Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.30. 13:57:19

A játékosok december 23 és 29 között pihenhetnek, Messi várhatóan január 2-án tér vissza Barcelonába, és a január 5-ei Elche elleni meccsen talán már pár percet a pályán is tölthet. [sport]
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.25. 18:09:59

herlius írta: Javaslom nézd vissza a Betis elleni meccsünket és aztán újratárgyalhatjuk a témát.
Nem igazán értem, hogy a Betisnek mi köze van ahhoz, hogy a Granada egy undorító favágó csapatként viselkedett, de akkor nem nézem újra azt a meccset, és nem kell a továbbiakban tárgyalnod velem.
herlius írta:Két befújt tizi után azért nem kéne már a bírót csesztetni, máskor 5-6 ilyen szituból egyet sem kapunk meg.
Nem bírót "csesztettem", hanem leírtam, hogy a (látszólag) kevés szabálytalanság minek volt köszönhető. Amúgy meg a spanyol játékvezetés szégyene, hogy az a normális, hogy 5-6 tiszta büntetőből egyet sem kapunk meg (mert ebben igazad van). De amíg ilyen tragikus a bíráskodás, addig akár minden meccs után nekiállok "csesztetni" a bírót.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.25. 17:13:14

herlius írta:
sjd írta: Nagyon sok belépőt elengedett előnyszabállyal a bíró: páros lábbal ráugrottak Sanchezre a mi térfelünkön, ugyanezt megcsinálták Bartrával, amikor egyszer fel akart futni a 16oshoz, Recio Neymart egy támadáson belül kétszer faltolta nagyon durván, abból is csak a másodikat fújta, de mondom, Iturrának is le kellett volna jönnie még az első félidőben, amikor letalpalt valakit. Én mindig arra számítottam, hogy ha megáll a játék, jön a sárga, de legalább 3-4 lap maradt el így. Nyomot meg nem figyeltem különösebben, csak azt tűnt fel, amikor már a kommentátor huszadszorra mondta, hogy megint milyen alattomosan lépett oda, amikor már a közelben sem volt a labda.
Javaslom nézd vissza a Betis elleni meccsünket és aztán újratárgyalhatjuk a témát. A korrektség kedvéért pedig Busi is simán mehetett volna zuhanyozni az első félidőben, de Cesc-nek is volt egy kemény pároslábos becsúszása. Továbbra is tartom h semmi kirívó nem történt a meccsen, egy átlagos spanyol kiscsapat harciaskodását leszámítva. Még így is simán hozta a spori a bajnoki meccsek sárgalap átlagát. Két befújt tizi után azért nem kéne már a bírót csesztetni, máskor 5-6 ilyen szituból egyet sem kapunk meg.
Azért Busi pofázásért kapott sárgát, Cesc belépője –elfogulatlanság nélkül is– max sárga lapos, visszahúzta a lábát és labdát talált. Ellenben például Nyom szándékosan lekönyökölte Neymart és rengeteg csúnya szabálytalansága is volt. A bíró kétszer is figyelmeztette már lap után, csak gondolom 2 tizi és egy piros után már nem merte kiállítani. (bár a második félidőre sem jött volna ki, ha szigorúbb a spori)
Az is beszédes, hogy Iturra nem is reklamált, ahogy a csapattársai sem. Tényleg nem kell a bíróval foglalkozni, de itt nem is róla van szó, hanem hogy milyen alattomosan és durván játszott néhány granadai.

A lényeg így is az, hogy számos kulcsjátékos nélkül és válogatott szünet után is magabiztosan hoztuk a meccset, bemutatkozhatott egy igen tehetséges fiatal a Juvenilből (!) és több jó egyéni teljesítmény volt. Nyilván ez csak a Granada volt, de ilyenkor kiscsapatok ellen is sokszor veszítünk pontot és ha nyerünk is általában szenvedve. (Messivel a csapatban) Ez pedig mindenképp bizakodásra ad okot.

Az egyetlen negatívum Adriano sérülése.
Forca Barca!!!!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.11.25. 13:16:12

sjd írta:
herlius írta: Nekem egyáltalán nem tűntek favágónak. 1-2 rossz ütemű belépőt leszámítva szvsz elég gyámoltalanul játszott a Granada.
Nagyon sok belépőt elengedett előnyszabállyal a bíró: páros lábbal ráugrottak Sanchezre a mi térfelünkön, ugyanezt megcsinálták Bartrával, amikor egyszer fel akart futni a 16oshoz, Recio Neymart egy támadáson belül kétszer faltolta nagyon durván, abból is csak a másodikat fújta, de mondom, Iturrának is le kellett volna jönnie még az első félidőben, amikor letalpalt valakit. Én mindig arra számítottam, hogy ha megáll a játék, jön a sárga, de legalább 3-4 lap maradt el így. Nyomot meg nem figyeltem különösebben, csak azt tűnt fel, amikor már a kommentátor huszadszorra mondta, hogy megint milyen alattomosan lépett oda, amikor már a közelben sem volt a labda.
Javaslom nézd vissza a Betis elleni meccsünket és aztán újratárgyalhatjuk a témát. A korrektség kedvéért pedig Busi is simán mehetett volna zuhanyozni az első félidőben, de Cesc-nek is volt egy kemény pároslábos becsúszása. Továbbra is tartom h semmi kirívó nem történt a meccsen, egy átlagos spanyol kiscsapat harciaskodását leszámítva. Még így is simán hozta a spori a bajnoki meccsek sárgalap átlagát. Két befújt tizi után azért nem kéne már a bírót csesztetni, máskor 5-6 ilyen szituból egyet sem kapunk meg.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.25. 11:52:22

Alexis (8) and Pedro (7) have after 14 rounds this season scored as much as in the whole Liga (38 rounds) last season [via @sarmientosandra]

Elég beszédes statisztika. Remélhetőleg ezt tudják folytatni és begyújt melléjük Messi és Neymar is. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.24. 16:43:55

Montoya az első félidőben volt nagyon határozatlan és védekezni sem sokszor ért vissza, nem egy esetben Bartranak kellett kisegíteni, viszont a második félidőre feljavult. Alves eladását ennek ellenére szerintem gyorsan el kell felejteni. Amilyen szertelen néha és a beívelési nagy százaléka elmegy Kenyába egyelőre pótolhatatlan. Montoya tehetséges, de még bőven van mit fejlődnie, egyelőre még Adriano is előtte van. Bartraval ellenben már komolyan lehet számolni, ezt tegnap is igazolta. Valahogy sokkal nyugodtabb vagyok, ha ő játszik, mint Piqué. A blokkjai pedig élményszámba mennek és a támadások sem állnak messze tőle.
Ini már megközelítette azt a formát amit megszokhattunk tőle, ez nagyon ígéretes, remélem innentől csak felfelé vezet az út. Cesc pedig kezd konstans jól teljesíteni és középpályásként is veszélyes tud lenni a kapura, ami eddig nagyon hiányzott a játékunkból, ahogy a kontrák is. Tegnap ebből is viszonylag sokat láttunk, gól is született belőle. Akárki akármit mond, Tata elég jól bővítette a repertoárt, ez szemre és statisztikában is meglátszik, ezzel pedig kevésbé kiismerhető a játékunk, amellett egy-egy játékosunk igen feljavult erre a szezonra.
Forca Barca!!!!
socio66

2013.11.24. 13:21:43

sjd írta:nem jöttek át rajta
Két jelenetre is emlékszem, amikor simán mentek el mellette, és veszélyesen centerezhetett a támadó. Nekem továbbra is gyámoltalannak tűnik egy kicsit, lehet hogy fel kellene képelni meccs előtt, mint a súlyemelőket, és akkor agresszívabb lenne, mert amúgy technikailag és játékintelligencia terén remek.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.24. 13:14:32

visca el barca írta:
sjd írta:Montoya sem volt rossz
tegnap mondta a kommentátor, hogy a kapu előtt nagyon töketlen ez sajna igaz. 2. fi-ben volt egy gyönyörű labdalopása, aztán 16-osnál meg jol elcsezte az egészet pedig abszolut ziccer lehetett volna.
Ez nekem is feltűnt, de sztem ez kimeríti a "nem volt rossz" kategóriáját, nem jöttek át rajta, úgyhogy azt el tudtam nézni, hogy néhányszor rossz döntést hozott a 16-os környékén. (Egyébként meg egy másik centerezéséből gól is lehetett volna, ha Pedro nem rúgja ki a stadionból a lecsorgó labdát.) Egyébként az általad leírt szitu kísértetiesen emlékeztet arra, amit Alves csinált a legutóbbi meccsén. :D
Mindenesetre azért az látszik, hogy lesznek itt még meglepetések, ha mindenki kívánságának megfelelően pénzt csinálnak Alvesből, amíg lehet.
herlius írta: Nekem egyáltalán nem tűntek favágónak. 1-2 rossz ütemű belépőt leszámítva szvsz elég gyámoltalanul játszott a Granada.
Nagyon sok belépőt elengedett előnyszabállyal a bíró: páros lábbal ráugrottak Sanchezre a mi térfelünkön, ugyanezt megcsinálták Bartrával, amikor egyszer fel akart futni a 16oshoz, Recio Neymart egy támadáson belül kétszer faltolta nagyon durván, abból is csak a másodikat fújta, de mondom, Iturrának is le kellett volna jönnie még az első félidőben, amikor letalpalt valakit. Én mindig arra számítottam, hogy ha megáll a játék, jön a sárga, de legalább 3-4 lap maradt el így. Nyomot meg nem figyeltem különösebben, csak azt tűnt fel, amikor már a kommentátor huszadszorra mondta, hogy megint milyen alattomosan lépett oda, amikor már a közelben sem volt a labda.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.24. 12:41:06

sjd írta:Montoya sem volt rossz
tegnap mondta a kommentátor, hogy a kapu előtt nagyon töketlen ez sajna igaz. 2. fi-ben volt egy gyönyörű labdalopása, aztán 16-osnál meg jol elcsezte az egészet pedig abszolut ziccer lehetett volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.11.24. 12:36:00

sjd írta:Egyébként régen játszottunk egy ilyen undorítóan favágó csapat ellen, a két 11es mellett még ők lehetnek hálásak a bírónak, hogy Iturrát nem a 35. percben küldte le, és még jó néhány társa fennmaradhatott a pályán.
Nekem egyáltalán nem tűntek favágónak. 1-2 rossz ütemű belépőt leszámítva szvsz elég gyámoltalanul játszott a Granada. A favágózásról nekem sokkal inkább a legutóbbi Betis elleni meccsünk jut eszembe. Ott a meccs 60-70 percén keresztül konkrétan veszélyben éreztem minden játékosunk testi épségét. Ráadásul a tegnapi meccsel ellentétben Sevilla-ban a spori is sokkal elnézőbb volt, látványosan engedte a kemény belépőket.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.24. 12:07:50

Jó látni, hogy akármennyien is lesérülhetnek, a csapat nem szenvedi meg. Bartra eszméletlen, lassan azt sem túlzás kijelenteni, hogy a legjobb védőnk, Sergi Roberto és Traoré tanítani valóan szállt be a meccsbe, Montoya sem volt rossz, Pinto meg amennyi dolga volt, azt jól végezte. (Mindenesetre az nem tegnap derült ki, hogy tudja-e helyettesíteni Valdest)

Egyébként régen játszottunk egy ilyen undorítóan favágó csapat ellen, a két 11es mellett még ők lehetnek hálásak a bírónak, hogy Iturrát nem a 35. percben küldte le, és még jó néhány társa fennmaradhatott a pályán.

A támadóink teljesítménye volt egy kicsit hullámzó, mindhárman simán eltűntek 10 percekre, de alapvetően senkivel sem lehetek elégedetlen, Pedro és Sanchez megrúgták a góljaikat, Neymar kapcsán meg lassan hozzászokom, hogy szökőévben egyszer fog csak gólt rúgni, de legalább a gólpasszokat osztja. Egyébként Messi posztja abból szempontból nem fekszik még neki, hogy szépen felrúgatja magát a felezővonalnál meg kitolja a labdát jobbra Sancheznek, de nem tud felérni a kapu elé, így nem is fogja nagyon megszórni magát.
Amúgy Iturra kiállításánál pont azon gondolkodtam el, hogy Pedro biztosan hatalmas király lesz, hogy megcsinált egy biciklicselt (bocsánat, akarom mondani, "húzott egy váratlant"). :D Még páran belájkolják facebookon, és mehet is 40 millióért a PSG-be.

A középpályáról már leírtak mindent előttem, Cesc/Ini jó, Busquets könnyelmű. A lényeg, hogy ilyen játékkal bőven ki lehet húzni majd januárig.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.11.24. 09:25:39

Messa írta:
Pedro is kiváló volt végre.

Na épp ez az, erről beszélek, tök felesleges volt Neymar, amíg van egy Tellonk, meg Pedronk :mrgreen: :mrgreen: Viccet félretéve, tényleg nagyon örülök annak amit Pedro ebben a szezonban nyújt, csakúgy mint Alexis, nem rossz azért az, hogy ha frissíteni akarunk az alap csapaton(Ney-Messi-AS) akkor nem csak egy tök egysíkú Tello áll az edző rendelkezésére, hanem Pedrora is érdemben lehet számítani idén végre!!

Konkrétan erről a meccsről még nem tudok beszélni, épp most akarom kikölcsönözni a tékából( :mrgreen: ) amit leírtam azt általánosságban írtam az idei szezonról!!!

Mess2009 pesszimizmusának pedig ne tulajdoníts túlzott jelentőséget, ő sztem még a kieséstől is tart amíg nem válik matematikailag lehetetlenné (bár egy pontlevonás még ez esetben is bekavarhatna :mrgreen: )
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.11.24. 01:01:55

mess2009 írta:ember, ha látnál is nem csak néznél....Fabregas ma is meglehetősen vegyes benyomást keltett, sok eladott labdával és el-el tűnt a mezőnyben. Iniesta OK. végre egy jó meccse lett. úgy egyébként két tizeneggyessel és egy kiállítással kivéreztetett csapat ellen a két akció gól nem túl acélos....
a hosszú előreadásokkal elég gyengén bánunk(egyelőre) vagy le sem kezelik, vagy nem jó az ütem, a többi támadásból hiányzik a sebesség, ha nem....nos az a két gól!
ja, elég gyengék voltunk, még az a messi se rúgott gólt vagy hogy híják.

on- szerintem jók voltunk, Montoyán érződött a meccshiány, egyébként mindenkivel elégedett vagyok. Pedro is kiváló volt végre.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.11.23. 23:54:42

Szerintem is Fabregas az egyetlen gólerős középpályásunk, és ma is kiemelkedően teljesített. Nagyon szép volt tőle, hogy átengedte a tizenegyest Ininek, aki ezer éve nem rúgott gólt.
Könnyű és magabiztos győzelem volt, inkább céltudatos, mint látványos játékkal. Pinto fantasztikus, megérdemelte a sorstól, hogy bizonyíthasson. Csak nehogy őt is olyan csúnyán küldjék el majd, mint Abidalt.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.23. 19:59:39

Barcaman1993 írta:
mess2009 írta: na látod!!! ez a jó kérdés!!! biztos még te is tudod a választ : be kéne rúgni nem kihagyni!azért, hogy vígasztaljalak: beismerem, Fabre nem a szívem csücske.... de amit a mai teljesítményéről írtam az szerintem ül, ettől függetlenül
Ja. :D Az nekem is jobban tetszett volna, ha 10-et lövünk, de ez se rossz. :D Nyilván vannak olyan meccsek, mikor 2 helyzetből lövünk 2-őt, van amikor 10-ből 1-et. Ez egy ilyen közepes helyzetkihasználású meccs volt, remélhetőleg ennél csak jobb lesz. :D
Elég unalmas lenne, ha mindent berúgnának, nem?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.23. 19:35:25

mess2009 írta: na látod!!! ez a jó kérdés!!! biztos még te is tudod a választ : be kéne rúgni nem kihagyni!azért, hogy vígasztaljalak: beismerem, Fabre nem a szívem csücske.... de amit a mai teljesítményéről írtam az szerintem ül, ettől függetlenül
Ja. :D Az nekem is jobban tetszett volna, ha 10-et lövünk, de ez se rossz. :D Nyilván vannak olyan meccsek, mikor 2 helyzetből lövünk 2-őt, van amikor 10-ből 1-et. Ez egy ilyen közepes helyzetkihasználású meccs volt, remélhetőleg ennél csak jobb lesz. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.11.23. 19:28:34

Barcaman1993 írta:
mess2009 írta:
ember, ha látnál is nem csak néznél....Fabregas ma is meglehetősen vegyes benyomást keltett, sok eladott labdával és el-el tűnt a mezőnyben. Iniesta OK. végre egy jó meccse lett. úgy egyébként két tizeneggyessel és egy kiállítással kivéreztetett csapat ellen a két akció gól nem túl acélos....
a hosszú előreadásokkal elég gyengén bánunk(egyelőre) vagy le sem kezelik, vagy nem jó az ütem, a többi támadásból hiányzik a sebesség, ha nem....nos az a két gól!
aminek örültem: Neymar és Ini ha összekerül....., Bartra jól nyomta, a három pont, és végre egy jó bíró....
No comment. Fölösleges bármit is mondanom. A leggólerősebb középpályásunk, messze a legtöbb gólpasszal. Nem is értem, hogy mit keres itt?

Ember, rúgtunk 4-et úgy, hogy a fél csapatunk sérült, emellett kihagytunk egy rakás helyzetet. Mi kell még?
na látod!!! ez a jó kérdés!!! biztos még te is tudod a választ : be kéne rúgni nem kihagyni!azért, hogy vígasztaljalak: beismerem, Fabre nem a szívem csücske.... de amit a mai teljesítményéről írtam az szerintem ül, ettől függetlenül
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.23. 19:18:44

Ha a Granada a focival lett volna elfoglalva, és nem azzal, hogy szétrugdalják alattomosan a játékosokat (főleg Neymar kapott rengeteget, de Init sem kímélték, sőt Traoré is érezte a törődést, 5 perc után már húzta a lábát), akkor talán izgalmasabb lehetett volna számukra a meccs.
A bíró meg úgy volt hülye, ahogy lehetett. A két tizit csodáltam, hogy be merte fújni, amik teljesen jogosak voltak. De az, hogy az alattomos odataposásokat, ütéseket hagyta, sőt volt, hogy egyértelmű, durva szabálytalanságokat engedett el, felháborító volt számomra.

20-30 perc játék után már látszódott, hogy Alexis is egy-egy labdára nem mert úgy rámenni, ahogy szokott, mert féltette a lábát.

Pedro hihetetlen volt ma számomra, voltak szép megmozdulásai, de ugyanakkor hihetetlen hibái is.
Fabregast meg nem értettem, hogy a végén ahelyett, hogy ment volna az ember után, hagyta, hogy az besétáljon a tizire, és integetett Bartrának, hogy ő lépjen ki rá. Ennyire elfáradt volna?
socio66

2013.11.23. 19:06:22

Bartra egyértelműen megragadta a lehetőséget, így már nem is néz ki olyan rosszul a védelmünk, még mindig ott van Puyol, aki okosan limitált játékidővel remek vésztartalék, és Mascheranot is bármikor be lehet állítani.
Takarékos játék volt a mai, de érthető, annyit lőhettünk volna, amennyit szeretnénk. Furcsálltam is a Granada felfogását, mert amúgy a labdakihozatalaik, és néhány támadásuk meglepően ügyes volt, a bal szélső támadójukban is volt fantázia, úgyhogy szerintem többet is kihozhattak volna a meccsből, de nekünk tökéletes volt így. Iniesta mintha egyre jobban mozogna, Sánchez önbizalma állandósult, Neymar szerintem nem érezte olyan jól magát ebben a szerepkörben, de így is jól mozgott, gólpasszt adott, sárgákat harcolt ki, a többiek mozogtak egy jólesőt.
Sziporkázó játék ennyi sérülttel, és főleg Messi hiányában nem várható, látszik, hogy néhányak jó idei góltermése ellenére mindenki előkészíteni akar első szándékból, és ebből lesz még topogás, szerencsétlenkedés a kapu előtt, de ma ennyi is elég volt, örüljünk.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2013.11.23. 19:03:15

Jó volt látni, h egy újabb saját nevelés bemutatkozott :)
Pedroval szerintem Cesc gól akart rúgatni annyi kihagyott helyzet után
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.23. 18:55:00

mess2009 írta:
ember, ha látnál is nem csak néznél....Fabregas ma is meglehetősen vegyes benyomást keltett, sok eladott labdával és el-el tűnt a mezőnyben. Iniesta OK. végre egy jó meccse lett. úgy egyébként két tizeneggyessel és egy kiállítással kivéreztetett csapat ellen a két akció gól nem túl acélos....
a hosszú előreadásokkal elég gyengén bánunk(egyelőre) vagy le sem kezelik, vagy nem jó az ütem, a többi támadásból hiányzik a sebesség, ha nem....nos az a két gól!
aminek örültem: Neymar és Ini ha összekerül....., Bartra jól nyomta, a három pont, és végre egy jó bíró....
No comment. Fölösleges bármit is mondanom. A leggólerősebb középpályásunk, messze a legtöbb gólpasszal. Nem is értem, hogy mit keres itt?

Ember, rúgtunk 4-et úgy, hogy a fél csapatunk sérült, emellett kihagytunk egy rakás helyzetet. Mi kell még?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.23. 18:48:34

Gólasszefoglaló

Sajnos nem láttam a meccset.
Iniesta csk 8)
Cesc MVP
Bartra profi
Pinto clean sheet
Sanchez, Pedro gól.
Adama Traore debütált.
S. Roberto jól szállt be a meccsbe.
Montoya meccsrutinja nőtt.

Kb. ennyi ami fontos, a játék képe nem izgat :D :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.11.23. 18:29:09

Barcaman1993 írta:
mess2009 írta:Fabregas nagyon rapszódikus
Ember te minek nézel Barca meccseket, de most komolyan? Az idei évben Fabregas toronymagasan a legjobb középpályásunk....

Végül, 4-0 lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű meccs lesz, de olyan jó nyomta a csapat, hogy az a csoda, hogy végül csak ennyi lett közte. Igazából mindenkivel maximálisan elégedett vagyok. Bartra továbbra is nagyon magabiztos. Iniesta a szezon legjobb meccsét hozta le. Fabregas ismét tanár volt, 1 gól 1 gólpassz. A csatárjaink megint nagyon jók voltak. A végén Pedro is beköszönt, nagyon kijárt ez neki, jól tolta. Alexis szintúgy, Neymart továbbra is jó nézni. Volt már ennél jobb meccse, de ismét nagyon jó volt, újabb gólpassz. A cseréink is jól mozogtak. Sergio Roberto nagyon egyszerűen és hatékonyan oldotta meg a feladatát. Adama nem játszott sokat, de azért az egyik támadásnál csak simerült 3 embert kicseleznie.Honnan szedik ezeket az embereket? És akkor Thiago idén lett eladva, Dongou ott ült a padon, Rafinha és Deulofeu kölcsönben, Bartra meccsről meccsre egyre magasabb szintet hoz le. Ez is egy nagyon komoly generáció. Remélhetőleg a 3 fiatalunk közül lesznek olyanok, akik pályára lépnek az Ajax ellen.
ember, ha látnál is nem csak néznél....Fabregas ma is meglehetősen vegyes benyomást keltett, sok eladott labdával és el-el tűnt a mezőnyben. Iniesta OK. végre egy jó meccse lett. úgy egyébként két tizeneggyessel és egy kiállítással kivéreztetett csapat ellen a két akció gól nem túl acélos....
a hosszú előreadásokkal elég gyengén bánunk(egyelőre) vagy le sem kezelik, vagy nem jó az ütem, a többi támadásból hiányzik a sebesség, ha nem....nos az a két gól!
aminek örültem: Neymar és Ini ha összekerül....., Bartra jól nyomta, a három pont, és végre egy jó bíró....
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.23. 18:10:39

a lababirtoklás mennyi volt ? 55% kb ?
egyszer csak rájönnek ott barcelonában is, hogy nem kell minden meccsen 70%-ban birtokolni a labdát, lehet direktebben is focizni, néha picit átadni az ellenfélnek a területet.
olyan kontralehetőségeink voltak, amiből egy real madrid 3-4 gólt is eltesz, nekünk csak egyet sikerült.
legalább nem lesznek olyan egysíkúak a meccseink, kevésbé leszünk kiismerhetőek.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.11.23. 18:05:48

Adama Traoré? elég jó kötésű srácnak tűnik, meglepő volt látni, hogy nem csak 30 kilós 160 centis támadókkal operálunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése