Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2012.03.20. 20:17:18

Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Adriano, Keita, Thiago, Xavi, Cuenca, Alexis and Messi.

Hajrá hajrá!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.20. 19:24:58

Alexis remélem már többet játszik, Cescet én pihentetném,meg talán Xavit is. Eléggé maguk alatt teljesítenek az utóbbi időben.
Thiago Ini Busi középpálya elég kell hogy legyen mára, Messi Pedro Cunci/Tello meg elől.
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.20. 19:16:48

Nem számítok azért olyan könnyű meccsre, szerintem az idény messze a leggyengébb meccsét pont Granadában hoztuk össze, annak ellenére, hogy nyertünk. Xavi szabadrúgásgólján kívül nem volt egy normális helyzetünk sem, majd' 30 percig emberelőnyben (!) sem voltunk veszélyesek a kapura. Ennek ellenére persze a Camp Nou az mégis csak a Camp Nou, tehát bízok a 3 pont begyűjtésében.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.20. 18:39:32

Minden bajnoki fontos, főleg, hogy -8 már kicsit lelkesebbé is teheti a csapatot!
Nem írnám én sem, hogy sörmeccs, ez elég degradáló lenne a Granada-ra nézve!
Nyerjünk ez a legfontosabb. s ezzel nyomást kell gyakorolni az előttünk álló RM-ra!
Lehet itt csúcsdöntés lehet sok gól, de jelen helyzetünkben a 3pontok a fontosak és ezt kell szem előtt tartani a fiúknak is, emrt ha átmegyünk lazsálásba akkor tudjuk mik szoktak előfordulni, s ugyanez vonatkozik arra, ha próbálunk Mesisvel gólokat rúgatni!Majd meglövi mikor eljön az ideje, ha ez ma, akkor örömteli ha meg hétvégén akkor hétvégén,de ne erőltessük!

Játékban azt várom mint a Sevilla ellen a második félidőben, labdajáratás, higgadtság, s elől meg pontos befejezés kell!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.03.20. 17:00:36

Jó formában vagyunk,több gólos győzelemre számítok az esti meccsen.A reálon lehet a nagyobb nyomás.a Villarreal új edzővel elcsíphet 1pontot tőlük,és akkor máris csak 6pont a hátrányunk.
socio66

2012.03.20. 16:47:14

ma jó lenne egy kis nyomást tenni a madrid vállára,egy szép kis erődemonstráció keretében. :)
arra leszek kíváncsi,hogy messi hogyan kezeli majd ezt a beharangozott történelmi estét,mert az tuti hogy a stadionban mindenki azt várja majd,hogy mikor talál be.
remélem ez nem szül nála görcsösséget,bár nem úgy ismerjük. :)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.03.20. 16:23:11

levproff írta:Csak engem tölt el hatalmas örömmel, hogy ma este újra láthatom kedvenceimet a TV-be? :)
Igen.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.20. 15:52:09

Barcaman1993 írta:Másrészt már nagyon kellenének az Alexis és Pedro gólok, mert az nem járja, hogy Messi után Xavi és Fabregas van a góllövőlistán. Azért ezen a szezon végéig kéne változtatni.

Majd Tello változtat rajta, ha kap elég lehetőséget! :D Azért Alexis góljai felől sem aggódok. :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.20. 15:44:50

nagyatyesz írta:Én a védelemben is megpróbálnék egy-két fiatalt! Fontos lenne, mert ott vagyunk a legkevesebben, és kizárt, hogy a meglévő 5 játékos végignyomja innentől sérülés, és eltiltástól mentesen a szezont. Tehát rotálni kell, főleg, hogy hétvégén - nem lenézve a Granadát -, de komolyabb meccs jön. Nem is beszélve a jövő heti bl meccsünkről!
Természetesen fontos a pihentetés, de arról nem szabad megfeledkezi, hogy az ellenfél csapatában játszik a 2 villámléptű Uche és Martins. Rájuk mindenképpen oda kéne figyelni. Muniesát, vagy Montoyát viszont szívesen megnézném. Másrészt már nagyon kellenének az Alexis és Pedro gólok, mert az nem járja, hogy Messi után Xavi és Fabregas van a góllövőlistán. Azért ezen a szezon végéig kéne változtatni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.03.20. 15:35:15

Én a védelemben is megpróbálnék egy-két fiatalt! Fontos lenne, mert ott vagyunk a legkevesebben, és kizárt, hogy a meglévő 5 játékos végignyomja innentől sérülés, és eltiltástól mentesen a szezont. Tehát rotálni kell, főleg, hogy hétvégén - nem lenézve a Granadát -, de komolyabb meccs jön. Nem is beszélve a jövő heti bl meccsünkről!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.20. 15:29:44

visca el barca írta:xavit vagy iniestat plusz fabregast biztos pihentetném én is, sőt busira is ráfér egy kis kikapcsolódás. hátul erőltetném piquét hátha észhez tér, középen keita, thiago, elől meg messi, sancho, pedro. pedritonak jo tenne egy-két gol, mert bár aránylag jol jatszik mostanaban, a golokkal adós!
biztos nem fognak mind a négyen pihenni, szerintem max kettő fog csak...

Valdés - Mascherano, Piqué, Muniesa - Keita, Busquets, Fabregas, Thiago - Messi, Pedro, Cuenca/Tello

Valdés - Alves (Montoya?), Piqué, Mascherano (Bartra/Muniesa?), Adriano - Keita, Busquets/Fabregas, Thiago - Messi, Pedro, Cuenca/Tello

Valami ilyesminek örülnék!
Thiago nem tudom mennyire egészséges, jó lenne, ha tudná nyomni. Ha akarunk bármit is ettől a bajnokságtól, akkor egy Granadát tartalékosan is ütni kell. Kulcsembereket pihentetni pedig jó.
Kiváncsi lennék azokra a B-sekre, akik a nagy csapat ajtaján kopogtatnak (Bartra, Montoya, Muniesa, esetleg Jonathan és S. Roberto, nameg persze Tello, akit nem mellesleg már megnéznék egyszer kezdőként). Bár Muniésát és Tellot leszámítva félek, ez esélytelen.
Piquének és Pedronak pedig pont ilyen meccsek kellenek ahhoz, hogy összekapják magukat a hajrára (főleg a BL-ben lesz hatalmas szükségünk egy épkézláb Piquére).
Messit pedig úgysem lehet géppuskával sem visszatartani attól, hogy játszon. Ha szerencsénk van, lő egy félidő alatt egy mesterhármast és akkor meg van a rekord, esetleg le lehet cserélni... :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.20. 15:23:23

Valószínű történelmi pillanat fog elérkezni hamarosan.

Nagyon várós ez a meccs, emiatt is. Istenem és még csak 24éves :lol: :lol: :lol:

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.20. 15:13:06

xavit vagy iniestat plusz fabregast biztos pihentetném én is, sőt busira is ráfér egy kis kikapcsolódás. hátul erőltetném piquét hátha észhez tér, középen keita, thiago, elől meg messi, sancho, pedro. pedritonak jo tenne egy-két gol, mert bár aránylag jol jatszik mostanaban, a golokkal adós!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.20. 15:09:29

Felüdülés egy hétközi ráadásul hazai bajnoki! :) És ezúttal teljesen nyugodt is vagyok, végre stabilizáltuk a jó formát, így a Granada sem jelenthet akadályt. Plusz a hátrány csökkenése miatt is jó a kedv! :) Ha racionálisan nézzük a dolgokat ez még mindig nagyon sok, ugyanakkor nem tudok nem reménykedni.

1-2 kulcsember pihenhet, vagy legalábbis ne játsszák végig a meccset. Xavira, Iniestára és Fabregasra is ráfér a pihenő. Elől megnéznék egy Pedro-Messi-Alexis támadósort, középen kezdjen Thiago, de Keita is szerephez juthat.

Remélhetőleg törekedni fogunk a szurkolók kiszolgálásra, vagyis a minél jobb teljesítményre, ég egy élvezetes meccset játszunk.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.03.20. 13:01:57

looka írta: Amúgy, ha ITT regisztrálsz, akkor elég jó minőségben, akadás mentesen, magyarul (sport1-2-n) tudod nézni a meccset. Itt szoktam nézni a BL-t is, nagyon jó kis oldal.
ismerem ezt az oldalt,de ha minél jobb minőségben szeretem nézni.A hang másodlagos tényező 8) és azért akik neten szokták nézni a mérkőzéseket, tudják, hogy a magyar csatornák streameinek minősége Top10-ben sincsenek 1-1 Barca meccsnél..

bocsánat az offért.. :roll:
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2012.03.20. 12:41:59

Forcabarca8 írta:engem csak azért nem,mert nincs TV az albérletünkben..TV nélküli lakás,én így szeretlek.. így marad a netes meccsnézés valami hülye arab/kínai csatornán..
Én csak és kizárólag azért vettem rá a lakótársaimat, hogy vezessük be a kábelt, hogy tudjam nézni a meccseket, meg néha a Family Guyt. :D

Amúgy, ha ITT regisztrálsz, akkor elég jó minőségben, akadás mentesen, magyarul (sport1-2-n) tudod nézni a meccset. Itt szoktam nézni a BL-t is, nagyon jó kis oldal.

Ami a meccset illeti, szerintem nagyon sokan fogják este nézni, főleg Messi és a lehetséges rekordja miatt. Nagyon szurkolok neki, hogy már ma, hazai pályán meg tudja dönteni. :)
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.03.20. 12:26:55

levproff írta:Csak engem tölt el hatalmas örömmel, hogy ma este újra láthatom kedvenceimet a TV-be? :)
engem csak azért nem,mert nincs TV az albérletünkben..TV nélküli lakás,én így szeretlek.. :evil: :lol: :lol: így marad a netes meccsnézés valami hülye arab/kínai csatornán.. :roll:
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.03.20. 11:30:48

Csak engem tölt el hatalmas örömmel, hogy ma este újra láthatom kedvenceimet a TV-be? :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.03.19. 18:42:34

Én azt gondolom, hogy a hátvédsorunkat kell megfelelően pihentetni, mert oda összesen 5 "kész" játékosunk van. Ugye Alves, Masc, Pique, Adriano, és a mindenhol bevethető Puyol! Igaz Sergi is tud védőt játszani, de inkább ő maradjon középen szűrni. Ez lesz szerintem a kulcs! Ha nem sérül meg senki, nem lesz eltiltás, akkor a Bl jöhet! A bajnoksággal kapcsolatban én bizakodó vagyok, mert azért a Madridnak komoly meccsei lesznek még hátra! Hátha jönne még egy botlás, és akkor bepánikolnának! :-)
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.03.19. 18:38:22

Gareth Tello írta: Valdés
Dani Alves, Puyol, Mascherano
Busquets
Thiago, Fabregas, Iniesta
Cuenca, Messi, Tello
Ez nem lenne rossz, bár én kezdetném Alexist, hogy visszalendüljön a sérülése után; leginkább Tello helyett, aki viszont bejöhetne a második félidő elején valamikor, friss emberként mindig sok veszélyt tud teremteni - ráadásul a chileinek sem adnék egy teljes meccset még, ezért ez ideális megoldás lenne szerintem. A védelem meg e névsornál talán inkább Puyol-Busquets-Mascherano lenne, Dani Alves meg feljebb, de persze a posztok lazasága miatt ez nem lényeges. A szerkezet szerintem tökéletes.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.19. 18:35:16

ab1daL írta:Engem nem is lepne meg holnap egy 3-4-3.
Felesleges szerintem ennél a csapatnál kötött felállásokról beszélni. Kisebb csapatok ellen úgyis kevesebb valódi védővel, bővebb és támadóbb középpályával nyomjuk ( de hívhatjuk ezt persze 3-4-3-nak is). Igazából meccs közben is folyamatosan változtatjuk a felállást, úgyhogy nálunk ez már nem is meccs, hanem inkább szituációfüggő. Holnapi meccsen én egyértelműen egy támadóbb csapatot várok.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.19. 17:54:09

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én mostanában boldogabb vagyok, ha nem látom a pályán Piquét...
Xavi kaphatna egy pihenőt, ha Thiago teljesen felépült már.
Adriano úgyszintén, rá a jövőben sok szükség lesz. (Abidal...)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.19. 17:14:40

Engem nem is lepne meg holnap egy 3-4-3.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.19. 17:12:15

Egy Granada ellen csukott szemmel is nyerni kell hazai pályán.
Szerintem Xavit le lehet ültetni a padra, de Iniestát majd csak akkor ha vezetünk 2-3 góllal, mert szükség van rá de nagyon. Puyolt is kezdetném Mascherano helyett, mert Puyi pihent mostanában eleget, formában kell tartani és szerintem nem lesz egy acélos ellenfél a Granada.
Bár tény hogy 8 pontra állnak 9. helytől és idegenben is csak 1 góllal nyertünk, de úgy gondolom meg lehet engedni magunknak hogy Xavit a padra ültetjük és a legstabilabb védőnk helyett (aki eredetileg nem is védő) a kapitányt rakjuk be aki űzi, hajtsa a csapatot.
Holnap mindenre fény derül. Én győzelmet várok főleg a hazai pálya miatt.
Vamos!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.19. 15:48:33

kristop írta:most van az utolsó lehetőség pihentetni. granada a nou campban, utána egy nehéz mallorca idegenben és a milan. busquets, xavi, fabregas, mascherano leülhetne az előző kezdőhöz képest, megy be keita, thiago, alexis, puyol helyettük.
Holnap ismét meccs :D Már alig várom. :D Igazából minél gyakrabban játszunk, annál nagyobb az esély a botlásra, de vmiért én örülök a 3 naponkénti meccseknek, mert öröm nézni ezt a csapatot. Ahogy előttem is írta vki, ez a meccs az, amikor pihentetni kell! Fabregast, Xavit én is letenném, de Ini is elég sokat tolt mostanában. Ez még valószínűleg könnyebb meccs lesz (bár az ellen elég jól kontrázik), de utána tényleg kezdődik egy hosszú menetelés. A Mallorca piszkosul kemény lesz idegenben, míg a Milan ellen tényleg tovább kéne jutni, ami nem lesz olyan egyszerű.
Holnapra egy ilyet el tudnék képzelni: Valdes-Montoya, Puyol, Piqué, Adriano-Thiago, Sergio, Keita-Alexis, Messi, Cuenca
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése