Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.12.22. 22:08:32

azért is különösen értékes ez a győzelem, mert idegenben egy jó kis középcsapat ellen(Madridban!) hoztuk miközben az emlegetett hiányzók mellett egy sérülésből jövő (és nagyon gyengén játszó) Alves, egy bűn gyenge Sanchez, egy hasonló Sergi Roberto is "fertőzte" a csapatot. a bekapott gyors két gól viszont ezúttal nem letargiát, hanem mentális erőt adott, és ez valamint Pedró "jó napja" döntőnek bizonyult. van erő a csapatban még akkor is ezt mondom, ha a Getafe csak egy középcsapat a Spanyol mezőnyben.
jöhetnek vissza az ászok jövőre, és jön ha akarjuk ha nem az Atm. Madrid!
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.12.22. 21:41:26

Rendesen kapja megint a segítséget a Madrid. Kifele szabad helyett a Madrid kap szabadot amiből Ronaldo lesről gólt fejel :)
94:39 6 - 1
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.12.22. 21:33:03

Hát marha érdekes meccs volt az tuti...Az eleje katasztrófa,kicsit úgy érzem bent maradtunk az öltözőben...Pique meg bent maradt úgy 2éve kb... :D Szidunk itt mindenkit hátul,dehogy a veszélyes szituk 70%a rendre róla van...Lehet kicsit ki kéne rakni a lelátóra,hátha összeszedné magát...És nem rotálás miatt leültetni mint egyszer egyszer,hanem 2-3meccsre...Ennyit tud hátul Puyol is még,pláne Barthra jelenleg többet is...Mascherano meg érdekes,az a baj vele is hogy nem megbízható egyenletes a teljesítménye...De még meccsen belül is csapongó,néha parádés,majd elszórja a saját 16osunknál,majd megint parádézik...Egy védőnél ez nem megengedhető sztem...

Amúgy nem gondolnám hogy csapat szinten nem jó a védekezés,és új edző vagy taktika kellene...Most az egyéni hibákkal mit csináljon egy edző...Ki van adva a taktika deha Pique elhagyja a zónáját,vagy Busi nem követi az emberét akkor azzal sokat nem tud taktikailag tenni...Igen fejmosás,nyílván meg is kapják,és pl Busi még azt mondom hogy jó hát azért össze tudja ő kapni magát,de Piquevel mit kezdjen,aki már Pep alatt is kezdte hozni ezt a formáját, 3 edző alatt is ezt művelte...Mascherano szintén,ő ilyen...Ez nem edző kérdés...Pepnél is ilyenek voltak,csak ritkán jött ki mert a labda nem ment hátra,meg Puyol egy félisten volt akkor még...Kirúgni nem rúghatja ki őket,mert ígyis kb alig van védőnk,Pique mint mindent agyon nyert és még fiatal center,kb eltávolíthatatlan,tuti nem engedné a vezetőség...Innentől nyilatkozza hogy meg van elégedve,most mit mondjon kifelé,hogy mekkora ökör ez meg az,attól jobb lesz...Az ember marad,csak még pocsékabbul fog játszani...

De hát kellene vki hátra,látszódik azért...Ha lenne egy stabil ember Pique mellett akkor még azért sztem ő is össze tudná kapni magát...Csakhát nehéz...Tömegemberrel nem megyünk semmire,a minőség meg drága,a vezetőség nem engedné pláne most amikor vizsgálódnak is ellenenük...Eleve a fizetések miatt kb akkor jöhetne egy klasszis védő,akit elég dúrván ki kellene fizetni, ha menne vki...Szal nem egyszerű ez,és Rosellék közel nem biztos hogy engedélyeznék ezt...Innentől meg nem edző kérdés a dolog,ő nem nagyon tud belenyúlni,talán ha Barthra hosszú távon tudná hozni a szintet...De sztem Tatanak is vmi hasonló járhat a fejében...

Viszont azért nagyon erős ez a csapat ezt ma is láthattuk...Vmi más mint tavaly vagy azelőtt...Szal ez hogy Messi nélkül eddig gyakorlatilag megbénultunk,Pep alatt is,most meg lehozzunk egy rekord rajtot a ligában...És amikor a Messit úgymondd "pótolni" tudó játékos Neymar sincs,és kapunk 2gólt negyed óra alatt,idegenben, egy közel nem rossz csapat ellen,akik ráadásul lelkesen,de aljasan és erőszakosan játszanak...Erre jön a semmiből Pedro, lő egy mesterhármast,határozottan jól játszunk,majd a vége laza...Szal nem kis erő van a teamben...Pláne hogy mindezt még plusz egy Xavi nélkül, Sergi Robertoval...Szal le a kalappal...Azért idén vki mindíg a hátára veszi a gárdát,vki mindíg nagyot domborít ha igazán kell a semmiből...No ez az edző érdeme...Ez edző kérdés...Vmit jól csinál Tata...

És ha még ehhez visszatér Messi is, aki ha rosszul játszunk is képes megverni bárkit,egymaga...Plusz a játékunk rá épül lényegében,az igaz játékunkat vele tudjuk...Ő a beinduló,ő húzza a váratlant...Közel nem kell temetni ezt a csapatot...Sőt...És mégis olyan rimánkodások vannak itt, mintha nem rekord rajttal kezdtünk volna,nem a tabella élén állnánk,és nem jutottunk volna tovább a Blben az első helyen...Mi lenne ha tényleg rosszul menne,mint teszem azt a Mu-nak eddig...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.22. 20:41:01

barlacy írta:Masi? rapszódikus
Szegényt még le sem igazoltuk, és már kapja az ívet. :lol:
Chino írta: Az elejét nagyon elszórakoztuk, lehet, hogy Alvesnek jót tett volna egy kis pihi, egy hosszú sérülés után kicsit fokozatosabban kellene visszajönni, sokszor marad le, de azért ennyi ordító hibát nem szokott elkövetni, mint amennyit ma. Jobban elnéztem volna ott Adrianot, de már mind1.

A védelmünk újra kabaré volt. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy Piqué összekapja magát, de megint csalódnom kell.
A középpályán sajnos Rob most nagyon gyenge láncszemnek bizonyult. Látszott, hogy néhány rossz megoldás után teljesen elment az önbizalma, ha hozzá is került a labda, egyből egy biztos 2 méteres passzt választott vagy megijedt és elvesztette a labdát. Talán ha azt a helyzetét beveri és nem a kapufát rúgja telibe bátrabban játszott volna. Ezzel Ininek teljesen át kellett vállalni a szervezést és nem tudott kötetlenebbül játszani, kapura veszélyesnek lenni. A második félidőre Cesc is összekapta magát. Annyira látszik, hogy kicsit hátrébb mennyivel jobban érzi magát. Szívesen megnéztem volna egy SR-Dongou cserét.

Pedro ma nagyot alkotott. Annyi a gond, hogy van egy ilyen mérkőzése, mellette pedig hat kuka. Félreértés ne essék nem savazni akarom, főleg egy ilyen meccs után, mert nélküle lehet, hogy egy X se lett volna meg. Nagy pacsi neki, mostmár csak azt remélem, valamit fent fog tartani a mai teljesítményéből.

Már előre tudom, hogy jönni fog, hogy az első gólnál kint volt a labda, Cesc gólja meg les, a tizi is kamu volt stb.
Azt azért mellékesen jegyezzük meg, hogy minimum két, de talán három emberrel kevesebben kellett volna befejezni a Getafenak a meccset. Plusz nem kaptunk meg egy tizenegyest, elvettek egy szabályos gólt. Szóval a spori megint a helyzet magaslatán állt. :D
Gusztustalan volt amit a madridiak csináltak a vége felé. Úgy látszik abban a városban senki nem tud normálisan veszteni.
Nem tudok sokat hozzáfűzni, már nem emlékszem milyen szituációban vesztettünk labdát az első gól előtt, de a gyerek úgy jött be Alves helyén, ahogy az meg van írva.
Utána azt mondtam magamban, hogy nem a két kapott gól a gáz, hanem ha nem tudunk legalább 3-at lőni, úgyhogy jár a dicséret a csapatnak. Egyszerűen olyan nyomást tettek a Getaféra a félidő végén, hogy már nem bírták.

Sanchezt meg lehet, hogy ki kéne próbálni baltámadóként, úgy jobban tudna a kapu felé törni, most szinte helyzetbe sem került (bár a végén majdnem meglőtte ugyanazt a gólt, mint a Madrid ellen 2 éve). Pedronál nagyjából mindegy melyik oldalon van, de jobblábasként jobb oldalról Sancheznek elég nehéz a dolga.

Undiano Mallencohoz meg csak annyit, hogy ő vezette a Real elleni kupadöntőnket, azok után én már meg sem lepődöm semmin. A meccs elején amint megláttam a nevét, tudtam, hogy itt lesz egy-két érdekes döntés.
socio66

2013.12.22. 20:24:23

Már meccs előtt is egy picit erőn felülinek éreztem a győzelmet ma, 0-2-ről pedig aztán pláne, így nagyon értékes a három pont.
Lélektanilag szerintem sokat jelent a csapatnak, hogy a két legjobbja nélkül is megoldott egy nehéz feladatot, ilyenekből lehet igazán építkezni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.22. 19:53:55

barlacy írta:Fenntartom:Neymar, Pedro, Messi, Iniesta,Busi, Xavi,És Puyi(bár öregszik),labdaművészek,közelít Sergi R.
Bartra, talán?Qenca? Tello sosem, és soha: Alexis.
Montoya? Nagy lehetőség!!
Alba?gyors, de kényelmes.És az egy az egyet 80 %-ban bukja.
Masi? rapszódikus
Kapus, és tréner is kell.
Ezekkel az érvekkel én nem tudok vitába szállni. =D>

Az elejét nagyon elszórakoztuk, lehet, hogy Alvesnek jót tett volna egy kis pihi, egy hosszú sérülés után kicsit fokozatosabban kellene visszajönni, sokszor marad le, de azért ennyi ordító hibát nem szokott elkövetni, mint amennyit ma. Jobban elnéztem volna ott Adrianot, de már mind1.

A védelmünk újra kabaré volt. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy Piqué összekapja magát, de megint csalódnom kell.
A középpályán sajnos Rob most nagyon gyenge láncszemnek bizonyult. Látszott, hogy néhány rossz megoldás után teljesen elment az önbizalma, ha hozzá is került a labda, egyből egy biztos 2 méteres passzt választott vagy megijedt és elvesztette a labdát. Talán ha azt a helyzetét beveri és nem a kapufát rúgja telibe bátrabban játszott volna. Ezzel Ininek teljesen át kellett vállalni a szervezést és nem tudott kötetlenebbül játszani, kapura veszélyesnek lenni. A második félidőre Cesc is összekapta magát. Annyira látszik, hogy kicsit hátrébb mennyivel jobban érzi magát. Szívesen megnéztem volna egy SR-Dongou cserét.

Pedro ma nagyot alkotott. Annyi a gond, hogy van egy ilyen mérkőzése, mellette pedig hat kuka. Félreértés ne essék nem savazni akarom, főleg egy ilyen meccs után, mert nélküle lehet, hogy egy X se lett volna meg. Nagy pacsi neki, mostmár csak azt remélem, valamit fent fog tartani a mai teljesítményéből.

Már előre tudom, hogy jönni fog, hogy az első gólnál kint volt a labda, Cesc gólja meg les, a tizi is kamu volt stb.
Azt azért mellékesen jegyezzük meg, hogy minimum két, de talán három emberrel kevesebben kellett volna befejezni a Getafenak a meccset. Plusz nem kaptunk meg egy tizenegyest, elvettek egy szabályos gólt. Szóval a spori megint a helyzet magaslatán állt. :D
Gusztustalan volt amit a madridiak csináltak a vége felé. Úgy látszik abban a városban senki nem tud normálisan veszteni.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.12.22. 19:47:23

ja, és ez messi, neymar nélkül volt, idegenben méghozzá a getafe ellen
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.22. 19:32:56

Még nem láttam a meccset, hamarosan bepótolom. De a megérzésem bejött Pedroval kapcsolatban. A 3 gól magáért beszél, persze ilyenkor jön a szünet, amikor kiló számra veri a gólokat...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.12.22. 19:31:09

szerintem fantasztikusan játszottunk azon a gyenge 15-20 percen kívül. mindenki ment előre, előre passzok, erősen felpasszolt labdák, nyomás az ellenfélre. sergi roberto nem játszott különösen jól, de nagyon látszott, hogy ez az ő játéka. megkapja a labdát, előrenézve veszi át, elindul, vezeti, és csinálja, amíg tudja. egyébként adott két gólpassz szerűséget is, egyik pedro pörgette fölé, másikat alexis lőtte centikkel mellé. szóval szerintem ő elég jó lesz az ilyenfajta játékban.

pedro meg konkrétan megnyerte nekünk a meccset, az első két gól közül egyik se volt egyértelmű be kell lőni helyzet. utána meg már jött a henger.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.12.22. 19:24:50

Fenntartom:Neymar, Pedro, Messi, Iniesta,Busi, Xavi,És Puyi(bár öregszik),labdaművészek,közelít Sergi R.
Bartra, talán?Qenca? Tello sosem, és soha: Alexis.
Montoya? Nagy lehetőség!!
Alba?gyors, de kényelmes.És az egy az egyet 80 %-ban bukja.
Masi? rapszódikus
Kapus, és tréner is kell.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 19:04:00

StickyFingaz írta:
barlacy írta:Szóval:
D.Alves- mehet.
Aki ekézte (ekézi) Pedritót- sok sok hamu kell...a fejére...
Sanchez- továbbra sem idevaló!!

És, lehet, hogy szerintem egy másik edző is...KELL!!!
Szóval:
Kit hoznál a helyére?Montoya nem Barca szint.
Ahogy lentebb is írtam:Pedro 1 meccsére 10 rossz jut.
Inkább Pedro nem idevaló.
Az utolsóra meg inkább nem írnák semmit...
Piszczek-et kéne hozni, de nem hinném, hogy a Dortmund elengédné, amúgy szvsz Montoya Barca szint, főleg védekezésben és a támadásokba is jól lép be, van amikor elrontja de melyik védő nem? De ha úgy látod, hogy ő nem az, akkor kiváncsi vagyok szted ki Barca szint. Dani Alves-re meg a sérüléséig mki azt mondta, hogy támadásban mennyit számít, hát azt ma is láthattuk(semmit), a védekezése meg egyenesen pocsék volt.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.12.22. 19:03:32

Kimásztunk a mélyből, szép győzelem volt! Ezzel azt hiszem nyugodtan tölthetjük az ünnepeket, tehát ezúton is boldog karácsonyt és újévet kívánok mindenkinek! Jövőre ugyanitt, Visca el Barca :!:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.22. 19:02:30

Nehezen indult, de csak behúztuk.

És ne felejtsétek el, ha bajban van a csapat, nyugodtan írjátok be ezt:
Game90 írta:Majd Pedro lő egy hármast.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.12.22. 18:59:18

barlacy írta:Szóval:
D.Alves- mehet.
Aki ekézte (ekézi) Pedritót- sok sok hamu kell...a fejére...
Sanchez- továbbra sem idevaló!!

És, lehet, hogy szerintem egy másik edző is...KELL!!!
Szóval:
Kit hoznál a helyére?Montoya nem Barca szint.
Ahogy lentebb is írtam:Pedro 1 meccsére 10 rossz jut.
Inkább Pedro nem idevaló.
Az utolsóra meg inkább nem írnák semmit...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.22. 18:52:29

nem sok reményt adtam 2-0 után messi és ney nélkül, de le a kalappal, hogy onnan visszahoztuk, főleg egy ilyen nehéz pályán. =D>
pedro hatalmas, 3 gól és egy kiharcolt tizi, cesc 2 gól 1 gólpassz, nagyon kellett ez most.

egy-két embert már láttam bírózni facebookon, azt nem értem.
cesc gólja a stream-em szerint les, és az első gól előtt talán már nem csippentette a labda a vonalat, viszont pedronak volt egy érvénytelenített gólja, ami inkább egy vonal volt, meg azért taposásért is láttunk pirosat.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.12.22. 17:56:51

Szóval:
D.Alves- mehet.
Aki ekézte (ekézi) Pedritót- sok sok hamu kell...a fejére...
Sanchez- továbbra sem idevaló!!

És, lehet, hogy szerintem egy másik edző is...KELL!!!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 17:50:50

A játékvezetés megint csodálatos...
1.Piqué helyzete előtt kezezés volt, egy 11-es már elmaradt ekkor.
2.Pedro már 4 gólos lenne, mert tisztán látszik, h egyvolnal volt az a helyzet amit belőtt.
3. A sárgákat megint nem tudom mi alapján adja...Busquets elleni szvsz kiállítás kellett volna, hogy legyen...
Roberto gyenge sztem, védelemről meg nem is beszélek inkább, Pinto meg Pinto...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.12.22. 17:43:43

akkor most mi van?!! feljöhetek?..... őrület!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.12.22. 17:41:00

Az egész meccs főként Martino sara... 1. A védekezés megszervezése egyértelműen nem sikerült: szögletből és kontrából kaptunk gólt. 2. A majdnem 0 perces Sergi Roberto kezdőbe rakásával meggyengítette a középpályánkat. 3. Egyértelműen nem jó Fabregás Messi posztján, ennek ellenére nem képes ezt belátni az edzőnk.
Látszik a tapasztalatlanság, hozzáértés hiánya. Ha ehhez hozzávesszük a pocsék egyéni teljesítményeket meg is kapjuk a mai meccset... :roll:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.12.22. 17:27:53

na el süllyedek szégyenemben.... biztos győzelem???!!!! (ezt jósoltam!)
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 16:44:31

Chino írta:
pep71 írta:
Gareth Tello írta:Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
Hát én nem örülök Robnak, eddig semmi komolyat nem mutatott, igaz nem is játszott sokat, de a azért volt egy-két helyzete azokat rendre elpuskázta, de cáfoljon rám. Cesc-et erőltetni megint középcastárként, én nem tudom mit néznek az edzők, de így nagyon gyengének tűnik a támadósor.
Bartrat is hiányolom, szvsz nagyon jó formában van és Piquevel is jól megértik egymást.

Én örülök Robnak. Hiába nincs annyi tapasztalata, de vele sokkal offenzívebb és intenzív a csapatjáték, amire nagy szükség lesz a támadósort elnézve.
Viszont a madridi középpályát meg kell bénítani, mert nagyon gyorsak. Szerintem ezért játszik Song helyett SR. A kameruni hiába swfwnzív játékos, túlságosan lassú ehhez, kész öngyilkosság lenne őt játszatni.
Remélem Alexis előkap valamit a cilinderből vagy Cesc lehoz végre egy jó meccset támadóként.[
/quote]
Az biztos, hogy Rob gyorsabb mint Song, de ütközni biztos nem tud olyan jól mint Song.
Inkább a támadás szervezésekben és a kulcspasszokban látom Rob szerepét, remélem nem csalódunk és sokkal bátrabb lesz mint az előző meccsein.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.22. 16:35:01

pep71 írta:
Gareth Tello írta:Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
Hát én nem örülök Robnak, eddig semmi komolyat nem mutatott, igaz nem is játszott sokat, de a azért volt egy-két helyzete azokat rendre elpuskázta, de cáfoljon rám. Cesc-et erőltetni megint középcastárként, én nem tudom mit néznek az edzők, de így nagyon gyengének tűnik a támadósor.
Bartrat is hiányolom, szvsz nagyon jó formában van és Piquevel is jól megértik egymást.

Én örülök Robnak. Hiába nincs annyi tapasztalata, de vele sokkal offenzívebb és intenzív a csapatjáték, amire nagy szükség lesz a támadósort elnézve.
Viszont a madridi középpályát meg kell bénítani, mert nagyon gyorsak. Szerintem ezért játszik Song helyett SR. A kameruni hiába swfwnzív játékos, túlságosan lassú ehhez, kész öngyilkosság lenne őt játszatni.
Remélem Alexis előkap valamit a cilinderből vagy Cesc lehoz végre egy jó meccset támadóként.
Forca Barca!!!!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 16:10:54

Gareth Tello írta:Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
Hát én nem örülök Robnak, eddig semmi komolyat nem mutatott, igaz nem is játszott sokat, de a azért volt egy-két helyzete azokat rendre elpuskázta, de cáfoljon rám. Cesc-et erőltetni megint középcastárként, én nem tudom mit néznek az edzők, de így nagyon gyengének tűnik a támadósor.
Bartrat is hiányolom, szvsz nagyon jó formában van és Piquevel is jól megértik egymást.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 16:05:01

Pinto
Montoya-Bartra-Pique-Adriano
Busquets
Iniesta-Cesc
Alves-Alexis-Alba
LEhet, hogy Dani és Jordi veszélyesebb lenne mint Pedro és Tello...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.22. 16:04:38

Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.12.22. 16:06:07-kor.
Válasz küldése