Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.09.21. 21:10:28

Ez a szerencsétlen Pedro mit keres a kezdőbe Munir helyett ? A végén mig Suarez is padozni fog miatta :evil:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.21. 20:32:58

Szerintem LE csak fokozatosan szeretné játékba hozni MatS-t.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.21. 20:32:16

Barcaman1993 írta: Lassan kezdem elkönyvelni, hogy Ter Stegen csak epizódszereplő lesz ebben a csapatban. Kár érte. Douglas ismét nem debütál... Ez a Montoya-Munir-Sandro-Sergi Roberto pad meg nagyon gyenge...
A kispad még mindig jobb mintha Alves meg Pedro lenne ott. Mindkettő kb csak a neve miatt kezdő, mert amit le tudnak művelni azt máshol nem tűrnék meg. Montoya most jobb mint Alves, Munir pedig sokkal jobb mint Pedro.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.09.21. 20:30:15

Miért kell megint Mascherano-t középhátvédként erőltetni? Miért? #-o
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 20:27:09

Barcaman1993 írta:Jó, de akkor minek ide ennyi védő?
Ez az amit én se értek, mert láthatóan Masch is középhátvéd lesz, akkor meg így van 5 ember a 2 posztra. Ez nagyobb pazarlás mint a Bravo-MAtS páros..

Csak remélni tudom, hogy a szerdai csapatban kezdő lesz Montoya (vagy Douglas :mrgreen: ) és Bartra..
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.21. 20:18:32

palesz77 írta: Úgy látszik Montoya idén is csinálhat bármit, akkor se lesz kezdő. Ezek után meglepő, ha nem tud szintet lépni..? :roll: Mindegy, nem is húzom már fel magam ezen.
defender3 írta:A lehető legrosszabb védelem.
Ezzel nem értek egyet, a Matyi vs Pique párharcban jelenleg a francia a jobb, mellé meg egy Masch féle pitbull jobban illik. Nekem egyedül Alves szúrja a szemem, de ő nagyon.
Pontosítok a védelem jobb oldala nagyon rossz. Masch Alves páros máris 50%-al nagyobb esély a bekapott gólra de a Pique Alves duó is nagy harcban van.
Bartra jegelését én se tudom hova tenni. Pedig az ilyen meccseken simán játszhatna. A sok pihentetésnek sincs értelme mert akkor meg nincs meccsben amikor kéne. Montoya is hasonló szituban van.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.09.21. 20:17:51

palesz77 írta: Ezzel nem értek egyet, a Matyi vs Pique párharcban jelenleg a francia a jobb, mellé meg egy Masch féle pitbull jobban illik.
Jó, de akkor minek ide ennyi védő? Vermaelen egyáltalán nem játszott, Bartra is csak epizód szerepet, Piqué pedig időnként játszik csak. A kis főnökkel van 5 védőnk, ebből 3-an folyamatosan játszanak, a többiek meg értelmetlenül vannak itt. Nyilván ez hosszabb távon nem feltétlenül lesz így, de egyelőre ez a kép körvonalazódik. Ill. azt is hozzátenném, hogy L.E. csapatában egyértelmű, hogy Mathieu az első számú védő. Ezzel nincs semmi baj, de akkor meg kéne találni az ideális párját és minél előbb beépíteni. Ha ez Piqué, Vermaelen vagy éppen Bartra lesz, nem érdekel, de egyértelmű, hogy Mascherano hosszabb távon nem jó megoldás, ahogy eddig sem volt az.

Lassan kezdem elkönyvelni, hogy Ter Stegen csak epizódszereplő lesz ebben a csapatban. Kár érte. Douglas ismét nem debütál... Ez a Montoya-Munir-Sandro-Sergi Roberto pad meg nagyon gyenge...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.09.21. 20:19:29-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.09.21. 20:11:39

Kp-n meg elől nem finomkodunk,ez jó, Stegenért kár,védelem középszer,de így is nyerni kell,több góllal!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 20:06:37

visca el barca írta:BARCELONA: Bravo, Alba, Mathieu, Mascherano, Alves, Busquets, Iniesta, Rakitic, Pedro, Messi y Neymar.
Banquillo: Stegen, Montoya, Xavi, Piqué, Sergi Roberto, Sandro y Munir.

semmi meglepetés.
Úgy látszik Montoya idén is csinálhat bármit, akkor se lesz kezdő. Ezek után meglepő, ha nem tud szintet lépni..? :roll: Mindegy, nem is húzom már fel magam ezen.

Remélem jó játékkal és több góllal fogunk nyerni, kéne már egy gála a lelkemnek. :D
defender3 írta:A lehető legrosszabb védelem.
Ezzel nem értek egyet, a Matyi vs Pique párharcban jelenleg a francia a jobb, mellé meg egy Masch féle pitbull jobban illik. Nekem egyedül Alves szúrja a szemem, de ő nagyon.

Idén amúgy szerintem egy szavunk se lehet Maschra középhátvédként, az első meccsen való kiállításáról sem ő tehetett elsősorban - őt hozták ilyen szituba, hogy nem volt más választása -, amúgy meg jól játszik. Piqueről ez nem mondható eddig annyira el.. Egyedül Bartrát sajnálom, mert simán játszhatna.. Na mindegy, LE tudja..
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.21. 20:02:50

visca el barca írta:BARCELONA: Bravo, Alba, Mathieu, Mascherano, Alves, Busquets, Iniesta, Rakitic, Pedro, Messi y Neymar.
Banquillo: Stegen, Montoya, Xavi, Piqué, Sergi Roberto, Sandro y Munir.

semmi meglepetés.
A lehető legrosszabb védelem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.21. 20:00:29

BARCELONA: Bravo, Alba, Mathieu, Mascherano, Alves, Busquets, Iniesta, Rakitic, Pedro, Messi y Neymar.
Banquillo: Stegen, Montoya, Xavi, Piqué, Sergi Roberto, Sandro y Munir.

semmi meglepetés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.21. 13:22:31

Leon írta:Dehogy fog játszani,ha nem a Piqué-Matyiő kettős lesz akkor Mascherano a 3. #-o
Barta majd a kupában fog játszani B-C osztályos csapatok ellen meg majd tavasszal talán a Camp Nouban pár utolsó helyen lévő ellenfél ellen,ennyi.
Remélem ezek után majd lelép és egy másik csapatnál világklasszis kh lesz belőle! =D>
Én is pont ettől félek, de korai még most ítélni. Az is lehet, hogy LE "felosztja" a szezont a kh-k tekintetében: most Masch utazik és játszik többet (nagy örömünkre kh-ként! :lol: ), legközelebb pedig Bartra fog! :)

Mondjuk az is lehet, hogy én vagyok túl pozitív... :? :roll:
Kép
Blaugrana88
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.09. 16:24:17

2014.09.21. 13:19:03

ZBarca írta:
Erxy írta:edzői döntés értelmében Bartra és Adriano maradt ki.
Ne temessük még Bartra jövőjét a csapatnál, ahogy Lionel85 is írta, hosszú még a szezon és szerintem a Malaga ellen már játszani fog! :wink:
Lehet jönni azzal, hogy LE igazából a neveket játszatja, de mint ahogy őt ismerjük, a rotáció sem elhanyagolandó dolog nála és akkor még enyhén fogalmaztam.
Engem is bosszant, hogy még a padra sem fog leülni, de ha Lucho ennyit foglalkozik a fiatalokkal, ne mondjuk már, hogy a legtehetségesebbet még a keretbe sem rakja be.
Úgy van, a Malaga ellen szerintem is játszani fog, 1 héten belül 3 meccs pedig sok lenne neki, ezért érthető, hogy most kimaradt.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.21. 13:12:00

ZBarca írta:
Erxy írta:edzői döntés értelmében Bartra és Adriano maradt ki.
Ne temessük még Bartra jövőjét a csapatnál, ahogy Lionel85 is írta, hosszú még a szezon és szerintem a Malaga ellen már játszani fog! :wink:
Dehogy fog játszani,ha nem a Piqué-Matyiő kettős lesz akkor Mascherano a 3. #-o
Barta majd a kupában fog játszani B-C osztályos csapatok ellen meg majd tavasszal talán a Camp Nouban pár utolsó helyen lévő ellenfél ellen,ennyi.
Remélem ezek után majd lelép és egy másik csapatnál világklasszis kh lesz belőle! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.21. 12:40:00

Erxy írta:edzői döntés értelmében Bartra és Adriano maradt ki.
Ne temessük még Bartra jövőjét a csapatnál, ahogy Lionel85 is írta, hosszú még a szezon és szerintem a Malaga ellen már játszani fog! :wink:
Lehet jönni azzal, hogy LE igazából a neveket játszatja, de mint ahogy őt ismerjük, a rotáció sem elhanyagolandó dolog nála és akkor még enyhén fogalmaztam.
Engem is bosszant, hogy még a padra sem fog leülni, de ha Lucho ennyit foglalkozik a fiatalokkal, ne mondjuk már, hogy a legtehetségesebbet még a keretbe sem rakja be.
Kép
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.09.21. 12:17:04

Fúúú ez most nagyon fel****ott... Egy tökutolsó Levante ellen nem képes még keretbe sem nevezni, tényleg 5-6 számú középhátvédként van számon tartva... Ilyenkor merül fel bennem a kérdés, hogy mégis mit csinálhat edzésen, csak mert meccseken simán veri a Pique-Masch kettőst + fiatalabb is náluk, LE mégsem képes még padra sem tenni, bezzeg 'oldalpassz' Roberto, ő betonbiztos kerettag, a világért se maradjon ki, mert megdobja a sikerespassz-százalékot, igaz, hogy semmit nem tesz hozzá, de az nem is számít senkinek sem, a lényeg a 90% feletti passzolás, az meg hogy nem ad gólpasszt/lő gólt/védekezik le van sz**va...
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.09.21. 11:35:18

Engem egyre jobban dühít Bartra mellőzése. Előtte van a sorban Piqué, Matyi, Masch, Vermalen is előtte lesz, ha felépül, majd ha sérüléshullám lesz, akkor Busi, Adriano is, végül pedig visszahozzuk Songot... :evil:
Neki kellenének a meccsek, nem olyan fiatal már. És sokszor még a keretbe sem fér be. Az a baj, hogy ha nem érzi a bizalmat, nemcsak, hogy elgondolkodik a távozáson, hanem a teljesítménye rovására is mehet. Martinónál is akkor került be, mikor már végképp elfogytunk hátul, és komoly meccsekre kellett beszállnia. És az a vicc, hogy bizonyított, jó teljesítményeket hozott le. Egyszerűen nem tudom, mit kéne még tennie. Puyol biztos, hogy nem véletlenül győzte meg, hogy neki helye van itt.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.21. 11:28:42

danianevem írta:Bartra kezdheti keresni az új csapatát, teljesen érthetetlen miért nem kap lehetőséget a bizonyításra...
Biztos azért mert kell a hely Mascheranonak. Pedig sokkal jobb nála csakhát úgy néz ki a név fontosabb mint az, h mi a posztod. LE nagy hangon mondta, h épp az aktuális forma az ami nála a legfontosabb, szerintem ezt csak a nézőknek mondta közbe meg alig változott vmi.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.09.21. 11:23:43

Szerintem ebben a sűrű menetrendben Bartra elég szerepet fog kapni, ahogy ter Stegen is, nem kell rögtön arra gondolni, hogy lépni fognak innen kevés lehetőségük miatt. Eddig jól rotál Lucho, bár az APOEL ellen túl sok alapember maradt ki, most ismét ők vihetik a prímet. Kötelező 3 pont!
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 11:22:24

Erxy írta:Keret: Bravo, Ter Stegen, Alves, Douglas, Montoya, Pique, Mascherano, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar

edzői döntés értelmében Bartra és Adriano maradt ki.
Szuper, még Douglas is előtte van a sorban.. :roll: Nem tudom miért nem volt elég 3 szélső védőt vinni + Matyit - ha már Adrinao kimaradt -, akkor Bartra befért volna - bár igazából tökmindegy, hogy honnan nézi a meccset, ha úgyse játszik. Egyedül akkor engesztel ki Lucho emiatt, ha szerdán kezdő lesz! :mrgreen:

Ma meg Montoya játszatására vagyok a legkíváncsibb, remélem ő lesz a kezdő, megérdemelné.. Na meg azt is remélem, hogy MAtS sem a padon kezd majd.
(De fogadni mernék, hogy a Bravo-Alves pakkal állunk fel.)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.21. 11:10:13

Bartra kezdheti keresni az új csapatát, teljesen érthetetlen miért nem kap lehetőséget a bizonyításra...
Erxy írta:...nagy meglepetés aligha lesz, Bravo-Alves-Piqué-Mathieu-Alba-Busquets-Rakitic-Iniesta-Neymar-Messi-Munir lesz, talán Munir helyett Pedro.
+1, bár szerintem Piqué vagy Mathieu helyett majd Mascherano boldogíthat minket, legalábbis eddig mindig egy "oszlop" meg egy alacsonyabb, gyorsabb kh volt a kezdőben.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.21. 10:59:10

Keret: Bravo, Ter Stegen, Alves, Douglas, Montoya, Pique, Mascherano, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar

edzői döntés értelmében Bartra és Adriano maradt ki. Vermaelen még mindig nem egészséges, és Rafinha is összeszedett egy kisebb comizom sérülést, elővigyázatosságból nem utazik.
nagy meglepetés aligha lesz, Bravo-Alves-Piqué-Mathieu-Alba-Busquets-Rakitic-Iniesta-Neymar-Messi-Munir lesz, talán Munir helyett Pedro.
Kép
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.09.14. 20:32:47

Ne ekézzétek a csapat legjobb jobbhátvédjét Montoyát!
Gyors volt, jól vett részt a passzjátékban,nem vesztett labdát, párharcot, és nem reklamált-feleslegesen, és indokolhatatlanul!Fiatal, játszatni kell, hogy fejlődjön Ő is.
Mit gondoltok: miért kellene a Liverpoolnak?

Győzött a csapat ,és ez fontos volt. A Bilbao nagyon jó csapat. Valverde edzőjük kitűnő munkát végez!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.14. 19:06:11

Messithebest írta:Ez így van, de csak azért mert Dani csak ívelget befelé. Ha nem ívelgetne akkor simán meglenne oldva a jobb oldal, mert Alves bejátsza az egészet általában.
Csak Danival ellentétben Montoya hátul is rendre feltűnik és szerel, így Rakitic is jobban figyelhet a támadásokra - na meg Alba is sokkal bátrabban ment fel így a támadásokhoz, hogy a túloldalt olyan ember állt, aki visszazár..

Szerintem Montoyával összességében jobbak lennénk mint Danival - az előbb felsorolt okok miatt -, nagyon kíváncsi leszek, hogy a Bl meccsen, vagy a következő bajnokin kezdeni fog-e.. :roll: A whoscored osztályzatán meg igazából nem lepődök meg, szerintem is jó meccset tolt le, de ezt már leírtam párszor.. :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.09.14. 18:49:11

ZBarca írta:
A jelenlegi csapatban az a legnagyobb negatívum, hogy még a nem Barca szint Montoya is jobb Alvesnél... :cry:
Ez így van, de csak azért mert Dani csak ívelget befelé. Ha nem ívelgetne akkor simán meglenne oldva a jobb oldal, mert Alves bejátsza az egészet általában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2014.09.14. 19:32:51-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése