Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.28. 19:06:16

kis suarezt nem tudom minek erőlteti ennyire.... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.08.28. 19:05:12

Messias2 írta:Official lineup Barça vs Bilbao: Ter Stegen, Sergio Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, D. Suárez, Messi, Arda, Suárez
jó látni hogy enrique bízik umtitiben, ma nehéz pályára megyünk, biztos több dolga lesz mint eddig volt, de bár ne lenne így :D rá és denisre nagyon kíváncsi leszek.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.28. 19:03:34

Messias2 írta:Official lineup Barça vs Bilbao: Ter Stegen, Sergio Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, D. Suárez, Messi, Arda, Suárez
Gomest vártam a kezdőbe, remélem egy 30 percet kap majd azért. Umtitinek örülök, jó kezdő.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.08.28. 19:02:53

Official lineup Barça vs Bilbao: Ter Stegen, Sergio Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, D. Suárez, Messi, Arda, Suárez

Umtiti 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messias2 2016.08.28. 19:03:36-kor.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.28. 12:43:27

Csakhogy egy " jó" hír is legyen mára azon kívül hogy a nehéz San Mamesban lépünk pályára:

A játékvezető Mateu Lahoz lesz
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.27. 12:20:14

S.Agüero írta:Denis eddig hullámzó teljesítményt nyújtott, néha eltűnt, néha viszont adott nagy labdákat.
Amíg "eltűnt" is folyamatosan játékban volt, egy ténylegesen gyenge meccse volt eddig, amikor Gomessel együtt játszott - Sevilla ellen talán. Előző meccsen se volt talán egy kiugratása se, mégis folyamatosan játékban volt, jól helyezkedett, jól mozgott be, szerelt, egyszóval csinált mindent, amit ennyi idősen kell a posztján. Szóval stabil embernek ő is megfelelhet, csak kicsit előrébb, mint Gomes - a pár meccs alapján legalábbis.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.27. 12:01:52

Denis eddig hullámzó teljesítményt nyújtott, néha eltűnt, néha viszont adott nagy labdákat. Gomes sem mutatott semmi olyat eddig, amitől kezdő lehetne. Stabil embernek megfelel viszont szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.27. 11:50:59

palesz77 írta:Gomes kezdő lesz szerintem, Denis sokat játszott mostanában, és a portugálnak is kellenek a percek
arról nem is beszélve, hogy DS egyelőre semmi olyat nem mutatott ami alapján iniesta hiányában stabil kezdő lehetne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.27. 11:32:17

Holnapi keret: MAtS, Masip, Vidal, SR, Piqué, Masch, Umtiti, Alba, Digne, Rakitic, Busi, Denis, Gomes, Rafinha, Arda, Messi, Suárez, Munir

Gomes kezdő lesz szerintem, Denis sokat játszott mostanában, és a portugálnak is kellenek a percek. Arada is kezd remélem, a széleken meg az Alba-SR duót jósolnám. Többi meg a szokásos.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.08.24. 10:47:20

Nagyszerű meccset játszottunk, senkire se lehetett panasz, mindenki jól tolta. Nálam Messi volt a MOM, de Suarez is kiváló volt, így utólag is gratula a mesterhármasához. Mondjuk kár azért a 2 bekapott gólért, mert nem igazán volt benne a meccsben, de szerencsére nem osztott nem szorzott.
Az első 3 pont begyűjtve, hétvégén megyünk Bilbaóba. Ami azt illeti azt a meccset sajnos nem fogom látni, legutóbb ilyen tavaly januárban volt. És igen, pont azt a találkozót hagytam ki, ahol Mathieu azt a szédületes szabadrúgás gólt lőtte. :D Szóval szurkoljatok majd helyettem is.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.21. 20:02:02

S.Agüero írta: Tavalyelőtt asszem 5-2-re vertük őket. :D
A kevés kivételek egyike. :D De ha így vesszük tavaly sem izzadtunk meg, kaptunk is négyet a szuperkupában. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.21. 19:56:14

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:elnézve a bilbao mai teljesítményét, jövőhéten se fogunk nagyon megizzadni... :D
Adja Isten, de én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy Bilbaoban ne kellett volna "megizzadni". Az anyjukat is megfojtanák egy pohár vízben ha a Real vagy mi érkezünk a Katedrálisba.....
Tavalyelőtt asszem 5-2-re vertük őket. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.21. 19:55:18

visca el barca írta:elnézve a bilbao mai teljesítményét, jövőhéten se fogunk nagyon megizzadni... :D
Adja Isten, de én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy Bilbaoban ne kellett volna "megizzadni". Az anyjukat is megfojtanák egy pohár vízben ha a Real vagy mi érkezünk a Katedrálisba.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.21. 19:42:43

elnézve a bilbao mai teljesítményét, jövőhéten se fogunk nagyon megizzadni... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.08.21. 11:38:15

Bob_Marley írta:
Waleba10 írta:Na Leo és Sui ezzel a mai teljesítménnyel bebíztosította ronci aranylabdáját..... =D> ha így játszunk, és Lucho rendesen rotál majd, megint helyre lesz téve Európa, semmi kétség.... csak így tovább fiúk....
Eléggé vitatkoznék ezzel így, egy meccsből levonni olyanokat, hogy semmi kétség kicsit erős. :D

Ha jól rémlik a Levanténak nyolcat rúgtunk az első fordulóban pár éve és nem nyertünk egy kupát se....

Jól játszottunk, az ellenfél más célokért küzd hamar el is engedték, de rohadt hosszú az idény. Mélyebb a keret és még érkezhet is csatár is, de az Atletico, Real is rendesen erősített.
Egy meccsből tényleg nem szabad következtetéseket levonni, de már ez előző szezonban is nagyon erősek voltunk, 3-ból 2-őt behúztunk a legfontosabb kupákból, és jól erősitettünk, és itt nemcsak az újonnan érkezetekre gondolok. Arda és Vidal is most mutathatja meg igazán, mit is tud, a török már el is kezdte.

Azok közül, akik aggódtak, hogy SR nem lesz jó jhv posztra, most már egyre többen mondják azt, hogy megoldhatja a posztot.
Balhátvéd posztra minőségi ember jött Alba mögé.
Umtiti is ígéretes, a kp-n meg a bőség zavarában szenvedünk.

Az MSN is tud még új dolgokat mutatni, tavaly a hullámvölgy után az utolsó meccsekre kegyetlenül belendült, és Neymart még nem láttuk, de Messi is Suarez ott folytatják, ahol abbahagyták.

Én bizakodó vagyok. Nem szoktam a Barcával álmodni, de néhány napja mégis azt álmodtam, hogy 6-0-ra vertük a Realt a Klasszikuson. :twisted:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.21. 10:57:51

mess2009 írta:akkor az első meccsünkről még néhány gondolat
meg volt szokásos a heti fröcsögésed, de talán a végére egy "gratulálok az eredményhez", vagy egy "kezdésnek jó volt ez" talán még odafért volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.08.21. 09:57:08

akkor az első meccsünkről még néhány gondolat:
- SR. tudom, azt mondtam, hogy nem jobbhátvéd....nos abban az értelemben nem ahogy én a hátvédekről gondolkodom, de ahogy ma alakul a taktika és a felállás úgy talán nincs igazam.amiben jónak láttátok (láttam én is) az tipikusan egy jobbszélső játék, miközben hátul semmi különöset nem mutatott - nem is kellett. illetve a gólnál -mondjuk ki- betlizett! nem is értem mit keresett ott.
-nem ünneprontásként, de sajnos ki kell hangsúlyozni, hogy ez a Betis - gyengén focizott! ennek ott van jelentősége, hogy egy erősebb védelem és egy erősebb támadó potenciál tuja csak igazán megmutatni ( majd!) hogy hol is tartunk valójában.
- Denis Suarezt én azért nem hasonlitgatnám sem Inihez, sem Xavihoz....
-Arda : talán túl lépett azon a szinte beteges passz-kényszeren amivel be akart illeszkedni! egyre inkább vállalja önmagát és az jó lesz a csapatnak is.
- Umtiti - még ne kiabáljuk el.... én azt mondom. aki jó volt a védelemben az egyedül Pique.
-Digne : az már biztos, hogy jóval lassúbb mint Alba, hogyhátul milyen lesz azzal még nála is várnék...
- amúgy a középpályás "gyülekezethez" még számoljuk hozzá Rafinhát is!? hogy erre (a sokadalomra) miért van szükség ...nos nekem ez is magas.
- Messi: nekem a legnagyobb örömöm! Messi hajt! hajt! hajt! hajt középen, hajt elől, bomba-gólokat lő...mi kell még?!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.21. 05:56:08

Tobias88 írta:Hát, ez a meccs több nehézséget okozott mint gondoltam.

Az előszezon alapján sejtettem hogy Arda nagyon akar, de a mai meccsen ez hatványozottan teljesült és kiválóan játszott. Kérdés ezek után, hogy a Denis Rafinha Samper hármas milyen szerepet kap a középpályán, de valószínű hogy valamelyiket kölcsönbe kell adnunk Gomes érkezésével.

Persze Gomes-t is azért vettük, mert Arda kérdéses volt, de most már talán kijelenthető, hogy nem az, kiválóan játszik.

Roberto egész jó jobbhátvédként (is), remélem ilyen marad az egész idényben
Szerintem a tegnapi meccsel végképp eldőlt, hogy SR jobbhátvéd, Arda meg csatár - mindkettőnél elfelejthetjük a középpályás játékukat. Ezzel mindjárt nem sok a középpályás, csak akkor, ha valamelyikük nagyon elégedetlen a helyzetével. Számolni kell a rotációval és a sérülésekkel egy Barca szintű csapatnál.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.08.21. 01:27:54

Bob_Marley írta: @Veidt_madridista
Elég le van írva, azért ne vicceljünk már, hogy a spanyol válogatott csatárja nem elég a padra és nem erősítés? :D Ki legyen a padon? Maradona? :D
Az hogy jelenleg ő a spanyol válogatott csatára nem őt dicséri, hanem a válogatottat minősíti. Egyébként sem nagyon izgat hogy ki meg micsoda, az számít a pályán mutat. Érkezése óta játszott 7-8 félidőt, 15 percnél több jó momentuma nem volt. A maradék rossz labdakezelésekkel, ellenfél támadásainak sétálgatva végignézésével és hasonlókkal telt. Ő egy az egyben a Real Szalaija, 0 technika, 0 kreativitas, rossz befejezesek. Mondjuk Szalai legalább komoly mezőnymunkát tett le az asztalra, de Morata...
Na de befejeztem, ez off.
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.21. 01:11:41

Hát, ez a meccs több nehézséget okozott mint gondoltam.

Az előszezon alapján sejtettem hogy Arda nagyon akar, de a mai meccsen ez hatványozottan teljesült és kiválóan játszott. Kérdés ezek után, hogy a Denis Rafinha Samper hármas milyen szerepet kap a középpályán, de valószínű hogy valamelyiket kölcsönbe kell adnunk Gomes érkezésével.

Persze Gomes-t is azért vettük, mert Arda kérdéses volt, de most már talán kijelenthető, hogy nem az, kiválóan játszik.

Roberto egész jó jobbhátvédként (is), remélem ilyen marad az egész idényben

Messi meg a szokásos, felesleges kiemelni
94:39 6 - 1
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.21. 00:45:49

Azért Morata jelenleg sokkal előrébb tart mint Munir, életkorból kifolyólag is. Később mi lesz azt nem tudni, de az EB egyik legjobb csatáráról és nagy meccsek eldöntőjéről van szó. Ettől Munir egyelőre fényévekre van kis túlzással.

Tudom azt írtad ennyi játéklehetőséggel, Juveban se volt mindig kezdő. Én bírom Moratat, klasszik csatár. Mozog, odakerül, beteszi. Fiatal még, de ilyen cserecsatár azért nem sokaknak van.

És mostról beszélünk, sokkal előrébb tenném be Moratát, mert róla tudni hogy bepattan.

Attól függetlenül, hogy Munir szerencsére jól kezdte a szezont és már ez is előrelépés, hogy volt összefüggő három meccse zsinórban mikor jó volt. Nem idényekről vagy legyen csak félévről beszélünk. És semmi bajom nincs Munirral, de ő még nagyon nem áll készen.

@Veidt_madridista
Elég le van írva, azért ne vicceljünk már, hogy a spanyol válogatott csatárja nem elég a padra és nem erősítés? :D Ki legyen a padon? Maradona? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.08.21. 00:43:52

Bob_Marley írta: Szeretnénk mi Morata féle embert padra én azt mondom . :D
Ha rajtam mulna meg fizetnenk is hogy vigyetek.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.21. 00:24:43

Morata tuti marad, hivatalos bemutatasa is volt mar, visszadobtak erte valami 60 millios ajanlatot is. Viszont en nem szeretnek olyan csatart mint o, Munir ugyanannyi jatekkal allitom tobbet erne, mint a spanyol. Alapbol nem tartom nagy jatekosnak, a mi focinkba meg aztan foleg..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.21. 00:20:47

Nincs NBA, nem tudok fogadni. :D

Erősítésre szerintem a Tico jobban erősített, Gaítan és Gameiro nagyon minőségi játékosok. Nálunk fiatalok érkeztek, mélyítésre inkább. Leghasznosabbra talán igen, de mélyítésre az Atletico is sokat mélyült így még ezt se mondanám hogy leghasznosabbak voltunk eddig. En bloc, szerintem ők nyertek idén a legtöbbet eddig Nyáron.

Én készpénznek veszem Morata maradását, főleg hogy Benzema megint lesérült.
Kép
Kép
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.08.21. 00:16:01

Bob_Marley írta: Fogadás? :D

Biztosra veszem, hogy marad és mindkettő erősítés, lovagolhatunk szavakon. Mindkét rivális erősödött, akkor ne legyen jelző, de a tényen nem változtat. Spanyol válogatott kezdőcsatár meg utánpótlás válogatott játékossal vannak beljebb. Elég jó "CV-k". Szeretnénk mi Morata féle embert padra én azt mondom . :D Nem kell senkitől félni, magunkra kell figyelni ez is tény.
Az utolsó mondatban van a lényeg, amúgy meg látatlanba is elég valószínű, hogy eddig mi igazoltunk a legjobban, leghasznosabban.

Nem tudom, hogy mi ez a fogadás mániád :D , de én nem cserélem le a profilképemet, így nem is fogok olyan dologra fogadni, ahol van rá esély, hogy ezt megtegyem. Annyit írtam, hogy ne vedd készpénznek és ezt továbbra is így gondolom....
Válasz küldése