Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 19:01:20

Múlt hét kedden a srácok azt nyilatkozták, hogy a szezon 3 legfontosabb meccse jön... Így visszaemlékezve. ÁÁÁ mérhetetlen csalódás az egész.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.03.02. 18:57:49

Erre a meccsre valahogy nem pörögtem fel, úgy ahogy szoktam, általában azokon mindig csalódás lesz a vége. Itt is. Számomra az a hihetetlen hogy ezt a B csapatos madridot nem tudtuk megverni :( Ilyenkor csak az tartja bennem a lelket, hogy visszaemlékszek a parádés Barcára, és hogy miből mi lett. Pedig még az idény elején nem voltunk rosszak, de itt most tényleg bajok vannak. 3 fontos meccsből 3 bukta. A BL-ben egyre kevésbé bízok, ahogy folyamatosan láttam a 2 Real elleni meccset.. Lehet pesszimista vagyok, de itt szerintem sok babér nem terem idén már nekünk, remélem a bajnokságot behúzzuk, de azon is komolyan el kezdtem gondolkodni..

A BL szerintem felejtős, oda 180 fokot kéne fordulnia a csapatnak hogy meglegyen a továbbjutás. ISTEN ADJA :!:

Mindenesetre szurkolók és soha nem fogok elpártolni a srácok mellől, mert amit eddig adtak, az nem mindennapi volt. Örülök hogy meglélhettem, mert lehet többé ilyen nem lesz...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 18:53:50

mess2009 írta:szükségtelen ezt a meccset külön elemezni, megtettük már az elsőnél, ma csak beigazolódott, hogy a Barca a padlón van.
amit viszont érdemes talán felvetni, mit lehet itt tenni egyáltalán? azt hogy nekünk mi jut már megmondtam: le kell szállítanunk az igényeinket és nagyon is megbecsülni ha be tudjuk húzni a Ligát! mert itt és most már ez lesz a tét!
arra vagyok kíváncsi van e válasza a Barca felső vezetésének? mert hogy ezt nem Roura fogja megoldani az biztos, de Tito esélyei sem bíztatóak.
Nem az a baj, hogy kikapunk a Realtól, hanem a hogyan. 3 hete úgy nyomtunk egy 6-1-et otthon, hogy örülhetett az ellenfél, hogy 10 alatt megúszták. Most meg már helyzetig is képtelenek vagyunk eljutni. Egy futballistától nem nagy elvárás úgy gondolom, hogy futballozon. Mert ezt az alibi hátrapasszok, és a semmi kockázatvállalás már nagyon idegesítő.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.02. 18:48:23

szükségtelen ezt a meccset külön elemezni, megtettük már az elsőnél, ma csak beigazolódott, hogy a Barca a padlón van.
amit viszont érdemes talán felvetni, mit lehet itt tenni egyáltalán? azt hogy nekünk mi jut már megmondtam: le kell szállítanunk az igényeinket és nagyon is megbecsülni ha be tudjuk húzni a Ligát! mert itt és most már ez lesz a tét!
arra vagyok kíváncsi van e válasza a Barca felső vezetésének? mert hogy ezt nem Roura fogja megoldani az biztos, de Tito esélyei sem bíztatóak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 18:44:58

visca el barca írta:
néha egy-egy jó meccs nekünk is becsúszhat :lol: lehet 5. percben kiállitjak abbiatit, 11-es, gól, aztán gálázunk. ugyanugy benne van a pakliban, mint az is h 0-2 lesz félidoben.
:D Nem vagy semmi. :D Legyen így, de még, ha tovább is mennék kapásból tudnék mondani jónéhány csapatot, akik elintéznének minket.Már alig várom a bizakodó nyilatkozatok, hogy összetartunk, visszavágunk, stb...

Azért röhej, hogy egy csapat 2 hét alatt honnan hova süllyedjen le.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.02. 18:41:55

Barcaman1993 írta:
kristop írta: ha fáradtság, akkor mindenki pihenjen a milan elleni meccsig, ha fel kell őket tüzelni, akkor mutassanak videókat ahogy a milan játékosok a mi játékosaink szüleit szidják. ha taktikai, akkor nyomjanak be egy kis spurit, aztán 48órán keresztül elemezzenek mindent a játékosokkal közösen. hívják meg guardiolát egy kis eszmecserére, szedjék össze az öreg johant is, nekem mindegy csak legyünk képben a milan ellen.
Én tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de bárki bármilyen esélyt is lát a csapatban a Milan ellen? 4 meccsből 3 alkalommal kikaptunk és a Sevilla ellen is csak a hatalmas makkerunknak volt köszönhető a győzelem. Mit akarunk mi így?
néha egy-egy jó meccs nekünk is becsúszhat :lol: lehet 5. percben kiállitjak abbiatit, 11-es, gól, aztán gálázunk. ugyanugy benne van a pakliban, mint az is h 0-2 lesz félidoben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 18:38:25

kristop írta: ha fáradtság, akkor mindenki pihenjen a milan elleni meccsig, ha fel kell őket tüzelni, akkor mutassanak videókat ahogy a milan játékosok a mi játékosaink szüleit szidják. ha taktikai, akkor nyomjanak be egy kis spurit, aztán 48órán keresztül elemezzenek mindent a játékosokkal közösen. hívják meg guardiolát egy kis eszmecserére, szedjék össze az öreg johant is, nekem mindegy csak legyünk képben a milan ellen.
Én tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de bárki bármilyen esélyt is lát a csapatban a Milan ellen? 4 meccsből 3 alkalommal kikaptunk és a Sevilla ellen is csak a hatalmas makkerunknak volt köszönhető a győzelem. Mit akarunk mi így?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.02. 18:37:01

ha előre fele is elővenné a zsenialitását annak nagyon tudnék örülni. a labdakihozatalokat remekül irányítja, de amikor egy kicsit meg kellene támogatni a többieket, állandóan a vissza passz jön tőle. buta labdasimogatás, forgolódás, és hátra passz. ma is rengeteg jó szitu volt, arra, hogy támadásba dobja a társakat, inkább megfordult és ment a labda MAscheranonak, vagy PIquének. rendkívül idegesítő, még ha nem is a támadások szervezése a feladata.

azért emelem ki őt, mert iszonyatosan bosszant a játéka, mert ennél sokkal, sokkal többre képes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yaya(07-10) 2013.03.02. 18:40:00-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.02. 18:36:32

fcjoc írta:Csak most ne kezdjünk el egyenként mutogatni Sanchezre, Villara, Pedrora, és mindenki másra, aki manapság alul teljesíti magát, mert a csapat EGYSÉGE nem létezik már olyan szinten, mint korábban.

Kell egy normális edző, talán Tito alkalmas, de egy másodedzővel végigtolni hónapokat, kellemetlen.. és akkor még finoman fogalmaztam. Tito topicjában talán én vetettem fel először a témát, hogy mi lenne HA lemondana, mert ez nem csak neki negatív, de egy "fél világnak" aki neki szurkol.

Alba nem tudom mit mutogatott amúgy, gáz volt az egész, bár lehet én sem tettem volna máshogy abban a szityuban..

Kell a változás, még én sem tudom mi lenne az, de kell. Ez nem abból áll hogy eladjuk a fél csapatot és újra építjük, mert erre rámehetnek évek hogy újra egység legyen. Fejben van gáz, de ez javítható..

CSAK A BARCA :!:
Csapatként vagyunk hulladékok valóban.
Az a baj,hogy én Tito-n se láttam ősszel,hogy fene nagy tekintélye lenne, nem úgy mint Pepnek volt. Lehet remek szakember,biztos az is,de nem egy vezéralkat,nem egy olyan ember akire fel lehet nézni. Én már amikor kiderült hogy ő lesz az edző,akkor is úgy gondoltam,hogy csak egy vészmegoldás, ezt a vezetőség se gondolja komolyan,csak nem volt más.
Le kell ülni Tito orvosaival,és Titoval,hogy most merre hány méter, mert ez megyei szinten elmegy,hogy néha leül más a padra,de ezen a szinten már nem. És most még elég sok van a szezonból ahhoz,hogy lehessen lépni, ha április vége lenne nyílván megvárnám a nyarat,hogy ezekről beszélni lehessen, de van még 3 hónap,3 fontos hónap,mert a bajnokságot illene behúzni, de Rourával egész egyszerűen ez nem fog menni. Nem vele van bajom személy szerint,nem tehet róla,mert nem edző, pláne nem vezetőedző. Nem is bűnbakká akarom tenni, de rájöhetne magától,hogy semmi hatást nem tud a játékosokra gyakorolni.
Ha nem látja be ezt a vezetőség,akkor majd április közepén pupilláznuk,amikor felzárkózik ránk a madrid,meg sápítozunk,hogy hogy lehet ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.03.02. 18:36:20

Nem tudom mi lett ezzel a nagyszerű csapattal, hogy ilyen gyengék lettek, talán Tito hiánya a probléma? Nagyon csalódott vagyok, hogy egy tartalékosabb Real-t se tudtak legyőzni. Ennyire kiismerhetők lettek vagy csak nem akarnak játszani? Nem értem, már szinte olyan lett a csapat, mint egy közép csapat. Remélem ki találnak valamit, mert még nehogy a végére a bajnokság is veszélybe kerüljön.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.02. 18:34:52

Bogeecy írta:Jó persze túlzás ilyen nagy kaliberű játékosokat elherdálni, mint ahogy mostanában tettük, de miért focizik Pedro , Sanchez, Thiago... itt, ahelyett, hogy a "B" ben kergetné a labdát, és hátha gólt is szerezne?
ne már, hogy még valaki tényleg a játékosokban keresi a hibát. persze pedro idegesítő, ma thiago rossz volt, sanchez meg szinte az egész idényben.

de, villa legyen már kezdő, kezdő lett. xavi, meg puyol ne legyen már mert öregek, nem lettek. iniesta középen a jó, középen játszott. fabregas rossz formában, akkor padon. már minden változás megvolt, amiben sokan a bajt látták, most már tényleg ismerjük már el, hogy egyel fentebb van a probléma. a real madrid b csapata vert el minket, és nem azért mert jobb játékosaik vannak még ott is.

ha fáradtság, akkor mindenki pihenjen a milan elleni meccsig, ha fel kell őket tüzelni, akkor mutassanak videókat ahogy a milan játékosok a mi játékosaink szüleit szidják. ha taktikai, akkor nyomjanak be egy kis spurit, aztán 48órán keresztül elemezzenek mindent a játékosokkal közösen. hívják meg guardiolát egy kis eszmecserére, szedjék össze az öreg johant is, nekem mindegy csak legyünk képben a milan ellen.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 18:32:47

fcjoc írta:
Kell a változás, még én sem tudom mi lenne az, de kell. Ez nem abból áll hogy eladjuk a fél csapatot és újra építjük, mert erre rámehetnek évek hogy újra egység legyen. Fejben van gáz, de ez javítható..
Nyilván a megszerzett labdákat az ellenfél védelme felé kéne játszani és nem a miénk felé. Aztán ezt a rengeteg fölpasszt-visszapasszt sem értem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.02. 18:31:48

Yaya(07-10) írta:De nem is ez volt a legnagyobb probléma, hanem Sergio alibi játéka a középpályán. ennél Song 10* többet tudna mutatni. túl nagy az arc, és hasznos játék helyett mára csak a bohóckodás maradt meg...hiába passzol 95%-os pontossággal, ha az teljesen haszontalan. nagyon visszaesett a középpálya teljesítménye,
Bődületes általánosítás. Volt egy rosz meccse, és baromira nem ez volt a legszembetűnőbb. És az utolsó itt kiemelt mondatra reagálva, igen visszaesett a kp, amiben az egyetlen stabil ember Busi. Nem mondom hogy jól játszott de az utóbbi időben ugyanakkora zseni mint volt...

Több embernél is reagálhatnék így, de hihetetlen hogy egy-egy gyenge mecs után, egy-egy gyengébben játszó játékosra úgy tudtok reagálni, hogy hetek óta rossz formába van. Nem, legalábbis Sergio nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.03.02. 18:33:49-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.03.02. 18:29:46

Csak most ne kezdjünk el egyenként mutogatni Sanchezre, Villara, Pedrora, és mindenki másra, aki manapság alul teljesíti magát, mert a csapat EGYSÉGE nem létezik már olyan szinten, mint korábban.

Kell egy normális edző, talán Tito alkalmas, de egy másodedzővel végigtolni hónapokat, kellemetlen.. és akkor még finoman fogalmaztam. Tito topicjában talán én vetettem fel először a témát, hogy mi lenne HA lemondana, mert ez nem csak neki negatív, de egy "fél világnak" aki neki szurkol.

Alba nem tudom mit mutogatott amúgy, gáz volt az egész, bár lehet én sem tettem volna máshogy abban a szityuban..

Kell a változás, még én sem tudom mi lenne az, de kell. Ez nem abból áll hogy eladjuk a fél csapatot és újra építjük, mert erre rámehetnek évek hogy újra egység legyen. Fejben van gáz, de ez javítható..

CSAK A BARCA :!:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 18:27:25

Bogeecy írta:Az a gáz, hogy ez a csapat, nem biztos, hogy bajnokságot nyer. Ezzel a hozzáállással, és ilyen védelemmel, másfél csatárral (1 Messi, és fél (Villa, Pedro, Sanchez, Tello)) sajnos nem jön ki több, és még így is szerencsénk van, hogy Messi, a sok sétálás, faragás közben, nem sérült le, különben ki lőne gólt! ha szerencsénk van, akkor a bajnokik megvannak, bár nem tenném a nyakam rá. A Bl. ,már nem hiszem ilyen gyenge pancser szerepléssel, inkábba a méltó búcsú, aztán szurkoljunk annak, hogy a Madrid is zakózik Manchesterben, és aztán a Király Kupában is, hogy méltón elverjük a szájukat Múrinygyó nélkül augusztusban, amikor a Spanyol Szuperkupát játszuk az Atleticoval
Meglepődnék, ha kiesnének a MU ellen. Az Atleticoban meg fölösleges bízni. Az a meccs akkor eldőlt, amikor kiderült, hogy a Real ment tovább.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
csfero
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.02. 06:26:23

2013.03.02. 18:26:46

ezek a játékosok euro milliókat keresnek és nem képesek hajtani még ha nem is megy szégyen gyalázat menjenek a p csába ha fáradtak kérjék a cserét de amég emberek 100 millióik szeretik őket addig ilyen fontos meccseken hajtsanak mint állat kbaszott társaság amég ment a tiki taki volt kedvük amikor meg kéne újulni mindenki csak tovább adja a labdát
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.03.02. 18:26:14

Jó persze túlzás ilyen nagy kaliberű játékosokat elherdálni, mint ahogy mostanában tettük, de miért focizik Pedro , Sanchez, Thiago... itt, ahelyett, hogy a "B" ben kergetné a labdát, és hátha gólt is szerezne?
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.02. 18:23:56

Bogeecy írta:Sajna, legközelebb elkezdődik a fehér zsepik lengetése.
De sebaj, a nyáron kell egy kis átalakulás, Villa, Pedro, Piquet, Alves, Valdes, Thiago, Adriano, Sanchez lapát. Csak sajna értük ha kapunk 25 millát. Köszönet, a magyaros közgazdász Barca menagereknek, akik simán beleférnének a magyar pancser, közgazdászok közé, akik, pár év alatt Mo-t tönkretették.
remélem téged tesznek lapátra minél hamarabb a fórumból...
Egyébként mindenki láthatta, miért a sérült Xavi és nem Thiago kezdett a kupában és a BLben. nevetséges eladott labdák, szinte 0 védekezés.
De nem is ez volt a legnagyobb probléma, hanem Sergio alibi játéka a középpályán. ennél Song 10* többet tudna mutatni. túl nagy az arc, és hasznos játék helyett mára csak a bohóckodás maradt meg...hiába passzol 95%-os pontossággal, ha az teljesen haszontalan. nagyon visszaesett a középpálya teljesítménye, és ebben neki van a legnagyobb sara.

Roura borzalmas...pedro miért játszott 80 percet? megmagyarázná valaki? 20 perc után mondták ki először a nevét, AS többet csinált 5 perc alatt, mint ő egész meccsen. a milan elleni meccsig nem várok komoly javulást, egyszerűen szétesett a játékunk. Ini dicsérhető ő az aki vállalkozik, és próbál vezér lenni. Messi az első félidőben egészen jó volt, a másodikra semmi. a cserék újfent későn jöttek, Adrianonak kezdenie kell, benn van lendület, győzni akarás. simán betenném Pedro helyett bármikor. Valdés jól védett, bár az első gólnál szerintem hibázott, mert az ilye beadást fel kellene szedni, nem a gólvonalról végigmozizni, hogy az 5-re érkezik a labda. persze ott Alves volt a főbűnös. Piquének voltak szép szerelései, de a sikerült már megint összehozni egy szögletgólt. megérdemelten nyert a real. sajnos ismét ez a helyzet.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.02. 18:23:15

Bogeecy írta:Sajnos vége! Mindennek! A saját fegyvereinkkel ölnek meg!!!

Ez van a sok fetrengések, homoritások miatt, amit Fabregas, és Sanchez vitt véghez, az elmúlt időben. Nem hisz már senki nekünk, a Műringyó által megfélemlitett La Ligában, ahol a világ egyik legjobb bajnoksága van, de egyben a legrosszabb birói, mert annyira eljátszották a homoritásukkal a bizalmat, hogy 3 esetből 2 szer nem adnak büntetőt, kivéve, ha madridista vagy.
Egyet kell értenem sajnos. Szerintem manapság ez a színészkedés a foci rákfenéje. És a mai meccsen is lehet szidni Pepét, aki olyan belépők után fetrengett percekig, amiket kb ezdésen szokott adni a saját csapattársainak, vagy CR-t, vagy Essient, akit Messi (!!!) döntött le a földre, viszont nálunk is sokan fentrengenek, főleg Alves, Pedro meg Busquets. És anno azt hiszem, hogy ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor beismerhetjük, hogy tényleg egy kicsit túlzásba vittük. Ami szerintem egy ésszerű stratégiai lépés volt, mert akkor tette Mourinho Pepét a középpályára hentelni, sima fizikai harcban nem tudtuk volna felvenni velük a harcot. Be is jött, mert kaptak pár piros lapot, plusz elég idegesek voltak, viszont hosszú távon talán van olyan hátránya, hogy mostanában kevesebbszer fújnak be ellenünk olyan dolgokat is, amik amúgy tényleg szabálytalanságok.

A bírók meg amúgy is nagyon gyengék a spanyol bajnokságban, egész egyszerűen nem tudják felvenni a sebességet Messivel, CR-el, meg a többi klasszissal, sokszor lemaradnak, és csak fújnak valamit.

Ennek ellenére nem gondolom azt, hogy a mai meccs a bírók miatt alakult így, gyengék voltunk sajnos, valami változás kell majd mindenképpen.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.02. 18:23:12

Szerintem ha itt zsinórban jönne még 3-4 zakó a bajnokságban, akkor is azt nyilatkoznák, hogy minden rendben van, és nem is lenne semmi változás.
Avatar
mkdesign
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.03.02. 18:11:56
Kapcsolat:

2013.03.02. 18:23:07

Egy fokkal jobb volt a játék a hazai pályán elszenvedett zakó után, de most sem érdemeltük meg a győzelmet, mert olyan kis langyos játékot prudukáltunk....

A bírói hiba miatt nem kell hőzöngeni, emlékezzetek vissza, hogy nekünk mennyit fújt a bíró a Chelsea meccsen anno.

Lassan összekapjuk magunkat, már csak a motiváció hiányzik és a távoli lövések.


Visca Barca!
MK design
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.03.02. 18:22:18

bandika0101 írta:Láttatok valami taktikai újítást???? Mert én semmit sem....
Rögtön a Milan elleni vereség után, a Sevilla ellen kezdődött az, hogy a szélen elfutó játékosok a második hullámba érkezőket keresik, ebből lőtte Messi akkor a győztes gólt. Ez olyan szinten működött, a Real elleni kupameccsen, hogy 1-2 helyzet volt belőle, látszottak a mozgások, az elképzelés, de különösebben nem volt sikeres, tekintve, hogy a Madrid sokkal zártabban és hátrébb védekezett. Így, nem volt az, hogy a behátráló védelem ellen a második hullámba szabadon érkeztek a játékosok, hiszen sem behátráló védelem nem volt, sem szabadon érkező játékos, mert alapból két sorral táboroztak a tizenhatos előterében. Ma pedig talán egy ilyen szituáció sem volt, mert már ebből is felkészültek.

Az viszont valamennyire "örömmel" tapasztalom, hogy a többség véleménye szerint nem a vereség az, ami a legfájóbb, hanem a mikéntje, vagyis.

Amit még említésre méltónak találok az az, hogy Alba hihetetlen mélységekbe süllyed, kedden az a félidő előtti kabaréja, ma meg a gól után örömében bemutatott a madridi közönségnek. Nem elég, hogy a teljesítménye egyre hanyatlik, ami még el is menne, de emberileg elásta magát nálam.

Pepe meg készül a Barçába? Alig szabálytalankodott, helyette fetrengett, mintha muszáj lenne, meg állandóan ment a bíróhoz reklamálni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.03.02. 18:21:57

Az a gáz, hogy ez a csapat, nem biztos, hogy bajnokságot nyer. Ezzel a hozzáállással, és ilyen védelemmel, másfél csatárral (1 Messi, és fél (Villa, Pedro, Sanchez, Tello)) sajnos nem jön ki több, és még így is szerencsénk van, hogy Messi, a sok sétálás, faragás közben, nem sérült le, különben ki lőne gólt! ha szerencsénk van, akkor a bajnokik megvannak, bár nem tenném a nyakam rá. A Bl. ,már nem hiszem ilyen gyenge pancser szerepléssel, inkábba a méltó búcsú, aztán szurkoljunk annak, hogy a Madrid is zakózik Manchesterben, és aztán a Király Kupában is, hogy méltón elverjük a szájukat Múrinygyó nélkül augusztusban, amikor a Spanyol Szuperkupát játszuk az Atleticoval
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.02. 18:21:07

Messit mint "center" el kellene felejteni. Villát sem érdemes szapulni elviheti ő szélen, egyszerűen nincs kinek középre tenni. Vissza passzol aztán még ő a rosszfiú, hogy nem tudja megoldani. Neymárral sem lennénk kisegítve, hacsak nem tudja annyira levenni Messiről a terhet, hogy egyátalán ne kelljen kilépnie a 16-os környékéről. Akkor viszont a világ legjobb játékosát redukáljuk egy gólpofozógéppé, és a brazil lesz az isten. Vagy Neymar mint center? Nemtudom nekem egy Falcao, vagy Cavani kaliberű gyerek jönne jól. (Ha nem is ők, de hasonló.) Egy épkézláb védőt sem lenne utolsó ötlet beszerezni. Ja és persze Tito mindenek előtt.

Van mit renoválni most a csapaton. A jó szezon kezdet után, sokkal nagyobb csalódás a vége, mert tavaly a bajnoki címet is aláírtam volna.

Hajrá vezetőség lehet gondolkozni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.02. 18:19:08

Hát én lehet, hogy meg sem nézem inkább a Milan elleni visszavágót.

A szomorú az, hogy a bajok ellenére nem csinál semmit a tisztelt vezetőség.
Nem kell itt eladni játékosokat.
Csak kell egy jó vezető a csapat élére. Legalább addig, míg Tito vissza nem jön.
Válasz küldése