Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.02.26. 20:29:13

Na akkor Valencia,Bilbao,Madrid..gyorsan rendbe kell tenni,mert meg a vegen hatranyba is kerulunk:/
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.26. 20:28:14

Na, ez borzalmas volt, de ha elszigetelt eset, akkor még rendben van és belefér, az volt szürreális, hogy mindenkit megvertünk.

Csak ne legyen a lejtmenet kezdete.

Lewy ilyen mértékű kezdetését abszolúte nem értem, konkréta még lecserélve is csak ritkán van. Egy ideje már kifejezetten hibának gondolom, még akkor is, ham a épp begyötört volna egyet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.02.26. 20:26:14

Hianyozhat majd ez,bakker. Jó volt az Almeria,nagyon szépen zárták,de a végére elfáradtak és másodikban fel is jöttünk rendesen. Jöttek a beadások, centiken múlott nem egy. Sajnos Lewa több mint gödör. Gyakorlatilag Araujo veszélyesebb volt kilenceskent.

Többen kipontozodtak,ez így gyötrelmes volt sajnos. Menni kell tovább mert rengeteg van hátra és 1-2 ilyen eredmény és full nyílt minden, hét pont az semmi. Műszak lesz felállni mert jön a kupa is,Valencia is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.02.26. 18:39:26

FCBsteve írta:
2023.02.26. 18:28:51

Csak az milyen üzenet lenne az utána jövő, leigazolandó tehetségeknek?!? Hogyan mondaná a csapat, hogy "gyere hozzánk és játszani fogsz"?!?
Ezt nem igazán értem Xavi edzői csapatától...
Ott van Baldé és Gavi pozitív példának.
Vagy ha leigazolondó tehetség, akkor Pedri.

Mindig mondtam, az a fiatal aki tényleg jó, az kiharcolja magának a helyet nem csak a keretben, de a kezdőben is.
A gyengék elhullanak, lásd pl Puig.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.02.26. 18:28:51

visca el barca írta:
2023.02.26. 17:37:36

hagyjatok már ezt a torret, lathatoan nem bizik benne semmilyen szinten xavi, még a hoki meccsek 80. perceben sem hozza be 3-0-nál. Jovore az "allando jateklehetoseg" miatt kolcsonadjuk, aztan bejar egy cuenca, tello utvonalat.
Csak az milyen üzenet lenne az utána jövő, leigazolandó tehetségeknek?!? Hogyan mondaná a csapat, hogy "gyere hozzánk és játszani fogsz"?!?
Ezt nem igazán értem Xavi edzői csapatától...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.02.26. 18:27:16

Egyáltalán nem számítok könnyű meccsre,minden pontra szüksége van az Almerianak,annyira sűrű az alja. Ezer fokon fognak égni,mi meg ide-oda utaztunk. Simán benne lehet egy iksz,de ránk is igaz minden pont,pontok kell.

Amúgy ezt a liga gyenge dolgot... Mindenki ugyanazokkal játszik, akkor a Reál mit művel idén? Vagy nekik nem gyenge? Csak nekünk gyenge? Mindig adott körülményekhez kell viszonyítani és idomulni és jelenleg ez 7 pont előny. Lehet a spanyol csapatok nem kiemelkedőek idén de azért hozzáteszem 5 még nemzetközi kupában is áll.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.02.26. 17:37:36

PorSiempre írta:
2023.02.26. 17:33:16
visca el barca írta:
2023.02.26. 17:28:39
ts alba eric chris roberto fdj busi kessie gawi lewa ferran
Egy kis rotálás kellett is. Roberto mint hátvéd.... Jajj.
Kpn sokkal többet ér.

Remélem gyorsan csapunk 3-at aztán jöjjenek a ritkán játszók.
Torre-re nagyon kíváncsi vagyok pl.
hagyjatok már ezt a torret, lathatoan nem bizik benne semmilyen szinten xavi, még a hoki meccsek 80. perceben sem hozza be 3-0-nál. Jovore az "allando jateklehetoseg" miatt kolcsonadjuk, aztan bejar egy cuenca, tello utvonalat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.26. 17:34:01

visca el barca írta:
2023.02.26. 17:28:39
ts alba eric chris roberto fdj busi kessie gawi lewa ferran
Hát erre kiváncsi leszek…
Eric, Robi+Busi hármas biztosíték az izgalomra.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.02.26. 17:33:16

visca el barca írta:
2023.02.26. 17:28:39
ts alba eric chris roberto fdj busi kessie gawi lewa ferran
Egy kis rotálás kellett is. Roberto mint hátvéd.... Jajj.
Kpn sokkal többet ér.

Remélem gyorsan csapunk 3-at aztán jöjjenek a ritkán játszók.
Torre-re nagyon kíváncsi vagyok pl.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.02.26. 17:28:39

ts alba eric chris roberto fdj busi kessie gavi lewy ferran

nem rossz ez, igy is utni kell őket. sajnos lewynek nem fekszik ez a rendszer, de valaki majd megoldja. 2 gyors gól, órapörgetés és lehet a clasicora keszulni.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2023.02.26. 17:35:09-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.26. 12:28:46

Egy Klasszikus sosem tét nélküli a presztízs miatt, de azért tény, hogy még jelentősebb, amikor a bajnoki cím sorsát lényegesen befolyásolja.

Szép volt a tavaszi nagy győzelem, de igazán nem tudtunk belőle profitálni. Sőt, olyan eredmények jöttek a végén, mintha mi kaptunk volna ki, mert mi eresztettünk le, a Real meg rohadtul összezedte magát. Ellenben pl. 2016-ban minket az egy gólos vereség is megrogyasztott, úgy visszaestünk, hogy elment a BL miatta, és a bajnokság végén is izgulni kellett, pedig előtte nagyon simának tűnt.

De ugye a Kupában is összekerültünk, és a Liga állása miatt most az párharc fontosabb lesz, mint a bajnoki. Nálunk most azért ahogy Xavi is nyilatkozta, borús a hangulat a kiesés miatt, és ezen valószínűleg nem az Almeria megverése fog javítani. Egy Real elelni kupasiker már sokkal inkább...
A Real a bajnokságot már félig elveszítette, a Kupát viszont még behúzhatja. Ha pedig továbbmennek rajtunk, azt sem mondhatjuk, hogy minden fronton elkentük a szájukat. Szóval szerintem most ez a két Klasszikus lesz a fontosabb, a bajnoki pedig kicst árnyékban marad.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.26. 09:13:58

bunga írta:
2023.02.26. 08:34:49
A Real elleni meccsen is csak 3 pontot lehet szerezni. Minden bajnoki meccs egyformán vihet közelebb a a bajnoki címhez. Na jó, az is számít, ha a Real veszít 3 pontot.
Tavaly szétvertük őket és megkaptuk hogy amúgyis jelentéktelen volt a meccs a RM számára mivel 10 ponttal vezetnek...
Most milyen troll lenne ha megint megcsapnánk őket, de mostmár úgy hogy számunkra jelentéktelen a meccs, aztán elmondhatják a habfehérek hogy nem számít az eredmény mert úgyis rég a Barcáé a liga :mrgreen: :mrgreen:

LG írta:
2023.02.25. 12:21:11
2019 nem tegnap volt, pedig akkor ünnepeltünk utoljára bajnokságot. Most mindenkinek fáj az EL-kiesés, de a végén, ha megvan a bajnoki cím, biztos nem leszünk szomorúak.

Messi távozása egy mérdföldő, de ne feledjük, az utolsó két szezonjában már vele sem tudtunk bajnokok lenni. És az akkori csapatból már többen is távoztak, szinte egy teljesen megújult csapattal érhetünk oda, azért ez így nem rossz.

Örülök, hogy verhető ellenfelünk lesz, kell a győzelem a kedélyek megnyugtatására.


Egyetértek. Gyenge a liga ez tény, de olyan mélyről indultunk hogy tavaly egy ugyanilyen gyenge ligában álltunk a 8-10-edik helyen Koemannal és még a kiscsapatok is ki-ki meccset hoztak ellenünk.
Fájó beismerni, de bilibe lóg a kezünk ha rögtön nemzetközi eredményt várunk el egy teljesen újraépülőben lévő csapattól, már az is nagy eredmény hogy toronymagasan vezetjük a ligát miközben azért a RM sem akármilyen szériát hozott össze.

Idén meg kell lennie a ligának(+ jó lenne a fiatalokat próbálgatni, Torret pl) és a Kupának is, ha ez megvan elmondhatjuk hogy visszatértünk ráadásul egy 3 kupás szezonnal, jövőre pedig akkor elvárható hogy a BL-ben is mutassunk valamit.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.02.26. 08:34:49

A Real elleni meccsen is csak 3 pontot lehet szerezni. Minden bajnoki meccs egyformán vihet közelebb a a bajnoki címhez. Na jó, az is számít, ha a Real veszít 3 pontot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.25. 12:21:11

2019 nem tegnap volt, pedig akkor ünnepeltünk utoljára bajnokságot. Most mindenkinek fáj az EL-kiesés, de a végén, ha megvan a bajnoki cím, biztos nem leszünk szomorúak.

Messi távozása egy mérdföldő, de ne feledjük, az utolsó két szezonjában már vele sem tudtunk bajnokok lenni. És az akkori csapatból már többen is távoztak, szinte egy teljesen megújult csapattal érhetünk oda, azért ez így nem rossz.

Örülök, hogy verhető ellenfelünk lesz, kell a győzelem a kedélyek megnyugtatására.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.25. 10:09:28

Igen, kiestünk az el-ből, ideje újra a ligára koncentrálni. Elvileg a két madrid egymást gyilkolja majd, gyakorlatban sima reál győzelem várható. Mi megyünk az Almeriához, jó lenne behúzni,kellene a gyógyír a csapatnak.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.02.25. 00:53:03

Valahogy húzzuk be ezt a 2 csapatos ligát, hogy végre legyen egy kis sikerélmény.
Jövőre majd építkezünk és meglesz az európa liga top 16. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.02.24. 22:46:27

Pár éve még a csapat gerincét 30 évesek alkották, most meg 18-22 évesek, szinte átmenet nélkül. És a padunk sem olyan hosszú, mint gondoltuk, mert Torres és Fati nullák, Rafi meg Dembusz ingadozó.
Szerintem hatalmas a fejlődés erőben, erőnlétben (korábbi 60 perces meccsek!) és támadásépítésben. Befejezés és magabiztosság hiányzik, ehhez rutin kell, idő kell. Xavi is zöldfülű. Azért laligat nyerni sem rossz. Kb Guardiola óta nézek Barca meccseket, de ez messze jobb, mint a valverde féle gazdaságos sztárcsapat vagy a kuman féle önbizalommentes gárda.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.02.24. 22:17:17

Tőlem csavarhatjuk a dolgokat, száraz objektív tények azonban azok, hogy kiestünk innen is, meg a bl-ből is.
Ezeket az objektív tények.

És akkor a további értékelés része az, hogy mondjuk figyelembe veszünk szubjektíven megítélhető dolgokat.
Az inter elleni párharccal szemben nem éreztem a mu párharcot jobbnak, szerintem ott is reális esélyünk volt meccset nyerni, meg a mu ellen is legalább otthon.
Viszont egyik esetben sem sikerült.

A bm más tészta, ők nyílván erősebbek, és már az a 45 percnyi viszonylag jó játék is dicséretes.

A bajnokságra meg tartom, hogy azt a végén érdemes majd értékelni, de leírtam én is azt, hogy eddig rendben van.
Bocs hogy én nem használok ennél erősebb jelzőket, meg nem fejtem ki barokkos körmondatokban azt amit 1 mondatban is el lehet intézni.
De akkor még egyszer leírom, hogy természetesen a bajnokság objektív adataival vitatkozni nem akarok, nem is tudom.
A szubjektív értékelés része viszont a többi dolog, ahhoz meg had legyen meg mindenkinek a saját joga, hogy úgy érezze, ahogy.



Szerk.: a tavalyi szezonhoz képest ég és föld a különbség, ez nyilvánvaló.
Ezért is szomorú számomra, hogy az eredmény bl-el szinten ugyanaz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.24. 21:57:26

csababarca írta:
2023.02.24. 17:39:09
Nincs mit értékelni semmilyen szempontból, azt majd értékeljük akkor amikor véget ért, ahogy a szezont is.

EGyelőre amit értékelni lehet:
BL-> totál kudarc, nem is a kiesés, hanem hogy meccset se tudtunk behúzni a két másik nagy ellen.
EL-> szintén ugyanaz, kudarc.
Szuperkupa-> nagyon dícséretes, és jó játékkal, megérdemelt kupa.

Bajnokság eddig rendben van, de van még azért 16 meccs. Észnél kell lenni.
Értem, hogy végső soron ez számít, hiszen se a sorozatot nem nyertük meg, se a meccseket.
De ha ennyit írunk róluk, akkor ennyit írunk a tavalyiról is: BL kudarc. EL, kudarc.
És akkor meg kitettük az egyenlőségjelet két olyan játék, csapat, és teljesítményszint közé, amik fényévekre vannak egymástól szerintem. Oké, hogy nem volt elég, de engem ez akkor is zavar. Nem ilyen egyszerű, és nem ilyen durván negatív a valóság.
Ha megnézem amit játszottunk a csoportkörben, és megnézem amit játszottunk 2x90ben a MU ellen is, akkor úgy érzem, hogy egyértelműen jobbak vagyunk a BL 16os mezőnyének 9 vagy 10 csapatánál, és a MU-Arsenal párost tekintve az EL mezőnynél is. De mindegy, hogy mit érzek, a lényeg, hogy nagyon messze vagyunk a tavalyi szinttől. A Fradi is ott van a kövi EL körben, mi meg nem, könyörgöm... oké, hogy így alakította a sors, de annyit írni az idei nemzetközi szereplésről, hogy kudarc... nekem ez kiégeti az agyam, annyira igazságtalannak érzem. Xavival szemben is, de a fiataljainkkal, a csapattal szemben végképp.

A bajnokság meg nem rendben van, hanem szinte hihetetlen, a klub 125 éves történelmének egyik legjobb részeredménye eddig. Ez akkor is hatalmas dolog, ha úgy érezzük, teljes joggal, hogy a liga színvonala visszaesett.
(btw: ahogy mostanában elnézem az olasz, német, angol tabellát (meg 1-1 meccsét a dobogósoknak) - minden bajnokságnak visszaesett a színvonala az elmúlt 1-2 évben, a pandémia, az új vb menetrend és ki tudja még mi lehet rájuk hatással, de mindenhol színvonal csökkenést érzek)

Ettől még rohadtul oda kell figyelni, és nem fog magától hazajönni innen ez a bajnokság, de többszörös lépéselőnyben vagyunk, és innen ezt muszáj lehozni, hogy ne törjön meg erőteljesen a fejlődésünk bizonyos területeken.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.24. 17:52:21

csababarca írta:
2023.02.24. 17:39:09
Nincs mit értékelni semmilyen szempontból, azt majd értékeljük akkor amikor véget ért, ahogy a szezont is.

EGyelőre amit értékelni lehet:
BL-> totál kudarc, nem is a kiesés, hanem hogy meccset se tudtunk behúzni a két másik nagy ellen.
EL-> szintén ugyanaz, kudarc.
Szuperkupa-> nagyon dícséretes, és jó játékkal, megérdemelt kupa.

Bajnokság eddig rendben van, de van még azért 16 meccs. Észnél kell lenni.
Persze, ez így korrekt. Alapvetően én is így értettem, de lehet az eddigieket is értékelni a bajnokságban, inkább arra értettem, hogy most gyorsan elkezdtük lehúzni a spanyol bajnokságot, hogy igazoljuk a bénaságunkat, és csak azért verünk meg mindenkit október óta, mert gyenge a LL. A spanyol kis és középcapatok taktikusank, nehezen verhetőek, és azért van itt egy mindencímvédő Reál is. Még mindig a 2. legerősebb liga szerintem, még ha pl. a német jön is fel most kicsit a Berlinnel, Frankfurttal, Lipcsével.

Persze, a bajnoki címet meg akkor értékeljük, mikor már megvan, jogos, csak valahogy úgy érzem az előrevetítésekből, hogy ha sikerül, az kevés, és a fentiek miatt nem értékelhető.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.02.24. 17:39:09

Nincs mit értékelni semmilyen szempontból, azt majd értékeljük akkor amikor véget ért, ahogy a szezont is.

EGyelőre amit értékelni lehet:
BL-> totál kudarc, nem is a kiesés, hanem hogy meccset se tudtunk behúzni a két másik nagy ellen.
EL-> szintén ugyanaz, kudarc.
Szuperkupa-> nagyon dícséretes, és jó játékkal, megérdemelt kupa.

Bajnokság eddig rendben van, de van még azért 16 meccs. Észnél kell lenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.24. 16:48:36

Egy fórumtársunk aláírása. Aktuális.

"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019

Nyilván nem tökugyanaz, mert nem 8/11-ről van szó, de mégiscsak eltelt 3 év bajnoki cím nélkül, és még így sem tudjuk értékelni, hogy most vélhetően meglesz megint. Leo, Ini, Xavi, Ney nélkül, tini középpályával.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.24. 10:20:03

Magnus írta:
2023.02.24. 09:21:51
lewa mellé cserecsatár kell, szeptember óta 90 perceket tol+vb, mindezt 34 évesen. nem csodálkozok rajta hogy visszaesett
Én nem azon csodálkozom, hogy visszaesett, hanem azon, hogy soha se volt jó. Ősszel se volt jó, amikor igazán fontos meccseink voltak.

Meg amilyen szinten nem képes semmit soha kezdeni a labdával, azt szerintem nem magyarázza sem a fáradtsága, sem az, hogy nem fekszik neki ez az utóbbi hetek játékrendszere. Én személy szerint nem azon vagyok fennakadva, hogy nem lövi a gólokat, hanem hogy mennyire nem képes még egyszerű passzokra vagy labdafedezésre sem. Arról ne is beszéljünk, hogy esetleg egy-egy párharcot megnyerni támadóként.

Lehet hogy jó góllövő, és bántják a teljesítményét a körülmények, de egyáltalán nem tűnik jó játékosnak számomra. A Bayernben viszonylat keveset láttam játszani, mert ki nem állhatom a németeket. Ettől függetlenül a szezon hátralévő részére jó lesz nyilván, és tuti jövőre is a nyakunkon marad ő is a pénzügyi helyzetből kifolyólag... De mire értelmes támadókat tudnánk mellé tenni, már 36-37 éves lesz. Remélem van a B-ben valaki, akit elkezdhetünk megnézni a helyén időnként.

Amúgy nekem az is elég lenne, hogy lövi a gólokat a bajnokságban, nem lehet minden játékos, minden csatár meghatározó a legmagasabb szinten. Ezt én elfogadnám. Ahogy a 45 misis vételárát is, ha már ősszel annyit segítettek a góljai, mert valljuk be, az átlag bajnokikon korábban nagyon kellettek. Most már bőven túl vagyunk azon a szinten, szerencsére.
Viszont a magas fizuja azért bánt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.02.24. 09:21:51

lewa mellé cserecsatár kell, szeptember óta 90 perceket tol+vb, mindezt 34 évesen. nem csodálkozok rajta hogy visszaesett
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.24. 08:54:49

bunga írta:
2023.02.24. 08:34:01
A bajnoki cím mellé nem a Király -kupára kellene hajtani, inkább tovább kellene fiatalítani. Az év végén meg el kéne búcsúzni az öregektől - az egy Lewát kivéve.
Egyetertenek, de a clasicokon egyszeruen nem lehet azt mondani, hogy bocsi, minket nem erdekel a kupa. Ezt korabban kellett vna meglepni.

Ami az oregeket illeti, egyaltalan nem ertek egyet. Itt minden azon mulik, hogy mennyire tudunk a nyaron igazolni, es meg akkor sem lehetne mindenkit elkuldeni, mert akkor megint oda jutunk, hogy a keretet gyokeresen valtoztatjuk, es sok mindent elorol kell kezdeni. Ez ket kulonbozo ok, amiert az oregek igenis fontos kiegeszito(!) emberek lehetnek. Busi pl megint nagyon jol tolta, nem akarmilyen ellenfel ellen mostmar. Albarol es SRrol is lattuk, hogy igenis jo kiegeszitok tudnak lenni a ligaban, kupaban, ha kell. Minden azon mulik, mennyi lehetosegunk lesz igazolni, de szerintem nem tudjuk majd oket elkuldeni.

Ha valakit, en pont Lewat kuldenem el. Szerintem teljesen felsultunk vele, bar osszel segitett viz felett tartani egy teljes ujrainditason atesett keretet, de mostanra mar egyszeruen nem tudja megugrani a csapat szintjet. Cserebe hatalmas penzeket sporolnank a fizujan es nyilvan kapnank is meg erte valamennyit. De ugyanugy erre sem lesz lehetosegunk, mert potolni kene ot is, es uj kilences utan nezni.

Ha valakiket elkuldhetnenk, mert oket sikerulne kipotolni,azok szerintem azok, akik keptelenek kezdokent es cserekent is barmire, es nem elso vagy masodik jatekosok a posztjukon. Ilyen Kessie, ilyen Fati, es igazabol mostanra Eric Garcia is. Ez ev vegeig valtozhat, es en nem banom ha valtozik. De realisan nezve a lehetosegeinket, max oket fogjuk tudni felelosen ertekesiteni. A tobbiekkel max fizucsokkentest lehet targyalni, a kapitanyokkal mar azt se, mert mar tul vagyunk rajta.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése