Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.03.03. 11:47:00

Én megyek ki a milan meccsre és [auto_cenzúra] kíváncsi leszek hogy hogy fogja megélni a telt házas camp nou(leszámítva a milanosokat)közönsége ilyen mélyrepülés után ha kiesünk?!Mert a jelen helyzetben csoda kéne,sajnos!És arra is ha a liga végére 1-2 pontra olvad a 16,mennyien lesznek a bajnoki "ünneplésen"?!VISCA BARCA
marosinho
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.03.03. 11:21:56
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

2013.03.03. 11:43:15

Nem szokásom kritizálni játékosainkat,de szerintem az első gól egyértelműen Valdes számlájára írható! Egy kapusnak az ötösben a félmagasan beérkező labdákat védeni vagy kiütni kötelező! Talán az egyetlen játékos akit nem fogok hiányolni ha eligazol. Meg kéne szerezni Handanovicot az Interből. A másik hogy ha Messit 3-4 ember őrzi akkor annyi! Nem tudunk semmi veszélyeset kitalálni. Meg kéne próbálni bevetni ilyen nagymeccseken a fiatalokat. Gondolok itt Rafinhara. Remél a Milán ellen a régi Barcat látjuk majd.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.03.03. 11:38:31

Szerintem mindenki elfelejti a tavalyi évet. Akkor még PEP volt. Esély nem volt a bajnokságra, és BL-re. Mégsem volt ilyen pánik. Tito szenzációs sorozatot csinált, a bajnokságot már csak elveszíteni lehet. Hullámvölgyek mindig vannak, hamar ki kell jutni belőle. A nagy fájdalom, hogy pont a Real Madrid ellen meccseken következett ez be.
Mit lehet most csinálni? Én pihentetném kicsit Messit. Minden ellenfél jó előre rákészül, kikapcsolják, a többi támadó meg nem tudja ezt kihasználni gólok formájában. Kezdhetne a padon, aztán meccs közben bejöhetne, és okozhatna az ellenfélnek egy kis zavart.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.03. 11:35:57

Sergi írta:...
Tulajdonképpen a tényekre hivatkozva,egészen vissza lehet menni addig a pontig,ahol a nemzetközi sajtó kiénekelte a sajtot a csapat szájából.
Ez azt hiszem tavaly tavasszal történt a nagy Clasico-dömping idején.Amikor is ugye mindenki emlékszik,ment az a bizonyos "Ittazidőmostmegfordíthatjaacsapatazörökmérleget".Onnantól kezdve,minta megállt volna a tudomány.Elment a csapat szünetre 2-0-val,és egy akkora Alves-dugóval (a hosszúba),mint a ház,majd onnantól kezdve,mintha letolt gatyával kellett volna focizni.
Függetlenül a későbbi végkifejlettől,ugyanis a lényeg nem az eredményre,hanem a látottakra értendő
Attól a pillanattól lehetett kicsit érezni,hogy a csapat tart a madridiaktól,mikor kiegyenlítettek.Akkor mintha elszakadt volna valami.
Valóban, ott volt az igazi fordulópont, attól a második félidőtől kezdve hitték el a madridiak, hogy foghatók vagyunk mi is. Egy lélektani fordulópont volt az a meccs, mert bár mi jutottunk tovább, lélektanilag a Real győzött a párharcban (nem elfelejteni, hogy Ramos-nak volt egy furcsa módon érvénytelenített gólja is). Annak a második félidőnek azóta is issza a levét a csapat, a "teli gatya" effektus azóta folyamatosan érződik a Real elleni párharcokban.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.03. 11:11:27

Azért meleg lehet a pite. Kinéz egy kisebb büntetés Valdesnek, és akkor Pique akciója meg sem lett említve...
Hihetetlen, hogy egyik napról a másikra hullott szét a csapat. Ezen Tito sem fog segíteni.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.03. 11:02:41

Itt az idő, hogy kimásszunk a már nem is gödörből, hanem aknából.
Ugye egy hét múlva a tök utolsó Deportivót fogadjuk. Ezt követően a Milan ellen fogunk kiesni a BL-ből. Ezek után viszonylag könnyebb meccsek jönnek Rourával(Rayo,Celta)
Áprilisba visszatér Tito és remélem az egyfrontos háborúra kellően tudunk koncentrálni és áprilistól minden egyes meccset megnyerünk.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.03.03. 10:44:35

Kezd egy kicsit sok lenni a vereségekből...a Milan elleni vereség után nagyon csalódott voltam, de bíztam benne, hogy az a pofon egy kicsit helyre teszi a srácokat, és összekapják magukat. Úgy voltam vele, hogy még jól is kijöhetünk az egészből. De sajnos nem így lett....
Én továbbra is az edzőt vagy az edző hiányát látom problémának. Abszolut nem felel meg Roura még helyettes edzőnek sem. Se taktika, se motiváció, se váratlan húzások, bolond nyilatkozatok...komolyan mondom, hogy ha mutatják a fejét veszélyben van a tévém.
Formán kívül vannak a játékosaink, és tegnap csak azért változtatott, mert kellett. Villanova év elején folyamatosan rotált, nem volt állandó kezdőnk, mindenki játékban volt tartva. Aztán valahogy el lett felejtve néhány ember. Tegnap pl ott volt Pedro , akit tényleg legkésőbb a félidőben le kellett volna kapni, mert semmit nem csinált. Nem fogom rá a vereséget, de hihetetlen, hogy ilyen játékkal folyamatosan kezd. Miért nem hozta be korábban Tellot? Legalább meg lett volna az esély, hogy egy kis lendület legyen a játékunkba.
Megye 1-es szintű gólokat kapunk, hol magasabbra ugranak védőnknél, rosszul helyezkedünk, egymásra várunk, szétkontráznak minket...nem látom esélyét, hogy Roura ki tud minket húzni a gödörből. Kell most egy önbizalom növelő siker, és össze kell rakni egy normális csapatot, akik motiváltak, harcolnak, nem unott fejjel tűrik, hogy megverjék őket. Én továbbra is jobb oldalon erőltetném Messit, és Masc szűrőként játszatása is jó ötlet, mert egy kis kapkodást, lendületet vinne a játékunkba. Sőt talán egy 3 védős rendszer sem lenne hülyeség 2 szűrővel előtte, de ezt nem merik bevállalni. Az biztos viszont, hogy nyáron frissíteni kell a kereten, és minden posztra versenyhelyzetet kell teremteni. Kell egy jó csatár, és egy igazi középhátvéd
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.03. 10:41:18

Az NSO információja szerint a játékvezető kiállította Victor Valdest a meccs után. Ehhez csak gratulálni tudok. :(
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.03.03. 10:20:38

Semmivel sem volt jobb a Madrid a Barçánál. Egyszerűen a görcs nem engedi ezt a csapatot. Semmi sem jön össze már. Eddig ugye a védelem volt szétesve, de a támadójáték volt annyira jó, hogy ha kapott góllal is, de hozták a meccset a fiúk. Most már a támadójáték sem él, egyszerűen képtelenek támadást vezetni. Leblokkoltak. Ha kétszer kikap a nagy riválistól elég simán a csapat egy hét alatt, akkor komoly gondok vannak. Nem hiszem, hogy a fiúk elfelejtettek volna játszani. Az igazi választ akkor kapjuk meg, mikor Tito visszatér. Addig alig egy hónap van hátra. Valószínű, hogy addigra már csak a bajnokság marad, mert a BL-ben ez kevés lesz. Simán ki fognak esni Messiék ezzel a mentalitással. Kérdés az, hogy ebben a szétesésben Rourának mennyire van benne a keze. Ha igen, sürgősen el kell távolítani a csapat közeléből. Alkalmatlan a feladatra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2013.03.03. 10:16:32

Furcsa egy érzés ez...
Bármi is lesz a bajnokság végkimenetele,azt hiszem igencsak keserédes lesz a csapat tagjainak szájíze...
Hiába a 16 pontos különbség féltávnál,hiába az újabb rekordok,hiába a 4. aranybogyó,már jó ideje kilóg a lóláb...
Ez az esetleges bajnoki cím nem fog annyit a latba nyomni,mint az előző években,hiszen először "ferdül elő" az elmúlt 4-5 évben,hogy egy meccsen sem sikerült lenyomni a Madridot...
Mindenki tudja,hogy az a bajnoki arany a legfényesebb,amin ott díszeleg a legnagyobb rivális skalpja.
Nos,emiatt máris leredukálódik az arany értéke,illetve azon tényállás mellett,hogy az aranyat sajna nem (csak) a csapatnak lehet köszönni,hanem a többi csapatnak is.Gondolok itt arra,hogy a Madridot több ízben is megtréfálták a szezonban,mivel nyilvánvaló,hogy a 'kisebb" csapatok állandóan a mindenkori bajnok ellen képesek meghalni a pályán.
Tavaly ugye nemegyszer szaladt bele a csapat kellemetlen meccsekbe,most ugyanez megy odaát is.
Tulajdonképpen a tényekre hivatkozva,egészen vissza lehet menni addig a pontig,ahol a nemzetközi sajtó kiénekelte a sajtot a csapat szájából.
Ez azt hiszem tavaly tavasszal történt a nagy Clasico-dömping idején.Amikor is ugye mindenki emlékszik,ment az a bizonyos "Ittazidőmostmegfordíthatjaacsapatazörökmérleget".Onnantól kezdve,minta megállt volna a tudomány.Elment a csapat szünetre 2-0-val,és egy akkora Alves-dugóval (a hosszúba),mint a ház,majd onnantól kezdve,mintha letolt gatyával kellett volna focizni.
Függetlenül a későbbi végkifejlettől,ugyanis a lényeg nem az eredményre,hanem a látottakra értendő
Attól a pillanattól lehetett kicsit érezni,hogy a csapat tart a madridiaktól,mikor kiegyenlítettek.Akkor mintha elszakadt volna valami.
Ezt tetézte Pep távozása,illetve a vezérkar amolyan "kenjük be sárral"-féle vészmegoldása,h Tito lett a manager.Ez mind szép és jó.De erről egy karikatúra jut eszembe,melynek neve az volt h "SZDSZ-bűvészkedés",és amin (politikai hovatartozás nélkül) egy ipse egy cilinderből húzta elő Kuncze Gábort,mondván "Ez a trükk is volt már..."
Remélem mindenki érti a lényeget.
Az idény végén radikális változásra lesz szükség,és ennek első jele Valdes távozása,folytatásban pedig felőlem mehet Tito és Roura is.A bajnokság egyébként is meglett volna,pont az általan feljebb említett tények miatt,Azt viszont a vak is látja h eme két úriember közül egyik sem egy Guus Hiddink,aki akár a Kiskunhirtelengöröngyösi FC-ből képes lenne 2 év alatt BL-győztest faragni...
Utólag is elnézést a terjedelem miatt :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.03. 09:42:01

Léfe írta:Ne legyen igazam, de ez nekem nem hulámvölgy. Annál több, de okát nem tudom. Olyan nem létezik, hogy a félpályán nem tudunk átmenni. Láttam már azt, hogy pár játékos formán kivül van. De mindenki ? Láttam már azt is, hogy egy csapat lellassul, de hogy ácsorog ? Mintha nem is lenne középpályás sorunk. Labdát nem szereznek -pedig de ment ez valamikor- nem is támadnak. Lehet, hogy Iniestának szoltak a szünetbn, hogy nyugi. Amit a védelmünk kiemelt, fejelt az mind a Madrid szette össze. Aki nem tudta ki játszik - képletesen - nem ismerte volna fel, hogy ez a Barca. Lehet, hogy Roura nem jo, de ha csak annyit mond a csapatnak, játszatok ahogy szoktatok, ennél többet hoznak le. Hogy lehet a BL.-ben bizni, mikor már a
bajnoki aranyat is félteni kell.
Nem hullámvölgy. Ez egy gödör. És ahogy elnézem nem nagyon tudnak kimászni belőle.
Akiknek segíteni kellene, akinek látni kell(ene), hogy gondok vannak, az nem lép semmit, ül a babérjain. Legalábbis kifele nem mutatnak semmit, hogy csinálnának valamit.
Itt nem a játékosokat kell szapulni. Illetve nem csak. Mert bárki is ül a kispadon, bármit is mond, arra nem magyarázat az, hogy ilyen lelketlenül mennek ki a pályára.
Nekem az fáj a legjobban, hogy tehetetlenül kell végignézni a csapat szétesését.
Nem emlékszem rá, hogy lett volna ilyen valaha is bármelyik csapatnál. Hogy egyik napról a másikra így megváltozzanak. Valami nagy törés történt, amiről mi nem tudunk. Valami komoly dolog, amit nem tudnak feldolgozni.
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2013.03.03. 09:03:33

Tegnapi meccsben több volt mint vereség. Döntetlen igazságosabb lett volna! Mourinho egy jó taktikával megprobálta megölni a játékunkat és kontrára épitkeztek látni is lehetett! ezen kivül pontrugásbol sok golt kapunk :S hétközbe is egy szöglet gol tegnap is szoval szörnyű :S nem láttam azt a gyorsaságot de nincs semmi baj az élet megy tovább egyszer fennt egyszer lennt!
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.03. 07:33:41

Ne legyen igazam, de ez nekem nem hulámvölgy. Annál több, de okát nem tudom. Olyan nem létezik, hogy a félpályán nem tudunk átmenni. Láttam már azt, hogy pár játékos formán kivül van. De mindenki ? Láttam már azt is, hogy egy csapat lellassul, de hogy ácsorog ? Mintha nem is lenne középpályás sorunk. Labdát nem szereznek -pedig de ment ez valamikor- nem is támadnak. Lehet, hogy Iniestának szoltak a szünetbn, hogy nyugi. Amit a védelmünk kiemelt, fejelt az mind a Madrid szette össze. Aki nem tudta ki játszik - képletesen - nem ismerte volna fel, hogy ez a Barca. Lehet, hogy Roura nem jo, de ha csak annyit mond a csapatnak, játszatok ahogy szoktatok, ennél többet hoznak le. Hogy lehet a BL.-ben bizni, mikor már a
bajnoki aranyat is félteni kell.
Fecó
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.03.03. 06:27:30

[quote="shutterisland"]depor (home)
rayo (home)
celta (away)
mallorca (home)
zaragoza (away)
levante (home)
bilbao (away)
betis (home)
atletico (away)
valladoid (home)
espanyol (away)
malaga (home)

ez ugye 36 pont, ha a hazai meccseket hozzuk, az már 21.
meglesz ez szerintem.[/quote]

Magától nem lesz meg. Csak ha a fiuk nagyon akarnak és nagyon koncentrálnak. Ebben az esetben külső segítségre nincs szükség - idén.
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.03.03. 00:22:55

Minden évben volt egy kis hullámvölgye a csapatnak. Sőt! Nem mondok újdonságot, hogy minden csapatnak van hullámvölgye. Ez pont a legrosszabbkor következett be, amikor edzőnk sincsen. Talán egy csapat van most Európában amelyik minden szinten topon van. A Bayern München. Nem tudom, hogy Pep annak a csapatnak a játékához még mit fog tudni hozzátenni. Faramuci helyzet lesz, ha megnyernek minden kupát és Pepnek a következő évben azt minimum meg kell ismételnie.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.03. 00:16:47

attól, hogy a real elbukik mindenhol, nekünk nem lesz jobb...
ezt módosítanám kicsit.

ha mi szívunk, és a real sikeres, az nagyon rossz.
ha mi is szívunk, és a real is, az rossz.
ha mi is, és a real is sikeresek vagyunk, akkor az jó.
ha mi sikeresek vagyunk, és a real szív, akkora az nagyon jó.

vagyis én így gondolom, és szerintem rengeteg barcás, illetve ellenkező előjelekkel a realosok közül is nagyon sokan.

ja, meg hát mindig a realhoz mérnek minket, messit meg ronaldohoz.


úgy gondolom, hogy tovább megyünk. amikor minden ellened szól, akkor szokott meglepetés történni.
én is ebben bízom.
4 fontos meccset buktunk egymás után, az 5.-et már csak megnyerjük.
10-en valahány meccse kapunk gólt, ez is csak megszakad már egyszer.
ellenünk szól minden, épp ezért lenne édes a továbbjutás.
tavaly a chelsea sokkal, de sokkal nehezebb utat járt be a győzelemig.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.02. 23:52:58

attól, hogy a real elbukik mindenhol, nekünk nem lesz jobb...nagyon gáz lenne kiesni a 16 között, de úgy gondolom, hogy tovább megyünk. amikor minden ellened szól, akkor szokott meglepetés történni.

egész évben gyakorlatilag 2-3 hónapot vár leginkább az ember. ezen belül is a bl egyenes kieséses szakaszt. nagyon rossz lenne búcsúzni, mert 2-4-5 meccsel kevesebbet láthatjuk a srácokat igazi tét mellett focizni. persze a bajnokságban is vannak jó, hajtós ütközetek, de a BL az igazi kihívás. sokszor a játékosokon is a "kicsi a tét, a kedvem sötét" látszik, itt lennének azok a meccsek, ahol tényleg 100% kell a győzelemhez.

nagyon régen láttam már 100%-on pörgő barcát. talán a 2011-es Bl döntőn volt az utolsó ilyen alkalom(vagy a bayer elleni 5:0)? ebben a szezonban az elclásicok általában komolyabb tét nélküliek voltak. a kupában az első meccsen mondjuk egészen jól ment, de ott is elbohóckodtuk a nagy lehetőségeket. a szuperkupában és a bajnoki találkozókon nem volt létszükséglet a győzelem, és így is álltunk a találkozókhoz.

Remélem a milan ellen kitesszük, amink van, aztán meglátjuk mire lesz elég. alap esetben álmukból felkeltve is le kellene győzni őket 2-3 góllal.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.02. 23:49:25

Egyetértek Bujna hozzászólásával.

Viszont az akkor is furcsa, hogy egész szezonba toppon van a csapat - és játszottunk már a Madrid ellen idén attól még a játékunk nem gyengült - aztán egyik napról a másikra, meg elbukunk egymás után 3 mérkőzést (abból 2 létfontosságú) úgy, hogy kapura lövésünk se volt. Túl gyors ez a váltás.
Barcelona Unity is Strenght!
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.03.02. 22:49:33

Nincs Tito, nincs tűz a csapatban! Sajnos szerencsétlenül jött ki a lépés. Nem is tudom, hogy volt-e már ilyen a foci történelemben, hogy súlyos betegségtől szenvedett egy edző, és emiatt a csapat játékosmegfigyelővel pótolta arra az időre? Túl van dramatizálva a dolog. Ez a csapat nagyon magasra tette a mércét. Mikor volt utoljára, hogy nem nyertek egy kupát sem? Melyik évben? Én is nagyon el vagyok keseredve, főleg a spanyol kupavereség miatt, de a bajnokság szerintem meglesz, és jövőre egy remélhetőleg egészséges Titoval újra harcban leszünk mindhárom kupáért.
Addig is szurkoljunk annak, hogy a Madrid kiessen a Bl-ből és veszítse el a spanyol kupát. :) Máris szebben fog csillogni a bajnoki arany!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.02. 22:43:12

depor (home)
rayo (home)
celta (away)
mallorca (home)
zaragoza (away)
levante (home)
bilbao (away)
betis (home)
atletico (away)
valladoid (home)
espanyol (away)
malaga (home)

ez ugye 36 pont, ha a hazai meccseket hozzuk, az már 21.
meglesz ez szerintem.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.02. 22:01:28

sörvirsli írta:A bajnokság még mindig a 2. legfontosabb kupa! Ezt már csak behúzza a csapat nem?
A bajnokság a legfontosabb kupa, am stimmel :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.02. 21:57:39

sörvirsli írta:A bajnokság még mindig a 2. legfontosabb kupa! Ezt már csak behúzza a csapat nem?
Nálam egyértelműen az első, szerintem a csapatnál is. Szeretném megélni, h beelőzzük a nagyképű bandát a bajnokságokat tekintve. Nem érzem, h bármi is változott volna Madridban a két győzelem miatt, a gondok megmaradtak.

Mondtam én két hónapja, h ne vízionáljuk madridi válságot, meg felszámolást. Akkor nagyon okosak voltunk, h mik ott a gondok, mi meg 2 hét alatt a béka segge alatt vagyunk játékban, formában, mentálisan és lassan eredményben is.

Most akkor melyik csapat van válságban?!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.02. 21:53:09

A bajnokság még mindig a 2. legfontosabb kupa! Ezt már csak behúzza a csapat nem?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.02. 21:40:09

Nem néztem a meccset, most megtekintettem a gólokat.
Az eslő a szokásos bohóc gól, egymásra várt Masch és VV. Nagyon unom Masch gyötrelmes helyezkedését, rengeteg gólt kapunk miatta.
A második: továbbra sem értem, h szögleteknél miért nem rángatjuk le az emberről a mezt, gyatyát, cípőt, bármit csak ne hagyjuk fejelni. Mi abban a nehéz, h öleljük át az ellenfelet szögletnél? Életemben egy tizit láttam szögletből megadni, azt is nekünk, tavaly a Milan ellen. ezek megyés gólok. Morata, Callejon wtf???

Nem játszunk jól, viszont nagyon rosszul.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.03.02. 21:04:18

Érdekes ez a helyzet, de nagyon összetett. De ha azt az alap törvényt vesszük, ami magába az életbe benne van foglalva, hogy semmi sem tart örökké. Amikor lefociztuk az egész világot és ott ültünk a legmagasabb trónon, azt gondoltam bárcsak örökké így tartana, Pep lenne a mi Fergusonunk, ezzel a generációval pedig nincs is mit tenni, csak kiküldeni őket és nyerjék meg a meccseket, kupákat, Peppel. Viszont tudtam, hogy egyszer eljön a pillanat, amikor mind ez véget ér, de ilyen hamar menjen végbe.. Nem olyan mértékben lévő ez a hanyatlás, mint ami volt 2007-ben, de megközelíthető. Viszont akkor a szurkoló érezte, hol kell a változás.. de most? Javítson ki valaki, de én kvára nem vágom.. Becsülöm Titot, kalapom előtte, hogy küzd a betegséggel és mellette egy Barcelonát irányít, nem kis feladat, de ha tudták szezon előtt, hogy van egy ilyen gond/betegség.. bölcs volt őt kinevezni? Mondjuk sok más lehetőség nem volt igazán. Néztem az utóbbi meccseket és nekem egy név hiányzik, és az Pep. Aki felszántja a pálya szélét és űzi hajtja fiait, nincs egy másodperc, hogy ne adná az ukászt a srácoknak, mit hogy csináljanak. Bele adná azt ami ő, amitől tökéletesen működne az egész gépezet, minden kis fogaskerék úgy forogna, ahogy ő diktálja az ütemet. Jelenleg össze vissza megy az egész, ritmustalan. Mutatják Rourát, és csak a tanácstalanságot látom rajta. Legfontosabb időszakban edző nélkül, hullámvölgybe kerültünk, milan ellen lefociztak minket, erre semmit nem változtatunk a taktikán, pluszba még szerencsénk sincs. Ezekhez a dolgokhoz jön, hogy Alexis konkrétan eltűnt, Villáról nem is beszélve, messze nem régi önmaga, nincs ott a Villa faktor. Messire marad 3-4 védő és bedarálják.. a védelem pedig.. rég volt ekkora átjáróház. Ötlettelen, zavart és tanácstalan az egész játék, telis tele hibákkal. Hiányzik a szív az egészbe, az átütő erő, a ritmus ami elejétől a végéig ritmus.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése