta-Busi-Messi-Neymar nálam fix, Xavi és D.Alves tartalék, ha belemennek - a többi mehet. Az hogy mindenhol érdekelve vagyunk -az jó - de lehet, hogy semmi sem lesz belőle. Montoya- szerü játékos egy nagy nulla.
Sajnos öregedett is a csapat és kényelmes is - ezt kell látni. Nem harapnak mint az A.Madrid, Pedig elvileg jobb a keretünk. Nem lehet a Guardiólás szintet tartani, olyan nincs.
Fecó
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.02.23. 09:26:10

Azt nem értem még mindig, hogy miért tartalékoltunk. 2-án játszunk otthon egy acélos Almeríával. Egy teljes hét pihenő lett volna a srácoknak. Másodikán lesz Atletico - Real. Magyarul ha ezt hoztuk volna, akkor páholyból nézzük a madridi derbit. Így meg szurkolhatunk ezerrel az Atleticonak. Az a meccs lesz az első döntője a szezonnak.

Oké, ne hibáztassuk Martinót a kezdő miatt. De amellett nem tudok elmenni, hogy a brutál szenvedésbe nem nyúl bele csak 3-1-nél. Ez hatalmas hiba nálam. Abba az egy gólba kapaszkodott? Két passzt nem csináltunk 45 percen keresztül. Kíváncsi lennék mit tudott reklamálni hogy kiküldték..

Nem tudom figyelitek-e, TV képnél rengetegszer van olyan, hogy passzolgatjuk fel a labdát, és elérünk 30-35-re, azt várom hogy na még valaki van eggyel feljebb aki mindjárt bejön a képbe, de senki, csak a felállt védelem. Aztán megy ki a labda Neymarnak, aki visszahozza középre, majd odagurítja valakinek, aztán visszahátrál. Másik oldal ugyanez. Kapásból megvonunk magunktól egy opciót a kapujuk felé.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.23. 09:13:34

Régóta mondom, amit itt Tata Martino meghonosít,az nem a Barca játéka,ez tisztán látszik, ahogy egyre több idő eltelik, egyre inkább formálja áta csapatot és egyre rosszabb. Ezek a srácok ezt nem,vagy inkább nem ezt tudják. Látszik, h nem fekszik nekik. Egyre lejjebb megy a színvonal. Ez nem a Paraguay-i válogatott, meg nem is olasz liga... Ez ide rém gyenge! Eddig azt mondtam, várjuk meg a szezon végét és ne ítélkezzünk, de azt mondom, elfogyott a türelem. Nem az eredmények miatt, hanem a látott játék miatt. Ettől még Radomir Anticcal is jobb volt a csapat...
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2014.02.23. 09:04:40

göndör írta:A leghatékonyabb csapatrészen természetesen a középpályát értettem. Két ilyen klasszist mint Cesc és Xavi ilyen meccsen kihagyni, több mint felelőtlenség. Ha már itt tartunk és nem tudom mit látnak Sergi Robertóban. Még hogy ő lenne Xavi utódja. Ugyan már! Nála még az általam nem kedvelt Alcantara is többet mutatott.
Teljesen egyetértek. Xavi, Messi, és Iniesta óta azt gondolják, hogy minden gyerek aki a barca nevelés az egyből világklasszis lesz..lószart.
S Roberto, Bojan, Cuenca, Montoya Bartra, stb. egy közepes csapatban elmegy, de nem Barca szint.
Mostanában már Pique sem,pedig ő edződhetett volna Angliában....
Én sem kedvelem Alcantarát, de fényévekkel jobb, mint az itt maradt. S Roberto.
Nagyon nagy vérfrissítésre van szükség, főleg hátvédsorban, és kell egy igazi vérbeli befejező csatár. De hát ezt évek óta mindenki tudja, és mégsem történik semmi...
Ennek a bajnokságnak már úgy néz ki, hogy vége. És nem a három pont miatt, hanem a reménytelen játék miatt, ami kb két hónapja tart.
Ja,és Velát, eladtuk, vagy kölcsönben van?? Azonnal vissza kell hozni a csapathoz, sűrű elnézéskérések közepette!!!! :wink:
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2014.02.23. 09:03:18

göndör írta:A leghatékonyabb csapatrészen természetesen a középpályát értettem. Két ilyen klasszist mint Cesc és Xavi ilyen meccsen kihagyni, több mint felelőtlenség. Ha már itt tartunk és nem tudom mit látnak Sergi Robertóban. Még hogy ő lenne Xavi utódja. Ugyan már! Nála még az általam nem kedvelt Alcantara is többet mutatott.
Teljesen egyetértek. Xavi, Messi, és Iniesta óta azt gondolják, hogy minden gyerek aki a barca nevelés az egyből világklasszis lesz..lószart.
S Roberto, Bojan, Cuenca, Montoya Bartra, stb. egy közepes csapatban elmegy, de nem Barca szint.
Mostanában már Pique sem,pedig ő edződhetett volna Angliában....
Én sem kedvelem Alcantarát, de fényévekkel jobb, mint az itt maradt. S Roberto.
Nagyon nagy vérfrissítésre van szükség, főleg hátvédsorban, és kell egy igazi vérbeli befejező csatár. De hát ezt évek óta mindenki tudja, és mégsem történik semmi...
Ennek a bajnokságnak már úgy néz ki, hogy vége. És nem a három pont miatt, hanem a reménytelen játék miatt, ami kb két hónapja tart.
göndör
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.06.11. 12:17:30

2014.02.23. 08:52:30

A leghatékonyabb csapatrészen természetesen a középpályát értettem. Két ilyen klasszist mint Cesc és Xavi ilyen meccsen kihagyni, több mint felelőtlenség. Ha már itt tartunk és nem tudom mit látnak Sergi Robertóban. Még hogy ő lenne Xavi utódja. Ugyan már! Nála még az általam nem kedvelt Alcantara is többet mutatott.
göndör
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.06.11. 12:17:30

2014.02.23. 08:45:56

Már maga a kezdő felállás sem ígért semmi jót. Tata azt gondolta, hogy "legyengítve" is simán elintézi a meccset a csapat. Túlzásba viszi a rotációt. A leghatékonyabb csapatrészt fejezte le. Az az érzésem, kissé többet gondol a saját taktikai érzékéről, mint amennyivel valójában rendelkezik. És ezt nem csak e meccs alapján állítom. Az elkövetkezendő időben csak a védekezést kéne gyakoroltatni, akár egy erre specializálódott, külön pályaedző alkalmazásával is.
Ilyen játékkal - 2:0 ide vagy oda - még a BL visszavágón sem lehetünk biztonságban, a kupában pedig a Reál simán beledöngöl minket a földbe.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.02.23. 08:23:03

torotam -tól idézve: ,,Le Martinoval? a Copa del Rey döntőjében vagyunk, a BL-ben nagy az esélyünk a legjobb nyolc közé kerülni és csupán három pont a lemaradásunk a ligában. Emberek, maradjunk már a földön!"

Ezzel én is csak egyetérteni tudok! A tegnapi rossz teljesítménytől függetlenül nem állunk olyan rosszul. Persze én se szeretném, hogy ez a gyenge játék kezdete legyen egy gyenge korszaknak, de azért na...
Barcelona Unity is Strenght!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.23. 08:15:08

kedves Iván, ez nem egy sima vereség volt! szétvertek bennünket! lehetett volna hat is! de a meccs összképe is ezt mutatta: a saját fegyverünkkel oktattak bennünket. mi futkostunk a labda után mint pók a falon...
ne áltassuk magunkat: ebben a csapatban nincs tartás! soha nem tudhatod, mit fognak produkálni, lehet, hogy jön még egy két (szerencsés)gála de ki tudja? és ez a legnagyobb baj.
tegnap egy elhibázott összeállítás tehát az edző!!! generálta balfogás volt a kulcs de ebből én azt látom (és persze nem csak ebből!), hogy a mai Barcának egy jó eredményhez a véletlen szerencse a legfontosabb kelléke.
ami a konkrétumokat illeti, ahogy mondtam, lejátszották az egész csapatot, Valdéstől Neymarig, az csak hab a tortán hogy ebből még különösen is ki tűntek néhányan, úgymint: Piqué,Song,Busquets, Neymar,Pedro, Messi és persze maga Tata Martíno.
nem tegnap buktuk a kupákat: ebben a csapatban egyszerűen nincs elég a mai csúcs focihoz.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.23. 07:39:18

Nem néztem tegnap a meccset, ma reggel tudtam meg az eredményt. Te atyaég!!! #-o
Megmentettem magamat egy újabb esti mérgelődéstől.
A kommenteket olvasva a játékunk is egy nagy rakás.... lehetett.
Ezzel szépen elbúcsúzhatunk a bajnoki címtől.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.02.23. 06:48:27

Nagyon dekoncentráltak... Divatmajomkodnak, és csüngnek a közösségi oldalakon... Nem a foci kellene az eszükben legyen? Értem én, ha elvégzik megfelelően a dolgukat, akkor azt csinálnak amit akartnak, de ez a celebkedés, és a vele láthatóan párhuzamos ingadozó teljesítmény idegesít. :?
"And my heart will leave you never."
Ádám99
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.11.09. 19:09:56
Tartózkodási hely: Orosháza

2014.02.23. 04:10:19

Egy teleszart zokni az egész, már a Shitty ellen is az volt, csak volt egy kis mák. Hónapok óta idegenben szivatnak elég rendesen, az, hogy nyerünk, egy dolog, de le"lelkesednek" és futbaloznak minket, az utolsótól az elsőig MINDENKI! Egy lélektelen [auto_cenzúra] az egész
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2014.02.23. 03:15:54

trey88 írta:Még nincs kerek 1 órája hogy lefújták a meccset, de már mindegyik írt Facebookra. Mi ez??????????? Óvoda???
marketing...abban nagyon feljavult a csapat... :roll:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.02.23. 00:32:52

Sokan a felállásban keresik a hibát, de a cserék után sem lett jobb a játék. Túl kényelmes ez a csapat, nem tud lelkesedni, hátrányban nyomást gyakorolni. Neymar és Messi mint két idegen. Nem akartam elhinni, hogy két ekkora sztár nem fog tudni egy csapatban játszani, de egyre inkább beigazolódik. Tata meg csak sodródik az eseményekkel.
Válasz küldése