Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.08. 23:08:11

csababarca írta:Nem tudom,hogy állunk, de otthon szerintem eleve több pontot is veszítettünk mint idegenben, de nem biztos.
Ez így igaz, otthon 8 meccsen 15 pontot szereztünk eddig, idegenben meg 9 meccsen 20-at.
recrea írta:Nem ellenfelek meg a Real az erős (láttuk milyen erősek, le voltak focizva Barcelonában), hanem mi vagyunk gyengék. És ez a nagyobb probléma. Szóval, dicséretes az optimizmus, de nincs realitása. A realitás az az, amit ősz óta látunk.
Ezzel meg javarészt egyetértek. 14/15-ben is az segített, hogy az MSN a helyére kattant, de addig javarészt éledeztek, Suárez asszisztokkal fordított meg meccset, Ney is hozott csereként beállva, Messi is javult. Idén viszont egyelőre nagyon csak Messi van meg a 3-asból, nem érzem most azt, hogy itt csak formába kell lendülniük. Persze reménykedek, hogy rámcáfolnak a srácok, simán benne van, mert a tudás nem veszik el.. De kicsit fáradtnak hat sokszor a játéknuk.

Plusz Lajos mintha több bejglit evett volna a kelleténél, bár lehet csak a TV képe votl szemcsés.. :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.08. 23:05:09

crixus írta:
hady írta:Jövőhéten sev-real, ha ott se bukik a madrid akkor valószínűleg eldőlt.
Szerintem már eldőlt egyébként. A szezon fele 17 meccs lement és gyakorlatilag 8 pontos (5+) hátrányban vagyunk egy olyan Madriddal szemben, akiket talán sosem láttam még ilyen kiegyensúlyozottan játszani. Már ami az eredményeket illeti. Lehet becsúszik majd nekik -3 vagy 4 pont még valahol, de most komolyan van aki itt elhiszi, hogy ez a kalap szerencsétlenség, ami az idei Barcelona, majd nem hullajt legalább ugyanennyi, de valószínűleg még több pontot?
Ez a hajó elment. :roll:
Én inkább azért szorítok, hogy a BL-ben minél tovább eljussunk, illetve ez a pocsék szezon elegendő legyen ahhoz, hogy kellően változtassunk a csapaton.
Nem is értem minek nézel meccset? Téged olvasva az ember legszívesebben felvágná az erét, mert annyira negatív vagy.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.08. 23:03:20

CsocseX írta:
recrea írta:Nem ellenfelek meg a Real az erős (láttuk milyen erősek, le voltak focizva Barcelonában), hanem mi vagyunk gyengék. És ez a nagyobb probléma. Szóval, dicséretes az optimizmus, de nincs realitása. A realitás az az, amit ősz óta látunk.
Itt van a lényeg. Az egy dolog, hogy várjuk a Real hullámvölgyét, viszont úgy hiába, ha mi nem verjük az ellenfeleinket.
Lesz a Realnak hullámvölgye, az biztos, csak nekünk folyamatosan az van szeptember óta... Hiába a Real hullámvölgye, ha mi ugyanígy fogunk játszani.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.08. 23:02:51

Vannak ilyen periódusok egy csapat életében. Most már azért jól is játszunk, de nincsen szerencsénk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.08. 23:01:54

hady írta:Jövőhéten sev-real, ha ott se bukik a madrid akkor valószínűleg eldőlt.
Szerintem már eldőlt egyébként. A szezon fele 17 meccs lement és gyakorlatilag 8 pontos (5+) hátrányban vagyunk egy olyan Madriddal szemben, akiket talán sosem láttam még ilyen kiegyensúlyozottan játszani. Már ami az eredményeket illeti. Lehet becsúszik majd nekik -3 vagy 4 pont még valahol, de most komolyan van aki itt elhiszi, hogy ez a kalap szerencsétlenség, ami az idei Barcelona, majd nem hullajt legalább ugyanennyi, de valószínűleg még több pontot?
Ez a hajó elment. :roll:
Én inkább azért szorítok, hogy a BL-ben minél tovább eljussunk, illetve ez a pocsék szezon elegendő legyen ahhoz, hogy kellően változtassunk a csapaton.
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2017.01.08. 23:00:34

recrea írta:Nem ellenfelek meg a Real az erős (láttuk milyen erősek, le voltak focizva Barcelonában), hanem mi vagyunk gyengék. És ez a nagyobb probléma. Szóval, dicséretes az optimizmus, de nincs realitása. A realitás az az, amit ősz óta látunk.
Itt van a lényeg. Az egy dolog, hogy várjuk a Real hullámvölgyét, viszont úgy hiába, ha mi nem verjük az ellenfeleinket.
Força Barça!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.08. 23:00:11

S.Agüero írta:Továbbra sem értem, miért adnánk fel a bajnokságot 17 bajnoki után... :roll:
Megy még a Real a Vale, Celta, Sevilla, Bilbao, Villarreal otthonába, meg megy hozzájuk az Atma és mi. Oké, most jó formában vannak, de egy hullámvölgy, és ott lehetünk a nyakukon. Nekünk papíron nehezebb meccs még a Real, Atma, Espanyol, többit muszáj hozni. Ehhez persze javulni kell játékban, anélkül esélytelenek leszünk, de én még nem adnám fel. Láttuk két éve is mi történt... Körülbelül ugyanez volt, csak fordítva. :)

Én sem adnám fel, de hogy papíron mi nehéz meccs, az nem számít.

Nekünk jelen állapotunkban mindenki nehéz, még otthon is.
Nem tudom,hogy állunk, de otthon szerintem eleve több pontot is veszítettünk mint idegenben, de nem biztos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.08. 22:59:05

Eközben a klubnál.

Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.08. 22:58:05

Lehet, hogy nyerünk valamit, simán lehet, de akkor sem fogom tudni megbocsátani, amit láttunk egy fél szezonon keresztül...
Imádom a Barcát, kb 20 éve, de hogy ezzel a kerettel ilyen játékot lássunk hónapokon át...
Mint Tata idejében...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2017.01.08. 23:00:07-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.08. 22:55:32

Atalanta írta:Kiváncsi vagyok, ez a Neymar meddig lehet még a csapatban...A kapus...ennyit a Pinto is csinált, pedig annál rosszabb kapusa soha nem volt a Barcának. Ennek a csapatnak már mindegy, a bajnokság ugrott a madrid elleni x-el. Félidőbe meglepődve láttam, hogy még ebben a teljesitményben is láttak pozitívumot.
Forgathatja ezt az alakulatot (nem csapat!) ahogy akarja, ezzel nem fog eredményt elérni. Megmondtam szeptemberben, persze mindenki szidott, de igazam lett sajnos! MSN? iDÉN KÉSZ VICC, MÁR SENKI SEM FÉL TŐLÜNK, KIS SZERENCSÉVEL AZ VER MEG MINKET AKI AKAR!
Arda meg üljön csak a kispadon, Pique mellett az egyetlen aki teljesít idén! Szánalmas bagázs, ugy ahogy van!
Hogyha netalántán mégis nyerünk valamit, akkor is írsz ide, ugye? :wink:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2017.01.08. 22:53:55

Jövőhéten sev-real, ha ott se bukik a madrid akkor valószínűleg eldőlt.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.01.08. 22:52:53

Rivaldo11 írta:
Bob_Marley írta:Én egyáltalán nem engedném el a bajnokságot, attól függetlenül, hogy erősek az ellenfelek. Pár forduló alatt változhatnak a leosztások, nem lehet ilyenkor olyanról beszélni, hogy elment valami. Sérülések, BL is jön, dupla terhelés majd. Befelé pattan a kapufáról nekünk kifelé pattan. Nagyon sok tényezős az egyenlet, s feladni meg nem szabad soha. Legfontosabb mindig a bajnokság és a maiból igenis azt kell leszűrni, hogy a csapat ezerrel akart, nem törődömségnek nincs jele.
Ezzel egyetértek. Igazából két rosszabb meccse a madridnak-mármint olyan, hogy nem nyernek, mert rosszabb meccsük több mint a jó-és versenyben lehetünk megint, épp ezért kaparni kell a bajnoki pontokért is. Tán az, hogy most mi játszhatunk teher nélkül, pici segítség lesz. Meglátjuk.
nem fárasztó hétről hétre így nyugtatni magunkat? :)
viccet félretéve. Én nem vagyok optimista mert 3-4 olyan poszton is gyenge játékosaink vannak akik nem tudják azt a szintet folyamatosan hozni ami barca szint, és ami egy nagy meneteléshez szükséges lenne (max csak ha piszok nagy mázlifaktor a jövőben beesik)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.08. 22:52:43

Nem ellenfelek meg a Real az erős (láttuk milyen erősek, le voltak focizva Barcelonában), hanem mi vagyunk gyengék. És ez a nagyobb probléma. Szóval, dicséretes az optimizmus, de nincs realitása. A realitás az az, amit ősz óta látunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.01.08. 22:53:36-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.08. 22:51:57

Továbbra sem értem, miért adnánk fel a bajnokságot 17 bajnoki után... :roll:
Megy még a Real a Vale, Celta, Sevilla, Bilbao, Villarreal otthonába, meg megy hozzájuk az Atma és mi. Oké, most jó formában vannak, de egy hullámvölgy, és ott lehetünk a nyakukon. Nekünk papíron nehezebb meccs még a Real, Atma, Espanyol, többit muszáj hozni. Ehhez persze javulni kell játékban, anélkül esélytelenek leszünk, de én még nem adnám fel. Láttuk két éve is mi történt... Körülbelül ugyanez volt, csak fordítva. :)
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2017.01.08. 22:50:55

Bob_Marley írta:Én egyáltalán nem engedném el a bajnokságot, attól függetlenül, hogy erősek az ellenfelek. Pár forduló alatt változhatnak a leosztások, nem lehet ilyenkor olyanról beszélni, hogy elment valami. Sérülések, BL is jön, dupla terhelés majd. Befelé pattan a kapufáról nekünk kifelé pattan. Nagyon sok tényezős az egyenlet, s feladni meg nem szabad soha. Legfontosabb mindig a bajnokság és a maiból igenis azt kell leszűrni, hogy a csapat ezerrel akart, nem törődömségnek nincs jele.
EZ a Real nem fogja most már kiengedni ezt a bajnokságot. Nagyon jók, két kezdőcsapatra való játékosuk van minőségileg, és ahogy Pique mondta: "látjuk, hogy megy ez." De egyébként ezzel a játékkal nem is érdemlünk nemhogy első, de még második-harmadik helyet sem. Kis túlzással középcsapat szinten nyomjuk...
Szuszimester
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2017.01.08. 22:50:38

Nehogy valaki azt merészelje gondolni, hogy a spanyol bajnokság lefutott. Lesz itt még nagyon sokminden, ebben biztos vagyok.
Força Barça!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.08. 22:48:37

Bob_Marley írta:Én egyáltalán nem engedném el a bajnokságot, attól függetlenül, hogy erősek az ellenfelek. Pár forduló alatt változhatnak a leosztások, nem lehet ilyenkor olyanról beszélni, hogy elment valami. Sérülések, BL is jön, dupla terhelés majd. Befelé pattan a kapufáról nekünk kifelé pattan. Nagyon sok tényezős az egyenlet, s feladni meg nem szabad soha. Legfontosabb mindig a bajnokság és a maiból igenis azt kell leszűrni, hogy a csapat ezerrel akart, nem törődömségnek nincs jele.
Ezzel egyetértek. Igazából két rosszabb meccse a madridnak-mármint olyan, hogy nem nyernek, mert rosszabb meccsük több mint a jó-és versenyben lehetünk megint, épp ezért kaparni kell a bajnoki pontokért is. Tán az, hogy most mi játszhatunk teher nélkül, pici segítség lesz. Meglátjuk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.01.08. 22:45:36

Lajos ma konkrétan nulla volt, nem emlékszem, hogy lett volna helyzete.
Eleinte voltak távoli lövések, próbálkozások, de aztán leálltak vele.

A Villareal az első 20 percben keményen tolta, aztán elfáradtak.
Sajnos kontrázással simán megver minket még a legkisebb csapat is.
Voltak helyzeteink, kapufánk, de az már vicc, hogy semmit nem tudnak berúgni.
Sajnos az a baj, hogy az ellenfeleink simán megélnek abból, hogy egy-két kontrát vezetbek ellenünk, abból egy tuti, hogy be fog menni. Minden csapat- még a legkisebbek is,- simán gólt tudnak rúgni ellenünk egy kontrából.

LE pedig burkoltan kijelentette, hogy kiégett,és lehet, hogy már elmenne inkább
(nagy a nyomás a Barcánál, egy edző 3 évet tud itt bírni).
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2017.01.08. 22:45:25

Egyszerűen nem értem, mi lett a csapattal... az egyenlítés így csak szépségtapasz. Játékban az akarás megvolt, de ez inkább valami vajúdáshoz volt hasonlítható, aminek következtében megszületett a gól... gödörben vagyunk, nem bírunk nyerni... nagyon csalódott vagyok... :(
Szuszimester
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.01.08. 22:45:05

Csak a szokásos, kontrák és a pocsék helyzet kihasználás. 8 kapura lövésből 1 gól és az ilyen arányok nem csak erre a meccsre igazak. Neymar "lövése" meg...
Valami azt súgja LE megy az idény végén,és szerintem ezt már a csapattal is közölte.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.08. 22:44:45

Én egyáltalán nem engedném el a bajnokságot, attól függetlenül, hogy erősek az ellenfelek. Pár forduló alatt változhatnak a leosztások, nem lehet ilyenkor olyanról beszélni, hogy elment valami. Sérülések, BL is jön, dupla terhelés majd. Befelé pattan a kapufáról nekünk kifelé pattan. Nagyon sok tényezős az egyenlet, s feladni meg nem szabad soha. Legfontosabb mindig a bajnokság és a maiból igenis azt kell leszűrni, hogy a csapat ezerrel akart, nem törődömségnek nincs jele.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.08. 22:44:36

Nos, van egy vicc kategória kapusunk, ami kapura megy, az nagy valószínűséggel be is megy. A két szélen Digne nem egy Abidal, ahogy Robi sem egy Alves. A kp.-n André Gomesben nem tudom mit látnak, Rakitic és Busi romokban, Suarez harmat gyenge, Neymar próbálkozik, de max Messiben és Iniben van egy kis erő... Ez így nagyon kevés lesz!!!
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.01.08. 22:43:05

mostmár innentől nyugodtan kell gyüjtögetni a pontokat a bajnokságban, és megdögleni a kupában meg a bl-ben.... ez elment, januárra eladtuk a bajnokságot, nem azért mert itt 1 pont, vagy a soci ellen, még a reál meg a matrac elleni x is elfogadható... de az hogy kiszopunk az alavestől otthon, 4et kapunk megint a celtatol, és egy malaga ellen is csak szenvedünk, na ez már nem fér bele... ez itt összvissz 7!!!!! pont a kukában....
Sergi 94:38 Roberto
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2017.01.08. 22:42:16

Kiváncsi vagyok, ez a Neymar meddig lehet még a csapatban...A kapus...ennyit a Pinto is csinált, pedig annál rosszabb kapusa soha nem volt a Barcának. Ennek a csapatnak már mindegy, a bajnokság ugrott a madrid elleni x-el. Félidőbe meglepődve láttam, hogy még ebben a teljesitményben is láttak pozitívumot.
Forgathatja ezt az alakulatot (nem csapat!) ahogy akarja, ezzel nem fog eredményt elérni. Megmondtam szeptemberben, persze mindenki szidott, de igazam lett sajnos! MSN? iDÉN KÉSZ VICC, MÁR SENKI SEM FÉL TŐLÜNK, KIS SZERENCSÉVEL AZ VER MEG MINKET AKI AKAR!
Arda meg üljön csak a kispadon, Pique mellett az egyetlen aki teljesít idén! Szánalmas bagázs, ugy ahogy van!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.08. 22:40:13

Igy van, kar lenne csak Neymart ekezni. Nem megy csapat szinten, igy Messi is tobbet vallal es hibazik is.Suarez meg... Suarez csak golok nelkul.

Azt neztem, mar beindulasok sincsenek, mert tudjak, hogy nem kapnak melysegi labdat a kozeppalyarol. Amikor meg veletlen beteszik, persze,hogy utemtelen a beindulas.

Vegig bizom a feltamadasban, de pokoli nehez lesz.

Busquets onkritikus volt a csapattal. Ez mar jo jelnek tekintheto.
Kép
Válasz küldése