Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.08. 19:36:52

Én őszintén félek ettől a Malagátol..Mindig megszenvedünk ellenük, jellemzően jo ha 1 van közte....

Camp Nouban is csak egyet sikerült kinkeservesen bekotorni, persze azt is érvénytelenitették tévesen.

Nagyon kell pörögni, a lehető legjobb kezdőt felrakni, aztán ha már kedvező az eredmény lehet pihentetni éskészülni a Bayern elleni meccsre.

Szerk: Uristen, ez komoly hogy Gomes-Denissel állnak fel egy Malaga otthonában?
Nagyon pontvesztésszagu ez, és megint hiába lesz a RM botlás...
De őszintén kivánom hogy ne igy legyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.08. 19:36:11

BARÇA XI: Ter Stegen; Mascherano, Mathieu, Umtiti, Alba; Busquets, Denis, Gomes; Messi, Suarez, Neymar

Háááát.. :D Hajrá hajrá, de ez a középpálya finoman fogalmazva sem a kedvencem.
P.U.Y.O.L. írta:Én még megpróbálnám megint ezt a Ney-Suárez-Paco hármast Messi előtt és akkor Robi lehetne az a valaki Rakitic helyett...
Ámen. Azért is kéne nekem nagyon SR, mert Inibe biztos vagyok, hogy nem lesz kezdő, kedden Juve, tuti pihenni fog. Gomes és Denis meg eddig nem sűrűn játszottak egymás oldalán parádésan, és bár a Gomes-SR se lenne sokkal jobban csengő sor, de talán pár fokkal azért mégis jobban folyna a labda..
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.04.08. 19:02:42

csababarca írta:

az a "megint" összezavart, amúgy nem rossz ötlet, de nem hiszem hogy LE bekockáztat idegenben egy ilyet.
Gyanítom, hogy nem ez lesz, de én ezt preferálnám, aztán lehet hogy esetleg a 2. félidőben lesz is rá lehetőség, az eredmény alakulásától függően.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.08. 19:02:14

Gomes-Denis-Iniesta kp lesz szerintem. Gomesnek muszáj szoknia a vkp posztot, Denis jobbszélen nem rossz Iniesta meg kell mert nehéz meccs lesz. Elől MSN, hátul Umtit-Mathieu.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.08. 19:00:46

P.U.Y.O.L. írta:
Egy szóval nem írtam, hogy így kezdtünk, de Rafinha sérülése után elég hamar ez a 3-as játszott végig...
Paco megérdemelné, hogy bizonyítson, elég jól mozgott a jobboson.

az a "megint" összezavart, amúgy nem rossz ötlet, de nem hiszem hogy LE bekockáztat idegenben egy ilyet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.04.08. 18:57:47

csababarca írta:
ilyet mikor játszottunk? nem rémlik, hogy így kezdtünk volna meccset. :oops:
Egy szóval nem írtam, hogy így kezdtünk, de Rafinha sérülése után elég hamar ez a 3-as játszott végig...
Paco megérdemelné, hogy bizonyítson, elég jól mozgott a jobboson.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.08. 18:54:23

Normandia írta: AG biztos fog játszani Lucho mániája alapján. Most talán jobb lenne a 4-3-3.
nekem jó ez is, ezt még elbírjuk, de ha Denis is játszik azt már nem. Egyik elég, azt még tudják kezelni a többiek.
P.U.Y.O.L. írta:
Én még megpróbálnám megint ezt a Ney-Suárez-Paco hármast Messi előtt és akkor Robi lehetne az a valaki Rakitic helyett...
ilyet mikor játszottunk? nem rémlik, hogy így kezdtünk volna meccset. :oops:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.08. 18:50:27

csababarca írta:Nagyon pipa leszek,ha ezután mi nem húzzuk be a meccsünket. Ha megint nem sikerülne, tényleg nincs miről beszélni.

Ehhez viszonyítva, remélem LE nem lesz bolond, és felrakja a legerősebb kezdőt. ugye Rakitic-Piqué eltiltott, helyükre rakja be Matyit meg kp-ra akárkit, de többet ne variáljon a csapaton.
3 védős felállás esetén nem szeretném Alba-Digne kettős közül egyiket sem a pályán látni.
AG biztos fog játszani Lucho mániája alapján. Most talán jobb lenne a 4-3-3.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.04.08. 18:36:13

csababarca írta:Nagyon pipa leszek,ha ezután mi nem húzzuk be a meccsünket. Ha megint nem sikerülne, tényleg nincs miről beszélni.

Ehhez viszonyítva, remélem LE nem lesz bolond, és felrakja a legerősebb kezdőt. ugye Rakitic-Piqué eltiltott, helyükre rakja be Matyit meg kp-ra akárkit, de többet ne variáljon a csapaton.
Én még megpróbálnám megint ezt a Ney-Suárez-Paco hármast Messi előtt és akkor Robi lehetne az a valaki Rakitic helyett...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.08. 18:10:08

Nagyon pipa leszek,ha ezután mi nem húzzuk be a meccsünket. Ha megint nem sikerülne, tényleg nincs miről beszélni.

Ehhez viszonyítva, remélem LE nem lesz bolond, és felrakja a legerősebb kezdőt. ugye Rakitic-Piqué eltiltott, helyükre rakja be Matyit meg kp-ra akárkit, de többet ne variáljon a csapaton.
3 védős felállás esetén nem szeretném Alba-Digne kettős közül egyiket sem a pályán látni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.08. 18:04:36

Nehéz helyzetben van LE, kőkemény meccsek jönnek sorba és mellé az eltiltásokkal is kell kalkulálnia és gondolkoznia előre.
Mathieu-Denis játszatására jó esélyt látok. Elől adott a hármas, de a többi megjósolhatatlan szerintem.
Na majd kiderül, újat nem lehet mondani, nekünk minden meccs élet vagy halál, ma is nyernünk kell. Innentől egy hibázási lehetőségünk maradt és az nem Madridban.
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.08. 17:39:30

Sajnos RAfi szépen kikészült megint. Hiába tehetséges, ha ilyen porcelánlábú.
Thiago meg lubickolna egy ilyen felállásban szerintem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.07. 14:58:22

S.Agüero írta:Kíváncsi leszek, hogy 3313-ban nyomjuk e megint, vagy 433.
3 védő esetén gondolom, hogy Masch-Umtiti-Mathieu lenne hátul, jobboson elől meg Paco vagy SR.
Nehéz meccsre számítok, valahogy be kell húzni.

Ja, és nem látom a meccset, ami tudjuk, hogy mit szokott jelenteni... :evil: :mrgreen:
S.Agüero írta:Kíváncsi leszek, hogy 3313-ban nyomjuk e megint, vagy 433.
3 védő esetén gondolom, hogy Masch-Umtiti-Mathieu lenne hátul, jobboson elől meg Paco vagy SR.
Nehéz meccsre számítok, valahogy be kell húzni.

Ja, és nem látom a meccset, ami tudjuk, hogy mit szokott jelenteni... :evil: :mrgreen:
Piqué hiányában nem hiszem, hogy bevállalja LE a három védős felállást, de én akár Digne-t is el tudom képzelni Matyi helyett. Játszatta már ebben a rendszerben és legutóbb is kapott sanszot.
Sajnos sejtek egy Busi-Gomes-Denis középpályát, de ha kezd is Ini, tuti hogy nem tolja végig a Juve előtt. Eddig is sokat rotálta, meglepődnék ha nem pados lenne. Rafinha és Rakitic hiányában nem sok sansz van.
Alenat remélem láthatjuk legalább 20-25 percre. Carbonell-en nem lepődök meg annyira. Kell a létszám és a B-ben szerintem ő az egyik legjobb középpályás, csak valamiért Gerard hanyagolja és két (Alena hiányában néha 3) defenzívebb játékossal játszik középen.

Sajnos az az érzésem, hogy megint nagy rotálás lesz, Rakitic és Piqué nagyon fog hiányozni. Főleg utóbbi, nagyon formába lendült, kellene a kezdőbe. Malagába nem gálázni szoktunk menni, egy szokásos szenvedős egy gólos sikert várok, nem venném formahanyatlásnak az utóbbi meccsek után. De sajnos benne van a pontvesztés is, főleg ha Kameni hozza a jó szokását ellenünk és a szemünket is kivédi.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.07. 14:51:55

MQuCsabi írta:Azt, hogy nem engedtek fenn maradni :twisted:

Viccet félretéve, szerintem marad a 3-4-3, elől viszont tuti MSN kezd és szerintem kp-ra kezdeti Alena-t.
:lol:

Denis és Gomes se játszottak túl sokat mostanában, fogadni mernék rá, hogy ők kezdenek majd Busi mellett.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.07. 14:49:24

MQuCsabi írta: és szerintem kp-ra kezdeti Alena-t.
Szerintem meg 100%, hogy nem fogja kezdetni. :D
Lucho amúgy sem nagyon szokott fiatalokhoz nyúlni, most meg ráadásul szinte minden meccs élet-halált. Meglepődnék, ha most rakná be Alenat.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.07. 14:37:55

Ja, és nem látom a meccset, ami tudjuk, hogy mit szokott jelenteni... :evil: :mrgreen:
Azt, hogy nem engedtek fenn maradni :twisted:

Viccet félretéve, szerintem marad a 3-4-3, elől viszont tuti MSN kezd és szerintem kp-ra kezdeti Alena-t.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.07. 13:17:48

Kíváncsi leszek, hogy 3313-ban nyomjuk e megint, vagy 433.
3 védő esetén gondolom, hogy Masch-Umtiti-Mathieu lenne hátul, jobboson elől meg Paco vagy SR.
Nehéz meccsre számítok, valahogy be kell húzni.

Ja, és nem látom a meccset, ami tudjuk, hogy mit szokott jelenteni... :evil: :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.07. 13:06:04

Holnapi keret: MAtS, Cillessen, SR, Umtiti, Masch, Mathieu, Digne, Alba, Busi, Ini, Gomes, Denis, ALENA, CARBONELL, Messi, Neymar, Suárez, Paco
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.06. 19:19:58

Kovbal88 írta:Szerencsére az Atletico összeszedte magát és hétvégén megmutathatja, hogy képesek elverni a "világ legjobb csapatát" :)
Kár, hogy BL is lesz, de bízom az Atleticoba és, azért ez a Real nem olyan szenzációs, szóval mozgalmas hétvége lesz, remélem pozitív kimenetelekkel számunkra.
Ilyenkor nem bánom hogy nem őket kaptuk BL-ben, mert pár hete még gyengék voltak, de sokminden változott azóta, összekapták magukat.

Juventus is kemény falat lesz az biztos.

Busi nagyon fog hiányozni, ezért is támogatnám a kicsit visszább vont, átgondoltabb játékot, direktebb támadásépítéssel. Nagyon nehéz lesz a labdakihozatal így.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.06. 13:04:08

Busi játéka nagyon fog hiányozni a Juve ellen, nélküle nehéz ezt a szintet hozni mint amit tegnap nyomtunk. Ezért is "aggódom" picit, idegenben főleg nagyon kellene. Nincs opciónk aki megközelítőleg ezt tudná hozni. Talán Robi, de akkor meg a jobb oldali játékunk veszít.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.06. 12:02:38

Ini mekkorát játszott jézusom.. :shock: Megérte visszanézni, az első félidő tényleg parádés lett, de a másodikat se untam én azért, Andrés gondoskodott róla. Mondjuk szinte mindenki jól játszott, még MAtS is hozzátette ismét a részét, ahogy 0-0-nál N'Zonzi lövésénél zárta a szöget, az tanítani való volt. Azon kívül is voltak nagy védései, de az ott rohadtul kellett.

Jó kis meccs volt, érdekes volt a jobboldal, az SR-Rakitic kettőssel hatékonyabb lehet a védekezés mint Rafinhával lett volna, Juve ellen is hagynám ezt így. Egyedül Busi fog hiányozni ugye, pedig az ő játéka is kulcs volt tegnap, gyönyörű és baromi hasznos dolgokat csainált ismét.

Alena is tetszett amúgy, volt 1 labdaátvétele, ami "megfogott". Nem volt tökéletes, elvették tőle utána, de az eddig látottak alapján ilyen megoldást tőle nem vártam valamiért, pedig már több lehetőséget látok benne, mint pár hónapja. 88:34 körül volt, ha valaki visszanézné esetleg, Masch kb 10 m-ről adott neki egy félmagas passzt, futott Alena felé a védő, ő meg ballal fordulásból úgy vette át, hogy azzal le is rázta rögtön az embert. Az úgy tetszett, ilyesmiket várnék én el egy Barca középpályástól - ezeket is -, ha ezeket idővel jól kivitelezi, kedvelni fogom a srácot.. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.06. 11:34:56

Atma-nak azért könnyebb ellenfele van a BL-ben, otthon kezdenek, szerdán játszanak, nem hiszem hogy akkora befolyása lenne a hétvégére a bl-nek. Madridi derbi, nem fogják feladni, főleg hogy van miért törleszteniük, ha csak a két döntőre gondolunk, vagy az őszi simázásra.

De elsődlegesen húzzuk be mi a meccsünket, az a fontos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.06. 11:28:59

Szerencsére az Atletico összeszedte magát és hétvégén megmutathatja, hogy képesek elverni a "világ legjobb csapatát" :)
Kár, hogy BL is lesz, de bízom az Atleticoba és, azért ez a Real nem olyan szenzációs, szóval mozgalmas hétvége lesz, remélem pozitív kimenetelekkel számunkra.
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.04.06. 11:15:12

visca el barca írta:sajnos a szünetben tudtam, hogy a második fi. már csak egy langyos lötyögés lesz, de hoztuk a 3 pontot, meg azért megmutattuk, hogy tudunk menni ha kell...
Ez nem sajnos, ez az okos döntés. 3-0-ás vezetésnél ne fárasszuk magunkat egy ilyen áprilisi menetrend előtt. Ez a meccs így volt tökéletes. Vért pisálni majd a Margit és a Juve ellen kell.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.06. 09:09:18

elég sima meccs lett a tegnapi... az első félidőben olyan durva űrfocit toltunk, főleg presszió terén mint pep legszebb éveiben. szerencsére a helyzetek is bementek. sajnos a szünetben tudtam, hogy a második fi. már csak egy langyos lötyögés lesz, de hoztuk a 3 pontot, meg azért megmutattuk, hogy tudunk menni ha kell... érdekes, hogy uo. felállásban toltuk mint a legutóbbi meccseken, és sam a jobb oldal nem tűnt üresnek (hol rakéta, hol messi, hol SR robi tűnt fel), se kp lyukacsosnak. malaga ellen azért még erősen oda kell figyelni, elvégre két kulcsemberünknek sikerült kipontoznia magát, csak hogy nehogy a clasicora szórják ki őket....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése