Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.28. 15:21:50

most nézem h megint 4kor lesz a meccs. idióták. miért nem tették inkább vasárnap reggel 8-ra?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 10:53:35

Kéne mindig a meccs legrosszabb címe is. :D És akkor Suarez is nyerhetne valamit. :mrgreen: Meccs legjobbja Lucho az nálam erős, effektíve nincs a pályán. Ezzel az erővel minden meccsen lehetne ő, mert olyan embert küld fel, aki gólt lő. :D
Ráböktem a chileire, egyetlen stabil pontunk volt tegnap.

palesz77 írta:
Most nézem amúgy, hogy megint szombaton 16:00-kor lesz a következő bajnoki.. Ez milyen módi, hogy a szerda este játszó csapatok folyton szombat 4-kor tolják utána? Nekünk ez idén a 3. ilyen eset.. :roll:
Na ezt viszont nagyon utálom, ha már annyi időpont van, akkor miért nem tudják betenni vagy a szombat esti vagy vasárnap esti programba. Oké, hogy Németországban is ez van, s ott még hamarabb is kezdődnek a meccsek, de annyi idősáv nincsen mint a spanyoloknál. De annyira össze-vissza van a szövetség, hogy igazából abszolút megértem. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.24. 10:41:31

S.Agüero írta:Szerintem Vidal volt a meccs embere, palesz, mi ez, hogy nem tetted be a jelöltek közé? Nem nézted a meccset? :D
Bocsi, sose tudom eldönteni, hogy kiket kéne beírnom jelöltnek.. :D Igyekszem fejlődni! :D

Nem volt egy jó meccs amúgy, de behúztuk, ez a lényeg. A cserék kellettek nagyon, a második félidő mintha új meccs lett volna. Behúztuk, többi most nem érdekel. Felejtsük el minél előbb.

Most nézem amúgy, hogy megint szombaton 16:00-kor lesz a következő bajnoki.. Ez milyen módi, hogy a szerda este játszó csapatok folyton szombat 4-kor tolják utána? Nekünk ez idén a 3. ilyen eset.. :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.24. 09:36:41

zsoltman írta:A Gijon ellen lesz az elmaradt meccsünk 02.17-én?
Igen.

Húzzuk meg az Atletico ellen is, utána szép lesz a tabella :)
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2016.01.24. 09:11:51

A Gijon ellen lesz az elmaradt meccsünk 02.17-én?
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2016.01.24. 07:03:14

crixus írta:Ilyen okádék egy meccset. Meg sem próbálunk játszani. A védekezésünk kritikán aluli, de ebben vastagon benne van, hogy az elől lévők le se ...ák a meccset. Messi sokadszorra bizonyítja ebben a szezonban, hogy MÁR nem a világ legjobbja (Neymar az). A hozzáállása pedig dühítő. Nem csak sétál, de szinte mindig középre helyezkedik, kiszorítva onnan Suárez-t.
A szezon végén Vermaelen-t és még egy középhátvédet (Bartra/Matyi) el kellene küldeni és hozni valakit Piqué mellé a kezdőbe.

Örülhetünk, ha ma 1 pontot elcsípünk, mert ezt a meccset nemhogy megnyerni nem fogjuk, de esélyes egy 1-2 gólos bukta is. :roll: Még jó, hogy az olyan meccseken megy majd el a bajnoki címünk, mint a Depor vagy a Valencia elleni megnyert találkozó. =D>
Van még a cuccbol??? Dobd ki ne kábszizz!!!
Jó meccs volt ez :) ezek kellenek a bajnoki címhez :) Messivel nem volt gond szerintem sokszor visszatámadott rárontott az ellenfélre plusz egy kulcspasz egy gól :) nem lehet minden meccsen bucira forgatni az ellenfelet...számomra mascherano dühítő mert neki nem rosszabb meccse volt hanem mostanra kb ez jellemzi hogy ilyen teljesítményt nyújt :/ sebaj 3pont az 3pont tovább előre :) ja és egy kolléga jól írta január van!!!januárban a legfontosabb a 3 pont aztán szépen csúcsra pörögni ahogy tavaly :) béke Visca Barca
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.01.24. 01:40:39

MessiNeymarSuarez írta: Szegény Messi... :D
Most vs Malaga:
shots: Messi, 6
dribbles: Messi, 3
chances created: Messi, 3
through balls: Messi, 1
balls won back: Messi, 7

Neymarnak is vannak ugyanúgy gyenge meccsei, amikor nem tűnik ki.
Első sorban arra gondoltam, hogy ebben a szezonban Neymar hiánya jobban meglátszik a csapaton. Neymar sokkal többet mozog, sokkal többször kéri a labdát.

corol írta:Most akkor mi van????? [-X
Szerencsénk. Az volt, de nem kevés... :roll:
A teljesítmények nem sokat változtak a második félidőre, az akarás, a küzdés volt ami változott. Lucho sikeresen feltüzelte őket. Más kérdés a pocsék forma.

Nálam a meccs embere Arda volt. Tökéletesen ő sem játszott de amit csúszott mászott sokszor az tapsot érdemel. Mascherano is igyekezett, de rengeteget hibázott.
Messi meg... egy klasszis megmozdulás, egy gól és ennyi. Mezőnymunka nulla. Helyezkedés pocsék. Nem tudom, hogy Lucho utasítására váltanak Suárezzel, de ez a felállás nem olyan hatékony. Az nem lehet baj, hogy a Bolha lelassult... mert 28 évesen még abszolút nem idős játékos.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.24. 00:38:40

Szerintem Vidal volt a meccs embere, palesz, mi ez, hogy nem tetted be a jelöltek közé? Nem nézted a meccset? :D
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.01.24. 00:09:54

Ilyen zavarodott félidőt rég láttam. Egymást múlták alul a fiúk. Ez még Bravora is átragadt. Szerencse, hogy ennyivel megúsztuk a hátul passzolgatást.
Mintha végig nem hitték volna el, hogy a Malaga bármire is képes lehet. Hamar el kell felejteni ezt az egészet. Szerencse is kell a bajnokság megnyeréséhez, ha a foci épp nem megy.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.23. 20:32:30

visca el barca írta:fúh de bűn rossz meccs volt. második félidőre azért egy kicsit összekaptuk magunkat meg láthatóan a malaga is elfáradt az első félidő letámadásától.

jövő7en az atletico ellen ez nagyon kevés lesz.
Lefogadom, h azokat meg bucira verjük jövő hétvégén, a mai kínlódás után. Nem is értem, mit keres hátul a Malaga.

Az idei Atleticot nem érzem olyan erősnek, mint a tavalyelőtti bajnokot, bár inkább úgy mondom, h akkor ők voltak a jobb csapat, most meg mi. Szinte biztos vagyok benne, h könnyebb győzelem lesz, mint a mai. Legfeljebb majd jövök mea culpa-zni :D

Ha létezik 6 pontos mérkőzés....:)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.01.23. 19:08:18

el voltam kenődve az első félidő láttán - joggal. a második azután tűrhető, de mindenképpen jobb volt és ami a szerencsénk (mert ahogy látom nem egyedül gondolom: szerencse is kellett a mai három ponthoz) a Malaga éppen fordítva, inkább romlott.
kissé lehiggadva, én a következőképpen látom: a védelemre nincs mentség, bár Lucho valószínű erre a Malaga támadósorra méretezte és nem is tévedett volna ha az egyéni teljesítmények nem olyanok lettek volna. (nálam még Bravó is ludas, sok rossz kihozatal, kirúgás miatt)
középpálya: a leggyengébb láncszem! sem előre sem a védelemben nem remekeltek, nekem még Iniesta tünt a leghasználhatóbbnak.
elől : végül is rúgtak két gólt amiből az a legjobb, hogy egyel több lett mint amit kaptunk. Messit én is sétálósnak és elég sok hibával láttam, de tény egy gól, egy előkészítés.... nem mentegetem sokan már meg tették, Suarez sem remekelt de hát ez a meccs nem erről lesz emlékezetes, hanem arról, hogy elhoztuk a három pontot.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.23. 18:57:21

Kb ilyenek a tipikus Malaga elleni meccseink. Semmi nem jön be támadásban, de legalább védekezésben se. Örülök h túl vagyunk rajta. Piros pont Luchonak Mathieu-ért. Remekül szállt be.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.23. 18:44:52

Mielőtt itt nagyon nagy sírásokba kezdenétek, nézzetek rá a naptrárra. Mindig visszaveszünk ilyenkor és vissza is kell. Ez egy nagyon fontos 3 volt egy nagyon nehéz pályán.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.23. 18:40:20

Így utólag belegondolva, milyen találó lett az Andalúziai "kikapcsolódás" cím, főleg az első félidőben egy-ketten kikapcsolódtak. :lol: A bajnokok arról ismertetnek meg, hogy ezeket a meccseket behúzzák. Mondjuk engem teljesen leépített ez a meccs. :D A lényeg a 3 pont, ezt a teljesítményt pedig gyorsan felejtsük el, majd ha március középén ilyen játékkal rukkolunk elő, akkor lesz miért aggódni, én reménykedem, hogy ez csak egy kisiklás volt, a szokásos január-februári visszaeséshez képest is.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.23. 18:28:53

crixus írta:Ilyen okádék egy meccset. Meg sem próbálunk játszani. A védekezésünk kritikán aluli, de ebben vastagon benne van, hogy az elől lévők le se ...ák a meccset. Messi sokadszorra bizonyítja ebben a szezonban, hogy MÁR nem a világ legjobbja (Neymar az). A hozzáállása pedig dühítő. Nem csak sétál, de szinte mindig középre helyezkedik, kiszorítva onnan Suárez-t.
A szezon végén Vermaelen-t és még egy középhátvédet (Bartra/Matyi) el kellene küldeni és hozni valakit Piqué mellé a kezdőbe.

Örülhetünk, ha ma 1 pontot elcsípünk, mert ezt a meccset nemhogy megnyerni nem fogjuk, de esélyes egy 1-2 gólos bukta is. :roll: Még jó, hogy az olyan meccseken megy majd el a bajnoki címünk, mint a Depor vagy a Valencia elleni megnyert találkozó. =D>
Szegény Messi... :D
Most vs Malaga:
shots: Messi, 6
dribbles: Messi, 3
chances created: Messi, 3
through balls: Messi, 1
balls won back: Messi, 7

Neymarnak is vannak ugyanúgy gyenge meccsei, amikor nem tűnik ki.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.23. 18:11:50

Igazából csak egy aggasztó dolog volt a maival kapcsolatban, hogy a csereembereink nagyon besültek és mellé a kezdőből is páran hát....hagyjuk is. Rengeteg volt a hiba, viszont a küzdeni akarás ott volt és ezeken a meccseken kell valahogy nyerni és nem röhögcsélni 5:0-nál. Ez megvolt és ez ugyanannyit ér mint a többi győzelem. Ez nem mosdatás, mert valóban dühítő hibáink voltak, de szünetben csak kaptak valami fejmosást és akarták a három pontot, csak meglett. Ez azért örömteli és grat a fiúknak. Kell tudni Atletico módjára küzdeni és behúzni a meccseket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.23. 18:09:57

fúh de bűn rossz meccs volt. második félidőre azért egy kicsit összekaptuk magunkat meg láthatóan a malaga is elfáradt az első félidő letámadásától.

jövő7en az atletico ellen ez nagyon kevés lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.23. 18:07:37

crixus írta:Ilyen okádék egy meccset. Meg sem próbálunk játszani. A védekezésünk kritikán aluli, de ebben vastagon benne van, hogy az elől lévők le se ...ák a meccset. Messi sokadszorra bizonyítja ebben a szezonban, hogy MÁR nem a világ legjobbja (Neymar az). A hozzáállása pedig dühítő. Nem csak sétál, de szinte mindig középre helyezkedik, kiszorítva onnan Suárez-t.
A szezon végén Vermaelen-t és még egy középhátvédet (Bartra/Matyi) el kellene küldeni és hozni valakit Piqué mellé a kezdőbe.

Örülhetünk, ha ma 1 pontot elcsípünk, mert ezt a meccset nemhogy megnyerni nem fogjuk, de esélyes egy 1-2 gólos bukta is. :roll: Még jó, hogy az olyan meccseken megy majd el a bajnoki címünk, mint a Depor vagy a Valencia elleni megnyert találkozó. =D>
Most akkor mi van????? [-X
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.01.23. 17:59:29

Ha nehezen is, ha csúnyán is, de megvan! Nem játszottunk jól, mégis sikerült behúzni a meccset. Az ilyenek a bajnokság végénél sokat fognak számítani. Részemről nagy gratuláció jár a csapatnak. Nem érdekel hogyan játszottunk, a lényeg, hogy sikerült győznünk és ez a legfontosabb.

Visca El BARCA!!!
Kép
Tromort77

2016.01.23. 17:56:16

Sokan tudnak jól játszva nyerni, de rosszul játszva nyerni dupla annyit ér. Az ilyen meccseken múlik a bajnoki cím és a bűn gyenge játék ellenére sikerült. El kell felejteni ezt a meccset, megvan a 3 pont és ennyi a lényeg. Lucho jól meccselt és láthatóan hatott a játékosokra a félidőben, ez nagy pozitívum. Ezen felül Mathiue-nak örülök még, jól oldotta meg a dolgát, kellene a tavalyi jó formája.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.23. 17:56:01

MEGVAAAAAN!!!!!! =D> =D>

Vééégre, hihetetlen..Azt hiszem öregedtem vagy 20 évet. :D

Ahogy szokás mondani, az ilyen meccsekkel lehet bajnokságot nyerni.Az Atleti elbukott itt, a Real Madridra sem várhat könnyű menet, persze mit sem ér ha jövő héten kikapunk az Atleti ellen.

Gratula a srácoknak, szerencsére második félidőben összekaptuk magunkat, alakulhatott volna sokkal csúnyábban is, de szerencsére behúztuk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.23. 17:54:05

Csak meglett. \:D/ Lényeg a három pont, többi nem érdekel. :D
Kép
Kép
Kép
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2016.01.23. 16:57:23

Eddig elég gyengék vagyunk, remélem 2. félidőre összeszedjük magunkat!
Hajrá Barca!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.01.23. 16:55:51

Ilyen okádék egy meccset. Meg sem próbálunk játszani. A védekezésünk kritikán aluli, de ebben vastagon benne van, hogy az elől lévők le se ...ák a meccset. Messi sokadszorra bizonyítja ebben a szezonban, hogy MÁR nem a világ legjobbja (Neymar az). A hozzáállása pedig dühítő. Nem csak sétál, de szinte mindig középre helyezkedik, kiszorítva onnan Suárez-t.
A szezon végén Vermaelen-t és még egy középhátvédet (Bartra/Matyi) el kellene küldeni és hozni valakit Piqué mellé a kezdőbe.

Örülhetünk, ha ma 1 pontot elcsípünk, mert ezt a meccset nemhogy megnyerni nem fogjuk, de esélyes egy 1-2 gólos bukta is. :roll: Még jó, hogy az olyan meccseken megy majd el a bajnoki címünk, mint a Depor vagy a Valencia elleni megnyert találkozó. =D>
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.01.23. 16:55:30

Így az első félidő margójára, úgy tűnik eljött az idő, amikor Neymar hiányát jobban megszenvedjük, mint Messiét.
Válasz küldése