Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 00:32:04

fcbarca0827 írta:
zola8787 írta:A Barcelona a héten megmutatta, hogyan is lehet 1 teljes szezont lenullázni. Sajnos :/
Pepre a szokásosat mondom, 1 átlagos edző, mákja volt, hogy ilyen jó játékosok veszik körül.
A Barcelona jövő héten kedden, még játszik egy BL elődöntő visszavágót, majd az után lehet mondani, ha kiesünk, hogy lenullázta a szezont. (Már, amennyiben a Spanyol Kupa döntő a nullával egyenértékű. :lol: ) Ha meg bejutunk a BL döntőbe is, akkor ez a szezon ennyi év és parádés teljesítmény után több, mint korrekt. Másodiknak lenni egy nagyszerű Real Madrid mögött, BL döntőt (adja az ég!!! [-o< ) és Copa döntőt játszani.

Én meg azok közé tartozom, akik szerint Pepnek köszönhető az, hogy a Barca ott tart ahol. Remélem marad. Nem írom le, miért, mert aki ezen az állásponton van, már megtette Guardiola topikjában.

A meccsről: nincs mit szépíteni a Madrid megérdemelte a győzelmet és a bajnoki címet.

Ez most komoly?...Ennyire ne legyetek oda...KÖNYÖRGÖM...milyen fényes évek állnak a csapat mögött? ÉS még jönnek is...Istenem ez a BARCA!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.22. 00:18:45

azért sokan hajlamosak vagytok egy TÉNYT elfelejteni. ha ma nyerünk, a real még mindig vezet 1 ponttal.

persze ment az etetés, h ez a bajnoki döntő, de ha nyerünk sem garantálja semmi és senki hogy bajnokok leszünk. illetve lettünk volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.22. 00:10:31

zola8787 írta:A Barcelona a héten megmutatta, hogyan is lehet 1 teljes szezont lenullázni. Sajnos :/
Pepre a szokásosat mondom, 1 átlagos edző, mákja volt, hogy ilyen jó játékosok veszik körül.
A Barcelona jövő héten kedden, még játszik egy BL elődöntő visszavágót, majd az után lehet mondani, ha kiesünk, hogy lenullázta a szezont. (Már, amennyiben a Spanyol Kupa döntő a nullával egyenértékű. :lol: ) Ha meg bejutunk a BL döntőbe is, akkor ez a szezon ennyi év és parádés teljesítmény után több, mint korrekt. Másodiknak lenni egy nagyszerű Real Madrid mögött, BL döntőt (adja az ég!!! [-o< ) és Copa döntőt játszani.

Én meg azok közé tartozom, akik szerint Pepnek köszönhető az, hogy a Barca ott tart ahol. Remélem marad. Nem írom le, miért, mert aki ezen az állásponton van, már megtette Guardiola topikjában.

A meccsről: nincs mit szépíteni a Madrid megérdemelte a győzelmet és a bajnoki címet.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.04.22. 00:03:59

A Barcelona a héten megmutatta, hogyan is lehet 1 teljes szezont lenullázni. Sajnos :/
Pepre a szokásosat mondom, 1 átlagos edző, mákja volt, hogy ilyen jó játékosok veszik körül. Cserélni nem tud, a játékba nem tud beleszólni.
A Madrid megérdemelte a győzelmet, a Barcából pár játékos nem hajtott eléggé.
Villa kegyetlenül hiányzik, meg Eto'o :D
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2012.04.22. 00:03:16

Valaki írta, hogy a szerdai vereség jókor jött! Szerintem pont, hogy nem! Ne mondja senki, hogy egy olyan meccs után össze lehet szedni a csapatot, ráadásul ma az első gólunk is egy idétlen hülyeségből születik, olyanból amilyet nem sokszor lát az ember! A szúrkolók nagy része is számomra hihetetlen, dobálázunk itt a "Verjük a Madridot 5-el" meg a "jövő héten 3-0 a Chelsea ellen", kicsit fel kell ébredni, valami hibádzik a gépezetben, és ez úgy gondolom, hogy a fáradtság miatt van így. Ezért nem kell a felkészülési időszakot pénzkeresésre használni, mert itt kőkeményen a hiányos erőnléti felkészülés levét issza a csapat. Reménykedem, hogy kedd-re összeszedjük magunkat, de ez igen rövid idő... Remélem bejutunk a döntőbe! Visca el Barca!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vlxe 2012.04.22. 00:04:25-kor.
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 23:28:50

Egy kicsit hideg fejjel a meccsről.
Ez a bíró nagyon feküdt a Madridnak, nekünk nem. Azonban nem ezen ment el a meccs. A döntetlent talán megérdemeltük volna, de a győzelmet semmiként sem.
Párhuzamot vonnék a szerdai meccsel.
Messi nagyon messze volt a kaputól és ő osztogatta a gyilkos labdákat, amiket ügyesen kihagytunk ma is. Ő egyáltalán nem került helyzetbe volt egy-két megindulása és elhalt lövései is a védőkön.
A kulcs mindkét meccsen Ini és Xavi magukhoz képest gyenge játéka.
Dani pedig mióta visszatért, hát nagyon gyenge. Nemcsak a beadásai, hanem a kényszerítőzései Messivel.
Masce pedig hiába játszott látszólag jól. Mindkét meccsen kulcsfontosságú helyzetekben hibázott. Szerdán nem figyelt Drogbára. Ma pedig a második gólnál simán le kellett volna ütköznie CR-t a második gól előtt még a félpályánál. Kapott volna egy sárgát, de nincs a kontra és a gól. A Madrid ezt nagyon jól tudja, három passz és a kapu előtt vannak. Ami vagy gól vagy nagy helyzet.
Pep. A mai meccsen nem értettem, hogy a támadójátékunkat, hogyan akarja felépíteni. Ha valaki tudja kérem mondja el.
A jövőről. Nagyon fontos lesz, hogy Pep összeszedje fejben a fiúkat. Ha meglesz akkor a BL is. Mindegy ki lesz az ellenfél.
És jövőre vissza kell venni a bajnoki címet.
Ja, és nagy számok alapján egyszer a Madridnak is kellett nyernie a NC-ban.
Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!!!
Mindörökké!!!!!!!!!!!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.21. 23:27:03

Sándor_is írta:
papek89 írta:Egy érdekes gondolat.. Pep kockáztatott. Tudta nagyon jól, hogy ha nyerünk se biztos a bajnokság és akkor is hátrányban leszünk. A BLben viszont kell a frissesség. Pihentette a kulcsjátékosainkat. Ott halhatatlanok leszünk, ha megvédjük a címünket. Ez a mai taktika nem jött be. De most már tudunk pihentetni a király kupára, és ha kedden sikerülne továbbjutni a BLben, akkor ott is.
Xavi játszott 70 percet, Ini, Messi és Puyol végig.
Ki számít kulcsjátékosnak? Cesc és Alexis? Lehet. Nem tudom, csak kérdezem... szerintem az előbbi amúgy sincs jó formában, Sanyi meg félig sérült.
Jó, lehet játszottak, de hogy? Meg sem izzadtak szinte. Cesc, Alexis meg Pique kell a Chelsea ellen. ( Főleg, ha Drogba nem lesz ott) Azért még reménykedni csak lehet :\
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.04.21. 23:22:17

Nem játszottak csúcsformában a srácok, a Madrid viszont következetesen végigvitte a tervét. Kár a gólokért, úgy érzem, egy kicsit többet nyújtva meg lehetett volna ez a meccs.

Arbeola jól levédekezte Tellot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziipp 2012.04.21. 23:27:39-kor.
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.21. 23:20:12

papek89 írta:Egy érdekes gondolat.. Pep kockáztatott. Tudta nagyon jól, hogy ha nyerünk se biztos a bajnokság és akkor is hátrányban leszünk. A BLben viszont kell a frissesség. Pihentette a kulcsjátékosainkat. Ott halhatatlanok leszünk, ha megvédjük a címünket. Ez a mai taktika nem jött be. De most már tudunk pihentetni a király kupára, és ha kedden sikerülne továbbjutni a BLben, akkor ott is.
Xavi játszott 70 percet, Ini, Messi és Puyol végig.
Ki számít kulcsjátékosnak? Cesc és Alexis? Lehet. Nem tudom, csak kérdezem... szerintem az előbbi amúgy sincs jó formában, Sanyi meg félig sérült.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 23:11:41

nagyatyesz írta: bár az időhúzásuk még mindig dühít! Mondjuk, ha élesek vagyunk kíváncsi lettem volna, mit kezdünk velük, és ők később idegből a játékosainkkal...
Engem az idegelt ebből, h pl mikor CR fetrengett a vonalon kívűl, és mi jöttünk szabaddal, nem engedte a bíró elvégezni, hanem hívta a dokikat. És joggal voltak felháborodva ott Xaviék.
Meg mikor egy kirúgást nem engedett elvégezni jó fél percig, mert Pepével beszélgetett. Ez gusztustalan volt.

De nem ezen múlt a meccs.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2012.04.21. 23:11:29

Most jött ki a fásultság. Messi a pályán sem volt(a többiek sem). Valdez és Puyol igen hibáztak a gólnál, de a gólhelyzeteket is kihagytuk. Tello beállításával húzott egy merészet Pep, ami nem jött be, elizgulta a gólhelyzetét. Pep ismét későn cserélt, ez nagy hiba volt szerintem.
Lélektanilag hátrányban vagyunk most a keddi meccs miatt, de remélem, feltudnak pörögni a bl-re.
Valahogy ma nem éreztem a srácokban, hogy nyerhetnek.
A Reál megérdemelten nyert, gratulálok a bajnoksághoz nekik.
Én sem haragszom senkire, az elmúlt években amit kaptunk a csapattól...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára honda25 2012.04.21. 23:13:13-kor.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2012.04.21. 23:09:48

Scumy írta:Sziasztok!

Mint látjátok, nem szoktam túl sűrűn ideírni, pedig már 7. évét taposom, hogy napi szinten nyomon követem az oldal híreit, fórumait. Csak egy pár szóban szeretnék reagálni a mai estére, leírni a gondolataimat, érzéseimet.

- Nagyon nem olyan meccset kaptam, mint amire számítottam, mégsem vagyok csalódott. Pep munkája az elmúlt években, eredményesség és szellemiségben is éreztette ma velem a hatását. Nem haragszom a csapatra, akik agyonnyerték magukat és hülyére oktatták az egész világot a zsugáikkal, mert amit lehetett, megtettek. Igen, voltam hibák, tévedések, rossz húzások, amik a meccsbe, bajnokságba kerültek, de ezzel együtt elismerem, a mai madridi játék jobb volt, mint a mienk, így nem habzik a szám, hogy mocskos bíró, mocskos pep, mocskos taktika....ilyen a játék. Nem mondom, hogy ennyi belefér, de ugyanúgy töretlen a hitem a csapat, a játékosok és az edző után, mint a meccs kezdősípszója előtt is! A hitemet nem vesztettem el velük szemben, mert megtanított a játékuk arra, hogy kemény munkával, kitartással mindent el lehet érni, és ha nem is nyer a csapat, de amit lehetett, megtettek. Ma ennyire tellett sajnos, fáj nem fáj, ettől még fogok ujjal mutogatni egyesekre, a távozásukat követelve - mint amire annyira is számítottam, hogy megindul egy ilyen szófosás majd itt.

Ennyit szerettem volna, Som is serem! 8)
Ott a pont, egyetértek.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 23:08:13

Scumy írta:
Respect. Folytassa, Barca, folytassa, Pep.

Mi pedig bízzunk továbbra is töretlenül, s májusban meglesz a gyümölcse :)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 23:05:42

Legkisebbtobi írta:
Sanama írta:Nem értem miért kell lehúzni a Realt.
Olyan jól védekeztek, mint még soha a Barca ellen. 30 méternél közelebb 2-3értelmes passzra nem volt képes a Barca.
folyamatosan megoldották hogy 2en odaérjenek 1 emberre, nem értem miért kell elvenni az érdemüket. Lehet,hogy nem látványos,de rengeteg munka és koncentráció van emögött is. Ráadásul fair meccs volt.

2-3ziccerünk volt, ami elég minimális.
Köszönöm a madridisták nevében a hozzászólásod...

Másrészt grat a barcanak, mert jól játszottak de a Madrid jobban... ez benne van.
Eltekintve a helyenként csúnya időhúzásoktól a Madrid teljesen megérdemeltem győzött. Ezt nem is vitatom.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.21. 23:05:27

Kash írta:Egy utolsó hsz ereéig:


Remélem, aki Realos avákkal meg sigekkel viccelődtek, és Hala Madridoztak, azok egy kicsit megbánták :) Én szóltam hogy Fortuna megharakszik evégett. (Persze igy utólag könnyű okoskodni)
sőt, mi vagyunk a hibásak mindenért.

kérlek ne haragudj. holnap felkötöm magam.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2012.04.21. 23:05:14

Sziasztok!

Mint látjátok, nem szoktam túl sűrűn ideírni, pedig már 7. évét taposom, hogy napi szinten nyomon követem az oldal híreit, fórumait. Csak egy pár szóban szeretnék reagálni a mai estére, leírni a gondolataimat, érzéseimet.

- Nagyon nem olyan meccset kaptam, mint amire számítottam, mégsem vagyok csalódott. Pep munkája az elmúlt években, eredményesség és szellemiségben is éreztette ma velem a hatását. Nem haragszom a csapatra, akik agyonnyerték magukat és hülyére oktatták az egész világot a zsugáikkal, mert amit lehetett, megtettek. Igen, voltam hibák, tévedések, rossz húzások, amik a meccsbe, bajnokságba kerültek, de ezzel együtt elismerem, a mai madridi játék jobb volt, mint a mienk, így nem habzik a szám, hogy mocskos bíró, mocskos pep, mocskos taktika....ilyen a játék. Nem mondom, hogy ennyi belefér, de ugyanúgy töretlen a hitem a csapat, a játékosok és az edző után, mint a meccs kezdősípszója előtt is! A hitemet nem vesztettem el velük szemben, mert megtanított a játékuk arra, hogy kemény munkával, kitartással mindent el lehet érni, és ha nem is nyer a csapat, de amit lehetett, megtettek. Ma ennyire tellett sajnos, fáj nem fáj, ettől még fogok ujjal mutogatni egyesekre, a távozásukat követelve - mint amire annyira is számítottam, hogy megindul egy ilyen szófosás majd itt.

Ennyit szerettem volna, Som is serem! 8)
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.04.21. 23:04:22

Sanama írta:Nem értem miért kell lehúzni a Realt.
Olyan jól védekeztek, mint még soha a Barca ellen. 30 méternél közelebb 2-3értelmes passzra nem volt képes a Barca.
folyamatosan megoldották hogy 2en odaérjenek 1 emberre, nem értem miért kell elvenni az érdemüket. Lehet,hogy nem látványos,de rengeteg munka és koncentráció van emögött is. Ráadásul fair meccs volt.

2-3ziccerünk volt, ami elég minimális.
Köszönöm a madridisták nevében a hozzászólásod...

Másrészt grat a barcanak, mert jól játszottak de a Madrid jobban... ez benne van.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2012.04.21. 23:02:19

Elment a bajnokság, de még nem veszett el minden. Lesz még egy kupadöntőnk, illetve a BL-ben szerintem most nagyobb esélyünk lett hirtelen, mert a vereségeink, vagy döntetlenjeink után én mindig hihetetlen erőt éreztem a játékunkban, kivéve a januári végi/február eleji rövid időszakot.
Erősebbek vagyunk a Realnál, egy BL-döntőben lesz esélyünk ezt bizonyítani is, és kb 80%-ig biztos vagyok benne, hogy ha valóban ott fogunk találkozni, akkor sima 2-0-ás Barca-győzelem lesz.
A spanyol kupát be kell húzni, nincs mese!
Utána meg nyár végén jöhet majd a Szuperkupa is ;)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.21. 23:02:09

G.Gabe írta: Kell egy vérbeli csatár, kell új ötlet. Én nagyon nem értem, hogy átlövésekkel miért nem próbálkozunk? Voltak olyan meccsek -pl Bilbao-, ahol jött Adriano, és tüzelt, nagyon jól. Jött Valdes is középre, és lőtt. Nem tudom, hogy miért nem próbálkoznak? Ezt a passzolgatós taktikát már nagyon kiismerték. Az ellen el van, azt mondják, hadd passzolgassunk a felezővonalnál, abból nem lesz gól. Átlövések kellenének, egy olyan csatár, aki jól is tud fejelni. Az biztos, hogy ez nagy lökést ad a Realnak, és könnyen elkenhetik a Bayern száját. És ha valami csoda folytán mégis bejutunk a BL-döntőbe, akkor tuti, hogy ott is meg fognak izzadni, és könnyen lehet, hogy ott is kikapunk.
A lényeg, hogy egymás után kétszer kikapni tőlük, és így elveszíteni mind a bajnokságot, mind a BL-t, az borzalmas lenne.
Egy előnye van a mai meccsnek: az egész csapatot lehet pihentetni az idény végéig, fel lehet hozni sok fiatalt, megnézni mit tudnak, beépíteni őket a keretbe.
Szerintem ha Pep marad az edző továbbra sem számíthatunk túl sok átlövésre. A mai Barca játékfilozófiája a játék tökéletes kontroll alatt tartásán alapszik, márpedig egy 20-25 méterről eleresztett löket minden csak nem kiszámítható. Egy rossz helyre kivágódó labdából egy jól kontrázó csapat simán meg tud indulni és akkor rohanhatunk vissza. A lágy passzokból, kényszerítőkből kivágott labdák többnyire sokkal lágyabbak, jobban lehet készülni a "lepattanóra" a középpályán, amit könnyen begyűjthetünk. Az sem mellékes, hogy az igazán nagy löketekhez más típusú izomzat kell, a sorozatos erős lövések bizony nagyon igénybe veszik a lábizmot és nagyobb a sérülésveszély is benne. Valószínűleg ezek és még pár apróság miatt mellőzi az átlövéseket Pep a játékunkból.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.21. 23:01:37

Egy utolsó hsz ereéig:


Remélem, aki Realos avákkal meg sigekkel viccelődtek, és Hala Madridoztak, azok egy kicsit megbánták :) Én szóltam hogy Fortuna megharakszik evégett. (Persze igy utólag könnyű okoskodni)
Kép
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.21. 23:01:22

Egy érdekes gondolat.. Pep kockáztatott. Tudta nagyon jól, hogy ha nyerünk se biztos a bajnokság és akkor is hátrányban leszünk. A BLben viszont kell a frissesség. Pihentette a kulcsjátékosainkat. Ott halhatatlanok leszünk, ha megvédjük a címünket. Ez a mai taktika nem jött be. De most már tudunk pihentetni a király kupára, és ha kedden sikerülne továbbjutni a BLben, akkor ott is.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.21. 23:00:15

Továbbra is mondom, hogy ma magunkat vertük meg! A Real azt csinálta, mint az elmúlt meccseken, csak jobban tette mindezt, valamint nem rúgta szét a játékosainkat! ezért megérdemelt a győzelmük, bár az időhúzásuk még mindig dühít! Mondjuk, ha élesek vagyunk kíváncsi lettem volna, mit kezdünk velük, és ők később idegből a játékosainkkal...
Az biztos! csatár nélkül nem megy! Nem lehet egy emberre kihegyezni a meccseket! Messi ma gyenge volt, de ha azt vesszük az általam is csapatba követelt Tellonak 2 ziccere is volt! Alexis jól szállt be, csak így tovább! Nekem ma kifejezetten tetszett Tiago játéka, annak ellenére, hogy itt sokan kritizálták. Csak remélem, hogy ez a fizikai, mentális fáradság, valamint a bajnoki cím elvesztésével járó csalódás, nem hat ki a keddi meccsre! Ott neki kell ugrani az angoloknak, és lezárni a meccset!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.21. 22:59:03

Nem értem miért kell lehúzni a Realt.
Olyan jól védekeztek, mint még soha a Barca ellen. 30 méternél közelebb 2-3értelmes passzra nem volt képes a Barca.
folyamatosan megoldották hogy 2en odaérjenek 1 emberre, nem értem miért kell elvenni az érdemüket. Lehet,hogy nem látványos,de rengeteg munka és koncentráció van emögött is. Ráadásul fair meccs volt.

2-3ziccerünk volt, ami elég minimális.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:57:34

Azért az, hogy a csapat eddig eljutott, azért szép teljesítmény.
Csak rúgtak 97 gólt, rengeteg sérülés volt-van...
Abidal kidőlése....
A másodedző műtétje.....
Rengeteg negatív dolog érte a csapatot idén. A Realt nem.
Sokkal több meccset játszottak az elmúlt években, mint a Real.
Nem működött a rotáció. Nem tudott működni, a rengeteg sérülés miatt.

Én már hónapokkal ezelőtt írtam, hogy Pepnek kockáztatnia kéne, felhozni több fiatalt a B-csapatból, és pihentetni Xaviékat.
Még Messit is!!! Rá most nagyon rá férne, totál KO volt ma este.
Egyszerűen nem hittem a szememnek. Ahogy veszekedett, vitatkozott, nem a játékkal foglalkozott. Sosem láttam ilyennek.
Nagyon remélem, hogy a Chelseat sikerül elkapni, és sikerül bejutni a BL döntőbe.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:56:55

Sándor_is írta:
Pedro írta:Itt inkább a mi srácaink érthetetlen erőtlensége volt a döntő.
Nem igazán értem ezt az érthetetlen erőtlenséget. Nagyon is érthető; hányadik meccs a szezonban?

Amúgy meg ha megkérdezel, a Madrid sem fittebb, csak rombolni egy fokkal könnyebb, ráadásul mindenki 1-esre könyvelte a meccset, nekik meg belefért volna bármilyen eredmény - nem volt veszítenivalójuk.
Egyetértek, és helyesbítek, nem annyira a fizikai fáradtságra gondolok itt, hanem arra, hogy mintha lélekben sem lettek volna a pályán, és ez átragadt rám is, enerváltan néztem az egész meccset. És persze, lehet "zseni Mourinhózni", és megértem, hogy a Madridnak minden, akárhogyan kiizzadt győzelem is világsiker az utóbbi évek 'babértalan' meccsei után ellenünk, de istenigazából semmi többet nem mutattak, mint egy akármilyen kiscsapat a Nou Campban: 28 %-ban birtokolták a lasztit, felhúzták a duplafalat, és vezettek 4 támadást. A különbség talán csak a vezetett támadások minőségében volt. Illetve abban, hogy jól lezárták a területeket + kifogták az utóbbi évek leginkább enerváltabb Barcáját.

Ezzel együtt megérdemlik a bajnokságot. Ha két csapat ennyire a többiek fölé nő, törvényszerű, hogy sok esetben csak nüanszok (kapufáról ki vagy be, bíró befújja vagy sem) döntenek. És mivel a Barca jobb csapat, tehát többnyire az elmúlt években ő kényszerítette rá az akaratát a Madridra, természetes, hogy felénk dőlt 90%-ban a mérleg nyelve. Most hadd dőljön arra is egy kicsit a negyedik évben.

A BL-t visszük. Abban biztos vagyok.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Válasz küldése