Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 15:15:14

neymarnak biztos nem elégedettek az edzésmunkájával. igaz +20 kiloval, 3 honap szabi után a strandról beesve is lefocizná azt a szerencsetlen pedrot... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.09.13. 15:15:03

Nem örülök hogy Masch LE kezei alatt is inkább a védelemben kap helyet, de bízok benne idővel majd előrébb ugrik. Bartra is kezdhetett volna. Neymar pedig minél előbb a pályára!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.09.13. 15:12:16

visca el barca írta:Bravo - Montoya Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Pedro Messi Munir
Sajnos várható volt, hogy Neymar nem kezd :?

A Mascherano-Mathieu duó érdekes lesz, Montoya pedig remélem bizonyít.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.13. 15:11:32

Kezdő: Bravo - Montoya Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Pedro Messi Munir

Munir eddig az összes bajnokin kezdett, ugye? nem semmi. remélem betalál ma is 8) .
amúgy ha úgy vesszük, kh nélkül játszunk, Cruyff meg Pep büszke lehet most Luchora :lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 15:08:04

Bravo - Montoya Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Pedro Messi Munir

:lol:

inkább nem kommentálom.

hajrá lányok!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2014.09.13. 14:42:41

Szerintem is Bravo lesz a kapuban. Ter Stegen meg talán szerdán befigyel az APOEL ellen. Már kíváncsi vagyok rá is...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 14:22:24

roby122 írta:még csak játszani sem játszott, vele biztosan nem fog kockáztatni LE.
akkor ezen indok miatt a következő meccsen sem lesz kezdő. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.13. 14:15:36

MessiCesc írta:Hát nem tudom, de számomra elég nagy csalódás.... Ez a Matyi meg rémgyenge ha cserének jött az oké, de hogy került ő Bartra elé? Könyörgöm, csak 2 fontos meccsen hagyj játsszon Bartra és ha gyenge akkor dobják ki, de így hogy lassan 24 és nem kapja meg a lehetőséget ilyen gyenge riválisokkal szemben az hihetetlen.
:D

Nyugodj meg, majd akkor idegeskedj, ha nem nyerünk, addig LE a király :D (remélem nem ma törik meg ez)
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.09.13. 14:14:02

visca el barca írta:sanszos egy ?-alba-piqué-matyiő-montoya, busi-ini-rakitic, neymar-messi-pedro kezdő.

igazából sztem csak a kapusposzt kérdéses, ma eldől ki lesz az első számú hálóőr. sztem kb 90% hogy bravo, bár engem nem győzött meg, nem mozgott tul magabiztosan az eddigi két meccsen.
A kezdőcsapatodban egyetértek , szerintem is ezzel a kezdővel fog pályára lépni a csapat.
Viszont , a kapusposzt kérdése pont , hogy nem ma fog eldőlni. Stegen nem rég épült fel , még csak játszani sem játszott , vele biztosan nem fog kockáztatni LE. Bravo fog kezdeni ma is , viszont a következő bajnokin már Stegen. Nem mondom biztosra de szerintem így lesz.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.09.13. 13:46:03

Hát nem tudom, de számomra elég nagy csalódás.... Douglast minek vettük meg? Előre látom, hogy jövőre még Adriano is előtte lesz, utána meg megy a kölcsönadogatás és Keirrison 2.0. Így sem kerül még be a keretbe sem, hogy Alves sérült.... Ez a Matyi meg rémgyenge ha cserének jött az oké, de hogy került ő Bartra elé? Könyörgöm, csak 2 fontos meccsen hagyj játsszon Bartra és ha gyenge akkor dobják ki, de így hogy lassan 24 és nem kapja meg a lehetőséget ilyen gyenge riválisokkal szemben az hihetetlen. Rafinha-t én sem látom akkora istenáldotta tehetségnek, de hogy SR-nél nem jobb az hülyeség.... Hihetetlen, hogy ez az ember, hogy tud itt maradni mindig, Pedro-nak legalább 1-2 jobb éve volt, neki annyi se.... Munir és Sandro tehetségesek, de ne hájpoljuk már fel mi is őket, mert ha visszajön Luis akkor igen csak meg lesznek sértődve, hogy mehetnek vissza a másodosztályba focizni....
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.09.13. 13:15:32

valójában ez a keret egyetlen kérdőjelet hordoz, mi lesz Mascherano sorsa? a többieket már nagyjából tudhatjuk mit érnek, még akkor is ha lehet olyan összeállítás, formáció ami még nem volt. ha az Argentínt berakja Busquets mögé tartaléknak, az nálam csalódás, ha a védelemben játszatja (továbbra is) az már totál sötét.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 13:07:06

sanszos egy ?-alba-piqué-matyiő-montoya, busi-ini-rakitic, neymar-messi-pedro kezdő.

igazából sztem csak a kapusposzt kérdéses, ma eldől ki lesz az első számú hálóőr. sztem kb 90% hogy bravo, bár engem nem győzött meg, nem mozgott tul magabiztosan az eddigi két meccsen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.13. 13:02:04

danianevem írta:Távol álljon tőlem, hogy előrébb rangsoroljam Robertót Rafinhánál, de az eddigi meccseken nem tudta annyiszor és úgy belevonni magát a játékba, ahogyan az ő posztján várhatnánk. Szóval a döntést én jelzésértékűnek vettem, de Erxy kommentje alapján inkább csak pihentetésről lehet szó.
Eddig amúgy egyszer játszott a posztján - a középpályán - felkészülési meccsekkel együtt, de még akkor is azon az oldalon, amelyiken kevésbé tud. Ennek ellenére volt 2-3 nagy zsugája előző meccsen, bár gondolom szinte csak én jegyeztem meg őket, mert árgus szemekkel figyelem minden mozdulatát.. :lol:

Neki amúgy egyértelműen a jobboldalon kell játszania ahhoz, hogy a legjobbját nyújtsa, hiszen az egyik fő erénye az, hogy a befelé cselez és passzol - mint Ini a baloson -, így a múltkor a baloldalon nem csoda, hogyha idegenül mozgott. Viszont szerencsétlenségére jobboldalt Alves játszik, aki mögé olyan ember kell, aki helyette is védekezik, így nem tudom mennyiszer fog ott szerephez jutni - bár az ő védőmunkája is elég jó, szóval szerintem nem lenne gáz.. Nagyon kíváncsi leszek, mindenesetre én bízok a srácban!
danianevem írta:Nálam nem, végül is csak az alapozásról és a felkészülési meccsekről maradt le. A brazil első osztály meg köszönőviszonyban sincs a spanyollal, azaz az ottani felkészülés elvileg nem igazán lehet mérvadó. Ha meg tényleg a rangsor legvégén van, akkor sok értelme nem volt a leigazolásának...
Szerintem Douglas idén annyi percet fog nálunk játszani, mint Faubert anno a Realban.. Tuti biztos vagyok benne, hogy csak azért jött, hátha jövőre nem igazolhatunk, és hogy meglegyünk akkor is létszámban. Simán be lehetne vetni már, ha annyira bízna benne LE.. Persze aztán lehet tévedek, de nekem ez a megérzésem.

Bartra mellőzésének meg nagyon nem örülök, tartok tőle, hogy elherdáljuk a srácot. Nyomatni kéne ezerrel, hogy kiderüljön mire képes, de mindenki más játszik szinte, csak ő nem. Anno ha Busit nem rakja Pep folyton a csapatba sose derült volna ki, hogy mekkora spíler a srác.. Nem tudom mi lesz így vele, de remélem LE idővel elkezdi őt is játszatni, mert jelenleg nem jót érzek..

Montoyára szintén nagyon kíváncsi vagyok, ha ma Adriano kezd, akkor hasonló jövőképet látok nála is mint Bartránál - legalábbis a jelenlegiek alapján. Remélem játszani fog, tavaly a Bilbao ellen a csapat egyik - ha nem - legjobbja volt - még ha ki is kaptunk.

Neymar meg remélem kezd, szeretném már 90 percig nézni a játékát LE csapatában.. :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.13. 12:20:25

Ha azt nézem,hogy egy évek óta itt "játszó" Bartrát még a keretbe sem nevez L.E. akkor Ter Stegen maximum a kispad mellet fog ácsorogni,de az biztos,hogy a kezdő közelében nem lesz.
Alves hiányának örülök, ezért viszont remélem,hogy Neymar kezd és így Albával kiegészülve végre a bal oldalon fogjuk erőltetni a támadásainkat. 8)
Bár most,hogy nem lesz Alves, a labdaszedő srácokat sajnálom mert nem lesz munkájuk. :(
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.09.13. 12:03:23

Reménykedem benne, hogy Ter Stegen lesz a kapus.
A hátvédsorban nem lennék meglepve ha ott találnánk Mascherano-t.(remélem nem így lesz [-o<)
A középpályára várom a Rakitic,Busquets(bárcsak Mascherano lenne vkp-n [-o< ),Iniesta hármast.
A támadósorban a Neymar,Messi,Munir hármast , esetleg Pedrot, Neymar vagy Munir helyett.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.13. 11:54:23

semmi, csak később jutott eszembe, hogy Rafinha körbeutazta a világot. :lol:
egyébként Xavi kezdetésén én sem lepődnék meg, ahogy egy Pedro-Messi-Munir hármason se.

szép viták lesznek még ebből később, de én remélem, hogy már ma ter Stegen kezd a kapuban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erxy 2014.09.13. 12:17:01-kor.
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.09.13. 11:48:40

Sokakat nem értek, miért vannak már meccs előtt felháborodva, illetve miért ez a ragaszkodás xy-hoz, vagy épp z miért ott játszik, y miért nem került be. Az edző aki velük dolgozik most így gondolta, innen vajmi keveset tudunk az ottani munkáról. Felőlem Iniesta lehet balhátvéd, Messi meg a kapus, csak győzzünk. Erre meccs előtt talán még van is esély xy-nal a csatasorban vagy épp nélküle. Ha nem nyerünk jöhet a kritikaáradat.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.09.13. 11:43:55

Erxy írta:nálam csak egy indok van, amiért SR kerül keretbe Rafinha helyett, hogy túl sokat utazott Rafinha a brazil u21-el.
minden más esetben súlyos szakmai hiba.
dehát ha megvan az indok, akkor mi a baj? első két meccsen láttuk roberto mennyit játszott, és láttuk rafinha mennyit. tök egyértelmű a helyzet. már akkor előre lehetett tudni, hogy rafinha nem játszik, amikor kiderült, hogy ő három meccset játszik a válogatott szünetben. aztán később is ért vissza neymarral meg rakiticcel. azon se lepődnék meg, ha az utóbbi kettő nem kezdene.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.13. 11:20:33

salas9 írta:Igazad van, nem mutatott kiemelkedő teljesítményt, de a vak is látja, hogy jobb játékos mint az oldalpasszolós barátunk...
Távol álljon tőlem, hogy előrébb rangsoroljam Robertót Rafinhánál, de az eddigi meccseken nem tudta annyiszor és úgy belevonni magát a játékba, ahogyan az ő posztján várhatnánk. Szóval a döntést én jelzésértékűnek vettem, de Erxy kommentje alapján inkább csak pihentetésről lehet szó.
Erxy írta:Douglas meg.. 2 hete edz az első csapattal, szóval ez a ritmus felvétel nálam bullshit.
Nálam nem, végül is csak az alapozásról és a felkészülési meccsekről maradt le. A brazil első osztály meg köszönőviszonyban sincs a spanyollal, azaz az ottani felkészülés elvileg nem igazán lehet mérvadó. Ha meg tényleg a rangsor legvégén van, akkor sok értelme nem volt a leigazolásának...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.09.13. 11:09:44

zola8787 írta:Majd játszik a kupában. LE nem akar pontokat veszteni. Én sem tenném be...
Látom te is bízol szegény gyerekben :lol: Nem tudom közületek ki nézte a hétfői Spanyol-Macedón EB selejtezőt, de mikor Bartra beállt nagyon jó teljesítményt nyújtott :!: Parádésan előzte meg a csatárokat, jó ütemű belépői voltak, és a végén volt egy afféle "Zrinyi vagyok kirohanok a várból" futása, amiből lett a 4. vagy az 5. gól :mrgreen:
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.13. 11:04:33

csababarca írta:LE is kezdi az okosságait, Roberto a keretben,Rafinha meg nem. Bartra is kimarad, szegény, pedig nem.nagy a konkurenciája minőségben,talán a legkönnyebb helyzete van...most hagy ne említsem,hogy egy Marquinosnak,Varanenak, Nastaticnak pl milyen kaliberekkel kell megküzdeniük...Bartrat meg még ilyen Mathieu és Masch féle behazudott hátvédekkel szemben sem preferálják.
Majd játszik a kupában. LE nem akar pontokat veszteni. Én sem tenném be...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.09.13. 10:59:44

Szerintem elég hosszú a szezon ahhoz, hogy a 3. forduló előtt már temessük a játékosokat. Majd pár fordulóval odébb kiderül, hogy mit miért tesz LE.
Mára pedig győzelmet várok ,minél jobb játékkal.

Visca Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.09.13. 10:54:19

LE is kezdi az okosságait, Roberto a keretben,Rafinha meg nem. Bartra is kimarad, szegény, pedig nem.nagy a konkurenciája minőségben,talán a legkönnyebb helyzete van...most hagy ne említsem,hogy egy Marquinosnak,Varanenak, Nastaticnak pl milyen kaliberekkel kell megküzdeniük...Bartrat meg még ilyen Mathieu és Masch féle behazudott hátvédekkel szemben sem preferálják.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.13. 10:49:50

danianevem írta:Kövezzetek meg, de Rafinha kihagyását meg tudom érteni, semmit sem mutatott az eddig találkozóinkon. Előre nélküle is megvagyunk, Alibi Roberto az eredmény megtartására akár jó is lehet, már ha úgy alakul.
nálam csak egy indok van, amiért SR kerül keretbe Rafinha helyett, hogy túl sokat utazott Rafinha a brazil u21-el.
minden más esetben súlyos szakmai hiba.

Douglas meg.. 2 hete edz az első csapattal, szóval ez a ritmus felvétel nálam bullshit. szerintem Adriano is hamarabb van a sorban, mint ő.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.09.13. 10:38:46

danianevem írta:Kövezzetek meg, de Rafinha kihagyását meg tudom érteni, semmit sem mutatott az eddig találkozóinkon. Előre nélküle is megvagyunk, Alibi Roberto az eredmény megtartására akár jó is lehet, már ha úgy alakul.
Igazad van, nem mutatott kiemelkedő teljesítményt, de a vak is látja, hogy jobb játékos mint az oldalpasszolós barátunk... Bartra pedig. No comment :evil:

Kíváncsi vagyok a kezdőre. Biztosan lesznek érdekes dolgok. Én például örülnék Montoya kezdő tagságának, de szerintem LE Adrianot teszi jobbra. Mascherano kezdőtagságán már meg sem lepődnék KH poszton :D Ellenben megkockáztatom, hogy egy Pedro, Messi, Munir hármast dob be előre a spanyol :D
Kép
Válasz küldése