Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.04.30. 21:02:35

EZ EGY BAJNOKSÁGRA TÖRŐ CSAPAT? SAJNOS AZT KELL MONDANOM, MINDKÉT MADRIDI CSAPAT JOBB, MINT A MIÉNK. BORZASZTÓ, HOVÁ SÜLLYEDT EZ A CSAPAT. LASSÚ, ÖREGURAS, ÖTLETTELEN...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.30. 20:52:05

Srácok, majd valki adna egy rövid összefoglalót, mert dolgozom és nem látom a meccset?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.30. 20:42:47

Én is unom a sablonszövegeket, de sztem ő túlzásokba esett.
Miért, te mit Barcás, ha mondjuk a Valenciában védenél, akkor mit nyilatkoznál a Real elleni meccs előtt. Nincs semmi baj ezzel, a Barcáról semmi sértőt nem mondott.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.04.30. 20:27:49

MessiNeymarSuarez írta:Adán: "Remélem, hogy legyőzzük ma este a Barcelonát, hogy a Real Madrid megszerezhesse a bajnoki címet. 16 éven keresztül a Real Madrid csapataiban szerepeltem. Madridista vagyok, ezt sosem rejtegettem, az a vágyam, hogy annyi címet nyerjenek, amennyit csak lehetséges. Nagyszerű lenne segíteni nekik, de 90 perc alatt lehetetlen visszaadni mindazt, amit én kaptam tőlük."


Én meg remélem, hogy legalább 4 bogyót szedsz ki a kapudból =D> :lol:

Ennek ellenére sokkal többre értékelem az ilyen nyilatkozatokat, mint a szokásos sablonszövegeket.

Bár így hogy nyert az Atleti, remélem kedvét szegte, hogy hiába fogja ki a szemünket, akkor sem a Real Madrid lesz a bajnok :lol:
Én is unom a sablonszövegeket, de sztem ő túlzásokba esett.
Jó a kezdő am :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.30. 20:22:52

Adán: "Remélem, hogy legyőzzük ma este a Barcelonát, hogy a Real Madrid megszerezhesse a bajnoki címet. 16 éven keresztül a Real Madrid csapataiban szerepeltem. Madridista vagyok, ezt sosem rejtegettem, az a vágyam, hogy annyi címet nyerjenek, amennyit csak lehetséges. Nagyszerű lenne segíteni nekik, de 90 perc alatt lehetetlen visszaadni mindazt, amit én kaptam tőlük."


Én meg remélem, hogy legalább 4 bogyót szedsz ki a kapudból =D> :lol:

Ennek ellenére sokkal többre értékelem az ilyen nyilatkozatokat, mint a szokásos sablonszövegeket.

Bár így hogy nyert az Atleti, remélem kedvét szegte, hogy hiába fogja ki a szemünket, akkor sem a Real Madrid lesz a bajnok :lol:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.04.30. 20:11:55

Jó a kezdő, örülök, hogy LE a gálakezdőt küldi fel. A srácoknak volt egy hetük felkészülni, remélem, hogy ez meg is fog ma látszódni a pályán.
Ma jó lenne minél előbb betalálni, mert nem lesz könnyű meccs, bár ne legyen igazam. :D Hiszek a játékosainkban és szerintem meg is lesz a győzelem.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.30. 19:36:32

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar

Bench Barcelona: Ter Stegen, Vidal, Bartra, Sergi Roberto, Rafinha, Arda
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.30. 13:56:51

Cr meg Benzema is sérült. Valószínű, hogy most a fogalmatlan Danilo fog kezdeni. Plusz lehet, hogy a Kroos-Modric duóból is pihentet valaki Zidane.
Ha nem lesz beszari a Sociedad, akkor az a meccs hozható.
Atletico úgyis nyerni fog, nem kérdés
Szerintem is lehet esélye a Sociedadnak, kérdés, hogy mennyire teszik oda magukat, hisz nekik nincs már igazán tétje ennek a meccsnek.

Én az Atleticot sem venném biztosra, az utolsó két bajnokijukon nem voltak túl meggyőzőek, szerdán nagyon hajtottak, keddre is kell még tartalékolniuk, szóval akár necces lehet.

Ami minket illet: szerintem viszonylag simán nyerünk 2-3 góllal. Az eleje lehet nehéz, de ha megszerezzük vezetést, onnantól nem lesz gond.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.30. 13:03:29

roby122 írta:
MessiNeymarSuarez írta: A Real Madridnak a mai Real Sociedad ellen lesz necces, pláne Roniék ellen, de azon kívül nem nagyon van necces meccsük, Valenciát is szerintem hozzák otthon.
Cr meg Benzema is sérült. Valószínű, hogy most a fogalmatlan Danilo fog kezdeni. Plusz lehet, hogy a Kroos-Modric duóból is pihentet valaki Zidane.
Ha nem lesz beszari a Sociedad, akkor az a meccs hozható.
Atletico úgyis nyerni fog, nem kérdés.

Nekünk meg nagyon oda kell tennünk magunkat, ami a csövön kifér. Idegenbe mindig nehéz a Betis ellen. Remélem nem a lötyögés megy majd az első félidőben szokásosan.
Hopsz, elírtam, "Roniék nélkül" akart lenni, át is írtam :oops: :D
Kíváncsi leszek nagyon a Sociedadra, remélem nem csak ellenünk viaskodtak ennyire, és nem mennek a Madrid ellen ki feltett kézzel.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.30. 12:54:48

MessiNeymarSuarez írta: A Real Madridnak a mai Real Sociedad ellen lesz necces, pláne Roniék ellen, de azon kívül nem nagyon van necces meccsük, Valenciát is szerintem hozzák otthon.
Cr meg Benzema is sérült. Valószínű, hogy most a fogalmatlan Danilo fog kezdeni. Plusz lehet, hogy a Kroos-Modric duóból is pihentet valaki Zidane.
Ha nem lesz beszari a Sociedad, akkor az a meccs hozható.
Atletico úgyis nyerni fog, nem kérdés.

Nekünk meg nagyon oda kell tennünk magunkat, ami a csövön kifér. Idegenbe mindig nehéz a Betis ellen. Remélem nem a lötyögés megy majd az első félidőben szokásosan.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.30. 11:58:02

visca el barca írta:ha pontot bukunk, az sztem is itt lesz... jó lenne az első félidőt is megnyomni mint állat, mert itt lehet nem lesz elég 45 perc foci...
Én is ettől félek. Ha meg pontot bukunk, akkor szinte biztos hogy a bajnokságot is.
Szóval mindent bele! =D>
Atletinek egyedül a Celta ami még kicsit nehezebb, de otthon biztos behúzzák.

A Real Madridnak a mai Real Sociedad ellen lesz necces, pláne Roniék nélkül, de azon kívül nem nagyon van necces meccsük, Valenciát is szerintem hozzák otthon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2016.04.30. 13:02:10-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.30. 11:48:01

ha pontot bukunk, az sztem is itt lesz... jó lenne az első félidőt is megnyomni mint állat, mert itt lehet nem lesz elég 45 perc foci...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.30. 11:26:02

visca el barca írta:az az igazság vhogy nem várom mostanában annyira a meccseket :?

gondolom ma is a jól bevált forgatókönyv lesz: az első félidő egy nagy tötyörgős nulla, aztán majd a 2. nekiállunk focizni...
A hátralevő meccsek közül ez lesz a legnehezebb szerintem és reális esélyt látok a pontvesztésre. A Betis stadionban soha nem ment a nagyoknak. Amiben bízok, hogy a Real se nyer.

Mathieu: Ez szép tőle, de szerintem marha nagy rizikót vállalt. Ha most erre frissen rásérül akkor vége a pályafutásának, ráadásul nem hiszem hogy beférne a francia kezdőbe az EBn.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.30. 11:23:38

Mathieu: "Úgy döntöttem, hogy eltávolíttatom a meniszkuszt [gyűrűporc] a térdemből. Lehet, hogy hatvan évesen problémáim lesznek a járással, de most akarok élni a szenvedélyemnek, a futballnak

=D> =D>
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.30. 10:51:17

az az igazság vhogy nem várom mostanában annyira a meccseket :?

gondolom ma is a jól bevált forgatókönyv lesz: az első félidő egy nagy tötyörgős nulla, aztán majd a 2. nekiállunk focizni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.30. 10:42:31

Squad (vs Betis): Bravo, Ter Stegen, Alves, Vidal, Pique, Bartra, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Sergi Roberto, Iniesta, Arda, Rafinha, Munir, Messi, Suarez, Neymar

Na, a tekozlo fiu visszatert.. :D Kivancsi vagyok jatszani is fog-e, en orulnek neki, valamiert nagyon kedvelem Vidalt. De nem szabad lenezni a Betist, a jobboldalon meg foleg lehetnek gondok Musonda miatt, eleg jol cselez a kissrac, ugyhogy kezdetni nem kezdetnem. Nem szamitok konnyu meccsre, de remelhetoleg Suarez tovabbra is ontani fogja a golokat, akkor meg kell legyen.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.30. 10:28:16

Zsír, ki más legyen a mai meccsen a bíró, minthogy Mateu Lahoz [-X

Kemény meccs lesz, az biztos.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.04.28. 18:35:06

Jó hír, hogy ma a csapattal edzett Mathieu, Vermaelen és Sandro is. Durva, hogy a francia hétvégére valószínűleg meg is kapja a zöld utat az orvosoktól. Remélem minden simán fog menni nála.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.28. 09:25:38

Nyitike8 írta:Sziasztok!

Szeretnénk kimenni a Barcelona-Espanyol meccsre, milyen oldalakat tudnátok ajánlani amelyek megbízhatók és viszonylag elfogadható árak vannak.

Köszi minden információt!!!
http://barcelonaszerviz.nanoweb.hu/" target="_blank

Mi velük voltunk a Valencia elleni meccsen, magyarok, rendesek. A szállás nem volt egy nagy durranás, de nem is ez volt a lényeg... A szállás full belvárosban van.

http://www.futballarium.com/hu" target="_blank

Ők is magyarok. Elvileg étterem, de amikor ott voltunk, elmondta a srác, hogy ők is foglalkoznak meccsjeggyel és szállással. A szállás náluk a stadion környékén van. Érdemes betérni hozzájuk kajálni, mert finom, nagy adag és ha odamész érdemes megkérdezni, tud-e segíteni stadiontúrában. Mi így 46 eu helyett 30-ért mentünk be kártyával... :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.27. 20:52:30

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:ugyan miért akarnák h ne mi legyünk a bajnokok? tudtommal a két klub között semmi feszkó nincs, vagyis én nem tapasztaltam az évek alatt.
Én fogalmaztam rosszul, mintha negatív lenne a kapcsolat. Csupán annyi hogy a három lehetséges opció közül egy andalúz csapat akinek a neve is sugallja hogy király párti inkább örülne egy kasztíliai bajnoki címnek mint egy katalánnak.
Én is erre gondoltam. Talán napjainkban már nem olyan erős a spanyol-katalán ellentét, de azért szerintem a legtöbb spanyol nem nagyon örül, ha katalánok nyerik országuk bajnokságát. + ugye ők is királyi csapat a Real Madridhoz hasonlóan.

Pl. az Espanollal is kb. a 2000-es évek közepén elég jó volt a kapcsolata a klubvezetésnek, de attól ők még spanyol, és királyi csapat voltak, na meg nem utolsó sorban városi rivális.

Egyébként tényleg, ha már itt tartunk, mi is volt ami elmérgesítette a viszonyt a két klub között? Emlékszem, még Laporta vezetése alatt vmi konfliktusunk velük, de hogy mi, arra már nem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 20:22:59

visca el barca írta:ugyan miért akarnák h ne mi legyünk a bajnokok? tudtommal a két klub között semmi feszkó nincs, vagyis én nem tapasztaltam az évek alatt.
Én fogalmaztam rosszul, mintha negatív lenne a kapcsolat. Csupán annyi hogy a három lehetséges opció közül egy andalúz csapat akinek a neve is sugallja hogy király párti inkább örülne egy kasztíliai bajnoki címnek mint egy katalánnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.27. 18:02:49

visca el barca írta:ugyan miért akarnák h ne mi legyünk a bajnokok? tudtommal a két klub között semmi feszkó nincs, vagyis én nem tapasztaltam az évek alatt.
Én úgy láttam az évek akatt higy feltűnően jól kijöttünk mindig a két sevillai alakulattal.Nem emlékszem balhéra vergődésre beszólogatásra stb.

Én az Espanyol és a Granada meccsektől jobban felék.Neki kell nagyon a pont.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.27. 17:59:17

ugyan miért akarnák h ne mi legyünk a bajnokok? tudtommal a két klub között semmi feszkó nincs, vagyis én nem tapasztaltam az évek alatt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 17:39:19

visca el barca írta:
LG írta:Ha most nincs is ilyen, nem hinném, hogy a Betis minket szeretne bajnoknak látni, az Espanol meg végképp nem.
a betisnek sztem totál mind1 ki lesz a bajnok. az espanyolt otthon meg simán csapjuk, mint mindig
Real Betis elvileg és ha összeesküvésekbe megyünk, akkor szerintem is minket akarnának legkevésbé bajnoknak.

Az a baj az ilyen csapatokkal hogy Betis, Scoiedad régen Mallorca Zragoza pl a Real ellen hogy totál mindegy hogy állnak, előtte milyen meccset toltak általában maxra felszívják magukat és nehéz pl Sevillában játszani a zöldek ellen (is). A statisztika nem minden hiszen volt a Betis a másodosztályban és már nem Assuncao meg Denílson embereik vannak vagy Oliveira, de az öreg Castrora azért pl figyelni kell és tuti hogy nyerni akarnak. És pl a legutóbbi két győztes meccset leszámítva komoly szenvedéseink voltak. Szóval figyelni kell nagyon, ez a három forduló kőkemény lesz sajnos, táblázaton elfoglalt pozícióktól függetlenül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.27. 15:14:08

LG írta:
visca el barca írta:én néztem múlthéten a sevilla-betist... csodálkozom, hogy a zöld-fehérek ilyen játékkal nincsenek kiesőhelyen... ha nem verjük meg őket, meg is érdemeljük...
Biztos ellenünk tartalékolták magukat. :wink:
Egyébként nekem a 06/07-es szezonból olyan is rémlik, hogy az utolsó meccseken pénzjutalmat ígértünk annak a csapatnak, aki pontot tud szerezni a Real ellen, és fordítva, a Real is a mi ellenfeleinknek. Ez hülyeség, vagy tényleg volt ilyen?

Ha most nincs is ilyen, nem hinném, hogy a Betis minket szeretne bajnoknak látni, az Espanol meg végképp nem.
100 000 eurót ígért Laporta minden Zaragoza játékosnak ha sikerült pontot szerezniük a Real ellen, majd később a Mallorcásoknak is mivel egyik csapatnak se volt már igazán fontos az utolsó 2 forduló. Persze ez nem hivatalosan ment és jó nagy botrány is lett belőle amikor kiderült. A Real nem hiszem hogy megtette volna mert ők voltak helyzeti előnyben nekik csak magukra kellett figyelni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése