Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.13. 23:05:36

Barcaman1993 írta:
Varatrix írta: :D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Igaza van a kollégának. Ha nem nyerünk Madridban, akkor itt sanszunk sem lesz. Már pedig Madridban nem mi leszünk az esélyesek.
Viszont mi a szezonban a rangadóinkat hoztuk a Reallal ellentétben. Ha azt behúzzuk újra nyílt lehet a bajnokság. Remélem felszívják magukat arra a meccsre is mert ez igazi hatpontos Clasicó lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.13. 21:06:26

Varatrix írta: :D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Igaza van a kollégának. Ha nem nyerünk Madridban, akkor itt sanszunk sem lesz. Már pedig Madridban nem mi leszünk az esélyesek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.03.13. 18:40:41

Kovbal88 írta:Ha ennyire jó a csapat hogy megveri a City-t akkor talán kár volt hagyni, elúszni a bajnokságot!
:D Hű!

Azért ez a masszív négy pont elég kemény.

Az idei ligába pláne ló...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.13. 18:29:51

Ha ennyire jó a csapat hogy megveri a City-t akkor talán kár volt hagyni, elúszni a bajnokságot!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 11:30:53

Garantált a hangulat, csak nem biztos, hogy hazaérsz... :lol:
Kép
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2014.03.11. 21:28:05

Azzal tisztában vagyok hogy nemlesz ilyesmi azzal a 65ezer emberrel teljes mértékben megelégednek! :D De a helyszíni jegyvásárlást nem mertem bejátszani és már vettem neten.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.11. 17:56:10

kisadrian24 írta:Hát akkor remélem szerencsém lesz :D Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
Visszatérve a ligára előkell venni a legrejtettebb tartalékokat a hátralévő időre és bizakodni más nem lehet mert ezt már nem mi fogjuk befolyásolni...Nyáron meg frissíteni kell rendesen hátul..

Visca el Barca!!
Jegy lesz a helyszínen is bőven, szerintem 65 ezernél nem lesznek többen. Hangulatra ne számíts, főleg meg mostanában. Már amennyiben a hangulat egyszerre ugráló 60-70 ezer embert, görögtüzet, éneklést, petárdázást miegymást jelent mert ilyen nincs a Nou Campban még egy Real ellen sem. Viszont ott van a Nou Camp maga meg a csapat és ez önmagában elég:-)
Hangulatért messzire kell már menni manapság Európában, de egy Olympiakos - Panathinaikost javaslok vagy valamelyik nagy török rangadót, ott ezeket még át lehet élni. Előbbihez nem volt szerencsém, utóbbihoz igen.
Vagy akinek pénz nem számít, egy Boca Juniors - River Plate Argentínában, ott is garantált a hangulat:-)
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2014.03.11. 14:12:25

Hát akkor remélem szerencsém lesz :D Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
Visszatérve a ligára előkell venni a legrejtettebb tartalékokat a hátralévő időre és bizakodni más nem lehet mert ezt már nem mi fogjuk befolyásolni...Nyáron meg frissíteni kell rendesen hátul..

Visca el Barca!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 09:15:11

Ez a beszámoló óriási volt. :mrgreen: Szegény asszony. Kár, hogy nem láthatta Ney-t. Mondjuk a töményről meg jó magyar ember gondoskodik :twisted:
Kép
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.03.10. 22:28:30

kisadrian24 írta:Kicsit OFF de olyan kérdésem lenne hogy most vasárnap lesz szerencsém élőben megtekinteni az Osasuna elleni bajnokit és hogy szerintetek milyen nézőszámra számíthatok? Kicsit bizonytalan vagyok hogy most a "gyenge" szereplés miatt nem fognak valami sokan kijönni..ha már egyszer kimegyek jólenne egy 60-70 ezer ember között szurkolni :D
Én a Getafe elleni kupa visszavágón és a Valencia ellen voltam kint. Előbbi 22-kor kezdődött és a kapu mögötti B középbe vettem a jegyet (Puyol gólja után mikor mutatják a kapust én rohangálok a háttérben csukjában :p). 26ezren voltak, de parádésan jól éreztem magam, még úgyis, hogy a meccsnek baromira nem volt tétje. A Valencia elleni meccs 16kor kezdődött, és elméletileg rangadó. Kapu mögé szinte ingyen van a jegy, máshova meg egy vagyon. Elmondom hogy undorító volt az egész hangulat, a VIP páhollyal pont szemben ültem elméletileg a legjobb helyen. 70ezren voltak, full kuss volt az egész stadionban. Végig hallottam mit beszélnek a játékosok. Gólnál kb. probléma volt a mögöttem ülőknek hogy fel merek állni, a végén nem voltam messze hogy lerúgjak valakit. És 1-0-nál is temetés hangulat volt nem csak 2-3-nál. Néha van egy össznépi buzdítás de az is elhal pár mp alatt. Úgyhogy remélem kapu mögé vetted, különben készülj a legrosszabbakra. Főleg hogy így játszunk mostanában. A 70ezer emberből kb 30ezer turista volt (nem hiába van telt ház a nyári meccseken, még ha a tök utsóval játszunk is), és abból is szerintem legalább 500 magyar (hazafelé a repcsi nagy része meccsen volt), városban többször találkoztunk véletlenül Barca szurker magyarokkal, sőt még ismerőssel is találkoztam totál véletlen, óriási volt :D. Amúgy a 26ezer embernél 10ezerre tippeltem, a 70ezernél meg 50ezerre. Nagyon csalóka, baromi nagy az a stadion. Igazából én úgy mentem ki hogy nem érdekel mi lesz, öt emberért mentem akit muszáj volt látnom, sikerült is szerencsére (Puyol, Valdes, Xavi, Iniesta, Messi). Feleségem klasszikus kérdése 1-2-nél miután 10-szer elmondtam neki hogy Neymar nem játszik: "az ott a Neymar, igaz?" és mutat Dani Alvesre.. Nem készültem ki az a lényeg :D 23 óra után mondom ezt nem bírom, veszek egy üveg töményt. Közölték hogy Barcelonában 23 után nem tudok alkoholt venni csak szórakozóhelyeken félmillió forintért. Másnap legszívesebben ki sem mozdultam volna szállásról a depressziótól, de miután 5ből 3 napot kb a stadionban töltöttünk, nem tehettem meg feleségemmel. Összességében jó volt, főleg hogy real X-elt másnap Bilbaoban, de ez a hangulat hatalmas csalódás volt. Mondhatnám: többet nem jövök.

Visca el BARCA, jó utat és legalább 5 gólt kívánok ;)
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.03.10. 21:13:51

kisadrian24 írta:Kicsit OFF de olyan kérdésem lenne hogy most vasárnap lesz szerencsém élőben megtekinteni az Osasuna elleni bajnokit és hogy szerintetek milyen nézőszámra számíthatok? Kicsit bizonytalan vagyok hogy most a "gyenge" szereplés miatt nem fognak valami sokan kijönni..ha már egyszer kimegyek jólenne egy 60-70 ezer ember között szurkolni :D
hát szerintem menj fel a Barcelona hivatalos oldalára, és ott keress rá a jegyvásárlásra. Ott látod, hogy mennyi szabad hely van, mennyi jegyet árulnak, tehát kb kitudod majd számolni a dolgokat.
Amúgy a szerdai meccs szerintem nagy hatással lesz rá. Ha szép játékkal nyerünk, akkor biztosan lesznek 65 ezren :)
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2014.03.10. 21:05:35

Kicsit OFF de olyan kérdésem lenne hogy most vasárnap lesz szerencsém élőben megtekinteni az Osasuna elleni bajnokit és hogy szerintetek milyen nézőszámra számíthatok? Kicsit bizonytalan vagyok hogy most a "gyenge" szereplés miatt nem fognak valami sokan kijönni..ha már egyszer kimegyek jólenne egy 60-70 ezer ember között szurkolni :D
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.03.10. 20:46:23

szerintem butaság idekeverni a "régi" idők sikertelenségét. adott egy nagyon jó keret, csak a játékosok nem hajlandóak küzdeni a pályán és tehetségükhöz mérten játszani. Ha egy bilbao vagy villarreal szintű keretünk lenne ne félj senki nem hisztizne. A Pep team azokat az eredményeket hozta ami elvárható egy ilyen minőségű kerttől. Még most is elvárható lenne, hogy egy kieső jelöltet elverjen a csapat annak otthonában. A socik, a bilbao, és a valencia elleni botlások még megbocsáthatóak, de a kötelező 3 pontokat kíméletlenül be kellene gyűjteni. Ha nem lesz Messink, Iniestánk akkor örülni fogok ha odaérünk a dobogóra, de így az a minimum, hogy az utolsó fordulókig harcban legyen a csapat a bajnoki elsőségért.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.10. 20:20:45

Tim írta:
Hiszen egy komplett holland válogatottat ki tudtunk volna állítani..Szerintem nem volt olyan gyenge az a keret.
minden hibádzott akkor szerintem,edző,játékosok,koncepció nélküli játék. Még a mostani gyatra játékunkhoz képest is puszta szaladgálás volt az,amit akkor próbáltak játszani.
Plusz,ugye nem volt honnan lezülleni, kétezres évek elején voltunk 2szer 4.ek,majd 6.ak, aztán ugye egy rémgyenge ősz, amit egy kiváló tavasz követett. Valahogy így néztünk ki 2000-2004 tavasza között. Nem volt hegemónia,meg magas szinten játszó csapatunk, így kevésbé volt érthetetlen,hogy egyszer 10.ek voltunk szezon közben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2014.03.10. 20:10:32

csababarca írta:
visca el barca írta:igen, a régi szép idők mikor a 10. hely környékén tanyáztunk :lol: most ilyen lenne, kihalna a fórum :lol:

de akkor az alapanyag is szegényesebb volt,ezt se feledjük,amikor ilyeneket írunk.
Hiszen egy komplett holland válogatottat ki tudtunk volna állítani..Szerintem nem volt olyan gyenge az a keret.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.10. 20:04:48

visca el barca írta:igen, a régi szép idők mikor a 10. hely környékén tanyáztunk :lol: most ilyen lenne, kihalna a fórum :lol:

de akkor az alapanyag is szegényesebb volt,ezt se feledjük,amikor ilyeneket írunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.10. 19:47:07

igen, a régi szép idők mikor a 10. hely környékén tanyáztunk :lol: most ilyen lenne, kihalna a fórum :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.03.10. 18:52:08

visca el barca írta:
Deptusac írta:Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk!
értem én, hogy sokak számára ez minden idők leggyengébb barcája, sde azért ne essünk már túlzásokba. jó hogy nem azt írjátok, hogy a legnagyobb pozitívum h matematikailag már nem eshetünk ki...
Úgy látom, hogy itt sokan nem látták Rijkaard utolsó 2 évét, és a Gaspar-érát. Nem tudom sokan itt mit vártak, hogy majd örökre verünk mindenkit? Persze én is mérges vagyok a csapatra, csak vannak itt olyan hsz-ok, hogy csak 3*-os elolvasásra hiszem el, hogy ezt leírta. #-o
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.10. 09:21:04

visca el barca írta:
Deptusac írta:Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk!
értem én, hogy sokak számára ez minden idők leggyengébb barcája, sde azért ne essünk már túlzásokba. jó hogy nem azt írjátok, hogy a legnagyobb pozitívum h matematikailag már nem eshetünk ki...
Nyugi... Felénk volt aki már októberben edzőváltást akart, meg sírt, hogy úszott a bajnokság #-o
Amúgy vicces, hogy januárig ha jól emlékszem 3 meccsen vesztettetek pontot és erre most mindenki elzavarná az egész keretet... Megszokhattátok volna, hogy tavasszal mindig gyengélkedtek. Az más kérdés, hogy most különösen sz_r valami felétek. Messiben nincs semmi tűz. Ezt annak tudom be, hogy tudja, hogy nem előzi be CR-t és szimplán nem hajtja annyira a gól éhség. Most annyi volt a szerencsénk, hogy kiegyensúlyozottabbak voltunk és amint pontvesztés volt le tudtunk csapni. Számunkra a legnagyobb sansz az 2 hét múlva ellenetek lesz. Amennyiben ott nyerünk, sok esély van a végső győzelemre is, de senki se gondolja, hogy harmadikok lesztek... Az atmának még olyan meccsei lesznek, hogy simán buknak, nem pontot hanem pontokat. Nagyon szembeötlő, hogy itt sokan azt hiszik, hogy az a normális amit 2006 ban csinált a barca. Azoknak ajánlom nézzen utána kedvenc csapata történelmének. Az ilyen ember mit csinált volna az 5-0 után meg a 6-2 után? Átvágta volna az ereit? :roll: #-o
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.10. 08:42:52

Deptusac írta:Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk!
értem én, hogy sokak számára ez minden idők leggyengébb barcája, sde azért ne essünk már túlzásokba. jó hogy nem azt írjátok, hogy a legnagyobb pozitívum h matematikailag már nem eshetünk ki...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.03.10. 08:10:55

blaugrana99 írta:Nem láttam a tegnap meccset csak a meccs összefoglalóját de az is épp elég volt. Ilyen szerencsétlen gólt meg csakis mi kaphatunk,100 lábon megpattanó lecsorgó labda. :? :? :? Valami hetekkel ezelőtt elromlott a csapatnál,de hogy mi azt sajnos nem tudom. semmi elképzelés ,semmi tűz,semmi akarat,így nem lehet meccseket nyerni főleg nem egy kiesés ellen harcoló csapatnak ,akinek semmi veszítenivalója nem volt.Mert ha kikapnak,az tejesen elfogatható lett volna ellenünk,és mikor megszerezték a vezetés vérszemet kaptak ,nem is lehetett más az eredmény csak zakó. :cry: :cry: :cry: Céltalanul lődörgő játékosok ,helyüket nemtaláló emberek így lehet őket nevezni de csapatnak semmiféleképpen se.+5 pontról jutottunk -4-re :cry: :cry: :cry: .HOGYAN?????? A vak is látja hogy mentálisan nagyon nincsenek egyben a srácok.Neymar a brazil válogatottban vihorászva ver egy mesterhármast,nálunk egy épkézláb megmozdulása se volt.Ezért szerintem az edző a hibás,vagy nem találja a helyét álmai csapatában? Félreértés ne essék imádom a srácot de azért ennél többet kell nyújtania az biztos.Nem ledolgozhatatlan a hátrány az tény,de hogy nagyon nehéz lesz innen előzni az biztos.Én olyan 30-40% esélyt látok arra hogy megvédjük a címünket.Madridban feltétlenül nyerni kell 23.-án az talán újra erőt adna a csapatnak.Szerdán BL ,na ott továbbjutást várok a csapattól akármilyen rossz formában is vannak,nem lehet pardon,ha onnan is kiesünk az egész évünk agy nagy kalap 'mit is' ? fog érni.Én bízok a srácokban de nagyon hogy igenis nem felejtettek el focizni.
"Valami hetekkel ezelőtt elromlott a csapatnál" ???? Ember mit nézel Te?!!! Mi az, h. hetekkel ezelőtt? - Ezenkívül ha 30-40 % esélyt látsz a címvédésre, akkor tényleg alaposan igazítani kell a látásodon. Örüljünk, ha megmarad a 3. helyünk! Abban egyébként egyetértek veled, hogy a lassított üzemmódban működő elkényelmesedett bénaság átragadt minden játékosra, de sajnos a többségtől ennél többet nem is várhatunk. - Elfelejtettek-e vajon játszani? Sajnos jó néhányan valóban elfelejtették, hogy a sok mozgásos, gyors és ötletes játékhoz (azaz ahhoz a játékhoz, ami előbb hónapokon át, lassan, később egyre gyorsulva változott a mai gyászos állapottá) - szóval a sok mozgásos, gyors és ötletes játékhoz fizikailag és fejben is több kell ennél.
Ami pedig a klubvezetést illeti, észre kellene végre venni, hogy mind az igazolások, mind pedig az utánpótlás nevelés terén hasonlóan visszaestünk, mint ahogy a csapat a pályán!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.03.09. 23:42:50

Nem láttam a tegnap meccset csak a meccs összefoglalóját de az is épp elég volt. Ilyen szerencsétlen gólt meg csakis mi kaphatunk,100 lábon megpattanó lecsorgó labda. :? :? :? Valami hetekkel ezelőtt elromlott a csapatnál,de hogy mi azt sajnos nem tudom. semmi elképzelés ,semmi tűz,semmi akarat,így nem lehet meccseket nyerni főleg nem egy kiesés ellen harcoló csapatnak ,akinek semmi veszítenivalója nem volt.Mert ha kikapnak,az tejesen elfogatható lett volna ellenünk,és mikor megszerezték a vezetés vérszemet kaptak ,nem is lehetett más az eredmény csak zakó. :cry: :cry: :cry: Céltalanul lődörgő játékosok ,helyüket nemtaláló emberek így lehet őket nevezni de csapatnak semmiféleképpen se.+5 pontról jutottunk -4-re :cry: :cry: :cry: .HOGYAN?????? A vak is látja hogy mentálisan nagyon nincsenek egyben a srácok.Neymar a brazil válogatottban vihorászva ver egy mesterhármast,nálunk egy épkézláb megmozdulása se volt.Ezért szerintem az edző a hibás,vagy nem találja a helyét álmai csapatában? Félreértés ne essék imádom a srácot de azért ennél többet kell nyújtania az biztos.Nem ledolgozhatatlan a hátrány az tény,de hogy nagyon nehéz lesz innen előzni az biztos.Én olyan 30-40% esélyt látok arra hogy megvédjük a címünket.Madridban feltétlenül nyerni kell 23.-án az talán újra erőt adna a csapatnak.Szerdán BL ,na ott továbbjutást várok a csapattól akármilyen rossz formában is vannak,nem lehet pardon,ha onnan is kiesünk az egész évünk agy nagy kalap 'mit is' ? fog érni.Én bízok a srácokban de nagyon hogy igenis nem felejtettek el focizni.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.03.09. 23:34:55

dévid villa írta:Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.
Kapcsold ki a Fifa managert,azt menj aludni...
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.03.09. 23:21:20

dévid villa írta:Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.

FIFÁBÚÚÚ KI! :lol:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.03.09. 22:52:24

Stegen
Azpiliqueta, Hummels, Piqué(Bartra), Alba
Busquets(Vidal), Iniesta(Rafinha), Cesc
Neymar, Agüero, Hazard(Sánchez)
Egy ilyen kezdőt szívesen elnéznék jövőre.
Válasz küldése