Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.24. 09:21:08

gianni írta:Az,hogy lehet,hogy három idegenbeli bajnokink van egymás után(madrid,celta,espenyol)ez létezik vagy csak elírás?
Jó észrevétel. A Celta ellen otthon fogunk játszani. Idegenben 3-0-ra vertük őket.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2014.03.24. 09:07:26

Az,hogy lehet,hogy három idegenbeli bajnokink van egymás után(madrid,celta,espenyol)ez létezik vagy csak elírás?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.24. 06:20:32

Azért nem kell az 55. percben abbahagyni a meccsnézést :D
Visca! Töltöm le azonnal :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.03.24. 01:27:12

Gali írta:
Bestbarca írta:
...Igaz tavaly mi is oda vissza kikaptunk a madridtól azt mégis behúztuk...
Rosszul tudod.
Egy döntetlen és egy vereség.
Camp Nouban :2-2
Bernabeuban : 2-1
Jah jó okés...Keverem már,csak tavaly sajnos nem egyszer kaptunk ki a Realtól,összekavarodott így hirtelen...De a mondanivaló lényege nem változik,szal így nehogymár bajnokok legyenek 12ből 1 pont,a kicsiket meg lazán veri a milliárd eurós keret,a valaha volt 2 legdrágább igazolással...Hát taps...

Jajjj amúgy kezdődik,cica megszólalt,hát nem kellett volna... :D

Ramos is foyltatta... :D

Áhhh inkább kitörlöm amit írtam ide csak felidegesítem magam...Aki akarja megtalálja...

Összefoglalva megint sikerült egy újabb szintet süllyedniük...Áhhh hagyjuk...

Nem arról van szó,tényleg botrány a bíráskodás a la ligaban ahogy a Plben vagy a BL ben is amúgy...Ma is az volt,minden második esetnél fogtam a fejem kb...De jelen esetben kaptak egy kamu 11est,ami minket súlytott,őket meg mi is súlytotta? A jogos 11esek meg a jogos kiállítás,meg Pepe a pályán maradt az súlytotta őket?...

Pont ezért illik madridba cica,meg Ramos. Pont ezért annyira szimpatikus a Real...Nem magával a Reallal van gond hanem azzal amivé vált...Többet foglalkoznak a hisztivel mint a focival,és ha nem nyernek mindenki hibás...És ez nem most lett így...Zidane-ék leköszönése óta így van...Akkor se kedveltem őket,de tudtam tapsolni ha vmi szépet csináltak(persze ha nem ellenünk)...Egy biztos, ez a tömény hányinger érzés nem volt...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.03.24. 01:13:27

még csak annyit mára, hogy remélem most már nem koppanunk megint egy nagyot. Mint mikor legyőztük a Cityt idegenben és utána jött a Sociedad elleni 1-3 majd a Valldolidi kiruccanás... Most, hogy visszajöttek a padlóról, nem szabad leereszteni egy csöppet sem :!:

Még mindig a meccs hatása alatt vagyok azért, irtó jó kedvem lett :D És még 1-el növekszik a Classicó gyűjteményem :D Letöltöm mindig a győztes klasszikusokat illetve a gálákat :D

Visca el Barca :!:
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.24. 00:54:14

Bestbarca írta:A bajnokságról meg annyit,hogy itt bárki nyerhet,de a Realnak nem jó a holtverseny,ugyanis az egymás elleni eredményben alulmaradnak ellenünk is, meg az Atma ellen is...Márpedig ahogy a bajnokság alakul könnyen lehet a végén holtverseny lesz...Amúgy meg ha az Atma nyerne nem zokognék,ha Real már hamarabb...Szal ez hogy a 2 közvetlen rivális ellen a 12ből egy pontot szereznek azt is oltári mázlival,egyszerűen nem érdemlik meg...Igaz tavaly mi is oda vissza kikaptunk a madridtól azt mégis behúztuk,az is faramuci volt,de ez hogy most 2 nagy riválisuk is van akik harcolnak a bajnoki címért,majdnem nulláznak,saját stadionjukban mindkettőtől bukta,azt bajnokok lesznek...Hát azért az megint egy szépség lenne...Bár a csonka bajnokság, meg a bírói segítséges Mou féle siker után ezen már meg se lepődnék...És meg sorohlatnánk a kérdőjeles címeket...Arrafelé ez megszokott...
Ha az Atletico megnyerné óriási bravúr lenne részükről szerintem, erőn felüli teljesítmény. Én azt mondom végül nem fogják megnyerni, de ha esetleg Bilbaóból is 3 ponttal jönnének haza ( ami egy nagyon nehéz pálya ) akkor már tényleg akármi is lehet. Az biztos, hogy Simeone elsőrangú munkát végzett ott. Külön pikáns a történetben, hogy mindhárom csapat áll a BL-ben még. Az meg a legszebb, hogy a bajnokság utolsó fordulójában az Atleticót fogadjuk...:-) Ráadásnak a két BL meccs után.
Eljátszottam a gondolattal ( bár nehogy így legyen ), ha az utolsó fordulóra nem lehetnénk már bajnokok, de az Atletico igen ha nyer a Nou Campban vajon hagynánk nyerni őket a Realt megfricskázva ezzel? De tényleg:-)
De inkább az legyen a forgatókönyv, hogy mi lehetünk bajnokok azon az utolsó meccsen ha nyerünk.
Azért a sorsolást nézve a Real, amennyiben úgy játszik mint ma az első félidőben, még mindig lehozhatja maximális ponttal akár, de óriási a nyomás a csapatokon + ott van a kettős terhelés a BL miatt, inkább azt tippelném, hogy mindenki fog itt még hullajtani pontokat a nagy hármasból. Az sem lenne rossz egynek ha a BL elődöntőben meg jönne két újabb clasico 8) :D
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.03.24. 00:44:58

Bestbarca írta:
...Igaz tavaly mi is oda vissza kikaptunk a madridtól azt mégis behúztuk...
Rosszul tudod.
Egy döntetlen és egy vereség.
Camp Nouban :2-2
Bernabeuban : 2-1
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.24. 00:44:03

Csak dicséret mindenkinek. Kár, hogy még mindig nem a mi kezünkben a döntés, de ezt az utolsó szalmaszálat megragadták. Ha Neymar helyét sikerül megtalálni ebben a gépezetben, akkor újabb csodás négy év jöhet.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.03.24. 00:34:23

pep71 figyelj azért voltak hibák...Szal Mascherano amit művlet,Alves is fent ragad nem egyszer,és sorolhatnánk...Ezek miatt a hibák miatt benne volt a vereség is,sőt sokkal valószínűbb forgatókönyv volt...Hálistennek,meg persze a csapatnak nem így lett...Az meg hogy a fél csapatot szidtam,ha idevesszük Pedrot vagy Alexis akik tényleg 0ák voltak a végén(a meccs képe miatt is,nem csak az ő hibájuk), akkor is 4 max,a 13ból...Busit meg nem szidtam azért írtam hogy ki fogta volna meg Crt meg Balet lendületből...

Fabregasról annyit,hogy én aláírom,hogy sokat futott,ami nagyon cuki meg minden,csak ez lenne az alap...Ezen felül volt egykét jó átadása,de sokszor nagyon eltűnt...Nem voltunk vele kevesebben meg egy bók Barca szinten,ugyanis rajta kívül az ő pozíciójában lenne úgy 3 másik játékos,aki ha beállna és játszana, a végén ezt tudnám írni... :wink: Én akkora extrákat nem láttam a játékában,de lehet voltak...A labdája Messinek az remek volt arra emlékszem...Ezért írtam hogy x,elment,extrát nem láttam,de egy ekkora és ilyen meccsen ez nagy szó hogy nem lógott ki...Érdekes, Neymar meg pl kilógott, mégis milyen fontos volt hogy ott legyen...Ez a foci...

A bajnokságról meg annyit,hogy itt bárki nyerhet,de a Realnak nem jó a holtverseny,ugyanis az egymás elleni eredményben alulmaradnak ellenünk is, meg az Atma ellen is...Márpedig ahogy a bajnokság alakul könnyen lehet a végén holtverseny lesz...Amúgy meg ha az Atma nyerne nem zokognék,ha Real már hamarabb...Szal ez hogy a 2 közvetlen rivális ellen a 12ből egy pontot szereznek azt is oltári mázlival,egyszerűen nem érdemlik meg...Igaz tavaly mi is oda vissza kikaptunk a madridtól azt mégis behúztuk,az is faramuci volt,de ez hogy most 2 nagy riválisuk is van akik harcolnak a bajnoki címért,majdnem nulláznak,saját stadionjukban mindkettőtől bukta,azt bajnokok lesznek...Hát azért az megint egy szépség lenne...Bár a csonka bajnokság, meg a bírói segítséges Mou féle siker után ezen már meg se lepődnék...És meg sorohlatnánk a kérdőjeles címeket...Arrafelé ez megszokott...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Johnny
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006.12.10. 16:35:39

2014.03.24. 00:27:10

diagonal írta:
Johnny írta:Basszus, lemaradtam a meccsről...
Nem tudja valaki, hogy hol lehetne visszanézni?
Holnap reggel 9-kor Sport 1-en ismétlik. Ha meg most éjjel akarod azonnal, akkor innen tölthető mindenféle spanyol, angol kommentárokkal nagyrészt HD minőségben:
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... 5bfe319b0d

köszi!!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.24. 00:25:09

Johnny írta:Basszus, lemaradtam a meccsről...
Nem tudja valaki, hogy hol lehetne visszanézni?
Holnap reggel 9-kor Sport 1-en ismétlik. Ha meg most éjjel akarod azonnal, akkor innen tölthető mindenféle spanyol, angol kommentárokkal nagyrészt HD minőségben:
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... 5bfe319b0d
Johnny
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006.12.10. 16:35:39

2014.03.24. 00:19:53

Basszus, lemaradtam a meccsről...
Nem tudja valaki, hogy hol lehetne visszanézni?
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.24. 00:16:12

De írta! 10 km volt kiírva. De lehet csak behallucináltam a nagy idegességben! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.24. 00:15:39

pep71 írta:
Bestbarca írta:
Azt a mindendit! A Real Madrid ellen játszott a Barcelona méghozzá idegenben és nyertek, erre te a fél csapatot szidod...
Olyanokat írsz, egy Fabregasról, hogy nem voltunk vele kevesebben..no comment..
Nem írt rosszakat a kolléga. Jól fogalmazott Cescel kapcsolatban és nem hiszem, hogy ezt rosszindulatból mondta volna. Cesc nem játszott rosszul, de igazából kiemelni se tudom. Akit kiemelnék az Iniesta briliáns cselei, megindulásai, stb... Iniesta játékára elfogytak a jelzők és Ő az aki ma igazán nagyot alkotott (Messivel együtt persze)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcelona UnityIsStrenght 2014.03.24. 00:16:20-kor.
Barcelona Unity is Strenght!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.24. 00:10:27

Sanama írta:
Fabregas? Nem akarok kukacoskodni, de én 7,5km láttam kiírva, amikor lehozták a pályáról és az nem számít soknak...
Én 9.7et. Sky Sports-on annyit írtak
Értem... A sport1 nem írta, hogy mennyit futott. Viszont a 9,7 se olyan sok. Ha jól emlékszem az Arsenal-ban Oxlade Chamberlain a Milan ellen (sosem felejtem el) 11 km-t futott még bőven a meccs lefújása előtt. Arra, hogy hanyadik percben volt arra nem emlékszem pontosan (és hülyeséget nem szeretnék írni), de az biztos, hogy kivételes alkalom volt.
Ettől függetlenül Fabregas se volt rossz 8)
Barcelona Unity is Strenght!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.03.24. 00:05:31

Bestbarca írta:Minden jó ha a vége jó!!!Megjegyzem respect a madridnak nagyon jók voltak,és nagyon nagyot küzdöttek ők is...Csak nem kellett volna minket annyit rugdosni a 16os belül...Ez a véleményem...

Akarásban kitartásban lelki erőben maximálisak voltunk...Hatalmas taps...Nagy meccsen tudunk...

VV amit lehetett fogott...

Alves,párszor lemaradt,de nem indokolta volna hogy azokból gólt kapjunk ahhoz kellett több hiba is...Elől ma is jó volt...A lövés remek volt...Elfér ő még itt...

Mascherano: háááát...Hááááááát...2 gólt kaptunk miatta,nevetségeseket hibázott...És nem először botrányos nagy meccsen...Reméljük idénre megvolt a hiba adagja...(sajnos kétlem) Védő kell egyértelmű...jelenleg viszont nincs jobb,Barthra is pocsék,még pocsékabb mert formán kívül van...

Pique remek volt,ő mindíg összekapja azért magát a klasszikusokra,és akkor azért kijön hogy nem véletlen van itt...Crt is nem egyszer szerelte,ami plusz pont...

Alba előre jó volt,hátul elment...

Busi jól mozgott,nem jöt zavarba,hátul kicsit erőtlennek éreztem amikor rávezették a labdákat,dehát most lendületből fogdd meg Crt, Balet, vagy Di Mariat...

Xavi tanári,pontos,remek hosszú labdák is...Ma is bizonyította hogy még mindíg nincs jobb a helyén...

Ini: meggyőződésem hogy miatta nyertünk,és nem csak a tizi miatt,ahogy tolta egy élmény volt...

Cesc: hát sok remek labda meg sok eltűnés a mezőnyben,x...Kevesebben nem voltunk tőle...

Messi: no most már van 80%os... :D Hát most mit mondjak, láttuk,megnyerte nekünk a meccset...Az indításai az első gólnál ahogy hajtotta a labdát...És azért a tizit se könnyű berúgni ekkora teher alatt...Erre fölvarja a ficakba a másodikat... :D Hát ő Leo kérem szépen,Ronaldo meg kicsoda? :D (vicc)

Neymar: fogtam a fejem mondom mit keres ott a pályán,rengeteg eladott labda,rossz megoldás...nincs formában...De végül mégis jó döntés volt a játszatása,mert vhogy ha rossz is, összehoz vmit ami sorsdöntő...Egyszerűen mindíg a főszerepbe kerül...Talán pont ezért is zseni? :roll: A tizinél jól vette át,szépen tolta el,Ramos meg amint hozzáért dobta magát mint egy jó brazil :D Megadható volt,bár meggyőződésem hogy 10ből ha egyszer megadják ezt,pláne mert olyan volt a szitu hogy rögtön piros is jár a szabályok alapján...Könnyen lehet a bíró itt adta vissza a kamu 11est...De kellett hozzá hogy abban az ütemben essen,meg persze úgy vigye el...Szal rossz volt,de vhol hozta nekünk a meccset... :D A tizi eleve fontos volt,a kiállítás még annál is fontosabb...

Pedro,Alexis,meg sulytalanok voltak beáállva,ezen a szinten kevesek...És pont ezért volt jó döntés Neymart kezdetni,mert nem volt jó,de benne legalább a lehetőség ott van...És be is jött...

Jah még a bíróról,mert ő is a játék rásze volt,nem is kicsit...Szal kamu 11es,elnézett egy lest miből csakis VV miatt nem lett gól,a Neymar eset véleményes azért egy picit de még meg tudja magyarázni,de pl Pepe hogy maradt pályán azt nem...Már a gondolat is pirosat ért ott,nem hogy a végrehejtás...Én marhára bosszankodtam volna ha a madrid behúzza,mert igenis elfújta a meccset,majdnem ki is kapcsoltam a tvt(hálistennek nem),mert ezt rühellem,szal legyen akármi az eredmény,de ne a bíró nyerjen már senkinek...Végül nem számított,mint ahogy Mascherano hibái sem,de attól még megvoltak azok...

Összegezve nem hittem volna hogy nyerünk pláne nem a 2 bekapott gól után,pláne nem a 3 bekapott gól után,de akartunk hajtottunk és megmutattuk hogy bárkit képesek vagyunk megverni bárhol bármilyen rossz helyzetből...Ez az igazi bajnokok ismérve...Ha végül nem is lesz meg a bajnokság,ki tudja,azt hiszem azért büszkék lehetünk a végén a csapatra...Amúgy meg agyament dolog ez a la liga,hogy minden meccset nyerni kell,ez nem emberi...Pláne hogy 3 csapat is rendre nyer mindent...Sokan az állítják nem ez a legnehezebb bajnokág...Lehet a Plben több az erősebb csapat,de nem kell ennyi meccset nyerni,lehet hibázni,és nincs 3 ilyen szintű csapat mint itt,akik versengenek mindenért egyszerre az is biztos...Pláne nem elvárás ott senkinél a 3trófea nálnuk meg alap...Hát jah marha egyszerű a dolgunk...Minden évben megtenni amit a történelemben alig sikerült valakinek...

Szal le a kalappal,és bármi is lesz a szezon vége,azért nagyon ott vagyunk továbbra is...És megjegyzem Martino taktikája működőképes,a rotálás meghozta amit vártunk,csak kéne egy másik védő középre Mascherano helyett és készen van...Szal van mire építeni,jó ez az út...Egykét személyi változás és jövőre újra makulátlanok lehetünk...Idén meg majd elválik mire elég ez,akármire elég lehet,ma ez kiderült...(Ahogy a city ellen is...)
Visca el Barca!
Azt a mindendit! A Real Madrid ellen játszott a Barcelona méghozzá idegenben és nyertek, erre te a fél csapatot szidod...
Olyanokat írsz, egy Fabregasról, hogy nem voltunk vele kevesebben..no comment..
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.03.23. 23:57:25

9,7 km-t futott Fabregas. a 7,5 km/h azt hiszem a max sebesseg volt, de nem akarok hülyeseget mondani. Az biztos, hogy összesen 9,7-et futott.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.23. 23:55:42

Fabregas? Nem akarok kukacoskodni, de én 7,5km láttam kiírva, amikor lehozták a pályáról és az nem számít soknak...
Én 9.7et. Sky Sports-on annyit írtak
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:54:55

Sanama írta:
Game90 írta:Megoldható, hogy jövőre csak a Real Madrid-dal és az Atletico-val játsszunk a bajnokságban?

Amúgy:
1. Nagyon fontos győzelem volt.
2. Év meccse.
3. Alba, Piqué, Iniesta, Messi négyesnek jár a pacsi.
Piqué? Oké, volt egy nagy tisztázása a gólvonalról, de amikor jött a Real nagyon azt se tudta mi merre hány méter.
Messivel meg egyáltalán nem vagyok elégedett, akarás az megint valahol a 0-nál volt. Kiváncsi lennék mennyit futott.

Fabregast meg senki nem dicséri meg, aki 75perc alatt futott 10km-et.
Azért akart Messi. Játszhatott volna jobban is az igaz... Ha mesterhármast rúg, még akkor se hozza ki magából a maximumot :).
Fabregas? Nem akarok kukacoskodni, de én 7,5km láttam kiírva, amikor lehozták a pályáról és az nem számít soknak...
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.03.23. 23:53:03

Minden jó ha a vége jó!!!Megjegyzem respect a madridnak nagyon jók voltak,és nagyon nagyot küzdöttek ők is...Csak nem kellett volna minket annyit rugdosni a 16os belül...Ez a véleményem...

Akarásban kitartásban lelki erőben maximálisak voltunk...Hatalmas taps...Nagy meccsen tudunk...

VV amit lehetett fogott...

Alves,párszor lemaradt,de nem indokolta volna hogy azokból gólt kapjunk ahhoz kellett több hiba is...Elől ma is jó volt...A lövés remek volt...Elfér ő még itt...

Mascherano: háááát...Hááááááát...2 gólt kaptunk miatta,nevetségeseket hibázott...És nem először botrányos nagy meccsen...Reméljük idénre megvolt a hiba adagja...(sajnos kétlem) Védő kell egyértelmű...jelenleg viszont nincs jobb,Barthra is pocsék,még pocsékabb mert formán kívül van...

Pique remek volt,ő mindíg összekapja azért magát a klasszikusokra,és akkor azért kijön hogy nem véletlen van itt...Crt is nem egyszer szerelte,ami plusz pont...

Alba előre jó volt,hátul elment...

Busi jól mozgott,nem jöt zavarba,hátul kicsit erőtlennek éreztem amikor rávezették a labdákat,dehát most lendületből fogdd meg Crt, Balet, vagy Di Mariat...

Xavi tanári,pontos,remek hosszú labdák is...Ma is bizonyította hogy még mindíg nincs jobb a helyén...

Ini: meggyőződésem hogy miatta nyertünk,és nem csak a tizi miatt,ahogy tolta egy élmény volt...

Cesc: hát sok remek labda meg sok eltűnés a mezőnyben,x...Kevesebben nem voltunk tőle...

Messi: no most már van 80%os... :D Hát most mit mondjak, láttuk,megnyerte nekünk a meccset...Az indításai az első gólnál ahogy hajtotta a labdát...És azért a tizit se könnyű berúgni ekkora teher alatt...Erre fölvarja a ficakba a másodikat... :D Hát ő Leo kérem szépen,Ronaldo meg kicsoda? :D (vicc)

Neymar: fogtam a fejem mondom mit keres ott a pályán,rengeteg eladott labda,rossz megoldás...nincs formában...De végül mégis jó döntés volt a játszatása,mert vhogy ha rossz is, összehoz vmit ami sorsdöntő...Egyszerűen mindíg a főszerepbe kerül...Talán pont ezért is zseni? :roll: A tizinél jól vette át,szépen tolta el,Ramos meg amint hozzáért dobta magát mint egy jó brazil :D Megadható volt,bár meggyőződésem hogy 10ből ha egyszer megadják ezt,pláne mert olyan volt a szitu hogy rögtön piros is jár a szabályok alapján...Könnyen lehet a bíró itt adta vissza a kamu 11est...De kellett hozzá hogy abban az ütemben essen,meg persze úgy vigye el...Szal rossz volt,de vhol hozta nekünk a meccset... :D A tizi eleve fontos volt,a kiállítás még annál is fontosabb...

Pedro,Alexis,meg sulytalanok voltak beáállva,ezen a szinten kevesek...És pont ezért volt jó döntés Neymart kezdetni,mert nem volt jó,de benne legalább a lehetőség ott van...És be is jött...

Jah még a bíróról,mert ő is a játék rásze volt,nem is kicsit...Szal kamu 11es,elnézett egy lest miből csakis VV miatt nem lett gól,a Neymar eset véleményes azért egy picit de még meg tudja magyarázni,de pl Pepe hogy maradt pályán azt nem...Már a gondolat is pirosat ért ott,nem hogy a végrehejtás...Én marhára bosszankodtam volna ha a madrid behúzza,mert igenis elfújta a meccset,majdnem ki is kapcsoltam a tvt(hálistennek nem),mert ezt rühellem,szal legyen akármi az eredmény,de ne a bíró nyerjen már senkinek...Végül nem számított,mint ahogy Mascherano hibái sem,de attól még megvoltak azok...

Összegezve nem hittem volna hogy nyerünk pláne nem a 2 bekapott gól után,pláne nem a 3 bekapott gól után,de akartunk hajtottunk és megmutattuk hogy bárkit képesek vagyunk megverni bárhol bármilyen rossz helyzetből...Ez az igazi bajnokok ismérve...Ha végül nem is lesz meg a bajnokság,ki tudja,azt hiszem azért büszkék lehetünk a végén a csapatra...Amúgy meg agyament dolog ez a la liga,hogy minden meccset nyerni kell,ez nem emberi...Pláne hogy 3 csapat is rendre nyer mindent...Sokan az állítják nem ez a legnehezebb bajnokág...Lehet a Plben több az erősebb csapat,de nem kell ennyi meccset nyerni,lehet hibázni,és nincs 3 ilyen szintű csapat mint itt,akik versengenek mindenért egyszerre az is biztos...Pláne nem elvárás ott senkinél a 3trófea nálnuk meg alap...Hát jah marha egyszerű a dolgunk...Minden évben megtenni amit a történelemben alig sikerült valakinek...

Szal le a kalappal,és bármi is lesz a szezon vége,azért nagyon ott vagyunk továbbra is...És megjegyzem Martino taktikája működőképes,a rotálás meghozta amit vártunk,csak kéne egy másik védő középre Mascherano helyett és készen van...Szal van mire építeni,jó ez az út...Egykét személyi változás és jövőre újra makulátlanok lehetünk...Idén meg majd elválik mire elég ez,akármire elég lehet,ma ez kiderült...(Ahogy a city ellen is...)
Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.23. 23:51:59

Game90 írta:Megoldható, hogy jövőre csak a Real Madrid-dal és az Atletico-val játsszunk a bajnokságban?

Amúgy:
1. Nagyon fontos győzelem volt.
2. Év meccse.
3. Alba, Piqué, Iniesta, Messi négyesnek jár a pacsi.
Piqué? Oké, volt egy nagy tisztázása a gólvonalról, de amikor jött a Real nagyon azt se tudta mi merre hány méter.
Messivel meg egyáltalán nem vagyok elégedett, akarás az megint valahol a 0-nál volt. Kiváncsi lennék mennyit futott.

Fabregast meg senki nem dicséri meg, aki 75perc alatt futott 10km-et.

Neymar féle 11-esről annyit, hogy én nem tudom még most sem hogy volt-e kontakt, viszont ha a CR-ét befújta, ezt is kellett. Ezt pedig ha fújta, akkor pirost is adni kellett mellé.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:49:51

Game90 írta:Megoldható, hogy jövőre csak a Real Madrid-dal és az Atletico-val játsszunk a bajnokságban?

Amúgy:
1. Nagyon fontos győzelem volt.
2. Év meccse.
3. Alba, Piqué, Iniesta, Messi négyesnek jár a pacsi.
Tényleg, Piqué-ről majdnem megfelejtkeztem! Mekkorát mentett?! Azzal életben tartotta a csapatot. Nagy taps neki =D>
Barcelona Unity is Strenght!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.23. 23:49:43

Barcelona UnityIsStrenght írta:
barca6 írta:sajnos azt kell hogy mondjam hogy az elsö tizenegyesünk nem Ramosnak volt köszönhető.Véleményem zerint semmi köze az egészhez.Persze Ronaldóé sem volt jogos de a piros erős túlzás.Nem tudom ti hogy látjátok...
Van benne igazság, de Ramos egyértelműen összekoccantotta a lábát Neymárnak. Ez egy "ügyes" húzás volt Ramos-tól, mert sok bíró nem vette volna észre. De ahogy már itt előttem is írták, Ramos nem nagyon vitatkozott és ennek oka van. Mégpedig az, hogy ő tudta nagyon jól, hogy mit csinált.
nehéz a lassításokból meg a kikockázásokból meglátni, de egyértelmű szabálytalanság, tizi, piros volt. A lábat is összekoccintotta és a mezt is meghúzta Ramos. Az esésből is látszik. Ha dobja magát a csatár nem tudja így csinálni ( az elhúzást is eljátszani, meg közben a lábösszeakadást). Szval csak Neymar mozgását, és esését kell nézni abból minden átjön.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.23. 23:46:37

Megoldható, hogy jövőre csak a Real Madrid-dal és az Atletico-val játsszunk a bajnokságban?

Amúgy:
1. Nagyon fontos győzelem volt.
2. Év meccse.
3. Alba, Piqué, Iniesta, Messi négyesnek jár a pacsi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.23. 23:44:44

Aki nem látta volna esetleg a mai varázslatot az holnap megtekintheti a sort 1en és 2őn mert holnap szinte reggeltől estig ismétlik! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése