Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.10.07. 21:47:04

Hát nem lett semmi a vége. :)
Montoya kapufája nem volt semmi, látszik, megérett a kezdőre.
Sokkal jobb, mint Alves, jók a beadásai, nem lövi fölé 10000 méterrel és a passzai emberhez mennek.
Nem hepciáskodik és nem nyávog, nem sokat szabálytalankodik.

Gratula a csapatnak, a küzdés ma is megvolt.
Nem nőtt ugyan a különbség, de nem is csökkent.
Hozzáteszem Alonsot le lehetett volna küldeni és minden kis sz.rt lefújt a bíró, de összességében meccset eldöntő hibája szerencsére nem volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gokuci 2012.10.07. 21:49:27-kor.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.10.07. 21:46:28

Eddig is szerettem Montoyát, de ma megerősített abban a hitemben hogy óriási tehetség a fiú. Remélem sokkal több játéklehetőséghez jut mostantól. Alves esete pedig pont arra utal hogy jóval többet kéne pihennie.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.07. 21:45:57

Nem érdemelt pontot a real szerintem. Örülhetnek nagyon ennek az x-nek. :roll:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.07. 21:45:55

Igen, megúszta. ÉS MEGINT MAGUNKNAK KÖSZÖNHETJÜK AZT A KÉT GÓLT!!!!
Mi kell hozzá, hogy belássák: kell egy középhátvéd?
A 2. félidőben a Real meghalt. A gólon kívűl nullák voltak.
A bíró ténykedését meg inkább hagyjuk. Szerintem ha tudja, hogy a Messi szabadjából gól lesz, inkább nem fújja be.
És előkerült a hentes szekció is a fehéreknél.
Alonsot simán ki lehetett volna állítani.
És megint volt meg nem adott tizink. Kezd előjönni megint a régi formula.
Nem megy a játák, jöjjön a mészárszék.
Műringyónak csak ennyi a repertoárja.

CR7 szabadrúgásaitól meg nem tudom miért vannak annyira oda.

Szegény Montoya. Ha azt belövi, akkor mennybe ment volna. És akkor 11 pont lenne.
De így sem rossz, maradt a 8 pont, ez is tetemes előny azért.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.07. 21:44:02

daffy írta:
Replay írta:HIHETETLEN hogy ezt megúszta a Madrid.
ahogy az első félórát ti. simán lehetett volna 5-5 a meccs
Végre, látok 1 normális madridistát :D Eddig lehet nem figyeltelek, de ebből korrektnek véllek :)
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.07. 21:43:14

Replay írta:HIHETETLEN hogy ezt megúszta a Madrid.
ahogy az első félórát ti. simán lehetett volna 5-5 a meccs
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 21:43:01

Vegyes érzelmeim vannak a meccs után.
2-1-nél nem szabad ilyen gólt kapni.
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2012.10.07. 21:41:54

felejthető meccs, de legalább megmaradt a 8 pont különbség
Avatar
FCB-Mate-FCB
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2011.01.23. 19:03:22
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 21:41:40

Jó is meg nem is.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.10.07. 21:41:11

Pedro... :roll:
Kép

Titi - The Legend!
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.10.07. 21:40:45

HIHETETLEN hogy ezt megúszta a Madrid.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 10:50:11

Beharangozó cikk:
" Iniesta helyét nem találni most a csapatban." ezen csak én nevettem fel?
Inesta helye a legegyértelműbb kb,hiába Cesc jó formája. Messi mellett benne van a legtöbb váratlan,ha nem kerül kezdőcsapatba,az óriási öngól rögtön az elején.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.06. 07:17:51

A győzelem nem kérdés holnap, hanem előre borítékolható tény! :D
Az a fránya belső védelem a kapussal helyt álljon, a többit középen és elől lehozzák.
Vért izzadva, szoros győzelem, ez a holnapi meccs képlete. :lol:
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.05. 18:47:23

Pubi007 írta:Sziasztok!

Remélem nem szólok későn, de a minap kaptam egy levelet, hogy az El Clasicót meg lehet tekinteni pécsett az Uránia moziban, mozivásznon és a mozi hangrendszerét kihasználva! Eddig csak Bp volt mindig meghirdetve, hogy ott lehet közösen Barca meccset nézni, de most itt a lehetőség a pécsieknek is!
Tehát várunk mindenkit vasárnap 19:00-tól Pécsett az Uránia moziban!
Itt van amit kértek tőlünk a tulajok:

"A meccset a sport1tv-ről adjuk.

Rágcsálnivalót, ételt hozhattok be magatokkal.
Megkérünk titeket italt ne hozzatok be, pultunk nyitva lesz, italt, mogyorót, ropit tudtok vásárolni nálunk.
A meccset a karzatról, moziszékekből lehet megnézni, a nézőtéren szabad italt-ételt fogyasztani. Kivetíteni a mozivászonra fogunk, a mozi hangtechnikáját használva.
A rendezvény természetesen ingyenes. "

Várunk mindenkit, aki jó focit akar látni!
Fantasztikus hír! Akkor nem kérdés szerintem, hogy hol nézem a meccset! Kösz az infót! :wink: :)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.05. 18:11:25

Nem is emlékszem már rá, hogy mikor vártam ennyire Clásicót.
Az utóbbi időben eléggé megszorongattak minket, ráadásul nyakra-főre voltak, egymást érték, kicsit megkopott a nimbusza.
De most megint felértékelődött a jelentősége, köszönhetően a +8 pontnak.
Kb olyan jelentőségű, mint a tavasszal lezajlott meccs.

Akárhogy is: ezt a meccset le kell hozni győztesen.
Most azt mondom, hogy mindegy hogy, csak győzzünk- akár csak egy soványka egy góllal is, de győzzünk.

De a legjobban egy újabb 5-0-nak örülnék. Egy lehengerlő, és mindent eldöntő győzelemnek. Hogy a fiúk megmutassák: a Madrid a közelükbe sem ér. Hogy roncika megint a földet csapkodja dühében. És hogy egy értelmes megmozdulása se legyen.
Hogy Messi megint parádézzon, és hozza a legjobb formáját.

Gondolom ezzel mindannyian így vagytok.
Avatar
Pubi007
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.10.08. 14:14:02

2012.10.03. 23:46:29

Sziasztok!

Remélem nem szólok későn, de a minap kaptam egy levelet, hogy az El Clasicót meg lehet tekinteni pécsett az Uránia moziban, mozivásznon és a mozi hangrendszerét kihasználva! Eddig csak Bp volt mindig meghirdetve, hogy ott lehet közösen Barca meccset nézni, de most itt a lehetőség a pécsieknek is!
Tehát várunk mindenkit vasárnap 19:00-tól Pécsett az Uránia moziban!
Itt van amit kértek tőlünk a tulajok:

"A meccset a sport1tv-ről adjuk.

Rágcsálnivalót, ételt hozhattok be magatokkal.
Megkérünk titeket italt ne hozzatok be, pultunk nyitva lesz, italt, mogyorót, ropit tudtok vásárolni nálunk.
A meccset a karzatról, moziszékekből lehet megnézni, a nézőtéren szabad italt-ételt fogyasztani. Kivetíteni a mozivászonra fogunk, a mozi hangtechnikáját használva.
A rendezvény természetesen ingyenes. "

Várunk mindenkit, aki jó focit akar látni!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.10.03. 22:39:38

úgy látszik Ronaldo pont a legrosszabbkor lendül formába pont a Meccs előtt
94:39 6 - 1
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.02. 19:37:35

Sokat mondó statisztika:

Visszatérve Cristiano Ronaldóra: a portugál háromszor volt eredményes a Depor ellen, kétszer büntetőt váltott gólra, ezzel megduplázta a szezonban eddig szerzett bajnoki találatainak a számát. Kétszer akcióból volt eredményes – egyszer lábbal, egyszer fejjel –, négyszer büntetőt értékesített. A szintén hatgólos Messi ötször lőtt akcióból, egyszer tizenegyesből a soros ellenfél hálójába.

Szóval Roncika megint a tizikkel tartja a lépést Messivel.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.10.01. 22:15:49

Bizony, én is inkább magunktól félek, mintsem a Madridtól.

Ideje lenne nem bealudva kezdeni a klasszikust, és VÉGRE NEM POTYÁT,KAT KAPNI. Ezeket kell kiküszöbölni, és akkor ki fog jönni a két csapat közötti különbség. Mert az jelentős a javunkra, de az idei szezonban még nem igen tudtunk 100%hoz közelit hozni. Igaz, a Madrid is silányabb mint tudna lenni, az megint más kérdés,h az Ő 100%uk nem ér fel a Barcáéhoz.

De mindez semmit sem ér, ha ajándékba adunk pár gólt, könyörtelennek kell lenni, helyzetkihasználásban is, és főleg középpályán, hogy ne tudják lendületből vezetni a védelemre a lasztit, mert akkor lehetnek bajok.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.01. 22:00:17

Én meg vallom őszintén, hogy tartok nagyon a Realtól.
És nem miattuk, hanem magunk miatt. Ebben az idényben eddig olyan potya gólokat kaptunk, hogy sírtam.
Én azért játszatnám inkább Adrianot, mert ő szerintem jobban beleillik a játékunkba. Alba még nem rázódott bele, sokszor ő is későn ér vissza, és ha ezt még Alves fentragadásai is tetézik, akkor kész a baj. Ezért is írtam azt a felállást, amit. A szuperkupán is a hátvédjeink bénázását használták ki remekül.
Ugyanakkor Song be-belépeget támadásokba is, de amióta hátvédet játszik, azóta nem tud fellépni. Ha középpályán Busi-SOng páros is kezdene, valamelyikük hátul tudna maradi Puyi-Masch páros mellett, míg Alves és Adriano/Alba besegít a támadásokba. Így a szélen ott lenne egy Ini-Alba, Alves- Messi, Középen pedig Villa.

Lehet, hogy nem pont a Real ellen kellene ezt meghúzni, de a sablonos játékunkat már kiismerték nagyon, abból már felkészültek, de nagyon. Pep mindig húzott ellenük valami váratlant a kezdővel, felállással, és nem tudtak vele mit kezdeni.
Az első fél óra nagyon kritikus a Barcánál- sokszor az első 10 percet bealusszák. Ez a másik indokom a védekezőbb felálláshoz. Legutóbbi meccseken is letámadtak, és átjáróház volt a hátvédsorunk, és a középpályánk is.
Utána a Real kipukkadt, csak védekezni tudtak. Elfáradtak.
Ha kipukkadnak, utána könnyebb lesz, és a játék képe alapján akár már a szünetbe lehet majd cserélni, akár egy Song- Pedro/Alexis/Tello cserével.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.10.01. 13:01:05

Szerintem nem kell komolyan variálni. Egyrészt nem pont a Real ellen kéne új felállásokkal kísérletezni, másrészt a Realt nem feltétlen valami taktikai nóvummal kéne megverni, hanem úgy, hogy mindenki a pályán odateszi magát 90 percre, és nagyon figyelünk a védekezésre, főleg az első fél órában.
És az is elég sokat segítene, ha Puyol és Iniesta ott lehetnének a kezdőben.

Tehát nálam:
Valdés - Alves, Puyol, Mascherano, Alba/Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Villa

Villa szerintem már alkalmas lehet arra, hogy kezdjen. Ha pedig esetleg nem bírná végig, akkor jöhet Tello vagy Sanchez az utolsó 20-25 percre.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.10.01. 11:44:42

visca el barca írta:
Yaya(07-10) írta:Montoya vs Ronaldo? elég hülye ötletnek tűnik. ALves eddig mindig semlegesítette. Alba szerintem jobb, mint Adriano, bár a brazil bombáira idén lehet számítani. Sergio-Song középpálya valószínűleg kelleni fog, így Iniestát nyomnám fel a bal szélre, pedro pedig kezdhet a jobb oldalon. mondjuk Fabregast nem szívesen ültetném padra a sevillai meccs után.
hát szerintem teljesen felesleges ekkora kavarás. tito sem fog most mindent felforgatni.

remelem puyol és ini is tolja, és akkor tuti ez a kezdő lesz

vv - alves, puyol, masche, alba (adriano) - xavi, busi, ini - pedro (tello), messi, sancho.

nekem alba annyira nem meggyőző eddig, védekezésben a spanyol, támadásban adriano jobb.

cesccel nem tudom mi lesz, de én padoztatnám, jó most ász volt a sevilla ellen, de többet van rossz napja mint jó

elől meg hasíttatnám pedrot, aztán ha arbeola kifingott, jöhet tello.
Én szívem szerint most már igen csak beraknám Villat a kezdőbe...szépen teljesít a sérülése óta...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.01. 11:27:19

Yaya(07-10) írta:Montoya vs Ronaldo? elég hülye ötletnek tűnik. ALves eddig mindig semlegesítette. Alba szerintem jobb, mint Adriano, bár a brazil bombáira idén lehet számítani. Sergio-Song középpálya valószínűleg kelleni fog, így Iniestát nyomnám fel a bal szélre, pedro pedig kezdhet a jobb oldalon. mondjuk Fabregast nem szívesen ültetném padra a sevillai meccs után.
hát szerintem teljesen felesleges ekkora kavarás. tito sem fog most mindent felforgatni.

remelem puyol és ini is tolja, és akkor tuti ez a kezdő lesz

vv - alves, puyol, masche, alba (adriano) - xavi, busi, ini - pedro (tello), messi, sancho.

nekem alba annyira nem meggyőző eddig, védekezésben a spanyol, támadásban adriano jobb.

cesccel nem tudom mi lesz, de én padoztatnám, jó most ász volt a sevilla ellen, de többet van rossz napja mint jó

elől meg hasíttatnám pedrot, aztán ha arbeola kifingott, jöhet tello.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.10.01. 11:25:42

[quote="Yaya(07-10)"]Montoya vs Ronaldo? elég hülye ötletnek tűnik. ALves eddig mindig semlegesítette. /quote]

Láthattuk a szuperkupa visszavágón,hogy mennyire alkalmas Montoya,Ronaldo semlegesítésére,úgy etette őt a portugál,ahogy nem szégyellte,nagyon megalázta többször is a szélen,ki akarja ezt végig nézni újra???? igenis Alvesnek kell kezdenie.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.10.01. 11:14:57

Montoya vs Ronaldo? elég hülye ötletnek tűnik. ALves eddig mindig semlegesítette. Alba szerintem jobb, mint Adriano, bár a brazil bombáira idén lehet számítani. Sergio-Song középpálya valószínűleg kelleni fog, így Iniestát nyomnám fel a bal szélre, pedro pedig kezdhet a jobb oldalon. mondjuk Fabregast nem szívesen ültetném padra a sevillai meccs után.
Válasz küldése