Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.07. 14:58:47

Sanama írta:Baloson nem megy neki, vagyis inkább azt mondom, hogy amikor jobb oldalon játszott, sokkal sokkal jobban játszott, és azért ez zavaró nekem kicsit. Sokkal nagyobb tehetségnek tartaná itt mindenki, ha ott játszana, és többet.
Nem is az a lényeg, hogy ki mekkora tehetségnek tartja itt, hanem hogy úgy tudna tovább fejlődni a tökéletes Alves-utód felé, ha eredeti posztján játszana, így tudna fejlődni még tovább. Nem is értem, miért nem lehet legalább ilyen találkozókon jobbhátvédként játszatni. :?
Öröm az ürömben, legalább játszott. A korábbiakhoz képest ez is pozitívum.
bence-barca írta:Tegnapi meccset nem nagyon láttam csak háttérben ment.
Letudnátok írni, h a fiataljaink milyenek vtak? Hogy játszottak?
Bartra: Számomra meglepően magabiztosan hozta le a meccset, a fejpárbajai nagy részét megnyerte, voltak remek szerelései is, egyetlen negatívumként azt említeném, hogy a piqués előretöréseinél néhányszor labdát veszített.
Montoya: Megint nem hozta azt a szintet, amit megszokhattunk tőle, de ez nem meglepő, mivel megint balhátvédként kellett játszania. Azért így is próbálta kihozni magából a maximumot, de lehetett látni, hogy nem a bal szél az igazi számára.
Thiago: So-so. Alapvetően jól mozgatta a csapatot, szép passzokat adott, de a szokásos flegmaságból adód labdaeladások is jöttek sajnos, illetve egyszer kezezett is a tizenhatoson belül (bár nem hiszem, hogy szándékos lett volna), amit azonban nem vett észre a spori. :D
Tello: Huttont akkor hagyta faképnél, amikor akarta, de rengetegszer rossz helyre passzolta vissza a labdát, vagy csak betette középre, ahol nem volt senki. Szóval nem ez volt élete meccse.
Jonathan: Beszállt, és nem vállalt sok kockázatot, ellabdázgatott Thiagóékkal, besegített a védekezésbe, nagyjából ennyi.
Deulofeu: Általában inkább a biztos passzra ment, de volt egy kis önzőzgetés is, aminek szöglet kiharcolása lett a vége, ha jól emlékszem. Közel sem mutatta még meg, mit is tud valójában, de arra jó volt a meccs, hogy szokja a légkört.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.07. 14:54:12

sjd írta:
recrea írta:Szerintem okos megoldás lenne Fabregas és Alexis esetében is megkérdezni őket, hogy melyik poszton szeretnek játszani és kivel/kikkel érzik legjobban a játékot. Aztán ez alapján összeállítani a csapatot.

A "mindegy, hogy hol, csak játszak" tipusú nyilatkozatokat utálom, eleve semmi értelme, ill. hátrány, ha valaki nem tudja adott poszton a legjobbját nyújtani. Mondjuk, ha meglátom Alexist a jobboson vagy Songot leghátul, elkezd fájni a fejem.
Na ja, csak ez úgy működik, hogy először Messit meg Busquets-et kérdezik meg erről, onnantól meg Alexisnek és Songnak jut, ami marad. Nehezen tartom elképzelhetőnek, h Sanchezt megkérdezik, h hol szeretne játszani, ő mondja, h középen, és akkor Messit kirakják megint szélre.
Jó észrevétel, folytatom is a gondolatmenetet. Ezekből kifolyólag már az igazolásnál jobban kellene mérlegelni és többet beszélgetni (!) a játékossal, h neki mi az elképzelése, mert hosszútávon egyik félnek sem jó, ha "félreigazolunk". Egyébként az sem jó megoldás, ha csak Messi érdekeit nézik, úgy gondolom, h a csapatérdek az első, abba pedig sokszor nem fér bele, h rossz poszton pazaroljunk egy játékost, mégis megtesszük.

A lényeg, h a legfontosabb kupa lassan a zsebben van, magabiztosak voltunk az egész bajnokságban, ismét 10-re vagyunk az úriemberek klubjától. Ha ügyesek Tito-ék, a szezon hátralévő részében már a következő évad bajnokcsapatát építik, ill. fejben készülnek a szuperkupára a (vélhetően) Real ellen.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.07. 14:33:46

Magyarul idáig 3ból semmi a bátor játék eredménye. Ahhoz képest, hogy ettől egyesek komoly góltermést vártak
a te felfogásod szerint aki csak a tegnapi meccset látta volna, a szerint nem hogy deulofeu, hanem dos santos, tello, montoya és thiago is mehet a süllyesztőbe, mert egyik sem játszott túl jól.
sok értelme van megítélni ennyiből.

ha szokhatná többet az első osztályt, ott is [auto_cenzúra] mindenkit, én már annak is örülök, hogy csak 1x veszített labdát, és szögleteket harcolt ki, passzolt, sokkal többet, mint korábban.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.07. 13:49:49

recrea írta:Szerintem okos megoldás lenne Fabregas és Alexis esetében is megkérdezni őket, hogy melyik poszton szeretnek játszani és kivel/kikkel érzik legjobban a játékot. Aztán ez alapján összeállítani a csapatot.

A "mindegy, hogy hol, csak játszak" tipusú nyilatkozatokat utálom, eleve semmi értelme, ill. hátrány, ha valaki nem tudja adott poszton a legjobbját nyújtani. Mondjuk, ha meglátom Alexist a jobboson vagy Songot leghátul, elkezd fájni a fejem.
Na ja, csak ez úgy működik, hogy először Messit meg Busquets-et kérdezik meg erről, onnantól meg Alexisnek és Songnak jut, ami marad. Nehezen tartom elképzelhetőnek, h Sanchezt megkérdezik, h hol szeretne játszani, ő mondja, h középen, és akkor Messit kirakják megint szélre.
shutterisland írta: nem hinném, hogy ilyen mélyen szántó következtetéseket kell levonni a direktebb játékstílusról 3 próbálkozás alapján. :D

3x vállalt fel párharcot, 1x veszítette el, 2x lett szöglet a dologból.
Magyarul idáig 3ból semmi a bátor játék eredménye. Ahhoz képest, hogy ettől egyesek komoly góltermést vártak, Milan ellen már a fél fórumnál kezdő lett volna emiatt, idáig ez nem sok. (Vagy majd ha jön Neymar? )
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.04.07. 13:13:49

ab1daL írta:
Sanama írta:Montoyat szerintem teljesen felesleges addig értékelni, ameddig nem a posztján játszik... Senki nem venné komolyan Piquet mondjuk Alves posztján. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy miért ott játszik.
Ott van rá szükség, ennyire egyszerű. Én inkább örülök neki, hogy mindkét szélen megállja a helyét.
Baloson nem megy neki, vagyis inkább azt mondom, hogy amikor jobb oldalon játszott, sokkal sokkal jobban játszott, és azért ez zavaró nekem kicsit. Sokkal nagyobb tehetségnek tartaná itt mindenki, ha ott játszana, és többet.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.04.07. 13:11:33

Sanama írta:Montoyat szerintem teljesen felesleges addig értékelni, ameddig nem a posztján játszik... Senki nem venné komolyan Piquet mondjuk Alves posztján. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy miért ott játszik.
Ott van rá szükség, ennyire egyszerű. Én inkább örülök neki, hogy mindkét szélen megállja a helyét.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.04.07. 12:57:19

Montoyat szerintem teljesen felesleges addig értékelni, ameddig nem a posztján játszik... Senki nem venné komolyan Piquet mondjuk Alves posztján. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy miért ott játszik.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.07. 12:53:29

anélkül, hogy ismételném magam, megnézve most újra a meccset: Montolyának legalább négy komoly hibálya volt, védőként ami lehet, hogy nem is tragikus, de a támadómunkája semmit sem ért annak ellenére, hogy kifejezetten sokat elől "lébecolt".
hogy mit jelent a gyenge ellenfél: csak Sanchez második gólját nézzétek meg: nincs még egy ilyen gyenge páros aki díszkiséretet ad a góllövéshez!(nemhogy nem támadják, de még mindketten elfelé mozognak tőle.)
a Messi"szindrómához": ha az emlegetett kettősnek ilyen motivációra van szüksége az nem Messi hibája, de: voltak jó meccseik Messi mellett is!!!(Fabregasnak kifejezetten, tehát ezért is sántít ez az érvelés) én soha nem dícsérem Messit ha nem játszik jól, de egyben azért megállapodhatunk: azért kell őt labdával tömni, mert ő be is lövi!(zömmel)a helyzeteit. u. ez nem mondható el Sanchezről különösen, de Pedróról sem egy jó ideje. másrészt: Messi talán az egyetlen világsztár aki ad is !!! lasztikat nem csak várja másoktól!
még talán Thiagóról: nos az ő esetében lehet hogy tévedtem, valóban jól játszott talán éppen ezen az áron nem villogott annyit.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.07. 12:45:36

Tegnapi meccset nem nagyon láttam csak háttérben ment.
Letudnátok írni, h a fiataljaink milyenek vtak? Hogy játszottak?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.04.07. 12:44:05

Mezner2 írta:
göndör írta:Már megint Thiago! Ez az önnön nagyságától beájult flegma, aki jóformán semmi említésre méltót nem tett az egész meccsen. Illetve, bocsánat egy alkalommal kiváló labdával szolgálta ki az ellenfél támadóját. És még ezt a fazont látnák szívesen más európai csapatok maguk között. Hát én is!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hiába röhögsz, igaza van.
Ameddig ezeket a hülyeségeit nem növi ki, addig csak egy ígéret marad.
Ráadásul ami nálam méginkább kivetre a biztosítékot, hogy utána szépen lassan, nyugodtan kocogott vissza, mintha semmi probléma nem lenne.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.04.07. 12:39:52

göndör írta:Már megint Thiago! Ez az önnön nagyságától beájult flegma, aki jóformán semmi említésre méltót nem tett az egész meccsen. Illetve, bocsánat egy alkalommal kiváló labdával szolgálta ki az ellenfél támadóját. És még ezt a fazont látnák szívesen más európai csapatok maguk között. Hát én is!!!!
Te miről beszélsz?Ha kinövi ezeket a dolgokat Ő lesz a csapat egyik legjobbja.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.07. 12:37:55

göndör írta:Már megint Thiago! Ez az önnön nagyságától beájult flegma, aki jóformán semmi említésre méltót nem tett az egész meccsen. Illetve, bocsánat egy alkalommal kiváló labdával szolgálta ki az ellenfél támadóját. És még ezt a fazont látnák szívesen más európai csapatok maguk között. Hát én is!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
göndör
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.06.11. 12:17:30

2013.04.07. 12:29:15

Már megint Thiago! Ez az önnön nagyságától beájult flegma, aki jóformán semmi említésre méltót nem tett az egész meccsen. Illetve, bocsánat egy alkalommal kiváló labdával szolgálta ki az ellenfél támadóját. És még ezt a fazont látnák szívesen más európai csapatok maguk között. Hát én is!!!!
AmazingHorse
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.08.23. 19:30:09

2013.04.07. 12:28:16

Ez egy nagyon jó meccs volt, Tito visszatérése látszik. :)
Fabregas jó teljesítménye nem függ Messitől szerintem, tud ő ha akar. Hát tegnap akart! Ha Messi itt van, és még egy páran az első csapatból, itt egy 8-ast simán gurítottunk volna, mert rémgyenge volt a Mallorca ;) De így sincs miért bánkódni, főleg hogy két mostanában elég szürke játékosnak is sikerült a csapat győzelmében nagy szerepet vállalni. Alexis és Fabregas mellett nagy jelentősége volt az első félidőben Iniesta játékának is. A védelemben Piqué magabiztosabb volt egy picit, Bartra is jól játszott (de PSG ellen inkább Busi vagy Song a helyén), Montoya nem sokat jutott szóhoz, de az a kicsi nem volt a legtökéletesebb. Alves sokat dolgozik, rendre visszaért a felfutásai után védekezni, igaz most nagy szükség nem volt rá. :D Tello és Deulofeu játszhattak volna bátrabban a második félidőben, akkor talán eredményesek is lehettek volna.
Volt akarás, ami egy ilyen meccsre is szükséges. Messi sajnos nem volt, ő majd a PSG ellen lesz az :D
BARCA! :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AmazingHorse 2013.04.07. 12:29:31-kor.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.07. 12:15:38

Ez a meccs nekem azt mutatta meg, hogy igen is le kell ültetni Messit is a padra néha, hogy pihenjen. Nélküle se hal meg a csapat és akkor talán ő is kivehetné a részét a védekezésből és nem 7 km-et kéne futni, mert minden meccsen játszik.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.07. 12:08:55

Szerintem okos megoldás lenne Fabregas és Alexis esetében is megkérdezni őket, hogy melyik poszton szeretnek játszani és kivel/kikkel érzik legjobban a játékot. Aztán ez alapján összeállítani a csapatot.

A "mindegy, hogy hol, csak játszak" tipusú nyilatkozatokat utálom, eleve semmi értelme, ill. hátrány, ha valaki nem tudja adott poszton a legjobbját nyújtani. Mondjuk, ha meglátom Alexist a jobboson vagy Songot leghátul, elkezd fájni a fejem.

A hozzáállás és tűz szempontjából teljesen mindegy, hogy kit győztünk le tegnap, semmi esélyük nem volt.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.07. 11:38:03

Subinho írta: 6., Montoya élete leggyengébb meccse volt, rengeteg hibával játszott, DE meg kell említeni, hogy BAL oldalon játszott, ami nem az ő posztja!
Sokszor van az, hogy tehetséges fiataloktól túl sokat várnak. Szerintem, ha van egy srác, aki nem nyújt azonnal klasszis teljesítményt, az még nem gáz. Nem mindenki egyforma. Messi jó teljesítménnyel robbant be, de Tello is nagyon jó mostanában (azt hozzá kell tenni, Tello is sok kritikát kapott újoncként, csak a bizalom egyre jobbá teszi). Montoyának is kell a meccsrutin, hogy jobb és jobb legyen!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.07. 11:23:49

Ronal.10 írta:Lehet hülye gondolat de amikor focizok és van nálam jobb, kicsit idegesit és visszavesz az önbizalmamból, kedvetlen leszek és bénázok.
Amikro nem játszik akkor iszonyat jol tolom.
Nem lehet h Messi ha nem is ennyire de visszafog 1-2 focistát lélektanilag? :oops: :P
Bár ez a Mallorca 0 volt de nagyon nagyon :lol:
Nem hinném. Eto'ot, Henryt miért nem fogta vissza? De ha Villa és Pedro úgy játszana, mint az 5 kupás évben, az se lenne rossz. Másrészt mi amatőrök vagyunk, ők a világ legjobbjai közül néhányak, elég rossz kifogásnak hangzana.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.07. 11:22:47

Én Fabre és Alexis játékát elemezném egy picit.
Nem tudom mit mondott nekik Tito, de bevált.
Végre nem görcsöltek, nem kapkodtak.
Fabre eddig még az ötösről is képes volt kibikázni a lasztit, most meg képes volt kivárni a legjobb pillanatot a lövéshez.
Az első góljánál ( a hátsó lassításból látszik a legjobban) képes volt megvárni -meg egy cselt is bemutat-, hogy a kapus elmozduljon picit jobbra, azt várván, hogy ő megtolja a lasztit. És ekkor rúgta el a lasztit.
Alexis első góljánál is szépen elcsavarni próbálta a labdát, Alexis meg okosan, sallangmentesen átemelte a kapust. Végre nem próbálta cifrázni. Ahogy a második góljánál sem, szépen belepöttyintett ballal, nem próbálta jobbra áthúzni, stb.
Fabre harmadik gólja meg tanári volt. Már Ini passza is. A lövőcsel alap, és ott is, hogy kivárt egy ütemet, megnézte hova rúgja.

Szóval nem nagy gólokat akartak rúgni, csak gólokat. És nem görcsöltek.

Ami még feltünő volt: Thiago alig-alig adott el labdát, mintha őt is kicserélték volna.
TÉNYLEG ENNYIT JELENT TITO VISSZATÉRTE?

Az egész csapat jó volt, küzdöttek, hajtottak. A hátsó alakzatot a bajnokikon így többet játszatnám, ebben a felállásban. Bartra és Montoya remek lesz ebben a csapatban.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2013.04.07. 11:17:19

Lehet hülye gondolat de amikor focizok és van nálam jobb, kicsit idegesit és visszavesz az önbizalmamból, kedvetlen leszek és bénázok.
Amikro nem játszik akkor iszonyat jol tolom.
Nem lehet h Messi ha nem is ennyire de visszafog 1-2 focistát lélektanilag? :oops: :P
Bár ez a Mallorca 0 volt de nagyon nagyon :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.07. 11:08:04

Barcaman14 írta:Tényleg tökéletes este volt a tegnapi. Nagy kedvvel és intenzitással játszott az egész csapat, persze azt is hozzá kell tenni, hogy ehhez a Mallorca is asszisztált.

A hátralévő meccseink: Zaragoza(i), Levante(o), Bilbao(i), Betis(o), Atletico(i), Valladolid(o), Espanyol(v), Malaga(o),

Lesznek még húzós meccseink bőven, de a hazaikat behúzzuk már zsebben a bajnoki cím. És azért már most sem kell emiatt annyira aggódnunk.
A Madrid tavalyi pontrekordjához min. 7 meccset meg kéne nyernünk a maradék 8-ból, ez azért necces, viszont a gólrekord szerintem simán meglehet. Ugye ők tavaly 121-nél álltak meg, nekünk jelenleg van 95.

A lényeg persze az, hogy innen most már nem szabad elveszíteni a Ligát!

Visca el Barca :!:
Milyen szép is lenne, ha megdöntenénk mind2-őt, de nem fogjuk. Az okokat te is leírtad. Elég 4 meccset megnyernünk, ami valljuk be, valószínűleg pár forduló alatt meg is lesz. Utána meg azok játszanak, majd akik eddig kevesebbet, meg a fiatalok. Ők meg sem a gólátlagot és a megfelelő pontátlagot sem fogják hozni. 26 gólt kéne lőnünk 8 meccs alatt, ilyen körülmények mellett ezt kizártnak tartom.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.07. 11:03:20

Tényleg tökéletes este volt a tegnapi. Nagy kedvvel és intenzitással játszott az egész csapat, persze azt is hozzá kell tenni, hogy ehhez a Mallorca is asszisztált.

A hátralévő meccseink: Zaragoza(i), Levante(o), Bilbao(i), Betis(o), Atletico(i), Valladolid(o), Espanyol(v), Malaga(o),

Lesznek még húzós meccseink bőven, de a hazaikat behúzzuk már zsebben a bajnoki cím. És azért már most sem kell emiatt annyira aggódnunk.
A Madrid tavalyi pontrekordjához min. 7 meccset meg kéne nyernünk a maradék 8-ból, ez azért necces, viszont a gólrekord szerintem simán meglehet. Ugye ők tavaly 121-nél álltak meg, nekünk jelenleg van 95.

A lényeg persze az, hogy innen most már nem szabad elveszíteni a Ligát!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.07. 10:45:06

jó kis meccs volt tegnap! néhány következtetés:
1., látszik, hogy visszatért Tito
2., tud a csapat Messi nélkül játszani
3., nem volt Messi, tudtak mások is gólt lőni! miért? mert nem Messit kereste mindenki lasztival!
4., Cesc és Alexis nagyon élt. ezt is Messi hiányának tudom be (sajnos), vagyis ők is megoldhatták a helyzetet, nem Messit kellett játékba hozni
5., Thiagoval nem tudom mi történt, de meg sem közelíti a tavalyi önmagát
6., Montoya élete leggyengébb meccse volt, rengeteg hibával játszott, DE meg kell említeni, hogy BAL oldalon játszott, ami nem az ő posztja!
7., Song nagyon jól tolta!
8., Iniesta meg egy igazi vezér, szavakat nem lehet mondani rá!!!
9., Visszatért Abidal!!!!!!!!! :D
10., Gratula a csapatnak, hogy nem egy unalmas 2-0 -át hoztak, alibi játékkal!!!
Jöhet a PSG! nem bánnám, ha Messi pihenne, nem kéne erőltetni, ha mégsem menne Cesc-nek, akkor jöhetne 2. félidőben. de nem lesz gond, Messi nélkül is meglesz a PSG, ebben biztos vagyok!!! :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.07. 10:42:09

Nem vártam volna, hogy szétszedik a Mallorcát a fiúk, de nem bánom, hogy így lett. :-) Cesc és Alexis meglepően jól teljesített, de mikor bizonyítsanak, ha nem egy ilyen meccsen?A másik szenzáció természetesen Abidal visszatérése volt. Valami hasonló fogadtatásra számítottam előzetesen, mint amit kapott. Mindenki nagyszerű volt a meccsen, így legyen a PSG ellen is!
Kép
Kép
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.04.07. 10:39:58

Bob_Marley írta:Sok minden klappolt s látszódott hogy olyan futballisták akiket "temetünk" állandóan egy más taktikai rendszerben jóval gólra törőbben tudnak játszani.
Mondjuk persze, hogy jobban kitudnak teljesedni, ha nem kell minden labdát Messinek passzolni :D (ez most nem fikázás..)

De ez érthető. Vegyül példának Falcaot. Rengeteg gólt lő az Atleticoba, de ha eligazolna hozzánk vagy hozzátok, akkor lehet hogy sokan csalódnának benne, mert kétlem, hogy CR vagy Messi mellett hoznák ezt a szintet. Egyrészt a büntetőket elfelejthetné, másrészt nem rá játszana az egész csapat. Viszont, ha kiesik a nagyágyú, jelen esetben messi, akkor parádézhatnak, mint pl. Fabregas vagy Alexis.

Tehát, amekkora előny a csúcsjátékos, akkora hátrány is lehet néhány játékos számára.

más: kicsit meglepődtem a Mallorcán, hogy ennyire alárendelt szerepet játszottak. Azt hittem, hogy nagyobb lesz bennük a tűz, hisz kiesőzónában vannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára REMY 2013.04.07. 10:43:00-kor.
Válasz küldése