Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.24. 12:53:33

Sonoma írta:
2021.09.24. 10:38:44
Vakmacska írta:
2021.09.24. 06:48:31
Mert a cserék alapján úgy tűnik mintha folyamatosan formációt váltottunk volna...
Mikor deJongot kiállították, bemutatta a 4-4-1-et a fiúknak.
Amúgy meg káosz volt.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.24. 12:41:21

Sonoma írta:
2021.09.24. 10:38:44
Mert a cserék alapján úgy tűnik mintha folyamatosan formációt váltottunk volna...
Folyamatosan szürke, ötlettelen, unalmas, szintelen, szagtalan volt az elejétől a végéig a játék. Játékról jut eszembe, hogy ez nem is játék volt, hanem max valamiféle próbálkozás.
Formáció váltás csak a pályán lévők nevei alapján tűnik annak. Ha volt is olyan, amire rá lehetett volna fogni, hogy dinamika vagy ritmusváltás, sajnos ez nem lépett át ingerküszöb szintet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.24. 11:53:38

Ha már Valverde szóba került, én pont azon gondolkoztam, hogy talán az ő célfocijához megfelelő lenne ez az ergya keret. Aztán persze ki tudja, de taktikusabb EV, talán ha okádék is lenne a játék, jobb eredmények lehetnének. Most is okádék a játék, mellé még eredmények se nagyon vannak.
Támadásban pl semmi hozzáadott érték, próbáljuk azokat a mechanizmusokat erőltetni, amit Messivel, csak már nincs Messi.
Depay meg azért messze nem az a kaliber, mondjuk benne van egyáltalán bármiféle veszélyforrás a csapatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.24. 10:59:04

Koeman-t amúgy miért kell Valverdéhez hasonlítani? Messze nem volt tökéletes Ő sem,és nem hiszem,hogy Ő a Barca padjára való edző, de vállalhatót hozott,tartom,ha nem rúgják ki 3x-os bajnokként mehetett volna el. A koemani veretlenséget,amit sokan emlegetnek, pl. 2*-en múlta felül. A bl-be csúfosan megbukott Ő is,de könyörgöm azok a csapatok nem a Cádizok voltak. Koeman-t max. Setienhez lehet mérni. Én pl. kaptam hideget-meleget,amikor a holland kinevezésénél azt írtam,hogy miért hozzák ide a holland Setient:) Sajnos nem cáfolt rám,játékosként bírtam,edzőként messze nem hozza azt,mint spílerként.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 602
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.24. 10:38:44

Vakmacska írta:
2021.09.24. 06:48:31
Nekem, ami feltűnt:
hozzuk fel a labdát, félpályánál labdás megáll, vár. Mindenki elbújt egy védő mögé, nincs mozgás, labdakérés. A játékosok nem étzik egymás mozgását- még azok sem, akik már egy éve legalább itt vannak.
Áthozza Minguezat balra, ahol totál csődöt mond. Ennek mi értelme volt?

Aamit mások kifejtettek, ezért csak címszavakban ismétlem:
Taktika 0, abból áll, hogy adogassuk befele, de ez is ad hoc jelleggel
Kényszerítő semmi
Koeman nyilvánosan alázza a fiúkat, ez gyalázat
Nem néztem a meccset mert elaludtam kezdésig.
Ezért kérdeznék.
Megnéztem a meccs összefoglalóját, azon belül is az idővonalat.
Nem igazán értem a cseréket.
Először csatárt (Demir) cserélt egy védő/kp-ra (SR). Hova rakta fel? Csatárnak?
Majd egy védőt (Dest) cserélt egy kp-ra (Puig). Őt hová rakta fel? Átálltunk 3 védős rendszerbe a végére vagy mi?
Mert a cserék alapján úgy tűnik mintha folyamatosan formációt váltottunk volna...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.24. 09:57:58

Sinya22 írta:
2021.09.24. 09:26:12
Semmi meglepetés nincs ebben az eredményben, tavaly is 1 pontot hoztunk a Cadiz ellen, pedig a Messi Griezmann duóval legalább néha veszélyesek voltunk. Én továbbra sem gondolom, hogy majd Fatiék felépülésével akkora fordulatot vesz a játékunk, Koeman a világ legjobb támadójával se tudott semmilyen taktikát felépíteni, az volt a taktika mint oly sokaknál, rúgd oda Messinek. Remélem Laporta a háttérben már dolgozik, és nem akarjuk a bl csoportkör végét is megvárni.

Aki szerint pedig ez a keret ennyit tud, az nem tudom mit néz. Tegnap néztem az Osasuna-Betis meccset, hát a hazaiak úgy 3 szinttel magasabban támadnak pl. Ott nincs még LDJ se :D Nem hogy Depay és hasonlók.
Nem nagyon lehetett taktikát felépíteni. Valverde és Setien is ugyanazt csinálta, csak akkor Messi még aránylag jó korban, jobban lehetett rá építeni. Add oda neki, aztán lesz ami lesz.
A pontvesztéseinkben a legnagyiobb gond egyértelműen a támadójátékkal van, az utóbbi 4 meccsen össz-vissz 4 gólra voltunk képesek, Cadizok, Getafék meg Granadák ellen. Ez még egy ligautolsótól is kevés. És igen, emiatt lehet komoly változást várni, ha kényszerből nem egy 18 éves Demirt meg LDJ-t kell nézni Depay mellett, hanem Fati, Dembélé, Aguero trióból lesznek társai.
A holland is rendszeresen átfűzte magát 1-2-3 emberen de onnan may. visszagurítani vagy Destnek adni tudta.
A védelmünk viszont aránylag rendben van, ami tavaly a leggyengébb pont volt. Nyilván nem az a mérce, de jelenleg klasszisokkal jobban működik. Mondjuk ez nagyban köszönhető annak, hogy Lenglet helyett Araujo van a pályán, aki az egyéni teljesítménye mellett az egész védelmet összefogja.

Tegnap megint tanár volt. Két pozitívumot lehetett leszűrni: Az egyik a fenti srác játéka, a másik pedig Gavi. Kiemelten figyeltem a játékát és nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem csak a korához képest volt kiemelkedő. Benne volt igazán látható dinamika, ha volt előtte védő, többnyire akkor sem a berögződött hátrapasszt választotta, igyekezett előre játszani vagy maga megoldani, ennek ellenére nem vesztett sok labdát. És úgy hoz le ilyen teljesítményt, hogy eddig nem hogy az A-csapatban, de még a B-ben sem játszott. (na jó volt vagy 60 perce 2 meccsen tavaly) Nyilván voltak hibái is de ez természetes. Nem tudom kinek mi a véleménye de engem egyre inkább kezd meggyőzni kölyök, remélem ezen az úton halad tovább.
Forca Barca!!!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.09.24. 09:36:16

Hagyjatok mar ezt az anyagi veszteseg a kirakasa dolgot. Ha marad a szezon vegeig, tobbszoroset bukna a klub, es ezt a vezetoseg is tudja. Amint meglesz a megfelelo utod, tuti ki lesz rakva.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.24. 09:30:06

mess2009 írta:
2021.09.24. 09:12:53
természetesen nincs ok Koeman itt tartására az anyagi veszteségen túl, ennek ellenére állítom, hogy nem ő a fő ok. hanem az állomány gyengesége. gyenge emberek sokasága gyenge eredményre képes. nincs vezér egyéniség
Lenti példám alapján kérlek emeld már ki, hogy ki a Rayo vezéregyénisége, és posztról posztra vezesd le miért jobb az állományuk.
Én elhiszem neked, hogy te nem hiszel a fiúkban, lelked rajta. Majd az új edzővel megmutatják, vagy nem, rajtuk áll majd.
A sztárok távozása csak lerántotta a leplet a 0 Koemanról, mert tavaly is ugyanakkora 0 taktikával játszottunk. Értetlenkedtünk hogy mi lehet az ok... már tudjuk. Az tuti hogy nem szabad még egy ilyen edzőt leültetni. Olyan kell aki igazi vezér. Pirlonál én Gattusot előbbre teszem ezért, nekünk egy állat kell aki szétbarmol mindent hogy aztán lehessen építkezni.

szerk

Amit már írtam
Jó edző, rossz keret = jó foci, kicsiben
Rossz edző, jó keret = rossz foci, nagyban

Nekünk rossz focink van nagyban, drága emberekkel, lelketlenül, céltalanul. A jó edző és jó keret együtt ad egy jó focit nagyban, ami után már csak pillanatok döntenek, aktuális forma, lelki állapot, egy-egy döntés, szerencse. Ilyeneken lehet veszteni. Nekünk évek óta sztárokkal volt tele a csapatunk, de mindig nagy verés és bukás lett a vége. Takaróztunk mindennel... de végül is itt látszik hogy mi a gond. Nincs foci.
Amiért így gondolom, azaz, hogy elmentek a sztárok, így nem maradhatott volna más, mint a korábbi foci csontváza, az alapjai. De most azt látjuk hogy nincs semmi. Persze szezon eleje van oké, de az világosan látszik hogy mikor van mögöttes tartalom egy gyenge eredmény sorozat mögött és mikor nincs.
Évek óta úgy játszottunk hogy kimentek a sztárok, és majd megoldják csípőből, mert ki lesz az az edző aki majd elmagyarázza Businak (eb, vb, bl minden is) és Messinek (goat) hogy mi is a foci. Persze hogy nem magyaráztak. Edzegettek, cserélgettek, ötleteltek !együtt, Valverde! vagy !külön, Setien! és ennyi. Az volt mint eddig, csak senki se értette meg hogy a csoda foci pont akkor működött amikor minden passz le volt vésve előre hogy mikor, hogyan, honnan hova kell történni. Pep irányítás mániás volt. Pozíciós játék, szigorú szábályok és feladatok. Kívülről egyszerűen tűnt, de komoly munka volt mögötte.
Elvesztettük az egészet, és magától ez nem fog menni, és magától nem fog vissza jönni, lehet hogy amúgy sose fog visszajönni.
Rondozni meg lövéseket és beadásokat gyakorolgatni nem elég.. ötletem sincs mi folyik edzésen. De ha folyik valami, akkor annak nincs eredménye. Tavaly ugyanez volt teljesen, csak több kaliberrel jobb emberekkel, és az se volt elég semmire. Jöjjön ide valaki aki definiálja a srácoknak a posztokat, a szerepeket, ki hova megy mit csinál mit nem csinál. Legyen ez a váz fix, legyen minden posztra 2 ember, akik tudják egymást váltani (nem minőségben, az az idő már elment, hanem pihenésben) és lássuk a focit. Majd ha kihagyják a helyzeteket, rosszak a cselek, a lövések akkor lehet mérlegelni hogy ez most lelki/koncentrációs probléma vagy képességbeli egyáltalán. Jelenleg akkora dupla 0-ák vagyunk hogy felesleges a játékosokat hibáztatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalapos 2021.09.24. 09:53:20-kor.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.09.24. 09:26:12

Semmi meglepetés nincs ebben az eredményben, tavaly is 1 pontot hoztunk a Cadiz ellen, pedig a Messi Griezmann duóval legalább néha veszélyesek voltunk. Én továbbra sem gondolom, hogy majd Fatiék felépülésével akkora fordulatot vesz a játékunk, Koeman a világ legjobb támadójával se tudott semmilyen taktikát felépíteni, az volt a taktika mint oly sokaknál, rúgd oda Messinek. Remélem Laporta a háttérben már dolgozik, és nem akarjuk a bl csoportkör végét is megvárni.

Aki szerint pedig ez a keret ennyit tud, az nem tudom mit néz. Tegnap néztem az Osasuna-Betis meccset, hát a hazaiak úgy 3 szinttel magasabban támadnak pl. Ott nincs még LDJ se :D Nem hogy Depay és hasonlók.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.24. 09:20:02

Hagyjuk már a gyenge állományt... Ha csak a kereteken múlna, a Chelsea sosem nyert volna Bl-t. Természetesen nem azt mondom, hogy egy jó edzővel mi is megnyernénk, de ez az állomány teljesen jó alap arra, hogy felepitsen egy játékot, majd - ha lesz lóvé - idővel 2-3 komolyabb igazolással már bármire esélyes csapatunk lehetne. Unalmas már, hogy mindig ezzel jövök, de meg kell nézni a spanyol válogatottat, hogyan focizott az olaszok ellen. Abba minden benne volt. Ott lehetett látni, van munka, elképzelés, és taktika. Pedig az állomány nem volt jobb, mint ami itt rendelkezésre áll.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.09.24. 09:12:53

természetesen nincs ok Koeman itt tartására az anyagi veszteségen túl, ennek ellenére állítom, hogy nem ő a fő ok. hanem az állomány gyengesége. gyenge emberek sokasága gyenge eredményre képes. nincs vezér egyéniség - mondják, valóban de nincs egy minőségi mag sem akik alatt elbír egy csapat néhány gyengébbet. csak gyengébbek vannak. ne gyertek nekem Depay-al , és főleg ne Puig-al de sajnos Coutinhoval sem. ezeknek most kellene bizonyítaniuk a képességeiket de többnyire égnek .valljuk be.
egy komoly állományt felépíteni ahhoz sajnos szakértelem, pénz és idő kell. az igénytelenség, az alaptalan ábránd, és a "hinni kell a csapatban" nem fog segíteni, mint a mi jogos hőzöngésünk sem.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.24. 09:08:34

Sokat nem kell hozzátenni a látottakhoz. Teljes tanácstalanság, nulla elképzelés. Mire vár Laporta?
Rivaldo-A Legnagyobb.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.09.24. 09:04:14

Emlékszem jópár éve Benitez volt az edző odaát, akkor olyan káosz volt ott, hogy már-már sajnáltam őket (na jó azért nem): Akkor azt mondtam a Reálos barátomnak, hogy megérdemelnének egy jó edzőt, aki a 0-ról felépít nekik valamit, mert ez gáz. Aztán pár napra rá kinevezték Zizut, a többit meg tudjuk. Most ugyanezt kívánta viszont nekem a barátom!
Nem mondom azt, hogy ez egy bl esélyes keret, de a mutatott játéknál és eredménynél jobbra vagyunk képesek. Értem én az anyagi helyzetét a klubnak, de azért a szakmai munkának néhány edzés után illene látszania, itt meg a második szezonra sincs semmi elképzelés. Ok, hogy elment Messi, aki lehet megnyerte volna nekünk az elmúlt 2 meccset. Elment Griezman, aki sokat nem tett hozzá. Közben jött pl az edző által kért Depay, de Jong. Tény, hogy sok a sérültünk is, de akkor sem látok semmi tudatosságot a játékunkban.
Szerintem a legfontosabb mindig az, hogy az edzőnek legyenek a játékoskerethez mért szakmai elképzelései, és ami ennél is fontosabb az, hogy a játékosok higgyenek az edzőben! No ezek hiányoznak itt.
Laporta meg eddig "nyugodt" lehetett, mert az örökölt edző eredményei a korábbi vezetőségnek róhatók fel, mivel nem Laportáék nevezték ki őket. De ha kinevez egy új edzőt, akkor ha az eredmények rosszak, akkor ott már nem tud visszafelé mutogatni, az már az ős sara lesz. Tényleg nem tudom ki lenne a jó megoldás...de az biztos, hogy változás kell, és ennél rosszabb nem nagyon lehet
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.24. 08:56:25

Én fent se maradtam, főleg mert későn volt, de nem is érdekelt túlzottan. Szerintem a Levante elleni meccset is kihagyom, mert az meg pont olyan időpontban van vasárnap délután amikor még lehet valami aktív értelmes dolgot csinálni :D

Közben nézegettem a tabellát és eredményeket hogy mire számíthatunk majd a későbbiekben. Megakadt a szemem a Rayo-n.

4-0ra verték a Granadát és 3-0ra a Getafét :mrgreen:
1-2re a Bilbaót :lol: :lol:

Hhajjaj mi lesz még itt ha ez így marad.. pedig még nyár közepén, úgyvolt Messi marad, kéne egy új edző, elképzelés és micsoda csapat lehetett volna.. simán bajnokesélyes. Most már hogy elment Messi és Griezmann (volt rá össz-vissz 1% esély hogy megtátosodik de LDJ-nél mennyivel jobb te jó ég..), sérült az összes sztár és maradnak is sérültek törődjünk bele.. így nagy bajok lesznek.

Ezt a SR - Koeman nyilatkozatot nem értem, de ha valakinek megvan mi történt pontosan ne tartsa magában. Ha tényleg ilyet mondott akkor azonnali hatállyal kell felmondani neki és könyörtelenül meghurcolni a médiában, úgy ahogy ő a játékosokkal teszi hétről hétre.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.24. 08:30:59

Totális csőd. Morális üresség. Ahogy elnézem L. De Jongot ő maga se érti, hogy őt minek igazolták le. Coutinhoval én nem is fárasztom már magam.

Koemannal semmi értelme megvárni az Atletico meccset se, Simeone vérebei reggelire megeszik az elképzelés nélküli csapatunkat. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi állás szerint, ezen ne is csodálkozzon senki, de semmilyen BL továbbjutást nem várhatunk.

Ez a katasztrófa életszerű bemutatása. Bealudtam a 30. percben én is a meccsen.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.24. 07:57:30

Én az első félidőt néztem. Aztán kikapcs. Nem is az időpont miatt, az is megérne egy misét, hanem a játék... Komolyan mongom, hogy egy elkötelezett szurkoló szerintem akkor is ki kell tartson a klubja, csapata mellett, ha az nem BL döntőért küzd, hanem benne van a trutyiban. De ez a játék...Ez kiábrándító. Itt komoly zakókra van kilátás a nagyobb LaLiga meccseken is. Itt nem látni semmi előrelépést.. A sérültek felépülésétől ne várjunk csodát. Dembele, Cou,már ezerszer le lettek írva, ki lettek utálva, most majd ők viszik előre a csapatot? Fatiból is ki tudja, mi lesz ezután.
Lehet a csapat a szezonban a Messi 30+20 asist azaz 50 gólt sem fogja megrúgni, nézzük meg a rúgott gólok számát! A kapott se kevés, de a gólok száma...
Nem sok örömünk lesz ebben a szezonban.Sajnos ez a valóság. Ez a helyzet hosszú idő alatt végbement teljesen elkúrt gazdasági és erkölcsi és sportszakmai mélyrepülés miatt alakult ki.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.24. 07:22:33

20 perc után kikapcsoltam, a jelek szerint nem volt rossz döntés! Inkább alszom, mert, hogy egy klasszikust idézzek, a meccseinkben annyi az élvezet, mint a sajtreszelővel rejszolásban.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.09.24. 06:48:48

Teljes a szakmai és morális csőd a csapatnál most,
- Busi, Alba pár hét alatt elfelejtett focizni? (EB OK volt),
- nincs csatár, szélső, de elengedjük Trincaot, Manajt, Colladot nem nevezzük, és igazolunk egy Luuk de Jongot?
- 0 önbizalom, fogalmuk nincs mit kellene játszani, nincs támadás, kapuralövés, gól, nemhogy szép játék
- nincs aki kis fazont szabjon, pedig van Coutinho és Puig
- Pedri látszik, hogy hiányzik a kp-ról, de egy jó Pedri hiányzik
- Frenkie De Jonggal mi van?

Siralom nézni a csapatot, és így akarunk szponzort, nézőket a stadionba, hogy a fiatalok ingyen írjanak alá 5 évet??

Kell új edző, és kell játékos már télen, akármiből is.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.24. 06:48:31

Nekem, ami feltűnt:
hozzuk fel a labdát, félpályánál labdás megáll, vár. Mindenki elbújt egy védő mögé, nincs mozgás, labdakérés. A játékosok nem étzik egymás mozgását- még azok sem, akik már egy éve legalább itt vannak.
Áthozza Minguezat balra, ahol totál csődöt mond. Ennek mi értelme volt?

Aamit mások kifejtettek, ezért csak címszavakban ismétlem:
Taktika 0, abból áll, hogy adogassuk befele, de ez is ad hoc jelleggel
Kényszerítő semmi
Koeman nyilvánosan alázza a fiúkat, ez gyalázat
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.24. 05:39:50

Teljesen mindegy milyen játékosok vannak a pályán, ez a teljesítmény egy Barcelonától nem elfogadható .
Nem érdemes ezt személyekre lebontani, rendszer szintű a probléma. Az új vezetőnek kell ezt a nulláról kezdenie, sajnos a keret ugyanaz lesz neki is, de ebből ki lehet hozni legalább azt , hogy versenyben legyünk a 4.helyért .
Ha ez sem jön össze akkor anyagilag is nagyon rosszul jár a klub , többről ne is álmodjunk ! Egyelőre
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.09.24. 00:31:16

Szerintem pedig ez az egész katasztrofális... komolyan mondom az, hogy Luuk De Jong a Barcában játszhat az mindennek a legalja. Lassú, gyenge, ügyetlen és taszítja a kapu... szerintem nem La liga szintű játékos... konkrétan az előző meccsen látszodott, hogy Pique ügyesebb és veszélyesebb támadó, mint ő. Rakjon fel inkább még egy középpályást és szervezze át, de nehogy már a Barcában a Sevilla 4. Számú csere csatára legyen a kezdő... és eközben Coutinho pedig ül a padon...Gyomorforgató.
Nulla ötlet van a játékunkban.. minden játékos alulteljesít(Araujot leszámítva), mert semmilyen begyakorolt mozgások nincsenek, hanem improvizáció az egész... egy igazi csürhe benyomását kelti a Barca. Vége annak, hogy borzalmasan játszunk és Messi lő 2-t meg ad 1 gólpasszt a semmiből. Taktikára lenne szükség, de az sajnos nincs. Ezzel az edzővel nem leszünk top 4ben figyeljétek meg. Ennél a Barcánál jobb a Sevilla az tuti fix, de a Villareal , Bilbao Sociedad sem gyengébb szerintem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.24. 00:31:11

geridoss írta:
2021.09.24. 00:06:18
SR azt mondta, hogy "A Mester szerint csoda lenne ha a tabella első felében végeznének"?
Jól hallottam?
Na ez az a pont ahol el kell küldeni a [auto_cenzúra]! Milyen mentalitást nyomat ez?! :evil: Én sose játszottam ilyen szinten de azok akiknek a keze alatt voltam, volt hogy kegyetlenül lecsesztek egy-két embert, de soha nem nyomatták azt, hogy fiam te amúgy ennyire vagy képes. Nem hiszem, hogy pro licenszes képzésen ez van a tananyagban.Ez egy borzasztó beszari a felelősséget végképp hárító, töketlen hozzáállás, amit egyébként simán ki is nézek belőle.

Nem jó a keret. De nem is annyira rossz, hogy a Cadizzal, meg a Granadával kelljen izmozni.

Nagyon el kéne zavarni, mert nagyon hamar úgy járhatunk mint a Valencia, Benfica és AZ. Egyébként 1991-ben is hatalmasat égtünk a Cadiz ellen. Cruyff legnagyobb csattanása volt, Koemannal a keretben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2021.09.24. 00:31:36-kor.
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.09.24. 00:24:36

Ter Stegen - Arajuo - Depay
-
Kb ebből all jelenleg a Barca csapata minőségi szempontból ( FDJ is egyre csak idegallapotba fog kerülni ha ez sokaig igy megy )nem értek hozza de ez naon kevésnek tűnik !
-
Azt nem tudom h a Real elleni várható nagy taslit még megvárják es odaadják Koumannak vagy mar valaki masnak ?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2021.09.24. 00:15:35

Én nem vagyok annyira pesszimista mint sokan vagytok. A presszing a középső és támadó harmadban alakul, vannak hibák, rossz helyezkedések de összességében egész jó -persze Cádiz ellen - de most alulról kell építkezni.
A fiatalok is biztatóak, Gavi különösen de Demir játékában is volt értékelhető, éretlenek még de a tehetségük adott, hogy egy jó játékos váljon belőlük, akár klasszis is ha fejlődésük töretlen marad.
A támadójáték tényleg rossz, nem találják a területet, hiányoznak mozgások elő, viszont itt figyelembe kell venni, hogy LDJ kezdett és hát látszik rajta, hogy kényszermegoldás. Na meg azt se felejtsük el, hogy ez a támadóhármas most játszott először együtt, ez most egy nagyon kiforratlan alakulat. Ha akár csak egy támadónk felépül és evvel párhuzamosan egy kicsit tudjuk növelni a labdajáratás sebességét, akkor már sokkal biztatóbb képe lesz a játékunknak.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6152
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.09.24. 00:09:29

Ez kezd egyre kellemetlenebb lenni.
Messze nem ilyen rossz a keret pedig, mint amit mutatnak.
Válasz küldése