Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2013.05.20. 14:49:29

Sziasztok!
Nem tud valaki egy képet, amin Tito és Abidal a magasba emelik a trófeát? Google-n csak 2-t találtam, de azok igen gyengék. Szerintem egy ilyen kép minden szurkolónak sokat jelentene! :)
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.20. 02:48:29

Nem volt egy látványos meccs, én igazából a tét nélküliségre fogom a sok kapu előtti kihagyást. Főleg 2-0 után már nem koncentráltak eléggé a játékosok, ami valahol érthető. Most nem kell szerintem ezért bírálni őket.
A 100 pontos rekordot illetően igazából a jövő hét lesz a mérvadó. A Málaga már szerintem nem fog megszakadni az utolsó fordulóban, mert a 8. helynél visszább már semmikép sem csúszhat, európai kupában pedig úgysem indulhat. Jövő héten az Espanyolnak sem lesz ilyen fajta motivációja, mert ők sem indulhatnak európai kupában, a kiesés sem fenyegeti őket. Viszont a barcelonai derbi akkor is barcelonai derbi marad, ha egyébként nincs tétje. Biztos szívesen keresztbe tennének nekünk, ahogy 2007-ben is - azt soha nem felejtem el nekik és utálni is fogom őket csinálhatnak bármit :lol: Mindenesetre ha tényleg 100 pontot akarunk akkor jövő héten meg kell majd dolgozni érte és ezt valamilyen szinten elvárnám ettől a csapattól. :wink:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.20. 01:08:17

ez egy igazi vegyes káposzta volt..... az első félidő jó iramú de potya(szerű) gólokkal a másodikban már játszadozás meddő fölénnyel és ami a leg szomorúbb : példátlanul gyenge helyzetkihasználással. mintha a góllövés valami bűnös dolog lenne komolyan sokszor az az érzésem. ilyenkor egyértelműen azt látom hogy ez a csapat rosszul edzett!! a hatékonyság mint olyan kimaradt az edzéstervekből, kirívóan gyenge a lövőkészség sőt megkockáztatom a rúgó technika is néhány játékosnál. egyénileg a Villa-Pedro-Fabregas hármasra különösen igaz az előző mondat, a kilencven perc alatt Fabregasnak egy jó elfutása volt a balszélen azt Pedró szúrta el, és ehez számtalan rosz döntés, elhibázott passz. sokszor a Xavi-Fabregas kettős úgy működött, mint a híradóban: kettővel mondatják el azt amit egy is elmondhatna.
amúgy a kupa átadás szép volt és a sok bosszuság és néhány nagy bukta ellenére MIÉNK A LIGA!!!!!!!!!!!! becsüljük meg.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.05.19. 23:44:27

Ebből a séta meccsből is tudtak a végére izgalmasat csinálni. De kit érdekel, ha meg van a bajnokság! Montoya csak visszafelé passzolgat, Villa erőlködik, Fabregas nem tud vezéregyéniség lenni.
Ennél jövőre több kell. Tello jó lesz, és kell még egy góllövő. Meg hát egy jóval gólerősebb középpálya se ártana, mert ott talán csak Xavi rúg néha egy-egy gólt, ő meg már nem fiatal.
De ne legyünk telhetetlenek, ez a bajnokság nagyon sima volt. Legyen ilyen a következő három is!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.19. 22:54:36

Mezner2 írta:Legyen már vége ennek az évnek,totálisan nem érdekel,ha a jövő évben 11új játékos lesz a csapatban,de nem akarom azt látni mint egész tavasszal,ezt a lélektelen f*st....A védekezésünk egészen nevetséges,össze-vissza futkosunk mint az elmebetegek,semmi tudatosság,komplett védő négyest kéne cserélni,hogy ebből jövőre kupa legyen (az idei teljesítményből kiindulva természetesen,és nem a képességekből...)
Azért remélhetőleg 11 új ember nem kell. Egyébként tényleg változtatni kell ezen a játékon, mert nem lesz ez így jó. A mai meccs még úgy, ahogy rendben volt, Messivel/normális helyzetkihasználással itt 4-5 simán lehetett volna közte. A védelem meg elképesztően gyenge. Képességekben a világ elitjében az egész sor, de mégis együtt, mintha vmi probléma lenne. Azt meg vki árulja már el, hogy Montoya mi a francért buktatta ott a gyereket? Ismét sikerült kapott góllal lehozni a meccset.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2013.05.19. 22:51:31

megvan a bajnoki cím oszt ennyi..Tűz???
Elmosta az esőőő. csendes patak volt ez a meccs ...Sajnos.
De jövőre remélem azért nem futják ennyire szét magukat az ősszel és marad a tavaszra is egy kis erő!!!
VISCA EL BARCA
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.19. 22:50:33

lui1698 írta:Minden tiszteletem a srácoké. Tét nélküli meccs, és még is ugyan akkora tűzzel játszottak végig, mint az elmúlt hónapok során.
:mrgreen:
Legyen már vége ennek az évnek,totálisan nem érdekel,ha a jövő évben 11új játékos lesz a csapatban,de nem akarom azt látni mint egész tavasszal,ezt a lélektelen f*st....A védekezésünk egészen nevetséges,össze-vissza futkosunk mint az elmebetegek,semmi tudatosság,komplett védő négyest kéne cserélni,hogy ebből jövőre kupa legyen (az idei teljesítményből kiindulva természetesen,és nem a képességekből...)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.19. 22:49:54

lui1698 írta:Minden tiszteletem a srácoké. Tét nélküli meccs, és még is ugyan akkora tűzzel játszottak végig, mint az elmúlt hónapok során.
Fontosabb a 100 pont a BL-nél. :twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy tényleg hajtottak végig, jó volt látni az elmúlt hónapok után, szép volt, fiúk.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.19. 22:47:17

Minden tiszteletem a srácoké. Tét nélküli meccs, és még is ugyan akkora tűzzel játszottak végig, mint az elmúlt hónapok során.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.19. 22:03:32

Barcaman1993 írta:de attól még erre nem alapoznék hosszú távon. :D
Azok után, h CR is fejelt már öngólt, sztem a Clasico-kon is jó eséllyel indulhatnánk az ilyen szögletekkel, szóval sztem igen is van ezekben perspektíva (Mondjuk pont a RM az, akiknek Puyol bárhol, bármikor gólt fejel :D )
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.19. 21:48:15

sjd írta:
Barcaman1993 írta: Sztem az egyetlen gól a bajnokságban, amit pontrúgás utáni fejesből szereztünk, az még az 1. fordulóban volt Puyol fejese a Sociedad ellen. Egyszerűen nevetséges, szánalmas...
Tessék, itt van a második :lol: :lol:
Közel-távol egy barcás nem volt a gyerek közelében. :D Értem, hogy Xavi tett egy csavart bele :D de attól még erre nem alapoznék hosszú távon. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.19. 21:46:27

Barcaman1993 írta: Sztem az egyetlen gól a bajnokságban, amit pontrúgás utáni fejesből szereztünk, az még az 1. fordulóban volt Puyol fejese a Sociedad ellen. Egyszerűen nevetséges, szánalmas...
Tessék, itt van a második :lol: :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.19. 20:52:02

TT írta:tudod az sem mindegy, hol van a védelmi vonalad. mennyire van feltolva, vagy visszább húzva.
nálunk gondot okoz(na) két lassú kh
Hányszor égtünk idén a Real ellen? Azt hiszem Piqué mellett egy égi meszelő nem volt a csapatban... Aztán a pontrúgásokból is kaptunk idén pár gólt. Konkrétan 2 féle gólt kaptunk idén. Vagy Alba és Alves mögé bejátszottákk majd gól, vagy pontrúgásból. A kapott góljaink 80% ilyen. :wink: Persze a nagy meccseken a 2 vkp szerepeltetése egyszer sem merült fel. Komolyan nem is értem, hogy ilyeneket minek várok el egy edzőtől...?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.19. 20:48:18

Barcaman1993 írta: Ez egy baromság. A Chelsea-nek és a Unitednek már 10 éve ez nem okoz gondot.
tudod az sem mindegy, hol van a védelmi vonalad. mennyire van feltolva, vagy visszább húzva.
nálunk gondot okoz(na) két lassú kh

szerk.: teljesen megértem amúgy amit írsz, de ha alba-alves páros hülyesége, és a kp [auto_cenzúra] visszazárása miatt kapunk gólt állandóan, nem javulna, sőt romlana a helyzet egy plusz lassú középhátvéddel. az tény, hogy pontrúgásoknál előrébb lennénk, de ezt az előnyt lehet el is veszítenénk amiatt a játék miatt amit játszunk.

mint ahogy írtad, egy cselzinél, munál ez működik, itt nem biztos, h jó lenne
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2013.05.19. 20:56:00-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.19. 20:45:01

kristop írta:amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy bartra ugyanazért nem kap annyi lehetőséget, amiért - állítólag - tito nem szeretné hummelst a csapatba. hogy túlságosan ugyanolyan a stílusa, mint piquének és kettőt egymás mellé nem akar berakni. csak akkor, ha tényleg nincs más választása már.

nem mondom, hogy hülyeség ez az egy magas, lassabban forduló védő és egy alacsonyabb, gyorsabb egymás mellett (ezért ment a piqué, adriano páros is sokszor szerintem) de azért az utolsó három fordulóban legyen már tökmindegy, na értitek.
Ez egy baromság. A Chelsea-nek és a Unitednek már 10 éve ez nem okoz gondot. Akkor nehogy már nekünk ez legyen a probléma. Persze, ha törpékkel akarunk minden szezont lenyomni, akkor hát legyen, de a pontrúgásoknál ugyanúgy meg leszünk verve mindenki ellen. Bayerntől, Realtól mennyit kaptunk idén pontrúgásból? De nyugodtan erőltessük az alacsony embereket is középen. Azt meg nem mondom, hogy mezőnyben is szétszednek minket fizikálisan.

Aztán ugyanez gond a támadásoknál is. Nem azért, de vki észrevette, hogy kisszögletet már egy jó ideje nem lövünk? Sztem az egyetlen gól a bajnokságban, amit pontrúgás utáni fejesből szereztünk, az még az 1. fordulóban volt Puyol fejese a Sociedad ellen. Egyszerűen nevetséges, szánalmas... Ha meg ez az oka, hogy tényleg nem jön Hummels... akkor csak gratulálni tudok Titonak. Egyébként van ráció abban, amit írtál.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.19. 20:29:34

Hülye ez a Tito.....eddig is tudtuk :roll: én többet nem is írok kezdőről.... :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.19. 20:29:07

amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy bartra ugyanazért nem kap annyi lehetőséget, amiért - állítólag - tito nem szeretné hummelst a csapatba. hogy túlságosan ugyanolyan a stílusa, mint piquének és kettőt egymás mellé nem akar berakni. csak akkor, ha tényleg nincs más választása már.

nem mondom, hogy hülyeség ez az egy magas, lassabban forduló védő és egy alacsonyabb, gyorsabb egymás mellett (ezért ment a piqué, adriano páros is sokszor szerintem) de azért az utolsó három fordulóban legyen már tökmindegy, na értitek.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.19. 20:26:26

Azt hiszem amíg Tito marad az edző, addig nehezen fognak a fiatalok beépülni.Bajnokok vagyunk, akkor erre mi szükség van most. :roll: Nézhetjük a Pedró vs Fabre alibizést. :cry:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.19. 20:34:15-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.19. 20:21:58

Biztos, hogy meg akarom én nézni ezt a meccset? :D
Az már látszik, hogy Titónak sokkal fontosabb a 100 pont mint a fiatalok játszatása, de legalább Thiagóék lehetőséget kapnának... Sok dolog akkor sem veszélyeztetné a győzelmet...
Ha a többi hátralévő bajnokin is ez lesz, valaki küldjön egy levélbombát.

De legalább MONTOYA játszik! Csoda! :P

Visca el Barça!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.19. 20:19:45

örüljünk hogy ott van montoya :lol: csodálom hogy nem fabregas játszik a helyén
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.19. 20:15:05

Az agyam eldobom mentem, hogy ez a Tito mit művel rotáció néven. Itt van mögöttünk egy olyan szezon, ahol jó páran alig játszottak, csomóan meg végigtolták az egész szezont. Megvan a bajnoki cím, hazai pálya, Valladolid... És akkor hol van Bartra, Song, Thiago, Tello? És akkor csodálkozunk, hogy a fiatalok nem épülnek be. Már azon is meglepődtem, hogy nem sikerült Montoyát kiszorítania vkinek a kezdőből... Hihetetlen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.19. 20:14:51

Barcelona line-up (official): Valdes - Montoya Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Villa

Bench Barcelona: Pinto, Bartra, Song, Dos Santos, Thiago, Alexis, Tello

nem tetszik. nem tetszik, hogy ennyire akarjuk azt a száz pontot. és az se tetszik, hogy tito úgy véli ez a legerősebb kezdőnk jelenleg. amúgy annyira nem vészes, én csak olyan hat helyen változtatnék ezen :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.19. 18:32:27

ab1daL írta:Alves, Adriano, Abi továbbra is sérült, ezért kaphat (sajnos csak ezért, szvsz nem játszanának a fiatalok) lehetőséget ma Montoya, és Bartra.
Most olvastam én is pont. Azért az jó lenne már ha nem csak ilyen apropón kapnának a fiatalok lehetőséget. Monti sztem már korábban is kaphatott volna szerepet... semmivel sem lettünk volna hátrébb, mint a vészmegoldásokkal. Sőt! nem értem hogy a támadó szekcióban lehetőséget kapó fiatalok miért vannak más helyzetben mint a védőalakzatot erősítő ifik.
Mert idén sztem legalább annyira 0hoz közeli volt a védekezesésünk, mint amilyen impotensek a támadásaink Messi nélkül.(önmagunkhoz képest) Tehát ennek mivoltja nem lehet ok erre. Bartra is megállta a helyét a Psg ellen(is). Remélem ma játszani fognak.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.19. 18:27:41

ab1daL írta:Alves, Adriano, Abi továbbra is sérült, ezért kaphat (sajnos csak ezért, szvsz nem játszanának a fiatalok) lehetőséget ma Montoya, és Bartra.
Szerintem Tito valahogy megoldja, hogy ne kelljen kezdenie Montoyának... :roll: Puyol a mankójával játszhat jobbhátvédként Alves helyett.

Játsszon Montoya mellett Bartra, Thiago és Tello, esetleg Sergi Roberto, ha már Deulofeuéknak nincs erre esélyük, más kívánságom nem is igazán van a meccsel kapcsolatban.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.19. 17:55:38

Alves, Adriano, Abi továbbra is sérült, ezért kaphat (sajnos csak ezért, szvsz nem játszanának a fiatalok) lehetőséget ma Montoya, és Bartra.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése