Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.22. 11:07:11

kulomben ki tud megemlíteni valami szituációt mikor nagy madridi helyzet volt ?
kaptunk egy gólt szogletbol , Valdes is Puyol is hibázott ... s talán a bíró is

szóval 1-1 ig kérnék valami emlékezeteset a madridtól , olyasmit mint nálunk Xavi és Tello ziccere

ha azok bementek volna akkor most arrol írkálnátok hogy Pep mekkora zseniálisat húzott ezzel a Tello gyerekkel

meg hogy végetért egy korszak dumák ...

sokkal tobbet tettunk azért hogy tegnap este nyerjunk, csak sajnos a bekapott potya megfogott mindenkit s a madriddal meg jobb nem is torténhetett volna

a madrid tegnap a semmibol ért el maximumot
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2012.04.22. 10:55:05

Azért az kicsit volt csak gusztustalan, ahogy körbemászkáltak a pályán a meccs után, és mutogatták a mezüket, hergelve a szurkolókat. A Barca ilyet sosem csinált.
Példás volt a szurkolók hozzáállása: nem fütyülték ki a fiúkat, hanem énekeltek, éltették a csapatot a vereség ellenére is.
Bezzeg madridban mindig füttykoncert, meg zsepilobogtatás volt, meg roncika kifüyülése.
Ilyenre nálunk sosem volt példa.[/quote]

Gaspart érában nagyon sokszor volt füttykoncert , zsepilengetés, keres nyugodtan rá.
Amikor Laporta lett az elnök az első félévben halálos fenyegetést is kapott.
Több éves sikertelenség után nálatok is ugyan ez volt, majd 3 évig sorozatba kikapnátok nálatok se lenne másképp ne legyen illuziód :)
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.22. 10:39:02

fcbarca0827 írta:
zola8787 írta:A Barcelona a héten megmutatta, hogyan is lehet 1 teljes szezont lenullázni. Sajnos :/
Pepre a szokásosat mondom, 1 átlagos edző, mákja volt, hogy ilyen jó játékosok veszik körül.
A Barcelona jövő héten kedden, még játszik egy BL elődöntő visszavágót, majd az után lehet mondani, ha kiesünk, hogy lenullázta a szezont. (Már, amennyiben a Spanyol Kupa döntő a nullával egyenértékű. :lol: ) Ha meg bejutunk a BL döntőbe is, akkor ez a szezon ennyi év és parádés teljesítmény után több, mint korrekt. Másodiknak lenni egy nagyszerű Real Madrid mögött, BL döntőt (adja az ég!!! [-o< ) és Copa döntőt játszani.

Én meg azok közé tartozom, akik szerint Pepnek köszönhető az, hogy a Barca ott tart ahol. Remélem marad. Nem írom le, miért, mert aki ezen az állásponton van, már megtette Guardiola topikjában.

A meccsről: nincs mit szépíteni a Madrid megérdemelte a győzelmet és a bajnoki címet.
TELJESEN EGYETéRTEK

ez a clasico is apróságokon múlt ... a madrid talált egy potyát , ami 10 bírobol 5 nél les lenne s ez rá is nyomta bélyegét a meccsre
jó lenne ha megértenétek hogy egy olyan jól kontrázó csapat ellen mint a reál - akik a spanyol kupa visszavágón 0-2 rol egyenlítve (szerintem ott hitték el hogy megfogható a Barca )meglátták hogy van esélyuk csak bátran kell játszani - nem lehet felállni s beszorítani oket mert ottmarad elol Benzin s CR s DiMaria + Ozil nagy rizikófaktor ahhoz hogy fejjel menjenek a falnak. Akkor lett volna szerintem sima a meccs , ha mi rúgjuk az elso gólt mert akkor a madrid kénytelen lett volna kitámadni , s nem a mi fejunkben lett volna nyomás hanem a madridiakban . Persze hogy konnyebb focizni ha csak az X kell s még nyerésre is állsz .

továbbá jó lenne észrevennetek azt is hogy nálunk majdhogynem a fél csapat posztokra bontva gyengébben állt fel tegnap mint a szokásos kezdocsapat. Minket sok sérulés tizedelt , gondolok itt foleg Villára , Affelayra s most utoljára Abira. Szerencsefaktor is inkább madridba ment
, szóval mindent osszevetve ebbol nem is sulhetett ki jobb eredmény . Madridban ez a csapat már 3 éve játszik egyutt , mostanra sokat fejlodtek, annyit hogy ez elég volt ebben az évben .
A barca továbbra is a legszebb focit játsza , s más dolognak tartom játszani a focit , támadni akarni, mint rombolni s kitaktikázni egy meccset

Nekem tegnap a focit Messi passza Xavinak , és Thiago passza Tellonak jelentette !! Ezért voltam , vagyok s maradok is barca szurkoló.
Persze jó érzés azt mondani hogy bajnok a csapat de nekem az a legjobb érzés AHOGY látom hétrol hétre játszani a fiúkat.
Ha egy csapat focizni akar a barca ellen azok a legszebb meccsek , ezt mindenki látja , ha egy csapat úgy megy fel hogy kitaktikázza a meccset az olykor sikerul is ...
azt mondom hogy csak orulni tudok a madrid sikerének is , mert a versenyhelyzet sarkall még nagyobb teljesítményre , sa foci ezáltal fejlodik.
Amit meg ebben a három évben elért a csapat az páratlan s szerintem megismételhetetlen ... ez minden idok legjobb csapata s még ha nem nyert volna ennyi címet akkor is ezt mondanám, mert amit láttam soha nem feledem. Volt más sok korszakos csapat de egy sem játszotta ilyen szépen a foci nevu játékot
Pep nélkul pedig a nem tartanánk itt ... o a plussz ami kellet ehhoz a csodához
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.22. 10:31:44

[quote="joekacsa"][/quote]
Te melyik meccset nézted?Thiago volt az egyetlen aki akart valamit.Messi,Xavi,Iniesta stb. sehol nem voltak,vagyis valahol voltak csak a pályán nem.Tello tényleg nagyon gyenge volt,de még fiatal és nem ő hagyta fent magát a pályán.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.04.22. 10:19:13

A védelmünk nagyon gyengén muzsikált... :roll: A félidőben be kellett volna hozni Alexist, Tello helyére, és Fabregast pedig Xavi helyett. A Reál ellen 2 csatárral kiállni nagy hiba volt, ráadásul Messi sokszor visszament középpályára, míg Tello az oldalvonal mellett veszett el!! :? Félidőben cserélni kellett volna...de sejthettük, hogy Pep nem teszi meg.
gerebje
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.10.17. 09:01:32

2012.04.22. 09:58:38

joekacsa írta: Én sajnos nem vagyok olyan megbocsájtó, a bajnokság elment és nem kárhoztatok senkit, de a BL meg kell nyernünk a Reál előtt, mert ha nem akkor Mourinho és a Real menybe megy és évekig hallgathatjuk tőlük ezt.
Szerintem menjenek csak a mennybe, mi meg maradjunk a Földön, hehehe. Persze nyerjük meg a BL-t. Ámen. Megbocsátó meg én sem lennék, ha bármilyen bűnnel találkoztam volna tegnap, de mint ahogy korábban írtam, én nem éreztem azt, hogy ne adtak volna bele mindent. Meg hát, azért nem 5:0, meg 2:6 lett a vége, mert az ilyen produkciókat hallgatja az egyik csapat a másiktól éveken át, nem azt, hogy nagy taktikai csatában nyert egy jó iramú meccsen egy-két góllal, és az adott évben megérdemelten nyerte meg a bajnokságot, vagy a BL-t, neadjisten.

Mi most egyébként elővesszük a fent említett meccseket, merthogy megvannak, ugyebár, és a 6 éves gyerekemmel együtt újra megnézzük őket. És Ő már együtt üvölt velem Xavi góljánál, amikor átemeli Kászíjjászt, vagy amikor Messike (ahogy Ő hívja) berúgja a másodikat a Bernabeuban. Ti is nézzétek meg ezeket a meccseket, terápiának jó lesz!
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.04.22. 09:45:11

Sziasztok.
Azt hiszem a tegnapi meccs miatt, első felindulásból nagyon dühös voltam és csalódott, mint a többségünk. Nem értem Tello és Thiago szerepeltetését és ez sajnos a meccsen is igazolták silány játékukkal, igen erre mondhatjátok, de hát Thiago adta Tello-nak azt a nagy passzot a második félidő elején, de én meg kérdezném és azon kívül mire emlékeztek tőlük? …………… hát csak a sok rossz passzra, eladott labdákra na meg a meddő megkerülős csel kísérletekre. Sajnos sokat volt a többi játékosnál is a pontatlanság, de kettőjüknek még jobban oda kellet volna rakniuk magukat hogy meg mutassák hogy már érettek a kezdő csapatba kerülésre, ez enyhén szólva se sikerült. Azt gondolom hogy a többi játékosnak is hagy kívánni valót a hozzá állása a meccshez, de ez a hajó már el ment. A második félidő végén már azt éreztem hogy kicsit meg könnyebbülünk és belenyugodtunk a dolgokba. Hogy értem a könnyebbülést: hát így már véget ért a versenyfutás a bajnoki címért, így tudunk koncentrálni a BL-re, egy szóval meg szűnt a két frontos versenyfutás.
gerebje írta:Emberek,

nem akarok túl pátoszos lenni, de akármi is lesz a cselszki ellen, én nem leszek kiakadva. Ennek is el kellett jönnie, szerintem kell a sikertelenség és a csalódás az újabb sikerekhez. És egyébként meg nem láttam tegnap azt, hogy nagypofájúan, meg kielégülve játszott volna a csapat. Sőt, én egy erkölcsi sikerként értékelem azt, hogy nem volt bunyó, higgadtan, hideg fejjel tudtunk veszteni, nem? Képes volt Guardiola normálisan nyilatkozni. Ja, egyáltalán képes volt nyilatkozni. Továbbá azért még nyerhetünk egy BL-t, meg egy törött kupát is... Ehe

Fel a fejjel, én büszke vagyok most is.

Én sajnos nem vagyok olyan megbocsájtó, a bajnokság elment és nem kárhoztatok senkit, de a BL meg kell nyernünk a Reál előtt, mert ha nem akkor Mourinho és a Real menybe megy és évekig hallgathatjuk tőlük ezt.
joekacsa
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:41:31

gerebje írta:Emberek,

nem akarok túl pátoszos lenni, de akármi is lesz a cselszki ellen, én nem leszek kiakadva. Ennek is el kellett jönnie, szerintem kell a sikertelenség és a csalódás az újabb sikerekhez. És egyébként meg nem láttam tegnap azt, hogy nagypofájúan, meg kielégülve játszott volna a csapat. Sőt, én egy erkölcsi sikerként értékelem azt, hogy nem volt bunyó, higgadtan, hideg fejjel tudtunk veszteni, nem? Képes volt Guardiola normálisan nyilatkozni. Ja, egyáltalán képes volt nyilatkozni. Továbbá azért még nyerhetünk egy BL-t, meg egy törött kupát is... Ehe

Fel a fejjel, én büszke vagyok most is.
Ne is legyen másként. A Real megérdemelte ezt a sikert..a Barca pedig akkor is a kedvencünk lesz, ha a 7. helyen lesz a tabellán ( bár erre csekély az esély ). Előre a jövő idei Bajnoki címért! Visca el Barca
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:29:43

Én annak örülök, hogy a kommentek 90%-a nem temeti el a csapatot, nem mondja azt, hogy törjék el CR7 lábát.
Örülök, hogy ilyen kultúráltan veszi mindenki a vereséget (és nem zakót), és nincsenek olyan reakciók, mint anno odaát voltak az elmúlt években.
ON: Egyszer a kiscsapatoknak is helyet kell adni. Szegény Margitnak kellett nyernie, hogy megkapják heti tejci adagjukat. Ne máár, ez a banda 9 éve nem nyert BL-t, legalább ez jusson eszetekbe, mi ez idő alatt 4-szer is
A bajnokságról meg ne is beszéljek...
Azért az kicsit volt csak gusztustalan, ahogy körbemászkáltak a pályán a meccs után, és mutogatták a mezüket, hergelve a szurkolókat. A Barca ilyet sosem csinált.
Példás volt a szurkolók hozzáállása: nem fütyülték ki a fiúkat, hanem énekeltek, éltették a csapatot a vereség ellenére is.
Bezzeg madridban mindig füttykoncert, meg zsepilobogtatás volt, meg roncika kifüyülése.
Ilyenre nálunk sosem volt példa.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 09:29:13

Madridos haverral néztem a meccset, gondolhatjátok, hogy mit éltem át...

Megértelek...Az én iskolámban egy Real-os sincs, de mindenki utálja a Barcát, mert vagy Cselzissek, vagy pedig szimplán utálják. Osztályomban csak 9-en vanak, akik a Barca vergődésére élveznek.

ON: Egyszer a kiscsapatoknak is helyet kell adni. Szegény Margitnak kellett nyernie, hogy megkapják heti tejci adagjukat. Ne máár, ez a banda 9 éve nem nyert BL-t, legalább ez jusson eszetekbe, mi ez idő alatt 4-szer is :lol:
A bajnokságról meg ne is beszéljek...
Kép
gerebje
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.10.17. 09:01:32

2012.04.22. 09:16:19

Emberek,

nem akarok túl pátoszos lenni, de akármi is lesz a cselszki ellen, én nem leszek kiakadva. Ennek is el kellett jönnie, szerintem kell a sikertelenség és a csalódás az újabb sikerekhez. És egyébként meg nem láttam tegnap azt, hogy nagypofájúan, meg kielégülve játszott volna a csapat. Sőt, én egy erkölcsi sikerként értékelem azt, hogy nem volt bunyó, higgadtan, hideg fejjel tudtunk veszteni, nem? Képes volt Guardiola normálisan nyilatkozni. Ja, egyáltalán képes volt nyilatkozni. Továbbá azért még nyerhetünk egy BL-t, meg egy törött kupát is... Ehe

Fel a fejjel, én büszke vagyok most is.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:09:43

zola8787 írta:
Subinho írta:aki azt mondja az egész szezont elcsesztük, vagy tegnap lenulláztuk, emlékeztetőül:
idén már van 3 kupánk: spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa
spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa: ezek szerintem 80%-ban tavalyi eredmények érdeme,én oda sorolnám.
az igaz, hogy a tavalyi év hozadéka, de az idei bajnokságban lettek megnyerve. A világkupa egyenesen decemberben.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:09:00

zola8787 írta:
Subinho írta:aki azt mondja az egész szezont elcsesztük, vagy tegnap lenulláztuk, emlékeztetőül:
idén már van 3 kupánk: spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa
spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa: ezek szerintem 80%-ban tavalyi eredmények érdeme,én oda sorolnám.
a tavalyi év eredményeképp játszhattuk ezeket a meccseket IDÉN és nyertük meg ezeket a meccseket IDÉN, az idei csapattal, pl. a Világkupát decemberben, vagyis a szezon közepén!!! jövőre játszhatunk újból spanyol szuperkupát (épp a Real ellen), európai szuperkupát (ha a BL-t nyerjük), világkupa (ha a BL-t nyerjük). vagyis idén lehet 6-ból 5 kupa, mint tavaly, (csak akkor a király kupát buktuk, most a ligát), jövőre pedig ugyanúgy 6 kupáért küzdhetünk!!! pl. a Real mikor küzdhetett 6 kupáért???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2012.04.22. 09:10:03-kor.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.04.22. 08:54:33

Subinho írta:aki azt mondja az egész szezont elcsesztük, vagy tegnap lenulláztuk, emlékeztetőül:
idén már van 3 kupánk: spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa
spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa: ezek szerintem 80%-ban tavalyi eredmények érdeme,én oda sorolnám.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 08:44:40

aki azt mondja az egész szezont elcsesztük, vagy tegnap lenulláztuk, emlékeztetőül:
idén már van 3 kupánk: spanyol szuperkupa (épp a Real ellen), európai szuperkupa, világkupa
ezen kívül harcban vagyunk a BL döntőért és ott vagyunk a király kupa döntőjében
vagyis jó esetben 5 kupát gyűjthetünk be idén, azaz nem 6-ot... húúú... ez tényleg nagyon gáz, nem is tudom, a többi csapat ezt hogy viselné el... szánalmas, elfogadhatatlan, rúgjuk ki az egész csapatot.... :evil:
szóval kicsit gondolkodjatok!!!!!!!!! melyik csapatnak kerülhet - egy állítólag gyengébb szezonban - 5 kupa a vitrinbe????? nem lehet mindíg mindent megnyerni!!!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 08:05:33

nnah....
így aludva rá egyet....

Valami komoly gond van a fejekben. Valami történt, érzem.
Valami olyan hírt kaptak- nem tegnap, hanem már egy héttel ezelőtt,-
ami megviseli őket, de nagyon. Nem tudom mi lehet ez, de azt hiszem
ki fog derülni.
Tavaly is ez volt, mikor Abidalt műtötték, meg ősszel is, mikor a másodedzőt.
Borzasztóan megzavarták ezek a dolgok a csapatot.

Tegnap Xavi több labdát adott el, mint eddigi életében. Sokszor még a legegyszerűbb passzok sem jöttek be. Nem figyeltek egymásra, nem ott járt az agyuk. Messi veszekedett a realosokkal, amit még sosem láttam így tőle. Volt egy-két remek beindulása, és akkor nem is tudták megállítani, csak sárgát érően. De alapvetően nem játszott jól.
Felfoghatatlan volt számomra az egész. Egyszerűen nem akartak ott lenni tegnap a pályán.
Tellot meg nem kell bántani. Remek játékos lesz ő, csak be kell érnie.
Fabregas nála nagyobb ziccereket hagyott ki.

Nem baj, ez van, tudtuk, hogy ez előbb-utóbb be fog következni. Legalább Pep tudja pihentetni a csapatot, tud felhozni újabb fiatalokat, hogy belekostóljanak a nagyok játékába. Remélem ezt megteszi, meglépi, és Xaviékat tényleg most parkolópályára teszi.
Pihenjenek, töltődjenek fel, regenerálódjanak, tegyék hejre a fejükben a dolgokat. Messi is. Szükségük lesz rá, hiszen jön nyáron egy EB, ami rengeteget ki fog belőlük venni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 01:49:22

fcbarca0827 írta:
zola8787 írta:A Barcelona a héten megmutatta, hogyan is lehet 1 teljes szezont lenullázni. Sajnos :/
Pepre a szokásosat mondom, 1 átlagos edző, mákja volt, hogy ilyen jó játékosok veszik körül.
A Barcelona jövő héten kedden, még játszik egy BL elődöntő visszavágót, majd az után lehet mondani, ha kiesünk, hogy lenullázta a szezont. (Már, amennyiben a Spanyol Kupa döntő a nullával egyenértékű. :lol: ) Ha meg bejutunk a BL döntőbe is, akkor ez a szezon ennyi év és parádés teljesítmény után több, mint korrekt. Másodiknak lenni egy nagyszerű Real Madrid mögött, BL döntőt (adja az ég!!! [-o< ) és Copa döntőt játszani.

Én meg azok közé tartozom, akik szerint Pepnek köszönhető az, hogy a Barca ott tart ahol. Remélem marad. Nem írom le, miért, mert aki ezen az állásponton van, már megtette Guardiola topikjában.

A meccsről: nincs mit szépíteni a Madrid megérdemelte a győzelmet és a bajnoki címet.
Ebben a bajnokságban azért már 3 kupát begyüjtöttek.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
AlexisS
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.04.22. 00:59:47

2012.04.22. 01:49:04

Szerintem mostanába leginkább a hozzáállással van a baj. Jó hogy meccs előtti sajtótájékoztatón mindenki elmondja hogy szeretne nyerni meg minden, de miután megnyertek minden kupát, sorozatot, bajnokságot már nincs meg az a tűz mint régen. Sajna ez addig így lesz amíg nem jön egy újabb generáció akikben meg lesz a kellő motiváció ahoz hogy mindent nyerjenek. De azért addig is a világ legjobb csapat leszünk, csak nem lehet mindig 100 fokon égni...
Másik probléma hogy túl sokat várunk a Barcától! Hozzászoktunk ahoz hogy sorra nyeri a meccseket, és a trófeákat. Most ha kikapnak egy meccset kész tragédia. Hozzá kell szokni. :) :twisted:
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.04.22. 01:26:11

Game90 írta: - Puyol: miért nem vágta ki a labdát?
- Adriano: ez mi volt?
- Messi: önmagához képest nagyon gyenge volt.
- Tello: neki sok volt ez a meccs.
Én se értettem,hogy El Capitano mit akart,de szerintem fedezte volna a labdát Valdésnek.ez hiba..Adriano szerintem (magához képest) jó volt,nem rajta múlott.Messinek semmi tere nem volt,meg iszonyat keveset mozgott,leginkább az első félidőben.Tello meg olyan volt Pedro mostanában: akármilyen igéretesnek indult egy-egy mozdulata,semmi se lett belőle.De a meccs,de inkább az elős 30perc igazi vesztesének Busquets játékát nevezném meg,akinek jó megmozdulása is alig volt addig,könnyelmű és pontatlan volt,mint akinek ez volt az első el clásicója,pedig rohadtul nem...

sajnos,kikaptunk..ez van..de még mindig azt gondolom,hogy a Barcelona a legjobb csapat a világon,csak már betett a sok siker.na,fiúk,ilyen érzés veszteni!fura mi?én se tudom,hogy kezeljem,rég volt ilyen... :cry: 8)

szerk.: ja,és nem kötözködésképpen,de a Barca vs Real topikban még mindig nem lehet elhelyezni hozzászólást :)
Kép
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.04.22. 01:20:34

ziipp írta:Nem játszottak csúcsformában a srácok, a Madrid viszont következetesen végigvitte a tervét. Kár a gólokért, úgy érzem, egy kicsit többet nyújtva meg lehetett volna ez a meccs.

Arbeola jól levédekezte Tellot.
Gondolom ezért volt csak 2 100 %-os ziccere.... :?
A többivel egyetértek.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.22. 01:09:35

Madridos haverral néztem a meccset, gondolhatjátok, hogy mit éltem át...

Nem szeretek embereket kiemelni, de most megteszem:
- Puyol: miért nem vágta ki a labdát?
- Adriano: ez mi volt?
- Messi: önmagához képest nagyon gyenge volt.
- Tello: neki sok volt ez a meccs.

Grat a Real-nak, ha az utóbbi pár meccset nézem, akkor talán most játszottak a legjobban ellenünk.

Mi meg koncentráljunk a Chelsea ellen, nem hiányzik egy Arsenal-szindróma.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2012.04.22. 00:53:56

Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2012.04.22. 00:53:42

Fölösleges itt balszerencséről meg hasonlókról beszélni, egyszerűen nem akartuk eléggé a győzelmet, csakúgy mint az egész bajnokságot se. Teljesen megérdemelten nyeri meg a Real most. Azt is az ő számlájukra írom, hogy ezen a meccsen nem a taposásról és a durvaságról szólt a játék, egyszerűen felnőttek már oda, ahol "tisztább körülmények" között is képesek partiban lenni velünk.

Nincs mit szépíteni, ez siralmas volt. Komolyan érlelődik bennem a generációváltás szükségességének a gondolata. Ez a Barca a Rijkaard-éra utolsó 2 évét idézte.

Xavi nagyon árnyéka önmagának, de az egész keretre jellemző a fásultság. Aki igazán akar az Alexis, néha Thiago, és vannak még páran, de ők nem húzóemberek. Valószínűnek tartom, hogy jövőre marad a keret magja, és kiderül hogy újra lángra tud-e kapni a csapat. Kívánom hogy így legyen, de szerintem nem fognak. Utána fog jönni a generációváltás, amikor nem lesz (kezdő) Puyol, Xavi. Imádom őket, de ezt látom reálisnak. Akkor is ha idén bl-t nyerünk.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.22. 00:50:35

KépKép
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 00:32:04

fcbarca0827 írta:
zola8787 írta:A Barcelona a héten megmutatta, hogyan is lehet 1 teljes szezont lenullázni. Sajnos :/
Pepre a szokásosat mondom, 1 átlagos edző, mákja volt, hogy ilyen jó játékosok veszik körül.
A Barcelona jövő héten kedden, még játszik egy BL elődöntő visszavágót, majd az után lehet mondani, ha kiesünk, hogy lenullázta a szezont. (Már, amennyiben a Spanyol Kupa döntő a nullával egyenértékű. :lol: ) Ha meg bejutunk a BL döntőbe is, akkor ez a szezon ennyi év és parádés teljesítmény után több, mint korrekt. Másodiknak lenni egy nagyszerű Real Madrid mögött, BL döntőt (adja az ég!!! [-o< ) és Copa döntőt játszani.

Én meg azok közé tartozom, akik szerint Pepnek köszönhető az, hogy a Barca ott tart ahol. Remélem marad. Nem írom le, miért, mert aki ezen az állásponton van, már megtette Guardiola topikjában.

A meccsről: nincs mit szépíteni a Madrid megérdemelte a győzelmet és a bajnoki címet.

Ez most komoly?...Ennyire ne legyetek oda...KÖNYÖRGÖM...milyen fényes évek állnak a csapat mögött? ÉS még jönnek is...Istenem ez a BARCA!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Válasz küldése