Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.01. 21:17:21

Ha ne adj isten elmenne Madridba,akkor a második rossz meccse után sírva könyörögne,hogy visszajöhessen,kevés helyen annyira toleránsak a gyenge produktumot látva mint a mi publikumunk a saját nevelésekkel,a fővárosban 2rossz megoldás után bárkit eladnának szívül szerint...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.06.01. 21:13:42

A meccs elejen a kommentator azt mondta, hogy 31 fokban jatszanak a fiuk. Akkor miert volt sal Tito nyakan ?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.01. 21:07:47

nos az idény utolsó meccsén erdményes első félidő után, a béna kacsák(Pedro-Sanchez) vették át a főszerepet, és a védelem is megidézte a valódi formáját.(négy sakk-matt egy félidőben) ettől eltekintve egy jó kis csapat ellen élénk, változatos jó iramú játékot láttam. ezuttal gördülékeny, sokszor szép és hatásos összjáték mozgatta a pálya első harmadában a csapatot, bár legalább három klasszikus kontrát bénáztak el, vagy lassítottak be feleslegesen. Tito összeállítása és cseréi nem hoztak semmi újat, az eredmény (ezuttal) őt igazolta, nyilván lett volna más emberekkel is jó játékot remélni. nekem feltűnt, hogy Pique sokat bénázott elől, nyilván gólt akart lőni, de az akarat ezuttal kevés volt többre pedig nem futotta. Pedró kínos vigyorgásai a kihagyott helyzeteknél jól jellemzi a helyzetét, Villa sem hazudtolta meg eddigi teljesítményét, csakugy mint Sanchez aki rövid játékidejében is ki tud hagyni mindent, még akkor is így van, ha mindháromnak voltak ügyes megmozdulásaik is. Abidalt sajnálom én szerettem a játékát, talán egyszer megtudjuk ki és miért döntött a távozása mellett.
összességében néhány keserű pirula mellett szép szezont hagytunk magunk mögött, remélem jövőre rá tudunk még tenni egy lapáttal.
mindenkinek kellemes nyári szünetet kívánok.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.06.01. 21:06:42

Megvan a száz, hamar lerendezték a fiúk. Abidal volt a fő atrakció, talán egyszer kiderül miért kell mennie. Csak anyagi gond lehetett, mert a játékával szerintem nincs probléma. Jövőre is ilyen nyugodt bajnokságot kívánok, BL győzelemmel.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.06.01. 20:13:57

DonAndres írta:Szép volt Tito!
Egy sörmeccsen se nézzük meg hogy mit tud egy Deulofeu egy nagyobb csapat ellen...Ne adjunk lehetőséget egy bizonyos Bartra nevű úriembernek sem,aki egyébként megállta a helyét egy Bayern ellen...Minek?Jövőre jön egy védő,játszik 2 meccset és eltűnik a süllyesztőben,miközben lehet hogy késöbb alapember lehetne a képességei alapján...
Thiago?Minek játszon,úgyis csak az a baja hogy nem kap lehetőséget...
Tello?Idén enyhe túlzással berobbant,jól játszott egész idényben,de ne,őt se tegyük be,inkább játszon az egész szezonban b*szott gyengén játszó Pedro,mert ő megérdemli...
No comment...
Én nem sajnálom Thiagot!! Annyi labdát ad el egy meccsen, mint a többiek összesen...speciel az iménti gólt is az ő labdavesztéséből kaptuk...3 perce volt a pályán.
DonAndres
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.04.12. 17:14:42

2013.06.01. 19:11:46

Szép volt Tito!
Egy sörmeccsen se nézzük meg hogy mit tud egy Deulofeu egy nagyobb csapat ellen...Ne adjunk lehetőséget egy bizonyos Bartra nevű úriembernek sem,aki egyébként megállta a helyét egy Bayern ellen...Minek?Jövőre jön egy védő,játszik 2 meccset és eltűnik a süllyesztőben,miközben lehet hogy késöbb alapember lehetne a képességei alapján...
Thiago?Minek játszon,úgyis csak az a baja hogy nem kap lehetőséget...
Tello?Idén enyhe túlzással berobbant,jól játszott egész idényben,de ne,őt se tegyük be,inkább játszon az egész szezonban b*szott gyengén játszó Pedro,mert ő megérdemli...
No comment...
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.01. 19:04:14

figyeljetek már..
mi ez a kezdő?
Fabregast megint erőltetik elöl,mikor van tello...delofeu...
Thiago nem elégedett a játék perceivel...most se játszik...
Valdes-t nem tudjuk kinek eladni...most se reklámozzuk,jó persze neki nem ez z egy mecsen múlik...
abidal utolsó meccsén se kap 90 percet...

bartra szerezhetne egy kis rutint...

e helyett....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.01. 18:55:26

sjd írta:
S.Agüero írta:A kezdőt a hivatalos oldalról másoltam, nem az én hibám, hogy nincs pont a végén. :D
Magyarul azt akarod mondani, h a hozzászólás megírásakor nem állt lehetőségedben szerkeszteni a kimásolt szöveget? :twisted:
Na, jó, most már elég lesz! :evil: :lol:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:55:08

sjd írta:Magyarul azt akarod mondani, h a hozzászólás megírásakor nem állt lehetőségedben szerkeszteni a kimásolt szöveget? :twisted:
Ha már hivatalos grammarnazi vagy, legalább ne használj rövidítéseket ("h")... :roll: :lol:

Amúgy a málagai kezdő:
Willy Caballero - Jesús Gámez, Weligton, Lugano, Eliseu - Joaquín, Toulalan, Camacho, Isco - Baptista, Santa Cruz.

Jó kis meccs lesz, a tippem 3-3.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.01. 18:50:57

S.Agüero írta:A kezdőt a hivatalos oldalról másoltam, nem az én hibám, hogy nincs pont a végén. :D
Magyarul azt akarod mondani, h a hozzászólás megírásakor nem állt lehetőségedben szerkeszteni a kimásolt szöveget? :twisted:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:43:57

Tito szerintem a 93. percben fogja becserélni Thiagót. :D
Montoya játszik? Jobbhátvédként? Vannak még csodák.
sjd írta:Sry, azt az egy "i" betűt nem láttam, és azt olvastam h a "Marca szerint a várható kezdőcsapaton is látszik, h hajtunk a 100 pontra."
Én meg néztem, h a Marca mégis miért gondolja ezt a saját maguk által írt kezdőről. :D
Ja, értem. :D Semmi probléma, kolléga. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.01. 18:39:08

sjd írta:
S.Agüero írta:Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Xavi, Villa, Iniesta and Pedro
:arrow:
S.Agüero írta:Plusz pontot teszünk a végére. :D
:wink:
A kezdőt a hivatalos oldalról másoltam, nem az én hibám, hogy nincs pont a végén. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.01. 18:26:53

S.Agüero írta:Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Xavi, Villa, Iniesta and Pedro
:arrow:
S.Agüero írta:Plusz pontot teszünk a végére. :D
:wink:
Gareth Tello írta:
sjd írta:Mármint hogy a Marca megmondta a saját maguk által összerakott kezdőről, h mi látszik rajta? :lol: :lol:
Szerintem kicsit már túlzásba viszed a grammarnaziskodást. :lol:
Sry, azt az egy "i" betűt nem láttam, és azt olvastam h a "Marca szerint a várható kezdőcsapaton is látszik, h hajtunk a 100 pontra."
Én meg néztem, h a Marca mégis miért gondolja ezt a saját maguk által írt kezdőről. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.01. 18:15:44

Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Xavi, Villa, Iniesta and Pedro
Thiago? :roll:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 12:42:30

sjd írta:Mármint hogy a Marca megmondta a saját maguk által összerakott kezdőről, h mi látszik rajta? :lol: :lol:
Szerintem kicsit már túlzásba viszed a grammarnaziskodást. :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.01. 12:07:11

Gareth Tello írta:A Marca szerinti várható kezdőcsapaton is látszik, hogy nagyon hajtunk a 100 pontra
Mármint hogy a Marca megmondta a saját maguk által összerakott kezdőről, h mi látszik rajta? :lol: :lol:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.06.01. 12:01:40

Gareth Tello írta:A Marca szerinti várható kezdőcsapaton is látszik, hogy nagyon hajtunk a 100 pontra:
Valdés - Adriano, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Xavi, Song, Iniesta - Alexis, Fabregas, Villa.

Így állunk most a ligában:
37 meccs - 31 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség - 111-39-es gólkülönbség - 97 pont.

Azért örülnék, ha legalább minimális lehetőséget kapna egy-két fiatal, elsősorban Deulofeu, Sergi Roberto és Rafinha. :)
Egyszerűen nem értem, hogy minek ez a rekordbeállítás. Mire jó ez? Kb, hogy mondhassák, hogy húú rekord. Ilyenkor kellene a fiatalokat játszatni, az idősebb alapokat meg elküldeni szabadságra.
Na mind1, nyerjük, legyen meg a rekordbeállítás, hú de jó lesz...
(csak ha még itt sem bíznak pl Montoyában, akkor mi a t.kömnek mondják, hogy mekkora játékos.... ha eltiltott, vagy sérült akkor sorry, illetve felviszik majd Delou-t meg Roberto-t is nem? és ilyenkor se játszanak, szép)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 11:42:40

A Marca szerinti várható kezdőcsapaton is látszik, hogy nagyon hajtunk a 100 pontra:
Valdés - Adriano, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Xavi, Song, Iniesta - Alexis, Fabregas, Villa.

Így állunk most a ligában:
37 meccs - 31 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség - 111-39-es gólkülönbség - 97 pont.

Azért örülnék, ha legalább minimális lehetőséget kapna egy-két fiatal, elsősorban Deulofeu, Sergi Roberto és Rafinha. :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.01. 09:23:48

Na elérkeztünk a szezon utolsó meccséig. Talán jobb is, hogy most szünet jön, mert eléggé leült a csapat az utolsó 2 hónapban. Azért jó lenne egy emlékezetes szezonzárót produkálni és Pellegrinit egy ÖTÖSSEL :D elküldeni Manchesterbe, hogy érezze a törődést. :D Jó lenne egy kis varázslatot látni a végén. :D Neymar ma játszhat? :D Csak szórakozok...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.28. 14:35:45

Szerintem holnap a Katalán Kupában az Espanyol ellen pályára fognak lépni, nyilván ezért lettek felhívva... A Malaga ellen már nem hiszem, hogy túl sok lehetőséget kapnának a fiatalok, max csereként (persze csak ha maradnak a keretben), mivel a 100 pontra hajtunk.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.28. 13:27:00

A sport.es és a mundodeportivo is arról ír, hogy a mai edzésen már nem vettek részt az U21-es játékosok (Thiago, Montoya, Bartra, Tello) valamint a klub engedélyével Daniel Alves és Abidal.

Feljöttek viszont a B keret játékosai: Oier, Espinosa, Balliu, Deulofeu, Sergi Gomez, Sergi Roberto, Rafinha és Patric. Na, így van esély hogy ha bekerülnek a keretbe Rafinha vagy Deulofeu pályára léphet. Persze kicsi az esélye :D
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.27. 19:30:40

Az a két játékos, akiknek gyenge szezonjuk volt, de az idény végére összeszedték magukat, gólt lőttek (Alexis és Pedro). Azok, akik egész évben szenvedtek, azok fura (?) mód ezen a meccsen is kihagytak mindent (Fábregas és Villa). Mondhatni ez a meccs jól jellemezte az ő idényüket.

Egyébként rengeteg labdát elszórtunk, csak az Espanyol töketlenkedésén múlt, hogy kihasználatlanok maradtak az ellentámadások. Akár 3-3 is lehetett volna minden zokszó nélkül.

Amúgy csodálatra méltó, hogy a bajnoki címmel a zsebben is motivált még a csapat és képes meccseket hozni! Ahogy emlékszem, máskor, amikor előbb nyertük meg a bajnokságot, mint a 38. forduló, az utolsó meccseken már alig tett valamit a csapat a győzelemért. De a mai Barça ebben is jobb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.27. 19:07:16

sörvirsli írta: ON:
A tegnapi meccsen Thiago (kb egy normális labdát nem tudott megfelelő helyre passzolni) meg Fabregas is hozta a szokásos bizonytalan formáját,nem bánnám ha a szezon végén tiplizne mind a kettő!
Szegény Villának meg sajnos a sérülése óta nem nagyon megy.
Song viszont megint csak igen jó volt!
Azért érdekelne, hogy mi bajod volt Fabregasszal? Kifejezetten jól játszott, veszélyes volt a kapura, és jó labdákat is adott. A helyzetét jó lett volna, ha berúgja, de így sikerült. Egyszer benn, egyszer nem.

A védelmünk már régóta nem működött ilyen jól, mint tegnap. Ennek örülök. Song is nagyon jól nyomta. Alexistől meg végre azt láttuk, amiért le lett igazolva. Aktív volt, folytonos veszélyt jelentett a kapura és nem kis gólt lőtt. Végre Pedro is beköszönt a nagy "csöndje" után. Lőhettünk volna többet is, de egy nagyon szervezett csapat ellen összességében sztem jól muzsikált a gárda.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.27. 16:36:09

sörvirsli írta:Így van,nyilván marhaság amiket írok,meg biztos az is amit vezetőség csinál:
a LEHETSÉGES távozók listája: Thiago,Fabregas,Villa.
Engem mindig meglep, h itt is, meg az igazolások topikban is milyen magabiztosan jelentik ki emberek, hogy a klub kit akar leigazolni meg kit akar elküldeni. Szóval engem tényleg érdekelne, hogy hogyan juttok ilyen listák birtokába, azokon kívül az egyik napról a másikra egymásnak is ellentmondó cikkeken kívül, amiket az ElMundo és társai kreálnak?

(amúgy a leghumorosabb még mindig az "ELVILEG Thiago szerződésében van egy 18 milliós záradék" :arrow: "Thiagoért több klub is be fog jelentkezni" :arrow: "a Barca el akarja adni Thiagot, hogy rohadjanak meg" logikai sor)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.27. 16:23:54

Remélem a hétvégi bajnokit ezúttal élőben adják,ha már úgy is más időpontban lesz!

A Xavi-Ini-Busi-Song 4es középre szerintem szuper és majdhogynem elég is,szerencsére nem sérülékenyek,remélem még sokáig a csapattal maradnak!
Nem vagyok annyira képben a Barca B-vel de ha jól tudom ott is van 1-2 tehetség akik jók lennének középen. :)
Szóval középre senkit nem vennék.
Thiagót én kölcsönben elengedném (mások is írták) egy nagy klubhoz,hogy fejlődjön,Fabregasnak meg januárig adnék lehetőséget,hogy bizonyítson, de egy esetleges 30 millás ajánlatért elengedném.
De az lenne a jó ha velük lenne a legnagyobb gond! :?
Kapus vagy védelem ügyében kéne inkább drasztikus lépéséket tenni.
Jut eszembe, a nagy Neymar mizéria miatt háttérbe szorultak ezek a dolgok.
Valami infó?Hummels?Silva?Ter Stegen?
Ha Neymar összesen kb tényleg 50 misi (volt)akkor miből lesz lóvé a többiekre? Villa =10-15, Valdes=0-10.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése