Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.11. 13:19:56

Én a meccset nem láttam, tegnap éjjel néztem meg a harmadik félidő csodás műsorát. Ott Puhl Sanya bá kielemezte az összes szituációt: Hát három játékos minimum mehetett volna zuhanyozni mg az első félidőben. Tudom, fetrengünk, meg hisztis dívák vagyunk, de ez most egyáltalán nem erről szólt. MEgint ment a hentelés. Annyi jó volt a dologban, hogy legalább annyira ne masszisztált a spori hozzá.

Egyébként nem tudom ,hogy ez hogyan működhet. Nagyon nem merik meghúzni a piros lapokat, pedig csak úgy lehetne megállítani az ilyen játékosok ámokfutását.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.11. 12:39:12

recrea írta:
ntibi67 írta:Nem is értem a vitát!Verbálisan esetleg a lelkét lehet valakinek megsérteni,de az még sérülést nem okozott senkinek.Pau Lopez viszont a meccs elején a földön fekvő Suarezbe szándékosan belesarkal és utána mellkason tapossa.
Ezt spec én is így láttam (legalábbis a ráutaló magatartást), cserébe bele is szálltam volna az egyik szögletnél, szigorúan a két gólom után :)

Amúgy jól írod Bob, Messinek és Suareznek is voltak patkány dolgai, ez benne van a fociban, ahogy mondani szokták, akinek nem tetszik, az menjen sakkozni.
Én sem Lopezt venném most elé. Volt egy-két húzása, de semmi komoly. Az ilyen sunyi taposásokat meg hasonlókat hanyagolta. Nagyobb büntetés volt neki, hogy pofázott meccs előtt, aztán 5X szedhette ki a labdát a hálóból, Rafinha góljánál még megalázóbb lehetett.

Inkább a mezőnyjátékosok voltak alattomosak. Voltak olyan belépőik, amik egyértelműen lábra mentek, komoly sérülésveszély volt bennük. Nyújtott lábbal térdmagasságban belecsúszni valakibe meg hasonlók. Lehet, hogy ez Bobnál belefér, de nálam mondjuk nem. Lehet keménykedni, de szándékosan sérülést okozni az tényleg komolyan elítélendő. Meg lehet nézni az NFL-t. Annál keményebb kontaktsport nem sok van, mégis figyelnek arra, hogy feleslegesen ne "üssék meg" a másikat, mert tudják, hogy ő is a játékával keresi a pénzét, pedig nem egy agytrösztök.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6724
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.05.11. 11:55:29

Vajon hogy fognak hajtani/focizni a Granada Barca, ill. Real szimpatizáns focistái? :D
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.11. 07:10:19

emlékszek, a kupameccs után én is azok között voltam, akik rosszul voltak az espanyoltól meg a kapusuktól, de ezt most én se láttam/látom annyira halálosnak. volt egy kis szemétkedés mindkét részről, amit most csináltak az espanyol játékosok, olyanokat tényleg bőven lehet előszedni nálunk is. nem lesz szimpi ezután se ez a Pau Lopez gyerek, de most tényleg nem csinált szerintem se semmi különöset. egyszer otthagyta a lábát, hogy ne legyen olyan szép az élet Suareznek, ennyi, igazából semmi következménnyel nem fenyegetett. a nyilatkozata is olyan, hogy ez van, a rivális nem akarja, hogy bajnokok legyünk, hát na. amúgy meg most vissza is kapta a dolgokat, a videó alapján Messiék minden alkalmat megragadtak, hogy kiröhögjék (amit egyébként ha az ellenfél csinál, akkor úgy interpretálunk, hogy mennyire aljadék emberek).
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2016.05.10. 23:06:03

Sejtettem, hogy Bob majd itt előadja a diplomatát, mint mindig...(facepalm)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6724
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.05.10. 21:53:35

ntibi67 írta:Nem is értem a vitát!Verbálisan esetleg a lelkét lehet valakinek megsérteni,de az még sérülést nem okozott senkinek.Pau Lopez viszont a meccs elején a földön fekvő Suarezbe szándékosan belesarkal és utána mellkason tapossa.
Ezt spec én is így láttam (legalábbis a ráutaló magatartást), cserébe bele is szálltam volna az egyik szögletnél, szigorúan a két gólom után :)

Amúgy jól írod Bob, Messinek és Suareznek is voltak patkány dolgai, ez benne van a fociban, ahogy mondani szokták, akinek nem tetszik, az menjen sakkozni.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.10. 21:41:18

Nem is értem a vitát!Verbálisan esetleg a lelkét lehet valakinek megsérteni,de az még sérülést nem okozott senkinek.Pau Lopez viszont a meccs elején a földön fekvő Suarezbe szándékosan belesarkal és utána mellkason tapossa.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19541
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.10. 21:30:49

Pont ez a lényeg, hogy a pályán mi van. Gólt rúgtunk és ment tovább az élet. És én nem láttam tőle a nagy provokálást (pont ez van a videóban, hogy szinte végig kussol vagy ő is röhög). Ha csak nem azt, hogy odasuhintott, de még csak nem is rúgott az Isten áldjon meg titeket. De ezzel az erővel Suarez meg összefogta a lábát. Ez aztán tényleg semmi volt. Ment is tovább mindenki. Ebbe mi volt a gusztustalan azt aztán tényleg nem tudom felfogni. Előtte levő meccsek meg totál lényegtelenek, mert nem befolyásolja az itteni dolgokat. Nem akarom semmire kihegyezni, de ilyenből lesz előítélet, hogy xy azért ilyen meg olyan, mert volt anno ilyen meg olyan. :D Most most van, volt meg volt. De ez kisbetű, itt a lényeg, hogy a csávó szinte nem is csinált semmit, mert még csak módja se volt rá.

Provokálás meg pofázáshoz meg annyit, hogy pont hogy őt ugatták le nem épp irodalmi stílusban. Arra akarom kihegyezni és ez is volt az alapkérdésem, miért lenne Pau egy undorító féreg? Semmit nem csinált, odarúgott (suhintott) na bumm. Akkor legyünk tárgyilagosak, Messi is egy patkány meg Surez is. És pont hogy nem, mert derbi volt és egyik se különb a másiknál. Vége van akkor meg megy mindenki a dolgára.
Kép
Kép
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.05.10. 21:14:39

Az ember teljes lénye, az a baj. A folyamatos pofázása, egyszerűen antiptikussá teszi. És szerintem ebben nem irrelevánsak az előző meccsen történtek, mert tisztán látható, hogy konkrétan a Barcára van így kihegyezve, ahogy az itt korábban említett nyilatkozatai is erre kövtkeztetnek. És persze, a provokációt a futballban nem büntetik, a véleményét meg mindenki kinyilváníthatja szabadon. Ellenben ad valamilyen elégtételt azt látni az általam linkelt videóból, hogy megkapta a maga válaszát az arcoskodásra, részben ahogy arra sportszerűen tud egy csapat választ adni (gólokkal), részben meg ahogy azt megérdemelte (jól kiröhögték).
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.10. 21:07:01

Bob_Marley írta: Mert mit csinált? Végig szinte faarca volt, pedig kapta az ívet. Röhögött meg megpaskolta Suarez fenekét.
Matyi már leírta, hogy mit tett, nem akarom túlragozni és egy újabb vitába is fölösleges belemenni. Nálad ez belefér nálam már nem , meggyőzni egymást úgyse fogjuk tudni :).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19541
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.10. 20:51:51

S.Agüero írta:
Mert mit csinált? Végig szinte faarca volt, pedig kapta az ívet. Röhögött meg megpaskolta Suarez fenekét.
Mondjuk odarúgott a földön fekvő Suárezbe, nem mintha amúgy őt félteni kéne, csak na. Meg ő taposta meg Messit kezét/lábát a téli meccsen, stb...

De ne kezdjük újra.
Ne már, hogy ez legyen a gaztett hogy odasuhint igen direkt paprikázva a csatárt majd az meg összefogja a lábát. Tudom hogy azt írtad nem kell félteni, de ez aztán tényleg nem lehet vita tárgya szerintem hogy az ég egy adta világon semmi nem volt. Akkor szögletnél vonuljon le az összes, mert ott ennél nagyobb bűnök vannak és akkor még arról nem is beszélve, amit nem mutat a kamera. :D A Messis eset meg te is írtad téli meccs, az irreleváns már.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.10. 20:46:48

Mert mit csinált? Végig szinte faarca volt, pedig kapta az ívet. Röhögött meg megpaskolta Suarez fenekét.
Mondjuk odarúgott a földön fekvő Suárezbe, nem mintha amúgy őt félteni kéne, csak na. Meg ő taposta meg Messit kezét/lábát a téli meccsen, stb...

De ne kezdjük újra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19541
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.10. 20:39:26

Alfa írta:
brownieheaven írta:Nem tudom hogy ez szóba került-e már, de amennyiben valaki kételkedik még, hogy Pau López az éveleji gyökérkedéseiért kapott-e elégtételt vasárnap, ebben a videóban megtalálja a választ:
https://www.youtube.com/watch?v=3kLeRRKj1FU" target="_blank
Szerencsétlennek majdnem minden gól után kiröhögik a képét, végére még majdnem meg is sajnáltam :mrgreen: főleg amikor az egész Camp Nou őt idiótázza =D>
Nála gusztustalanabb játékost ritkán lát az ember. Talán a Mourinho alatti Pepe nyomja csak le. Undorító...
Mert mit csinált? Végig szinte faarca volt, pedig kapta az ívet. Röhögött meg megpaskolta Suarez fenekét.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.10. 18:14:36

brownieheaven írta:Nem tudom hogy ez szóba került-e már, de amennyiben valaki kételkedik még, hogy Pau López az éveleji gyökérkedéseiért kapott-e elégtételt vasárnap, ebben a videóban megtalálja a választ:
https://www.youtube.com/watch?v=3kLeRRKj1FU" target="_blank
Szerencsétlennek majdnem minden gól után kiröhögik a képét, végére még majdnem meg is sajnáltam :mrgreen: főleg amikor az egész Camp Nou őt idiótázza =D>
Nála gusztustalanabb játékost ritkán lát az ember. Talán a Mourinho alatti Pepe nyomja csak le. Undorító...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.05.10. 17:59:21

Nem tudom hogy ez szóba került-e már, de amennyiben valaki kételkedik még, hogy Pau López az éveleji gyökérkedéseiért kapott-e elégtételt vasárnap, ebben a videóban megtalálja a választ:
https://www.youtube.com/watch?v=3kLeRRKj1FU" target="_blank
Szerencsétlennek majdnem minden gól után kiröhögik a képét, végére még majdnem meg is sajnáltam :mrgreen: főleg amikor az egész Camp Nou őt idiótázza =D>
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.10. 17:57:37

Kedves Nézőink! A spanyol bajnokság utolsó fordulójában a Barcelona és a Real Madrid között dől el a bajnoki cím, és célunk, hogy egyetlen pillanatról se maradjanak le a szurkolók, ugyanakkor mi se sértsünk szerződéseket, továbbá megmutassuk a Magyarország-Fehéroroszország hokimeccset is élőben. Minden lehetőséget figyelembe véve, a következő lesz a közvetítési rendünk szombaton. A Sport2-n 17 órától élőben közvetítjük a Granada-Barcelona mérkőzést, amelynek első 20 percében mutatunk minden, a Deportivo-Real Madrid találkozón történt fontos eseményt is. A Sport1-en az eredetileg jelzett időpontban kezdődik a magyar-fehérorosz hokimeccs, az utolsó dudaszót követően egyből (vélhetően 17:20 magasságában) élőben kapcsolódunk be a Depor-Real derbibe. A Sport2-n 19 órától pedig azt az arénát kapcsoljuk, ahol a spanyol bajnokot ünneplik.

Reméljük, 19 órától láthatjuk a csapatot ünnepelni. :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.05.10. 11:47:37

Fontos infó a hétvégi meccs előtt, hogy hiába van 39 pontja a Granadának és 36 pontja a Gijon Getafe kettősnek, ha kikap a Granada akkor sem eshet ki a jobb egymás elleni eredmény miatt. Így azért sokkal könyebb dolgunk lesz, mintha egy éhes és bentmaradásért kűzdő Granada-val találkozunk.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.09. 11:41:15

Kovbal88 írta:Örülök, hogy az Atletico biztosan nem lesz bajnok, legalább jobban mehet a BL-re
ezt tegnap is láttam valakitől, felejtsétek már el ezt a hülyeséget, hogy a utolsó fordulóban rápihenhetnek a bl-re. az utolsó bajnoki meg a bl között van 2 hét, ez a mai pörgésben egy óriási szünet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.05.09. 10:54:47

Üdv!
Szeretnék bár gondolatot írni a szezonról!

Először is kár a gyengélkedésért így tavasszal, mert iszonyatos év lehetet volna, bajnokságban 10-15 ponttal nyerni, simán volt esély a BL-ben a címvédésre. Kár a gyenge áprilisért, nem tudni mi történt, de legalább a helyes uton vagyunk. Remélem a bajnoki cím és a kupa összejön. Bár a kupa nem lesz könnyű!

Örülök, hogy az Atletico biztosan nem lesz bajnok, legalább jobban mehet a BL-re. És szerintem meg is nyerik, elszántabbak mint a Real játékosai. Torres nagy formában van, és a védelmük kevés gólt kap. Valamint képesek felállni vert helyzetből, biztos hogy mentálisan erősebbek, mint a Real és jobban meg is érdemlik.

A Realról is pár szót, éltetik itt Zidane-t, pedig semmi rendkivülit nem csinált, ez még nagyon nem korszakos csapat. Pedig elvileg a világ legdrágább igazolásai játszanak ott. Szóval nem vagyok tőle elájulva, ennyi pénzből, amit ott elköltöttek, illik ilyen eredményeket hozni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.05.09. 10:35:58

BarcafanTomee írta:Eldőlt, hogy szombaton 17:00-kor játszunk a Granada ellen illetve a Madrid a Depor ellen. Érdekes, hogy az utolsó fordulóban nem egy időben lesznek a meccsek.


Igen, bent maradt a Granada mert jobb az egymás elleni eredménye a Gijónnal szemben, így max csak a Getafe előzheti be.
Getaféval szemben is jobbak.
Illetve azok a meccsek lehetnek max más időpontban, amik teljesen tétnélküliek.
madridista
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.05.09. 10:29:49

Eldőlt, hogy szombaton 17:00-kor játszunk a Granada ellen illetve a Madrid a Depor ellen. Érdekes, hogy az utolsó fordulóban nem egy időben lesznek a meccsek.


Igen, bent maradt a Granada mert jobb az egymás elleni eredménye a Gijónnal szemben, így max csak a Getafe előzheti be.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10094
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.08. 20:15:20

Most akkor a Granada tuti bentmaradó? :shock:

Lemaradtam valamiről?:D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.08. 20:04:34

Szerintem ez már megvan. Atletico vereségének nem örülök, mert ha ezek nagyon kifàradtak akkor a BLbe is kevesek lesznek, és nálam még mindig ott dől el hogy fehér vagy fekete lesz e a szezon, hogy a Real Blt nyer e.

A Granadának meg biztos hogy ígér a Real komoly pénzjutalmat pontszerzés esetén szóval menni fognak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.08. 20:02:03

fél szemmel néztem a meccset, grat a srácoknak, ahogy mindenki jósolta könnyű lett a vége. már csak egy kell [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.05.08. 19:44:40

egy kissé görcsösebb első félidő és a második gól után helyenként szép játékkal stabil győzelem. egy Valencia gólon múlott, hogy nem lettünk ma bajnokok...kár.
a hajtással nem volt gond, a védelem stabilan állt a lábán, bár valljuk be: ez az Espanyol ma nem is jelentett igazi veszélyt.(támadásban)
középen nekem Ini játéka ma sem tetszett nagyon hiányoznak az éles pontos passzai, Busi és Rakéta jól mozgott, az MSN - re nem lehet panasz öt gól után, örülök a Suarez duplának a gólkirályi cím miatt, Ney pedig nagyon megérdemelte.
jövőhét: pont az í-re.
Válasz küldése