Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 23:24:41

sjd írta:
Mezner2 írta:Ezt minden meccs után beírod,és még mindig nem értem,hogy miért! Alves tényleg nem tud beadni,egyszerűen nevetséges ezen a szinten az amit ő ebben a tekintetben produkál,nem az,hogy embert,de pályát nem talál a beadásai 95%-a. Egy életre megtiltanám neki,hogy beadjon....
Nem érzel egy kis zavart az erőben, h annak ellenére, h nem tud beadni, minden meccsen van legalább egy gólpassza vagy gólpassz értékű labdája beadásból? Kb. mintha egy csatárról próbálnád megmagyarázni, h nem tud lőni, mert a kapu mellé is szoktak menni a lövései...
Minden meccsen?? :D A legtöbb meccsen egy embert találó beadása sincs,nemhogy gólpasszértékű,idén ha összesen ilyen szituból adott 5gólpasszt akkor nagyon sokat mondok,mindezt úgy,hogy kb. 10percenként megpróbálkozik egyel,ami a legnagyobb veszélyt a parkolóra jelenti...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.05. 23:22:29

Mezner2 írta:Ezt minden meccs után beírod,és még mindig nem értem,hogy miért! Alves tényleg nem tud beadni,egyszerűen nevetséges ezen a szinten az amit ő ebben a tekintetben produkál,nem az,hogy embert,de pályát nem talál a beadásai 95%-a. Egy életre megtiltanám neki,hogy beadjon....
Nem érzel egy kis zavart az erőben, h annak ellenére, h nem tud beadni, minden meccsen van legalább egy gólpassza vagy gólpassz értékű labdája beadásból? Kb. mintha egy csatárról próbálnád megmagyarázni, h nem tud lőni, mert a kapu mellé is szoktak menni a lövései...
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 23:16:14

sjd írta:(Ja amúgy Alves nem tud beadni, adjuk el
Ezt minden meccs után beírod,és még mindig nem értem,hogy miért! Alves tényleg nem tud beadni,egyszerűen nevetséges ezen a szinten az amit ő ebben a tekintetben produkál,nem az,hogy embert,de pályát nem talál a beadásai 95%-a. Egy életre megtiltanám neki,hogy beadjon....
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.05. 23:12:07

Régen játszottunk már ilyen jó meccset, egyáltalán régen játszottunk ilyen jól.
Mondjuk az elején nem volt csúnya, ahogy Song melléfejelt a labdának, Adrianoék meg még mindig Pinto kirúgását nézték.... (azért ilyenkor már illene vagy kijönni, vagy felvenni az embert)

Na de ami utána következett, ha ettől nem esik le Titonak, h középcsatárral kell játszani, akkor személyesen megyek oda és csapom tarkón egy büdös ponttyal... Nem is tudom mikor volt olyan meccs, ahol két centerezésből született két gólunk (ja de, a Sevilla ellen, amikor szintén középcsatárral játszottunk), és még így is legalább kettő Villa lábában maradt. (Ja amúgy Alves nem tud beadni, adjuk el, meg vihetik mellé ezt a haszontalan Sanchezt, ma sem lőtt gólt v adott gólpasszt)
Mellesleg mindezt úgy, hogy Xavi továbbra is kb. 4. szándékból passzolt, azt is kivétel nélkül Alvesnek, de Alba is szépen nézelődött Villa lesénél, ahelyett, h adta volna a labdát. Két-háromszor kéne csak odarúgni a csatár elé a labdát kapásból, aztán megint olyan 6-7 gólos alázások lennének, hogy öröm lenne nézni.

Tellot meg lecserélhetnénk Usain Bolt-ra, futni ő is tud, és sztem a technikája sem lenne sokkal rosszabb...Nagyon fel tud húzni a gyerek ezekkel a labdaátvételekkel, meg a bedobásra bikázott centerezéseivel
Ja és Messi: nem hittem a szememnek, de ez az ember futott a labda után!!! Nem tudom, h azért, mert a másfél hét kispadozásban végre kipihente magát, vagy pont azért nem játszott, mert ezt állították át az agyában, de jó volt látni, h végre részt vesz a letámadásban.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 23:07:12

Szerintem nagyon jó meccs volt,látványosan játszottunk,többen is parádés teljesítményt hoztak le,elsősorban Songra,Alexisre és természetesen Leora gondolok! Hajtottunk,mentünk előre megalkuvást nem tűrően egészen addig,ameddig be nem biztosítottuk a győzelmet,akkor kerültünk helyzetbe amikor épp kedvünk volt hozzá(Leo beállása előtt is),jólesik látni,hogy van tartása egy komoly maflás után is a csapatnak,és persze sose jön rosszul ha a valaha élt egyik (hanem a legjobb) legjobb játékos lapul adu ászként egy csapat zsebében! Részemről jár a taps a csapatnak,jövőhéten CAMPEÓNES,CAMPEÓÓNES!!!!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.05. 23:05:52

Azért hihetetlen, hogy képesek vagyunk még potyákat összehozni.
Az első gólnál ugye felálltak, hogy majd hátulról kihozzák. Erre
Pinto előrevágja, ellenfélhez naná, és akik hátul álltak azok még nem tudtak
felállni. Simán benyaltuk.

Azért rossz volt látni néha, hogy még ez a Betis is képes volt megszorongatni minket. De örülök, hogy győztünk, kellett ez, csak azt nem értem, hogy egy ilyen meccsre hogy tudnak ilyen mentalitással kimenni, egy BM ellen meg nem?
Tito szerintem hibázott, hogy lehozta Villát. Pont a gólja után.
Végre gólt rúg, és lehozza. Hagytam volna fent, mert benne volt a gól.
Remélem fog még sokat játszani, és visszatér az önbizalma.
Alexis is jól tolta, kezd formába lendülni, remélem felnő a feladathoz, és nem csak 7-8 gól/idény lesz a mutatója.

A riporter megjegyezte, h 100 millát terveznek költeni, 50 millát terveznek
eladásokból. Vajon kiket adnak el? Valdes oké, és a többiek?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.05. 23:00:10

lahertitty írta:Na mi volt ott a végén, Messi bekattant, erről Hulk jutott az eszembe.
szerintem azért akart nagyo még egyet mert a kapus szemétül betartott neki korábban.... bosszantotta, hogy még mákja is van az ürgének.
két vigasz. Spanyol honban -Messivel- még jók vagyunk és a Liga legalább simán meglesz.
amúgy a csapat továbbra is sok sebtől vérzik ez ma is ki jött...
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2013.05.05. 22:54:44

Na mi volt ott a végén, Messi bekattant, erről Hulk jutott az eszembe.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.05. 22:49:46

Úgy gondolom, h nem volt rossz meccs, én jól szórakoztam. Nem volt kitűnő a játék, de elég jól toltuk, sok helyzetet kidolgoztunk. Igazából pont attól lett jó meccs, h nem rúgtuk be őket :D Ha félidőben 5:1, a második már csak sétalégzés lett volna. Így meg azért mentünk még, főleg miután a Messiás megérkezett a partiba.

Látszott rajta már a félidő előtt, h nem bírja cérnával :D Sokáig nem is bírta, egy gyönyörű szabit tekert. Illetve kettőt, mert a másik is nagyon oda volt rakva, csak pár centi hiányzott 8) Megkockáztatom a világ egyik legjobb szabadrúgáslövőjévé is kinőtte magát a Bolha.

Élő topicban már beszéltük 1:2-nél, h szerintem benne van a játékban a több gólos győzelmünk, bejött 8)

A 4. gólt meg élmény volt nézni, hatalmas játék volt =D>

A 65. percben felzúgott a lelátón az olele, lala ser del BARCA es, el millor que hiha, uh a közönség kezd megbocsátani a csapatnak a BL-ért :D

És lehet, h kicsit fura, de nagyon tetszett, ahogy Leo dühöngött a hosszabbításban elrontott ziccerénél, 4:2-nél... Van benne még tűz 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.05. 21:05:49

Song elhúzta a testét, Adriano, meg azt se tudta milyen rendezvényen van, csak így tovább, el lehet még ezt a ligát bukni innen is...
Alves és Adriano minek van a pályán?
Montoya és Bartra kéne, hogy játsszon, nem azok, akik egész szezonban robotoltak...
Az agyam elmegy ettől a Titotól...
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.05. 20:45:07

Gareth Tello írta:
shutterisland írta:messit én hagynám, jöjjön montoya-deu-thiago, és ne a 84. percben.
Felőlem az is lehet, Thiagón és Deun van a hangsúly.
60-65. perc környékén már jöhetnének a cserék, de Titót ismerve...
Így utólag, ha tudom, h Messi nem játszik szerdán, akkor hoztam volna a keretbe Deu-t. És mivel feladtuk a meccset, nem lett volna nagy kockázat behozni és kipróbálni egy ilyen ellenfél ellen. Hadd szokja. Mindegy, ez már a múlt meg utólagos okoskodás :)

Ha úgy alakul a meccs egy fél órára bedobnám. Ha Messivel együtt, akkor meg hab is van a tortán 8) Thiago-t meg bármikor elnézem, uh gyüjjön ő is 8) De remélem nem olyan apropóból kell behozni őket, hogy ég a ház :-# :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 20:38:12

Engem igazán a belső védő-páros kúr fel. Deu jó lenne ha már tényleg játszana + Thiago.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 20:28:10

Nehezemre esik megérteni, hogy ma miért nem kezdhet Montoya. :roll: Alvesre is ráfér néha a pihenő, másrészt pedig Montoya nem okozott csalódást egyszer sem a jobbhátvéd poszton, igazán megérdemelné legalább így a szezon végén, hogy többet játsszon.

Remélem, hogy ezúttal minél hamarabb megpróbáljuk letudni a meccset és nem fogunk megint arra kényszerülni, hogy Messi húzzon ki minket a csávából. Inkább jöjjön be 3-0-nál a 60. percben és tegyen hozzá még 3-at. :)

Tegyük oda magunkat a maradék meccsekre és ne feledjük, hogy még nincs meg a bajnoki cím!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 20:24:28

shutterisland írta:messit én hagynám, jöjjön montoya-deu-thiago, és ne a 84. percben.
Felőlem az is lehet, Thiagón és Deun van a hangsúly.
60-65. perc környékén már jöhetnének a cserék, de Titót ismerve...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.05. 20:19:14

Deu-Thiago-Messi hármas jöjjön majd.
messit én hagynám, jöjjön montoya-deu-thiago, és ne a 84. percben.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 20:05:55

Varatrix, jó volt a forrásod. :D
Pinto - Dani Alves, Piqué, Adriano, Jordi Alba - Xavi, Song, Iniesta - Alexis, Villa, Tello.
Thiago???
Montoya???

La Masía-cseresor: Oier, Bartra, Montoya, Busquets, Thiago, Messi i Deulofeu.
Deu-Thiago-Messi hármas jöjjön majd.

Visca!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.05. 19:20:15

Frissebben:
Pinto, Alves, Piqué, Adriano, Alba, Song, Xavi, Iniesta, Alexis, Villa, Tello

Nem kell szívrohamot kapni ebéd utáni kezdőkkel, és még ez sem biztos.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.05. 19:12:40

Lionel85 írta:Azért azt nem hinném, hogy a Real beelőzne... Ennyire nincs válság, hogy agyilag tök zoknik lennének a fiúk. Egyszerűen csak hosszú héten van túl a csapat, most talán azok fognak hajtani, akik kevesebb szerepet kaptak eddig és minden meg fognak tenni azért, hogy megverjék a Betist. Nem kell többet mögé képzelni a dolgoknak, mint amennyit valójában kéne... Szerintem egy ilyen kezdővel is meg kell verni a Betist, a bajnokságban még nem találták fel a Barça ellenszerét annyira, hogy gólt se szerezzen a csapat a Camp Nouban. Csak arra kell figyelni, ha van 1-2 gólos előnyünk, azt még a 90 percben is őrizzük és ne kényelmesedjünk el mint a Celta de nagyon Vigo vagy a Zsákos Bilbao ellen...
ez a mentalitás inditott el minket a lejtőn...

"betis ellen ennyi ugyis elég", után meg a "mallorca ellen ennyi ugyis elég", aztán eljutottunk oda, hogy ment az állandó rotálgatás, pötyörgés, aztán játszottunk egy pár komolyabb ellenfél ellen, a ritmus meg maradt a betis elleni... 0-7 lett a vége...

de igazad van, lötyögjünk ma is... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.05. 18:36:52

Azért azt nem hinném, hogy a Real beelőzne... Ennyire nincs válság, hogy agyilag tök zoknik lennének a fiúk. Egyszerűen csak hosszú héten van túl a csapat, most talán azok fognak hajtani, akik kevesebb szerepet kaptak eddig és minden meg fognak tenni azért, hogy megverjék a Betist. Nem kell többet mögé képzelni a dolgoknak, mint amennyit valójában kéne... Szerintem egy ilyen kezdővel is meg kell verni a Betist, a bajnokságban még nem találták fel a Barça ellenszerét annyira, hogy gólt se szerezzen a csapat a Camp Nouban. Csak arra kell figyelni, ha van 1-2 gólos előnyünk, azt még a 90 percben is őrizzük és ne kényelmesedjünk el mint a Celta de nagyon Vigo vagy a Zsákos Bilbao ellen...
Kép
Kép
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 18:20:38

JOseppe írta:
Mezner2 írta:
Most komolyan,mire pihentetünk?? Az elmúlt 1,5 hónapot Messin kívül az összes játékosunk végiglazsálta és elalibizte(de még ő is sokszor,legalábbis mezőnyben mindenképp) ! Miért kell elszórakoznunk a bajnokság végét ? Miért kell hülye döntéseket még hülyébb döntésekre halmozni? Bajnokok vagyunk már? NEM! Nem kéne otthon,a csúfos leégés után kiszolgálni a szurkolókat,és a legerősebb 11et pályára küldeni ?
Egyébként ha nem kezd Leo,a mostani csapat nélküle lévő játékát figyelembe véve értelme sincs megnézni a meccset...

MIT MŰVELSZ TITO
??????
Ráadásúl ez a csapat, annó a realt is már egyszer meglepte. :roll: Ez a Betis nem egy gyenge társaság. :cry: :?
azért e a kezdő mert a többiek nem érdemelnek prémiumot,ezen felül lehet villa pedrot már ezen a mecsen árulják...

meleg lesz a meccs az tuti...

még az lenne szép ha real megelőzne minket...
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.05.05. 18:15:02

Ez még csak a lehetséges kezdőcsapat. A lényeg a lehetségesen van.

Általában ez az előzetesen kiadott kezdőcsapat több poszton is eltér a valóságtól.
Feleslegesen ne idegesedjünk be.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 13:25:17

Mezner2 írta: A két csapat lehetséges kezdője:

FC Barcelona: Pinto - Alves, Bartra, Abidal, Alba - Thiago, Song, Iniesta - Alexis, Villa, Tello

Betis: Adrián - Chica, Mario, Amaya, Martínez - Pérez, Benat - Campbell, Pabón, Carlos - Castró

Forrás: barcanoticias


Most komolyan,mire pihentetünk?? Az elmúlt 1,5 hónapot Messin kívül az összes játékosunk végiglazsálta és elalibizte(de még ő is sokszor,legalábbis mezőnyben mindenképp) ! Miért kell elszórakoznunk a bajnokság végét ? Miért kell hülye döntéseket még hülyébb döntésekre halmozni? Bajnokok vagyunk már? NEM! Nem kéne otthon,a csúfos leégés után kiszolgálni a szurkolókat,és a legerősebb 11et pályára küldeni ?
Egyébként ha nem kezd Leo,a mostani csapat nélküle lévő játékát figyelembe véve értelme sincs megnézni a meccset...

MIT MŰVELSZ TITO??????
nem értem ezt a károgást. Valdes sérült, helyette Pinto. Piqué elég fáradt lehet, adja magát Bartra + vki Adrianos és Abidal közül. (Masch, Puyi sérült)
Busquets is sérüléssel küszködik, így maradt Song, aki nagyszerű meccseket hoz le mostanában. Thiago örülök, hogy játszik, az egyedüli kérdőjel Messi játéka. Innen nem tudjuk milyen állapotban van. Könnyen lehet, hogy majd a második félidőre beáll.
Semmi logikátlan nincs benne ha végignézed. Nem tudhatjuk Messi milyen állapotban van, amit kifelé kommunikálnak, azt nem szabad készpénznek venni.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.05. 13:11:33

Mezner2 írta:
Vakmacska írta:Annyiban azért szerintem jó, hogy nem játszik Messi, hogy ne legyen az, hogy tőle függünk. Ne legyen az, hogy mindenki az ő árnyékában focizik.
Persze :lol: Nyilván egy ekkora csapatnál nagyon fontos szempont,hogy megmutassák a károgóknak,hogy nicsak nem is függünk tőle,pláne ilyenkor mikor konkrétan a bajnokság sincs még zsebben :D na nemár... :D Azonkívül épp időben 4meccsel a szezon vége előtt kezdjük el építeni a többiek önbizalmát,soha jobb időpontot :D
Hát, ahogy Tito furmányosan logikázik, ki tudja... :-D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.05.05. 12:59:26

FC Barcelona: Pinto - Alves, Bartra, Abidal, Alba - Thiago, Song, Iniesta - Alexis, Villa, Tello
Lehetne így is a mezőnyjátékosok felállása: AAAA, azaz: Alves, Adriano, Abidal, Alba - Alex, Alcantara, Andrés, elől Alexis (+ 2) :lol:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 12:50:49

Vakmacska írta:Annyiban azért szerintem jó, hogy nem játszik Messi, hogy ne legyen az, hogy tőle függünk. Ne legyen az, hogy mindenki az ő árnyékában focizik.
Persze :lol: Nyilván egy ekkora csapatnál nagyon fontos szempont,hogy megmutassák a károgóknak,hogy nicsak nem is függünk tőle,pláne ilyenkor mikor konkrétan a bajnokság sincs még zsebben :D na nemár... :D Azonkívül épp időben 4meccsel a szezon vége előtt kezdjük el építeni a többiek önbizalmát,soha jobb időpontot :D
Válasz küldése