Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.02. 18:18:31

Szép volt, fiúk....

Itt a vége a dalnak asszem. Kicsit megforgatott kezdővel is képesek voltunk ugyanazt a semmitelen alibit hozni, amit a "gálacsapattal". Ebben még volt némi reményem, h a friss arcok majd pörgetik, de gyorsan kiderült, h nem.

Nulla futással, dekoncentrált játékkal, enervált hozzáállással nem lehet más vége, mint h lenyaljuk magunkat. Többször leírtam már, a saját játékunkat törjük derékba a hülyeséggel és ezen még a vereségek sem változtatnak.

Pedig kaptunk most zsinórban annyi nagy pofont, amik után úgy gondoltuk, h ébresztő hatású lesz... De a jelek szerint az önbecslésük, alázatuk a "másik gatyájukban maradt" a srácoknak, közvetlenül a futócipőik mellett.

Elkeserítő ezt látni, mert van olyan, h nem jön be semmi és nem megy a játék. De ha látszik az akarat, akkor el lehet fogadni. Viszont jelen állapotunkban nincsen akarat sem, így meg persze, h nem megy a játék.

Én mostmár egy kicsit aggódom a bajnokság miatt is. Ilyen lelketlen produkcióval meleg lehet még az a pite is, sok meccs van még... És sajnos láttam már karón varjút.... :roll:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.02. 18:17:51

Bogeecy írta:Sajnos vége! Mindennek! A saját fegyvereinkkel ölnek meg!!!

Ez van a sok fetrengések, homoritások miatt, amit Fabregas, és Sanchez vitt véghez, az elmúlt időben. Nem hisz már senki nekünk, a Műringyó által megfélemlitett La Ligában, ahol a világ egyik legjobb bajnoksága van, de egyben a legrosszabb birói, mert annyira eljátszották a homoritásukkal a bizalmat, hogy 3 esetből 2 szer nem adnak büntetőt, kivéve, ha madridista vagy. A saját fegyvereinkkel győztek. Amit írtam a múltkor is, Krisztina a rózsaszin pipőjében, hányszor rúgta ki bal lábbal a jobb lábát? Ezeket hatszor benyalta a bíró. Egy piros, egy 11-es, pár sárga, az utóbbi időben. A Hentes Pepe ámokfutása, ma ahelyett, hogy pár perc után kiállitották volna, 4 sárgát szereztünk a retekről. Mi miért tudunk ripacsszerűen szinészkedni, ők miért jobbak, a Műringyóval?
Azzal nyertek, hogy a második félidőben ők fociztak, mi meg az öltözőben malmoztunk. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
socio66

2013.03.02. 18:17:27

most lehetnék ideges, kereshetném az okokat, találgathatnám a megoldásokat, de minek?
mikor messi megint egész meccsen sétál, mikor alves mellől megerőltetés nélkül gólpasszt ad egy ifista, mikor b csapattal kiálló és takarékon pörgő ellenfél ellen félpályán gurigázunk, mint akiknek aztán baromira mindegy mi lesz itt..
mikor a szakvezetésnek jóformán egy értelmes döntése nincs ami a csapat összeállítást, taktikát, és cseréket illeti..
mintha kicserélték volna a csapatot valami motiválatlan, unott, hibáiról tudomást nem vevő bagázsra.
lehangoló.
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.03.02. 18:14:54

kristop írta:pont ezért mondtam, hogy itt nem a játékosokkal van baj különkülön. nem azzal, hogy nem villa kezd, vagy hogy puyol, xavi már öreg. mindhárom megvolt most és semmi változás. egyszerű, rourával teljesen összeesett ez a csapat. és sajnos ezen most nem is tudunk változtatni. a tizenegyes a végén meg valószínűleg az volt, de teljesen mindegy, ha 2-2lett volna se lenne semmi különbség. a bajnokság megvan, a döntetlennel is meglennének ugyanezek a problémák.
Bizti megvan a bajnokság??? Én már nem lennék ennyire biztos!
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2013.03.02. 18:12:45

Csak a sérült, sebesült hátában lehet a tőrt megforgatni, mert nem tud mit tenni ellene... De kérdem én muszáj a hátunkat is odatartani ezért! Szedjék már össze magukat!!!!!!!
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.03.02. 18:12:33

Sajna, legközelebb elkezdődik a fehér zsepik lengetése.
De sebaj, a nyáron kell egy kis átalakulás, Villa, Pedro, Piquet, Alves, Valdes, Thiago, Adriano, Sanchez lapát. Csak sajna értük ha kapunk 25 millát. Köszönet, a magyaros közgazdász Barca menagereknek, akik simán beleférnének a magyar pancser, közgazdászok közé, akik, pár év alatt Mo-t tönkretették.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.03.02. 18:11:52

visca el barca írta:
bandika0101 írta:Láttatok valami taktikai újítást???? Mert én semmit sem....
hajjaj... betették villát, ini visszajött középre :lol: mindenki ezt akarta, bejött, aztán láttuk mi lett a vége..
Kifejezetten láttam. Keddén (szerdán) próbáltunk támadni, most még azt sem nagyon. Még a tiki-taka sem nagyon ment. Kell valamit csinálni, mert így olyan simán repülünk a BL-ből, hogy nem igaz..
més que un club
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.02. 18:11:20

bandika0101 írta:Láttatok valami taktikai újítást???? Mert én semmit sem....
Újítást???
Taktikát se látok, hogy a betyáros mindenit.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.02. 18:11:17

Hát az is csoda lesz, ha a Milan ellen egy ikszre jók leszünk.
Ez valami hihetetlen szégyen.
Nem a vereség, hanem a hozzáállás.
Messi teljesen eltűnt a második félidőben, semmit nem csinált, szinte labdához sem ért.
Tök mindegy, hogy ki áll be ebbe a Barcába, az is ugyanezt hozta volna.
A fiatalok meg... őket is lehúzzák magukhoz a nagyok.
Iniesta is totálisan eltűnt.
Beálltak bekkelni a második félidőben.
Ki találta ezt ki, hogy ez legyen a játék?
Mert nem a Real érdeme volt ez, hogy ez volt a 2. félidő képe.
Hagyta őket játszani a Barca, és ezt kihasználták okosan.

Első félidőben volt néhány jó megoldás, a gyors passzos támadások, akkor csak kapkodták a fejüket a real védők.
Arbeolának a sárgánál már a másodiknak kellett volna lennie, de hát nem ezen múlt. És nem a meg nem adott tizin.
Valdes tette fel az i-re a pontot. Így eddig csak a real játékosait láttam viselkedni.

Műringyó meg örülhet: ez a győzelem még megalázóbb, mint a keddi volt. Egy kispadosokból álló csapat vert meg minket.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.03.02. 18:11:16

nem értem mit reklamál egy csomó ember, a nem befújt 11-es ellenére is verhető lett volna ez a madrid.
A bírók hol nekünk fújnak, hol ellenünk, ma épp ellenünk....
Nem tudok értékelhető egyéni teljesítményt a csapatból kiosztani, bűn gyenge volt ma is magához képest a csapat.
Ami elkeserítő volt az a hozzáállás....., talán a Riykaard éra végén láttam ilyen céltalan lézengést a pályán.
Senki nem szántotta fel a pályát, vagy tette oda magát, szakadt szét vagy kívánt revanst venni a legutóbbi meccsért.
Roura-ról nincs értelme beszélni..... ezt látva nem gondolom, hogy a milán ellen más hogy lesz.
Remélem, a bajnokságot azért behúzzuk!(?)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15416
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.02. 18:10:59

3 nap alatt,edző nélkül milyen taktikai újításokat akartatok? nyáron majd meg lehet variálni a dolgokat,addig menni fog ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.03.02. 18:10:42

Továbbra sem tudom felfogni, Pedro mit keres a kezdőnkben.
Alexist szabályosan nem választották el a labdától, miután bejött.
A másk számomra érthetetlen dolog, hogy minek kell a pályára egy balhátvédet hozni, mikor 1-1 az állás?
Én megértem, hogy Adrianot be akarta rakni, de akkor az egész meccsen halvány Alba is lemehetett volna.
Dani Alvest az első gólnál agyonverték, a másodiknál Ramos 20 centivel Pique fölött érkezett.
Nem kell keresni az okokat csak az akaratban.
Ez a csapat jóllakott.
Messi meg ha beteg nem kell játszatni, rúgott egy gólt, meg sétálgatott 90 percet.
Neki is lehet pihenőt adni.
Egy tartalékos Madrid vert meg bennünket...

Az a totális mozgáshiány, ami az egész támadó szekciót jellemzi, már krónikus...
A régi háromszögelési lehetőségek tömkelegének nyoma sincs. egymással passzolgat 2 játékosunk...
Mélységi beindulásokból 2 volt a meccsen az egyikből gól lett a másiknál Alexist lerántották.
Ez nagyon kevés, nem csak a Milan ellen, még a Granada ellen is az lenne.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.02. 18:09:38

pont ezért mondtam, hogy itt nem a játékosokkal van baj különkülön. nem azzal, hogy nem villa kezd, vagy hogy puyol, xavi már öreg. mindhárom megvolt most és semmi változás. egyszerű, rourával teljesen összeesett ez a csapat. és sajnos ezen most nem is tudunk változtatni. a tizenegyes a végén meg valószínűleg az volt, de teljesen mindegy, ha 2-2lett volna se lenne semmi különbség. a bajnokság megvan, a döntetlennel is meglennének ugyanezek a problémák.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.02. 18:09:34

bandika0101 írta:Láttatok valami taktikai újítást???? Mert én semmit sem....
hajjaj... betették villát, ini visszajött középre :lol: mindenki ezt akarta, bejött, aztán láttuk mi lett a vége..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bandika0101
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005.02.03. 15:14:35

2013.03.02. 18:08:29

Láttatok valami taktikai újítást???? Mert én semmit sem....
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.03.02. 18:08:20

Sajnos vége! Mindennek! A saját fegyvereinkkel ölnek meg!!!

Ez van a sok fetrengések, homoritások miatt, amit Fabregas, és Sanchez vitt véghez, az elmúlt időben. Nem hisz már senki nekünk, a Műringyó által megfélemlitett La Ligában, ahol a világ egyik legjobb bajnoksága van, de egyben a legrosszabb birói, mert annyira eljátszották a homoritásukkal a bizalmat, hogy 3 esetből 2 szer nem adnak büntetőt, kivéve, ha madridista vagy. A saját fegyvereinkkel győztek. Amit írtam a múltkor is, Krisztina a rózsaszin pipőjében, hányszor rúgta ki bal lábbal a jobb lábát? Ezeket hatszor benyalta a bíró. Egy piros, egy 11-es, pár sárga, az utóbbi időben. A Hentes Pepe ámokfutása, ma ahelyett, hogy pár perc után kiállitották volna, 4 sárgát szereztünk a retekről. Mi miért tudunk ripacsszerűen szinészkedni, ők miért jobbak, a Műringyóval?
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.02. 18:06:30

bumm defekt.... Milán ellen kell valamit valahonnan összeszedni...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.02. 18:05:56

Replay írta:3 hét alatt eljutottunk 2007-es szintre. Azt gondolom innen a bajnokság megnyerése is borzasztó nehéz lesz.
Ha kiesünk a BL-ből, akkor kizárt, hogy ezt elbaltázzuk, de szerintem amúgy sem bukjuk már el. A további ellenfeleinket 70%-on pörögve is ütni fogjuk a bajnokságban.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.02. 18:05:05

Most anyáznám szívesen a bírót, de ahhoz meg is kellett volna érdemelnünk, hogy legyen valami ebből a meccsből. Miután kialakult az 1-1, mindenki megnyugodott, hogy majd itt lesz egy jó kis szalonremi, mint 2011-ben. Hát nem sokon múlt, de ezért a hozzáállásért meg is érdemelték.
Eleve hatalmas ökörség volt ez a támadó3-as, ahogy már hetek óta látszik, Alves mellé tök felesleges a jobbtámadó, Pedro ha jól emlékszem 15 perc után ért egyáltalán először labdához. Villa pedig ahelyett, hogy középcsatár lett volna, szenvedhetett a szélen.
Alexis meg Adriano akart még legalább, meg Thiago első félidei teljesítményét tudom kiemelni, de aztán ő is beleszürkült, Messi a gólján kívül a szokásos kuka volt (most már a labda felé sem hajlandó jönni, ha passzolnak neki), és a többiek sem voltak jók semmire. Szégyen szemre azt kell néznem, hogy egy nagyjából 25 éves korára a Castillából előhúzott gyerek cumiztatja a védőinket.
Semmi javulás sem taktikailag, sem hozzáállásban, én őszintén szólva nem is várok már semmit ettől a BL-visszavágótól.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.03.02. 18:04:09

Játék képe alapján az X reálisabb lett volna.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.03.02. 18:03:58

3 hét alatt eljutottunk 2007-es szintre. Azt gondolom innen a bajnokság megnyerése is borzasztó nehéz lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Replay 2013.03.02. 18:04:35-kor.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.03.02. 18:01:48

A második félidőben játszott Messi? Jó, hogy nem adták meg a tizenegyest, mert biztos kihagyta volna.Nincsenek csatáraink! A védelem is kritikán aluli. A két szélsőhávéd állandóan lemarad, Masc mindig beragad, Piqué nem érhet oda mindenhova. Ne Rourát szidjuk, mi nem tudnánk egy ilyen B csapatot kiállítani.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.02. 18:01:14

Miért kell a Madridot becsmérelni?Nem kell őket túlmagasztalni...de azért 5 napon belül kétszer is megvertek bennünket és jogosan.Ez a Barca egy most szörnyű gyenge....Pedro nem értem mire fel játszik ennyit.Gratula a MAdridnak nálunk meg el kell gondolkodni,hogy ki merre...Roura szörnyű Vamos-ozáson kívül semmi nulla húsz...
Kép
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.02. 18:01:04

Ez nagyon nagyon gyenge volt sajnos :( A végén az ott szerintem tizenegyes lett volna, viszont igazándiból nem az eredmény zavar engem, tök mindegy, hogy 2-1 oda vagy 0-2 ide, mivel a bajnokság már megvan, a játék képe volt ami csalódást okozott. Nagyon sajnálom Rourát, szimpatikus fickónak tűnik, viszont ez nem megy neki, hirtelen jött gondolom ez a feladat a számára, nem tudott úgy rákészülni. A játékosok sincsenek ott fejben, sok játékos alibizik, írtam is az élő közvetítések topikba, hogy hihetetlen módon CR egyedül motiváltabbnak tűnt, mint tőlünk bárki...

Nagyon erőltetjük ezt a tiki-takát, viszont mostanában ez nagyon nem áll össze, és sajnos nem tudom, hogy mit lehetne máshogy csinálni, mivel erre épül az egész csapat, végig az ifi csapatokig. Valami kis változtatás kell, mert ez ellen már megvan az ellentaktika.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JanPieterzoon 2013.03.02. 18:02:08-kor.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.02. 17:57:33

Most mondták a tvben az igazságot, nincs senki sem a kispadon!
Kép
Válasz küldése