Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.19. 13:52:23

Végre, végre, végre. Erre a napra vártunk már május óta és csak sikerült vhogy túlélni :D (mégha nehezen is). Én szerettem volna felírni az idei bajnokság első meccsének általam gondolt felállását, de sajnos reggel nem értem rá. De sebaj, ez legyen a legkevesebb. Szóval, ha a múlt hetet és az előttünk álló hetet is nézem, akkor én ezt a felállást választanám:
Valdes-Montoya, Puyol, Bartra, Jordi Alba-Xavi, Sergio, Cesc-Afellay, Messi, Pedro
Ez eléggé magasröptű egy felállás, de könnyen előfordulhat, hogy bitangerős csapattal kezdünk, a Sociedad ellen szinte kivétel nélkül mindig megszenvedünk. Akkor meg egy ilyet tudnék elképzelni:
Valdes-Alves, Puyol, Piqué, Jordi Alba-Xavi, Sergio, Cesc-Alexis, Messi, Iniesta

Kéne egy jó rajt!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
socio66

2012.08.19. 13:32:34

pesszimista vagyok, de nagyon-nagyon remélem hogy tito meglep valamivel, és pszichikailag, taktikailag is egy picit új alapokra teszi a csapatot, akikért megint lelkesedni lehet.
mondjuk nagyon rossz évünk nem lehet, mert komolyabb sérülések nélkül ezt a keretet én is el tudnám vezetni, csak hát közben a madrid is együtt maradt, erősödött, szóval ha trófeákat is akarunk nyerni, akkor 100% kell.
ha két kívánságom lehetne erre a szezonra, az egyik az lenne, hogy nagyjából tartsuk fent az eddigi színvonalat, játszunk szépen és eredményesen, a másik pedig hogy mozdítsuk el a madriddal való viszonyunkat az emberi felé, ne szájaljunk a sajtószobában fölöslegesen, ne vegyük fel a provokációt, csakis a pályán lépjünk az arcukra.
átvitt értelemben persze. :)
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.08.19. 13:13:01

Szerintem a kezdőben most nem lesz meglepetés: VV-Alves,Masch,Piqué,Alba-Busquets-Xavi,Cesc-Iniesta,Messi,Alexis
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.19. 13:11:35

ozsimiki írta:Hihetetlenül várom már a mai meccset.

Egy új éra kezdődhet, minden érdekel, kezdő, Tito, hangulat, minden...

De kellett már ez az idény kezdés :)

Szerintem gálával kezdünk, még ha nem is annyira jellemző az első fordulókban a magas fordulatszám tőlünk...

FORCA BARCAAA!!!
Azért a tavalyi első fordulónk viszonylag jóra sikeredett :D Villarreal ellen gyönyörű 5-0, gólt rúgott az akkori nagy berobbanó sztárunk Thiago, a két új igazolás Cesc és Alexis, aztán Messi is beköszönt kétszer, gyönyörű játékokból lőttük a gólokat. Meg lennék elégedve egy hasonlóval most is :D Hú de hiányzott már ez :D

szerk.: Jól látom, 19:00-tól Real, 21:00-tól mi élőben? Like. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2012.08.19. 13:13:09-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.19. 12:49:14

Hihetetlenül várom már a mai meccset.

Egy új éra kezdődhet, minden érdekel, kezdő, Tito, hangulat, minden...

De kellett már ez az idény kezdés :)

Szerintem gálával kezdünk, még ha nem is annyira jellemző az első fordulókban a magas fordulatszám tőlünk...

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.19. 12:46:13

blupatrik írta:De ebből most miért van ekkora felhajtás?Ha egyszerre is adnák,akkor a real meccs után nyilván az lenne az első,ennyit meg mindenki tud várni,főleg hogy szerintem nagyon sok barcás is megnézni a madridi rangadót.
én nem tudom, de én személy szerint felvételről utálokmeccset nézni... mert már tudom az eredményt... persze vannak kivételek.. :) azok a meccsek amiket élőben is láttam...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.08.19. 12:36:05

De ebből most miért van ekkora felhajtás?Ha egyszerre is adnák,akkor a real meccs után nyilván az lenne az első,ennyit meg mindenki tud várni,főleg hogy szerintem nagyon sok barcás is megnézni a madridi rangadót.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.19. 12:27:13

G.Gabe írta:néztem a szavazást: a realosok élénkebbek. Az ő szavazataik százzal nőttek, a mienk meg alig. Naneee........
Állítólag végül áttették másik időpontba, így mindkettőt tudják adni élőben.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.19. 10:28:03

néztem a szavazást: a realosok élénkebbek. Az ő szavazataik százzal nőttek, a mienk meg alig. Naneee........
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.19. 10:12:58

Nem tudom az okokat, de feltünően sok a sérülés. Persze sok meccset játszanak, de mások is. Tavaj /vagy az elmult időben/ Valdes-Messi -Busi
hármason kivül mindenkivolt sérült. Többen mint Ibi-Puyol-Villa-Fontas-Pedró-
és Thiagó sokáig. Mi lehet az oka. Ennyi sérülés szinte egy spanyol csapatnál sem volt.
Fecó
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.18. 22:51:42

G.Gabe írta:Nokérem!

Most mondta a sporttv riportere, hogy holnap a Barca-meccset közvetítik.
Továbbá, hogy Song jön, ez már hivatalos, bejelentették.
Nem is a holnapi meccs a kérdéses, hanem a második forduló Barca meccse. :)


Nagyon várom már a bajnoki nyitányt, érdekes lehet a támadósor összeállítása, ugyanis ahogy a főoldali cikkben le van írva kérdéses Alexis játéka.(Szerencsére nem sérülés miatt, csak sokat utazott.) Spanyol lapok szerint a padon kezdi majd meg a meccset. Afellayt el tudnám képzelni ott, egész jó formában van, ellentétben Pedroval. Arra pedig kíváncsi leszek tét meccsen, nem rossz ellenféllel szemben hogy fog menni az Alba-Alves széljáték. Dinamo ellen ugye mindketten voltak fent a pályán, nekem úgy tűnt nem igazán mennek fel mindketten egyszerre a támadásokkal, figyelnek egymásra és az egyikük kb Busi vonalában maradt.
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.18. 22:38:34

Nokérem!

Most mondta a sporttv riportere, hogy holnap a Barca-meccset közvetítik.
Továbbá, hogy Song jön, ez már hivatalos, bejelentették.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
San Andrés
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.08.18. 20:51:53
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.18. 21:16:00

Kösz a válaszokat!

Akkor asszem foglalok gyorsan egy főre, aztán holnap találkozunk.

Úgy hiányzik már egy tétmeccs, mint egy falat kenyér. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.18. 21:03:32

San Andrés írta:Sziasztok!

Újonc vagyok itt a fórumon - egyébként már 18 éve Barca-szurkoló. :)

Kérdéseim: mit kell tudni a holnapi közös meccsnézésről a Paulaner Sörházban? Kell-e valami regisztráció? Kapunk-e kedvezményt az ottani fogyasztásra? Stb.

Kösz a választ: San Andrés / Jenei Balázs
hát ismerve a helyet,foglalni kell előtte helyet,biztos ami biztos. én úgy még sose mentem,hogy nem foglaltam.
egyébként ha itt eurobarcán meg van hirdetve,akkor van 10%os kupon,amit kinyomtathatsz,és ha viszel,akkor elfogadják.
Meg arra számíts,hogy nem olcsó hely,persze minőség van mindenből,csak nah,bele kell nyúlni a pénztárcádba :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.18. 21:02:39

San Andrés írta:Sziasztok!

Újonc vagyok itt a fórumon - egyébként már 18 éve Barca-szurkoló. :)

Kérdéseim: mit kell tudni a holnapi közös meccsnézésről a Paulaner Sörházban? Kell-e valami regisztráció? Kapunk-e kedvezményt az ottani fogyasztásra? Stb.

Kösz a választ: San Andrés / Jenei Balázs
Ha látsz olyan cikket a főoldalon, hogy "Szurkoljunk együtt...", akkor az adott cikkben mindig van kupon az adott meccshez. Azt kinyomtatod és azzal kapsz valamennyi kedvezményt. Én a holnapi meccshez nem láttam ilyet, csak a Szuperkupához...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.18. 21:00:57

San Andrés írta:Sziasztok!

Újonc vagyok itt a fórumon - egyébként már 18 éve Barca-szurkoló. :)

Kérdéseim: mit kell tudni a holnapi közös meccsnézésről a Paulaner Sörházban? Kell-e valami regisztráció? Kapunk-e kedvezményt az ottani fogyasztásra? Stb.

Kösz a választ: San Andrés / Jenei Balázs
Ha jól tudom nem kell, csak jobb, ha le van foglalva az asztal, mert sokan szoktak lenni. Ki kell nyomtatni azt a kupont ami 10%-os kedvezményt ad.
San Andrés
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.08.18. 20:51:53
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.18. 20:57:07

Sziasztok!

Újonc vagyok itt a fórumon - egyébként már 18 éve Barca-szurkoló. :)

Kérdéseim: mit kell tudni a holnapi közös meccsnézésről a Paulaner Sörházban? Kell-e valami regisztráció? Kapunk-e kedvezményt az ottani fogyasztásra? Stb.

Kösz a választ: San Andrés / Jenei Balázs
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.18. 15:18:25

sajnos úgy néz, ki, hogy a real meccset fogják majd közvetíteni, a szavazások alapján. Én megmozgattam minden követ, minden ismerősömet kértem, hogy szavazzon, még azokat is, akiket abszolúte nem érdekel a foci.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.18. 12:35:21

Végre ismét jönnek a tétmeccsek! Ez a csapat erősségben és minőségben továbbra is világklasszis szinten áll. Plusz még érkezett Alba illetve ha minden igaz Song is hamarosan. A keret tehát ideális, ahogy eddig is az volt. A nagy kérdés valóban a támadósor hatékonysága lesz, kivéve persze Messit. Mert tavaly lényegében emiatt (is) buktunk el sok mindent. De a védelemnek is javulnia kell, mert sok volt a bizonytalanság.

Tito a taktikai részét meg fogja oldani ehhez nem férhet kétség. Érti a dolgát, hiszen már Pep mellett is nagyon fontos szerepet játszott ezen a téren. De a legfontosabb, hogy vajon tud-e majd ugyanúgy hatni a csapatra, motiválni vagy felrázni őket egy esetleges mélypontnál. Ez volt Pep legnagyobb erőssége és leginkább ezért tudtunk 4 évig folyamatosan ilyen szinten játszani. Ha ez sikerül Titonak is, szerintem nyert ügyünk van, mert a tavalyi viszonylag sikertelen idény után, idén ismét nagy lesz a sikeréhség.

Nem is kérdés, hogy meg kell nyerni a nyitó meccset, már csak azért is mert az 1. forduló is forduló, és nekünk egész évben nem nagyon szabad pontot veszítenünk itthon.

Ejj, és én nem tudom nézni a nyitómeccset. :evil: Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.08.18. 12:24:26

Fabregastól mindenképpen több gólt várok, és nagyon remélem nem fogja Alexissal együtt lendületüket megtörni annyi sérülés, mert borzasztóan idegesített hogy már megint csak ott ülnek a lelátón..
Villa-tól nem várok többet, csak rúgja be a helyzeteit és kész.
Pedronál örülnék, ha több lehetőséget kapna mint tavaly, de leginkább csereként beállva látom úgy hogy hasznosabb.
Újoncokra kíváncsi leszek, leginkább Bartrára, mert őt nem láttam sokat.
És még amit igazán várok az az Alba&Iniesta duó :D

Röviden ennyi, majd meglátjuk mi lesz, egyenlőre verjük meg a Real Sociedadot a legerősebb kerettel, majd a Sampdoria ellen senki ne játsszon a kezdőből, hanem készüljenek a szuperkupára. Jól esne nekünk szurkolóknak egy revans amiért trónfosztottak lettünk :lol:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.18. 12:09:41

Holnap megkezdődik a szezon, néhány gondolat ha megengeditek tőlem:

Én abban látom a jövő szezon sikerességét, hogy a támadó szekció tagjai, milyen formát fognak mutatni. A tavalyi 72 gól Leo-tól abnormális, és nem lehet, hogy csak ő az aki gólt képes rúgni tőlünk. Villa, Pedro remélem vissza talál a helyes útra, Alexis is egy év után jobban fogja érteni a játékot, a szituációkat. Középpálya Songgal embertlen erős lesz, a védelemben is jól állunk: szélső védők vannak (Montoya-Alves, Alba-Adriano) középen van az elnyűhetetlen kapitány Puyi, reméljük a tavalyi forma ingadozást Piqué maga mögött hagyja, plusz Masche folytatja ott, ahol abba hagyta, plusz még az ifik, akik könnyen robbanthatnak akár.

Egy só mint száz, ha Messi-n kívűl képes lesz jó játékot, és gólokat szerezni a Villa, Pedro, Alexis hármas is, néha kiegészülve Inivel, Cesc-el akkor jó idény elé nézhetünk. A Madrid nem tudom hogy fog szerepelni idén a bajnokságban, nekem volt egy olyan érzésem, hogy talán idén jobban rajta lesznek majd a BL-en, de borzasztó nehéz lesz... Visca el Barca, hajrá Tito!!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.17. 18:09:04

Rabbid írta:
G.Gabe írta:remélem az új idényben nem Messi fogja rúgni a tiziket. MEgint kihagyott egyet.
Erre pontosan akkora esély van, minthogy mi kapjuk meg a '18as olimpiát. Egyszerűen ő az egyetlen ember aki versenyben van másokkal a góljai számát tekintve, és még mindig ő lövi a legtechnikásabban.
sajnos volt, hogy pont a kihagyott tizije miatt ment el a meccs. Az, hogy hébe-hóba kihagyja, az nem érdekelne, azon is csak bosszankodtam, és rohadtul fájt, hogy a cselszkij ellen kimaradt, de hát van ilyen, ugye. De az, hogy sorozatban hagyja ki őket.....
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.17. 18:05:49

sajna 1200-zal le vagyunk még maradva, most néztem.

talán a Realosoknak fontosabb, hogy adják, mert az ő meccsüket nem értékelik annyira a az internettévések? :D :D :D :D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
razor1592
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.07.18. 04:00:54
Tartózkodási hely: Spanyolország

2012.08.16. 22:30:27

Ez off lesz, de fogjunk össze, sport1-en egyidejűleg lesz a Barca és a madrid meccs, és kiírtak egy szavazást amin lehet dönteni, melyiket adják élőben, szavazzatok a Katalalán óriásokra légyszi, és nyomjuk le őket, csak egy klikk az egész, semmi like v megosztás, terjesszétek az igét Very Happy

https://www.facebook.com/questions/10151105911432351/
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2012.08.16. 16:27:07

G.Gabe írta:remélem az új idényben nem Messi fogja rúgni a tiziket. MEgint kihagyott egyet.
Erre pontosan akkora esély van, minthogy mi kapjuk meg a '18as olimpiát. Egyszerűen ő az egyetlen ember aki versenyben van másokkal a góljai számát tekintve, és még mindig ő lövi a legtechnikásabban.
Válasz küldése