Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.14. 16:35:32

Rivaldo11 írta:Amit az utóbbi hetekben láttam, az alapján azt kell mondanom, egy bernabeuban elért győzelem ellenére sem lennénk bajnokok. Ezeket a srácokat-a ligában-jelenleg sajnos nem bosszantja a vereség, és ez a kulcs...Ellenünk mindenféle hulladékok betalálnak, vezetést szereznek, nálunk mindenki jobban karja a sikert, és harapósabb...így nem megy. Ellenben ha nyerünk, a végkimeneteltől függetlenül elmondhatnánk, hogy oda-vissza vertük őket. Mondjuk bajnoki címet erre nem adnak...
Ez is egy lehetőség, de ezt akár meg is fordíthatjuk.
Egy győzelem a Clasícón feldobhatja a csapatot és vérszemet kaphatnak. Nem kell elmesélni, mit jelent egy ilyen győzelem. A Realt pedig demoralizálhatja egy vereség, főleg, hogy ősszel sem sikerült felénk kerekedhetniük.
Ha a Bernabeuból nem hozzuk el a három pontot, akkor én is azt mondom, hogy elúszott a liga, de egyelőre még látok reális esélyt a bajnokságra.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.14. 16:03:40

Mire jó az, hogy számolgattok? Minden meccsen a győzelemért kell kimenni, nem csak a végjátékban kell király teljesítményt nyújtani, hanem az egész szezonban. Felesleges ez a számolgatás.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.14. 16:03:18

Leon írta:Ha nyerünk a Real ellen akkor utána a Madridnak mindössze 1 meccsen kell X vagy vereség (mennek pl ők is a Sociedadhoz) és behúzzuk a ligát,amennyiben nem hibázunk többet.
Viszont ha nyer a Real a klasszikuson akkor vége,7 pontot tuti nem szórakoznak el.
Ez így van, viszont én fogadni mernék rá akármennyiben, hogy: 1. nem nyerjük meg a klasszikust. 2. ha győzünk is fogunk még pontokat bukni, többet mint a Madrid. Valahol az "őszi bajnok" titulussal elszálltunk magunktól és azóta sem értünk földet.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.14. 16:03:18

Amit az utóbbi hetekben láttam, az alapján azt kell mondanom, egy bernabeuban elért győzelem ellenére sem lennénk bajnokok. Ezeket a srácokat-a ligában-jelenleg sajnos nem bosszantja a vereség, és ez a kulcs...Ellenünk mindenféle hulladékok betalálnak, vezetést szereznek, nálunk mindenki jobban karja a sikert, és harapósabb...így nem megy. Ellenben ha nyerünk, a végkimeneteltől függetlenül elmondhatnánk, hogy oda-vissza vertük őket. Mondjuk bajnoki címet erre nem adnak...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.14. 16:00:17

palesz77 írta: Ezt már többeknél látom, és őszintén felfogni nem tudom, hogy hogy jut pont szerencsétlen Pedro azoknak az eszébe, akik a motiváltságot hiányolják. Szergény srácot meg lehet szólni pár dolog miatt, de hogy motiválatlan lenne.. Egyedül Alexis végez nagyobb mezőnymunkát nála elől, és ő se sokkal. Én még nem láttam olyan meccsét, hogy csak álldogált volna, és védekezésnél meg semmit nem csinál. Képességbeli gondjai inkább vannak, de hogy ő az egyik fő okozója a mi formahanyatlásunknak, azt erős túlzásnak érzem. Abba meg már bele se megyek, hogy Pique meg mostanában a legjobb védőnk ismét, de hogy Maschnál semmivel sem gyengébb az biztos.
Én első sorban arra gondolok, hogy az öltöző hangadóit kell megtalálni, akik miatt ezek a helyzetek kialakulhatnak. Az nyilvánvaló, hogy hazugság, hogy nem hozzáállásbeli gondok voltak pl. a Valladolid ellen. Azokat a "vezéreket" kell levágni, akik nem képesek a többieket előbbre vinni. Ezek első sorban a már régóta a csapatnál játszó, meghatározó emberek közül kerülnek ki, akik sokszor saját nevelésű játékosok.

Piqué letette a "névjegyét" sokszor azzal, hogy képtelen odafigyelni 90 percig és képtelen a megfelelő szinten védekezni huzamosabb ideig, ha nincs mellette olyan, aki felrázza (Puyol). Ezt maga Piqué mondta, amivel a saját szegénységi bizonyítványát ismerte el. Ezzel szemben szinte mindig minden témában játssza a megmondó embert. Nagyot dobhatna az öltözői morálon, ha kihajítanák. Xavi egyértelműen nem egy öltözőt befolyásoló személyiség, inkább sodródik az árral - nem egy Puyol. A teljesítménye pedig mostanában sok kívánni valót hagy maga után és bár példakép, de nem jó, ha a fiatalok előtt egy olyan példa van, aki már a kezdőbe sem fér be. Kevésbé hatékony, ha a padon van mellettük, mintha a gyepen lenne. Ez Puyol esetében is igaz, hiába számíthat meccsek után az ő szava a leginkább - az edzőjén kívül.
Pedro is a Barca-mag része, ugyanúgy ahogy a fentebbiek. Az, hogy motiváltabbnak tűnik valamivel a többségnél az csak azért van, mert neki nincs betonbiztos helye a kezdőben.
Busquets játéka pedig magáért beszél. Felesleges cselek, lassúság, pontatlanság. Sprintelni talán még nem is láttam idén. Ugyanakkor minden meccsen jár a szája még akkor is, ha a bíró nekünk fújt. Végtelenül unszimpatikus vonás. Ha küzdene, hajtana megérteném, így viszont nála is csak a duma megy. Ha tököt növesztene az edző megmondaná neki, hogy gyerekek vagy hajtotok és befogjátok vagy jövőre fel is út le is út.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.14. 15:53:05

Ha nyerünk a Real ellen akkor utána a Madridnak mindössze 1 meccsen kell X vagy vereség (mennek pl ők is a Sociedadhoz) és behúzzuk a ligát,amennyiben nem hibázunk többet.
Viszont ha nyer a Real a klasszikuson akkor vége,7 pontot tuti nem szórakoznak el.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.03.14. 15:31:55

Barcaman1993 írta: Igaza van a kollégának. Ha nem nyerünk Madridban, akkor itt sanszunk sem lesz. Már pedig Madridban nem mi leszünk az esélyesek.
Bocsánat, de én 4 pont hátrányból 11 fordulóval a vége előtt nem fogok hátradőlni, hogy ez "veszett nyejsze fele". (Nem mintha rajtam múlna...)

Még magyarázni sem szeretném.

:roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.03.14. 15:31:44

crixus írta: A nyáron pedig el kell takarítani az öltözőből a kerékkötő játékosokat. Kezdve Piqué-vel, Pedro-val és talán Xavi-n is el lehetne gondolkodni, nem is beszélve Busquets-ről, akin egy cseppnyi igyekezetet nem lehet látni a bajnokikon. Lehet, hogy Sánchez vagy Mascherano technikailag nem olyan jók, de az, hogy ezerszer motiváltabbak, mint a fenti semmirekellők, az biztos.
Ezt már többeknél látom, és őszintén felfogni nem tudom, hogy hogy jut pont szerencsétlen Pedro azoknak az eszébe, akik a motiváltságot hiányolják. Szergény srácot meg lehet szólni pár dolog miatt, de hogy motiválatlan lenne.. Egyedül Alexis végez nagyobb mezőnymunkát nála elől, és ő se sokkal. Én még nem láttam olyan meccsét, hogy csak álldogált volna, és védekezésnél meg semmit nem csinál. Képességbeli gondjai inkább vannak, de hogy ő az egyik fő okozója a mi formahanyatlásunknak, azt erős túlzásnak érzem. Abba meg már bele se megyek, hogy Pique meg mostanában a legjobb védőnk ismét, de hogy Maschnál semmivel sem gyengébb az biztos.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.14. 15:02:20

Varatrix írta:
:D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Ne haragudj, de pont az idei ligában (is) elég sok az a 4 pontos előny a szezon tavaszi felében. Ha jól emlékszem, akkor pont 4 pont volt a különbség két évvel ez előtt is, mi ugyanígy hozzáállásbeli problémákkal küzdöttünk, és ugyanígy hoztuk a meccseinket a BL-ben. A fogadkozás is ment fordulóról fordulóra. A Real viszont dumálás helyett inkább a pályán beszélt, pontot sem bukott. Tudjuk mi lett a vége, idén is hasonló lesz a forgatókönyv sajnos. Az ok egyszerű: a Madrid motivált meccsről meccsre, mi nem. Ha az utóbbi évek pontszámait összehasonlítjuk a mostanival (27 meccs után). Az utóbbi öt szezonban mindig jobban álltunk, kivéve azt a bizonyos 2011/12-es szezont (amikor is ugyanígy). Sajnos inkább a Real Madrid idén az a csapat, amelyik képes a klasszikus utáni 9 bajnokiból 9et megnyerni, mint mi. Az utóbbi 2,5 hónapban a Levante, a Valladolid és a Valencia ellen elveszített 8 ponttal el is döntöttük a bajnokság végkimenetelét... A Sociedad elleni meccs más tészta, az tényleg egy kemény pálya, ahol belefér a pontvesztés, de az előbbi három olyan, amit egy kis akarattal is rendelkező gárda be tudott volna húzni, sőt a riválisok ezt meg is tették.
A nyáron pedig el kell takarítani az öltözőből a kerékkötő játékosokat. Kezdve Piqué-vel, Pedro-val és talán Xavi-n is el lehetne gondolkodni, nem is beszélve Busquets-ről, akin egy cseppnyi igyekezetet nem lehet látni a bajnokikon. Lehet, hogy Sánchez vagy Mascherano technikailag nem olyan jók, de az, hogy ezerszer motiváltabbak, mint a fenti semmirekellők, az biztos.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.14. 12:24:47

Deus írta:Most tök mindegy hogy innentől kezdve minden bajnoki meccset megnyerünk -e vagy sem, realon múlik minden. Ha ők botlanak, akkor van esélyünk, különben nincs.
attól még nyerni kell minden bajnokit...
ui: főleg hogy 1pont lehet ha verjük őket, onnantól nagy botlás nem kell.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.14. 10:53:27

Most tök mindegy hogy innentől kezdve minden bajnoki meccset megnyerünk -e vagy sem, realon múlik minden. Ha ők botlanak, akkor van esélyünk, különben nincs.
KépKép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.14. 08:59:07

Barcaman1993 írta:Igaza van a kollégának. Ha nem nyerünk Madridban, akkor itt sanszunk sem lesz. Már pedig Madridban nem mi leszünk az esélyesek.
Ha úgy játszunk, mint a City elleni 2 meccsen, akkor nem hinném, hogy kevésbé leszünk esélyesek, mint a Madrid. Az Osasuna ellen természetesen nyerni kell most és ha el tudnánk hozni a 3 pontot a Bernabeuból, akkor egy kicsit talán észhez térne a csapat és komolyabban venné a Ligát a kisebb meccseken is, amik viszont legalább akkora súllyal bírnak, mint ezek a rangadók.

Örvendetes, hogy a BL-ben motiváltak, de nálam legalábbis az első és legfontosabb minden évben a bajnoki cím megszerzése.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.13. 23:05:36

Barcaman1993 írta:
Varatrix írta: :D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Igaza van a kollégának. Ha nem nyerünk Madridban, akkor itt sanszunk sem lesz. Már pedig Madridban nem mi leszünk az esélyesek.
Viszont mi a szezonban a rangadóinkat hoztuk a Reallal ellentétben. Ha azt behúzzuk újra nyílt lehet a bajnokság. Remélem felszívják magukat arra a meccsre is mert ez igazi hatpontos Clasicó lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.13. 21:06:26

Varatrix írta: :D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Igaza van a kollégának. Ha nem nyerünk Madridban, akkor itt sanszunk sem lesz. Már pedig Madridban nem mi leszünk az esélyesek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.03.13. 18:40:41

Kovbal88 írta:Ha ennyire jó a csapat hogy megveri a City-t akkor talán kár volt hagyni, elúszni a bajnokságot!
:D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.13. 18:29:51

Ha ennyire jó a csapat hogy megveri a City-t akkor talán kár volt hagyni, elúszni a bajnokságot!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 11:30:53

Garantált a hangulat, csak nem biztos, hogy hazaérsz... :lol:
Kép
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2014.03.11. 21:28:05

Azzal tisztában vagyok hogy nemlesz ilyesmi azzal a 65ezer emberrel teljes mértékben megelégednek! :D De a helyszíni jegyvásárlást nem mertem bejátszani és már vettem neten.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.11. 17:56:10

kisadrian24 írta:Hát akkor remélem szerencsém lesz :D Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
Visszatérve a ligára előkell venni a legrejtettebb tartalékokat a hátralévő időre és bizakodni más nem lehet mert ezt már nem mi fogjuk befolyásolni...Nyáron meg frissíteni kell rendesen hátul..

Visca el Barca!!
Jegy lesz a helyszínen is bőven, szerintem 65 ezernél nem lesznek többen. Hangulatra ne számíts, főleg meg mostanában. Már amennyiben a hangulat egyszerre ugráló 60-70 ezer embert, görögtüzet, éneklést, petárdázást miegymást jelent mert ilyen nincs a Nou Campban még egy Real ellen sem. Viszont ott van a Nou Camp maga meg a csapat és ez önmagában elég:-)
Hangulatért messzire kell már menni manapság Európában, de egy Olympiakos - Panathinaikost javaslok vagy valamelyik nagy török rangadót, ott ezeket még át lehet élni. Előbbihez nem volt szerencsém, utóbbihoz igen.
Vagy akinek pénz nem számít, egy Boca Juniors - River Plate Argentínában, ott is garantált a hangulat:-)
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2014.03.11. 14:12:25

Hát akkor remélem szerencsém lesz :D Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
Visszatérve a ligára előkell venni a legrejtettebb tartalékokat a hátralévő időre és bizakodni más nem lehet mert ezt már nem mi fogjuk befolyásolni...Nyáron meg frissíteni kell rendesen hátul..

Visca el Barca!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 09:15:11

Ez a beszámoló óriási volt. :mrgreen: Szegény asszony. Kár, hogy nem láthatta Ney-t. Mondjuk a töményről meg jó magyar ember gondoskodik :twisted:
Kép
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.03.10. 22:28:30

kisadrian24 írta:Kicsit OFF de olyan kérdésem lenne hogy most vasárnap lesz szerencsém élőben megtekinteni az Osasuna elleni bajnokit és hogy szerintetek milyen nézőszámra számíthatok? Kicsit bizonytalan vagyok hogy most a "gyenge" szereplés miatt nem fognak valami sokan kijönni..ha már egyszer kimegyek jólenne egy 60-70 ezer ember között szurkolni :D
Én a Getafe elleni kupa visszavágón és a Valencia ellen voltam kint. Előbbi 22-kor kezdődött és a kapu mögötti B középbe vettem a jegyet (Puyol gólja után mikor mutatják a kapust én rohangálok a háttérben csukjában :p). 26ezren voltak, de parádésan jól éreztem magam, még úgyis, hogy a meccsnek baromira nem volt tétje. A Valencia elleni meccs 16kor kezdődött, és elméletileg rangadó. Kapu mögé szinte ingyen van a jegy, máshova meg egy vagyon. Elmondom hogy undorító volt az egész hangulat, a VIP páhollyal pont szemben ültem elméletileg a legjobb helyen. 70ezren voltak, full kuss volt az egész stadionban. Végig hallottam mit beszélnek a játékosok. Gólnál kb. probléma volt a mögöttem ülőknek hogy fel merek állni, a végén nem voltam messze hogy lerúgjak valakit. És 1-0-nál is temetés hangulat volt nem csak 2-3-nál. Néha van egy össznépi buzdítás de az is elhal pár mp alatt. Úgyhogy remélem kapu mögé vetted, különben készülj a legrosszabbakra. Főleg hogy így játszunk mostanában. A 70ezer emberből kb 30ezer turista volt (nem hiába van telt ház a nyári meccseken, még ha a tök utsóval játszunk is), és abból is szerintem legalább 500 magyar (hazafelé a repcsi nagy része meccsen volt), városban többször találkoztunk véletlenül Barca szurker magyarokkal, sőt még ismerőssel is találkoztam totál véletlen, óriási volt :D. Amúgy a 26ezer embernél 10ezerre tippeltem, a 70ezernél meg 50ezerre. Nagyon csalóka, baromi nagy az a stadion. Igazából én úgy mentem ki hogy nem érdekel mi lesz, öt emberért mentem akit muszáj volt látnom, sikerült is szerencsére (Puyol, Valdes, Xavi, Iniesta, Messi). Feleségem klasszikus kérdése 1-2-nél miután 10-szer elmondtam neki hogy Neymar nem játszik: "az ott a Neymar, igaz?" és mutat Dani Alvesre.. Nem készültem ki az a lényeg :D 23 óra után mondom ezt nem bírom, veszek egy üveg töményt. Közölték hogy Barcelonában 23 után nem tudok alkoholt venni csak szórakozóhelyeken félmillió forintért. Másnap legszívesebben ki sem mozdultam volna szállásról a depressziótól, de miután 5ből 3 napot kb a stadionban töltöttünk, nem tehettem meg feleségemmel. Összességében jó volt, főleg hogy real X-elt másnap Bilbaoban, de ez a hangulat hatalmas csalódás volt. Mondhatnám: többet nem jövök.

Visca el BARCA, jó utat és legalább 5 gólt kívánok ;)
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.03.10. 21:13:51

kisadrian24 írta:Kicsit OFF de olyan kérdésem lenne hogy most vasárnap lesz szerencsém élőben megtekinteni az Osasuna elleni bajnokit és hogy szerintetek milyen nézőszámra számíthatok? Kicsit bizonytalan vagyok hogy most a "gyenge" szereplés miatt nem fognak valami sokan kijönni..ha már egyszer kimegyek jólenne egy 60-70 ezer ember között szurkolni :D
hát szerintem menj fel a Barcelona hivatalos oldalára, és ott keress rá a jegyvásárlásra. Ott látod, hogy mennyi szabad hely van, mennyi jegyet árulnak, tehát kb kitudod majd számolni a dolgokat.
Amúgy a szerdai meccs szerintem nagy hatással lesz rá. Ha szép játékkal nyerünk, akkor biztosan lesznek 65 ezren :)
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2014.03.10. 21:05:35

Kicsit OFF de olyan kérdésem lenne hogy most vasárnap lesz szerencsém élőben megtekinteni az Osasuna elleni bajnokit és hogy szerintetek milyen nézőszámra számíthatok? Kicsit bizonytalan vagyok hogy most a "gyenge" szereplés miatt nem fognak valami sokan kijönni..ha már egyszer kimegyek jólenne egy 60-70 ezer ember között szurkolni :D
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.03.10. 20:46:23

szerintem butaság idekeverni a "régi" idők sikertelenségét. adott egy nagyon jó keret, csak a játékosok nem hajlandóak küzdeni a pályán és tehetségükhöz mérten játszani. Ha egy bilbao vagy villarreal szintű keretünk lenne ne félj senki nem hisztizne. A Pep team azokat az eredményeket hozta ami elvárható egy ilyen minőségű kerttől. Még most is elvárható lenne, hogy egy kieső jelöltet elverjen a csapat annak otthonában. A socik, a bilbao, és a valencia elleni botlások még megbocsáthatóak, de a kötelező 3 pontokat kíméletlenül be kellene gyűjteni. Ha nem lesz Messink, Iniestánk akkor örülni fogok ha odaérünk a dobogóra, de így az a minimum, hogy az utolsó fordulókig harcban legyen a csapat a bajnoki elsőségért.
Válasz küldése