Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 15:37:51

Tulajdonképpen semmit nem csináltak
csak 1el tobbet rugtak mint mi.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.24. 15:08:15

Csak beszúrom.

Hirtelen felindulásból újra megnéztem a meccset, jobb mint élőben :) :

1. félidő:

Én elfogadom Peptől, hogy egy ilyen felállással kísérletezett, és kihagyta (akármi miatt is) Fabr-Pique-t, és Alexis-t a kezdőből. Fabr és Alexis hullámzóan és gyengén teljesít, Pique pedig a fene tudja, de mindenesetre a gyors real kontrákhoz (ilyen nem nagyon volt) lassú.

Kissé eltúloztam az előző hozzászólásomban a bíró ténykedését, nem volt annyira vészes. Talán hamarabb adhatott volna sárgát a real védői-kp-ai közül 1-2-nek, de nagyjából ok.

A real gyenge, unalmas játékot mutatott, kivárásra játszottak és védekeztek ahogy tudtak.
ÓRIÁSI MÁZLIval találtak egy lesgólt (érdekes, hogy egy ilyen botlábú droid döntötte el az 1. félidőt), és onnantól még szánalmasabb játékot játszottak.
Tulajdonképpen semmit nem csináltak (Volt egy benzema lapos lövés és egy ronaldo fejes, ziccernek egyiket sem nevezném).
Ha így játszanak szerdán, simán továbbjut a bayern.

az 1. félidei támadójátékunknak MESSI ÉS INIESTA nagyon gyenge produkciója tett oda, kedden ennél csak jobb lehet. Elől, ketten, -1 embert jelentettek.
Én ezen kívűl nem húznék le senkit az 1. félidőben, tette mindenki a dolgát. Ha ők ketten jobban pörögnek, pontosabbak, akkor a kp. sorunk és a szélsők is eredményesebbek lettek volna.
valdest a gólnál, kijövetelnél megvédeném: a laszti túlrepült azon a zónán, ahol kiütni szokták a kapusok a labdát, ugyanakkor a fejesnél nagy reflex-vel ért vissza, de fogni nem tudta, aztáb Puyol...és a les előtte.

Összességében elég kevés helyzetünk volt, nem is csoda, hogy ebben a félidőben nem lőttünk gólt, na jó: .
Hiányzott egy befejező csatár!


2. félidő

MESSI ÉS INIESTA átmentette a formáját a 2. féidőre is.

A real is a foskupac játékot.

Hihetetlen, hogy ennek ellenére nem sikerül(t) nyerni.

De beszéljünk tovább a madridról, elvégre ez a meccs a bajnoki címért folyó ádáz küzdelemről is szólt. Ezek tényleg x-re játszottak, ez volt a mou zseniális taktikája.

'Aztán elkezdtek időt húzni, szarjankózni a realosok (fetrengés, oboázás, rájátszás hasonlók = szánalom). Benzema akkora fos volt, hogy szétfolyt, kontra is.

'60
Nagyon tetszik Thiago játéka, Xavi kezdhet félni.

Özil a pályán volt? Valaki az egekig magasztalta a népsport barc. blogban. Újabb foskupac. Ja Maria is.


66'

De mi még mindig nem tudunk gólt lőni. Nem is fogunk, ja de.

'68

Xavi felébredt lőtt egyet, és le is ment, hamarabb kellett volna, és Iniestának is.


Egyszerűen nincs a pályán a madrid...érthetetlen, hogy vezetnek.

'69
Aztán rohanunk egyet: gól! Mivan?
Hát eddig ez hol volt? Elmentek a p....

Úgy örül mindenki mintha 22 gólhelyezetünk lett volna eddig. és végre sikerült betalálni.
Viszont nem játszottunk annyira rosszul, csak apatikusan, mintha meg lett volna mondva, hogy...áh hülyeség, csak Alexisnek nem szóltak. :)

Azt nem lehet mondani hogy visszajöttünk a meccsbe, eddig is csak mi voltunk benne a real nem.

Jót nevettem amikor Pique elment melegíteni, ez vicc!


Aztán megint lőnek a semmiből egy gólt.
Gyakorlatilag ők maguk sem hiszik el.
ronnaldó meg valami érthetetlen nyugodtságra int mindenkit, özilt a Holdról kell visszahozni, annyira mereng.

Masch asszem 3. gólunkat hozza össze az utóbbi meccseken. Gáz.

'74, '76
Messi továbbra is kábulatban, mit kevertek a gatorade-be?

'76
cr. egyfelvonásos gálaelőadás, broáf'


'77

Időhúzásért az 1. sárgalap, én nem adtam volna, minek így nem következetes, hiszen az 5. perctől úzták az időt, de tényleg.

megint sárga, ja mostmár lehet, nem lesz belőle félmeccses emberhátrány.
Visszavonom amit a bíróról írtam az elején, tényleg nekik fújt.

Ebben a félidőben is alig volt tiszta helyzetünk, fura.

Érthetetlen,hogy Iniesta (és Messi, nem ő maradjon) miért maradhatott pályán, ilyen gyenge teljesítménnyel ilyen sokáig.

'83
A real 1. kontrája? Áh, biztos volt már, hisz állítólag a bajnoki címért hajtottak.

'84
Alexis harcol, szóljatok már neki...

Messi, tőle szokatlan módon, passzol Alexisnek (vajon miért, ezt mindig ellövi), kár volt.

Az egyenlítésért hajtunk. Lapozzatok Ti is.

Alves esernyőt ad ronnaldónak, szép volt. Hajtunk az egyenlítésért.

Cr: ez hihetetlen, masch nem ért hozzá, sárgát kap, fetreng, megvárja a f..gyúrókat és utána feláll, bíró röhög a Barcán.

Még egy kis fetrengés, időhúzás.

Már semmi sem történik, dögunalom...

Lefújták, a realisták nem hiszik el, ez velük történt?

Mekkora spórolás volt a real részéről ez a meccs
A real javára írom, hogy nem volt számottevő durva belépőjük.
A real így tud nyerni, sehogy.

---------
Én nem ismertem a Barcára, nem pörgették meg a Realt, pedig simán nyerhettek volna.
---------

Sajnálom a Barcelonát, GYŐZELMET érdemelt volna!
Ha akar játszani!


Érthetetlen
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 22:45:45

Hami írta:A Barcelonat senki se temesse ilyen a futball egyszer fent egyszer lent.
A csúcson még soha senki nem maradt fent és ezért szép a foci.
Lehet idén nem mi vagyunk a bajnokok de attól még nem kell itt eltemetni őket. Sokáig ültünk a trónon és még fogunk is.

Aki most elsiratja a csapatot meg stb az divatszurkoló akiben Barca szív dobog az kitart mellettük bármi is legyen mert Més que un Club


Visca el Barca!!!
Arra még nem sikerült rájönnöm, hogy mégis miért lenne az divatszurkoló, aki elsiratja a csapatot. Aki elpártol tőlük, az a divatszurkoló! Aki, miután pocsékul játszott a csapat és megérdemelten kikapott, mondja azt hogy még mindig sokkal jobbak midnenkinél, minden meccsen, stb, az meg egy elvakult fanatikus, akinek egész kevés köze van a realitáshoz.


A bajnokságot azért buktuk el, mert elbénáztuk, nem játszottunk elég jól a döntő pillanatokban. Nem azért, mert a bírók, meg a világ, meg az a rohadt platini nem szeret minket. Fogunk mi még a trónon ülni hosszabb ideát, de kétlem hogy ezzel a csapattal.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 22:42:08

sjd írta:
G.Gabe írta:gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
Azért én emékszem, hogy februárban többen emiatt jajgattak
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.04.23. 22:32:52

Zibra16 írta:Felálni a földröl és szurkolni, hogy a csapatunknak meglegyen a bajnoki aranya most a 2011/2012-es idény végén. Hisz a madridiak nem érdemlik meg hogy az övék legyen a főnyeremény hisz azért valljuk be elég sok segítséget kaptak a szezon során ha nem fújtak volna a bírok mindig oda a javukra akkor most nem itt állnának hanem lehet, hogy az ötödik helyen loholnának a barca után
Remélem, hogy a németek kiverik a semmirekellő mourinho legénységet a leagueból és majd utána sírhatnak, hogy jajj, a bíró nem adta meg a kézzel szerzett gólunkat meg, hogy nem fújt tizenegyest a 16-son kívül
Felkell kellni most a Barcának és jól elkell kalapálni holnap a chelsea fejét bekell rúgni a gólokat nincs mese csak így mehetünk tovább a döntőbe
Hajrá Barca Katalán a Szív :)
Attól hogy Barca drukker vagy, még nem kell hülyeségeket írni!! :D Az ötödik hely, az kb. 45-50 pontot jelentene, tehát elég abszurd dolog azt állítani, hogy a Madrid a bírói segítség nélkül ott tartana... :roll: Egyébként 2009-10-es szezonban "csak" 1 spanyol bajnokságot nyertünk, és mégsem dőlt össze a világ!! :wink: Ha idén a kupa mellett még a bl trófea is összejönne, akkor nagyon elégedett lennék a csapattal, de majd holnap meglátjuk mire futja a csapatnak...én bízom bennük!! :) És hogy ne legyen off: az elkövetkezendő pár bajnokin lehetne kicsit kísérletezni...én kipróbálnám Thiagot a kapu közelében, mondjuk közvetlenül Messi, és Alexis mögött. :D
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 22:12:13

A Barcelonat senki se temesse ilyen a futball egyszer fent egyszer lent.
A csúcson még soha senki nem maradt fent és ezért szép a foci.
Lehet idén nem mi vagyunk a bajnokok de attól még nem kell itt eltemetni őket. Sokáig ültünk a trónon és még fogunk is.

Aki most elsiratja a csapatot meg stb az divatszurkoló akiben Barca szív dobog az kitart mellettük bármi is legyen mert Més que un Club


Visca el Barca!!!
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.04.23. 22:03:15

Felálni a földröl és szurkolni, hogy a csapatunknak meglegyen a bajnoki aranya most a 2011/2012-es idény végén. Hisz a madridiak nem érdemlik meg hogy az övék legyen a főnyeremény hisz azért valljuk be elég sok segítséget kaptak a szezon során ha nem fújtak volna a bírok mindig oda a javukra akkor most nem itt állnának hanem lehet, hogy az ötödik helyen loholnának a barca után
Remélem, hogy a németek kiverik a semmirekellő mourinho legénységet a leagueból és majd utána sírhatnak, hogy jajj, a bíró nem adta meg a kézzel szerzett gólunkat meg, hogy nem fújt tizenegyest a 16-son kívül
Felkell kellni most a Barcának és jól elkell kalapálni holnap a chelsea fejét bekell rúgni a gólokat nincs mese csak így mehetünk tovább a döntőbe
Hajrá Barca Katalán a Szív :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.23. 21:47:17

sjd írta: ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
egy valencia forumon már-kis túlzással- az is dícséretes,hogy az őszi fordulóban nem kell sorfalat állniuk. az a szakadék,ami a 2 csapat és a többi között van,már megmosolyogtatóan nagy(és zavaró is). nem hiszem,hogy ez az elkövetkező pár évben jelentősen megváltozna,sőt...
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 21:29:59

Srácok ez komoly? Ennyien temetitek a csapatot?...Könyörgöm nem egy éve tart a sikersorozat, egy kicsit érthető, hogy csökkent a sikeréhség. Jövőre jobb lesz minden...biztos vagyok benne. De ilyen magas szintet nagyon nehéz is tartani. Nekünk az a dolgunk, hogy a csapat mellett álljunk, NE temessük el őket. A világ legjobb csapatáról van szó. Visca el Barca!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
adyjuve
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.04.12. 10:01:47

2012.04.23. 20:52:37

Juve!!!!!!!!!!!
Sempre Juve & Visça el Barca!
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 20:47:50

Hajrá Barca! Jövőre ismét miénk lesz a bajnokság is!!!!

Csatárt kell venni.....
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.23. 20:45:09

G.Gabe írta:gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 20:34:58

gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.23. 16:55:38

Emberekből áll a csapat, nem gépekből. Ezzel is csak szimpatikusabbá válnak Messiék. Főleg azzal, ahogyan szívükön viselik a bajnokság elvesztését. Jövőre újra megpróbálhatják, az idei szezon tanulságaival felvértezve.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.23. 13:47:11

G.Gabe írta:Murinnyó igen, jól látta, hogy most az a nemmegybesemmi-korszak jött elő, jól érezte, hogy ez a bekkelős-kontrázás be fog tudni válni.
A Baxern ellen meg nem mehetnek biztosra.
- azért mert a cselzi ellen nem ment be semmi, ne beszéljünk már nemmegybeemmi-korszakról...

- murinnyó, mivel nem volt eredménykényszerben, amugy is a bekkelős-kontrázós játék erőltette volna...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.23. 13:33:44

Két vereség egymás után, ilyen éles helyzetben, nem túl biztató a keddi meccs előtt.
Amit láttam, az nem egy győztes mentalitás.

Egyszerűen így alakult, még ezzel a tompa játékkal is megnyerhette volna a Barca, ami röhej, ha azt nézzük, hogy Real volt az ellen.
Akár X, vagy győzelem is lehetett volna, de londoni meccshez hasonlóan a szerencse nem volt mellettünk, a helyzetkihasználás gyenge.

Viszont komolyan felvetődik, hogy képesek-e hozni a BL elődöntőt otthon.

Rengeteg rossz egyéni teljesítmény, unalmas sablonfoci volt, sebesség nélkül. Valahogy el is 'fogyott' a csapat elől (nincs egy épkézláb játékos Messi mellett), és mindenhol.

Ami rögtön szembetűnt a meccsen, hogy a bíró egyértelműen a madridot támogatta, már-már pofátlan módon (ezt a madrid szurkolók is csendben picsogták itt-ott). Különösen az 1. félidőben követtem ezt, utána már nem annyira érdekelt. Természetesen ez csak megerősíti azt, amit az egész szezonban láttam, de ezt hagyjuk is, hiszen van elég bajunk, a bírózás maradjon meg nekik, mint műfaji elem.

Amiben nagyot javult a madrid, az a labdaszerzés, és mondjuk a helyzetkihasználás. Ezt jól kombinálták a közepes belépőkkel (20 szabálytalanság).

Nálam az 1. madrid gól erősen lesgyanús, 'de biztos nem úgy volt'.

Szóval ez kevés, a Chelsea ezt a nyomi védekező stílust még ennél is jobban tudja, úgyhogy fel kell kötni a gatyát.
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.04.23. 13:02:57

czaki10 írta:Mielott sokan lehuznàk a csapatot, mondvàn hogy a mi korszakunk lekoszont, akkor emlèkeztetnèm oket hogy ha jol tudom az utobbi 3 ès fèl èv egymàs elleni mèrlege azt mutatja hogy 15 vagy 16 mèrkozèsbol /nem tudom szàmszeruen/ most vert meg MASODJARA minket a Madrid.
ez igaz, de sztem akkor is egy korszaknak vége. És ha ezt nem látják meg barcelonában, akkor lesz 2-3 év szenvedés és utánna fogják meglátni. A lényeg: messi alapú a játékunk. Kiismertek minket, és felállt védelem ellen nincs bennünk annyi kreativitás, hogy elsöprőek legyünk. Ha visszaáll az ellenfél védelme, és messit kiszedik a játékból akkor csak szenvedünk. A középpályánk lassúsága megpecsételi a kontrajátékunk. Viszont ha nincs kontra, értelemszerűen egy visszarendeződött csapat ellen játszunk. Ahol elég messit ( esetleg iniestat) kivenni a játékból. A verzió: elküldik a csapat felét és új alapokra helyezni a barcat ( ez nem fog megtörténni). B verzió 2-3 naggyon kreatív játékos szerződtetése. Pl.neymart. Csak itt a hiba. Neymar hogy fog messivel megférni? tényleg azt kell látni, hogy messin múlik minden: vagy gólt rúg, vagy gólpasszt ad, vagy ő csinálja meg azt a 2 cselt ami megbontja az ellenfél védelmét és gól lesz.Quasi minden támadásunk rajta múlik. És ő kezd túlnőni a csapaton ( régi ronaldinhos szitu). Szval messi már meg is "követeli" hogy minden támadás rajta keresztül menjen. Szvsz. új edző, 2 kreatív játékos, és messi szerepének leértékelése a megoldás. ( ne értsetek félre, én vagyok a világ legnagyobb messi fan, de kezd túlbúrjánzani rajta a sztori, és ha őt kiveszik a játékból meghal a csapatunk)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 12:17:38

Bob_Marley írta:
G.Gabe írta:Murinnyó megint a bekkelést választotta. Nem hiszem, hogy hű de nagy taktikus lenne. Biztos, hogy látta a szerdai meccsünket, és úgy volt vele, ha a Chelsea megúszott 24 kapura lövést, akkor nekik is sikerülni fog. Ennyi.
Arra kiváncsi lennék, milyen taktikát választott volna, ha csak a helyzeteink 25%-át értékesítik a fiúk, és egy magabiztos győzelemmel jönnek haza.

Sajnos nem így történt. Ez van.
Ez egy butaság szerintem!
Minek kellett volna nekik kockáztatni?
Ezért is tartom butaságnak, hogy valamelyest próbáljuk itt magyarázni a bizonyítványt, hogy nem voltak jobbak stb-stb!
Kiment két csapat a pályára mindegyiknek megvolt a taktikája ők ezt végre tudták hajtani mi nem!
Valaki lejjebb írta, hogy hatékonyabbak voltak, igen ez is igaz, meg mi is megkönnyítettük a dolgukat!
Ami a fáradtságnak is volt köszönhető, ahol megint előjön, hogy Mourinho nagyon okosan nem futtatta szét a csapatát Münchenben az idegenbeli góljuk után, visszavettek, mi nem tudtuk ezt megtenni Londonban, utolsó percekben is mentünk előre az idegenbeli gólért!Ez is sokat jelentett, hogy pihentek!
De ettől még jobbak, hatékonyabbak voltak!
Lehet magyarázni, hogy nekik se volt túl sok helyzetük stb stb, meg nem voltak lehengerlőek (valakinek az jelentene boldogságot ha úgy kapunk ki, hogy 5el?? :D ez túlzás persze) nyertek, egy jó elfogadható játékkal, amivel többek között megöltek minket, elől meg kegyetlenül berugdosták!És 2-1nél a végén még simán akár kaphattunk volna még 2őt!
Ez van megérdemelték, mert jobbak voltak!
Pepnek a bajnokikon kellett volna a fiúkat pihentetni. Murinnyó igen, jól látta, hogy most az a nemmegybesemmi-korszak jött elő, jól érezte, hogy ez a bekkelős-kontrázás be fog tudni válni.
A Baxern ellen meg nem mehetnek biztosra.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.22. 23:07:56

G.Gabe írta:Murinnyó megint a bekkelést választotta. Nem hiszem, hogy hű de nagy taktikus lenne. Biztos, hogy látta a szerdai meccsünket, és úgy volt vele, ha a Chelsea megúszott 24 kapura lövést, akkor nekik is sikerülni fog. Ennyi.
Arra kiváncsi lennék, milyen taktikát választott volna, ha csak a helyzeteink 25%-át értékesítik a fiúk, és egy magabiztos győzelemmel jönnek haza.

Sajnos nem így történt. Ez van.
Ez egy butaság szerintem!
Minek kellett volna nekik kockáztatni?
Ezért is tartom butaságnak, hogy valamelyest próbáljuk itt magyarázni a bizonyítványt, hogy nem voltak jobbak stb-stb!
Kiment két csapat a pályára mindegyiknek megvolt a taktikája ők ezt végre tudták hajtani mi nem!
Valaki lejjebb írta, hogy hatékonyabbak voltak, igen ez is igaz, meg mi is megkönnyítettük a dolgukat!
Ami a fáradtságnak is volt köszönhető, ahol megint előjön, hogy Mourinho nagyon okosan nem futtatta szét a csapatát Münchenben az idegenbeli góljuk után, visszavettek, mi nem tudtuk ezt megtenni Londonban, utolsó percekben is mentünk előre az idegenbeli gólért!Ez is sokat jelentett, hogy pihentek!
De ettől még jobbak, hatékonyabbak voltak!
Lehet magyarázni, hogy nekik se volt túl sok helyzetük stb stb, meg nem voltak lehengerlőek (valakinek az jelentene boldogságot ha úgy kapunk ki, hogy 5el?? :D ez túlzás persze) nyertek, egy jó elfogadható játékkal, amivel többek között megöltek minket, elől meg kegyetlenül berugdosták!És 2-1nél a végén még simán akár kaphattunk volna még 2őt!
Ez van megérdemelték, mert jobbak voltak!
Kép
Kép
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 22:51:45

Murinnyó megint a bekkelést választotta. Nem hiszem, hogy hű de nagy taktikus lenne. Biztos, hogy látta a szerdai meccsünket, és úgy volt vele, ha a Chelsea megúszott 24 kapura lövést, akkor nekik is sikerülni fog. Ennyi.
Arra kiváncsi lennék, milyen taktikát választott volna, ha csak a helyzeteink 25%-át értékesítik a fiúk, és egy magabiztos győzelemmel jönnek haza.

Sajnos nem így történt. Ez van.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 22:40:29

nagyi írta:sziasztok. nem tudom, jó topicba írok e, de nem találtam alkalmasabbat. szóval, kérdésem az lenne, hogy ált. mikor szokott kiderülni a következő idény sorsolása? szeretnék okt.-nov. környékén kiutazni egy hazai meccsre, és jó lenne minél előbb intézni a dolgokat, csak úgy elég nagy lutri, hogy azt sem tudni, lesz e adott napon mérkőzés :D
Augusztus körül nézegesd az www.fcbarcelona.cat oldalán a calendar bejegyzést. ott még jegyet is tudsz foglalni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2012.04.22. 22:12:10

sziasztok. nem tudom, jó topicba írok e, de nem találtam alkalmasabbat. szóval, kérdésem az lenne, hogy ált. mikor szokott kiderülni a következő idény sorsolása? szeretnék okt.-nov. környékén kiutazni egy hazai meccsre, és jó lenne minél előbb intézni a dolgokat, csak úgy elég nagy lutri, hogy azt sem tudni, lesz e adott napon mérkőzés :D
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.22. 20:57:33

Ma töltöttem le a meccset, mivel nem láttam tegnap este. De aztán megtudtam az eredményt, így le is töröltem anélkül, hogy megnéztem volna. Nem várt eredmény született. Magáról a meccsről természetesen nem tudok írni, de eléggé lesúlytó, hogy az Osasuna elleni vereség utána összeállt a csapat, csökkent a hátrányunk is, majd most egy nagy pofon jött. Bár nagy fordulatot én már nem vártam, ezzel az utolsó szalmaszál is elszállt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.22. 19:52:36

sjd írta:
Te tényleg mazochista vagy :D :D
:D
Csak azért linkeltem be, h hátha van olyan, aki nem látta a tegnapi meccset.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.22. 19:51:05

Te tényleg mazochista vagy :D :D
Válasz küldése